facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds september 2016
Leraar sinds september 2016
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Engelse cursussen voor middelbare, middelbare school, volwassen studenten
course price icon
Van 26 € /h
arrow icon
Stagiair bij een Engelssprekende NGO, ik bied academische ondersteuning aan middelbare scholieren en middelbare scholieren als onderdeel van voorbereidingen / examens / upgrading, ... Meer gerichte oefeningen kunnen worden geïmplementeerd, bijvoorbeeld: hoorwerk , oraal ...

Als de student, het jonge kind of de volwassene de voorkeur geeft aan een cursus die in onderdompeling wordt gegeven, is dit heel goed mogelijk: geen Frans in deze klas! ;)

Spontaan en joviaal van aard, ik help u graag verder!
Aarzel niet om contact met me op te nemen!
Tot binnenkort,
Celine
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • Chaussée de Saint-Job, Uccle, Belgique
location type icon
Online vanuit België
Over
Dynamisch, geduldig, ik ga graag de uitdagingen van het leven aan. Als u problemen heeft met het Engels, zorg ik ervoor dat ik begrijp waar uw probleem is om dit op te lossen.
Opleiding
Bachelor in de rechten studeerde in Luik, Master in de rechten studeerde in het Engels aan de Universiteit Maastricht, tal van juridische cursussen gegeven in het Engels, in het buitenland, ...
Leservaring
Meer dan 4 jaar ervaring in het lesgeven van Engels in privélessen en bij particulieren.
Leeftijd
Peuters (0-3 jaar oud)
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Frans
Engels
Nederlands
Duits
Vaardigheden
Engels voor volwassenen
Engels als tweede taal (esl)
School
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik heb een C2 niveau diploma in het Engels (maximum niveau). 20 jaar oud, ik ben een hyperpolyglotte met kennis van de 28 talen, waarvan 12 ik spreek met een hoger niveau B2.

Ik ging twee keer op de televisie (JT van een probleem en wat ik hebben betrekking op mezelf op RTL-TVI.

Ik geef les onfeilbaar talen waarin ik ook onthult de geheimen die mijn succes in het leren van talen gewaarborgd.
verified badge
Ze is afgestudeerd met een masterdiploma in vertalen en biedt privélessen Engels en Spaans aan voor kinderen uit het basis- en middelbaar onderwijs. Ik help je met de voorbereiding op examens of gewoon om je niveau te verbeteren!
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het bijles geven van Engels voor professionele examens van de Europese Unie (bijv.AST - AD promotie-examens en 'retour'-interpretatie-examens), voor andere examens (SAT, GMAT, GRE, FCE, CAE, CPE, IELTS. TOEFL), voor het indienen van scripties , en voor ander professioneel werk, met name Engels voor auditors, juridische, financiële en ambassadeursadviseurs, zakenmensen, projectmanagers, verkopers, artsen, wetenschappers en academische studenten.

Alle cursussen zijn individueel afgestemd op de behoeften van de student en studenten worden uitgenodigd om hun eigen materialen van het werk te leveren. Cursussen zijn meestal gericht op het slagen voor een examen of op het bereiken van een gevoel om comfortabel in het Engels te kunnen werken met moedertaalsprekers of native speakers.
verified badge
Ik ben een masterstudent in het Engels die beginners, gevorderden en gevorderde cursisten Engels kan bijbrengen. Als een native speaker Engels, bied ik individuele lessen en groep tutorials aan, indien nodig. Mijn methoden, die door mijn studenten als leuk en interactief zijn beschreven, omvatten visuele hulpmiddelen, muziek en hands-on sessies. We leren, maar het is ook belangrijk om plezier te hebben en te genieten van het proces.
verified badge
Hallo! Als je deze boodschap kunt begrijpen zonder te hoeven vertalen, dan ben je klaar voor mijn hulp! Ik kom uit Californië en woon sinds 2012 in Brussel. Ik ben 44 jaar oud. Ik spreek Engels van de Westkust (Californië). Het is het Engels dat je hoort in je favoriete films uit Californië. Ik help graag vrienden die al "Europees straat-Engels" spreken, terwijl ik PLEZIER HEB! Wist je dat 70% van het leren van een taal BUITEN de klas wordt geleerd? Dus ik stel voor dat we naar het park gaan, samen koken, fietsen, tekenen, spelen. En natuurlijk praten we veel. Als ik een fout hoor, corrigeer ik je op een leuke manier, schrijf ik dingen voor je op, met LEUKE EN ECHTE voorbeelden, met tekeningen, en BLIJF ALTIJD 100% in het Engels. Dat klopt, ik spreek alleen Engels met je, want zoals jij en ik allebei weten, spreek je al Engels en heb je alles (of misschien wel 70%) begrepen van alles wat ik net heb geschreven. Wat je wilt is je gesproken Engels verbeteren of perfectioneren (we kunnen ook aan je schrijfvaardigheid werken). Onderdompeling en plezier, West Coast Style. En mijn universitaire diploma? Ja, ik heb er twee, in taal en literatuur, en ik spreek vier talen vloeiend (ik werk momenteel aan nummer vijf), maar voor nu wil ik dat je Engels leert door PLEZIER TE HEBBEN! Mijn vrienden en oud-studenten kunnen je vertellen hoe leuk het is om met mij te leren. HOOP DAT WE SNEL SAMEN KUNNEN SPELEN! Je kunt het! Groepen zijn oké.
verified badge
Naarmate je een nieuwe vaardigheid verwerft of de vaardigheid van een nieuwe taalvaardigheid verbetert, word je begeleid in grammatica, vocabulaire, gesprekken, dicties en mondelinge articulaties om je te helpen beter te communiceren met andere Engelssprekenden over de hele wereld ... gespreksdata, excursies in de buitenlucht & dagelijkse routine-oefeningen kunnen worden aangevraagd.
Testvoorbereidingen zijn inclusief! IELTS, TOEFL, algemeen of academisch!
verified badge
Als student zelf heb ik het voordeel dat ik de student begrijp.
Ik denk dat het leren van een taal niet alleen gaat over het leren van woordenschatlijsten.
Ik geef 7 jaar les en heb al zo'n vijftig studenten van verschillende leeftijden geholpen.
Mijn Erasmus in Manchester in een situatie van totale tweetaligheid heeft de manier waarop ik lesgeeft verrijkt en ik kan er trots op zijn een snelle en aangename vooruitgang te garanderen! ;)
-> NIEMAND heeft "geen gave" voor talen, de sleutel is alleen om je te begeleiden.
verified badge
Afgestudeerd in Germaanse talen en brieven met ervaring in privélessen, geef ik privélessen/academische ondersteuning in de taal van Shakespeare. Op basis van mijn ervaring als student in Texas gedurende een jaar, help ik je met het starten of verbeteren van je Engels.
verified badge
Mijn naam is Manon, ik ben 22 jaar oud en ik studeer Germaanse taal- en letterkunde aan de Université Libre de Bruxelles. Ik zit momenteel in mijn tweede jaar van een masteropleiding didactiek. Ik heb daardoor een grondige kennis van Engels (C1), Duits (B2+) en Nederlands (B2+).
Ik geef al 4 jaar privélessen. Ik sta klaar om je te helpen met academische ondersteuning of gewoon als je een van deze drie talen wilt leren of verbeteren en Duolingo al eens hebt geprobeerd.
Ik ben beschikbaar tijdens de week in de wijk Sint-Bonifatius in Brussel.

Als je vragen hebt of geïnteresseerd bent in mijn cursussen, aarzel dan niet om contact met mij op te nemen ;)
verified badge
Hallo, mijn naam is Anne.

Ik heb een masterdiploma in Economische Wetenschappen. Ik geef Engelse les aan middelbare scholieren: hulp bij examenvoorbereiding. Ik geef huiswerk per e-mail en zorg voor voortgangsrapportages. Ik kom bij u thuis, in Ukkel, Elsene, Vorst, Sint-Genesius-Rode.
verified badge
Tijdens deze les draait alles om leren op een leuke, ontspannen en ondersteunende manier. Geen saaie colleges hier, alleen duidelijke uitleg, echte gesprekken en activiteiten die je echt helpen. Of je nu net begint of je vaardigheden wilt verbeteren, ik sta voor je klaar. Je kunt vragen stellen, ideeën delen en leren in je eigen tempo, met iemand die je bij elke stap helpt. Kom bij mz en ontdek hoe leuk leren kan zijn!
verified badge
Ik bied cursussen op maat aan, zowel fysiek als op afstand, afhankelijk van de behoeften van elke student. Voor academische ondersteuning pas ik me aan het programma aan dat het kind of de jongere volgt, door de reeds behandelde concepten te verdiepen, moeilijke punten opnieuw uit te leggen of problematische thema's te ontleden.

Volwassenen geef ik voornamelijk basislessen Nederlands, maar ik kan mijn lessen aanpassen aan verschillende doelen. Bijvoorbeeld: het leren van de woordenschat voor een nieuwe functie, het voorbereiden op een examen (Selor, taalcertificering), het opfrissen van je kennis voor een sollicitatiegesprek of het verbeteren van je vermogen om effectief te communiceren in een professionele of persoonlijke context. Mijn aanpak is altijd flexibel, studentgericht en gericht op het versterken van zowel begrip als zelfvertrouwen.
verified badge
Ik geef Engelse lessen gericht op lees-, schrijf- en spreekvaardigheid, onderdompeling in de cultuur en geschiedenis van de taal en Engelstalige volkeren, en ik gebruik methoden die zijn afgestemd op elke student om de snelste en meest blijvende vooruitgang te garanderen. Om dit te bereiken, maak ik gebruik van diverse hulpmiddelen: traditionele oefeningen (grammatica, spelling), mondelinge en audio-oefeningen voor uitspraak en begrip, muziek en spelletjes, educatieve video's en meer.
Ik hecht veel waarde aan schrijven met de hand met een pen en niet alleen aan typen op een computer, evenals aan niet-traditionele leermethoden (films, muziek met tekst, games), omdat dit verschillende delen van de hersenen dieper aanspreekt en het leren en onthouden van informatie vergemakkelijkt.
Ik garandeer gepersonaliseerde leermethoden en ondersteuning voor elke student, evenals een aanzienlijke verbetering van het niveau in minder tijd dan via traditionele platforms nodig zou zijn.
verified badge
Engels is een internationale en kennisgedreven taal, waardoor het de facto een wereldlingua franca is. Het is niet de gemakkelijkste taal om te leren, mede doordat er weinig duidelijke grammaticale en uitspraakregels zijn. Ik probeer vanaf het begin de nuances in uitdrukking en grammatica van het Engels te benadrukken in vergelijking met het Frans, Nederlands en Slavische talen.
verified badge
Ik bied persoonlijke Engelse lessen aan, afgestemd op jouw niveau en doelen, of je nu een beginner of een gev Gevorderde bent.

Met een certificaat dat mijn C1-niveau Engels aantoont, zal ik u op een duidelijke en stapsgewijze manier begeleiden bij het verbeteren van uw spreek- en schrijfvaardigheid.

De lessen worden volledig afgestemd op elke individuele student en kunnen het volgende omvatten:

- conversatie om de spreekvaardigheid te verbeteren
- Mondeling en schriftelijk begrip
- geschreven uitdrukking
- opfriscursus
- examenvoorbereiding

Elke sessie begint met een analyse van uw behoeften, gevolgd door praktische oefeningen en rollenspellen. U ontvangt duidelijke feedback en concreet advies om effectief vooruitgang te boeken.

Mijn doel is om u te helpen meer zelfvertrouwen te krijgen en snel zichtbare resultaten te behalen.

De cursussen zijn beschikbaar in het Frans of Engels.
message icon
Contacteer Céline
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik heb een C2 niveau diploma in het Engels (maximum niveau). 20 jaar oud, ik ben een hyperpolyglotte met kennis van de 28 talen, waarvan 12 ik spreek met een hoger niveau B2.

Ik ging twee keer op de televisie (JT van een probleem en wat ik hebben betrekking op mezelf op RTL-TVI.

Ik geef les onfeilbaar talen waarin ik ook onthult de geheimen die mijn succes in het leren van talen gewaarborgd.
verified badge
Ze is afgestudeerd met een masterdiploma in vertalen en biedt privélessen Engels en Spaans aan voor kinderen uit het basis- en middelbaar onderwijs. Ik help je met de voorbereiding op examens of gewoon om je niveau te verbeteren!
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het bijles geven van Engels voor professionele examens van de Europese Unie (bijv.AST - AD promotie-examens en 'retour'-interpretatie-examens), voor andere examens (SAT, GMAT, GRE, FCE, CAE, CPE, IELTS. TOEFL), voor het indienen van scripties , en voor ander professioneel werk, met name Engels voor auditors, juridische, financiële en ambassadeursadviseurs, zakenmensen, projectmanagers, verkopers, artsen, wetenschappers en academische studenten.

Alle cursussen zijn individueel afgestemd op de behoeften van de student en studenten worden uitgenodigd om hun eigen materialen van het werk te leveren. Cursussen zijn meestal gericht op het slagen voor een examen of op het bereiken van een gevoel om comfortabel in het Engels te kunnen werken met moedertaalsprekers of native speakers.
verified badge
Ik ben een masterstudent in het Engels die beginners, gevorderden en gevorderde cursisten Engels kan bijbrengen. Als een native speaker Engels, bied ik individuele lessen en groep tutorials aan, indien nodig. Mijn methoden, die door mijn studenten als leuk en interactief zijn beschreven, omvatten visuele hulpmiddelen, muziek en hands-on sessies. We leren, maar het is ook belangrijk om plezier te hebben en te genieten van het proces.
verified badge
Hallo! Als je deze boodschap kunt begrijpen zonder te hoeven vertalen, dan ben je klaar voor mijn hulp! Ik kom uit Californië en woon sinds 2012 in Brussel. Ik ben 44 jaar oud. Ik spreek Engels van de Westkust (Californië). Het is het Engels dat je hoort in je favoriete films uit Californië. Ik help graag vrienden die al "Europees straat-Engels" spreken, terwijl ik PLEZIER HEB! Wist je dat 70% van het leren van een taal BUITEN de klas wordt geleerd? Dus ik stel voor dat we naar het park gaan, samen koken, fietsen, tekenen, spelen. En natuurlijk praten we veel. Als ik een fout hoor, corrigeer ik je op een leuke manier, schrijf ik dingen voor je op, met LEUKE EN ECHTE voorbeelden, met tekeningen, en BLIJF ALTIJD 100% in het Engels. Dat klopt, ik spreek alleen Engels met je, want zoals jij en ik allebei weten, spreek je al Engels en heb je alles (of misschien wel 70%) begrepen van alles wat ik net heb geschreven. Wat je wilt is je gesproken Engels verbeteren of perfectioneren (we kunnen ook aan je schrijfvaardigheid werken). Onderdompeling en plezier, West Coast Style. En mijn universitaire diploma? Ja, ik heb er twee, in taal en literatuur, en ik spreek vier talen vloeiend (ik werk momenteel aan nummer vijf), maar voor nu wil ik dat je Engels leert door PLEZIER TE HEBBEN! Mijn vrienden en oud-studenten kunnen je vertellen hoe leuk het is om met mij te leren. HOOP DAT WE SNEL SAMEN KUNNEN SPELEN! Je kunt het! Groepen zijn oké.
verified badge
Naarmate je een nieuwe vaardigheid verwerft of de vaardigheid van een nieuwe taalvaardigheid verbetert, word je begeleid in grammatica, vocabulaire, gesprekken, dicties en mondelinge articulaties om je te helpen beter te communiceren met andere Engelssprekenden over de hele wereld ... gespreksdata, excursies in de buitenlucht & dagelijkse routine-oefeningen kunnen worden aangevraagd.
Testvoorbereidingen zijn inclusief! IELTS, TOEFL, algemeen of academisch!
verified badge
Als student zelf heb ik het voordeel dat ik de student begrijp.
Ik denk dat het leren van een taal niet alleen gaat over het leren van woordenschatlijsten.
Ik geef 7 jaar les en heb al zo'n vijftig studenten van verschillende leeftijden geholpen.
Mijn Erasmus in Manchester in een situatie van totale tweetaligheid heeft de manier waarop ik lesgeeft verrijkt en ik kan er trots op zijn een snelle en aangename vooruitgang te garanderen! ;)
-> NIEMAND heeft "geen gave" voor talen, de sleutel is alleen om je te begeleiden.
verified badge
Afgestudeerd in Germaanse talen en brieven met ervaring in privélessen, geef ik privélessen/academische ondersteuning in de taal van Shakespeare. Op basis van mijn ervaring als student in Texas gedurende een jaar, help ik je met het starten of verbeteren van je Engels.
verified badge
Mijn naam is Manon, ik ben 22 jaar oud en ik studeer Germaanse taal- en letterkunde aan de Université Libre de Bruxelles. Ik zit momenteel in mijn tweede jaar van een masteropleiding didactiek. Ik heb daardoor een grondige kennis van Engels (C1), Duits (B2+) en Nederlands (B2+).
Ik geef al 4 jaar privélessen. Ik sta klaar om je te helpen met academische ondersteuning of gewoon als je een van deze drie talen wilt leren of verbeteren en Duolingo al eens hebt geprobeerd.
Ik ben beschikbaar tijdens de week in de wijk Sint-Bonifatius in Brussel.

Als je vragen hebt of geïnteresseerd bent in mijn cursussen, aarzel dan niet om contact met mij op te nemen ;)
verified badge
Hallo, mijn naam is Anne.

Ik heb een masterdiploma in Economische Wetenschappen. Ik geef Engelse les aan middelbare scholieren: hulp bij examenvoorbereiding. Ik geef huiswerk per e-mail en zorg voor voortgangsrapportages. Ik kom bij u thuis, in Ukkel, Elsene, Vorst, Sint-Genesius-Rode.
verified badge
Tijdens deze les draait alles om leren op een leuke, ontspannen en ondersteunende manier. Geen saaie colleges hier, alleen duidelijke uitleg, echte gesprekken en activiteiten die je echt helpen. Of je nu net begint of je vaardigheden wilt verbeteren, ik sta voor je klaar. Je kunt vragen stellen, ideeën delen en leren in je eigen tempo, met iemand die je bij elke stap helpt. Kom bij mz en ontdek hoe leuk leren kan zijn!
verified badge
Ik bied cursussen op maat aan, zowel fysiek als op afstand, afhankelijk van de behoeften van elke student. Voor academische ondersteuning pas ik me aan het programma aan dat het kind of de jongere volgt, door de reeds behandelde concepten te verdiepen, moeilijke punten opnieuw uit te leggen of problematische thema's te ontleden.

Volwassenen geef ik voornamelijk basislessen Nederlands, maar ik kan mijn lessen aanpassen aan verschillende doelen. Bijvoorbeeld: het leren van de woordenschat voor een nieuwe functie, het voorbereiden op een examen (Selor, taalcertificering), het opfrissen van je kennis voor een sollicitatiegesprek of het verbeteren van je vermogen om effectief te communiceren in een professionele of persoonlijke context. Mijn aanpak is altijd flexibel, studentgericht en gericht op het versterken van zowel begrip als zelfvertrouwen.
verified badge
Ik geef Engelse lessen gericht op lees-, schrijf- en spreekvaardigheid, onderdompeling in de cultuur en geschiedenis van de taal en Engelstalige volkeren, en ik gebruik methoden die zijn afgestemd op elke student om de snelste en meest blijvende vooruitgang te garanderen. Om dit te bereiken, maak ik gebruik van diverse hulpmiddelen: traditionele oefeningen (grammatica, spelling), mondelinge en audio-oefeningen voor uitspraak en begrip, muziek en spelletjes, educatieve video's en meer.
Ik hecht veel waarde aan schrijven met de hand met een pen en niet alleen aan typen op een computer, evenals aan niet-traditionele leermethoden (films, muziek met tekst, games), omdat dit verschillende delen van de hersenen dieper aanspreekt en het leren en onthouden van informatie vergemakkelijkt.
Ik garandeer gepersonaliseerde leermethoden en ondersteuning voor elke student, evenals een aanzienlijke verbetering van het niveau in minder tijd dan via traditionele platforms nodig zou zijn.
verified badge
Engels is een internationale en kennisgedreven taal, waardoor het de facto een wereldlingua franca is. Het is niet de gemakkelijkste taal om te leren, mede doordat er weinig duidelijke grammaticale en uitspraakregels zijn. Ik probeer vanaf het begin de nuances in uitdrukking en grammatica van het Engels te benadrukken in vergelijking met het Frans, Nederlands en Slavische talen.
verified badge
Ik bied persoonlijke Engelse lessen aan, afgestemd op jouw niveau en doelen, of je nu een beginner of een gev Gevorderde bent.

Met een certificaat dat mijn C1-niveau Engels aantoont, zal ik u op een duidelijke en stapsgewijze manier begeleiden bij het verbeteren van uw spreek- en schrijfvaardigheid.

De lessen worden volledig afgestemd op elke individuele student en kunnen het volgende omvatten:

- conversatie om de spreekvaardigheid te verbeteren
- Mondeling en schriftelijk begrip
- geschreven uitdrukking
- opfriscursus
- examenvoorbereiding

Elke sessie begint met een analyse van uw behoeften, gevolgd door praktische oefeningen en rollenspellen. U ontvangt duidelijke feedback en concreet advies om effectief vooruitgang te boeken.

Mijn doel is om u te helpen meer zelfvertrouwen te krijgen en snel zichtbare resultaten te behalen.

De cursussen zijn beschikbaar in het Frans of Engels.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Céline