facebook
favorite button
1/7
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds februari 2024
Leraar sinds februari 2024
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Leer de basisprincipes van viool en de schoonheid van muziek
course price icon
Van 36 € /h
arrow icon
Hallo, ik ben Clara, ik ben 18 jaar oud (2007) en ik ben een leerling van Erik Sluys en Valery Oistrakh. Ik ben begonnen met vioolspelen toen ik 4 jaar oud was. Ik studeer viool en muziek aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel. Ik geef elke zaterdag les (bekijk de beschikbare tijden in mijn profiel). Neem gerust contact met me op als je vragen hebt of interesse hebt :)
Extra informatie
Neem je viool en een potlood mee.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Willebroek, België
Over
Ik ben Clara, 19 jaar oud, en ik help je graag met vioolles! Ik speel al viool sinds ik klein ben en ik heb een grote passie voor muziek en de viool. Ik ben half Belgisch en half Argentijns. Ik spreek vloeiend Nederlands, maar ik kan ook lesgeven in het Engels en Spaans. Mijn Frans is redelijk/beperkt.
Opleiding
Ik begon met vioolspelen toen ik 4 jaar oud was en kreeg privélessen van Joanna Vlaeminck. Later kreeg ik ook vioolles van Erik Sluys en Alice van Leuven. Momenteel volg ik lessen bij Valery Oistrakh en Erik Sluys. Ik heb vioolles gekregen volgens de Suzuki-methode, wat ik persoonlijk een geweldige manier vind om de basis te leren. Ik zou beginnen met de meest basale dingen, zoals de strijkstokgreep en de houding. Daarna spelen we stap voor stap korte stukjes uit de Suzuki-boeken. Ik heb ze thuis en je kunt ze later kopen. We spelen ze niet allemaal, want het gaat vooral om de basis en niet om snelle vooruitgang. Ik zal je vioolles geven, maar je ook vertellen over het beheersen van de kunst achter muziek in het algemeen.

Momenteel studeer ik aan de Kunstacademie van Anderlecht en het Koninklijk Conservatorium van Brussel.
Leservaring
Ik ben concertmeester geweest bij het Brussels Jeugdfilharmonisch Orkest. Ik heb gespeeld in het KCB-kamerorkest (Koninklijk Conservatorium van Brussel) en ben momenteel student aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel. Ik heb ook een orkestproject in Nederland gedaan en speel sinds augustus 2025 bij het Jeugdorkest van Vlaanderen (YOF). Momenteel speel ik tweede viool bij Sinfonietta.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Nederlands
Spaans
Vaardigheden
Muziekstijlen:
Klassiek
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Professionele muzikant met veel ervaring als viool, altviool, kamermuziek en muziekinitiatie leerkracht.


Ik ben een professionele altviolist met een opleiding in Mexico en aan het Koninklijk Conservatorium van Antwerpen, en ik heb jarenlange ervaring als docent viool, altviool, kamermuziek en muziekonderwijs voor beginners.

Het onderwijssysteem is aangepast aan de behoeften en doelen van de student om zijn volledige potentieel te ontwikkelen.
verified badge
Russian-korean Violinist born in Moscow, graduated from Moscow Tchaikovsky conservatory, Konservatorium Wien and conservatoire royal de Bruxelles (with distinction), gives lessons of violin playing and solfege in english, french or german in the center of Brussels (Place Jourdan, Etterbeek).
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Will je graag viool leren spelen? Dan ben je aan het juiste adres!

Professionele muzikant met veel ervaring als viool leerkracht met een diploma van het Conservatorium van Moskau "P.I. Tsjaikovski", Musik und Kunst Privatuniversität der Stadt Wien en Koninlijk Conservatorium Brussel;
Ik bied mijn service aan mensen die op elk niveau geïnteresseerd zijn in viool spelen. Aarzel nit om contact met mij op te nemen. Ik spreek Engels, Duits, Frans, Russisch en envoudig Neederlands.

Locatie: Place Jourdan, Etterbeek Brussel
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Violoniste moscovite, diplomé du Conservatoire Tschaikovski du Moscou, conservatoire de Vienne et de Conservatoire royal de Bruxelles (avec distinction), donne les cours de violon pour les enfants, adultes et adolescents. Les cours de musique pour les enfants 1-4 ans en forme de petit concert. Cours en anglais, français, allemand ou russe. Cours à Etterbeek (Place Jourdan) ou online par webcam.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
verified badge
Violist van het Koninklijk Conservatorium van Brussel en het IMEP van Namen, ik geef vioollessen op alle niveaus, alle leeftijden, vanaf 5 jaar voor kinderen.

Met enkele jaren ervaring in het vioollesgeven zijn mijn lessen voor iedereen geschikt, wat je wensen ook zijn. Ik pas mijn werkwijze aan aan de wensen en leeftijd van de leerling, en het starten met een instrument als volwassene mag geen belemmering zijn.
Ik ben afgestudeerd in de musicologie aan de La Sorbonne en aan de ULB en bied ook ondersteunende cursussen aan in muzikale vorming, muziekgeschiedenis en analyse.

Een instrumentles duurt doorgaans een uur. Indien nodig kan ik de tijd tussen Viool en Muziekopleiding/Geschiedenis inkorten.
verified badge
HET SPIJT ME, OP HET MOMENT ZIT ALLES VOL... Excuses voor het ongemak!

Wil je graag viool of altviool leren η spelen? Dan ben je op de juiste plaats!
Ik heb een Master in de Muziek diplom van het Koninklijk Conservatorium Antwerpen en ik hou van les te geven! Met een grote pedagogische ervaring coach ik altijd met geduld en glimlach en kan ik de lessen op jouw eigen maat brengen.
De les kan in het Nederlands, in het Engels of in het Grieks zijn!
Voor alle leeftijden!
Aarzel niet om me te contacteren voor meer informatie!
verified badge
De viool is een instrument dat rechtstreeks tot de verbeelding spreekt. Veel mensen dromen ervan om erop te spelen – of dat nu komt door klassieke muziek, filmmuziek, volksmuziek of simpelweg de schoonheid van de klank. Misschien ontdek je de viool voor het eerst, of misschien wil je het instrument weer oppakken na er in je kindertijd op gespeeld te hebben. Wat je uitgangspunt ook is, je bent van harte welkom om je muzikale reis met mij te beginnen of voort te zetten.

Als conservatoriumgeschoold muzikant met leservaring op beginners- en gev Gevorderd niveau, begeleid ik studenten op een duidelijke, geduldige en ondersteunende manier door de basisprincipes van het vioolspelen. Samen werken we aan houding, strijkstoktechniek, intonatie, ritme, klankproductie, muzikaliteit en het ontwikkelen van zelfvertrouwen met het instrument.

Voor mij gaat vioolspelen niet alleen over techniek, maar ook over expressie en het vinden van je eigen stem door middel van muziek. Iedere leerling heeft een andere persoonlijkheid, gevoeligheid en manier van leren, daarom pas ik elke les aan jouw individuele behoeften, doelen en tempo aan. Ik geloof dat muziek levendig, inspirerend en plezierig moet aanvoelen.

Mijn lesstijl is positief, flexibel en stimulerend. Ik wil dat leerlingen zich op hun gemak voelen om te experimenteren, fouten te maken en geleidelijk een echte band op te bouwen met de viool en met muziek in het algemeen.
verified badge
Is muziek je passie?
Heb je er altijd van gedroomd viool te spelen, maar nooit de stap durven zetten?
Wil je in je eigen tempo leren of het jou uitkomt?
Zonder de stress van examens of audities?
Gebruik je een speelse methode waarbij je vanaf de tweede les een duo kunt spelen met je leraar?
Dan bent u bij ons aan het juiste adres!
Ik heb mijn eigen vioolmethode ontwikkeld die uiterst praktisch is en me de kans geeft om snel aan de slag te gaan!
verified badge
Wil je muziek leren spelen op je eigen tempo, en in een ontspannen sfeer? Zonder verplichte theorielessen, zonder druk, stress of examens? Heb je het druk met school, of met ander hobby’s? Of is de muziekschool niet te combineren met een job, en voel je meer voor de persoonlijke aanpak van privéles? Dan kan je bij me terecht voor een dagelijks lessenpakket, dat we kunnen aanpassen aan je persoonlijke verwachtingen en ambitie. Dat kan wekelijks, tweewekelijks.. met of zonder theorie. Je kan bij mij zowel overdag als ‘s avonds terecht, een vast dag hoeft evenmin.

Arabisch Luit of de Ud speelt een zeer vooraanstaande rol in de Arabisch muziek: men noemt hem de ‘sultan’ van de Arabisch instrumenten.
In deze lessen zullen we het traditionale instrumentale repertoire benaderen met origineel gezichtspunt, Egyptisch school, Iraqis school en Marokaanse school, ornamenten en elementen van virtuositeit analyseren.

Ik heb veel ervaringen met lesgeven dan zowel jonge kinderen, adolescenten als volwassenen, je lessen worden volledig op jouw maat gemaakt.
verified badge
Mijn naam is Maria, een Hongaarse vioollerares die in Kristiansand, Noorwegen, woont.
Ik stel deze lessen voor aan iedereen die geïnteresseerd is om viool te leren of om hun vaardigheden online te ontwikkelen, en geen gelegenheid heeft om vioollessen offline te volgen.

Ik geloof dat afstand mensen er niet van moet weerhouden om muziekonderwijs te kunnen volgen.
verified badge
Muziek is mijn passie en het is voor mij een genoegen om het door te geven: door mijn educatieve ervaring en mijn opleiding kan ik muziek leren met spelletjes en speelse methoden om met plezier te leren en spelen, en ik pas de stukken en methoden aan volgens het niveau van de leerlingen en hun leeftijden.
verified badge
Als professionele violiste heb ik mijn hele leven gereisd over de wereld on op te treden en opnames te maken. Ik vind het geweldig om les te geven aan mensen van alle leeftijden en niveaus. Ik ben een solist van het Antwerp Symphony Orchestra en andere orkesten in België en Nederland. Ik ben al jaren lang viool professor aan het Maastricht Conservatorium en geef auditie training aan jonge professionals.
verified badge
Wil je leren hoe je je favoriete nummer of stuk speelt? Of wilt u misschien dat uw kinderen meer leren over klassieke muziek? Viool leren spelen is een geweldige manier om je muzikaliteit en zoveel vaardigheden te ontwikkelen.

Introductie van muzieknotatie, leren zingen en stukken spelen op een leuke en boeiende manier voor alle leeftijden.
verified badge
Ik ben een professionele violist met een masterdiploma aan de Luca School of Arts in Leuven. Mijn leservaring omvat meer dan 10 jaar en ik heb met veel symfonieorkesten gespeeld en verschillende muziekstijlen onderzocht. Ik hou van lesgeven en ik kan je helpen je vaardigheden te verbeteren en je favoriete muziek te spelen.
verified badge
Naast mijn professionele carrière als cellist geef ik ook heel graag vioolles voor iedereen. U bent welkom voor mijn aangepast les voor elke mensen en kan ik je verder laten groeien als een muzikant. Wees welkom! :)
Mijn ervaring als proffesionele muzikant kan ik u direct in cotact brengen met het kwaliteit van het klank maken. En het is vooral LEUK!
verified badge
Vioolles voor alles niveau’s en leeftijden, geen voorkennis nodig!
Je hoeft (nog) geen noten te kunnen lezen. Gaandeweg wordt dat aangeleerd in combinatie met het viool leren spelen.
Ik volg jouw tempo en heb jarenlange ervaring met alle niveau’s en leeftijden van 4-76 jaar.
verified badge
Hallo! Ik ben Arianna, een Italiaanse violiste woonachtig in Antwerpen. 🎻

Ik ben een klassiek musicus met een masterdiploma en werk in orkesten en kamermuziekensembles. Ik deel graag mijn muziek met jou!

Didactiek heeft altijd een belangrijke rol in mijn leven gespeeld. Ik ben opgegroeid op de muziekschool van mijn familie en begon op 3-jarige leeftijd met vioolspelen.
Ik ben een docent met ervaring in zowel particuliere als openbare scholen voor kinderen, tieners en volwassenen van alle niveaus. We leren viooltechniek, verkennen muziektheorie en lezen om je volledig voor te bereiden op je doel, wat dat ook is.

PLUS: Niveau 4 Suzuki-methode, opgeleid als docent. Suzuki, bekend als de "Moedertaalmethode", is speciaal ontwikkeld om kinderen vanaf 3 jaar te laten beginnen met muziekles, voor de basisschoolleeftijd, ter verrijking van het hele gezin!

PS: Lessen beschikbaar in het Engels, Nederlands en Italiaans 🇬🇧🇧🇪🇮🇹
message icon
Contacteer Clara
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Professionele muzikant met veel ervaring als viool, altviool, kamermuziek en muziekinitiatie leerkracht.


Ik ben een professionele altviolist met een opleiding in Mexico en aan het Koninklijk Conservatorium van Antwerpen, en ik heb jarenlange ervaring als docent viool, altviool, kamermuziek en muziekonderwijs voor beginners.

Het onderwijssysteem is aangepast aan de behoeften en doelen van de student om zijn volledige potentieel te ontwikkelen.
verified badge
Russian-korean Violinist born in Moscow, graduated from Moscow Tchaikovsky conservatory, Konservatorium Wien and conservatoire royal de Bruxelles (with distinction), gives lessons of violin playing and solfege in english, french or german in the center of Brussels (Place Jourdan, Etterbeek).
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Will je graag viool leren spelen? Dan ben je aan het juiste adres!

Professionele muzikant met veel ervaring als viool leerkracht met een diploma van het Conservatorium van Moskau "P.I. Tsjaikovski", Musik und Kunst Privatuniversität der Stadt Wien en Koninlijk Conservatorium Brussel;
Ik bied mijn service aan mensen die op elk niveau geïnteresseerd zijn in viool spelen. Aarzel nit om contact met mij op te nemen. Ik spreek Engels, Duits, Frans, Russisch en envoudig Neederlands.

Locatie: Place Jourdan, Etterbeek Brussel
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Violoniste moscovite, diplomé du Conservatoire Tschaikovski du Moscou, conservatoire de Vienne et de Conservatoire royal de Bruxelles (avec distinction), donne les cours de violon pour les enfants, adultes et adolescents. Les cours de musique pour les enfants 1-4 ans en forme de petit concert. Cours en anglais, français, allemand ou russe. Cours à Etterbeek (Place Jourdan) ou online par webcam.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
verified badge
Violist van het Koninklijk Conservatorium van Brussel en het IMEP van Namen, ik geef vioollessen op alle niveaus, alle leeftijden, vanaf 5 jaar voor kinderen.

Met enkele jaren ervaring in het vioollesgeven zijn mijn lessen voor iedereen geschikt, wat je wensen ook zijn. Ik pas mijn werkwijze aan aan de wensen en leeftijd van de leerling, en het starten met een instrument als volwassene mag geen belemmering zijn.
Ik ben afgestudeerd in de musicologie aan de La Sorbonne en aan de ULB en bied ook ondersteunende cursussen aan in muzikale vorming, muziekgeschiedenis en analyse.

Een instrumentles duurt doorgaans een uur. Indien nodig kan ik de tijd tussen Viool en Muziekopleiding/Geschiedenis inkorten.
verified badge
HET SPIJT ME, OP HET MOMENT ZIT ALLES VOL... Excuses voor het ongemak!

Wil je graag viool of altviool leren η spelen? Dan ben je op de juiste plaats!
Ik heb een Master in de Muziek diplom van het Koninklijk Conservatorium Antwerpen en ik hou van les te geven! Met een grote pedagogische ervaring coach ik altijd met geduld en glimlach en kan ik de lessen op jouw eigen maat brengen.
De les kan in het Nederlands, in het Engels of in het Grieks zijn!
Voor alle leeftijden!
Aarzel niet om me te contacteren voor meer informatie!
verified badge
De viool is een instrument dat rechtstreeks tot de verbeelding spreekt. Veel mensen dromen ervan om erop te spelen – of dat nu komt door klassieke muziek, filmmuziek, volksmuziek of simpelweg de schoonheid van de klank. Misschien ontdek je de viool voor het eerst, of misschien wil je het instrument weer oppakken na er in je kindertijd op gespeeld te hebben. Wat je uitgangspunt ook is, je bent van harte welkom om je muzikale reis met mij te beginnen of voort te zetten.

Als conservatoriumgeschoold muzikant met leservaring op beginners- en gev Gevorderd niveau, begeleid ik studenten op een duidelijke, geduldige en ondersteunende manier door de basisprincipes van het vioolspelen. Samen werken we aan houding, strijkstoktechniek, intonatie, ritme, klankproductie, muzikaliteit en het ontwikkelen van zelfvertrouwen met het instrument.

Voor mij gaat vioolspelen niet alleen over techniek, maar ook over expressie en het vinden van je eigen stem door middel van muziek. Iedere leerling heeft een andere persoonlijkheid, gevoeligheid en manier van leren, daarom pas ik elke les aan jouw individuele behoeften, doelen en tempo aan. Ik geloof dat muziek levendig, inspirerend en plezierig moet aanvoelen.

Mijn lesstijl is positief, flexibel en stimulerend. Ik wil dat leerlingen zich op hun gemak voelen om te experimenteren, fouten te maken en geleidelijk een echte band op te bouwen met de viool en met muziek in het algemeen.
verified badge
Is muziek je passie?
Heb je er altijd van gedroomd viool te spelen, maar nooit de stap durven zetten?
Wil je in je eigen tempo leren of het jou uitkomt?
Zonder de stress van examens of audities?
Gebruik je een speelse methode waarbij je vanaf de tweede les een duo kunt spelen met je leraar?
Dan bent u bij ons aan het juiste adres!
Ik heb mijn eigen vioolmethode ontwikkeld die uiterst praktisch is en me de kans geeft om snel aan de slag te gaan!
verified badge
Wil je muziek leren spelen op je eigen tempo, en in een ontspannen sfeer? Zonder verplichte theorielessen, zonder druk, stress of examens? Heb je het druk met school, of met ander hobby’s? Of is de muziekschool niet te combineren met een job, en voel je meer voor de persoonlijke aanpak van privéles? Dan kan je bij me terecht voor een dagelijks lessenpakket, dat we kunnen aanpassen aan je persoonlijke verwachtingen en ambitie. Dat kan wekelijks, tweewekelijks.. met of zonder theorie. Je kan bij mij zowel overdag als ‘s avonds terecht, een vast dag hoeft evenmin.

Arabisch Luit of de Ud speelt een zeer vooraanstaande rol in de Arabisch muziek: men noemt hem de ‘sultan’ van de Arabisch instrumenten.
In deze lessen zullen we het traditionale instrumentale repertoire benaderen met origineel gezichtspunt, Egyptisch school, Iraqis school en Marokaanse school, ornamenten en elementen van virtuositeit analyseren.

Ik heb veel ervaringen met lesgeven dan zowel jonge kinderen, adolescenten als volwassenen, je lessen worden volledig op jouw maat gemaakt.
verified badge
Mijn naam is Maria, een Hongaarse vioollerares die in Kristiansand, Noorwegen, woont.
Ik stel deze lessen voor aan iedereen die geïnteresseerd is om viool te leren of om hun vaardigheden online te ontwikkelen, en geen gelegenheid heeft om vioollessen offline te volgen.

Ik geloof dat afstand mensen er niet van moet weerhouden om muziekonderwijs te kunnen volgen.
verified badge
Muziek is mijn passie en het is voor mij een genoegen om het door te geven: door mijn educatieve ervaring en mijn opleiding kan ik muziek leren met spelletjes en speelse methoden om met plezier te leren en spelen, en ik pas de stukken en methoden aan volgens het niveau van de leerlingen en hun leeftijden.
verified badge
Als professionele violiste heb ik mijn hele leven gereisd over de wereld on op te treden en opnames te maken. Ik vind het geweldig om les te geven aan mensen van alle leeftijden en niveaus. Ik ben een solist van het Antwerp Symphony Orchestra en andere orkesten in België en Nederland. Ik ben al jaren lang viool professor aan het Maastricht Conservatorium en geef auditie training aan jonge professionals.
verified badge
Wil je leren hoe je je favoriete nummer of stuk speelt? Of wilt u misschien dat uw kinderen meer leren over klassieke muziek? Viool leren spelen is een geweldige manier om je muzikaliteit en zoveel vaardigheden te ontwikkelen.

Introductie van muzieknotatie, leren zingen en stukken spelen op een leuke en boeiende manier voor alle leeftijden.
verified badge
Ik ben een professionele violist met een masterdiploma aan de Luca School of Arts in Leuven. Mijn leservaring omvat meer dan 10 jaar en ik heb met veel symfonieorkesten gespeeld en verschillende muziekstijlen onderzocht. Ik hou van lesgeven en ik kan je helpen je vaardigheden te verbeteren en je favoriete muziek te spelen.
verified badge
Naast mijn professionele carrière als cellist geef ik ook heel graag vioolles voor iedereen. U bent welkom voor mijn aangepast les voor elke mensen en kan ik je verder laten groeien als een muzikant. Wees welkom! :)
Mijn ervaring als proffesionele muzikant kan ik u direct in cotact brengen met het kwaliteit van het klank maken. En het is vooral LEUK!
verified badge
Vioolles voor alles niveau’s en leeftijden, geen voorkennis nodig!
Je hoeft (nog) geen noten te kunnen lezen. Gaandeweg wordt dat aangeleerd in combinatie met het viool leren spelen.
Ik volg jouw tempo en heb jarenlange ervaring met alle niveau’s en leeftijden van 4-76 jaar.
verified badge
Hallo! Ik ben Arianna, een Italiaanse violiste woonachtig in Antwerpen. 🎻

Ik ben een klassiek musicus met een masterdiploma en werk in orkesten en kamermuziekensembles. Ik deel graag mijn muziek met jou!

Didactiek heeft altijd een belangrijke rol in mijn leven gespeeld. Ik ben opgegroeid op de muziekschool van mijn familie en begon op 3-jarige leeftijd met vioolspelen.
Ik ben een docent met ervaring in zowel particuliere als openbare scholen voor kinderen, tieners en volwassenen van alle niveaus. We leren viooltechniek, verkennen muziektheorie en lezen om je volledig voor te bereiden op je doel, wat dat ook is.

PLUS: Niveau 4 Suzuki-methode, opgeleid als docent. Suzuki, bekend als de "Moedertaalmethode", is speciaal ontwikkeld om kinderen vanaf 3 jaar te laten beginnen met muziekles, voor de basisschoolleeftijd, ter verrijking van het hele gezin!

PS: Lessen beschikbaar in het Engels, Nederlands en Italiaans 🇬🇧🇧🇪🇮🇹
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Clara