facebook
favorite button
1/12
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds februari 2023
Leraar sinds februari 2023
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Gepersonaliseerde vioollessen voor leerlingen van alle leeftijden en niveaus. Van beginners tot aspirant-professionals die zich voorbereiden op audities en wedstrijden.
course price icon
Van 96 € /h
arrow icon
Ik kom uit een familie met een lange en vooraanstaande traditie in het vioolonderwijs, geworteld in een van de meest invloedrijke vioolscholen van de twintigste eeuw. Opgegroeid in een omgeving waar lesgeven en musiceren een integraal onderdeel van het dagelijks leven waren, werd ik van jongs af aan ondergedompeld in een pedagogische traditie die is doorgegeven door verschillende generaties van gerenommeerde uitvoerenden en docenten.

Mijn ontwikkeling als docent is niet alleen gevormd door formele studies, maar ook door jarenlange samenwerking met ervaren pedagogen, waarbij ik van jongs af aan het lesgeven observeerde en eraan deelnam. Deze praktische leerervaring gaf me een diepgaand inzicht in hoe ik de methodologie kan aanpassen aan de individuele behoeften, doelen en leerstijlen van elke leerling.

In de loop der jaren heb ik lesgegeven aan een breed scala aan leerlingen, van jonge beginners die hun eerste stappen zetten met de viool tot gevorderde studenten op pre-professioneel en universitair niveau, en musici die zich voorbereiden op audities, wedstrijden en toelatingsexamens voor conservatoria. Ik heb ook masterclasses en coaching in kamermuziek gegeven in diverse internationale contexten.

Naast mijn lesactiviteiten onderhoud ik een actieve internationale carrière als uitvoerend musicus en kamermusicus. Ik heb opgetreden in toonaangevende concertzalen in heel Europa en daarbuiten, samengewerkt met gerenommeerde artiesten en gespeeld op grote festivals en concertreeksen. Als lid van het Amsterdam Piano Trio ben ik ook zeer actief in de kamermuziek op het hoogste professionele niveau. Deze voortdurende artistieke activiteit stelt me in staat om praktische inzichten vanuit de theaterwereld mee te nemen naar de lespraktijk, waardoor studenten niet alleen hun technische vaardigheden, maar ook hun muzikaal zelfvertrouwen, stijlbewustzijn en sterke uitvoeringsvaardigheden kunnen ontwikkelen.

Mijn lesfilosofie combineert een solide technische basis met een individuele en doordachte benadering van artistieke ontwikkeling. Of ik nu werk met een beginner, een amateurmuzikant of een aspirant-professional, mijn doel is om elke student te helpen zijn of haar potentieel te ontplooien, een eigen muzikale stem te ontwikkelen en een levenslange band met muziek op te bouwen.
Locatie
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Na haar recente debuut in de Berliner Philharmonie werd de in Nederland en Spanje woonachtige violiste Anna geprezen als een moderne priesteres van het geluid – een artieste die muziek ademt met lichaam, ziel en stilte, en die het publiek vanaf de allereerste noot betovert met haar stralende aanwezigheid en diepe expressiviteit. Anna heeft opgetreden in vele van 's werelds meest prestigieuze concertzalen, waaronder de Berliner Philharmonie, het Wiener Konzerthaus, de Elbphilharmonie Hamburg, de Philharmonie de Paris, het Concertgebouw Amsterdam, het Musikverein Wenen, het KKL Luzern, Flagey Brussel, Sakura Hall Tokio, de Sendesaal in Frankfurt, de Grote Zaal van het Conservatorium van Moskou en het Charles Bronfman Auditorium in Tel Aviv, de thuisbasis van het Israëlisch Filharmonisch Orkest.
Haar omvangrijke concertrepertoire weerspiegelt een onwrikbare toewijding aan artistieke vernieuwing, muzikale ontdekking en het omarmen van hedendaagse stemmen. Ze voert niet alleen de grote meesterwerken van Beethoven, Mozart, Mendelssohn, Tsjaikovski, Dvořák en Prokofjev uit, maar ook gedurfde en meeslepende werken van Noam Sheriff, Paul Ben-Haim, Sofia Gubaidulina, Philip Glass, Jörg Widmann en Lera Auerbach. Dezezelfde bezieling kenmerkt haar solo- en recitalwerk, waarin ze een frisse kijk biedt op een breed repertoire – van de tijdloze meesterwerken van Bach en Ysaÿe tot de karakteristieke stemmen van Denisov, Weinberg, Szymanowski en Penderecki. Als gepassioneerd pleitbezorger van hedendaagse muziek werkt ze nauw samen met vooraanstaande componisten en heeft ze diverse nieuwe werken in première gebracht, waarmee ze haar rol als een onverschrokken en vitale aanwezigheid in het hedendaagse vioollandschap bevestigt. Anna is een gepassioneerde en veelgevraagde kamermusicus en heeft samengewerkt met gerenommeerde artiesten als Peter Donohoe, Pavel Gililov, Ivry Gitlis, Julian Rachlin, Natalia Gutman, Pinchas Zukerman en Patricia Kopatchinskaja op toonaangevende festivals zoals het Oleg Kagan Festival, het Miyazaki Festival, het GAIA Festival, het Portogruaro Festival, de Brandenburgische Sommerkonzerte en het Eilat Chamber Music Festival. Ze was jarenlang lid van het befaamde Lipkind Quartet en coproduceerde de veelgeprezen Lipkind Plays...-serie. In 2024 richtte ze samen met pianist Andrey Gugnin en cellist Dmitry Prokofiev het Amsterdam Piano Trio op, waarmee ze al snel erkenning kregen voor hun optredens in heel Europa.
Naast haar werk op het concertpodium is Anna een visionaire curator en een creatieve kracht. Ze is de oprichtster van de Amsterdam Concert Series en hoofd artistieke programmering bij ConcertLab BV, een innovatief platform dat is opgericht door haar echtgenoot, de internationaal gevierde cellist Gavriel Lipkind.
Hoogtepunten van Anna's recente seizoenen waren onder meer de wereldpremière van Mikołaj Majkusiaks Triple Concerto: Images from the Darkness in de Berliner Philharmonie, een kamermuziekuitvoering met het Amsterdam Trio in het Konzerthaus Berlin in april 2025, en haar debuut op de 75e editie van het Festival Pablo Casals de Prades. In mei 2025 nam ze het debuutalbum van het Amsterdam Piano Trio op voor Hyperion Records, met daarop Tsjaikovski's Pianotrio en een nieuw gearrangeerde versie van Schönbergs Verklärte Nacht – mijlpalen die het begin markeren van een gedurfd en diepgaand nieuw hoofdstuk in haar artistieke carrière. Later dat jaar zal ze haar repertoire verder verrijken met een interpretatie van Prokofjevs twee vioolsonates, waarmee ze haar verkenning van 20e-eeuwse muziek verder uitdiept.
Anna begon haar muzikale opleiding in Tel Aviv bij prof. Irina Svetlova en debuteerde op zestienjarige leeftijd bij het Israëlisch Filharmonisch Orkest onder leiding van Zubin Mehta. Daarvoor was ze al soliste bij het Jeruzalem Symfonieorkest, het Symfonieorkest van Chisinau en Sinfonietta Baden. Later studeerde ze bij prof. Pavel Vernikov aan het Conservatorium van Wenen en prof. Josef Rissin aan de Hochschule für Musik Karlsruhe. Ze verfijnde haar artistieke vaardigheden verder door middel van mentorschappen en masterclasses met legendarische figuren zoals Zakhar Bron, Boris Kuschnir, Salvatore Accardo, Victor Danchenko, Ida Haendel, Shlomo Mintz, Miriam Fried, Thomas Brandis, Petru Munteanu, Itzhak Perlman, Ivry Gitlis, Tsugio Tokunaga en György Pauk. Anna bespeelt een Gagliano-viool uit 1781 ("Martelenne"), die haar genereus ter beschikking is gesteld door R & vT.
Opleiding
Bachelor of Arts van het Conservatorium van Wenen, onder begeleiding van Pavel Vernikov en Julian Rachlin.
MA aan de Musikhochschule Karlsruhe
Met Josef Rissin
Diverse masterclasses met docenten zoals Pinchas Zuckerman, Shlomo Mintz, enz. zijn te lezen in mijn CV hieronder.
Leservaring
Meer dan 15 jaar ervaring in het lesgeven aan zowel kinderen als studenten op universitair niveau, zowel in privélessen als als docent en assistent aan conservatoria.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
45 minuten
60 minuten
90 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Spaans
Russisch
Duits
Nederlands
Hebreeuws
Vaardigheden
Muziekstijlen:
Klassiek
Barok
Eigentijdse muziek
Filmmuziek
Speeltechnieken:
Toonladders & arpeggio's
Intonatie
Strijktechnieken
Vibrato
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Hallo, ik heb uitgebreide ervaring met studenten van alle leeftijden als docent muziektheorie, viool en altviool. Aangepaste lessen, gericht op studentenbelangen.
Ik studeerde viool aan het conservatorium Superior de Música de Vigo in Spanje en altviool in Spanje en aan het Utrechts Conservatorium. Het onderzoek van mijn eindexamen ging over welzijn en praktisch onderwijs om het leerproces te verbeteren en te versnellen.
Ik wil dat mijn studenten zich bewust zijn van het belang van een goede houding en techniek om zonder problemen van het leerproces te kunnen genieten.
verified badge
Ik ben een professioneel violist met meer dan 15 jaar leservaring en lid van het orkest van de Koninklijke Opéra de Wallonie-Luik. Ik ben met onderscheiding afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel (master) en heb een bachelordiploma van Codarts (Rotterdam).
Ik volgde ook een masteropleiding Muziekeducatie aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel.

Ik geef les aan studenten van alle leeftijden en niveaus.
Ik heb vijftien jaar ervaring als docent in Nederland en België (privé en op muziekscholen/muziekacademies).

Muziek is mijn passie en ik deel die passie graag met mijn studenten.
In mijn lessen help ik de leerling een goede band met het instrument te ontwikkelen en een positieve relatie met muziek op te bouwen door de ontwikkeling van gehoorvaardigheden, ritmegevoel en optimaal lichaamsgebruik te integreren, waardoor ze hun muzikale verbeeldingskracht kunnen ontplooien.
De lessen zijn aangepast aan de behoeften en wensen van elke student.
verified badge
Russian-korean Violinist born in Moscow, graduated from Moscow Tchaikovsky conservatory, Konservatorium Wien and conservatoire royal de Bruxelles (with distinction), gives lessons of violin playing and solfege in english, french or german in the center of Brussels (Place Jourdan, Etterbeek).
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Will je graag viool leren spelen? Dan ben je aan het juiste adres!

Professionele muzikant met veel ervaring als viool leerkracht met een diploma van het Conservatorium van Moskau "P.I. Tsjaikovski", Musik und Kunst Privatuniversität der Stadt Wien en Koninlijk Conservatorium Brussel;
Ik bied mijn service aan mensen die op elk niveau geïnteresseerd zijn in viool spelen. Aarzel nit om contact met mij op te nemen. Ik spreek Engels, Duits, Frans, Russisch en envoudig Neederlands.

Locatie: Place Jourdan, Etterbeek Brussel
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Violoniste moscovite, diplomé du Conservatoire Tschaikovski du Moscou, conservatoire de Vienne et de Conservatoire royal de Bruxelles (avec distinction), donne les cours de violon pour les enfants, adultes et adolescents. Les cours de musique pour les enfants 1-4 ans en forme de petit concert. Cours en anglais, français, allemand ou russe. Cours à Etterbeek (Place Jourdan) ou online par webcam.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
verified badge
Wil je viool leren spelen in een vriendelijke, inspirerende en persoonlijke omgeving?
Ik ben een meertalige vioolleraar met leservaring in Mexico, Spanje, België en Hongarije. Daardoor kan ik leerlingen met verschillende achtergronden verwelkomen en de lessen comfortabel en toegankelijk maken.
Mijn muzikale ervaring reikt verder dan één traditie. Naast de basisprincipes van het violeren heb ik een bijzondere passie voor de traditionele muziek van Hongarije, Transsylvanië, Moldavië en Noord-Macedonië. Ik deel de rijke klanken, ritmes en muzikale tradities van deze regio's graag met mijn leerlingen. Of je nu een complete beginner bent, na een pauze weer viool wilt spelen, of een ervaren speler die nieuwe muzikale tradities wil ontdekken, ik pas de lessen aan jou aan.
De muziek zit in ieder mens en de docent moet een manier vinden om dat te helpen herkennen.
verified badge
Individuele instrumentcoaching viool of piano.
Heeft u in deze moeilijke tijden nood aan afleiding, zingeving en structuur voor uzelf of uw gezin? Bent u altijd al geïnteresseerd geweest in viool of piano? Wilt u dat uw kind een mooi instrument leert zonder de druk van examens? Dit kan nu bij Rubato, voor zowel jong als oud!

- Aangepast aan je niveau en stijlvoorkeur, op eigen tempo.
- Afgestemd op jouw ambitie en agenda: recreatief? Een springplank naar muzikale studies? Je eigen droomproject?
- Lessen via skype, ook aan huis of op locatie.
- Ook kleine ensembles die coaching wensen zijn welkom.

Ideaal voor wie zoekt naar een aangename hobby in ontspannen sfeer, die ook uitdagend kan zijn op intellectueel, motorisch en emotioneel vlak.
verified badge
Musicwonderland is makkelijk en leuk en met veel enthousiasme :)
Vioolwonderland, makkelijk en leuk. Na een geweldige internationale carrière leer ik iedereen graag viool! Het is gemakkelijk en gebaseerd op de juiste bewegingen die direct het juiste geluid geven :)
verified badge
Muziek is mijn passie en het is voor mij een genoegen om het door te geven: door mijn educatieve ervaring en mijn opleiding kan ik muziek leren met spelletjes en speelse methoden om met plezier te leren en spelen, en ik pas de stukken en methoden aan volgens het niveau van de leerlingen en hun leeftijden.
verified badge
Ik geef vioollessen (ook altviool) voor kinderen en volwassenen. Tijdens de eerste les gaan wij eerst kennis maken en ik leg uit over de houding en wij gaan eerst geluid maken. Het is belangrijk om eerst basis goed leren (ritme, noten lezen, houding en verder), ik geef altijd leuke liedjes en als leerlingen hebben voorkeur om iets leren spelen dat mag altijd. Als de leerling kan al spelen dan kijken wij samen voor het repertoire.
Het is ook belangrijk om regelmatig oefenen, hoef niet veel, 10 min per dag werkt prima als maar regelmatig is.
Zelf speel ik meer klassieke muziek maar kan uiteraard ook moderne bekende nummers.
verified badge
Ik ben een professionele violist met een masterdiploma aan de Luca School of Arts in Leuven. Mijn leservaring omvat meer dan 10 jaar en ik heb met veel symfonieorkesten gespeeld en verschillende muziekstijlen onderzocht. Ik hou van lesgeven en ik kan je helpen je vaardigheden te verbeteren en je favoriete muziek te spelen.
verified badge
Mijn naam is Daniela en ik ben een cross-over altvioliste uit Costa Rica. In 2020 ben ik naar Nederland verhuisd om te studeren aan het Codarts Conservatorium in Rotterdam, waar ik mijn bachelordiploma Klassieke Muziek (Altviool) heb behaald. Momenteel zet ik mijn studie aan Codarts voort met een masterdiploma Latin Music.

Tijdens mijn tijd in Nederland heb ik deelgenomen aan een breed scala aan muzikale projecten in verschillende genres – van klassieke orkesten en kamermuziek tot pop-, jazz- en wereldmuzieksamenwerkingen. Ik heb opgetreden met ensembles zoals Jong Metropole en opgenomen met diverse pop-, jazz- en fusionbands. Ik ben ook bandleider van mijn eigen Latin-project, La Reunión, en werk als freelancemuzikant met diverse muziekgroepen.

Voordat ik naar Nederland verhuisde, studeerde ik muziekeducatie aan de Universiteit van Costa Rica en werkte ik enkele jaren als privéleraar. Ik heb ervaring met het geven van viool- en altvioolles aan zowel kinderen als volwassenen.

Als docent ben ik vriendelijk en geduldig. Ik geloof in de waarde van consistent, gericht werken en in het helpen van leerlingen om stap voor stap te groeien. Ik streef ernaar om het leerproces gemakkelijk en leuk te maken!
verified badge
"Ervaar hoogwaardige vioollessen die zijn ontworpen voor alle leeftijden en vaardigheidsniveaus. Of u nu een beginner of een gevorderde muzikant bent, mijn persoonlijke aanpak zorgt ervoor dat u op maat gemaakte begeleiding krijgt om uw muzikale doelen te bereiken. Leer in uw eigen tempo en ontgrendel uw volledige potentieel met deskundige instructie."

Dit combineert zowel "hoge kwaliteit" als "gepersonaliseerde" elementen, terwijl het toch beknopt blijft!
verified badge
Deze cursussen zijn voornamelijk bedoeld voor beginners of mensen die net beginnen met vioolspelen en die op een solide basis, op een progressieve en motiverende manier, viool willen leren spelen.

Ik ben opgeleid in klassieke en kamermuziek door een conservatoriumprofessor en heb een benadering van de viool ontwikkeld die zowel rigoureus als toegankelijk is, waarbij het speelplezier altijd het doel blijft.

We werken aan de essentiële basisprincipes: houding, strijkstokgreep, intonatie, klank en elementaire muzikaliteit. De nadruk ligt op een duidelijke opbouw die is aangepast aan elke leerling.

Elke les wordt afgestemd op jouw tempo en doelstellingen, of het nu gaat om het ontdekken van het instrument, het consolideren van de basis of het ontwikkelen van een meer expressieve speelstijl.

De cursussen zijn beschikbaar in het Frans of Engels.
verified badge
(English bellow)

NL
Vioolspelen is perfect om jezelf te uiten, maar het vraagt wel om de nodige studietijd. Dit wordt een stukje makkelijker met muziek waarvan je houdt, door samen met anderen te spelen en door duidelijke, bereikbare doelen te stellen. Dit wil ik allemaal ondersteunen tijdens mijn vioollessen, zodat de muziek niet alleen in de les blijft, maar echt een deel van het leven van de leerling wordt. Muziek is er immers om van te genieten en om te delen!In het combineren van verschillende methodes en stijlen heb ik de meeste efficiëntie gevonden.

Ik houd erg van folk- en hedendaagse muziek, en van improviseren tijdens de les. Op die manier trainen we niet alleen het noten lezen, maar ook het gehoor, de creativiteit en het gevoel voor andere muziekstijlen. Ik vind het geweldig als leerlingen hun eigen ideeën, vragen en favoriete muziek meenemen naar de les, zodat ze echt actief betrokken zijn bij hun eigen leerproces.

------------------------------
ENG
Playing the violin is the perfect way to express yourself. Practicing takes time, but it becomes much easier when you play the music you love.
In my lessons, your creativity is central. Along with a solid technical foundation, we train your ear and musical intuition through improvisation and by exploring styles like folk and contemporary music.
I don’t believe in a rigid method; I fully adapt my teaching to what you need. Your own musical input and ideas are always welcome, and I love when the student brings their own music to the lesson. My goal is for music not to stay in the classroom, but to become an inspiring part of your daily life.

Music is to be enjoyed and shared!
verified badge
Elke leerling pakt de viool om een andere reden op — sommigen willen eindelijk het stuk spelen waar ze altijd al van hebben gehouden, anderen bereiden zich voor op een auditie voor het conservatorium, en velen zijn gewoon nieuwsgierig en willen zien waar het instrument hen naartoe brengt. De lessen hier beginnen vanuit dat doel, niet vanuit een vaste methode: een hobbyist en een toekomstige professional hebben heel verschillende behoeften, en het plan wordt aangepast naarmate de leerling vordert.

De kern van de opleiding ligt in de klassieke techniek – houding, strijkstokbeheersing, intonatie en muzikale frasering – gebaseerd op training bij enkele van de meest gerespecteerde namen in de vioolwereld van vandaag, waaronder masterclasses met Olivier Charlier, Marc Danel en Sarah Kapustin. Kamermuziek en orkestspel vormen een bijzonder sterk punt, voortkomend uit actieve ervaring met optredens in strijkkwartetten en symfonieorkesten. Studenten die zich voorbereiden op samenspel of examens krijgen daardoor begeleiding die gebaseerd is op echte podiumervaring, en niet alleen op theorie.

De eerste les is ontspannen en zonder druk: het draait vooral om luisteren, kijken hoe je al speelt (of, als je een complete beginner bent, hoe je het instrument vasthoudt) en begrijpen wat je uit de lessen wilt halen. Daarna richten de eerste paar echte lessen zich op een solide basis – een comfortabele, duurzame techniek vanaf dag één voorkomt slechte gewoonten later. Regelmatig kort oefenen tussen de lessen is veel belangrijker dan lange, incidentele sessies, en een goed afgesteld instrument (zelfs een bescheiden instrument) maakt die dagelijkse oefening een stuk makkelijker – advies over afstelling en apparatuur is altijd onderdeel van het gesprek als dat nodig is.

De docent is een violist die onlangs met de hoogste cijfers zijn master in Klassieke Muziekuitvoering aan Codarts Rotterdam heeft afgerond onder begeleiding van Gordan Nikolic en Goran Gribajcevic, na een bachelordiploma aan het Conservatorio Superior de les Illes Balears. Naast zijn leservaring heeft hij ook een actieve carrière als uitvoerend musicus, onder meer als muzikant bij het Orquestra Simfònica de les Illes Balears en als lid van een professioneel strijkkwartet. Hierdoor blijven de lessen gericht op wat daadwerkelijk werkt op het podium. De lessen worden gegeven in het Engels, Spaans en Catalaans.
verified badge
My name is Pavlina and I am a violinist from Cyprus, currently living in Rotterdam and pursuing my Master's degree at Codarts. I completed my Bachelor's degree in Music Science and Art at the University of Macedonia in Greece.

Music has always been a big part of my life, and I love sharing this passion with others. Through my studies and musical experience, I have had the opportunity to perform in concerts, collaborate with other musicians and explore different musical traditions.

I enjoy teaching students of all ages and helping them discover the joy of playing the violin. My lessons are friendly, relaxed and tailored to each student's needs and goals. Whether you are a complete beginner or already have some experience, I would love to help you grow, build confidence and enjoy making music together! We can explore both classical and traditional music, depending on your interests. 🎻
message icon
Contacteer Anna
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Hallo, ik heb uitgebreide ervaring met studenten van alle leeftijden als docent muziektheorie, viool en altviool. Aangepaste lessen, gericht op studentenbelangen.
Ik studeerde viool aan het conservatorium Superior de Música de Vigo in Spanje en altviool in Spanje en aan het Utrechts Conservatorium. Het onderzoek van mijn eindexamen ging over welzijn en praktisch onderwijs om het leerproces te verbeteren en te versnellen.
Ik wil dat mijn studenten zich bewust zijn van het belang van een goede houding en techniek om zonder problemen van het leerproces te kunnen genieten.
verified badge
Ik ben een professioneel violist met meer dan 15 jaar leservaring en lid van het orkest van de Koninklijke Opéra de Wallonie-Luik. Ik ben met onderscheiding afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel (master) en heb een bachelordiploma van Codarts (Rotterdam).
Ik volgde ook een masteropleiding Muziekeducatie aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel.

Ik geef les aan studenten van alle leeftijden en niveaus.
Ik heb vijftien jaar ervaring als docent in Nederland en België (privé en op muziekscholen/muziekacademies).

Muziek is mijn passie en ik deel die passie graag met mijn studenten.
In mijn lessen help ik de leerling een goede band met het instrument te ontwikkelen en een positieve relatie met muziek op te bouwen door de ontwikkeling van gehoorvaardigheden, ritmegevoel en optimaal lichaamsgebruik te integreren, waardoor ze hun muzikale verbeeldingskracht kunnen ontplooien.
De lessen zijn aangepast aan de behoeften en wensen van elke student.
verified badge
Russian-korean Violinist born in Moscow, graduated from Moscow Tchaikovsky conservatory, Konservatorium Wien and conservatoire royal de Bruxelles (with distinction), gives lessons of violin playing and solfege in english, french or german in the center of Brussels (Place Jourdan, Etterbeek).
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Will je graag viool leren spelen? Dan ben je aan het juiste adres!

Professionele muzikant met veel ervaring als viool leerkracht met een diploma van het Conservatorium van Moskau "P.I. Tsjaikovski", Musik und Kunst Privatuniversität der Stadt Wien en Koninlijk Conservatorium Brussel;
Ik bied mijn service aan mensen die op elk niveau geïnteresseerd zijn in viool spelen. Aarzel nit om contact met mij op te nemen. Ik spreek Engels, Duits, Frans, Russisch en envoudig Neederlands.

Locatie: Place Jourdan, Etterbeek Brussel
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Violoniste moscovite, diplomé du Conservatoire Tschaikovski du Moscou, conservatoire de Vienne et de Conservatoire royal de Bruxelles (avec distinction), donne les cours de violon pour les enfants, adultes et adolescents. Les cours de musique pour les enfants 1-4 ans en forme de petit concert. Cours en anglais, français, allemand ou russe. Cours à Etterbeek (Place Jourdan) ou online par webcam.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
verified badge
Wil je viool leren spelen in een vriendelijke, inspirerende en persoonlijke omgeving?
Ik ben een meertalige vioolleraar met leservaring in Mexico, Spanje, België en Hongarije. Daardoor kan ik leerlingen met verschillende achtergronden verwelkomen en de lessen comfortabel en toegankelijk maken.
Mijn muzikale ervaring reikt verder dan één traditie. Naast de basisprincipes van het violeren heb ik een bijzondere passie voor de traditionele muziek van Hongarije, Transsylvanië, Moldavië en Noord-Macedonië. Ik deel de rijke klanken, ritmes en muzikale tradities van deze regio's graag met mijn leerlingen. Of je nu een complete beginner bent, na een pauze weer viool wilt spelen, of een ervaren speler die nieuwe muzikale tradities wil ontdekken, ik pas de lessen aan jou aan.
De muziek zit in ieder mens en de docent moet een manier vinden om dat te helpen herkennen.
verified badge
Individuele instrumentcoaching viool of piano.
Heeft u in deze moeilijke tijden nood aan afleiding, zingeving en structuur voor uzelf of uw gezin? Bent u altijd al geïnteresseerd geweest in viool of piano? Wilt u dat uw kind een mooi instrument leert zonder de druk van examens? Dit kan nu bij Rubato, voor zowel jong als oud!

- Aangepast aan je niveau en stijlvoorkeur, op eigen tempo.
- Afgestemd op jouw ambitie en agenda: recreatief? Een springplank naar muzikale studies? Je eigen droomproject?
- Lessen via skype, ook aan huis of op locatie.
- Ook kleine ensembles die coaching wensen zijn welkom.

Ideaal voor wie zoekt naar een aangename hobby in ontspannen sfeer, die ook uitdagend kan zijn op intellectueel, motorisch en emotioneel vlak.
verified badge
Musicwonderland is makkelijk en leuk en met veel enthousiasme :)
Vioolwonderland, makkelijk en leuk. Na een geweldige internationale carrière leer ik iedereen graag viool! Het is gemakkelijk en gebaseerd op de juiste bewegingen die direct het juiste geluid geven :)
verified badge
Muziek is mijn passie en het is voor mij een genoegen om het door te geven: door mijn educatieve ervaring en mijn opleiding kan ik muziek leren met spelletjes en speelse methoden om met plezier te leren en spelen, en ik pas de stukken en methoden aan volgens het niveau van de leerlingen en hun leeftijden.
verified badge
Ik geef vioollessen (ook altviool) voor kinderen en volwassenen. Tijdens de eerste les gaan wij eerst kennis maken en ik leg uit over de houding en wij gaan eerst geluid maken. Het is belangrijk om eerst basis goed leren (ritme, noten lezen, houding en verder), ik geef altijd leuke liedjes en als leerlingen hebben voorkeur om iets leren spelen dat mag altijd. Als de leerling kan al spelen dan kijken wij samen voor het repertoire.
Het is ook belangrijk om regelmatig oefenen, hoef niet veel, 10 min per dag werkt prima als maar regelmatig is.
Zelf speel ik meer klassieke muziek maar kan uiteraard ook moderne bekende nummers.
verified badge
Ik ben een professionele violist met een masterdiploma aan de Luca School of Arts in Leuven. Mijn leservaring omvat meer dan 10 jaar en ik heb met veel symfonieorkesten gespeeld en verschillende muziekstijlen onderzocht. Ik hou van lesgeven en ik kan je helpen je vaardigheden te verbeteren en je favoriete muziek te spelen.
verified badge
Mijn naam is Daniela en ik ben een cross-over altvioliste uit Costa Rica. In 2020 ben ik naar Nederland verhuisd om te studeren aan het Codarts Conservatorium in Rotterdam, waar ik mijn bachelordiploma Klassieke Muziek (Altviool) heb behaald. Momenteel zet ik mijn studie aan Codarts voort met een masterdiploma Latin Music.

Tijdens mijn tijd in Nederland heb ik deelgenomen aan een breed scala aan muzikale projecten in verschillende genres – van klassieke orkesten en kamermuziek tot pop-, jazz- en wereldmuzieksamenwerkingen. Ik heb opgetreden met ensembles zoals Jong Metropole en opgenomen met diverse pop-, jazz- en fusionbands. Ik ben ook bandleider van mijn eigen Latin-project, La Reunión, en werk als freelancemuzikant met diverse muziekgroepen.

Voordat ik naar Nederland verhuisde, studeerde ik muziekeducatie aan de Universiteit van Costa Rica en werkte ik enkele jaren als privéleraar. Ik heb ervaring met het geven van viool- en altvioolles aan zowel kinderen als volwassenen.

Als docent ben ik vriendelijk en geduldig. Ik geloof in de waarde van consistent, gericht werken en in het helpen van leerlingen om stap voor stap te groeien. Ik streef ernaar om het leerproces gemakkelijk en leuk te maken!
verified badge
"Ervaar hoogwaardige vioollessen die zijn ontworpen voor alle leeftijden en vaardigheidsniveaus. Of u nu een beginner of een gevorderde muzikant bent, mijn persoonlijke aanpak zorgt ervoor dat u op maat gemaakte begeleiding krijgt om uw muzikale doelen te bereiken. Leer in uw eigen tempo en ontgrendel uw volledige potentieel met deskundige instructie."

Dit combineert zowel "hoge kwaliteit" als "gepersonaliseerde" elementen, terwijl het toch beknopt blijft!
verified badge
Deze cursussen zijn voornamelijk bedoeld voor beginners of mensen die net beginnen met vioolspelen en die op een solide basis, op een progressieve en motiverende manier, viool willen leren spelen.

Ik ben opgeleid in klassieke en kamermuziek door een conservatoriumprofessor en heb een benadering van de viool ontwikkeld die zowel rigoureus als toegankelijk is, waarbij het speelplezier altijd het doel blijft.

We werken aan de essentiële basisprincipes: houding, strijkstokgreep, intonatie, klank en elementaire muzikaliteit. De nadruk ligt op een duidelijke opbouw die is aangepast aan elke leerling.

Elke les wordt afgestemd op jouw tempo en doelstellingen, of het nu gaat om het ontdekken van het instrument, het consolideren van de basis of het ontwikkelen van een meer expressieve speelstijl.

De cursussen zijn beschikbaar in het Frans of Engels.
verified badge
(English bellow)

NL
Vioolspelen is perfect om jezelf te uiten, maar het vraagt wel om de nodige studietijd. Dit wordt een stukje makkelijker met muziek waarvan je houdt, door samen met anderen te spelen en door duidelijke, bereikbare doelen te stellen. Dit wil ik allemaal ondersteunen tijdens mijn vioollessen, zodat de muziek niet alleen in de les blijft, maar echt een deel van het leven van de leerling wordt. Muziek is er immers om van te genieten en om te delen!In het combineren van verschillende methodes en stijlen heb ik de meeste efficiëntie gevonden.

Ik houd erg van folk- en hedendaagse muziek, en van improviseren tijdens de les. Op die manier trainen we niet alleen het noten lezen, maar ook het gehoor, de creativiteit en het gevoel voor andere muziekstijlen. Ik vind het geweldig als leerlingen hun eigen ideeën, vragen en favoriete muziek meenemen naar de les, zodat ze echt actief betrokken zijn bij hun eigen leerproces.

------------------------------
ENG
Playing the violin is the perfect way to express yourself. Practicing takes time, but it becomes much easier when you play the music you love.
In my lessons, your creativity is central. Along with a solid technical foundation, we train your ear and musical intuition through improvisation and by exploring styles like folk and contemporary music.
I don’t believe in a rigid method; I fully adapt my teaching to what you need. Your own musical input and ideas are always welcome, and I love when the student brings their own music to the lesson. My goal is for music not to stay in the classroom, but to become an inspiring part of your daily life.

Music is to be enjoyed and shared!
verified badge
Elke leerling pakt de viool om een andere reden op — sommigen willen eindelijk het stuk spelen waar ze altijd al van hebben gehouden, anderen bereiden zich voor op een auditie voor het conservatorium, en velen zijn gewoon nieuwsgierig en willen zien waar het instrument hen naartoe brengt. De lessen hier beginnen vanuit dat doel, niet vanuit een vaste methode: een hobbyist en een toekomstige professional hebben heel verschillende behoeften, en het plan wordt aangepast naarmate de leerling vordert.

De kern van de opleiding ligt in de klassieke techniek – houding, strijkstokbeheersing, intonatie en muzikale frasering – gebaseerd op training bij enkele van de meest gerespecteerde namen in de vioolwereld van vandaag, waaronder masterclasses met Olivier Charlier, Marc Danel en Sarah Kapustin. Kamermuziek en orkestspel vormen een bijzonder sterk punt, voortkomend uit actieve ervaring met optredens in strijkkwartetten en symfonieorkesten. Studenten die zich voorbereiden op samenspel of examens krijgen daardoor begeleiding die gebaseerd is op echte podiumervaring, en niet alleen op theorie.

De eerste les is ontspannen en zonder druk: het draait vooral om luisteren, kijken hoe je al speelt (of, als je een complete beginner bent, hoe je het instrument vasthoudt) en begrijpen wat je uit de lessen wilt halen. Daarna richten de eerste paar echte lessen zich op een solide basis – een comfortabele, duurzame techniek vanaf dag één voorkomt slechte gewoonten later. Regelmatig kort oefenen tussen de lessen is veel belangrijker dan lange, incidentele sessies, en een goed afgesteld instrument (zelfs een bescheiden instrument) maakt die dagelijkse oefening een stuk makkelijker – advies over afstelling en apparatuur is altijd onderdeel van het gesprek als dat nodig is.

De docent is een violist die onlangs met de hoogste cijfers zijn master in Klassieke Muziekuitvoering aan Codarts Rotterdam heeft afgerond onder begeleiding van Gordan Nikolic en Goran Gribajcevic, na een bachelordiploma aan het Conservatorio Superior de les Illes Balears. Naast zijn leservaring heeft hij ook een actieve carrière als uitvoerend musicus, onder meer als muzikant bij het Orquestra Simfònica de les Illes Balears en als lid van een professioneel strijkkwartet. Hierdoor blijven de lessen gericht op wat daadwerkelijk werkt op het podium. De lessen worden gegeven in het Engels, Spaans en Catalaans.
verified badge
My name is Pavlina and I am a violinist from Cyprus, currently living in Rotterdam and pursuing my Master's degree at Codarts. I completed my Bachelor's degree in Music Science and Art at the University of Macedonia in Greece.

Music has always been a big part of my life, and I love sharing this passion with others. Through my studies and musical experience, I have had the opportunity to perform in concerts, collaborate with other musicians and explore different musical traditions.

I enjoy teaching students of all ages and helping them discover the joy of playing the violin. My lessons are friendly, relaxed and tailored to each student's needs and goals. Whether you are a complete beginner or already have some experience, I would love to help you grow, build confidence and enjoy making music together! We can explore both classical and traditional music, depending on your interests. 🎻
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Anna