facebook

Ontwikkel jouw gevoel voor muziek

Ontdek jouw passie voor muziek

Vind jouw perfecte leraar

Ontdek ons aanbod van Audio productie leraren in Evere en gebruik de filters om de cursus te vinden die het beste bij jouw behoeften past.

Neem gratis contact op met leraren

Deel jou doelen en voorkeuren met leraren en kies de Audio productie les die het beste bij jou past.

Boek je eerste les

Regel samen de datum en de locatie voor je eerste les. Zodra je leraar de les bevestigt, ben je klaar om vol vertrouwen te beginnen!

0 docenten in je verlanglijst
|
zoom in iconzoom out icon

4 audio productie leraren in Evere

Arno

verified teacher icon
5.0

1 reviews

(1)

42€

60-min

/h

trusted teacher iconBetrouwbare leraar

Music Production, Ableton Live, Sampling met MPC, Elektron, DJ (scratch and mixing)Vertaal deze tekst met Google Translate.

Music Production, Ableton Live, Sampling met MPC, Elektron, DJ (scratch and mixing)Vertaal deze tekst met Google Translate.

NL Mijn naam is Arno, ik ben al sinds mijn 16de bezig met het draaien en componeren van muziek. Mijn passie is geluid en techniek. Ik ben begonnen met analoogapparatuur, zoals de Akai MPC2000XL. Ik heb mijn studies afgemaakt in SAE Brussel (Bachelor of Arts and Sounds) en heb een paar extra diploma's behaald in live recording en music business. Ik werk nu vooral in IT en in mijn vrije tijd produceer ik muziek en doe ik opnames van artiesten. Ik kan je helpen met samplen, Ableton mixing and recording, DJ zowel met vinyl als CDJ's. Ik heb alle materiaal staan dat ik eventueel kan meenemen naar jou, of we kunnen bij mij lessen volgen. ENG My name is Arno, I have been spinning and composing music since I was 16 years old. My passion is sound and technology. I started with analog equipment, such as the Akai MPC2000XL. I finished my studies in SAE Brussels (Bachelor of Arts and Sounds) and got some additional degrees in live recording and music business. I now work mostly in IT and in my spare time I produce music and do recording of artists. I can help you with sampling, Ableton mixing and recording, DJ both with vinyl and CDJs. I have all the equipment that I can possibly bring to you, or we can take lessons at my place. Gear: Elektron Digitakt Akai MPC2000XL Akai S950 Ensoniq EPS Yamaha DX7 Roland 303 Roland 909 Juno Alpha Pioneer XDJ1000mk2 Technics 1200 mk2 Pioneer DJM mengpaneel Ableton Plugins

Pierre (Snej)

verified teacher icon
5.0

1 reviews

(1)

30€

60-min

/h

trusted teacher iconBetrouwbare leraar

Vinyl- en digitale DJ - Mixen - Basisprincipes van muziekproductie met Ableton - Labelmanagement - Leer mixen op Pioneer CDJ's en Technics 1...Vertaal deze tekst met Google Translate.

Vinyl- en digitale DJ - Mixen - Basisprincipes van muziekproductie met Ableton - Labelmanagement - Leer mixen op Pioneer CDJ's en Technics 1200 MK2Vertaal deze tekst met Google Translate.

Ik ben een dj (bekend als Snej) en ik geef les in mixen, zowel digitaal als met vinyl. Mijn cursus begint bij de basis: we leren hoe we apparatuur zoals de CDJ-2000 Nexus, de Xone 92 en de Technics 1200 MK2 draaitafels moeten gebruiken. We bespreken hoe je je muziek selecteert, waar je die kunt vinden (platforms, bronnen), hoe je die effectief organiseert en hoe je Rekordbox gebruikt. We behandelen ook de basisprincipes van mixen, beatmatchen en het begrijpen van muzikale tonaliteiten om de structuur en energie van nummers beter te doorgronden. Je leert hoe je een samenhangende mix maakt, je eigen podcast creëert en muziek kiest die past bij de stemming, het moment en het publiek. We bespreken ook de realiteit van het dj'en in de avond: waar je op moet letten voordat je achter de draaitafels kruipt, de essentiële zaken om te weten, en tips en trucs voor het mixen voor een publiek, of dat nu in een club of bij een ander soort evenement is. Ik deel ook mijn persoonlijke ervaring als dj: ik ben helemaal vanaf nul begonnen, heb mijn eigen evenementen georganiseerd, gedraaid met internationale artiesten en in verschillende clubs in het buitenland gespeeld. We bespreken alles wat je moet weten over boekingen: tarieven, wat je moet vragen en hoe je als dj te werk moet gaan, vooral internationaal. We bespreken ook het opstellen van een technische rider, een persmap voor artiesten, belangrijke informatie voor promotors, en alles wat te maken heeft met het promoten van een artiest. Ik ben een 32-jarige dj en ik draai al sinds mijn 18e. Ik heb alle stadia doorlopen: van draaien in mijn kelder voor vrienden, tot verjaardagsfeestjes, tot resident-dj in een club met internationale dj's. Ik heb mijn eigen evenementen georganiseerd, in het buitenland gedraaid en ook als clubpromotor gewerkt, waardoor ik een diepgaand inzicht heb gekregen in de promotionele kant van de zaak en de criteria voor het selecteren van dj's. Ook nu nog draai ik als DJ in heel België. Tot slot kan de cursus in het Frans, Nederlands, Engels en eventueel Spaans worden gegeven.

Ivan

verified teacher icon
4.7

4 reviews

(4)

36€

60-min

/h

trusted teacher iconBetrouwbare leraar

GEPERSONALISEERDE CURSUS VOOR AUDIO / MAO / DAW-PRODUCTIEVertaal deze tekst met Google Translate.

GEPERSONALISEERDE CURSUS VOOR AUDIO / MAO / DAW-PRODUCTIEVertaal deze tekst met Google Translate.

Ben jij gepassioneerd door audioproductie? Wil je zelf produceren, maar weet je niet waar je moet beginnen? Ik bied je de kans om je eerste stappen te zetten of je talenten als audioproducent verder te ontwikkelen in een professionele omgeving. Ik ben al 20 jaar audioproducent en begeleid je op deze reis vol ontdekkingen tot het moment dat je er zelf op uit kunt gaan. Deze cursussen hebben tot doel de werking van een professionele studio te demystificeren en je ogen te openen voor het feit dat apparatuur niets is, maar dat visie veel meer telt dan het aantal knoppen dat je kunt kopen. De thema’s die ik behandel zijn: - De keuze en technieken van microfoons - Studio-akoestiek - Routingbeheer in een professionele studio - Connectiviteit in een studio - Bereid een opnamesessie en een livesessie voor - Aan de slag met de Yamaha 02R96VCM-console - Met behulp van een analoge console - Aan de slag met Cubase en Wavelab - Vergelijking van verschillende MAO/DAW op de markt (Cubase, Nuendo, Protools, Reaper, StudioOne, WavesTracks, Ableton, ....) - Een mixsessie voorbereiden (bestanden uitwisselen en delen met derden) - Opnames - Bewerken - Verschillende mengtechnieken voor verschillende muziekstijlen - Analoge en digitale audioverwerking (inleiding tot plug-ins en outboard) - Masteren; wat is het en waarom? - Werken met audio voor commerciële uitzendingen (radio, tv, games,...) - Werk met Mac en pc - Studio-ethiek - Tips en trucs voor het bouwen en aanschaffen van materialen voor je eigen (thuis)studio Aarzel niet om mij een bericht te sturen om een cursus op maat voor u samen te stellen. Tot binnenkort, Iwan.

paperclip

Ontmoet zelfs nog betere leraren.

Probeer online lessen met de volgende real-time online leraren:

Brent

verified teacher icon
Recentelijk actief
Recentelijk actief
5.0

3 reviews

(3)

40€

60-min

/h

trusted teacher iconBetrouwbare leraar
student icon
6Leerlingen

🔊 Leer Muziek Produceren: FL Studio, mixen, masteren, en meer!Vertaal deze tekst met Google Translate.

🔊 Leer Muziek Produceren: FL Studio, mixen, masteren, en meer!Vertaal deze tekst met Google Translate.

Wil jij de wereld van (elektronische) muziekproductie ontdekken of je skills naar een hoger niveau tillen? Of je nu een complete beginner bent of al ervaring hebt, ik kan je helpen om jouw muziekproductie naar het volgende level te brengen! Wat ik bied 🎧 Muziektheorie & Sound Design: Ontdek hoe je pakkende melodieën, harmonieën en ritmes creëert. Leer sound design-technieken, muziektheorie en tips & tricks om je eigen unieke sound te ontwikkelen. 🎛️ FL Studio Expertise: Leer de ins en outs van FL Studio (Fruity Loops) - van de basics tot geavanceerde technieken (VST's, melodieën maken, drum patterns schrijven, mixen, masteren, ...) 🎶 Werk met Jouw DAW: Heb je een ander programma zoals Ableton Live, Logic Pro, of Cubase? Geen probleem! Ik pas me aan aan jouw software. 🎹 Praktisch & Toegankelijk: Geen voorkennis nodig! Iedereen is welkom, of je nu house, rap, techno, pop of een ander genre wilt produceren. Over de lessen - Persoonlijke begeleiding: Ik stem de lessen af op jouw wensen en niveau. - Online en in-person opties: Flexibiliteit om de lessen te volgen waar jij je het prettigst bij voelt. - Gebruik van professionele tools: Je leert werken met professionele tools, zodat je tracks meteen een professioneel geluid hebben. Wat heb je nodig? - Een laptop/computer. - Motivatie om je muzikale visie tot leven te brengen! Wie ben ik? Hey, ik ben Brent! Met meer dan 8 jaar ervaring in muziekproductie en een diploma op zak, maak ik muziek onder de naam Pai Napple. Je kan mijn tracks vinden op Spotify, Apple Music, YouTube, en meer. Ik heb ondertussen al miljoenen streams verzameld en samengewerkt met enkele bekende artiesten. Ik maak vooral rap, pop, R&B en EDM, maar ben thuis in veel verschillende genres. Daarnaast verkoop ik ook muziek aan andere artiesten en voor tv en film. Interesse? Ben je klaar om aan de slag te gaan? Stuur me een bericht om meer te weten te komen of direct een les te boeken. Laten we samen jouw muzikale reis beginnen! 🎶

Jim

verified teacher icon
Recentelijk actief
Recentelijk actief
4.8

10 reviews

(10)

92€

60-min

/h

trusted teacher iconBetrouwbare leraar
student icon
1Leerlingen

Elektronische muziekproductie – Ableton Live, synthese, geluidsontwerp, compositie, mixen, masteren en live optredensVertaal deze tekst met Google Translate.

Elektronische muziekproductie – Ableton Live, synthese, geluidsontwerp, compositie, mixen, masteren en live optredensVertaal deze tekst met Google Translate.

Hallo, mijn naam is Jim. Ik ben een producer van elektronische muziek met een masterdiploma Muziek van de Fontys Hogeschool voor de Kunsten (Rockacademie) in Tilburg. Muziek is altijd mijn manier geweest om de wereld te verkennen – door middel van ruwe veldopnames, synthese en emotionele verhalen. In de afgelopen 12 jaar heb ik een compleet, zelfvoorzienend creatief proces ontwikkeld: van concept tot compositie, sounddesign tot vocale productie, mixage, mastering en liveoptredens. Mijn passie is om anderen te helpen dezelfde technische vaardigheden van begin tot eind te ontwikkelen, zodat ze hun eigen muzikale visie volledig tot leven kunnen brengen. Als Malvae heb ik al mijn werk geschreven, gezongen, opgenomen, geproduceerd, gemixt, gemasterd en uitgevoerd. Mijn muziek bereikte nummer 17 in de Spotify Viral 50-hitlijsten in de VS, verzamelde miljoenen streams en was te horen in internationale filmproducties, waaronder King of the Streets en Netflix' Terrace House Japan. Een van de meest vormende momenten in mijn carrière was mijn albumproject Amazonas, waarvoor ik het Amazone-regenwoud introk om natuurlijke geluiden op te nemen en te manipuleren. 90% van dat album is volledig gebaseerd op deze veldopnames, die door middel van gedetailleerde synthese en geavanceerd sounddesign zijn omgevormd tot een samenhangende sonische reis. Die ervaring heeft een grote invloed gehad op hoe ik mijn muziek benader en hoe ik sounddesign en compositie doceer. Ik heb shows geheadlinerd in iconische podia zoals de Melkweg Amsterdam met meeslepende, zelfgebouwde audiovisuele livesets met Ableton Live, modulaire apparatuur, sequencers en Resolume voor live geïntegreerde visuals. Ik heb mijn eigen evenementen gecureerd en opgetreden in podia zoals de A'dam Tower en OT301. Ik geef ook les in studio's zoals Wisseloord in Hilversum, waar ik studenten begeleid bij de technische en creatieve raakvlakken tussen geluid en performance. Geselecteerde werken en samenwerkingen: Mijn EP Like Bees to a Hive begon als een soundscape voor de collectie Final Orders, Please van modemerk Lobomar, die gepresenteerd werd in het Wereldmuseum Amsterdam. Ik werkte samen met de Zuid-Afrikaanse dichteres Julia-Beth Harris en integreerde haar gesproken woord in een naadloze, sfeervolle release. Van sequentiële Prophet 6-texturen tot ADX1-drummachinelagen en gedetailleerde veldopnames, ik verzorgde elke laag, van concept tot multitrackproductie tot het uiteindelijke liveoptreden in Londen. Mijn Chrysalis EP, uitgebracht als een limited edition zwaargewicht rood vinyl, ging nog een stap verder en combineerde etherische vocalen, analoge rauwheid en unieke texturen tot een emotioneel rijke release. Ik leidde persoonlijk elk onderdeel van de technische en creatieve uitvoering van het project, van arrangement en vocale productie tot de eindmix, mastering en voorbereiding van de vinylpers. Naast mijn eigen projecten heb ik gewerkt als vocal producer en mix engineer, onder andere aan Esther Veen's EP Before I Go. Hierbij verzorgde ik de opnames, complexe vocale lagen, creatieve verwerking, productie, multivocale arrangementen en de eindmix om een gepolijst, krachtig geluid af te leveren. Over de lessen: Mijn sessies zijn volledig afgestemd op jouw ervaringsniveau en doelen en gebaseerd op echte muziekproductie. Of je nu net begint of je technische vaardigheden wilt verdiepen, je leert hoe je professionele workflows ontwikkelt en de creatieve onafhankelijkheid om af te maken wat je begint. We kunnen het volgende onderzoeken: - Geavanceerde workflows voor muziekproductie en creatieve strategieën ontwikkelen - Opname, compositie, arrangement en storytelling door middel van geluid - Full-stack mixen en masteren – van slaapkameropstellingen tot professionele levering - Synthese en sampling – van de basis van het vormgeven van geluid tot manipulatie op hoog niveau - Multi-vocale productie, vocale opname, bewerking, layering, FX en creatieve verwerkingstechnieken - Je muziek vertalen naar een meeslepende liveset met Ableton Live - Muziektheorie praktisch toepassen in elektronische, filmische en hedendaagse muziek Lessen zijn online of in mijn studio in Amsterdam beschikbaar. Voor online studenten gebruik ik hoogwaardige realtime tools waarmee we kunnen samenwerken met audio in volledige resolutie, rechtstreeks vanuit je DAW – geen beperkingen op schermdeling, gewoon echt werk in realtime. Mijn eigen muzikale pad begon vaak met het samenvoegen van de geluiden die ik in de wereld tegenkwam, of het nu uit verre regenwouden of uit mijn eigen stem kwam, tot iets persoonlijks en expressiefs. Zo heb ik mijn eigen sound gevonden. Ik help jou graag om die van jou te vinden. (En maak je geen zorgen, we hoeven er niet voor naar het einde van de wereld te reizen. Ik laat je zien hoe je de geluiden die je al hebt, kunt omzetten in iets dat echt van jou is.) Of je nu net begint of klaar bent om je verder te verdiepen, ik help je graag groeien door middel van gestructureerd, creatief en technisch onderbouwd elektronisch muziekonderwijs.

Yiftach

verified teacher icon
Recentelijk actief
Recentelijk actief
66€

60-min

/h

Become the Guitarist You Want to Be — Learn to Think, Play & Create Like a ProfessionalVertaal deze tekst met Google Translate.

Become the Guitarist You Want to Be — Learn to Think, Play & Create Like a ProfessionalVertaal deze tekst met Google Translate.

# Professional Guitar Lessons | Electric, Acoustic & Music Production | All Levels Looking for inspiring, practical, and personalized guitar lessons? My name is Yiftach, and I'm a professional guitarist, composer, music producer, and experienced guitar teacher with many years of performing, recording, and teaching. I've worked as a professional session musician with leading artists, performing and recording in a wide range of musical styles. This experience allows me to teach much more than just songs—I help students understand music, develop confidence, and become creative musicians. Lessons are available for: * Complete beginners * Intermediate players * Advanced guitarists * Children, teenagers, and adults You can learn: * Electric Guitar * Acoustic Guitar * Rock, Pop, Blues, Funk & Jazz * Lead Guitar & Soloing * Improvisation * Music Theory * Ear Training * Rhythm & Timing * Technique * Songwriting & Composition * Music Production with Logic Pro Every lesson is tailored to your personal goals, whether you want to play your favorite songs, prepare for auditions or performances, improve your improvisation, or reach a professional level. I have many years of experience teaching children as well as adults, and I know how to adapt each lesson to the student's age, level, and learning style. My lessons are friendly, structured, and focused on real progress while keeping the learning process enjoyable. Lessons are available in English and Hebrew, both online and in person in the Alkmaar area. If you're ready to become a better guitarist and enjoy the learning process, I'd be happy to help you reach your goals. Let's make music together!

VorigeResultaten aan het tonen 1 - 4 van 41 - 4 van 4Volgende

Onze leerlingen from Evere beoordelen hun Audio productie leraar.

Om de kwaliteit van onze Audio productie leraren te kunnen garanderen, vragen we onze leerlingen from Evere om ze te beoordelen.

Uitsluitend de beoordelingen van leerlingen worden weergegeven en zij zijn gegarandeerd door Apprentus. Gewaardeerd 4.9 van 5 op basis van 57 beoordelingen.

Eerste les. Gezonde zenuwen. Eens binnen bij Jasper, een kort en vlot gesprek over mijn verwachtingen van de les(sen). Weg zenuwen, want Jasper voelt daarbij perfect aan waar ik kan beginnen en leert me meteen stapsgewijs een eerste korte solo. We sluiten af met een impro oefening. In één woord: top! Geïnspireerd en gemotiveerd rijd ik weer naar huis. Kijk al uit naar volgende week.

Kim had goed naar mijn vraag vooraf geluisterd en had de les goed voorbereid. In zijn antwoorden zoekt hij steeds naar de meerwaarde voor de leerling en is heel prettig in de omgang. Consensieus, nieuwsgierig en weet waarover hij praat. Kortom een droomdocent.

We gingen fijn samen op zoek naar iets wat het meest interessant voor mij kon zijn. Dat was behoorlijk geslaagd, en leverde een mini mastering masterclass (met een eigen nummer als basis).

Om de kwaliteit van onze Audio productie leraren te kunnen garanderen, vragen we onze leerlingen from Evere om ze te beoordelen.

Uitsluitend de beoordelingen van leerlingen worden weergegeven en zij zijn gegarandeerd door Apprentus. Gewaardeerd 4.9 van 5 op basis van 57 beoordelingen.

Waar kan ik in Evere muzieklessen volgen?

 

Woon je in Evere en ben je op zoek naar getalenteerde en beschikbare muziekdocenten? Kies voor Apprentus en vind in een paar klikken de leraar die je kan laten kennismaken met muziek, muziektheorie, zang of het instrument van je keuze in het kader van een leertraject op maat. Geniet van individuele lessen thuis, met een leraar die zich toelegt op jouw leertraject of kies muzieklessen van de leraar om te profiteren van een ruimte die is gewijd aan muzikale training met instrumenten die speciaal zijn ontworpen voor training. Wakker de interesse in muziek aan in jouw kind en bied hem of haar de mogelijkheid om een ​​van de vele beschikbare instrumentale en muzikale disciplines in Evere te oefenen. Met Apprentus kun je de formule kiezen die bij jou past om piano of gitaar te leren spelen of computerondersteunde muziekonderwijs te ontdekken.

Hoe vind ik de beste muziekdocenten in Evere?

 

Apprentus is de expert in het verbinden van privéleraren en toekomstige studenten en biedt jou het beste privé muziekonderwijs in Evere. Dankzij onze knowhow en ons community-platform zijn we in staat om jou de volledige lijst te geven van de meest gekwalificeerde en competente muziekdocenten voor cursussen in Evere en omgeving. Dankzij filters, getuigenissen van studenten en geverifieerde en gedetailleerde profielen van elke muziekleraar, kun je met een paar klikken docenten vergelijken en je keuze maken. Je kunt zangles nemen, viool leren spelen, drummen of jouw kinderen een specifieke muzikale ervaring meegeven in Evere en omgeving.

Audio productie in nabij gelegen steden

Kaart
Kaart