facebook
favorite button
1/12
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds januari 2019
Leraar sinds januari 2019
NEDERLANDS ALS TWEEDE TAAL VOOR ALLE NIVEAUS EN ALLE LEEFTIJDEN
course price icon
Van 42 € /h
arrow icon
MIJN LESSEN BESTAAN UIT EEN GESTRUCTUREERDE LESOPBOUW, WAARBIJ DE 4 TAALVAARDIGHEDEN AAN BOD KOMEN ZOALS : SPREEKVAARDIGHEID, SCHRIJFVAARDIGHEID, LUISTERVAARDIGHEID EN LEESVAARDIGHEID EN NATUURLIJK OOK DE NODIGE GRAMMATICAKENNIS EN HET UITBREIDEN VAN JE WOORDENSCHAT.
IK BEN NATIVE SPEAKER NEDERLANDS EN HEB MIJN OPLEIDING VOOR NT2DOCENT GEVOLGD OP DE VU IN AMSTERDAM. IK GEEF MET VEEL ENTHOUSIASME EN BETROKKENHEID AL MEER DAN 22 JAAR LES AAN KINDEREN ZOWEL AAN OUDEREN OP ALLERLEI TAALNIVEAUS MET ALS STEUNTAAL ENGELS, DUITS, FRANS EN ITALIAANS.
MIJN LESSEN WORDEN AFGEWISSELD MET LIEDJES, VIDEO, SPELTECHNIEKEN EN ROLLENSPELLEN.
MIJN UURTARIEF IS GEBASEERD OP 1 PRIVÉLES VAN 60 MIN VOOR 1 PERSOON BIJ MIJ THUIS. ALS HET GAAT OM
EEN LES VOOR 1 PERSOON VANUIT EEN BEDRIJF DAN IS HET TARIEF HOGER. RESULTAAT VERZEKERD IN KORTE TIJD.
Extra informatie
HANDIG IS HET ALS JE JE LAPTOP MEENEEMT, EEN ORDNER EN EN NOTITIEBLOC.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • Weigelialaan, 3053 PN Rotterdam, Nederland
Over
I'm a teacher of the Italian language and the Dutch language. My profession is my passion.
I like to teach in a very relaxed way with a lot of humour and punctuality.
I love languages and in my childhood I was at a French boarding school in Holland, after that I went for a summercourse English in London and then I was at a International Language School for 2 years in Switserland.
Languages are not only the language but also the culture and the way of living of each country which is exiting for me.
Opleiding
I followed my Italian study at the Sapienza university in Rome and after I followed the study for interpretor and translator of the Italian language in Utrecht.
After some years of teachment of the Italian language and followed the study Dutch as Second Language at the University of Amsterdam.
Leservaring
I have already an experience of 20 years in the Netherlands and in Italy. I worked as a teacher of Italian and Dutch at multinationals, institutes, schools, and privately.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Italiaans
Nederlands
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Ben je van plan om deze zomer naar Italië te gaan en vind je het leuk om dan een woordje Italiaans te kunnen spreken meld je dan nu aan.
Ik geef mijn lessen op een leuke en afwisselende manier met video, liedjes en spellen, zodat je het spelenderwijs kunt leren. Deze mooie taal is door iedereen te leren mits je er zelf ook genoeg tijd aan besteedt dwz 2- 4 uur per week. De privelessen zijn alleen op mijn leslocatie in Schiebroek .Groepslessen voor bedrijven zijn ook mogelijk op bedrijfslocatie bij meer dan 5 pers. De bedrijfstrainingen hebben een ander tarief dan privélessen.
Lees meer
WIL JE ALS NIEUWKOMER IN NEDERLAND SNEL JE GOED VERSTAANBAAR KUNNEN MAKEN VOLG DAN EEN TAALTRAINING BIJ MIJ. DE LESSEN BESTAAN UIT 4 VAARDIGHEDEN : SPREEKVAARDIGHEID, SCHRIJFVAARDIGHEID, LUISTERVAARDIGHEID EN LEESVAARDIGHEID MET DE BETREFFENDE GRAMMATICA.
MIJN LESSEN ZIJN AFWISSELEND DOORDAT IK VEEL SPELTECHNIEKEN GEBRUIK EN ROLLENSPELLEN WAT HET EXTRA LEUK MAAKT. OOK MAAK IK VEEL GEBRUIK VAN DE COMPUTER IVM LIEDJES EN KORTE FILMPJES.
IK BEN EEN NATIVVE SPEAKER DOCENT EN HEB RUIM 23 JAAR LESERVARING IN BINNEN- EN BUITENLAND .
IK BEN GEWEND OM PRIVÉLESSEN TE GEVEN MAAR OOK AAN GROEPJES VAN MAX 4 PERSONEN BIJ BEDRIJVEN OF IN HET LESLOKAAL BIJ MIJ THUIS.
iK GEBRUIK DE ALLERNIEUWSTE LESMETHODES EN BEN GEWEND OP ELKE NIVEAU LES TE GEVEN.
Lees meer
Toon meer
arrow icon
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Tom
Bereid je voor op het IELTS-examen met een ervaren, vriendelijke en professionele docent uit het Verenigd Koninkrijk.

✔️ 13 jaar ervaring met IELTS-lesgeven
✔️ Door Cambridge gecertificeerde docent
✔️ Lessen op maat, speciaal voor jou
✔️ Uitsluitend echt examenmateriaal — geen standaard leerboeken

💬 Ik ben Tom en ik geef al sinds 2013 Engelse les. Ik kom oorspronkelijk uit Zuid-Engeland en woon sinds 2021 met veel plezier in Den Haag. Daarvoor woonde ik in Taiwan en China. Naast Engels spreek ik een aantal talen, zoals Mandarijn, Fins, een beetje Frans en een beetje Japans – en natuurlijk ben ik nu Nederlands aan het leren!

❗ Lessen van 45 minuten vinden uitsluitend via Zoom plaats.

Ik heb al meer dan 100 studenten geholpen om een ​​score van 6 of hoger te halen. Doe je de IELTS-test voor de universiteit? Heb je IELTS nodig voor een sollicitatie? Ik help je graag. Ik ben een echte IELTS-nerd — ik heb de test zelf gedaan en ik heb mijn eigen studiegidsen samengesteld, die ik graag met je deel. Ik kan al je vragen over IELTS beantwoorden en je helpen de score te halen die je nodig hebt. Laten we beginnen! 💪


⭐Bereid je voor op het IELTS-examen met een ervaren, vriendelijke en professionele docent Engels met Engels als moedertaal


LESWIJZE:

Hoewel ik de IELTS-test serieus neem, en dat wil ik ook van jou, zijn mijn lessen ook luchtig en warm. Mensen leren het beste als ze plezier hebben en oprecht geïnteresseerd zijn, en dat is mijn belofte aan jou. Ik zal je fouten corrigeren, maar ik zal je er nooit voor beschamen of je er ongemakkelijk bij laten voelen. Mijn les is een plek waar mensen zich goed voelen en zelfvertrouwen opbouwen.


Mijn lessen zijn volledig gericht op testvaardigheden. Je leert bij mij veel sneller vragen te beantwoorden.

👂 Luisteren: De IELTS-luistertoets zit vol afleidingen. Hij is zo ontworpen dat je niet zeker bent van het antwoord. Er is niet één simpel antwoord. Meestal zijn er twee of drie mogelijke antwoorden, maar slechts één is volledig correct. Ik leer je om op de juiste trefwoorden te letten en afleidingen te negeren. Spelling is ook erg belangrijk voor deze toets. Engelse spelling staat erom bekend moeilijk te zijn, maar er zijn regels en patronen die ik je zal leren.

📚 Lezen: Ik leer je hoe je je leessnelheid kunt verhogen, snel de belangrijkste informatie kunt vinden en afleidingen kunt negeren. Je leert hoe je alle soorten vragen kunt beantwoorden, waaronder meerkeuzevragen, vragen waarbij je informatie moet matchen, waar/onwaar/niet gegeven, invulvragen en het labelen van diagrammen.

🖊️ Schrijven: Je leert over alle soorten opdrachten (Task 1), waaronder grafieken, diagrammen, kaarten en schema's. Mijn expert schrijfhandleiding geeft je alle zinsstructuren en -patronen die je nodig hebt om elk type vraag te beantwoorden. Ook als je normaal gesproken niet zo goed kunt schrijven, ben je goed voorbereid op de test. Ik leer je ook snel schrijven, want het is essentieel om beide taken binnen een uur af te ronden en het minimum aantal woorden te halen.

👄 Spreken: Ik help je vloeiend en duidelijk te antwoorden zonder aarzeling in deel 1, korte speeches te houden in deel 2 en lange en zelfverzekerde antwoorden te geven op allerlei moeilijke vragen in deel 3. Ik help je je spreekvaardigheid, uitspraak en zelfvertrouwen te verbeteren.


Ik heb een dubbele master in taalkunde en Engels, en mijn onderzoek richtte zich op het aanleren van Engelse uitspraak en spreekvaardigheid. Ik zal je niet teleurstellen. 🫡


❗ De lessen van 45 minuten vinden uitsluitend via Zoom plaats.
verified badge
Rafael
Hallo! 👋

Mijn naam is Rafael en ik kom uit Portugal! :)

Ik help je graag op weg met dit avontuur om de Portugese taal te leren.
Ik spreek vloeiend bacalhau Portugees en caipirinha Portugees (PT & BR). Ik ben zeer betrokken bij beide culturen.

Mijn lessen zijn afgestemd op de behoeften van mijn studenten. Ik heb de ervaring en vaardigheden om conversatielessen en/of meer gestructureerde lessen gericht op grammatica te geven.
Wat uw reden ook is om Portugese lessen te zoeken, ik luister naar u en help u op alle mogelijke manieren.

Ter info: Ik ben ook muzikant, dus we kunnen veel over muziek praten of het zelfs in onze Portugese lessen verwerken. Heb je ooit de teksten van Bossa Nova of Fado willen analyseren? Als je van Braziliaanse of Portugese muziek houdt, kunnen we dat zeker als lesmateriaal gebruiken.

Sinds 2020 geef ik les aan de taalschool Una Paloma Blanca in Rotterdam.

Hier kreeg ik de kans om mijn lesvaardigheden echt te ontwikkelen en werkte ik met veel verschillende studenten, elk met hun eigen behoeften en redenen om Portugees te leren. Ik kreeg de kans om zowel Europees als Braziliaans Portugees te geven aan individuele en groepslessen.

Naast dit werk gaf ik ook privélessen aan een aantal studenten die zich moesten voorbereiden op hun verhuizing naar Brazilië of Portugal.

Tijdens mijn lessen stellen we persoonlijke doelen en ik help je daarbij met alle kennis en ervaring die ik heb.

Mijn lessen bestaan uit een goede hoeveelheid conversatie-oefeningen, grammatica en grammatica.

Dus, u wilt Portugees leren, maar u weet nog niet zeker of ik de juiste persoon ben om u te helpen?

Ik geef graag een les, zodat we onszelf kunnen voorstellen en kunnen bespreken hoe ik u kan helpen!

Ik wil je graag laten zien hoe ik een leuke en efficiënte Portugese leraar kan zijn! :)

Dank u wel voor uw aandacht en ik hoop u graag in de les te zien!

Rafael
message icon
Contacteer Anja
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Tom
Bereid je voor op het IELTS-examen met een ervaren, vriendelijke en professionele docent uit het Verenigd Koninkrijk.

✔️ 13 jaar ervaring met IELTS-lesgeven
✔️ Door Cambridge gecertificeerde docent
✔️ Lessen op maat, speciaal voor jou
✔️ Uitsluitend echt examenmateriaal — geen standaard leerboeken

💬 Ik ben Tom en ik geef al sinds 2013 Engelse les. Ik kom oorspronkelijk uit Zuid-Engeland en woon sinds 2021 met veel plezier in Den Haag. Daarvoor woonde ik in Taiwan en China. Naast Engels spreek ik een aantal talen, zoals Mandarijn, Fins, een beetje Frans en een beetje Japans – en natuurlijk ben ik nu Nederlands aan het leren!

❗ Lessen van 45 minuten vinden uitsluitend via Zoom plaats.

Ik heb al meer dan 100 studenten geholpen om een ​​score van 6 of hoger te halen. Doe je de IELTS-test voor de universiteit? Heb je IELTS nodig voor een sollicitatie? Ik help je graag. Ik ben een echte IELTS-nerd — ik heb de test zelf gedaan en ik heb mijn eigen studiegidsen samengesteld, die ik graag met je deel. Ik kan al je vragen over IELTS beantwoorden en je helpen de score te halen die je nodig hebt. Laten we beginnen! 💪


⭐Bereid je voor op het IELTS-examen met een ervaren, vriendelijke en professionele docent Engels met Engels als moedertaal


LESWIJZE:

Hoewel ik de IELTS-test serieus neem, en dat wil ik ook van jou, zijn mijn lessen ook luchtig en warm. Mensen leren het beste als ze plezier hebben en oprecht geïnteresseerd zijn, en dat is mijn belofte aan jou. Ik zal je fouten corrigeren, maar ik zal je er nooit voor beschamen of je er ongemakkelijk bij laten voelen. Mijn les is een plek waar mensen zich goed voelen en zelfvertrouwen opbouwen.


Mijn lessen zijn volledig gericht op testvaardigheden. Je leert bij mij veel sneller vragen te beantwoorden.

👂 Luisteren: De IELTS-luistertoets zit vol afleidingen. Hij is zo ontworpen dat je niet zeker bent van het antwoord. Er is niet één simpel antwoord. Meestal zijn er twee of drie mogelijke antwoorden, maar slechts één is volledig correct. Ik leer je om op de juiste trefwoorden te letten en afleidingen te negeren. Spelling is ook erg belangrijk voor deze toets. Engelse spelling staat erom bekend moeilijk te zijn, maar er zijn regels en patronen die ik je zal leren.

📚 Lezen: Ik leer je hoe je je leessnelheid kunt verhogen, snel de belangrijkste informatie kunt vinden en afleidingen kunt negeren. Je leert hoe je alle soorten vragen kunt beantwoorden, waaronder meerkeuzevragen, vragen waarbij je informatie moet matchen, waar/onwaar/niet gegeven, invulvragen en het labelen van diagrammen.

🖊️ Schrijven: Je leert over alle soorten opdrachten (Task 1), waaronder grafieken, diagrammen, kaarten en schema's. Mijn expert schrijfhandleiding geeft je alle zinsstructuren en -patronen die je nodig hebt om elk type vraag te beantwoorden. Ook als je normaal gesproken niet zo goed kunt schrijven, ben je goed voorbereid op de test. Ik leer je ook snel schrijven, want het is essentieel om beide taken binnen een uur af te ronden en het minimum aantal woorden te halen.

👄 Spreken: Ik help je vloeiend en duidelijk te antwoorden zonder aarzeling in deel 1, korte speeches te houden in deel 2 en lange en zelfverzekerde antwoorden te geven op allerlei moeilijke vragen in deel 3. Ik help je je spreekvaardigheid, uitspraak en zelfvertrouwen te verbeteren.


Ik heb een dubbele master in taalkunde en Engels, en mijn onderzoek richtte zich op het aanleren van Engelse uitspraak en spreekvaardigheid. Ik zal je niet teleurstellen. 🫡


❗ De lessen van 45 minuten vinden uitsluitend via Zoom plaats.
verified badge
Rafael
Hallo! 👋

Mijn naam is Rafael en ik kom uit Portugal! :)

Ik help je graag op weg met dit avontuur om de Portugese taal te leren.
Ik spreek vloeiend bacalhau Portugees en caipirinha Portugees (PT & BR). Ik ben zeer betrokken bij beide culturen.

Mijn lessen zijn afgestemd op de behoeften van mijn studenten. Ik heb de ervaring en vaardigheden om conversatielessen en/of meer gestructureerde lessen gericht op grammatica te geven.
Wat uw reden ook is om Portugese lessen te zoeken, ik luister naar u en help u op alle mogelijke manieren.

Ter info: Ik ben ook muzikant, dus we kunnen veel over muziek praten of het zelfs in onze Portugese lessen verwerken. Heb je ooit de teksten van Bossa Nova of Fado willen analyseren? Als je van Braziliaanse of Portugese muziek houdt, kunnen we dat zeker als lesmateriaal gebruiken.

Sinds 2020 geef ik les aan de taalschool Una Paloma Blanca in Rotterdam.

Hier kreeg ik de kans om mijn lesvaardigheden echt te ontwikkelen en werkte ik met veel verschillende studenten, elk met hun eigen behoeften en redenen om Portugees te leren. Ik kreeg de kans om zowel Europees als Braziliaans Portugees te geven aan individuele en groepslessen.

Naast dit werk gaf ik ook privélessen aan een aantal studenten die zich moesten voorbereiden op hun verhuizing naar Brazilië of Portugal.

Tijdens mijn lessen stellen we persoonlijke doelen en ik help je daarbij met alle kennis en ervaring die ik heb.

Mijn lessen bestaan uit een goede hoeveelheid conversatie-oefeningen, grammatica en grammatica.

Dus, u wilt Portugees leren, maar u weet nog niet zeker of ik de juiste persoon ben om u te helpen?

Ik geef graag een les, zodat we onszelf kunnen voorstellen en kunnen bespreken hoe ik u kan helpen!

Ik wil je graag laten zien hoe ik een leuke en efficiënte Portugese leraar kan zijn! :)

Dank u wel voor uw aandacht en ik hoop u graag in de les te zien!

Rafael
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Anja