facebook
favorite button
1/3
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds september 2019
Leraar sinds september 2019
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Inspirerende en leuke cellolessen: ontdek het plezier van muziek
course price icon
Van 60 € /h
arrow icon
Als cellodocent probeer ik altijd mijn passie voor muziek over te brengen op mijn leerlingen. Uiteraard leren ze bladmuziek lezen en alle andere technische aspecten van het cellospelen. Het allerbelangrijkste is echter dat ze ook kunnen kiezen welke stukken ze willen spelen. Bij elk onderdeel van de les gaat het ook om samen muziek maken, bijvoorbeeld door een duet te spelen. Op deze manier kunnen leerlingen samen met anderen hun speelvaardigheden ontwikkelen.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • Lange Hilleweg, Rotterdam, Nederland
Leeftijd
Peuters (0-3 jaar oud)
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Pools
Nederlands
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Hallo jongens! Heb je altijd al willen drummen en meer willen weten over muziek? Nu is het jouw kans!
Mijn naam is Federica en ik ben een Italiaanse drummer. Ik spreek Italiaans, Engels en Spaans. Ik ben afgestudeerd aan Codarts, Hogeschool voor de Kunsten en Muziek in Master of Music. Ik volg momenteel het doctoraat aan de Universiteit van Evora (Pt) in muziek en musicologie, specialisatie in performance.
Ik heb ervaring met lesgeven en speel in verschillende bands. Tijdens de lessen kunnen we ons op meer onderwerpen concentreren en leren we verschillende stijlen, zoals Jazz Latin, pop, blues, rock en funk, aangepast aan jouw behoefte.
De aandacht zal zelfs worden besteed aan de studie van een snaredrum, met technische en ritmische oefeningen. alles stap voor stap.
Aarzel niet om contact met me op te nemen als je geïnteresseerd bent!
verified badge
Ik ben een professionele muzikant die in 2020 zijn masteropleiding heeft afgerond in Codarts, Rotterdam. De lessen zijn bedoeld voor alle niveaus, ik kan mijn lesgeven aanpassen aan de behoeften van de student. Mijn carrière is in wezen klassiek, maar ik sta open voor verschillende stijlen, dus als je geïnteresseerd bent in (bijvoorbeeld) pop, jazz of rock, kunnen we ons concentreren op wat je wilt leren om theorie praktischer te maken.
verified badge
Zingen is een geweldige manier om jezelf op de meest eerlijke manier uit te drukken. Ik leer hoe je je eigen stem kunt vinden, hoe je muziek begrijpt en hoe je moet improviseren. Elke les hangt af van de dingen die de student wil leren of waar hij beter in wil worden. Ik nodig je uit om mijn zanglessen te proberen en te ervaren hoe muziek je leven opfleurt.

Mijn lessen omvatten:

ademen
vocale techniek
jazz/pop/r'n'b/vrije stijl
gehoortraining
improvisatie

indien gewenst: compositie, muziektheorie, muziekgeschiedenis, piano

Persoonlijk en/of online
verified badge
Wil je de geheimen van gitaar ontrafelen, maar weet je niet waar je moet beginnen?
Maak je geen zorgen, ik kan je daarbij helpen.
Ik speel nu ongeveer 14 jaar gitaar en ik heb er het een en ander over ontdekt dat ik graag wil delen.
Wil je uit je dak gaan, wat Bach spelen of jezelf gewoon uitdrukken door middel van improvisatie?
Ik help je graag met het ontdekken van de schoonheid van gitaar.
Lessen notenleer en muziektheorie zijn ook beschikbaar.
De lessen zijn in het Engels, Nederlands of Bulgaars.
verified badge
Hallo daar,

Heb je een getalenteerde en vrolijke muziekleraar nodig? Nou, zoek niet verder! Ik ben je meid.

Allereerst wil ik zeggen dat ik van muziek hou. Hou er serieus van. En er is niets dat me meer vreugde brengt dan die liefde met anderen te delen. Daarom heb ik het laatste decennium van mijn leven muziektheorie, performance en techniek gegeven aan studenten van alle leeftijden en niveaus.

Maar hier is het punt, ik geloof niet dat muziek allemaal serieus en benauwd hoeft te zijn. Sterker nog, ik denk dat het leren van muziek een leuke en plezierige ervaring moet zijn. Daarom streef ik ernaar om tijdens mijn lessen een ontspannen en comfortabele sfeer te creëren, compleet met grappen, woordspelingen en misschien zelfs karaokesessies (als je geluk hebt).

Begrijp me niet verkeerd, ik neem mijn werk serieus. Ik heb een bachelordiploma in muziekeducatie en een masterdiploma in muziekuitvoering, dus u kunt er zeker van zijn dat ik mijn spullen ken. Maar ik geloof ook dat muziek leren een vreugdevolle en opwindende reis moet zijn.

Dus als je op zoek bent naar een muziekleraar die niet alleen je leerlingen kan leren hoe ze ze aan het lachen kunnen maken, zoek dan niet verder. Ik ben je meisje. Laten we samen mooie muziek maken!
verified badge
Ik ben Elvis Homan, professionele muzikant uit Rotterdam.
Afgestudeerd aan Codarts.

Professioneel lesgeven en geven van muziektheorie, gehoortraining, akkoorden, melodieën, compositielessen en elektronische muziek, produceren, geluidsontwerp, elektronische compositie in Ableton en elektronische instrumenten.
Daarnaast geef ik ook les in het componeren van filmmuziek.
verified badge
Hallo, lieve muziekliefhebber!
Heb je je hele leven over piano gedroomd, maar heb je geen kans gehad om te studeren? Of wil je je kind kennis laten maken met de wondere wereld van muziek? Dan leuk je te ontmoeten, en welkom bij mijn lessen! Ik zal graag je gids zijn en je helpen al je angsten te overwinnen en verliefd te worden op piano spelen!
Je kiest zelf je repertoire en de intensiteit van de lessen. In onze lessen leer je niet alleen spelen, maar ook basismuziektheorie en geschiedenis.
Speel je al een tijdje piano en wil je je techniek verbeteren? Of wil je je voorbereiden op een toelatingsexamen voor het conservatorium? Aarzel dan niet om mij te contacteren! Ik kan je intensief oefenen om je te helpen je technische moeilijkheden te overwinnen en het repertoire voor te bereiden op de examens!
Ben je zanger of speel je een ander instrument en zoek je een pianist om te repeteren? Hier ben ik! Ik heb 15 jaar coachingervaring en sta klaar om je te helpen bij de voorbereiding van concerten, examens of opnames.
verified badge
Klaar om te spelen? Leer gitaar spelen op een makkelijke manier!

Hallo mede-muziekliefhebbers! Ooit gedroomd om je favoriete nummers op de gitaar te spelen, net als je idolen? Nou, je muzikale reis en zelfexpressie kunnen nu beginnen!

Waarom Stamatis kiezen voor uitzonderlijke gitaarbegeleiding?

- Professioneel gekalibreerde instructeur:
Stamatis streeft naar een leuke en verrijkende leeromgeving. Hij biedt stressvrije lessen en begeleidt je deskundig door de beheersing van de toets. Hij zorgt niet alleen voor een goede sfeer, maar ook voor een diepgaand begrip van muziek.

- Jouw stijl, jouw muziek:
Stamatis heeft een schat aan ervaring in elk genre en garandeert een uitgebreide en op maat gemaakte leerervaring. Ontdek de soulvolle nuances van blues, beheers de complexe improvisaties van jazz, duik in de opwindende riffs van rock, verken de pakkende hooks van pop en de aanstekelijke beats van Latin.

- Alle niveaus:
Of je nu een beginner bent die de basisbeginselen onder de knie wilt krijgen of een gevorderde speler die zijn vaardigheden wil verfijnen: in onze lessen komt het allemaal aan bod.

- Plan op uw voorwaarden:
Het leven is druk, toch? Geen zorgen! Zijn lessen passen in JOUW schema. Leer wanneer je wilt, waar je wilt.

- Jouw groove, jouw tempo:
Geen haast hier. De lessen draaien helemaal om JOU. Leer in je eigen tempo, sla saaie dingen over en duik in wat jou inspireert!
verified badge
Hallo allemaal, mijn naam is Bardia een ervaren en enthousiaste viooldocent in Rotterdam.
Plezier en persoonlijke ontwikkeling zijn de sleutelwoorden voor mijn lesgeven.
Het belangrijkste voor mij is dat studenten zich op hun gemak voelen bij mijn lesgeven en zich gemotiveerd voelen na een les. Daarom zullen we veel stukken samen spelen in duo's, waarbij we proberen om in je eigen tempo medeplichtigheid te ontwikkelen, nooit haast.
Last but not least wil ik ook studenten trainen en instrueren om een hoog mentaal niveau te bereiken om zich vrij van beperkingen en stress te kunnen uiten.

Via een gepersonaliseerde methode, afgestemd op uw behoeften en wensen, zullen we alle soorten repertoire samen behandelen, gaande van barok en klassieke muziek tot modernere stijlen zoals pop.
Lessen kunnen gegeven worden in het Engels, Nederlands, Spaans, Italiaans, Frans en Farsi.

Ik geef les op alle niveaus, van beginners tot gevorderden, met bijzondere aandacht voor amateurspelers.

In 2017 ben ik afgestudeerd aan het Rotterdams Conservatorium en in april 2024 heb ik mijn master Oude Muziek afgerond aan het Utrechts Conservatorium.
verified badge
Muziek leren kan erg leuk en nuttig zijn voor muziekliefhebbers. Als je begrijpt hoe muziek werkt, kun je de muziekwereld betreden en de stap zetten om muzikant te worden!
Ik leer je een muziekblad lezen, noten, intervallen, akkoorden, alles over muziektheorie, met voorbeelden en leuke oefeningen.
Ik ben een erg geduldig persoon en studeer nu 14 jaar muziek, dus ik heb veel ervaring.
verified badge
Op zoek naar een pianoleraar? In Utrecht vind je de vriendelijke Spaanse professionele pianiste Mar. Ze woont in Utrecht en studeert aan het Rotterdamse Codarts Conservatorium, en heeft al een masterdiploma van het Utrechts Conservatorium (met ook pedagogische opleiding)
Ze geeft les in het Engels, Spaans, Italiaans, Duits en binnenkort ook in het Nederlands. De lessen kunnen bij u thuis plaatsvinden of bij mij thuis (in het centrum van Utrecht) aangezien ik een prachtige vleugelpiano tot mijn beschikking heb. Voor jong, oud en volwassenen, alle niveaus, geen eerdere ervaring vereist.

Hallo allemaal!

Mijn naam is Mar en ik ben een 26-jarige professionele pianist (met pedagogische opleiding). Ik heb de masteropleiding Klassiek Pianospel als solist afgerond aan het Conservatorium van Utrecht en volg nu een tweede masteropleiding Pianospel aan de Codarts in Rotterdam.
Ik werk al 12 jaar als piano- en muziekleraar (ik begon heel erg jong, toen ik 14 jaar oud was, omdat ik altijd al graag lesgaf): ik heb ervaring met privélessen en officiële staatsmuziekscholen, met kinderen vanaf 2 jaar en volwassenen van alle niveaus, zowel individueel als in groepen. Ik heb piano, muziek en beweging voor kinderen, muziektheorie, solfège en koor gegeven.

Ik heb mijn bacheloropleiding met de hoogste cijfers afgerond, heb ervaring als concertartiest en heb veel internationale prijzen gewonnen in wedstrijden en ook beurzen.

Ik hoop dat we samen van muziek maken kunnen leren, dus neem gerust contact met mij op!
Flexibele lestijden en onderwijs aangepast aan de voorkeuren van de student
verified badge
-Dutch & videos below-

Lessons in 6 languages! With more than 200 students through all my life, more than 500 shows (mostly in Spain but also around Europe and a couple of minitours in America), 15 CD’s/EP/singles published (as a frontman, sideman and producer), a bachelor in jazz-modern music guitar (Taller de Músics - Barcelona), half bachelor in piano jazz (Conservatori del Liceu - Barcelona) and a long professional music career behind me playing a ton of different styles (pop, rock, funk, metal, jazz, folk, rumba, reggae...), I’ve come from Barcelona to Rotterdam to continue my musical journey by doing the latin master at Codarts.

I’ve been working as a music teacher for around 12 years (I’m 29 years old), both doing private lessons and in different music schools, being the most important one the “Escola de Música Creu Alta” in Sabadell (Barcelona), which is one of the biggest music schools in Spain (with more than 900 students), in which I was the Head of the Modern Music Department.

I teach guitar (electric and classical), piano (electric and classical), composition, musical production (with Logic Pro), ensemble and modern music theory AT ALL LEVELS, from 100% beginners to people who want to prepare themselves for the music bachelor. I can adapt totally to what the student wants and is looking for, but also, since I have a lot of experience, I have the lessons well planned, I know which songs and exercises work better depending on the aspect that we want to work (tempo, chords, scales, sound, improvisation...) and when I see someone playing I can see in which aspects is the person strong, and in which aspects has the person more problems, so that way you won’t waste your time! Also I’m a fun and very empathic person so we will have fun, which is the most important thing!!

I speak 6 languages: Catalan, Spanish, Portuguese, French, Dutch and English, so we can do the classes in one of these languages.

The lessons can take place in my home (Maashaven metro station) where I have a nice setup, online or in your home.


-Nederlands-

Lessen in 6 talen! Met meer dan 200 studenten in mijn hele leven, meer dan 500 shows (voornamelijk in Spanje maar ook in heel Europa en een paar minitours in Amerika), 15 CD's/EP/singles gepubliceerd (als frontman, sideman en producer), een bachelor in jazz-moderne gitaar (Taller de Músics - Barcelona), half bachelor in pianojazz (Conservatori del Liceu - Barcelona) en een lange professionele muziekcarrière waarin ik verschillende stijlen speel (pop, rock, funk, metal, jazz , folk, rumba, reggae...), ben ik van Barcelona naar Rotterdam gekomen om mijn muzikale reis voort te zetten door de latin master bij Codarts te doen.

Ik werk al ongeveer 12 jaar als muziekleraar (ik ben 29), zowel privélessen als op verschillende muziekscholen, waarvan de belangrijkste de “Escola de Música Creu Alta” in Sabadell (Barcelona) is. Het is een van de grootste muziekscholen in Spanje (met meer dan 900 studenten), waar ik hoofd van de Moderne Muziek afdeling was.

Ik geef les in gitaar (elektrisch en klassiek), piano (elektrisch en klassiek), compositie, muziekproductie (met Logic Pro), ensemble en moderne muziektheorie OP ALLE NIVEAUS, van 100% beginners tot mensen die willen de muziek bachelor doen. Ik kan me helemaal aanpassen aan wat de student wil en zoekt, maar omdat ik veel ervaring heb, heb ik de lessen ook goed gepland, en ik weet welke liedjes en oefeningen beter werken, afhankelijk van het aspect waarmee we willen werken ( tempo, akkoorden, toonladders, feeling, improvisatie...). Als ik iemand zie spelen, kan ik zien in welke aspecten de persoon sterk is, en in welke aspecten de persoon meer problemen heeft, zodat je geen tijd verspilt! Ik ben ook een leuk en zeer empathisch persoon, dus we zullen plezier hebben, en dat is het allerbelangrijkste!!

Ik spreek 6 talen: Catalaans, Spaans, Portugees, Frans, Nederlands en Engels, dus we kunnen de lessen in een van deze talen doen.

De lessen kunnen plaatsvinden bij mij thuis (metrostation Maashaven) waar ik een mooie setup heb, online of bij jou thuis.
verified badge
Hallo! Mijn naam is Yorgos en ik ben gitarist en docent. Oorspronkelijk afkomstig uit Griekenland, ben ik voor mijn muzikale reis naar Nederland gekomen vanwege de grote muziekscene. De afgelopen elf jaar heb ik mijn muzikale carrière in Rotterdam voortgezet en lesgegeven in verschillende muziekstijlen en leeftijden.

Op veertienjarige leeftijd pakte ik een gitaar op en twee decennia later voelt het als een verlengstuk van mijn ziel. Met meer dan twintig jaar ervaring in het tokkelen en vormgeven van melodieën, heb ik elf van die jaren mijn passie gedeeld als privéleraar en artiest. Mijn muzikale reis heeft ertoe geleid dat ik les heb gegeven aan een breed scala aan studenten, van zevenjarigen tot volwassenen, die alles behandelen van pop en blues tot de soulvolle diepten van rock, jazz, funk en folk.
Tijdens mijn studie aan het Koninklijk Conservatorium leerde ik de basisprincipes van het Kodály solmisatiesysteem en gaf ik ensemblelessen aan de International School of The Hague. Verder kreeg ik de kans om mijn kennis van muziektheorie te ontwikkelen en deed ik ervaring op met ritmische en melodische solfège en prima-bladmuziek.

Dit zijn onderwerpen die ik altijd graag in mijn lessen bespreek, omdat ik ze niet alleen belangrijk vind voor de persoonlijke ontwikkeling van de muzikant, maar ook voor de diepere band die ze creëren tussen de muzikant en het instrument.
Hoewel ik graag alle hierboven genoemde elementen in mijn lessen verwerk, richt ik mij vooral op het afstemmen van de lessen op de behoeften van elke leerling en help ik waar ik kan bij het ontwikkelen van hun muzikale nieuwsgierigheid.
Ik kijk ernaar uit om van je te horen en samen met jou de enorme en prachtige wereld van muziek te ontdekken!
verified badge
Kinderen kennis laten maken met de vreugde van muziek door een belichaamde aanpak die muzikaliteit, creativiteit en zelfvertrouwen stimuleert.

Vaardigheden die ontwikkeld kunnen worden:
- Gevoel voor pols en ritme
- Lezen en Solfège
- Coördinatie
- Concentratie
- Lichaamsbewustzijn

En nog veel meer!

Ik kijk ernaar uit om van u te horen en hopelijk ontmoeten we u binnenkort!

Met vriendelijke groet,
Fabienne
verified badge
Hallo! Mijn naam is Lucija en ik ben celliste en docent met een diepe liefde voor het creëren en delen van muziek. Ik bied gepersonaliseerde celloles aan, afgestemd op de behoeften van elke leerling; of je nu net begint of al ervaring hebt en je spel naar een hoger niveau wilt tillen.
Ik geloof dat het leren bespelen van een instrument inspirerend, ondersteunend en leuk moet zijn. Mijn doel is om je te helpen techniek, muzikaal zelfvertrouwen en een oprechte band met de muziek die je speelt op te bouwen.

In mijn lessen en muzikale praktijk gebruik ik improvisatie vaak als instrument om creatief muziek maken te stimuleren, maar ik heb ook veel leerlingen lesgegeven die graag de geschreven partituur en structuur aanhouden. We creëren samen het leerpad!

Wat ik aanbied:
• Privélessen één op één, afgestemd op jouw doelen
• Een focus op geluidskwaliteit, techniek en muzikaliteit
• Begeleiding in klassiek repertoire, improvisatie of stukken waar je van houdt
• Ondersteuning bij muziektheorie en bladmuziek lezen
• Voorbereiding op optredens of persoonlijke verrijking

Details:
• Lessen beschikbaar in Rotterdam of online
• Flexibele planning voor drukke levens
• Alle leeftijden en niveaus zijn welkom

Als u op zoek bent naar een docent die u met geduld, aanmoediging en een ware passie voor de cello tegemoet treedt, zou het een eer zijn om deel uit te maken van uw muzikale reis.
message icon
Contacteer Patrycja
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Hallo jongens! Heb je altijd al willen drummen en meer willen weten over muziek? Nu is het jouw kans!
Mijn naam is Federica en ik ben een Italiaanse drummer. Ik spreek Italiaans, Engels en Spaans. Ik ben afgestudeerd aan Codarts, Hogeschool voor de Kunsten en Muziek in Master of Music. Ik volg momenteel het doctoraat aan de Universiteit van Evora (Pt) in muziek en musicologie, specialisatie in performance.
Ik heb ervaring met lesgeven en speel in verschillende bands. Tijdens de lessen kunnen we ons op meer onderwerpen concentreren en leren we verschillende stijlen, zoals Jazz Latin, pop, blues, rock en funk, aangepast aan jouw behoefte.
De aandacht zal zelfs worden besteed aan de studie van een snaredrum, met technische en ritmische oefeningen. alles stap voor stap.
Aarzel niet om contact met me op te nemen als je geïnteresseerd bent!
verified badge
Ik ben een professionele muzikant die in 2020 zijn masteropleiding heeft afgerond in Codarts, Rotterdam. De lessen zijn bedoeld voor alle niveaus, ik kan mijn lesgeven aanpassen aan de behoeften van de student. Mijn carrière is in wezen klassiek, maar ik sta open voor verschillende stijlen, dus als je geïnteresseerd bent in (bijvoorbeeld) pop, jazz of rock, kunnen we ons concentreren op wat je wilt leren om theorie praktischer te maken.
verified badge
Zingen is een geweldige manier om jezelf op de meest eerlijke manier uit te drukken. Ik leer hoe je je eigen stem kunt vinden, hoe je muziek begrijpt en hoe je moet improviseren. Elke les hangt af van de dingen die de student wil leren of waar hij beter in wil worden. Ik nodig je uit om mijn zanglessen te proberen en te ervaren hoe muziek je leven opfleurt.

Mijn lessen omvatten:

ademen
vocale techniek
jazz/pop/r'n'b/vrije stijl
gehoortraining
improvisatie

indien gewenst: compositie, muziektheorie, muziekgeschiedenis, piano

Persoonlijk en/of online
verified badge
Wil je de geheimen van gitaar ontrafelen, maar weet je niet waar je moet beginnen?
Maak je geen zorgen, ik kan je daarbij helpen.
Ik speel nu ongeveer 14 jaar gitaar en ik heb er het een en ander over ontdekt dat ik graag wil delen.
Wil je uit je dak gaan, wat Bach spelen of jezelf gewoon uitdrukken door middel van improvisatie?
Ik help je graag met het ontdekken van de schoonheid van gitaar.
Lessen notenleer en muziektheorie zijn ook beschikbaar.
De lessen zijn in het Engels, Nederlands of Bulgaars.
verified badge
Hallo daar,

Heb je een getalenteerde en vrolijke muziekleraar nodig? Nou, zoek niet verder! Ik ben je meid.

Allereerst wil ik zeggen dat ik van muziek hou. Hou er serieus van. En er is niets dat me meer vreugde brengt dan die liefde met anderen te delen. Daarom heb ik het laatste decennium van mijn leven muziektheorie, performance en techniek gegeven aan studenten van alle leeftijden en niveaus.

Maar hier is het punt, ik geloof niet dat muziek allemaal serieus en benauwd hoeft te zijn. Sterker nog, ik denk dat het leren van muziek een leuke en plezierige ervaring moet zijn. Daarom streef ik ernaar om tijdens mijn lessen een ontspannen en comfortabele sfeer te creëren, compleet met grappen, woordspelingen en misschien zelfs karaokesessies (als je geluk hebt).

Begrijp me niet verkeerd, ik neem mijn werk serieus. Ik heb een bachelordiploma in muziekeducatie en een masterdiploma in muziekuitvoering, dus u kunt er zeker van zijn dat ik mijn spullen ken. Maar ik geloof ook dat muziek leren een vreugdevolle en opwindende reis moet zijn.

Dus als je op zoek bent naar een muziekleraar die niet alleen je leerlingen kan leren hoe ze ze aan het lachen kunnen maken, zoek dan niet verder. Ik ben je meisje. Laten we samen mooie muziek maken!
verified badge
Ik ben Elvis Homan, professionele muzikant uit Rotterdam.
Afgestudeerd aan Codarts.

Professioneel lesgeven en geven van muziektheorie, gehoortraining, akkoorden, melodieën, compositielessen en elektronische muziek, produceren, geluidsontwerp, elektronische compositie in Ableton en elektronische instrumenten.
Daarnaast geef ik ook les in het componeren van filmmuziek.
verified badge
Hallo, lieve muziekliefhebber!
Heb je je hele leven over piano gedroomd, maar heb je geen kans gehad om te studeren? Of wil je je kind kennis laten maken met de wondere wereld van muziek? Dan leuk je te ontmoeten, en welkom bij mijn lessen! Ik zal graag je gids zijn en je helpen al je angsten te overwinnen en verliefd te worden op piano spelen!
Je kiest zelf je repertoire en de intensiteit van de lessen. In onze lessen leer je niet alleen spelen, maar ook basismuziektheorie en geschiedenis.
Speel je al een tijdje piano en wil je je techniek verbeteren? Of wil je je voorbereiden op een toelatingsexamen voor het conservatorium? Aarzel dan niet om mij te contacteren! Ik kan je intensief oefenen om je te helpen je technische moeilijkheden te overwinnen en het repertoire voor te bereiden op de examens!
Ben je zanger of speel je een ander instrument en zoek je een pianist om te repeteren? Hier ben ik! Ik heb 15 jaar coachingervaring en sta klaar om je te helpen bij de voorbereiding van concerten, examens of opnames.
verified badge
Klaar om te spelen? Leer gitaar spelen op een makkelijke manier!

Hallo mede-muziekliefhebbers! Ooit gedroomd om je favoriete nummers op de gitaar te spelen, net als je idolen? Nou, je muzikale reis en zelfexpressie kunnen nu beginnen!

Waarom Stamatis kiezen voor uitzonderlijke gitaarbegeleiding?

- Professioneel gekalibreerde instructeur:
Stamatis streeft naar een leuke en verrijkende leeromgeving. Hij biedt stressvrije lessen en begeleidt je deskundig door de beheersing van de toets. Hij zorgt niet alleen voor een goede sfeer, maar ook voor een diepgaand begrip van muziek.

- Jouw stijl, jouw muziek:
Stamatis heeft een schat aan ervaring in elk genre en garandeert een uitgebreide en op maat gemaakte leerervaring. Ontdek de soulvolle nuances van blues, beheers de complexe improvisaties van jazz, duik in de opwindende riffs van rock, verken de pakkende hooks van pop en de aanstekelijke beats van Latin.

- Alle niveaus:
Of je nu een beginner bent die de basisbeginselen onder de knie wilt krijgen of een gevorderde speler die zijn vaardigheden wil verfijnen: in onze lessen komt het allemaal aan bod.

- Plan op uw voorwaarden:
Het leven is druk, toch? Geen zorgen! Zijn lessen passen in JOUW schema. Leer wanneer je wilt, waar je wilt.

- Jouw groove, jouw tempo:
Geen haast hier. De lessen draaien helemaal om JOU. Leer in je eigen tempo, sla saaie dingen over en duik in wat jou inspireert!
verified badge
Hallo allemaal, mijn naam is Bardia een ervaren en enthousiaste viooldocent in Rotterdam.
Plezier en persoonlijke ontwikkeling zijn de sleutelwoorden voor mijn lesgeven.
Het belangrijkste voor mij is dat studenten zich op hun gemak voelen bij mijn lesgeven en zich gemotiveerd voelen na een les. Daarom zullen we veel stukken samen spelen in duo's, waarbij we proberen om in je eigen tempo medeplichtigheid te ontwikkelen, nooit haast.
Last but not least wil ik ook studenten trainen en instrueren om een hoog mentaal niveau te bereiken om zich vrij van beperkingen en stress te kunnen uiten.

Via een gepersonaliseerde methode, afgestemd op uw behoeften en wensen, zullen we alle soorten repertoire samen behandelen, gaande van barok en klassieke muziek tot modernere stijlen zoals pop.
Lessen kunnen gegeven worden in het Engels, Nederlands, Spaans, Italiaans, Frans en Farsi.

Ik geef les op alle niveaus, van beginners tot gevorderden, met bijzondere aandacht voor amateurspelers.

In 2017 ben ik afgestudeerd aan het Rotterdams Conservatorium en in april 2024 heb ik mijn master Oude Muziek afgerond aan het Utrechts Conservatorium.
verified badge
Muziek leren kan erg leuk en nuttig zijn voor muziekliefhebbers. Als je begrijpt hoe muziek werkt, kun je de muziekwereld betreden en de stap zetten om muzikant te worden!
Ik leer je een muziekblad lezen, noten, intervallen, akkoorden, alles over muziektheorie, met voorbeelden en leuke oefeningen.
Ik ben een erg geduldig persoon en studeer nu 14 jaar muziek, dus ik heb veel ervaring.
verified badge
Op zoek naar een pianoleraar? In Utrecht vind je de vriendelijke Spaanse professionele pianiste Mar. Ze woont in Utrecht en studeert aan het Rotterdamse Codarts Conservatorium, en heeft al een masterdiploma van het Utrechts Conservatorium (met ook pedagogische opleiding)
Ze geeft les in het Engels, Spaans, Italiaans, Duits en binnenkort ook in het Nederlands. De lessen kunnen bij u thuis plaatsvinden of bij mij thuis (in het centrum van Utrecht) aangezien ik een prachtige vleugelpiano tot mijn beschikking heb. Voor jong, oud en volwassenen, alle niveaus, geen eerdere ervaring vereist.

Hallo allemaal!

Mijn naam is Mar en ik ben een 26-jarige professionele pianist (met pedagogische opleiding). Ik heb de masteropleiding Klassiek Pianospel als solist afgerond aan het Conservatorium van Utrecht en volg nu een tweede masteropleiding Pianospel aan de Codarts in Rotterdam.
Ik werk al 12 jaar als piano- en muziekleraar (ik begon heel erg jong, toen ik 14 jaar oud was, omdat ik altijd al graag lesgaf): ik heb ervaring met privélessen en officiële staatsmuziekscholen, met kinderen vanaf 2 jaar en volwassenen van alle niveaus, zowel individueel als in groepen. Ik heb piano, muziek en beweging voor kinderen, muziektheorie, solfège en koor gegeven.

Ik heb mijn bacheloropleiding met de hoogste cijfers afgerond, heb ervaring als concertartiest en heb veel internationale prijzen gewonnen in wedstrijden en ook beurzen.

Ik hoop dat we samen van muziek maken kunnen leren, dus neem gerust contact met mij op!
Flexibele lestijden en onderwijs aangepast aan de voorkeuren van de student
verified badge
-Dutch & videos below-

Lessons in 6 languages! With more than 200 students through all my life, more than 500 shows (mostly in Spain but also around Europe and a couple of minitours in America), 15 CD’s/EP/singles published (as a frontman, sideman and producer), a bachelor in jazz-modern music guitar (Taller de Músics - Barcelona), half bachelor in piano jazz (Conservatori del Liceu - Barcelona) and a long professional music career behind me playing a ton of different styles (pop, rock, funk, metal, jazz, folk, rumba, reggae...), I’ve come from Barcelona to Rotterdam to continue my musical journey by doing the latin master at Codarts.

I’ve been working as a music teacher for around 12 years (I’m 29 years old), both doing private lessons and in different music schools, being the most important one the “Escola de Música Creu Alta” in Sabadell (Barcelona), which is one of the biggest music schools in Spain (with more than 900 students), in which I was the Head of the Modern Music Department.

I teach guitar (electric and classical), piano (electric and classical), composition, musical production (with Logic Pro), ensemble and modern music theory AT ALL LEVELS, from 100% beginners to people who want to prepare themselves for the music bachelor. I can adapt totally to what the student wants and is looking for, but also, since I have a lot of experience, I have the lessons well planned, I know which songs and exercises work better depending on the aspect that we want to work (tempo, chords, scales, sound, improvisation...) and when I see someone playing I can see in which aspects is the person strong, and in which aspects has the person more problems, so that way you won’t waste your time! Also I’m a fun and very empathic person so we will have fun, which is the most important thing!!

I speak 6 languages: Catalan, Spanish, Portuguese, French, Dutch and English, so we can do the classes in one of these languages.

The lessons can take place in my home (Maashaven metro station) where I have a nice setup, online or in your home.


-Nederlands-

Lessen in 6 talen! Met meer dan 200 studenten in mijn hele leven, meer dan 500 shows (voornamelijk in Spanje maar ook in heel Europa en een paar minitours in Amerika), 15 CD's/EP/singles gepubliceerd (als frontman, sideman en producer), een bachelor in jazz-moderne gitaar (Taller de Músics - Barcelona), half bachelor in pianojazz (Conservatori del Liceu - Barcelona) en een lange professionele muziekcarrière waarin ik verschillende stijlen speel (pop, rock, funk, metal, jazz , folk, rumba, reggae...), ben ik van Barcelona naar Rotterdam gekomen om mijn muzikale reis voort te zetten door de latin master bij Codarts te doen.

Ik werk al ongeveer 12 jaar als muziekleraar (ik ben 29), zowel privélessen als op verschillende muziekscholen, waarvan de belangrijkste de “Escola de Música Creu Alta” in Sabadell (Barcelona) is. Het is een van de grootste muziekscholen in Spanje (met meer dan 900 studenten), waar ik hoofd van de Moderne Muziek afdeling was.

Ik geef les in gitaar (elektrisch en klassiek), piano (elektrisch en klassiek), compositie, muziekproductie (met Logic Pro), ensemble en moderne muziektheorie OP ALLE NIVEAUS, van 100% beginners tot mensen die willen de muziek bachelor doen. Ik kan me helemaal aanpassen aan wat de student wil en zoekt, maar omdat ik veel ervaring heb, heb ik de lessen ook goed gepland, en ik weet welke liedjes en oefeningen beter werken, afhankelijk van het aspect waarmee we willen werken ( tempo, akkoorden, toonladders, feeling, improvisatie...). Als ik iemand zie spelen, kan ik zien in welke aspecten de persoon sterk is, en in welke aspecten de persoon meer problemen heeft, zodat je geen tijd verspilt! Ik ben ook een leuk en zeer empathisch persoon, dus we zullen plezier hebben, en dat is het allerbelangrijkste!!

Ik spreek 6 talen: Catalaans, Spaans, Portugees, Frans, Nederlands en Engels, dus we kunnen de lessen in een van deze talen doen.

De lessen kunnen plaatsvinden bij mij thuis (metrostation Maashaven) waar ik een mooie setup heb, online of bij jou thuis.
verified badge
Hallo! Mijn naam is Yorgos en ik ben gitarist en docent. Oorspronkelijk afkomstig uit Griekenland, ben ik voor mijn muzikale reis naar Nederland gekomen vanwege de grote muziekscene. De afgelopen elf jaar heb ik mijn muzikale carrière in Rotterdam voortgezet en lesgegeven in verschillende muziekstijlen en leeftijden.

Op veertienjarige leeftijd pakte ik een gitaar op en twee decennia later voelt het als een verlengstuk van mijn ziel. Met meer dan twintig jaar ervaring in het tokkelen en vormgeven van melodieën, heb ik elf van die jaren mijn passie gedeeld als privéleraar en artiest. Mijn muzikale reis heeft ertoe geleid dat ik les heb gegeven aan een breed scala aan studenten, van zevenjarigen tot volwassenen, die alles behandelen van pop en blues tot de soulvolle diepten van rock, jazz, funk en folk.
Tijdens mijn studie aan het Koninklijk Conservatorium leerde ik de basisprincipes van het Kodály solmisatiesysteem en gaf ik ensemblelessen aan de International School of The Hague. Verder kreeg ik de kans om mijn kennis van muziektheorie te ontwikkelen en deed ik ervaring op met ritmische en melodische solfège en prima-bladmuziek.

Dit zijn onderwerpen die ik altijd graag in mijn lessen bespreek, omdat ik ze niet alleen belangrijk vind voor de persoonlijke ontwikkeling van de muzikant, maar ook voor de diepere band die ze creëren tussen de muzikant en het instrument.
Hoewel ik graag alle hierboven genoemde elementen in mijn lessen verwerk, richt ik mij vooral op het afstemmen van de lessen op de behoeften van elke leerling en help ik waar ik kan bij het ontwikkelen van hun muzikale nieuwsgierigheid.
Ik kijk ernaar uit om van je te horen en samen met jou de enorme en prachtige wereld van muziek te ontdekken!
verified badge
Kinderen kennis laten maken met de vreugde van muziek door een belichaamde aanpak die muzikaliteit, creativiteit en zelfvertrouwen stimuleert.

Vaardigheden die ontwikkeld kunnen worden:
- Gevoel voor pols en ritme
- Lezen en Solfège
- Coördinatie
- Concentratie
- Lichaamsbewustzijn

En nog veel meer!

Ik kijk ernaar uit om van u te horen en hopelijk ontmoeten we u binnenkort!

Met vriendelijke groet,
Fabienne
verified badge
Hallo! Mijn naam is Lucija en ik ben celliste en docent met een diepe liefde voor het creëren en delen van muziek. Ik bied gepersonaliseerde celloles aan, afgestemd op de behoeften van elke leerling; of je nu net begint of al ervaring hebt en je spel naar een hoger niveau wilt tillen.
Ik geloof dat het leren bespelen van een instrument inspirerend, ondersteunend en leuk moet zijn. Mijn doel is om je te helpen techniek, muzikaal zelfvertrouwen en een oprechte band met de muziek die je speelt op te bouwen.

In mijn lessen en muzikale praktijk gebruik ik improvisatie vaak als instrument om creatief muziek maken te stimuleren, maar ik heb ook veel leerlingen lesgegeven die graag de geschreven partituur en structuur aanhouden. We creëren samen het leerpad!

Wat ik aanbied:
• Privélessen één op één, afgestemd op jouw doelen
• Een focus op geluidskwaliteit, techniek en muzikaliteit
• Begeleiding in klassiek repertoire, improvisatie of stukken waar je van houdt
• Ondersteuning bij muziektheorie en bladmuziek lezen
• Voorbereiding op optredens of persoonlijke verrijking

Details:
• Lessen beschikbaar in Rotterdam of online
• Flexibele planning voor drukke levens
• Alle leeftijden en niveaus zijn welkom

Als u op zoek bent naar een docent die u met geduld, aanmoediging en een ware passie voor de cello tegemoet treedt, zou het een eer zijn om deel uit te maken van uw muzikale reis.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Patrycja