Privélessen
in Amsterdam


van51.56EUR/ u
Bijles economie middelbare school niveau (A niveau, IB, Nederlandse middelbare school), Universitair niveau
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik ben onlangs afgestudeerd met een bachelordiploma in economie met een 7,4 GPA. Ik behaalde een A-cijfer in economie op A-niveau en ik ben gespecialiseerd in het geven van bijles economie op middelbare school.Ik heb Engels als moedertaal, geboren en getogen in Londen, heb op een toonaangevende onafhankelijke meisjesschool gezeten en heb met succes A-niveaus in wiskunde (A), economie (A*) en Spaans (B) afgerond.
Ik heb ook een A*-cijfer behaald op GCSE-niveau in Engelse taal- en letterkunde.
Locatie
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Amsterdam, Nederland
Op een locatie gekozen door de leraar : Quellijnstraat, 1072 MH Amsterdam, Netherlands









|
Use ⊞+wheel to zoom!
Algemene info
Vaardigheden: | |
---|---|
Leeftijd: | Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 60 minuten 90 minuten 120 minuten |
De les wordt gegeven in: | Engels, Spaans, Nederlands |
Over
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Hoi! Mijn naam is Elyse, en ik ben onlangs afgestudeerd met een bachelor Economie en Bedrijfseconomie aan de Universiteit van Amsterdam.Wat mij anders maakt dan andere docenten, is dat ik zeer recent ben afgestudeerd aan de zesde klas en universiteit, waardoor ik op de hoogte ben van lesmethoden en syllabi.
Mijn ideale studenten zijn degenen die gemotiveerd zijn maar niet presteren zoals ze hadden verwacht. Ik heb persoonlijke ervaring met het verbeteren van mijn cijfers met een aanzienlijk percentage.
Ik ben ook zeer goed op de hoogte van het aanvraagproces voor universiteiten in het VK, UCAS en het schrijven van persoonlijke verklaringen.
Als u vragen heeft, aarzel dan niet om contact met mij op te nemen!
Opleiding
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Universiteit van Amsterdam - Economie en Bedrijfseconomie 7.4 GPAFrancis Holland School Regents' Park (Wiskunde Grade A, Economie Grade A*, Spaans Grade B).
Northwood College School for Girls (Engelse taal A*, Engelse literatuur A) (scheikunde, natuurkunde, biologie, muziek, ICT en Spaans alle klassen A).
Leservaring
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ervaring met het geven van bijles wiskunde aan middelbare scholieren (GCSE, IB, A-Level), statistiek op universitair niveau, evenals Engels voor zowel professionele ontwikkeling als GCSE-inhoud.Beoordelingen (1)
She prepared all the materials in advance and was very professional, she always comes on time and never missed any lessons. She is very punctual and gave very good and clear explanations and made sure along the way I could apply what I have learned. Within 5 lessons with her, I understood all the topics we had to cover and I feel more than ready for my test.
Elyse has a lot of patients to explain again until I understand what I am learning and she is very motivating. I highly recommend this tutor and I will continue to study with her in the future.
Thank you, Elyse
Ik zit momenteel in het laatste jaar van mijn bachelor aan de Universiteit van Amsterdam en kom oorspronkelijk uit Londen, VK.
Ik ben gespecialiseerd in het helpen van studenten bij het verbeteren van hun formele Engelse taalvaardigheid, die kan worden gebruikt voor het schrijven van essays, het schrijven van cv's/cv's en motivatiebrieven. Verder help ik studenten ook om hun zakelijk Engels te verbeteren en om vertrouwen op te bouwen in hun professionele omgeving.
Daarnaast kan ik studenten helpen met Engelse taal en Engelse literatuur GCSE of Engels op middelbare schoolniveau.
Ik heb ervaring met het bijles geven van wiskunde aan middelbare scholieren. Ik ben bekend met GCSE, IB en A-Level. Ook kan ik met je samenwerken tot het niveau van een eerstejaars bachelor wiskunde.
Ik heb Engels als moedertaal, geboren en getogen in Londen, heb op een toonaangevende onafhankelijke meisjesschool gezeten en heb met succes A-niveaus in wiskunde (A), economie (A*) en Spaans (B) afgerond.
Ik heb ook een A*-cijfer behaald op GCSE-niveau in Engelse taal- en letterkunde.
Ik heb Statistiek 1 & 2 aan de universiteit afgerond met een 8.0 van de UvA.
Ik heb ervaring met het geven van bijles Statistiek aan universitaire bachelorstudenten en middelbare scholieren. Dit bestaat uit het leren van hypothesetesten, waarschijnlijkheid, standaardfouten, evenals het kunnen lezen en interpreteren van ANOVA-tabellen.
Ik heb Engels als moedertaal, geboren en getogen in Londen, heb op een toonaangevende onafhankelijke meisjesschool gezeten en heb met succes A-niveaus in wiskunde (A), economie (A*) en Spaans (B) afgerond.
Ik heb ook een A*-cijfer behaald op GCSE-niveau in Engelse taal- en letterkunde.
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Elyse snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 51.56€Bij de leraar thuis
van 51.56€Bij de student thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds januari 2018
- Geverifieerd telefoonnummer
- Verbonden met Google
- Verbonden met Linkedin
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 51.56€Bij de leraar thuis
van 51.56€Bij de student thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Privélessen
in Amsterdam
Vergelijkbare lessen
Shan
Examen tutor Micro & Macro Economics - Voor studenten tot universitair masterniveau
Heeft u moeite om het universiteitsexamen economie voor te bereiden? Stuur me dan een bericht.
Ik heb goede ervaring met het begeleiden van universiteits- / hogeschoolstudenten in micro- en macro-economie.
Mijn doel is om studenten uitgedaagd te houden, maar niet overweldigd. Met mijn hulp heeft mijn student meer vertrouwen om te werken aan hun economische examens.
Sofia
Ervaren (online) bijlesdocent en huiswerkbegeleider
Hallo!
Ik ben Sofia en geef al heel veel jaren met plezier bijles en huiswerkbegeleiding aan leerlingen van verschillende middelbare niveaus (ook online!). Heeft u(w kind) structurele hulp nodig, hulp met de proefwerkweek, zijn er examens niet gehaald of moet er in de zomervakantie wat worden bijgespijkerd? Wellicht kan ik helpen! Stuur me vrijblijvend een bericht en vertel me om welke vakken het zal gaan+niveau. Dan kunnen we afstemmen wat er nodig is en/of waar ik kan helpen.
Over mezelf: Naast mijn huidige werk geef ik bijles, omdat ik merk dat ik er veel leerlingen mee help en dit mij plezier geeft. Zelf heb ik altijd gestudeerd (nog steeds vind ik het leuk om studies naast mijn werk te doen) en 6 jaar terug heb ik een Master behaald aan de Universiteit van Leiden. Ik geef al 5+ jaar bijles en huiswerkbegeleiding (ook examentraining).
Met vriendelijke groet,
Sofia
PS: Natuurkunde geef ik alleen voor leerlingen in de onderbouw.
PS: Tijden en afspraken altijd in overleg, kan afwijken van de agenda. :)
Jan Willem
Bijlessen: verhoog je kennis in Macro- en Micro Economie
Heb je moeite met het vak economie, of wil je je kennis vergroten, of heb je hulp nodig voor een tentamen? Ik wil je daar graag bij helpen. Niet te veel theorie, maar praktische lessen rondom jouw vragen, zodat je na elke les kan zeggen dat je het beter begrijpt! Met mijn ervaring in de economische praktijk kan ik de theorie vaak omzetten in praktische voorbeelden, zodat het geen theoretisch verhaal blijft.
Julie
Hoogleraar wiskunde en economie
Als hoogleraar economie en management voor meerdere jaren en ook als vervanger in de wiskunde sta ik klaar om uw kinderen, tieners of jonge volwassenen te helpen.
Ik vertrek vanuit de cursus van de student om zijn moeilijkheden te begrijpen en indien nodig aanvullende oefeningen voor te stellen.
Medhini
Economie voor IGCSE, GCSE, MYP etc. (13 tot 17 jaar)
Deze les is voor studenten die GCSE, IGCSE, MYP of curriculum studeren op hetzelfde niveau voor middelbare / middelbare scholieren. Ik heb mijn cursus Economie afgerond aan het International Baccalaureate Diploma Program en behaalde een A op IGCSE-niveau toen ik 16 was. Verder ben ik van plan om vanaf september een cursus economie op de universiteit te volgen.
Deze les wordt gegeven op basis van het curriculum van de student en de lessen omvatten video's, een virtueel whiteboard en opdrachten. Neem contact met mij op voor specifieke details.
Sophie
wiskunde A, nederlands, geschiedenis, economie, bedrijfseconomie, engels, duits, latijn, aardrijkskunde, maatschappijleer
Ik geef bijlessen aan middelbare scholieren die moeite hebben met vakken. Zo kan ik ze helpen met het begrijpen van de stof door eerst theorie te behandelen en vervolgens hierbij opdrachten te maken. Zo zal de leerling het vak goed gaan beheersen en goede cijfers behalen voor het vak. Ook zal ik als hier behoeften voor is oefenopdrachten voor de leerling maken die deze dan thuis kan oefenen zodat de vaardigheid helemaal onder de knie komt. Als laatste kan ik leerlingen ook helpen met het inplannen van hun leerschema voor bijvoorbeeld een toetsweek.
Eswara
Bijles en examenvoorbereiding economie, bedrijfseconomie en geschiedenis
Voor leerlingen op de middelbare school, ongeacht niveau of jaar, geef ik bijles en huiswerkbegeleiding in (bedrijfs)economie en geschiedenis, zodat de leerling de stof beter begrijpt en voor toetsen een hoger cijfer kan halen.
Vele scholen zijn maar op één manier ingericht die niet ideaal is voor iedere leerling. Aan het begin ga ik graag met de leerling in gesprek over wat hij of zij uit de lessen wil halen en wat hij of zij een prettige werkwijze vindt. Op deze manier wordt onderwijs meer op maat gemaakt en kan de leerling op een prettige manier het meeste uit zijn of haar tijd halen.
Jan
Economie en Administratie voor scholieren in het VO en beroepsonderwijs
Ik heb een tijdje voor de klas gestaan als docent op een middelbare school (VMBO, HAVO, VWO) en het beroepsonderwijs.
Ik heb les gegeven in de vakken:
middelbare school --> Algemene Economie, Management en Organisatie
beroepsonderwijs --> Bedrijfseconomie, Bedrijfsadministratie, Algemene Economie, Marketing, Computerboekhouden
Dennis
Bedrijfseconomie uitleg aan de hand van je eigen vragen en onduidelijkheden. MAVO/HAVO/VWO
Bedrijfseconomie is een specifiek vak. Wil jij beter worden in de beginselen, je toetsen halen of heb je vragen, dan ben je hier aan het goede adres! Kom zelf met je vragen dan gaan we hiermee aan de slag tijdens de les. Stuur je vragen een dag van te voren door, dan kan ik mezelf voorbereiden. Zo kunnen we ook samen een hoofdstuk doen, om optimaal voorbereid de toets in te gaan.
Shavita
(Bedrijfs) economie / wiskunde. Bouwstenen voor de rest van je studie carrière
Economie en bedrijfseconomie zijn de bouwstenen wanneer je verder de finance wereld ingaat. Wiskunde (rekenen) is een vereiste voor als je verder wil gaan op het HBO de basis is hierbij van belang.
Met bijna 5 jaar ervaring help ik leerlingen over de drempel heen. Elke leerling is uniek en heeft zijn eigen leermethode. Per leerling wordt er naar een andere leermethode gekregen. Elke les wordt voorzien van huiswerk en theorie. Daarnaast laat ik voorbeelden uit de praktijk terug komen. De lessen zijn geschikt voor elke leerling / student door de les op maat die gegeven zal worden.
Adil
Economie bijles voor de middelbare school(huiswerk en toetsen begeleiding)
Economie kan een lastig vak zijn op school, maar dit betekent niet dat het onmogelijk is. Ik ben al geslaagd voor economie en studeer inmiddels al economie en bedrijfseconomie aan de uva. ik zal je goed kunnen helpen met je economie huiswerk en het voorbereiden op een toets.
Ingrid
studiecoach, algemene vakken, ASO/TSO 1e en 2de graad, BSO
Studiecoaching: planning en organisatie - huiswerkbegeleiding - vakspecifiek: algemene vakken 1e en 2e graad ASO - ervaring met leerlingen met leer-en ontwikkelingsstoornissen.
Ik begeleid leerlingen Lager Onderwijs en Secundair Onderwijs 1ste en 2de graad. Heb ervaring met leerlingen met leer-en ontwikkelingsstoornissen (dyslexie - dyscalculie - AD(H)D - ASS - )
Ik geef ook ondersteuning bij software bv. Sprint+
Saskia
Engels, Geschiedenis, Aardrijkskunde, Economie en Japans
Mijn naam is Saskia en ik heb een Bachelor of Secondary Education uit Australië. Ik heb twee jaar lesgegeven op middelbare scholen in Australië. De vakken die ik heb gegeven zijn onder andere Engels, Geschiedenis, Economie, Aardrijkskunde en Politiek. Ik spreek ook Japans en kan beginners op weg helpen.
Azra
Geschiedenis, maatschappijwetenschappen, economie en examen/toets voorbereiding in het algemeen.
Hi, leuk dat je een kijkje neemt op mijn profiel.Tijdens de lessen is er tijd om vragen te stellen over de onderwerpen waar je moeite mee hebt of geïnteresseerd in bent. Daarnaast kunnen we oefenen aan de opdrachten en ook zou ik iets over de onderwerpen kunnen toelichten.
Shakuntala
Talen: Engels en Tamil, IB-vakken: biologie, economie, psychologie
Ik kan IB-vakken bijles geven: Engels, Biologie, Economie en Psychologie
Ik heb ook een taalonderwijsopleiding gevolgd en kan Engels als tweede taal en Tamil onderwijzen.
Ik kan ook helpen bij het aanleren van organisatie, proeflezen van essays en het aanscherpen van schriftelijke opdrachten voor studenten.