facebook
favorite buttonMarkeer als favoriet
favorite buttonMarkeer als favoriet
van54.00EUR/ h

Engelstalige lessen voor beginners en gevorderden -

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Een les Engels voor beginners is doorgaans gericht op het introduceren van de basisgrammatica, woordenschat en zinsstructuren van het Engels voor studenten die nieuw zijn in de taal. De les kan activiteiten omvatten zoals het lezen van eenvoudige teksten, het schrijven van basiszinnen en het oefenen van uitspraak en intonatie. De leraar kan ook visuele hulpmiddelen, flashcards en spelletjes gebruiken om het leren interactiever en leuker te maken.

Een les voor gevorderden Engels is daarentegen bedoeld voor studenten die een sterke basis in de taal hebben en hun vaardigheden willen verbeteren. Het kan om complexere grammaticale structuren, geavanceerde woordenschat en genuanceerd taalgebruik gaan. De les kan bestaan uit het lezen en analyseren van uitdagende teksten, het oefenen van complexe schrijfopdrachten en het deelnemen aan discussies om de spreek- en luistervaardigheid te verbeteren. De leraar kan ook feedback en begeleiding geven om leerlingen te helpen hun vaardigheden te verfijnen en hun taaldoelen te bereiken.

Locatie

Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Tegelen, Nederland
Les via webcam

|
Use ctrl + wheel to zoom!
+

Algemene info

suitcase iconVaardigheden:
Engels als tweede taal (esl), Engels voor volwassenen, School
Leeftijd:
Peuters (0-3 jaar oud)
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
60 minuten
De les wordt gegeven in:Nederlands, Engels, Italiaans
Een les in communicatieve vaardigheden leert de basisprincipes van effectieve communicatie, inclusief zowel verbale als non-verbale technieken. De les kan onderwerpen behandelen zoals actief luisteren, duidelijk en beknopt spreken, de juiste lichaamstaal gebruiken en conflicten beheersen. Studenten kunnen deelnemen aan rollenspellen om hun communicatieve vaardigheden te oefenen in een veilige en gecontroleerde omgeving. De leraar kan ook sleutelbegrippen zoals empathie, assertiviteit en effectieve feedback introduceren en uitleggen. De les kan ook ingaan op het belang van het aanpassen van communicatiestijlen aan verschillende situaties en doelgroepen. Interactieve activiteiten, groepsdiscussies en zelfreflectieoefeningen kunnen worden gebruikt om studenten te helpen hun vaardigheden te ontwikkelen en een dieper inzicht te krijgen in het communicatieproces. Het doel van de les is om leerlingen uit te rusten met de hulpmiddelen en kennis die ze nodig hebben om effectief te communiceren in zowel persoonlijke als professionele omgevingen.
Een personal trainingsles omvat een één-op-één- of kleine groepstraining met een fitnessinstructeur. Het doel van de les is om de deelnemer(s) te helpen hun fitnessdoelen te bereiken door middel van gepersonaliseerde oefeningen en begeleiding. De les begint doorgaans met een gesprek tussen de trainer en de deelnemer(s) om hun conditieniveau, doelen en eventuele fysieke beperkingen of blessures te beoordelen. De trainer zal vervolgens een trainingsplan opstellen dat is afgestemd op de behoeften en mogelijkheden van de deelnemer(s). De training kan een combinatie van krachttraining, cardiovasculaire oefeningen, flexibiliteit en balanstraining omvatten. Gedurende de hele les zal de trainer de juiste vorm en techniek voor elke oefening demonstreren en indien nodig aanpassingen aanbrengen. Ze zullen ook aanmoediging en ondersteuning bieden en de deelnemer(s) helpen haalbare doelen voor de toekomst te stellen. De trainer kan verschillende apparatuur gebruiken, zoals gewichten, weerstandsbanden, medicijnballen en fitnessapparaten om de training te verbeteren. Het doel van de personal trainingsles is om de deelnemer(s) te helpen hun fitnessdoelen op een veilige en effectieve manier te bereiken en een regelmatige fitnessroutine te ontwikkelen die ze zelf kunnen volhouden.
Computerwetenschappen is de studie van computers en computersystemen. Het omvat zowel theoretische als praktische aspecten van computergebruik, waaronder algoritmen, programmeertalen, software-engineering en het ontwerp van computersystemen en netwerken. Computerwetenschappen spelen een cruciale rol in de huidige samenleving, omdat het de drijvende kracht is achter de technologische vooruitgang die essentieel is geworden in veel aspecten van ons dagelijks leven. De studie van computerwetenschappen stelt individuen in staat de vaardigheden te ontwikkelen die nodig zijn om nieuwe technologieën te creëren, complexe problemen op te lossen en innovatie te stimuleren in een snel veranderende digitale wereld. In mijn lessen zal ik je persoonlijk door elke stap van de computerwetenschapswereld begeleiden, zodat je computers en hoe ze functioneren, begrijpt en er langzaam meer vertrouwd mee raakt. Mijn lessen worden gegeven in de programmeertaal JAVA, omdat deze voor zowel beginners als gevorderde programmeurs kan worden gebruikt. Ik kan zowel persoonlijk als online lesgeven, wat de voorkeur heeft. Maak je klaar om te leren!
Een wiskundeles voor beginners omvat doorgaans het aanleren van de basisbeginselen van de wiskunde, zoals getallen, bewerkingen (optellen, aftrekken, vermenigvuldigen en delen) en eenvoudige probleemoplossing. Het doel is om studenten te helpen de fundamentele concepten te begrijpen en een basis te ontwikkelen voor meer geavanceerde wiskundige onderwerpen. De les kan visuele hulpmiddelen, praktische activiteiten en interactieve oefeningen bevatten om leerlingen te betrekken en het leren leuk en boeiend te maken. De docent kan ook beoordelen of de leerlingen de stof begrijpen door middel van vragen en oefenproblemen.

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Leonardo snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  
  
5
  
  
  
  
  
  
  
6
  
  
  
  
  
  
  
7
  
  
  
  
  
  
  
8
  
  
  
  
  
  
  
9
  
  
  
  
  
  
  
10
  
  
  
  
  
  
  
11
  
  
  
  
  
  
  
12
  
  
  
  
  Vrijdag om 12:00
  Zaterdag om 12:00
  Zondag om 12:00
13
  
  
  
  
  Vrijdag om 13:00
  Zaterdag om 13:00
  Zondag om 13:00
14
  
  
  
  
  Vrijdag om 14:00
  Zaterdag om 14:00
  Zondag om 14:00
15
  
  
  
  
  Vrijdag om 15:00
  Zaterdag om 15:00
  Zondag om 15:00
16
  
  
  
  
  Vrijdag om 16:00
  Zaterdag om 16:00
  Zondag om 16:00
17
  
  
  
  
  Vrijdag om 17:00
  Zaterdag om 17:00
  Zondag om 17:00
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 54€Les via webcam
van 60€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds februari 2023
  • Verbonden met Google

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  
  
5
  
  
  
  
  
  
  
6
  
  
  
  
  
  
  
7
  
  
  
  
  
  
  
8
  
  
  
  
  
  
  
9
  
  
  
  
  
  
  
10
  
  
  
  
  
  
  
11
  
  
  
  
  
  
  
12
  
  
  
  
  Vrijdag om 12:00
  Zaterdag om 12:00
  Zondag om 12:00
13
  
  
  
  
  Vrijdag om 13:00
  Zaterdag om 13:00
  Zondag om 13:00
14
  
  
  
  
  Vrijdag om 14:00
  Zaterdag om 14:00
  Zondag om 14:00
15
  
  
  
  
  Vrijdag om 15:00
  Zaterdag om 15:00
  Zondag om 15:00
16
  
  
  
  
  Vrijdag om 16:00
  Zaterdag om 16:00
  Zondag om 16:00
17
  
  
  
  
  Vrijdag om 17:00
  Zaterdag om 17:00
  Zondag om 17:00
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 54€Les via webcam
van 60€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina

Je bent hier

Privélessen

Erika
Spaanse en Engelse lessen met Erika in België :)
Lesgeven is mijn passie en als moedertaalspreker heb ik het genoegen gehad om in contact te komen met studenten over de hele wereld. Mijn ervaringen in Tsjechië zijn daar een voorbeeld van, want daar gaf ik les in het Engels aan kinderen. We kunnen ons verdiepen in de complexiteit van communicatie, waarbij we ons richten op wat voor u belangrijk is. Ik bereid studenten voor op tests als DELE en SIELE, waarbij ik mijn aanpak afstem op uw unieke doelen, of het nu gaat om het behalen van een examen, het verkennen van de wereld of gewoon het verdiepen in taal en cultuur. Mijn lessen hebben een informele wending: we kunnen rondlopen, een kopje koffie of thee pakken en leren een plezierige ervaring maken. Het beste deel voor mij is wanneer studenten hun dankbaarheid uiten voor onze tijd samen. Ik geloof dat taal meer is dan alleen woorden en ik kijk ernaar uit om mijn perspectief met u te delen. Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en samen aan deze taalreis te beginnen!

Soukaina
Engels en Nederlands docent voor kinderen onder de 17 jaar
Engels is een wereld taal en daarom erg belangrijk om te leren voor de toekomst van uw kind. Door het op jonge leeftijd te leren zal veel in zijn of haar voordeel komen op bijvoorbeeld werk en school gebied, maar ook op het gebied van reizen en internationale vrienden maken. Heeft uw kind nog moeite met Nederlands spreken, dan kan ik daar ook bij helpen.

Candela
Privé (online) lessen Engels en Spaans voor alle niveaus en doeleinden!
Het leren van een nieuwe taal opent deuren naar nieuwe werelden, en mijn lessen zijn ontworpen om die reis zowel effectief als plezierig te maken. Als ervaren docent Engels en Spaans en taalkundige bied ik persoonlijke lessen aan, afgestemd op de behoeften van elke student, of je nu je spreekvaardigheid, schrijfvaardigheid, grammatica of uitspraak wilt verbeteren, of je wilt verdiepen in academische onderwerpen zoals taalkunde en literatuur. In onze lessen krijg je zelfvertrouwen, leer je praktische vaardigheden en ontwikkel je een dieper begrip van de taal door middel van boeiende activiteiten, conversatieoefeningen en persoonlijke feedback. Mijn aanpak combineert gedegen academische kennis met creatieve en dynamische lesmethoden, waarbij ik er altijd op gericht ben om leren betekenisvol, toegankelijk en motiverend te maken. Samen bouwen we een pad uit dat jou helpt jouw taaldoelen te bereiken - of het nu voor academische doeleinden, werk, reizen of persoonlijke verrijking is!

Karin
Nederlands en Engels - taalles, bijles en extra ondersteuning
Wil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien en nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen. Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdekt je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.

Catharina
ENGELS VOOR IEDEREEN: leer alle aspecten van deze werkelijk internationale taal! Gecertificeerde leraar.
Volledig gecertificeerde TEFL / TESOL * Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt. * Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen. * Of je nu een snelle leerling bent of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken, en het zal gebeuren. * Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op. ENKELE BEOORDELINGEN: Chevaan: Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen. Brian: Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden lesgegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd. Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren. Afeisha: Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren. Egle: Geweldige tutor! Catharina past de lessen aan de behoeften aan, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.

Florence
Leraar secundair, tweetalig FR-NL en afgestudeerd in tolk geeft privélessen in het Nederlands en Engels
De methodologie die voor mijn privélessen is gekozen, past zich aan de specifieke behoeften van de student aan, van de jongste (leert lezen) tot de meest ervaren: voorbereiding op een examen, een reis naar het buitenland, een heroriëntatie professioneel, ... de cursussen kunnen variëren van een conversatietafel tot een meer academische structuur met de nadruk op grammatica, vervoeging en woordenschat, of toch gebaseerd zijn op het thema van een bepaalde professionele sector.

Stefan
Leer vloeiend Engels - op uw tempo en wanneer uw wilt
In de wereld van vandaag is Engels een bijna essentiële vaardigheid geworden. Of u nu uw vaardigheid in deze taal wilt verbeteren voor uw werk of privéleven, ik kan u helpen. Ik heb een Engels masterdiploma, succesvol een lerarenopleiding afgerond en werk al meer dan tien jaar in het Engels. Wat uw behoeften ook zijn, ik weet zeker dat ik u kan helpen. Mijn lesmethoden zijn altijd aangepast aan de behoeften van de cursist. Ik gebruik meerdere bronnen, zoals audio, video, tekst en veel conversatie, om u te helpen wennen aan alle aspecten van de taal. De onderwerpen waarop we ons richten, zijn de onderwerpen die u zelf kiest. Mocht u vragen hebben, dan hoor ik dat graag.

Laura
Spaanse en Engelse lessen voor alle niveaus. Een nieuwe taal leren!
Hallo, mijn naam is Laura, mijn taal is Spaans, maar ik heb ook een goed niveau Engels (C2 Cambridge) omdat ik ben opgegroeid in een internationale omgeving. Ik vind het leuk om mijn taalkennis met andere mensen te delen en te zien hoe mijn studenten elke dag verbeteren. In mijn lessen pas ik me aan de doelstellingen en behoeften van elke leerling aan, maar voor mij is het belangrijkste dat mijn leerlingen leren en plezier hebben tijdens mijn lessen. Bent u geïnteresseerd in mijn cursussen, neem dan vrijblijvend contact met mij op!

Emir
Lessons for understanding & speaking the Turkish / English / Dutch languages
Whether you're interested in developing your reading or writing skills, boosting your grammar, improving your pronunciation or just casual conversations in a foreign language, i've got you. First up we'll be discussing your expectations from these classes and I'll plan something from there on depending on your needs and aims. If you have any questions during class or have a specific subject you want to learn, you're of course free to let me know. See you at our class :) Okuma/yazma becerilerinizi ilerletmek, dil bilginizi geliştirmek, telaffuzunuzu bir üst seviyeye taşımak veya yabancı bir dilde diyalog kurmak olsun, hiç sıkıntınız olmasın. Derslerle alakalı beklentilerinizi konuştuktan sonra ihtiyaç ve hedeflerinize göre bir plan oluşturup buradan yürüyeceğiz. Ders esnasında sorunuz olur, özellikle öğrenmek istediğiniz bir konu olur söyleyin yeter. Görüşmek dileğiyle :D Of je nou wilt vooruitkomen met je lezen en schrijven, je grammar of uitspraak verbeteren, of gewoon converseren in een vreemde taal, je bevindt je op de juiste plek. Aanvankelijk zullen we over je verwachtingen gaan en daarna zal ik een plan voorbereiden, dat het beste zal uitkomen afhankelijk van je behoeften en doelen. Als je vragen hebt tijdens de les of graag een bepaalde onderwerp wilt leren, is dat volkomen prima. Zie ik je tijdens les ;)

Patricia
Op maat gemaakte Engelse lessen voor Spaanstaligen
Hallo allemaal! Mijn naam is Patricia. Ik ben tweetalig (Engels/Spaans) en gecertificeerd taaldocent. Sinds 2004 geef ik les in Spaans en Engels als vreemde talen. Ik heb mijn taalstudie afgerond aan de Nationale Universiteit van Salta en het Instituut voor Engelse Studies. Ik ben een betrokken, verantwoordelijke en professionele docent die voortdurend bijscholing volgt. Ik heb geen grenzen aan mijn geduld en kan, als het nodig is, duizend manieren bedenken om iets uit te leggen. Deze cursus Engels is speciaal bedoeld voor moedertaalsprekers van het Spaans. Binnen een paar weken leert u hoe u op een eenvoudige manier kunt communiceren met mensen op uw werk, in uw familie en in uw dagelijks leven. Ik ben gespecialiseerd in het ontwerpen van cursussen op maat voor elke student, waarbij ik rekening houd met zijn of haar kennis, behoeften, interesses en vereisten. In de 19 jaar dat ik docent ben, heb ik nog nooit twee keer dezelfde cursus gegeven. Ik kan studiemateriaal speciaal voor iedere student samenstellen en produceren. Ben je geïnteresseerd in het leren van de Amerikaanse variant van het Engels? Of vindt u Brits-Engels prettiger? Ik plan graag uw lessen in op basis van de taalvariant die het beste bij uw wensen en behoeften past. Heb je een sollicitatiegesprek? Woont u in Nederland en spreken uw familie, collega's en vrienden alleen Engels? Wilt u met de leraren van uw kinderen praten? Maak je geen zorgen, met mijn lessen kun je dit alles en nog veel meer doen in slechts een paar weken studie. Ik ben gepassioneerd door talen en communicatie, lesgeven is mijn roeping. Grammatica zal bij mij nooit een probleem zijn. Ik kan je zelfs beloven dat je ervan zult genieten en dat je er plezier in zult hebben! Ik kijk uit naar je bericht :)

Chaimae
Online bijles voor taalvakken(Duits, Engels en Nederlands) in het Nederlands voor middelbare scholieren meiden van elk niveau.
Ik ben een studente aan de uni en ik zou meiden online bijles willen geven om hen te ondersteunen op middelbaar niveau. Je kunt bij mij terecht als je moeite hebt met leren of bijvoorbeeld projecten en huiswerk. Ik wil aan het begin graag kort bespreken wat jouw wens(en) is/zijn. Mijn beschikbaarheid is niet altijd hetzelfde, dus wat hieronder staat kan veranderen. Ik kan helpen met verschillende vakken. Ik heb Duits, Engels en Nederlands op VWO niveau afgerond.

Yoshka
Persoonlijke studie- en huiswerkbegeleiding voor kinderen en jongeren
In deze persoonlijke sessies bied ik kinderen en jongeren ondersteuning bij studievaardigheden, huiswerkbegeleiding en vakinhoudelijke bijles. We werken samen aan beter leren leren, plannen en organiseren en het verbeteren van resultaten voor specifieke vakken wanneer nodig. Ook besteden we aandacht aan persoonlijke ontwikkeling: omgaan met motivatieproblemen, faalangst en het vergroten van zelfvertrouwen. De begeleiding wordt volledig afgestemd op de individuele behoeften, zodat elke leerling zich zelfverzekerd en succesvol kan ontwikkelen – zowel op school als daarbuiten. Ik werk vanuit een warme en positieve aanpak, waarin groei, zelfstandigheid en plezier in leren centraal staan.

Lucie
Cursussen Engels (online)
Hallo, mijn naam is Lucie en ik help je graag met het leren van Engels, hetzij vanaf het begin of om je kennis te verbeteren. Ik vind het geweldig om mijn studenten aan het spreken te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van je kennis. Ik structureer mijn lessen altijd rond thema's uit het echte leven (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, hoe ga je winkelen, hoe ga je naar de dokter, praat je op het werk, enz.). We zullen grammatica, woordenschat en uitspraak samen bekijken. Als je halfgevorderd bent, doen we ook cursussen over teksten. We zullen zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen. Houd er rekening mee dat al mijn lessen online zijn (Skype of Google Meet).

Hugh
Verbeter je Engels en heb plezier terwijl je aan je communicatieve vaardigheden werkt om te groeien in zelfvertrouwen! Ik ben een Britse moedertaalspreker.
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten! Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet! Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin. Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld! U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)

Marcelo
Nederlands leren in korte tijd - ervaren coach (24 jaar ervaring) Staatsexamen NT2 trainer - geïnspireerd om Nederlands te leren aan expats
Een gekwalificeerde taalcoach met 24 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online. Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen. Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach. In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil). We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht ! Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten. Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest. Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken. Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind. Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1 Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten. Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen. Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 24 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen. Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.