facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds september 2018
Leraar sinds september 2018
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Viool- en solfege-lessen voor alle leeftijden en niveaus. Leuk en serieus tegelijk
course price icon
Van 58 € /h
arrow icon
Hoi! Ik ben Laura, violist (1989). Met leservaring sinds 2005 werk ik momenteel op twee muziekscholen (in Delft en Brielle), maar ik zou graag zien dat mijn privé-praktijk groeit. Ik ben afgestudeerd in de "Master in Performance" in 2011 (Codarts, Rotterdam) en in twee Bachelor-graden (Barcelona, ​​Liceu - 2007; Rotterdam, Codarts - 2009).
Ik hou van lesgeven en ik denk dat, naast het uitvoeren van mezelf, dat overbrengen en anderen helpen hetzelfde te doen een heel belangrijk deel van ons leven is.
Ik sta open voor verschillende muziekstijlen, dus als de techniek het toelaat, kan iedereen een gezegde hebben in de stukken die ze spelen.
Extra informatie
Tijdens de lessen geef ik ook de handige muziektheorie.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • Jan Vermeerstraat, 3117 WR Schiedam, Netherlands
Over
Ik begon vioolles te geven op twee muziekscholen terwijl ik in Barcelona studeerde. Natuurlijk was ik toen zelf al jong, maar ik herinner me nog elke student die ik had.
Ik geloof dat muziek, en het onderwijzen ervan, zeer goede gevolgen heeft in ons "dagelijkse" leven. Je leert hoe je naar een doel toe werkt, hoe je samen kunt spelen, naar anderen kunt luisteren, emoties kunt voelen.
Er zijn verschillende methoden / boeken die ik gebruik, ze te kiezen volgens de behoeften van de student.
Ik werk vrij veel (maar nooit totdat het saai wordt!) In intonatie en techniekvaardigheden, niet alleen op hogere niveaus, maar ook met beginners, omdat ik geloof dat het belangrijk is om goed te leren sinds het begin en altijd aandacht te besteden aan het geluid.
Ik ben ook bezig met mijn eigen uitvoeringscarrière, die volgens mij ook belangrijk is (niet alleen voor mij) voor een leraar die de passie voor muziek wil overbrengen.
Opleiding
Bachelor opleiding:
- Barcelona, LICEU. 2007
- Rotterdam, Codarts Hogeschool voor de Kunsten. 2009
Master in uitvoering:
- Rotterdam, Codarts Hogeschool voor de Kunsten, 2011
Leservaring
- Vilafranca del Penedès en Llorenç del Penedès, 2005-2007
- Rootz Muziekschool, Delft. Sinds 2010
- Muziekschool Voorne, Brielle en Hellevoetsluis. Sinds 2013.
- Plaatsvervanger bij SKVR Muziekschool sinds 2015.
- Plaatsvervanger bij SKVR-projecten: IKEI en Wijkmuziekschool. Sinds 2015
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
90 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Nederlands
Catalaans
Spaans
Portugees
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het geven van muzieklessen en gitaarles.
In de les probeer ik altijd de doelen en interesses van alle leerlingen te begrijpen, evenals hun vaardigheden. Op die manier kunnen we de problemen effectiever aanpakken en ervoor zorgen dat de leerling zijn/haar interesse en focus in muziek en zijn/haar instrument nooit verliest. Ik geloof dat een eerlijke en vriendelijke relatie tussen docent en leerling essentieel is voor een heldere en vlotte uitwisseling van ideeën, dus ik doe mijn best om iedereen zich op zijn/haar gemak te laten voelen om vrijuit te praten.
Ik bied goede en persoonlijke lessen aan. Dit betekent dat er speciale aandacht is voor jouw interesse in muziek en gitaar, dat alle basisvaardigheden worden geoefend en versterkt, dat aan al je specifieke wensen en ideeën wordt voldaan, dat zowel improvisatie als interpretatie kunnen worden ontwikkeld, en dat het verkennen van je potentieel, het bereiken van doelen en plezier maken de belangrijkste prioriteiten zijn.
Kom en leer meer over muziek en gitaar!
verified badge
Ik ben Francesco, ik ben 44 jaar en heb 30 jaar ervaring als docent, muzikant en geluidstechnicus. Gitaarlessen: theorie, techniek voor elk niveau, solfège.
Blues, rock, folk, pop, jazz, slidegitaar... de keuze is aan jou. De lessen worden georganiseerd op basis van jouw instelling, muzikale voorkeuren en ambities.

Ik geef ook les bij de leerlingen thuis.

ALLEEN ENGELS EN ITALIANO.
IK WIL GITAARLESSEN WISSELEN MET NEDERLANDSE LESSEN

CIAO zegt Francesco dat hij 44 jaar lang muziek heeft gespeeld, ongeveer 30 jaar geleden, fonisch. Lezioni di teoria, techniek en ogni livello, solfège, armonia.
Blues, rock, folk, pop, jazz, slide-gitaar....worden uitgesloten van het volgende: de lezioni verranneert een vervolg en uw muzikale smaak en uw obiettivi.

Ook thuis komen
verified badge
Wil je met klassiek repertoire werken? Wil je liedjes van over de hele wereld leren of je eigen liedjes bedenken? Wil jij Happy Birthday spelen voor je beste vriend(in) met een cello?

Laten we samen dit prachtige instrument verkennen met stukken die jij mooi vindt. Ontdek verschillende manieren om hetzelfde instrument te bespelen en word een acteur op het muziektoneel... Laten we spellen maken om je creativiteit en techniek te ontwikkelen, spellen die je helpen om je manier van spelen te personaliseren. .

Met muziek leren we veel meer dan alleen stukken spelen. Ik heb altijd gedacht dat de oude Grieken muziek als een belangrijk schoolvak introduceerden. Muziek is bedoeld om te helen, te vermaken en om jezelf beter te leren kennen.
Ik heb onlangs mijn studie aan Codarts Hogeschool voor de Kunsten in Rotterdam afgerond en ik kan niet ontkennen dat ik ook na het behalen van mijn diploma altijd zal blijven leren. Ik kijk ernaar uit om wat kennis met u te delen en te horen wat u al weet.

Wat kan ik bieden?
Stijlen waarmee we kunnen werken: Klassiek, Folk, Jazz, Pop.
Talen die we in de les kunnen spreken: Nederlands, Engels, Catalaans en/of Spaans
Vaardigheden waaraan we kunnen werken: basistechnieken, jazz- en folktechnieken, zingen, cello spelen en cellopercussie.

Hoe ik werk
Elke les wordt individueel voorbereid, rekening houdend met de doelstellingen van de student. Tijdens de eerste les kunnen we kennismaken en ontdekken we wat jij wilt en hoe ik jou daarbij kan helpen.
Voor BEGINNERS leer ik de strijkstok, vingerposities en andere basisvaardigheden met behulp van eenvoudige liedjes (bij kinderen voeg ik spelletjes toe om het leuker te maken). Hoe je schilderkunst met spel, dans met spel en literatuur met spel kunt verbinden.
Op het INTERMEDIATE LEVEL onderzoeken we, met een bepaalde techniek, hoe je liedjes speelt, hoe je een goed geluid vindt en hoe je je op je gemak voelt met het instrument.

Aanvullende activiteiten:
Eén keer per maand plan ik een repetitie met een pianist om te werken aan het cello- en pianorepertoire. Er worden ook bijeenkomsten georganiseerd met andere studenten om duetten te spelen. Het is heel belangrijk om met mensen te spelen en niet te blijven hangen in onze eigen individuele studies!

Heeft u vragen of wilt u meer informatie? Aarzel niet en stuur mij een berichtje!
verified badge
Hoi! Als je op zoek bent naar een geduldige, ervaren en gepassioneerde basdocent, zoek dan niet verder! Ik ben hier om je te helpen je muzikale doelen te bereiken en het plezier van muziek maken te ontdekken!

In mijn lessen richt ik me op houding, techniek, klank, timing en ritmisch gevoel, grooves, muziektheorie, improvisatie en repertoire. Maar mijn belangrijkste taak als docent is om mijn studenten te motiveren en te helpen op hun muzikale reis. De beste les die je kunt krijgen is de les die je daarna niet kunt wachten om naar huis te gaan om te oefenen! Ik zorg ook voor videomateriaal om huiswerk gemakkelijk te maken.

Ik ben een bekwame en ervaren basdocent gevestigd in Rotterdam. Met een Bachelor Jazz aan het Conservatorium van Rotterdam en een diploma muziekeducatie aan het Conservatorium van Den Haag, geef ik al 10 jaar muziekles en heb ik ruime podium- en didactische ervaring in veel verschillende stijlen zoals jazz, funk, pop, rock, akoestiek, wereldmuziek en meer.

Of je nu een beginner of een gevorderde speler bent, ik kan mijn lessen afstemmen op jouw individuele behoeften en interesses. Mijn combinatie van vaardigheden, ervaring en passie voor lesgeven maken mijn lessen uniek en betrouwbaar, en ik kijk ernaar uit om je te helpen je spel naar een hoger niveau te tillen!

Mijn lessen vinden plaats in mijn studio's in Rotterdam of Den Haag. Samen kunnen we het ideale moment voor je vinden, ik ben erg flexibel!
verified badge
Ik hoop aspirant-pianisten op weg te helpen met dit geweldige instrument. Mijn doel is om een goede balans te bieden tussen het begrijpen van hoe de piano wordt bespeeld en het uitleggen van de muziektheorie erachter. Deze lessen zijn bedoeld voor beginnende en gevorderde spelers.
verified badge
Stap in en verken de wereld van klassieke muziek via altviool!! Ben je er nieuwsgierig naar?

Beste muziekliefhebbers,

Ik ben een professionele viool- en altviolist die lesgeeft aan studenten van alle leeftijden en niveaus.
Tijdens mijn muzikale opleiding kreeg ik de kans om te studeren aan verschillende conservatoria in Spanje, Italië, België, Nederland en Zwitserland, waardoor bij mij een passie ontstond voor het lesgeven van viool en altviool en zo begon met het geven van privélessen en het coachen van jeugdorkesten.

In mijn lessen help ik de leerling plezier te beleven tijdens het spelen en zich gelukkig te voelen met zijn instrument om zo verbinding te maken met zijn muzikale verbeelding.
Afhankelijk van het niveau en de leeftijd zullen verschillende methoden en oefeningen de les structureren om goede auditieve vaardigheden, ritmegevoel en een optimale lichaamshouding te krijgen.

Niet alleen geïnteresseerd in klassieke muziek?
De stabiele technische basis die je tijdens de lessen bereikt, geeft je de tools om met je instrument vrij en comfortabel in andere stijlen te spelen.

Mis deze kans niet!
verified badge
Kinderen van 3 tot 7 jaar zijn van harte welkom bij onze muziek groepslessen.
Ons programma is gebaseerd op algemene muzikale vorming, met als missie om de ontwikkeling van kinderen te ondersteunen, teamwork, creativiteit en respect voor elkaar te bevorderen. Kinderen leren elementaire muzikale onderdelen, vocale techniek en experimenteren met instrumenten zoals de ukulele, gitaar, piano en fluit.
verified badge
Muziek is een hele mooie kunst om te leren. Als muzikant wil ik dat mijn studenten een goede ervaring en minimale kennis hebben om nieuwe vaardigheden te ontwikkelen en nieuwe instrumenten te leren.

Momenteel studeer ik voor muziekdocent aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag en heb ervaring in piano- en fagotlesgeven. Ik kijk er naar uit om nieuwe muzieklessen te ontwikkelen waar zowel ik als de leerlingen veel plezier kunnen hebben met piano. Ik geef graag les via veel games en muziekcreatie, en ik ben altijd op zoek naar nieuwe en creatieve manieren om les te geven.

Als je net begint met piano, zullen we ons concentreren op het spelen zonder partituren te lezen, wat ik later zal introduceren. Ik werk graag aan stukken en liedjes die mijn leerlingen hebben uitgekozen, zodat iedereen zich op zijn gemak voelt!
verified badge
Hi! Ik ben Johannes, allround professioneel bassist en enthousiast en ervaren basleraar in Rotterdam/Schiedam. Ik heb jazz en klassiek gestudeerd en deel graag mijn passie voor de basgitaar en contrabas met anderen.

Of je nu een absolute beginner bent of al gevorderd, mijn lessen zijn afgestemd op jouw niveau en wensen. Samen verkennen we de wereld van de basmuziek en ontwikkelen we jouw speelvaardigheden.

In mijn lessen leg ik de nadruk op een combinatie van techniek, muzikaliteit en creativiteit. Of je nu geïnteresseerd bent in jazz, klassiek, rock of andere genres, ik help je graag om jouw muzikale doelen te bereiken.

De lessen vinden plaats in Schiedam/Rotterdam. Flexibele lestijden zijn mogelijk, zodat het goed in jouw agenda past.

Wil je beginnen met het leren van basgitaar of contrabas, of wil je je vaardigheden naar een hoger niveau tillen? Neem contact met mij op voor lessen en ontdek de plezierige reis van muzikale groei op de bas!

English:

Hi! I'm Johannes, an all-round professional bassist and enthusiastic and experienced bass teacher in Rotterdam/Schiedam. I have studied jazz and classical music and love sharing my passion for the bass guitar and double bass with others.

Whether you're an absolute beginner or already advanced, my lessons are tailored to your level and preferences. Together, we explore the world of bass music and develop your playing skills.

In my lessons, I emphasize a combination of technique, musicality, and creativity. Whether you're interested in jazz, classical, rock, or other genres, I'm here to help you achieve your musical goals.

The lessons take place in Schiedam/Rotterdam. Flexible scheduling is possible to fit well into your agenda.

Whether you want to start learning the bass guitar or double bass, or if you want to take your skills to the next level, feel free to contact me for lessons and discover the enjoyable journey of musical growth on the bass!
verified badge
Hallo! Mijn naam is Yorgos en ik ben gitarist en docent. Oorspronkelijk afkomstig uit Griekenland, ben ik voor mijn muzikale reis naar Nederland gekomen vanwege de grote muziekscene. De afgelopen elf jaar heb ik mijn muzikale carrière in Rotterdam voortgezet en lesgegeven in verschillende muziekstijlen en leeftijden.

Op veertienjarige leeftijd pakte ik een gitaar op en twee decennia later voelt het als een verlengstuk van mijn ziel. Met meer dan twintig jaar ervaring in het tokkelen en vormgeven van melodieën, heb ik elf van die jaren mijn passie gedeeld als privéleraar en artiest. Mijn muzikale reis heeft ertoe geleid dat ik les heb gegeven aan een breed scala aan studenten, van zevenjarigen tot volwassenen, die alles behandelen van pop en blues tot de soulvolle diepten van rock, jazz, funk en folk.
Tijdens mijn studie aan het Koninklijk Conservatorium leerde ik de basisprincipes van het Kodály solmisatiesysteem en gaf ik ensemblelessen aan de International School of The Hague. Verder kreeg ik de kans om mijn kennis van muziektheorie te ontwikkelen en deed ik ervaring op met ritmische en melodische solfège en prima-bladmuziek.

Dit zijn onderwerpen die ik altijd graag in mijn lessen bespreek, omdat ik ze niet alleen belangrijk vind voor de persoonlijke ontwikkeling van de muzikant, maar ook voor de diepere band die ze creëren tussen de muzikant en het instrument.
Hoewel ik graag alle hierboven genoemde elementen in mijn lessen verwerk, richt ik mij vooral op het afstemmen van de lessen op de behoeften van elke leerling en help ik waar ik kan bij het ontwikkelen van hun muzikale nieuwsgierigheid.
Ik kijk ernaar uit om van je te horen en samen met jou de enorme en prachtige wereld van muziek te ontdekken!
message icon
Contacteer Laura
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het geven van muzieklessen en gitaarles.
In de les probeer ik altijd de doelen en interesses van alle leerlingen te begrijpen, evenals hun vaardigheden. Op die manier kunnen we de problemen effectiever aanpakken en ervoor zorgen dat de leerling zijn/haar interesse en focus in muziek en zijn/haar instrument nooit verliest. Ik geloof dat een eerlijke en vriendelijke relatie tussen docent en leerling essentieel is voor een heldere en vlotte uitwisseling van ideeën, dus ik doe mijn best om iedereen zich op zijn/haar gemak te laten voelen om vrijuit te praten.
Ik bied goede en persoonlijke lessen aan. Dit betekent dat er speciale aandacht is voor jouw interesse in muziek en gitaar, dat alle basisvaardigheden worden geoefend en versterkt, dat aan al je specifieke wensen en ideeën wordt voldaan, dat zowel improvisatie als interpretatie kunnen worden ontwikkeld, en dat het verkennen van je potentieel, het bereiken van doelen en plezier maken de belangrijkste prioriteiten zijn.
Kom en leer meer over muziek en gitaar!
verified badge
Ik ben Francesco, ik ben 44 jaar en heb 30 jaar ervaring als docent, muzikant en geluidstechnicus. Gitaarlessen: theorie, techniek voor elk niveau, solfège.
Blues, rock, folk, pop, jazz, slidegitaar... de keuze is aan jou. De lessen worden georganiseerd op basis van jouw instelling, muzikale voorkeuren en ambities.

Ik geef ook les bij de leerlingen thuis.

ALLEEN ENGELS EN ITALIANO.
IK WIL GITAARLESSEN WISSELEN MET NEDERLANDSE LESSEN

CIAO zegt Francesco dat hij 44 jaar lang muziek heeft gespeeld, ongeveer 30 jaar geleden, fonisch. Lezioni di teoria, techniek en ogni livello, solfège, armonia.
Blues, rock, folk, pop, jazz, slide-gitaar....worden uitgesloten van het volgende: de lezioni verranneert een vervolg en uw muzikale smaak en uw obiettivi.

Ook thuis komen
verified badge
Wil je met klassiek repertoire werken? Wil je liedjes van over de hele wereld leren of je eigen liedjes bedenken? Wil jij Happy Birthday spelen voor je beste vriend(in) met een cello?

Laten we samen dit prachtige instrument verkennen met stukken die jij mooi vindt. Ontdek verschillende manieren om hetzelfde instrument te bespelen en word een acteur op het muziektoneel... Laten we spellen maken om je creativiteit en techniek te ontwikkelen, spellen die je helpen om je manier van spelen te personaliseren. .

Met muziek leren we veel meer dan alleen stukken spelen. Ik heb altijd gedacht dat de oude Grieken muziek als een belangrijk schoolvak introduceerden. Muziek is bedoeld om te helen, te vermaken en om jezelf beter te leren kennen.
Ik heb onlangs mijn studie aan Codarts Hogeschool voor de Kunsten in Rotterdam afgerond en ik kan niet ontkennen dat ik ook na het behalen van mijn diploma altijd zal blijven leren. Ik kijk ernaar uit om wat kennis met u te delen en te horen wat u al weet.

Wat kan ik bieden?
Stijlen waarmee we kunnen werken: Klassiek, Folk, Jazz, Pop.
Talen die we in de les kunnen spreken: Nederlands, Engels, Catalaans en/of Spaans
Vaardigheden waaraan we kunnen werken: basistechnieken, jazz- en folktechnieken, zingen, cello spelen en cellopercussie.

Hoe ik werk
Elke les wordt individueel voorbereid, rekening houdend met de doelstellingen van de student. Tijdens de eerste les kunnen we kennismaken en ontdekken we wat jij wilt en hoe ik jou daarbij kan helpen.
Voor BEGINNERS leer ik de strijkstok, vingerposities en andere basisvaardigheden met behulp van eenvoudige liedjes (bij kinderen voeg ik spelletjes toe om het leuker te maken). Hoe je schilderkunst met spel, dans met spel en literatuur met spel kunt verbinden.
Op het INTERMEDIATE LEVEL onderzoeken we, met een bepaalde techniek, hoe je liedjes speelt, hoe je een goed geluid vindt en hoe je je op je gemak voelt met het instrument.

Aanvullende activiteiten:
Eén keer per maand plan ik een repetitie met een pianist om te werken aan het cello- en pianorepertoire. Er worden ook bijeenkomsten georganiseerd met andere studenten om duetten te spelen. Het is heel belangrijk om met mensen te spelen en niet te blijven hangen in onze eigen individuele studies!

Heeft u vragen of wilt u meer informatie? Aarzel niet en stuur mij een berichtje!
verified badge
Hoi! Als je op zoek bent naar een geduldige, ervaren en gepassioneerde basdocent, zoek dan niet verder! Ik ben hier om je te helpen je muzikale doelen te bereiken en het plezier van muziek maken te ontdekken!

In mijn lessen richt ik me op houding, techniek, klank, timing en ritmisch gevoel, grooves, muziektheorie, improvisatie en repertoire. Maar mijn belangrijkste taak als docent is om mijn studenten te motiveren en te helpen op hun muzikale reis. De beste les die je kunt krijgen is de les die je daarna niet kunt wachten om naar huis te gaan om te oefenen! Ik zorg ook voor videomateriaal om huiswerk gemakkelijk te maken.

Ik ben een bekwame en ervaren basdocent gevestigd in Rotterdam. Met een Bachelor Jazz aan het Conservatorium van Rotterdam en een diploma muziekeducatie aan het Conservatorium van Den Haag, geef ik al 10 jaar muziekles en heb ik ruime podium- en didactische ervaring in veel verschillende stijlen zoals jazz, funk, pop, rock, akoestiek, wereldmuziek en meer.

Of je nu een beginner of een gevorderde speler bent, ik kan mijn lessen afstemmen op jouw individuele behoeften en interesses. Mijn combinatie van vaardigheden, ervaring en passie voor lesgeven maken mijn lessen uniek en betrouwbaar, en ik kijk ernaar uit om je te helpen je spel naar een hoger niveau te tillen!

Mijn lessen vinden plaats in mijn studio's in Rotterdam of Den Haag. Samen kunnen we het ideale moment voor je vinden, ik ben erg flexibel!
verified badge
Ik hoop aspirant-pianisten op weg te helpen met dit geweldige instrument. Mijn doel is om een goede balans te bieden tussen het begrijpen van hoe de piano wordt bespeeld en het uitleggen van de muziektheorie erachter. Deze lessen zijn bedoeld voor beginnende en gevorderde spelers.
verified badge
Stap in en verken de wereld van klassieke muziek via altviool!! Ben je er nieuwsgierig naar?

Beste muziekliefhebbers,

Ik ben een professionele viool- en altviolist die lesgeeft aan studenten van alle leeftijden en niveaus.
Tijdens mijn muzikale opleiding kreeg ik de kans om te studeren aan verschillende conservatoria in Spanje, Italië, België, Nederland en Zwitserland, waardoor bij mij een passie ontstond voor het lesgeven van viool en altviool en zo begon met het geven van privélessen en het coachen van jeugdorkesten.

In mijn lessen help ik de leerling plezier te beleven tijdens het spelen en zich gelukkig te voelen met zijn instrument om zo verbinding te maken met zijn muzikale verbeelding.
Afhankelijk van het niveau en de leeftijd zullen verschillende methoden en oefeningen de les structureren om goede auditieve vaardigheden, ritmegevoel en een optimale lichaamshouding te krijgen.

Niet alleen geïnteresseerd in klassieke muziek?
De stabiele technische basis die je tijdens de lessen bereikt, geeft je de tools om met je instrument vrij en comfortabel in andere stijlen te spelen.

Mis deze kans niet!
verified badge
Kinderen van 3 tot 7 jaar zijn van harte welkom bij onze muziek groepslessen.
Ons programma is gebaseerd op algemene muzikale vorming, met als missie om de ontwikkeling van kinderen te ondersteunen, teamwork, creativiteit en respect voor elkaar te bevorderen. Kinderen leren elementaire muzikale onderdelen, vocale techniek en experimenteren met instrumenten zoals de ukulele, gitaar, piano en fluit.
verified badge
Muziek is een hele mooie kunst om te leren. Als muzikant wil ik dat mijn studenten een goede ervaring en minimale kennis hebben om nieuwe vaardigheden te ontwikkelen en nieuwe instrumenten te leren.

Momenteel studeer ik voor muziekdocent aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag en heb ervaring in piano- en fagotlesgeven. Ik kijk er naar uit om nieuwe muzieklessen te ontwikkelen waar zowel ik als de leerlingen veel plezier kunnen hebben met piano. Ik geef graag les via veel games en muziekcreatie, en ik ben altijd op zoek naar nieuwe en creatieve manieren om les te geven.

Als je net begint met piano, zullen we ons concentreren op het spelen zonder partituren te lezen, wat ik later zal introduceren. Ik werk graag aan stukken en liedjes die mijn leerlingen hebben uitgekozen, zodat iedereen zich op zijn gemak voelt!
verified badge
Hi! Ik ben Johannes, allround professioneel bassist en enthousiast en ervaren basleraar in Rotterdam/Schiedam. Ik heb jazz en klassiek gestudeerd en deel graag mijn passie voor de basgitaar en contrabas met anderen.

Of je nu een absolute beginner bent of al gevorderd, mijn lessen zijn afgestemd op jouw niveau en wensen. Samen verkennen we de wereld van de basmuziek en ontwikkelen we jouw speelvaardigheden.

In mijn lessen leg ik de nadruk op een combinatie van techniek, muzikaliteit en creativiteit. Of je nu geïnteresseerd bent in jazz, klassiek, rock of andere genres, ik help je graag om jouw muzikale doelen te bereiken.

De lessen vinden plaats in Schiedam/Rotterdam. Flexibele lestijden zijn mogelijk, zodat het goed in jouw agenda past.

Wil je beginnen met het leren van basgitaar of contrabas, of wil je je vaardigheden naar een hoger niveau tillen? Neem contact met mij op voor lessen en ontdek de plezierige reis van muzikale groei op de bas!

English:

Hi! I'm Johannes, an all-round professional bassist and enthusiastic and experienced bass teacher in Rotterdam/Schiedam. I have studied jazz and classical music and love sharing my passion for the bass guitar and double bass with others.

Whether you're an absolute beginner or already advanced, my lessons are tailored to your level and preferences. Together, we explore the world of bass music and develop your playing skills.

In my lessons, I emphasize a combination of technique, musicality, and creativity. Whether you're interested in jazz, classical, rock, or other genres, I'm here to help you achieve your musical goals.

The lessons take place in Schiedam/Rotterdam. Flexible scheduling is possible to fit well into your agenda.

Whether you want to start learning the bass guitar or double bass, or if you want to take your skills to the next level, feel free to contact me for lessons and discover the enjoyable journey of musical growth on the bass!
verified badge
Hallo! Mijn naam is Yorgos en ik ben gitarist en docent. Oorspronkelijk afkomstig uit Griekenland, ben ik voor mijn muzikale reis naar Nederland gekomen vanwege de grote muziekscene. De afgelopen elf jaar heb ik mijn muzikale carrière in Rotterdam voortgezet en lesgegeven in verschillende muziekstijlen en leeftijden.

Op veertienjarige leeftijd pakte ik een gitaar op en twee decennia later voelt het als een verlengstuk van mijn ziel. Met meer dan twintig jaar ervaring in het tokkelen en vormgeven van melodieën, heb ik elf van die jaren mijn passie gedeeld als privéleraar en artiest. Mijn muzikale reis heeft ertoe geleid dat ik les heb gegeven aan een breed scala aan studenten, van zevenjarigen tot volwassenen, die alles behandelen van pop en blues tot de soulvolle diepten van rock, jazz, funk en folk.
Tijdens mijn studie aan het Koninklijk Conservatorium leerde ik de basisprincipes van het Kodály solmisatiesysteem en gaf ik ensemblelessen aan de International School of The Hague. Verder kreeg ik de kans om mijn kennis van muziektheorie te ontwikkelen en deed ik ervaring op met ritmische en melodische solfège en prima-bladmuziek.

Dit zijn onderwerpen die ik altijd graag in mijn lessen bespreek, omdat ik ze niet alleen belangrijk vind voor de persoonlijke ontwikkeling van de muzikant, maar ook voor de diepere band die ze creëren tussen de muzikant en het instrument.
Hoewel ik graag alle hierboven genoemde elementen in mijn lessen verwerk, richt ik mij vooral op het afstemmen van de lessen op de behoeften van elke leerling en help ik waar ik kan bij het ontwikkelen van hun muzikale nieuwsgierigheid.
Ik kijk ernaar uit om van je te horen en samen met jou de enorme en prachtige wereld van muziek te ontdekken!
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Laura