facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds september 2025
Leraar sinds september 2025
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Engelse en Turkse lessen voor expats in Nederland
course price icon
Van 17 € /h
arrow icon
Engelse conversatielessen van een gekwalificeerde docent Engels met een diploma in Engels taalonderwijs en een CELTA-certificaat.
Ik bied online of face-to-face lessen aan, voornamelijk gericht op conversatielessen in groepsverband, zodat u snel en correct de vier belangrijkste vaardigheden kunt verwerven. Naast mijn achtergrond als docent Engels en mijn opleiding in de pedagogiek, ben ik ook in het bezit van een CELTA-certificaat, waarmee ik volwassenen kan ondersteunen bij het ontwikkelen van hun Engelse taalvaardigheid in hun vakgebied.
Tegelijkertijd ben ik dankzij mijn diploma van de onderwijsfaculteit ook bevoegd om Turks te onderwijzen.
Extra informatie
De lessen kunnen zowel fysiek als online plaatsvinden. Voor fysieke lessen kunnen afspraken worden gemaakt op basis van de locatie, afhankelijk van de onderlinge verhoudingen.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Rotterdam, Nederland
Over
Ik ben een docent Engels en ben onlangs naar Nederland verhuisd. Ik ben 28 jaar oud en heb na mijn vierjarige bacheloropleiding Engels in het onderwijs ook mijn CELTA-certificaat in Engeland behaald en mijn vaardigheden verder ontwikkeld in privélessen Engels en Turks. In mijn lessen focus ik me over het algemeen op spreken en begrijpen door middel van groepswerk, waarbij ik specifieke leermethoden gebruik die zijn afgestemd op de leerdoelen van volwassenen.
Opleiding
Mehmet Akif Ersoy Universiteit/Engels taalonderwijs. 3,34


CELTA-certificaat (cijfer B) van de Universiteit van Cambridge, Engeland.
Leservaring
Ik geef al 5 jaar online en face-to-face privélessen Engels en Turks aan studenten van 6 tot 40 jaar en ouder. Daarnaast heb ik ook met jonge kinderen gewerkt.
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
45 minuten
60 minuten
90 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Turks
Nederlands
Vaardigheden
Engels als tweede taal (esl)
Engels voor volwassenen
School
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
English and Turkish lessons (Face to face in NL/Online) from a Certified English teacher. 6 years experience in teaching and interpreting English -Turkish.
Most of my lessons are for students and adults who want to develop their speaking skills and like to learn how to understand and comprehend English easier. I have 3 years experience in teaching English to Turkish students and Turkish to Russian students.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Een gekwalificeerde taalcoach met 25 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.

Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.

In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).

We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !

Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.

Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.

Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.

Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.

Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1

Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.

Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.

Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 25 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.

Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.
verified badge
Het is altijd fijn om de kennis wat op te krikken. Of je nou op school zit of werkt! Ik help graag een handje mee.

Laten we onze kennis delen.

Ook voor het geven van presentaties heb ik veel tips en tricks om dit gemakkelijker en soepeler te laten lopen.
verified badge
Ik leer je schrijven, lezen en luisteren en spreken en gesprekken voeren op niveau 2f. Je gaat dit leren door het schrijven van brieven, oefenen met presenteren, teksten lezen en daarover vragen beantwoorden en naar stukjes film kijken en daarover vragen beantwoorden.
HBO en universitair niveau kan ik helpen met het op het juiste niveau schrijven van een werkstuk of eindverslag / afstudeeropdracht op 3f. En ook spreken en gesprekken voeren kan aan de orde komen.
Deze lessen kunnen ook in groepen van vier studenten worden gegeven.
verified badge
Zoveel kinderen en volwassenen die in Nederland wonen, kunnen geen Arabisch spreken (Marokkaans Arabisch dialect) Ik kan je helpen vloeiend Arabisch te spreken. Ik kan je de grammatica leren en ook hoe je Arabisch kunt lezen als je dat wilt.
Ik kan ook kinderen offline of online lesgeven. Laat een bericht achter als je een les wilt volgen, tot snel :)
NB. Als je Frans of Engels wilt studeren, kan ik je helpen met de hulp die je nodig hebt.
verified badge
Wil jij je meer verdiepen in de Turkse taal en zoek jij een cursus hiervoor dan ben je bij ons op het juiste adres, onze lessen zijn zeer efficiënt en effectief. Wij bieden lessen aan voor beginners en gevorderden.

Les pakketen:
- Basis Turkse taal.
- Gevorderd Turks.
- Turkse taal versnelt.

De lessen zijn normaal gesproken klassikaal maar zijn ook privé beschikbaar op een aangeven locatie beschikbaar bij de klant.
verified badge
Wie is je docent?
Lesgeven is een kunst en een kennis! Iedereen kan een taal kennen, maar iedereen kan hem niet onderwijzen!

Ik ben de aangesloten onderzoeker aan de universiteit met 16 jaar ervaring als docent, supervisor, redacteur en geef les in academisch en algemeen Engels, waarbij ik het personeel begeleid en opleid, bij 3 publieke en private universiteiten, 2 scholen en 6 instituten.

Ik heb mijn master in ELT - English Language Teaching behaald en ik heb het certificaat van "Teaching Methods".
Ik ken 5 talen en leer momenteel mijn 6e taal.

Wat wil je leren?

A. Engels voor de scholieren

Kunt u de tijd en tijden in het Engels nog steeds niet correct gebruiken?
Heeft u problemen met het gebruik van de bijwoorden manier, tijd, frequentie?
Kunt u uw woordenschatkennis niet gemakkelijk vergroten?
...
Maak je geen zorgen ! Ik ben hier om het samen te doen!

B. Academisch Engels

Bent u een aankoopmakelaar en werkt u voor een internationaal bedrijf?
Heeft u een goede beheersing van Zakelijk Engels nodig om te kunnen onderhandelen, bestellingen doen, vertalen of contracten maken en weet u niet hoe u dit moet aanpakken? Wat zijn de essentiële termen die u moet kennen om succesvol te zijn in zakelijk Engels? (A tot Z zakelijk Engels)

Moet u uw artikel in het Engels publiceren? Moet je je doctoraat of masterscriptie in het Engels schrijven? (Schrijven: Paragraaf schrijven - Essay schrijven)

Ben jij een rechtenstudent? Moet u juridische teksten leren en kunnen vertalen? (Engels voor rechtenstudenten)

Heeft u onlangs gesolliciteerd naar een baan als stewardess en bent u zich aan het voorbereiden op het examen? (Luchtvaarttechnisch Engels)

Moet u het internationale TOEFL- en IELTS-examen afleggen?

Welkom dan!!! Wij gaan dit samen doen!
verified badge
Of heb je geprobeerd je eigen liedidee op te nemen en kon dat niet, omdat je opname totaal anders was dan wat je in je hoofd hoort?
Of heeft je moeder of vriendin je verteld dat je doof klinkt en dat je beter helemaal niet kunt zingen?
Of misschien heb je geprobeerd YouTube-leraren te volgen, maar blijf je vocaal op hetzelfde punt?
Dan help ik je misschien bij online zanglessen of offline als je in Rotterdam woont.

- KAN eigenlijk muziek horen,
- Kan zingen
- Kan je liedje schrijven
- Je KUNT YouTube-goeroes beter begrijpen en hun tips op je stem toepassen.
Bij lessen help ik mensen te begrijpen hoe HUN stem precies werkt, wat voor potentieel erin zit, hoe ze hun eigen manier en geluid kunnen vinden, hoe ze op een gezonde manier kunnen zingen. Hoe je die hoge noten bereikt, het bereik vergroot, hoe je lage noten dieper en rijker maakt.
Het wordt leuk en productief. Al tijdens de eerste 10 lessen zul je de aanzienlijke vooruitgang kunnen horen.
Lessen in ZOOM of offline na 3 maart in Rotterdam.

Je stemcoach - Kateryna

Specialisatie - vocale coaching en vocaal herstel na mechanische verwondingen of ziekte.
Haar methode is het mixen van verschillende wereldberoemde technieken zoals spraakniveau, Estil methode, Complete Vocale techniek, yoga ademhaling en ontspanningstechnieken en het werken met mentale blokkades.
verified badge
Im Sep, 20 jaar oud geboren en getogen in Nederland. Ik studeer momenteel Interieurarchitectuur in Den Haag terwijl ik in Rotterdam woon. Ik bied Engelse en Nederlandse lessen aan aan mensen op elk niveau die de taal willen leren, ondersteuning nodig hebben voor school en hun taalvaardigheid willen oefenen. Ik ben een extravert en ambitieus om mijn talenkennis door te geven en zou dit graag met u willen delen!
verified badge
Samen proberen wij je Engels communicatievaardigheden te verbeteren door middelen van woordenschat oefenen, literatuur lezen, cultuur en grammatica leren. Ik heb ervaring in het lesgeven van Engels met succes op school. Mijn doel is om de leerling student uit te dagen en een betere begrip voor de Engelse taal te geven. Ik geef huiswerk na elke les en sta open voor de ouders om de voortgang van hun kind te bespreken.
verified badge
Hallo daar!

Heb je hulp nodig met IB of IGCSE Economie, Engels of Politiek? Vind je docenten niet genoeg? Dan help ik je graag!

Mijn naam is Lauend, ik studeer politicologie (BSc). Ik ben een ervaren tutor, gespecialiseerd in economie, Engels en politicologie voor het IB- en IGCSE-niveau, met een sterke academische achtergrond en een studentgerichte lesmethode.

Omdat ik zowel het IGCSE- als het International Baccalaureate-programma heb afgerond, ken ik deze curricula van binnenuit – niet alleen qua inhoud, maar ook wat betreft de denkwijze van examinatoren, de structuur van beoordelingsschema's en waar leerlingen doorgaans punten verliezen. Dit stelt me in staat om strategisch les te geven, met een duidelijke focus op examenprestaties, conceptueel begrip en academisch zelfvertrouwen op de lange termijn.

Ik heb al praktijkervaring met het begeleiden van leerlingen van verschillende niveaus, van leerlingen die hun basiskennis willen consolideren tot excellente leerlingen die streven naar topcijfers. Elke leerling ontvangt een persoonlijk leerplan, afgestemd op zijn of haar sterke en zwakke punten, tempo en academische doelen. Ik heb IGCSE- en IB DP-leerlingen begeleid en ondersteund op scholen zoals de Amsterdam International Community School en de Rotterdam International Secondary School.

Door middel van mijn holistische, op maat gemaakte bijles voor elke student, kan ik je niet alleen helpen hogere cijfers te halen voor IB en IGCSE, maar ook (en belangrijker nog) deze vakken te begrijpen en toe te passen in de praktijk. Dit is een nuttige vaardigheid die steeds waardevoller zal worden gedurende je leven.

Of je nu je cijfers wilt verbeteren, je essays wilt aanscherpen of eindelijk vol zelfvertrouwen aan examens wilt beginnen, ik ben er om het proces duidelijker, rustiger en effectiever te maken.

**Academische resultaten**

IGCSE

Economie: A*

Internationaal Baccalaureaat (IB-diploma)

Totaalscore: 36 punten

Economie Hoger Niveau: 6

Engels A: Taal en literatuur, hoger niveau: 6

Kennistheorie: een
verified badge
Mijn naam is Mohamed uit Syrië en ik heb een diploma in bedrijfskunde. Mijn reis met de Engelse taal begon met een diepe passie om het te leren. Door toewijding en hard werken heb ik de taal onder de knie gekregen met behulp van Cambridge-curricula en andere studies, en een gevorderd academisch niveau (C1) bereikt. Deze prestatie inspireerde me om mijn passie om te zetten in een missie, een Engelse leraar te worden om studenten te ondersteunen die graag willen leren.

De afgelopen drie jaar heb ik als vrijwilliger gewerkt als docent Engels bij een non-profitorganisatie. Ik geef les aan zowel beginners als leerlingen op halfgevorderd niveau (B1-B2).

Mijn lesaanpak:
Ik geloof dat Engels leren leuk moet zijn en makkelijk toe te passen in het dagelijks leven. Mijn lesmethode richt zich op:

- Grammatica vereenvoudigen: regels op een duidelijke en eenvoudige manier presenteren.
- Verbeteren van spreekvaardigheid: het ontwikkelen van vloeiende conversatievaardigheden met de nadruk op uitspraak en accentverbetering.
- Interactieve activiteiten: Gebruik diverse educatieve activiteiten om leerlingen te betrekken.
- Praktische toepassing: alle aspecten van de taal die iemand in het dagelijks leven nodig kan hebben, of het nu gaat om een student of om andere persoonlijke en professionele redenen.
verified badge
Ik ben een TEFL-gecertificeerde docent Engels en help je graag bij het bereiken van al je doelen tijdens je reis naar het leren van Engels. Ik combineer elementen van traditionele methodologieën met een aantal minder traditionele methoden en benaderingen die ik heb ontwikkeld vanuit mijn eigen leerervaring. Ik spreek namelijk meerdere talen en ben daarom zeer bekend met dit proces en wat er nodig is om een nieuwe taal beter te leren. Ik kijk ernaar uit je te laten zien hoe efficiënt én leuk het leren van een nieuwe taal tegelijkertijd kan zijn.
verified badge
Ik ben een moedertaalspreker van het Engels uit Yorkshire, Noord-Engeland, en woon momenteel in Rotterdam, Nederland. Ik geef graag les en help je graag met het leren van de taal en deel mijn ervaring op een stimulerende en boeiende manier.

Ik vind het belangrijk om mijn studenten te leren kennen en hen aan te moedigen te praten over de dingen die ze interessant vinden. Zo voelen ze zich meer op hun gemak en kunnen we op een systematische manier verbeterpunten identificeren.
verified badge
In mijn lessen is de qanun het instrument, maar je eigen verhaal is de leidraad. Ik zie muziek niet als iets dat buiten onszelf bestaat; het is geluid dat resoneert vanuit je eigen lichaam en je eigen levenservaring. Of we nu werken aan de rijke tradities van Arabische en Turkse muziek of aan je eigen moderne invloeden, de basis is altijd hetzelfde: we creëren een veilige plek. Een plek waar de verwachtingen van anderen of van jezelf simpelweg wegvallen, zodat je muren afbrokkelen en je echt durft te spelen.
Een les duurt 60 minuten. We warmen ons lichaam en onze handen op, we leren een nieuw stuk en we spelen samen. De muziek die we kiezen is een mix van mijn eigen repertoire en stukken waar je een persoonlijke klik mee hebt. Het gaat erom de techniek te beheersen, niet als een verplichting, maar als een taal. Want pas als je de taal spreekt, kun je echt uitdrukken wat er in je hart leeft.
verified badge
Om in de academische wereld succesvol te zijn, is het cruciaal je ideeën precies en helder op papier te zetten, of het nou gaat om het schrijven van essays, het maken van een scriptie, of het rapporteren van je onderzoek voor publicatie.

Academisch schrijven is geen kunst, het is een vaardigheid die je je eigen kunt maken. Ik help je graag bij het vinden van jouw authentieke verhaal, waarbij ik je vaardigheden meegeef om het proces minder intimiderend te maken, zonder gebruik van AI.

Voor we beginnen, inventariseren we wat je nodig hebt en maken we samen een plan op basis van jouw doelen.
message icon
Contacteer Elif
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Een gekwalificeerde taalcoach met 25 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.

Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.

In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).

We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !

Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.

Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.

Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.

Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.

Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1

Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.

Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.

Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 25 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.

Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.
verified badge
Het is altijd fijn om de kennis wat op te krikken. Of je nou op school zit of werkt! Ik help graag een handje mee.

Laten we onze kennis delen.

Ook voor het geven van presentaties heb ik veel tips en tricks om dit gemakkelijker en soepeler te laten lopen.
verified badge
Ik leer je schrijven, lezen en luisteren en spreken en gesprekken voeren op niveau 2f. Je gaat dit leren door het schrijven van brieven, oefenen met presenteren, teksten lezen en daarover vragen beantwoorden en naar stukjes film kijken en daarover vragen beantwoorden.
HBO en universitair niveau kan ik helpen met het op het juiste niveau schrijven van een werkstuk of eindverslag / afstudeeropdracht op 3f. En ook spreken en gesprekken voeren kan aan de orde komen.
Deze lessen kunnen ook in groepen van vier studenten worden gegeven.
verified badge
Zoveel kinderen en volwassenen die in Nederland wonen, kunnen geen Arabisch spreken (Marokkaans Arabisch dialect) Ik kan je helpen vloeiend Arabisch te spreken. Ik kan je de grammatica leren en ook hoe je Arabisch kunt lezen als je dat wilt.
Ik kan ook kinderen offline of online lesgeven. Laat een bericht achter als je een les wilt volgen, tot snel :)
NB. Als je Frans of Engels wilt studeren, kan ik je helpen met de hulp die je nodig hebt.
verified badge
Wil jij je meer verdiepen in de Turkse taal en zoek jij een cursus hiervoor dan ben je bij ons op het juiste adres, onze lessen zijn zeer efficiënt en effectief. Wij bieden lessen aan voor beginners en gevorderden.

Les pakketen:
- Basis Turkse taal.
- Gevorderd Turks.
- Turkse taal versnelt.

De lessen zijn normaal gesproken klassikaal maar zijn ook privé beschikbaar op een aangeven locatie beschikbaar bij de klant.
verified badge
Wie is je docent?
Lesgeven is een kunst en een kennis! Iedereen kan een taal kennen, maar iedereen kan hem niet onderwijzen!

Ik ben de aangesloten onderzoeker aan de universiteit met 16 jaar ervaring als docent, supervisor, redacteur en geef les in academisch en algemeen Engels, waarbij ik het personeel begeleid en opleid, bij 3 publieke en private universiteiten, 2 scholen en 6 instituten.

Ik heb mijn master in ELT - English Language Teaching behaald en ik heb het certificaat van "Teaching Methods".
Ik ken 5 talen en leer momenteel mijn 6e taal.

Wat wil je leren?

A. Engels voor de scholieren

Kunt u de tijd en tijden in het Engels nog steeds niet correct gebruiken?
Heeft u problemen met het gebruik van de bijwoorden manier, tijd, frequentie?
Kunt u uw woordenschatkennis niet gemakkelijk vergroten?
...
Maak je geen zorgen ! Ik ben hier om het samen te doen!

B. Academisch Engels

Bent u een aankoopmakelaar en werkt u voor een internationaal bedrijf?
Heeft u een goede beheersing van Zakelijk Engels nodig om te kunnen onderhandelen, bestellingen doen, vertalen of contracten maken en weet u niet hoe u dit moet aanpakken? Wat zijn de essentiële termen die u moet kennen om succesvol te zijn in zakelijk Engels? (A tot Z zakelijk Engels)

Moet u uw artikel in het Engels publiceren? Moet je je doctoraat of masterscriptie in het Engels schrijven? (Schrijven: Paragraaf schrijven - Essay schrijven)

Ben jij een rechtenstudent? Moet u juridische teksten leren en kunnen vertalen? (Engels voor rechtenstudenten)

Heeft u onlangs gesolliciteerd naar een baan als stewardess en bent u zich aan het voorbereiden op het examen? (Luchtvaarttechnisch Engels)

Moet u het internationale TOEFL- en IELTS-examen afleggen?

Welkom dan!!! Wij gaan dit samen doen!
verified badge
Of heb je geprobeerd je eigen liedidee op te nemen en kon dat niet, omdat je opname totaal anders was dan wat je in je hoofd hoort?
Of heeft je moeder of vriendin je verteld dat je doof klinkt en dat je beter helemaal niet kunt zingen?
Of misschien heb je geprobeerd YouTube-leraren te volgen, maar blijf je vocaal op hetzelfde punt?
Dan help ik je misschien bij online zanglessen of offline als je in Rotterdam woont.

- KAN eigenlijk muziek horen,
- Kan zingen
- Kan je liedje schrijven
- Je KUNT YouTube-goeroes beter begrijpen en hun tips op je stem toepassen.
Bij lessen help ik mensen te begrijpen hoe HUN stem precies werkt, wat voor potentieel erin zit, hoe ze hun eigen manier en geluid kunnen vinden, hoe ze op een gezonde manier kunnen zingen. Hoe je die hoge noten bereikt, het bereik vergroot, hoe je lage noten dieper en rijker maakt.
Het wordt leuk en productief. Al tijdens de eerste 10 lessen zul je de aanzienlijke vooruitgang kunnen horen.
Lessen in ZOOM of offline na 3 maart in Rotterdam.

Je stemcoach - Kateryna

Specialisatie - vocale coaching en vocaal herstel na mechanische verwondingen of ziekte.
Haar methode is het mixen van verschillende wereldberoemde technieken zoals spraakniveau, Estil methode, Complete Vocale techniek, yoga ademhaling en ontspanningstechnieken en het werken met mentale blokkades.
verified badge
Im Sep, 20 jaar oud geboren en getogen in Nederland. Ik studeer momenteel Interieurarchitectuur in Den Haag terwijl ik in Rotterdam woon. Ik bied Engelse en Nederlandse lessen aan aan mensen op elk niveau die de taal willen leren, ondersteuning nodig hebben voor school en hun taalvaardigheid willen oefenen. Ik ben een extravert en ambitieus om mijn talenkennis door te geven en zou dit graag met u willen delen!
verified badge
Samen proberen wij je Engels communicatievaardigheden te verbeteren door middelen van woordenschat oefenen, literatuur lezen, cultuur en grammatica leren. Ik heb ervaring in het lesgeven van Engels met succes op school. Mijn doel is om de leerling student uit te dagen en een betere begrip voor de Engelse taal te geven. Ik geef huiswerk na elke les en sta open voor de ouders om de voortgang van hun kind te bespreken.
verified badge
Hallo daar!

Heb je hulp nodig met IB of IGCSE Economie, Engels of Politiek? Vind je docenten niet genoeg? Dan help ik je graag!

Mijn naam is Lauend, ik studeer politicologie (BSc). Ik ben een ervaren tutor, gespecialiseerd in economie, Engels en politicologie voor het IB- en IGCSE-niveau, met een sterke academische achtergrond en een studentgerichte lesmethode.

Omdat ik zowel het IGCSE- als het International Baccalaureate-programma heb afgerond, ken ik deze curricula van binnenuit – niet alleen qua inhoud, maar ook wat betreft de denkwijze van examinatoren, de structuur van beoordelingsschema's en waar leerlingen doorgaans punten verliezen. Dit stelt me in staat om strategisch les te geven, met een duidelijke focus op examenprestaties, conceptueel begrip en academisch zelfvertrouwen op de lange termijn.

Ik heb al praktijkervaring met het begeleiden van leerlingen van verschillende niveaus, van leerlingen die hun basiskennis willen consolideren tot excellente leerlingen die streven naar topcijfers. Elke leerling ontvangt een persoonlijk leerplan, afgestemd op zijn of haar sterke en zwakke punten, tempo en academische doelen. Ik heb IGCSE- en IB DP-leerlingen begeleid en ondersteund op scholen zoals de Amsterdam International Community School en de Rotterdam International Secondary School.

Door middel van mijn holistische, op maat gemaakte bijles voor elke student, kan ik je niet alleen helpen hogere cijfers te halen voor IB en IGCSE, maar ook (en belangrijker nog) deze vakken te begrijpen en toe te passen in de praktijk. Dit is een nuttige vaardigheid die steeds waardevoller zal worden gedurende je leven.

Of je nu je cijfers wilt verbeteren, je essays wilt aanscherpen of eindelijk vol zelfvertrouwen aan examens wilt beginnen, ik ben er om het proces duidelijker, rustiger en effectiever te maken.

**Academische resultaten**

IGCSE

Economie: A*

Internationaal Baccalaureaat (IB-diploma)

Totaalscore: 36 punten

Economie Hoger Niveau: 6

Engels A: Taal en literatuur, hoger niveau: 6

Kennistheorie: een
verified badge
Mijn naam is Mohamed uit Syrië en ik heb een diploma in bedrijfskunde. Mijn reis met de Engelse taal begon met een diepe passie om het te leren. Door toewijding en hard werken heb ik de taal onder de knie gekregen met behulp van Cambridge-curricula en andere studies, en een gevorderd academisch niveau (C1) bereikt. Deze prestatie inspireerde me om mijn passie om te zetten in een missie, een Engelse leraar te worden om studenten te ondersteunen die graag willen leren.

De afgelopen drie jaar heb ik als vrijwilliger gewerkt als docent Engels bij een non-profitorganisatie. Ik geef les aan zowel beginners als leerlingen op halfgevorderd niveau (B1-B2).

Mijn lesaanpak:
Ik geloof dat Engels leren leuk moet zijn en makkelijk toe te passen in het dagelijks leven. Mijn lesmethode richt zich op:

- Grammatica vereenvoudigen: regels op een duidelijke en eenvoudige manier presenteren.
- Verbeteren van spreekvaardigheid: het ontwikkelen van vloeiende conversatievaardigheden met de nadruk op uitspraak en accentverbetering.
- Interactieve activiteiten: Gebruik diverse educatieve activiteiten om leerlingen te betrekken.
- Praktische toepassing: alle aspecten van de taal die iemand in het dagelijks leven nodig kan hebben, of het nu gaat om een student of om andere persoonlijke en professionele redenen.
verified badge
Ik ben een TEFL-gecertificeerde docent Engels en help je graag bij het bereiken van al je doelen tijdens je reis naar het leren van Engels. Ik combineer elementen van traditionele methodologieën met een aantal minder traditionele methoden en benaderingen die ik heb ontwikkeld vanuit mijn eigen leerervaring. Ik spreek namelijk meerdere talen en ben daarom zeer bekend met dit proces en wat er nodig is om een nieuwe taal beter te leren. Ik kijk ernaar uit je te laten zien hoe efficiënt én leuk het leren van een nieuwe taal tegelijkertijd kan zijn.
verified badge
Ik ben een moedertaalspreker van het Engels uit Yorkshire, Noord-Engeland, en woon momenteel in Rotterdam, Nederland. Ik geef graag les en help je graag met het leren van de taal en deel mijn ervaring op een stimulerende en boeiende manier.

Ik vind het belangrijk om mijn studenten te leren kennen en hen aan te moedigen te praten over de dingen die ze interessant vinden. Zo voelen ze zich meer op hun gemak en kunnen we op een systematische manier verbeterpunten identificeren.
verified badge
In mijn lessen is de qanun het instrument, maar je eigen verhaal is de leidraad. Ik zie muziek niet als iets dat buiten onszelf bestaat; het is geluid dat resoneert vanuit je eigen lichaam en je eigen levenservaring. Of we nu werken aan de rijke tradities van Arabische en Turkse muziek of aan je eigen moderne invloeden, de basis is altijd hetzelfde: we creëren een veilige plek. Een plek waar de verwachtingen van anderen of van jezelf simpelweg wegvallen, zodat je muren afbrokkelen en je echt durft te spelen.
Een les duurt 60 minuten. We warmen ons lichaam en onze handen op, we leren een nieuw stuk en we spelen samen. De muziek die we kiezen is een mix van mijn eigen repertoire en stukken waar je een persoonlijke klik mee hebt. Het gaat erom de techniek te beheersen, niet als een verplichting, maar als een taal. Want pas als je de taal spreekt, kun je echt uitdrukken wat er in je hart leeft.
verified badge
Om in de academische wereld succesvol te zijn, is het cruciaal je ideeën precies en helder op papier te zetten, of het nou gaat om het schrijven van essays, het maken van een scriptie, of het rapporteren van je onderzoek voor publicatie.

Academisch schrijven is geen kunst, het is een vaardigheid die je je eigen kunt maken. Ik help je graag bij het vinden van jouw authentieke verhaal, waarbij ik je vaardigheden meegeef om het proces minder intimiderend te maken, zonder gebruik van AI.

Voor we beginnen, inventariseren we wat je nodig hebt en maken we samen een plan op basis van jouw doelen.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Elif