Markeer als favoriet
Markeer als favoriet
Betrouwbare leraar
van19.00EUR/ h
Engels / Frans / Roemeens bijleslessen (alle niveaus)
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Het ontdekken van een nieuwe taal is als het ontdekken van een nieuwe wereld: de schoonheid en de geheimen ervan. Bovendien opent het je nieuwe deuren. Je kunt communiceren met mensen, niet alleen kun je met mensen praten, maar je kunt ze ook begrijpen en met hen je wensen, gedachten, passies en hobby's delen.Door een nieuwe taal te leren, kun je nieuwe vrienden maken uit allerlei omgevingen en culturen. Een nieuwe taal leren is alsof je wordt ondergedompeld in een nieuwe cultuur.
Extra informatie
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Neem je laptop mee, wees ruimdenkend en wees moedigLocatie
Op een locatie gekozen door de leraar : Floris Burgwal, 2907 Capelle aan den IJssel, Netherlands
|
Use ⊞+wheel to zoom!
Algemene info
Vaardigheden:
Leeftijd: | Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Engels, Frans, Roemeens, Portugees, Nederlands |
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Ioana snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 19€Bij de leraar thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds juli 2018
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 19€Bij de leraar thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
Chaimae
Online bijles voor taalvakken(Duits, Engels en Nederlands) in het Nederlands voor middelbare scholieren meiden van elk niveau.Ik ben een studente aan de uni en ik zou meiden online bijles willen geven om hen te ondersteunen op middelbaar niveau. Je kunt bij mij terecht als je moeite hebt met leren of bijvoorbeeld projecten en huiswerk. Ik wil aan het begin graag kort bespreken wat jouw wens(en) is/zijn. Mijn beschikbaarheid is niet altijd hetzelfde, dus wat hieronder staat kan veranderen. Ik kan helpen met verschillende vakken. Ik heb Duits, Engels en Nederlands op VWO niveau afgerond.
Georgette
Duits , Engels, Frans en Spaans voor beginnelingen, gemiddeld en gevorderdenIk help zowel voor privé doeleinden, zakelijk en voor school. Mijn lessen zijn vooral resultaatgericht. Het is mijn bedoeling om op een aangename manier een maximum resultaat te bereiken.. Ik heb reeds veel kinderen, jongeren en volwassenen geholpen.
Ik pas me aan aan het niveau en het beoogde resultaat
Ik hou mijn lessen afwisselend maar toch uitdagend.
Ik geef ook heel graag les aan studenten. Ik kan bij hen de gemiste basiskennis bijbrengen, terwijl ik ook werk aan de nieuwe te verwerven kennis.
Ik doe mijn werk met passie en 100% motivatie.
Ik word gelukkig om te zien dat mijn leerlingen ook genieten van hun vooruitgang. Daarom heb ik ook een heel goede band met mijn leerlingen.
Erika
Spaanse en Engelse lessen met Erika in België :)Lesgeven is mijn passie en als moedertaalspreker heb ik het genoegen gehad om in contact te komen met studenten over de hele wereld. Mijn ervaringen in Tsjechië zijn daar een voorbeeld van, want daar gaf ik les in het Engels aan kinderen.
We kunnen ons verdiepen in de complexiteit van communicatie, waarbij we ons richten op wat voor u belangrijk is. Ik bereid studenten voor op tests als DELE en SIELE, waarbij ik mijn aanpak afstem op uw unieke doelen, of het nu gaat om het behalen van een examen, het verkennen van de wereld of gewoon het verdiepen in taal en cultuur.
Mijn lessen hebben een informele wending: we kunnen rondlopen, een kopje koffie of thee pakken en leren een plezierige ervaring maken. Het beste deel voor mij is wanneer studenten hun dankbaarheid uiten voor onze tijd samen. Ik geloof dat taal meer is dan alleen woorden en ik kijk ernaar uit om mijn perspectief met u te delen.
Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en samen aan deze taalreis te beginnen!
Robert
Frans leren met een franstalige docent, 7 dagen op 7Hallo aan jullie allemaal !
Ik heet u welkom op mijn profiel.
Jij wilt graag Frans leren en ik wil jou ook graag Frans leren.
Gelukkig is Frans mijn moedertaal. Ik woon in Brussel waar ik veel cursussen Frans heb gegeven aan Franstaligen en ook aan niet-Franstaligen in het kader van FLE (Frans als vreemde taal), meestal face-to-face en ook een beetje afstandsonderwijs. Ik wil het gebruik van afstandsonderwijs uitbreiden.
Vandaar mijn aanwezigheid op deze site.
Mijn grootste wens is om u te helpen zoveel mogelijk vooruitgang te boeken in het Frans.
Daartoe maak ik gebruik van een oordeelkundige combinatie van mondelinge en schriftelijke uitwisselingen.
Ik maak gebruik van deze gesprekken om grammaticale begrippen te introduceren en je woordenschat uit te breiden. Dit alles in een leuke en vriendelijke sfeer!
Je zult je veel in het Frans moeten uitdrukken, want mijn niveau van het Nederlands is gemiddeld. In feite spreek ik het in een "normaal" tempo, maar met een beperktere woordenschat en uitdrukkingen dan de uwe.
Dit kan in het begin een beetje frustrerend lijken, maar het is een echt voordeel voor u, omdat het u dwingt om u zo veel mogelijk in het Frans uit te drukken!
Het is allemaal in uw voordeel!
Neem zo snel mogelijk contact met me op, zodat we een vruchtbare samenwerking kunnen beginnen.
Catharina
Nederlands, Engels en Duits Tutoring volledig gecertificeerd TESOL / TEFLVolledig gecertificeerde TEFL / TESOL
* Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt.
* Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen.
* Of een snelle leerling of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken en het zal worden gedaan.
* Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op.
Enkele recensies:
Chevaan:
Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen.
Brian:
Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd.
Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren.
Afeisha:
Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren.
Egle:
Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.
Natasha
IELTS/TOEFL, English Speaking Practice en Professioneel Engels..... niet zomaar een cursus. Een wereldtaal.Kennis van de Engelse taal is essentieel voor academisch, professioneel en persoonlijk succes in de geglobaliseerde wereld van vandaag. Omdat ik deze behoefte erken, bied ik een uitgebreid scala aan cursussen aan om taalvaardigheden te verbeteren en waardevolle certificering in Engelse taalvaardigheid te bieden. Ik kan mijn studenten helpen uit te blinken in internationaal erkende taaltesten zoals het International English Language Testing System (IELTS) en de Test of English as a Foreign Language (TOEFL) en interactieve Engelse spreekvaardigheidsoefeningen en professionele Engelse lessen verzorgen.
IELTS/TOEFL-voorbereidingscursus: Mijn IELTS/TOEFL-voorbereidingstechniek is afgestemd op de behoeften van cursisten die van plan zijn het IELTS/TOEFL-examen af te leggen. De cursus richt zich op alle vier de taalvaardigheden: luisteren, lezen, schrijven en spreken. Door middel van interactieve lessen, oefentoetsen en persoonlijke feedback begrijpen studenten het testformaat grondig, ontwikkelen ze effectieve strategieën en verbeteren ze hun algemene taalvaardigheid. Ik kan u door elk examenonderdeel leiden en waardevolle inzichten en tips bieden om hogere scores te behalen.
Engels spreken oefenen: Ik streef ernaar om de vloeiendheid en het vertrouwen van studenten in gesproken Engels te ontwikkelen voor de Engels spreken oefenen klas. Ik betrek mijn studenten bij authentieke gesprekken, debatten en presentaties, en help ze hun uitspraak, intonatie en grammatica te verfijnen terwijl ze hun woordenschat en culturele begrip uitbreiden. De klas biedt een ondersteunende omgeving voor studenten om hun gedachten te uiten, vragen te stellen en deel te nemen aan discussies.
Professional English Class: Professional English Class is bedoeld voor cursisten die hun Engelse taalvaardigheden willen verbeteren voor op de werkplek of in professionele settings. De cursus richt zich op gespecialiseerde woordenschat, communicatietechnieken en culturele nuances die relevant zijn voor verschillende branches en professionele contexten. Studenten ontwikkelen essentiële vaardigheden voor het schrijven van professionele e-mails, rapporten en presentaties en voor deelname aan vergaderingen, onderhandelingen en netwerkevenementen.
Doe mee met mijn les en ontgrendel je potentieel in de Engelse taal. Of je je nu voorbereidt op taalvaardigheidsexamens, je gesproken Engels wilt verbeteren of op zoek bent naar professionele taalvaardigheden, ik zet me in om je te voorzien van de kennis en het vertrouwen die je nodig hebt om te slagen in de geglobaliseerde wereld van vandaag.
Ivetta
Kwaliteitslessen Frans van een professionele docent met veel ervaringIk heb een aanpak waarbij het doel is om de toets/examen of een ander doel te halen. Wij kijken altijd eerst naar wat de leerling nodig heeft, zo weet ik hoe ik het beste kan helpen. Zo maken we optimaal gebruik van de tijd.
We bespreken eerst wat het probleem kan zijn. Is de stof onduidelijk, mis je de basiskennis die nodig is om verder te leren, heb je niet genoeg oefeningen of weet je niet hoe je het allemaal moet aanpakken? Afhankelijk daarvan bepaal ik de strategie die nodig is om op de langere termijn resultaat te behalen.
Ik ben iemand die geduldig en begripvol is. Het belangrijkste voor mij is dat de leerling zich op zijn gemak voelt, alleen dan kunnen we samen vooruitgang boeken. Zo neem ik de angst voor het maken van fouten weg en krijgt de leerling een betere beheersing van de taal.
Ben je bang dat online bijles moeilijk is voor de concentratie? Geen zorgen, het is mijn taak om de student aandachtig te houden en tegelijkertijd de bijles leuk en uitdagend te houden.
ps: kom je uit een ander land? In juli en augustus geef ik ook Franse en andere talen in het buitenland. Neem contact met mij op voor meer informatie.
Anne
Frans les voor scholieren en volwassenen, spreken/schrijven/lezen/luisterenIk geef Frans bijles op alle niveaus, zowel voor scholieren en studenten als voor volwassenen. Wil jij hulp bij het meer zelfverzekerd worden in het spreken in de les of begrijp je dat ene grammaticaonderdeel niet? Misschien wil je je Frans bijspijkeren voor de vakantie? Boek dan een les :)
Valérie
Gepersonaliseerde en interactieve online Franse lessen/Adaptief lerenHallo en welkom! 😊
Ik geef les in het Frans aan volwassenen (niveau A1 tot B2) en kinderen. Ik help u graag op weg naar het beheersen van de Franse taal!
Frans is mijn moedertaal en ik geef les met passie, vriendelijkheid en veel geduld. Mijn lessen gaan helemaal over jou: jouw doelen, jouw niveau en jouw behoeften. Samen werken we aan praktisch Frans dat je daadwerkelijk in je dagelijkse leven kunt gebruiken. En het allerbelangrijkste? Ik geloof dat leren leuk moet zijn! Als je geniet van het proces, leer je sneller.
Wat kun je van mijn lessen verwachten?
Elke les wordt zorgvuldig op u afgestemd. Dit is hoe we te werk gaan:
Voor volwassenen: We richten ons op het verbeteren van je spreekvaardigheid, met precies de juiste hoeveelheid grammatica en oefeningen om alles in balans te houden. Ik gebruik echte materialen die makkelijk te onthouden en superpraktisch zijn. Je krijgt ook toegang tot mijn PowerPoint-presentaties en samengestelde links om zelfstandig en in je eigen tempo te blijven leren.
Voor kinderen: Frans leren is leuk met mij! Ik gebruik speelse, boeiende methoden zoals Cap Sur en Les Petits Loustics. Door middel van spelletjes, plaatjes, liedjes, video's, rollenspellen en meer leren kinderen op een natuurlijke manier in een ontspannen, vrolijke omgeving.
Ik bied ook lessen aan in kleine groepen (maximaal 4 leerlingen van hetzelfde niveau) als je het leuk vindt om samen met anderen te leren!
Of je nu Frans leert voor werk, school, reizen of gewoon voor de lol, ik ben er om je bij elke stap te begeleiden. Boek een sessie met mij, en laten we je doelen bespreken en een persoonlijk plan voor jou maken.
Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en je te helpen op deze spannende reis! 😊
Sandhya
Franse lessen voor volwassenen (niveau A1 - C1), privé- en groepslessenIk creëer een leerervaring (inhoud en tempo) die is aangepast aan uw behoeften: vloeiend spreken, voorbereiding op de DELF/DALF-test, gesprekken om te helpen bij reizen of verhuizen, of gewoon het plezier om te praten over onderwerpen die u interesseren. We kunnen onze lessen in een ontspannen sfeer volgen, waarbij we genieten van verschillende aspecten van het leren van een taal. Het gaat niet alleen om het onthouden van complexe vervoegingen!
Ik werk met verschillende online bronnen, die allemaal met je worden gedeeld na de les. Voor structuur en om de voortgang te meten, werk ik ook met bepaalde boeken, afhankelijk van het niveau en de vereisten. Tenzij je je wilt richten op specifieke vaardigheden, probeer ik spreken en luisteren op te nemen tijdens de sessie, terwijl lees- en schrijfoefeningen als huiswerk worden gegeven. Grammaticapunten worden behandeld wanneer ze ter sprake komen.
Hugh
Verbeter je Engels en heb plezier terwijl je aan je communicatieve vaardigheden werkt om te groeien in zelfvertrouwen! Ik ben een Britse moedertaalspreker.De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!
Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.
Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken
Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!
U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
Marcel
Voor gemotiveerde studenten die Frans willen leren met een glimlach ;-)Ik vind het leuk verschillende methodes te gebruiken om leerlingen Frans te leren. Dit kan zijn via liedjes, theater, rollenspellen of video’s. Ook gebruik ik heel vaak situaties die dichtbij de belevingswereld van de leerling liggen zoals het beschrijven van plaatsen waar ze geweest zijn of praten over dingen die ze meegemaakt. Tegelijkertijd leer ik de grammaticaregels aan de leerling. Ik woon nu meer dan 30 jaar in gebieden waar Frans gesproken wordt. Omdat ikzelf Frans (en andere talen) geleerd heb (en nog leer) kan ik mezelf makkelijk in een student verplaatsen. Ik kan lesgeven in het Frans, Nederlands, Engels, Duits en Russisch.
Lucie
Franse lessen (online)Hallo, ik ben Lucie en ik help je graag om Frans te leren, of het nu helemaal opnieuw is of om je kennis te verbeteren. Ik vind het geweldig om mijn studenten aan het spreken te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van je kennis. Ik structureer mijn lessen altijd volgens thema's die gebaseerd zijn op het echte leven (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, doe je boodschappen, ga je naar de dokter, Frans op het werk, enz.). We zullen grammatica, woordenschat en uitspraak samen bekijken. Als je halfgevorderd bent, doen we ook cursussen over teksten. We zullen zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen.
Karlijn
Engelse examenvoorbereiding, algemene taalbegeleidingIk bied Engelse lessen aan aan studenten van alle leeftijden en niveaus als onderdeel van school, examenvoorbereiding of gewoon uit interesse in woordenschat, grammatica en/of uitspraak. Mijn ervaring is voornamelijk met kinderen die individueel of in groepslessen Engels als tweede taal leren in de leeftijd van 7 tot 17 jaar. Mijn doel is om studenten te helpen een doel te stellen en hen te helpen op het pad om dat doel te bereiken, met duidelijke voortgangsmijlpalen. Ik spreek Engels op moedertaalniveau, maar ik kan ook in het Nederlands lesgeven, afhankelijk van uw behoeften. Ik heb een Engelstalige bachelor in politiek en recht, met een A voor mijn scriptie over internationale mensenrechten, een 1560/1600 voor mijn SAT en 5/5 voor AP Engelse taal. Ik geef ook graag examenspecifieke bijles.
Adunola
Engels voor beginners, bijles wiskunde en resultaatgerichte ondersteuning.Ik heb een passie voor het onderwijzen van Engels en het behalen van goede resultaten. Onze focus na de lessen zal ook liggen op het gebied van beoordelingen, periodieke opdrachten en het progressief onderzoeken van resultaten. We zullen ook probleemgebieden bespreken, een goede basis creëren en verschillende methoden gebruiken om vooruit te komen en gestelde doelen te bereiken.