facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds februari 2025
Leraar sinds februari 2025
Bijles Engels- Grammatica, Tekstbegrip en Taalproductie
course price icon
Van 29 € /h
arrow icon
Hallo,
Tijdens deze cursus gaan we oefenen met Engels voor school of alledaags gebruik.
Tijdens de lessen besteden we aandacht aan grammatica, taalbegrip en taalproductie,
en daarnaast lezen we ook iedere week een tekst in het Engels over een van te voren bepaald onderwerp!
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Utrecht, Nederland
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Hi, I'm Robbert, I'm 25 years old and I am a student of Linguistics and French. I have a decent language knowledge, and would like to help you improve your language skills. I have not yet had a lot of experience teaching people, but this is being reflected in my prices, which are quite affordable. What I do have is a big drive and enthousiasm to teach you, and I have also had multiple classes about language teaching methods, so I should have enough knowledge to help you reach a higher level of language, and at the same time I will improve my teaching skills, so it is a win-win!
Opleiding
- Dutch primary and secondary school, with high grades for English and French
- 8 years of University studies (ongoing):
3 years of French
5 years of Linguistics
Leservaring
I have not taught before, but I do have over 20 years of experience following different kinds of education!
Qualifications:
- Diploma VWO, Dutch highest version of secondary school
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Frans
Vaardigheden
Engels als tweede taal (esl)
Engels voor volwassenen
School
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Hallo nieuwe leerling,
Allereerst van harte welkom!
Tijdens deze les gaan we oefenen met Nederlands om de taal beter te leren beheersen!
Graag zou ik je willen vragen om bij de aanmelding te vermelden wat je moedertaal en je startniveau van het Nederlands zijn!

Tijdens de les zullen we leuke en interessante topics bespreken, die we samen bepalen, en aan de hand daarvan grammaticale en andere aan taal verbonden opdrachten maken!

Met vriendelijke Groeten,

Robbert
Lees meer
Tijdens deze cursus gaan we oefenen met Frans, voor school of alledaags gebruik,
Tijdens de lessen kijken we naar grammatica, tekstbegrip en spraakproductie,
en daarnaast lezen we ook elke week een tekst over een onderwerp dat we van te voren hebben gekozen!
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het begeleiden van middelbare scholieren in Engelse taal en literatuur, met name studenten van internationale scholen. Ik ben bekend met het IB-programma en soortgelijke programma's. Voor andere studenten kunnen echter uitzonderingen worden gemaakt.

Ik spreek vloeiend Nederlands en Engels, dus bijles in beide talen is voor mij geen probleem. Ik geef er de voorkeur aan om bijles te geven in het gebied waar ik woon, maar er kunnen altijd uitzonderingen worden gemaakt. Reiskosten zijn niet inbegrepen in de uurprijs.

Aarzel niet om contact met me op te nemen als je geïnteresseerd bent! 😊
verified badge
Engels is een echte wereldtaal. Het is onmisbaar in het zakenleven, op reis en op vele andere gebieden. Door je vaardigheid in het voeren van een gesprek in het Engels te ontwikkelen, kun je nieuwe mensen ontmoeten, nieuwe klanten bereiken en nog veel meer.

Onze lessen worden online of in persoon gegeven. We gaan in gesprek over een onderwerp naar keuze (of dat van mij), waarna ik feedback en correcties geef om je uitspraak, grammatica en algemene conversatievaardigheden in het Engels te verbeteren.

Ik kijk ernaar uit om snel van je te horen! :)
verified badge
Lessen Engels-:

- Ik ben gespecialiseerd in het begeleiden van Engels aan beginners, studenten van de eerste en tweede graad. Het is essentieel voor elke student om in eigen tempo te leren, maar door je hersenen uit te dagen kun je meer streven.

- Ik wijs huiswerk aan na elke les.

- Deze les is bedoeld om u te helpen het juiste Engels te begrijpen, lezen en schrijven met behulp van verschillende technieken om uzelf uit te drukken.

Nederlandse lessen-:

-Online en offline verminderen beschikbaar (wij kunnen het altijd afspreken)
-Nederlands voor beginners, inburgeren studenten, 0-A1-A2 niveau.
- Lezen, Schrijven, Spreken en Luisteren
verified badge
Engels is altijd een belangrijk deel van mijn leven geweest. Door mijn vele ervaringen in het buitenland heb ik geleerd om de taal vlot en zelfverzekerd te gebruiken. Deze ervaring deel ik graag met jou!

Met mijn achtergrond in het lesgeven van Engels en andere vakken, zorg ik ervoor dat iedere les op jouw tempo en niveau wordt afgestemd. Of je nu je Engelse spreekvaardigheid wilt verbeteren, grammatica wilt begrijpen of je zelfverzekerder wilt voelen in het Engels, ik help je graag op weg.

Benieuwd hoe ik je kan helpen? Stuur me een berichtje voor een vrijblijvende kennismaking!
verified badge
Bent u opzoek naar een ervaren bijles docent, examentrainer of naar Engelse taalles? Zoek dan niet verder!

Bijles en Examentrainingen aangeboden voor de vakken:
-Geschiedenis (universitair niveau)
-Aardrijkskunde (t/m VWO 6 niveau)
-Filosofie (Universitair niveau)
-Engels (t/m VWO 6 niveau)

Taalles:
-Engels (t/m C2 niveau)

Mijn naam is Christel en ik ben afgestudeerd aan de Universiteit van Utrecht. Op meerdere middelbare scholen heb ik bijles en taalles gegeven, ook heb ik bij instanties als Lyceo examentrainingen gegeven.

Ik haal veel plezier uit het begeleiden van studenten (jong en oud!) en het samen aanpakken van problematische vraagstukken in de materie. Mijn methodiek is studenten te helpen om structuur te krijgen en ze vertrouwen te geven met een nieuwe taal of een vak wat zij niet beheersen. Samen gaan we aan het werk met de materie waar u hulp of verduidelijking bij wilt, tevens kunnen we werken aan het maken van haalbare planningen.

De bijles kan bij mij of bij u thuis plaatsvinden in Nieuwegein en omstreken. Daarnaast geef ik ook online bijles via Skype of Zoom.

verified badge
Schrijven is een van mijn hobby's. Ik deel mijn ervaringen op het gebied van academisch schrijven, compositie en stijl. Academisch Engels blijft de achtergrond. Opmerking: alleen degenen die moeite hebben om te slagen op school. Succesvol zijn op school is erg belangrijk voor de samenleving.
verified badge
Hallo! Ik ben een ervaren docent taallessen. Beginners in (semi-)gevorderd Spaans, Engels of Nederlands.
Afgestudeerd in Latijns-Amerikaanse Studies, 20 jaar leservaring, met enorme talentenknop, enthousiasme en geduld.
Voor middelbare scholieren, studenten, volwassenen, expats; privé-les of koppels van groepen. Alles is mogelijk.
Ik verzorg maatpakketten van verliezen verminderen en werk online of thuis in De Bilt (directe busverbinding met Utrecht, Zeist).
Mijn minder zijn vrolijk, persoonlijk, geduldig en ik weet grammatica op een leuke, voorgestelde manier uit te leggen.
Materiaal en/of huishoudelijk werk gaan geheel in overleg. Ik hoor graag van je! Groetjes Nicole (44)
verified badge
Het doel van deze cursus is het vergroten van de spreekvaardigheid, het zelfvertrouwen, het taalgebruik en de uitspraak om zo uw taalvaardigheid te verbeteren.

Ik bied uitleg over grammaticale onderwerpen, uitbreiding van de woordenschat en tips voor uitspraak om het verstaanbaar vermogen te verbeteren!

De beste manier om een taal te leren is door middel van exposities, daarom wordt er in de les alleen Engels gesproken.
verified badge
Moet u spreken voor een groep op school of de universiteit? Moet u presenteren voor zaken? Ziet u op tegen het moment zelf, of weet u gewoon niet goed hoe u uw boodschap het beste kunt overbrengen?

- Spreek duidelijk, krachtig en gezond!
- Voel je meer op je gemak voor een publiek!
- Breng je boodschap over zonder dat het moeizaam voelt!

Ongeacht het niveau van zelfvertrouwen en competentie dat u heeft in het spreken in het openbaar, er is altijd ruimte voor verbetering. Of u zich nu wilt richten op hoe uw lichaamstaal net zoveel zegt als uw woorden, humor wilt gebruiken en soepel wilt overkomen in een anders stijve levering, of gewoon tot het einde wilt komen en uw publiek uw belangrijkste boodschap wilt laten meenemen, ik kan u helpen.

Ik werk in het Engels, maar spreek ook vloeiend Nederlands, dus we kunnen indien nodig heen en weer schakelen. Ik kan een serie sessies plannen, of je kunt naar me toe komen met specifieke doelen om aan te werken. Ik kan je huiswerk geven, of voor degenen met weinig tijd, kunnen we gewoon in de sessies zelf werken.
verified badge
Ik ben een TEFL-gecertificeerde docent Engels en help je graag bij het bereiken van al je doelen tijdens je reis naar het leren van Engels. Ik combineer elementen van traditionele methodologieën met een aantal minder traditionele methoden en benaderingen die ik heb ontwikkeld vanuit mijn eigen leerervaring. Ik spreek namelijk meerdere talen en ben daarom zeer bekend met dit proces en wat er nodig is om een nieuwe taal beter te leren. Ik kijk ernaar uit je te laten zien hoe efficiënt én leuk het leren van een nieuwe taal tegelijkertijd kan zijn.
message icon
Contacteer Robbert
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het begeleiden van middelbare scholieren in Engelse taal en literatuur, met name studenten van internationale scholen. Ik ben bekend met het IB-programma en soortgelijke programma's. Voor andere studenten kunnen echter uitzonderingen worden gemaakt.

Ik spreek vloeiend Nederlands en Engels, dus bijles in beide talen is voor mij geen probleem. Ik geef er de voorkeur aan om bijles te geven in het gebied waar ik woon, maar er kunnen altijd uitzonderingen worden gemaakt. Reiskosten zijn niet inbegrepen in de uurprijs.

Aarzel niet om contact met me op te nemen als je geïnteresseerd bent! 😊
verified badge
Engels is een echte wereldtaal. Het is onmisbaar in het zakenleven, op reis en op vele andere gebieden. Door je vaardigheid in het voeren van een gesprek in het Engels te ontwikkelen, kun je nieuwe mensen ontmoeten, nieuwe klanten bereiken en nog veel meer.

Onze lessen worden online of in persoon gegeven. We gaan in gesprek over een onderwerp naar keuze (of dat van mij), waarna ik feedback en correcties geef om je uitspraak, grammatica en algemene conversatievaardigheden in het Engels te verbeteren.

Ik kijk ernaar uit om snel van je te horen! :)
verified badge
Lessen Engels-:

- Ik ben gespecialiseerd in het begeleiden van Engels aan beginners, studenten van de eerste en tweede graad. Het is essentieel voor elke student om in eigen tempo te leren, maar door je hersenen uit te dagen kun je meer streven.

- Ik wijs huiswerk aan na elke les.

- Deze les is bedoeld om u te helpen het juiste Engels te begrijpen, lezen en schrijven met behulp van verschillende technieken om uzelf uit te drukken.

Nederlandse lessen-:

-Online en offline verminderen beschikbaar (wij kunnen het altijd afspreken)
-Nederlands voor beginners, inburgeren studenten, 0-A1-A2 niveau.
- Lezen, Schrijven, Spreken en Luisteren
verified badge
Engels is altijd een belangrijk deel van mijn leven geweest. Door mijn vele ervaringen in het buitenland heb ik geleerd om de taal vlot en zelfverzekerd te gebruiken. Deze ervaring deel ik graag met jou!

Met mijn achtergrond in het lesgeven van Engels en andere vakken, zorg ik ervoor dat iedere les op jouw tempo en niveau wordt afgestemd. Of je nu je Engelse spreekvaardigheid wilt verbeteren, grammatica wilt begrijpen of je zelfverzekerder wilt voelen in het Engels, ik help je graag op weg.

Benieuwd hoe ik je kan helpen? Stuur me een berichtje voor een vrijblijvende kennismaking!
verified badge
Bent u opzoek naar een ervaren bijles docent, examentrainer of naar Engelse taalles? Zoek dan niet verder!

Bijles en Examentrainingen aangeboden voor de vakken:
-Geschiedenis (universitair niveau)
-Aardrijkskunde (t/m VWO 6 niveau)
-Filosofie (Universitair niveau)
-Engels (t/m VWO 6 niveau)

Taalles:
-Engels (t/m C2 niveau)

Mijn naam is Christel en ik ben afgestudeerd aan de Universiteit van Utrecht. Op meerdere middelbare scholen heb ik bijles en taalles gegeven, ook heb ik bij instanties als Lyceo examentrainingen gegeven.

Ik haal veel plezier uit het begeleiden van studenten (jong en oud!) en het samen aanpakken van problematische vraagstukken in de materie. Mijn methodiek is studenten te helpen om structuur te krijgen en ze vertrouwen te geven met een nieuwe taal of een vak wat zij niet beheersen. Samen gaan we aan het werk met de materie waar u hulp of verduidelijking bij wilt, tevens kunnen we werken aan het maken van haalbare planningen.

De bijles kan bij mij of bij u thuis plaatsvinden in Nieuwegein en omstreken. Daarnaast geef ik ook online bijles via Skype of Zoom.

verified badge
Schrijven is een van mijn hobby's. Ik deel mijn ervaringen op het gebied van academisch schrijven, compositie en stijl. Academisch Engels blijft de achtergrond. Opmerking: alleen degenen die moeite hebben om te slagen op school. Succesvol zijn op school is erg belangrijk voor de samenleving.
verified badge
Hallo! Ik ben een ervaren docent taallessen. Beginners in (semi-)gevorderd Spaans, Engels of Nederlands.
Afgestudeerd in Latijns-Amerikaanse Studies, 20 jaar leservaring, met enorme talentenknop, enthousiasme en geduld.
Voor middelbare scholieren, studenten, volwassenen, expats; privé-les of koppels van groepen. Alles is mogelijk.
Ik verzorg maatpakketten van verliezen verminderen en werk online of thuis in De Bilt (directe busverbinding met Utrecht, Zeist).
Mijn minder zijn vrolijk, persoonlijk, geduldig en ik weet grammatica op een leuke, voorgestelde manier uit te leggen.
Materiaal en/of huishoudelijk werk gaan geheel in overleg. Ik hoor graag van je! Groetjes Nicole (44)
verified badge
Het doel van deze cursus is het vergroten van de spreekvaardigheid, het zelfvertrouwen, het taalgebruik en de uitspraak om zo uw taalvaardigheid te verbeteren.

Ik bied uitleg over grammaticale onderwerpen, uitbreiding van de woordenschat en tips voor uitspraak om het verstaanbaar vermogen te verbeteren!

De beste manier om een taal te leren is door middel van exposities, daarom wordt er in de les alleen Engels gesproken.
verified badge
Moet u spreken voor een groep op school of de universiteit? Moet u presenteren voor zaken? Ziet u op tegen het moment zelf, of weet u gewoon niet goed hoe u uw boodschap het beste kunt overbrengen?

- Spreek duidelijk, krachtig en gezond!
- Voel je meer op je gemak voor een publiek!
- Breng je boodschap over zonder dat het moeizaam voelt!

Ongeacht het niveau van zelfvertrouwen en competentie dat u heeft in het spreken in het openbaar, er is altijd ruimte voor verbetering. Of u zich nu wilt richten op hoe uw lichaamstaal net zoveel zegt als uw woorden, humor wilt gebruiken en soepel wilt overkomen in een anders stijve levering, of gewoon tot het einde wilt komen en uw publiek uw belangrijkste boodschap wilt laten meenemen, ik kan u helpen.

Ik werk in het Engels, maar spreek ook vloeiend Nederlands, dus we kunnen indien nodig heen en weer schakelen. Ik kan een serie sessies plannen, of je kunt naar me toe komen met specifieke doelen om aan te werken. Ik kan je huiswerk geven, of voor degenen met weinig tijd, kunnen we gewoon in de sessies zelf werken.
verified badge
Ik ben een TEFL-gecertificeerde docent Engels en help je graag bij het bereiken van al je doelen tijdens je reis naar het leren van Engels. Ik combineer elementen van traditionele methodologieën met een aantal minder traditionele methoden en benaderingen die ik heb ontwikkeld vanuit mijn eigen leerervaring. Ik spreek namelijk meerdere talen en ben daarom zeer bekend met dit proces en wat er nodig is om een nieuwe taal beter te leren. Ik kijk ernaar uit je te laten zien hoe efficiënt én leuk het leren van een nieuwe taal tegelijkertijd kan zijn.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Robbert