FavouritesMarkeer als favoriet
FavouritesMarkeer als favoriet
van29.00EUR/ u

Rekenen ,technisch en begrijpend lezen, spelling voor de basisschool

Niet iedereen haalt de jaarlijkse leerdoelen en hierdoor is vaak een extra aanpak nodig. De belangrijkste vakken die getoetst worden tijdens de Cito zijn Rekenen, spelling, technisch en begrijpend lezen. Loep bijles staat voor het vergroten van kennis en plezier bij het leren.

Extra informatie

Breng je enthousiasme mee

Locatie

Op een locatie gekozen door de leraar : Zwartewaalstraat, Rotterdam, Nederland

|
Use ⊞+wheel to zoom!
+

Algemene info

Leeftijd:
Kinderen (7-12 jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in:Nederlands, Engels, Spaans

Over

Ik ben levendig, creatief, optimistisch, positief en enthousiast. Kennis overbrengen is m’n passie. Het vergroten van kennis bij een ander is de meest fantastische wat er is. Als leerkracht moet je ook aandacht kunnen geven aan de talenten van een ander want dat is juist wat ons allemaal zo uniek maakt.

Opleiding

HBO Lerarenopleiding. Naast de lerarenopleiding heb ik ook kunstacademie en theater mogen doen. Na bijna 20 jaar werkzaam geweest te zijn op een basisschool heb ik door de onderneming schap die ook in mij was opgebloeid m’n eigen bijles bureau opgericht.

Leservaring

Ik sta meer dan 20 jaar voor de klas waarvan ik meer dan 17 jaar bijles geef. En altijd met veel plezier. Ik heb veel kinderen en ouders kunnen blij maken de afgelopen jaren

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Loupe snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0              
1              
2              
3              
4            Zaterdag om 4:00  Zondag om 4:00
5            Zaterdag om 5:00  Zondag om 5:00
6            Zaterdag om 6:00  
7            Zaterdag om 7:00  
8            Zaterdag om 8:00  
9  Maandag om 9:00  Dinsdag om 9:00  Woensdag om 9:00  Donderdag om 9:00  Vrijdag om 9:00  Zaterdag om 9:00  
10  Maandag om 10:00  Dinsdag om 10:00  Woensdag om 10:00  Donderdag om 10:00  Vrijdag om 10:00    
11  Maandag om 11:00  Dinsdag om 11:00  Woensdag om 11:00  Donderdag om 11:00  Vrijdag om 11:00    
12              
13              
14              
15              
16              
17              
18              
19              
20              
21              
22              
23              
van 29€Bij de leraar thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds oktober 2022
  • Verbonden met Google

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0              
1              
2              
3              
4            Zaterdag om 4:00  Zondag om 4:00
5            Zaterdag om 5:00  Zondag om 5:00
6            Zaterdag om 6:00  
7            Zaterdag om 7:00  
8            Zaterdag om 8:00  
9  Maandag om 9:00  Dinsdag om 9:00  Woensdag om 9:00  Donderdag om 9:00  Vrijdag om 9:00  Zaterdag om 9:00  
10  Maandag om 10:00  Dinsdag om 10:00  Woensdag om 10:00  Donderdag om 10:00  Vrijdag om 10:00    
11  Maandag om 11:00  Dinsdag om 11:00  Woensdag om 11:00  Donderdag om 11:00  Vrijdag om 11:00    
12              
13              
14              
15              
16              
17              
18              
19              
20              
21              
22              
23              
van 29€Bij de leraar thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina


Theinmozhi
என்றும் இளமையுடன் இருக்கும் உலகின் செம்மொழியான தமிழ்மொழியை தமிழ்மொழியை கற்போம்
Het is een probleem. தமிழ் பழமையான மொழியாக இருப்பினும் புதுப்பொழிவுடன் இளமையாகவே உள்ளது உள்ளது.தமிழ்மொழி ஒன்று தான் தான், வாழ்வுக்கே இலக்கணம் அமைத்து சிறந்து மிளிரும் வளமான வளமான மொழியாகும். மானிட வாழ்க்கையை அகம், புறம், என இருவகைப்படுத்தி இலக்கணங்களை கொண்ட பெருமை பெருமை தமிழ்மொழி ஒன்றுக்குத்தான் உண்டு. வாழ்வுக்கே இலக்கணம் வகுத்த வகுத்த வண்டமிழ் மொழியில், பழந்தமிழர் வாழ்வைப் படம் பிடித்துக் காட்டும் வளமான இலக்கியங்களுக்கு இலக்கியங்களுக்கு குறைவில்லை

Femke
Bijles / huiswerkbegeleiding basisschool (rekenen, begrijpend lezen, training voor cito toets, etc.)
Kan uw kind wat extra steun gebruiken met bijvoorbeeld rekenen, (begrijpend) lezen of schrijven, dan bied ik graag mijn hulp aan. Ik geef al een paar jaar met veel plezier bijles aan kinderen van verschillende leeftijden. Ook heb ik veel ervaring als oppas en als au pair, dus ik ben het gewend om met kinderen te werken en ze te helpen om vooruit te komen en ze te helpen inzien hoeveel ze eigenlijk kunnen!

Janahan
Nederlands op lagere niveau 1 op 1 les op een geleidelijke manier voor de leerling.
Ik zorg ervoor dat we van a tot z alles hebben afgerond in de les. Zodat de leerlingen de kneepjes van het vak leren op een geleidelijke manier. En ik zorg ervoor dat de leerling alle aandacht krijgt en dat doe ik dmv te luisteren naar zijn of haar problemen en daarop de aandacht te vestigen en de puntjes op de i te zetten. Bijvoorbeeld als een leerling moeite heeft met woordenschat dat we daarop eerst de focus leggen en daarna doorgaan naar het volgende onderdeel.

Gwinny
Huiswerkbegeleiding Lagere school - Middelbaar niveau
Kinderen hebben het niet altijd even makkelijk om het opgegeven huiswerk te maken. Daarom is het altijd een goede keuze om iemand in te schakelen die hier een handje toe komt steken. Taken, toetsen worden ingeoefend. Ook het maken van planningen, zodanig dat de student geleidelijk aan zelf kan plannen, wordt aangeleerd.

Tanya
Spaans met een polyglot (8 talen) en Professionele docente, language coach
Hoi! Ik ben Tanya. Ik ben geboren in Italië, maar de laatste twee jaar van mijn leven heb ik de wereld rondgereisd, vooral in Midden- en Zuid-Amerika en het Midden-Oosten, op afstand gereisd en gewerkt. In mijn leven heb ik in Argentinië, Colombia en Mexico gewoond. Ik ben een professionele docente met 6 jaar ervaring. Ik werkte aan de vertaling van medische en juridische artikelen, panelen in het glasmuseum in Venetië en werkte als tolk aan het hof van Venetië. Ik heb een diploma in talen, gecertificeerd in internationaal recht en een language coach. Language coach houdt in dat ik je niet alleen een taal leer, maar ook hoe nieuwe talen te leren! Ik zal je hele leertraject nauwlettend volgen en volgen, om het meeste uit je vaardigheden te halen! Dat komt omdat ik graag nieuwe talen leer! Daarom ben ik na jaren studeren polyglot geworden (8 talen - Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Japans, Arabisch, Hebreeuws, Nederlands) en heb ik zelf een methode bedacht om jou de taal te leren die jij wilt leren! Door de jaren heen heb ik geleerd mijn werk te modelleren volgens de persoonlijke behoeften van elke student en heb ik een methode ontwikkeld waarmee mijn studenten de taal op een snelle en leuke manier kunnen leren. Mijn hobby is mijn grootste passie is het leren van andere talen, daarom kan ik uit mijn ervaring veel van de problemen begrijpen die verband houden met het leren van een vreemde taal. Ik ben ook een taalcoach, wat betekent dat mijn lessen gebaseerd zijn op een specifieke methode die ik heb ontworpen om het leren te vergemakkelijken en te versnellen. Mijn lessen zijn beschikbaar in het Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Hebreeuws, Nederlands en Arabisch. GROEPLESSEN mogelijk! Tot snel! :-)

Frederique
Privélessen Frans - alle niveaus volwassenen-kinderen
Franse lessen beschikbaar voor elke Franse taalbehoefte. Leer op een leuke manier zodat je de geheimen van de Franse taal leert kennen. Of u nu een kind, een student of een werknemer bent, de cursus wordt aangepast aan uw behoeften en uw leerdoelen.

Mildred
Nederlands voor de basisschool groep 3, 4, 5 ,6 en 7.
Mijn lessen gaan over lezen, schrijven en begrijpen van de Nederlandse taal. Voor peuters en kleuters lees ik een boek voor. Kinderen van groep 3 en hoger leer ik schrijven, door het geven van zinnen die ze vervolgens overschrijven. Je leert de spelling van woorden. Je leert lidwoorden, zelfstandige naamwoorden, enkelvoud en meervoud, verkleinwoorden, enz. Je krijgt veel oefeningen. Ook oefeningen in woordkennis en betekenis. Afhankelijk van je vraag wat je wil leren gaan we aan de slag. Ik ben een rustig en geduldig mens. Mijn achtergrond is docent, mentor en coach in ontwikkelingspsychologie dit betekent de ontwikkeling van kinderen en volwassenen op lichamelijk, verstandelijk/(cognitief),sociaal en emotioneel gebied. Verder ben ik tutor Nederlandse taal voor expats.

Sebastien
Wiskunde, Economie, Frans en eventueel andere vakken voor lagere school en middelbaar.
Ik zit in de universiteit VUB en volg de opleiding Handelsingenieur. Ik kan helpen met wiskunde, economie, Frans en eventueel andere vakken als je daarmee moeilijkheden hebt. Ik kan lesgeven voor een lagere school en een secundair onderwijs niveau. Ik probeer om de leerstof uit te leggen op een manier dat de leerling het zou begrijpen ook zou kunnen toepassen op oefeningen. Met de leerling maken we vooral veel oefeningen, we maken ze samen in het begin, maar ik laat de leerling ook veel oefeningen alleen maken om te zien als de leerling het wel alleen kan. Als de leerling het niet kan leg ik de leerstof opnieuw uit en maken we meer oefeningen samen.

Jérémy Pavez
Bijles en privélessen (voor basisonderwijs)
Ik zit in het laatste jaar pedagogische wetenschappen om leraar te worden en ik bied bijles aangepast aan de behoeften van elk kind van 1ste lager tot 1ste secundair. Mijn doel is om op een welwillende en professionele manier kennis te versterken en over te dragen. Mijn ervaring: Ik heb 4 stages gelopen als leerkracht basisonderwijs op scholen die allemaal sociaal verschillend waren. Sinds 2019 geef ik ook privélessen op het gebied van muziek (gitaar), school (versterking) en sport (zwemmen). Ik heb ook ervaring met kinderen met een handicap.

Nancy
bijles rekenen, begrijpend lezen en / of spelling.
Heeft jouw kind extra hulp nodig op de basisschool met vakken als rekenen, begrijpend lezen en /of spelling? Lukt een enkel onderdeel niet en wordt jouw kind hier onzeker van? Dan is tijdelijk een steuntje in de rug de oplossing. Voor de regio Alkmaar geef ik graag deze steun in een persoonlijk contact, buiten deze regio online. SEPTEMBER 2022 : er is een wachtlijst voor fysieke sessies overdag. Helaas zit de praktijk vol. En hanteer ik een wachtlijst. In de avonduren, zie agenda is er nog wel wat ruimte. Ik ben een bevoegde leerkracht met werkervaring ( 15 jaar) in het speciaal en regulier onderwijs. Ernaast heb ik ook een eigen praktijk, zie jouwkindinzijnkracht.nl voor meer informatie. Voor schooljaar 2022-23 is mijn beschikbaarheid aangepast. Per week bekijk ik graag waar er ruimte is om online lessen te verzorgen. De groene tijden kunnen altijd geboekt worden. De rest is op aanvraag. Voel je vrij contact op te nemen....

Evelyn
Bijlessen Nederlands, Frans, Engels, Wiskunde en algemene vakken
- Helpen bij het memoriseren van woordenschat op een leuke actieve manier adhv spel, online oefeningen en conversaties. - Het opbouwen van een correcte zin, met oog voor de juiste uitspraak. - Het leren begrijpen en analyseren van zinnen, teksten en opdrachten, zodat de leerling duidelijk weet wat er gevraagd wordt. - Leerling helpen bij het maken van oefeningen, opdrachten/taken. Eerst samen, om nadien met het nodige zelfvertrouwen zelf aan de slag te gaan. - Vervolgens samen verbeteren en vervolgens samen analyseren waar je de mist inging of wat er uitstekend verliep. - Leerlingen uit het secundair onderwijs helpen bij het begrijpen/opstellen van teksten en helpen bij voorbereidingen van taken/toetsen en proefwerken. Eventueel indien nodig: helpen bij een haalbare studieplanning zodat de aangebrachte leerstof vlotter wordt gememoriseerd. - Leerlingen krijgt ook gerichte oefeningen/taken mee ter voorbereiding van volgende les.

Huyen
Soutien scolaire pour élèves en primaire - cours particuliers
Mon nom est Huyen et je suis titulaire d'un diplôme pour enseigner le français (en tant que langue étrangère - FLE) depuis 2012 de l'Institut Supérieur de Traducteurs et Interprètes. Je suis également institutrice en primaire. Je stelt voor de cours de soutien scolaire pour les enfants de 5 à 12 ans. Ayant une vorming comme enseignante en primaire, je suis consciente que chacun apprend à sa manière et à sa vitesse. Les leçons seront donc développées et adaptées en fonction du niveau de l'élève mais aussi deses besoins et de son style d'apprentissage. Hanger les cours, j'insisterai sur l'apprentissage actif et essaierai d'interagir autant que possible avec l'élève. Ce sera donc avec grand plaisir que j'aiderai un petit loup à mieux maîtriser la matière de ses cours et à le rendre plus autonoom.

Cécile
Een jeugdalbum voorlezen aan een groep / Storytelling / Kamishibai
Wil je je 3-12-jarige publiek boeien door hen verhalen te vertellen? Ontdek de magie van het vertellen van verhalen? De techniek van kamishibai ontdekken tussen het lezen van een jeugdalbum en een theatervoorstelling? Professionele illustrator en lezer van kamishibaï, ik geef de kneepjes van het vak aan je door! Opmerkingen van een van mijn studenten: "Hartelijk dank! Geweldig natuurlijk, het was zo interessant!" (Sandra)

Laure
Hulp bij het proeflezen van geheugen en TFE - Spelling, grammatica en syntaxis
Hallo, Ik ben afgestudeerd aan een Master in Socio-Culturele Communicatie aan IHECS (Instituut voor Hogere Studies in Sociale Communicatie). Ik bied proeflezen aan van proefschriften of TFE in het hoger onderwijs als voor retorica. Ik zal voornamelijk spelling, grammatica en syntaxis nalezen. Je hoeft me alleen je bestand in Word te sturen en ik zal mijn aantekeningen achterlaten in opmerkingen. Als u er de voorkeur aan geeft dat ik u persoonlijk uitleg over de correcties, kan ik bij mij thuis komen (regio Thuin / Charleroi). Voor meer informatie, aarzel niet om mij te contacteren! :-) In de tussentijd, moed als je er doorheen gaat! (Ik ben flexibel in de tijdvakken, dus aarzel niet om andere uren aan te bieden dan degene die ik heb geregistreerd.)

Romanie
Bijles voor lagere school, 1ste en 2de graad middelbaar studenten
Hallo, bent u om zoek naar iemand om uw zoon/dochter extra uitleg te geven over de leerstof van de lagere school, 1ste en 2de graad middelbaar onderwijs? Dan help ik graag! Ik ben een enthousiaste 16-jarige die uw kind heel graag zou bijstaan in zijn/haar studies. Door mijn richting clil-latwetwisk6 kan ik veel diverse vakken geven. Zowel online als op locatie help ik graag. Stuur gerust een berichtje voor meer informatie! Met vriendelijke groeten, Romanie