facebook
favorite button
member since icon
Sinds januari 2025
Leraar sinds januari 2025
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Arabisch leren aan beginners en mensen met een gemiddelde spreek-, schrijf- en rekenvaardigheid.
course price icon
Van 20 € /h
arrow icon
Hallo, ik ben een leraar Arabisch die studenten helpt gemakkelijk en plezierig Arabisch te leren. Ik bied individuele en groepslessen aan voor alle niveaus, waarbij ik gebruik maak van moderne en innovatieve leermethoden om studenten te helpen hun Arabische leerdoelen te bereiken. Naast grammatica en woordenschat richt ik mij op het ontwikkelen van gespreks-, luister-, lees- en schrijfvaardigheden. Ik heb zeven jaar ervaring met lesgeven en trainen. Bij mij leer je geleidelijk en duidelijk Arabisch, van de basis tot de dagelijkse conversatie. Arabisch, de taal van de Koran, is van fundamenteel belang voor het begrijpen van de islam en zijn leringen. Arabisch leren opent nieuwe horizonten en verbindt je met miljoenen sprekers over de hele wereld, of ze nu Arabisch of moslim zijn.
Extra informatie
Als je geïnteresseerd bent om Arabisch te leren, wacht ik op je.
Locatie
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Hallo! Ik ben Hassan uit Marokko en woon in Nederland. Ik ben een voormalig docent taal en lezen en schrijven en heb gewerkt bij het Bureau voor Beroepsopleiding en Werkgelegenheidsbevordering. Nu ik in Nederland woon, help ik je graag met het ontwikkelen van lees-, schrijf- en rekenvaardigheden in het Arabisch.

Vastberaden, serieus,
autonoom, ervaren in
het beroep van stukadoor,
veelzijdig en in staat om te werken in een
team
Opleiding
Bachelor of Literature

Certificaat in beroepsopleiding en
Bevordering van werkgelegenheid

Deelname aan diverse theatervoorstellingen, artistieke projecten en culturele activiteiten in het Arabisch.
Deelname aan diverse theatervoorstellingen,
artistieke en culturele activiteiten in het Arabisch.

Voormalig lid van de scoutingband
Leservaring
Ik heb zeven jaar ervaring met het lesgeven van Arabisch aan niet-moedertaalsprekers, met name op het gebied van geletterdheid. Ik beschik over sterke vaardigheden in het ontwerpen en implementeren van lesprogramma's en het op een innovatieve en effectieve manier geven van lessen.
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Arabisch
Nederlands
Engels
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Frans-Belgische docent geeft (ook in het nederlands!), voor secundair en hoger, privélessen wiskunde (inclusief financiën), kansrekening en statistiek, natuurkunde/scheikunde/bio (voor natuurkunde/scheikunde/bio: alleen secundair niveau, tot 'in 5de Belg), Gaat, indien nodig, naar uw huis (Brussel + Waals en Vlaams-Brabant), voor dan minimum 2 uur. Geweldige ervaring en veel oefeningen! Mogelijkheid tot leren op afstand (Skype, Facebook, enz.). Voor Frankrijk: alleen cursussen voor afstandsonderwijs.

Voor wiskunde in het bijzonder: ik geef veel lessen (voor alle middelbare scholen tot wiskunde 6 en hoger) over factorisatie, 1e en 2e graads vergelijkingen (met studie van parabolen), limieten, afgeleiden, integralen, exponentiëlen en logaritmen, en trigonometrie . Ook word ik af en toe ingeschakeld voor analytische meetkunde in de ruimte (vergelijkingen van lijnen en vlakken).

In statistiek en waarschijnlijkheden: beschrijvende en inferentiële statistiek (univariate en bivariate) (met betrouwbaarheidsintervallen en hypothesetoetsen), voor secundair en hoger onderwijs.
verified badge
Ik ben gespecialiseerd (> 5 jaar ervaring) in het begeleiden van wiskunde voor school (elk niveau, maar bij voorkeur op een hoger niveau), inclusief competitieve examens zoals de SAT, GRE, GMAT en de IIT-JEE.

Deze les is bedoeld om te trainen
1) middelbare scholieren die VWO of een IB-curriculum volgen, die problemen hebben met het volgen van wiskunde op school of universiteit,
2) Iedereen die het VWO Math-A / B / C toelatingsexamen wil afleggen bij Boswell of CCVX en daarvoor wil trainen.

Persoonlijk ben ik momenteel werkzaam als kwantitatieve onderzoeker van aandelenmarkten, en daarom is analytische wiskunde ook een deel van mijn werk.

De lessen kunnen streng of mild zijn, afhankelijk van de student. Er wordt periodiek huiswerk gegeven en ik zorg ervoor dat de leerling zijn/haar gewenste doelen behaalt.
verified badge
Ik ben een lerares Turks.Ik ben afgestudeerd in Turkije met een B.A in Talen.Die lessen ik bied zijn van basis tot academisch niveau,dus voor kinderen,leerlingen,expats en volwassenen.Die focus ligt op het leren van grammatica,spreken,,lezen en schrijven.Als je Turks wilt leren voor vakantie,werk,familie of gewoon als hobby,dan zeker kan ik je helpen.Ik gebruik Turkse grammatica boeken,podcast,websites voor Turks leren en andere studie materiaal. en het tarief is lager vanaf 5 lessen.

Normaal gesproken een leerling met een motivatie om de taal te leren leert basis Turks in 10 of 15 lessen.Zowel prive als group lessen(Den Haag) zijn beschikbaar.
verified badge
Hallo! Mijn naam is Emilia en ik ben een ervaren taalbegeleider en vertaler van / naar het Bulgaars, Spaans, Engels en Nederlands. Mijn grootste passie is vreemde talen en ik heb deze passie doorgegeven aan veel van mijn studenten door de jaren heen. Met meer dan 15 jaar onderwijservaring, een hoog niveau van geduld en toewijding aan mijn werk, en een groot aantal gelukkige studenten, ben ik hier om u te helpen Spaans te leren in uw eigen tempo en gemak. Ik hoop snel van je te horen! Met vriendelijke groet, Emilia
verified badge
Wiskundecursus gegeven door een afgestudeerde ingenieur met meer dan 14 jaar ervaring in het lesgeven in wiskunde tot en met bachelorniveau. Ik heb ook meer dan 9 jaar ervaring in het lesgeven en begeleiden van gestandaardiseerde tests zoals de GRE en SAT. Ik kan u helpen deze gestandaardiseerde cursussen (GRE, SAT en zelfs TOEFL) effectiever te leren.

Ik bied wiskundelessen voor studenten van verschillende niveaus, waaronder bachelorstudenten, IB-studenten (Math SL en Math HL), A-niveau studenten, Europese S6- en S7-studenten, GCSE-studenten en IGCSE-studenten.

Ik geef ook wetenschappelijke cursussen in natuurkunde en scheikunde voor studenten tot het Europese hoger secundair niveau, evenals voor IB- en A-niveau studenten. Daarnaast bied ik biologielessen aan voor studenten tot het Europees secundair niveau, GCSE-niveau en IGCSE-niveau.

Momenteel geef ik les aan een divers scala aan studenten, waaronder:
- GCSE-studenten
- IGCSE-studenten
- IB-studenten
- Europese scholieren
- Studenten op AS/A-niveau
- Lycée Vauban-studenten
- Studenten Atheneum van Luxemburg

Mijn huidige leerlingen komen van de volgende scholen:
Nationaal:
1. St Georges International School, Luxemburg, Edexcel (Pearson) Curriculum (10 studenten)
2. Internationale School van Luxemburg, Luxemburg, IB-curriculum (6 studenten)
3. Lycée Athénée de Luxembourg, Luxemburg, IB Curriculum (4 studenten)
4. Lycée - Internationale school Michel Lucius, Luxemburg, Cambridge Curriculum (6 studenten)
5. Europese School Kirchberg, Luxemburg, Europees curriculum (4 studenten)
6. Lycée Aline Mayrisch, Luxemburg, Luxemburgs curriculum (1 student)
7. Lënster Lycée International School, Luxemburg, Europees curriculum (2 studenten)

Internationale:
8. Internationale School van Den Haag, Nederland, IB-curriculum (1 student)
9. Internationale School van Nice, Frankrijk, IB-curriculum (2 studenten)
10. Merchiston Castle School, Edinburgh, Schotland, Edexcel (Pearson)/Cambridge (1 leerling)
11. Silverline Private School, Limassol, Cyprus, nationaal curriculum van het Verenigd Koninkrijk (1 student)
12. North Broward Preparatory School, Florida, VS, IB-curriculum (1 student)
13. King Solomon School, Israël, IB-curriculum (1 student)
14. De Europese School van Bergen, Nederland, Europees curriculum (1 student)

Ik geef ook huiswerkhulp aan scholieren, en de voortgang van studenten kan worden beoordeeld door middel van periodieke tests volgens de eisen van ouders of de studenten zelf.

Opmerking:
Houd er rekening mee dat hoewel sommige van mijn studenten cursussen in het Frans, Duits of Zweeds hebben gegeven, mijn primaire onderwijstaal Engels is. Aangezien het onderwerp wiskunde is, is het over het algemeen gemakkelijk om de taak te begrijpen en ik leg de antwoorden in het Engels uit.
verified badge
Bereik uw Franse taaldoelen met professionele DELF/DALF-voorbereiding!

Bereid je je voor op de DELF- of DALF-examens? Of je nu een beginners-, halfgevorderden- of gevorderd certificaat wilt behalen, mijn online lessen Frans zijn ontworpen om je te helpen vol vertrouwen te slagen.
Als professioneel docent Frans met ruime ervaring in het lesgeven van Frans, Russisch, Engels en Armeens, bied ik persoonlijke lessen aan, afgestemd op uw niveau en leerstijl.

Wat u kunt verwachten:

Uitgebreide examenvoorbereiding gericht op alle vier de vaardigheden: luisteren, spreken, lezen en schrijven

Duidelijke uitleg van de Franse grammatica en woordenschat die relevant zijn voor de DELF/DALF-examens

Oefen met echte examenmaterialen en proeftoetsen

Tips en strategieën om je prestaties te verbeteren en examenstress te beheersen

Geduldig, ondersteunend onderwijs dat uw zelfvertrouwen en communicatieve vaardigheden vergroot

Of u nu uw algemene Frans wilt verbeteren of de examenopzet onder de knie wilt krijgen, ik begeleid u bij elke stap.

Laten we samenwerken om deuren te openen naar nieuwe kansen met uw DELF/DALF-certificering!
verified badge
Ik vind het leuk verschillende methodes te gebruiken om leerlingen Frans te leren. Dit kan zijn via liedjes, theater, rollenspellen of video’s. Ook gebruik ik heel vaak situaties die dichtbij de belevingswereld van de leerling liggen zoals het beschrijven van plaatsen waar ze geweest zijn of praten over dingen die ze meegemaakt. Tegelijkertijd leer ik de grammaticaregels aan de leerling. Ik woon nu meer dan 30 jaar in gebieden waar Frans gesproken wordt. Omdat ikzelf Frans (en andere talen) geleerd heb (en nog leer) kan ik mezelf makkelijk in een student verplaatsen. Ik kan lesgeven in het Frans, Nederlands, Engels, Duits en Russisch.
verified badge
Ciao! Ik ben Tanya :)
Ik ben geboren en getogen in Venetië.
Ik ben een professionele docent met 7 jaar ervaring. Ik verzorgde de vertaling van medische en juridische artikelen, van panelen in het glasmuseum van Venetië en werkte als tolk aan het hof van Venetië.
In de laatste jaren van mijn leven heb ik de wereld rondgereisd, meer dan 80 landen bezocht en op afstand gewerkt.
Ik werk al drie jaar met Nederlanders, via mijn taalschool: Lingodrops.
Ik ben afgestudeerd in talen, ben gecertificeerd in internationaal recht en ben taalcoach. Taalcoaching betekent dat ik je niet alleen een taal leer, maar ook hoe je nieuwe leert!
Ik volg jouw hele leertraject nauwlettend, om het maximale uit jouw mogelijkheden te halen!
Dit komt omdat ik graag nieuwe talen leer! Daarom ben ik na jaren studeren polyglot geworden (8 talen - Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Japans, Arabisch, Hebreeuws, Nederlands) en heb ik zelf een methode bedacht om jou de taal te leren die jij wilt leren!
Door de jaren heen heb ik geleerd mijn werk vorm te geven volgens de persoonlijke behoeften van elke leerling en heb ik een methode ontwikkeld waarmee mijn leerlingen de taal op een snelle en leuke manier kunnen leren.
Mijn hobby en grootste passie is het leren van andere talen, dus vanuit mijn ervaring kan ik veel van de problemen begrijpen die gepaard gaan met het leren van een vreemde taal.
Mijn lessen zijn gebaseerd op een specifieke methode die ik heb ontworpen om het leren te vergemakkelijken en te versnellen.
Mijn lessen zijn beschikbaar in het Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Hebreeuws, Nederlands en Arabisch.
GROEPSLESSEN mogelijk!
Arrivederci!
verified badge
Mijn naam is Christian en ik heb een masterdiploma in scheikunde (biomoleculaire wetenschappen) en een doctoraat in ontwikkelingsbiologie. Ik geef al jaren bijles aan studenten in wiskunde, scheikunde en natuurkunde – en ik help je graag!

Hoewel mijn lessen online plaatsvinden, zorg ik ervoor dat ze persoonlijk en boeiend zijn. Met een stift en een whiteboard creëer ik een eenvoudige maar dynamische leeromgeving die aanvoelt alsof je samen in de klas studeert.

Studenten zoeken om vele redenen bijles, en iedereen leert op zijn eigen unieke manier. Ik stem elke les af op jouw behoeften en blijf nauw betrokken bij je doelen en voortgang. Mijn optimistische en toegankelijke karakter draagt bij aan een veilige, motiverende sfeer waarin begrip zich verdiept en zelfvertrouwen groeit!

Ik help je graag bij het bereiken van jouw doelen. Neem gerust contact met mij op!
verified badge
Welkom bij mijn bijles wiskunde, natuurkunde en wetenschap, speciaal ontworpen voor jonge geesten die zich voorbereiden op IB MYP, IGCSE en GCSE-examens. Als gepassioneerde leerling en toegewijde tutor, zet ik me in om studenten te helpen deze boeiende onderwerpen niet alleen te begrijpen, maar ook een liefde voor ze te ontwikkelen. Dit is wat u kunt verwachten van mijn bijlessessies

Gepersonaliseerd leren: Elke leerling is uniek en ik geloof in het afstemmen van mijn lesmethoden op de individuele behoeften van elke leerling. Ik oordeel niet; in plaats daarvan concentreer ik me op het begrijpen van hun sterke punten en verbeterpunten om een ondersteunende en aanmoedigende leeromgeving te creëren.

Conceptanalyse: Ik verdeel complexe onderwerpen in eenvoudigere, beter beheersbare delen, waardoor het voor studenten gemakkelijker wordt om uitdagende concepten te begrijpen en een sterke basis in natuurkunde en wetenschap op te bouwen.

Student-Centred Approach: Ik vind het leuk om studenten les te geven en streef er voortdurend naar om hun nieuwsgierigheid en passie voor leren aan te wakkeren. Ik streef ernaar om elke les boeiend en plezierig te maken, en studenten te helpen de echte toepassingen van wat ze leren te herkennen.

Gedeelde strategieën: Als student die zich succesvol heeft gekwalificeerd voor het Engineering Entrance-examen en momenteel in het buitenland studeert met een volledig gefinancierde beurs, breng ik mijn eigen leerstrategieën en studietechnieken mee. Deze bewezen methoden zullen studenten helpen hun academische doelen te bereiken.

Continue verbetering: Ik leer en groei altijd, net als mijn studenten. Deze mindset van continue verbetering, die ik actief promoot, inspireert en motiveert studenten om het beste uit zichzelf te halen. Het stelt mij in staat om op de hoogte te blijven van de nieuwste educatieve trends en technieken, zodat mijn studenten de best mogelijke begeleiding krijgen.

Ondersteunende omgeving: Ik moedig studenten aan om vragen te stellen, hoe triviaal ze ook lijken. Door een vriendelijke en comfortabele sfeer te creëren, zorg ik ervoor dat studenten zich op hun gemak voelen en openstaan om hun twijfels en nieuwsgierigheid te uiten, wat leidt tot een dieper begrip van de onderwerpen.
verified badge
🇫🇷 Spreek zelfverzekerd Engels — Reizen | Zakelijk | Examens | Conversatie 🇬🇧
✨ Wil je vloeiender Engels spreken, of het nu gaat om reizen, werk of het behalen van een examen? Deze cursus is iets voor jou!
✨ Ik ben een gekwalificeerde en gepassioneerde docent met jarenlange ervaring in het lesgeven van talen. Hier leer je Engels op een praktische, motiverende en effectieve manier.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila en ik geef persoonlijke, zorgzame en dynamische lessen.
💬 Tijdens mijn lessen praten we vanaf het begin: geen angst meer, geen stilte meer — alleen nuttig en levendig Engels!

🌍 Kies je route:
✈️ Engels voor reizen
→ Communiceer op de luchthaven, in een hotel, restaurant, in het openbaar vervoer...
→ Leer de uitdrukkingen die moedertaalsprekers daadwerkelijk gebruiken.
→ Ga op avontuur zonder taalangst!

💼 Professioneel Engels
→ Woordenschat en structuren voor vergaderingen, presentaties, e-mails, onderhandelingen...
→ Inhoud afgestemd op uw branche.
→ Krijg zelfvertrouwen en geef je carrière een boost.

🎓 Examenvoorbereiding (IELTS, TOEFL, Cambridge...)
→ Gepersonaliseerde training voor de tests.
→ Strategieën, oefentoetsen, gerichte correcties.
→ Doel: met sereniteit slagen!

💬 Conversatielessen
→ Verschillende thema's: cultuur, maatschappij, reizen, actualiteit, dagelijks leven...
→ Verbeter uw taalvaardigheid in een ondersteunende omgeving.
→ Correcties, woordenschat, uitspraak, zelfvertrouwen: het staat er allemaal!

🎁 Kleine bonus:
Vanaf uw eerste reservering krijgt u direct toegang tot een privé virtueel klaslokaal met alle cursusmaterialen:
interactieve bronnen, grammatica- en woordenschatbladen, leesbegripsoefeningen, schriftelijke en mondelinge expressieactiviteiten, enz.

✨ Klaar om je Engels te transformeren? Begin nu!
verified badge
Ik geef privélessen wiskunde voor alle niveaus, van de middelbare school (eerste tot en met laatste jaar) tot en met de universiteit (bacheloropleiding).

Ik ben een ingenieur in de informatica en toegepaste wiskunde (gepromoveerd in de toegepaste wiskunde) en volg momenteel een masteropleiding in de wiskunde. Daarnaast heb ik mijn lerarenopleiding (agrégation) afgerond en wiskunde gedoceerd aan het Collège Saint-Pierre (Uccle) en aan twee Europese scholen, in het Frans.

Ik heb het officiële certificaat waarmee ik in het Frans les mag geven. Hoewel Nederlands mijn moedertaal is, kan ik dus zonder problemen in het Frans (en ook in het Engels) lesgeven.

Mijn doel is niet alleen om te helpen bij het oplossen van opgaven, maar om wiskunde echt begrijpelijk te maken. Ik besteed bijzondere aandacht aan de structuur van de redenering, de helderheid van de uitleg en de stapsgewijze aanpak.

Ik help met name leerlingen en studenten die:
– willen hun basis versterken
– gebrek aan zelfvertrouwen in wiskunde
– bereiden zich voor op een examen of de overstap naar het hoger onderwijs
– willen hun begrip verdiepen

Mijn methode is gebaseerd op eenvoudige, duidelijke uitleg, aangepast aan het niveau van de student, en zorgvuldig gekozen oefeningen om autonomie, zelfvertrouwen en werkmethoden te ontwikkelen.

Voor online cursussen gebruik ik een grafische tablet met een stylus, waarmee ik kan schrijven alsof het een whiteboard is. De student kan dit in realtime zien via schermdeling.
verified badge
Wil je uitblinken in wiskunde? Zoek dan niet verder — ik help je graag met bijles. Ik geef bijles op verschillende niveaus, van eenvoudige berekeningen tot abstracte wiskunde op universitair niveau.
Ik studeer momenteel wiskunde aan de London School of Economics and Political Science. Ik heb mijn Europees Baccalaureaat behaald aan de European School in Kirchberg, met een gemiddelde score van 95,9/100 voor wiskunde en 97,7/100 voor gevorderde wiskunde. Ik werd tevens erkend als de best presterende wiskundige van mijn 286 medestudenten.
Of je nu examens voorbereidt, worstelt met een bepaald onderwerp of gewoon vooruit wilt komen, ik stem elke sessie af op jouw specifieke behoeften en tempo.
verified badge
Tijdens de Cito-training gaan we actief aan de slag met verschillende soorten opdrachten uit rekenen, taal en begrijpend lezen. We oefenen met echte voorbeeldvragen en kijken samen hoe je die het beste kunt aanpakken. Niet alleen het juiste antwoord is belangrijk, maar vooral hoe je daar komt.

We leren handige manieren om vragen stap voor stap op te lossen. Soms betekent dat dat we een andere aanpak proberen als iets niet meteen lukt. Leerlingen ontdekken wat voor hen goed werkt en oefenen met het aanpassen van hun strategie.

In de lessen werken we afwisselend zelfstandig, in kleine groepjes en samen met de leerkracht. We bespreken antwoorden, vergelijken aanpakken en leren van elkaar. Ook oefenen we met het werken onder tijdsdruk, zodat leerlingen hier vertrouwd mee raken.

Er is veel ruimte om vragen te stellen en extra uitleg te krijgen. Zo bouwen leerlingen niet alleen kennis op, maar ook vertrouwen in hun eigen kunnen.
verified badge
Ik bied boeiende en gestructureerde bijles Engels aan voor middelbare scholieren en volwassenen. Mijn focus ligt niet alleen op het opbouwen van een sterke basis, zelfvertrouwen en examenvoorbereiding, maar ook op het aanleren van mondelinge presentatievaardigheden en zelfs elementaire communicatieve vaardigheden.
Met mijn ruime ervaring in het lesgeven van Engels binnen internationale curricula, help ik leerlingen hun lees-, schrijf-, spreek- en kritisch denkvermogen te verbeteren door middel van duidelijke uitleg en consistente oefening.
Leerlingen kunnen persoonlijke ondersteuning, praktische strategieën en een positieve leeromgeving verwachten die gestage vooruitgang stimuleert.
Mijn doel is om elke student te helpen zijn of haar Engelse vaardigheden te verbeteren en zinvolle resultaten te behalen in het dagelijks leven, op school of in de communicatie.
message icon
Contacteer Hassan
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Frans-Belgische docent geeft (ook in het nederlands!), voor secundair en hoger, privélessen wiskunde (inclusief financiën), kansrekening en statistiek, natuurkunde/scheikunde/bio (voor natuurkunde/scheikunde/bio: alleen secundair niveau, tot 'in 5de Belg), Gaat, indien nodig, naar uw huis (Brussel + Waals en Vlaams-Brabant), voor dan minimum 2 uur. Geweldige ervaring en veel oefeningen! Mogelijkheid tot leren op afstand (Skype, Facebook, enz.). Voor Frankrijk: alleen cursussen voor afstandsonderwijs.

Voor wiskunde in het bijzonder: ik geef veel lessen (voor alle middelbare scholen tot wiskunde 6 en hoger) over factorisatie, 1e en 2e graads vergelijkingen (met studie van parabolen), limieten, afgeleiden, integralen, exponentiëlen en logaritmen, en trigonometrie . Ook word ik af en toe ingeschakeld voor analytische meetkunde in de ruimte (vergelijkingen van lijnen en vlakken).

In statistiek en waarschijnlijkheden: beschrijvende en inferentiële statistiek (univariate en bivariate) (met betrouwbaarheidsintervallen en hypothesetoetsen), voor secundair en hoger onderwijs.
verified badge
Ik ben gespecialiseerd (> 5 jaar ervaring) in het begeleiden van wiskunde voor school (elk niveau, maar bij voorkeur op een hoger niveau), inclusief competitieve examens zoals de SAT, GRE, GMAT en de IIT-JEE.

Deze les is bedoeld om te trainen
1) middelbare scholieren die VWO of een IB-curriculum volgen, die problemen hebben met het volgen van wiskunde op school of universiteit,
2) Iedereen die het VWO Math-A / B / C toelatingsexamen wil afleggen bij Boswell of CCVX en daarvoor wil trainen.

Persoonlijk ben ik momenteel werkzaam als kwantitatieve onderzoeker van aandelenmarkten, en daarom is analytische wiskunde ook een deel van mijn werk.

De lessen kunnen streng of mild zijn, afhankelijk van de student. Er wordt periodiek huiswerk gegeven en ik zorg ervoor dat de leerling zijn/haar gewenste doelen behaalt.
verified badge
Ik ben een lerares Turks.Ik ben afgestudeerd in Turkije met een B.A in Talen.Die lessen ik bied zijn van basis tot academisch niveau,dus voor kinderen,leerlingen,expats en volwassenen.Die focus ligt op het leren van grammatica,spreken,,lezen en schrijven.Als je Turks wilt leren voor vakantie,werk,familie of gewoon als hobby,dan zeker kan ik je helpen.Ik gebruik Turkse grammatica boeken,podcast,websites voor Turks leren en andere studie materiaal. en het tarief is lager vanaf 5 lessen.

Normaal gesproken een leerling met een motivatie om de taal te leren leert basis Turks in 10 of 15 lessen.Zowel prive als group lessen(Den Haag) zijn beschikbaar.
verified badge
Hallo! Mijn naam is Emilia en ik ben een ervaren taalbegeleider en vertaler van / naar het Bulgaars, Spaans, Engels en Nederlands. Mijn grootste passie is vreemde talen en ik heb deze passie doorgegeven aan veel van mijn studenten door de jaren heen. Met meer dan 15 jaar onderwijservaring, een hoog niveau van geduld en toewijding aan mijn werk, en een groot aantal gelukkige studenten, ben ik hier om u te helpen Spaans te leren in uw eigen tempo en gemak. Ik hoop snel van je te horen! Met vriendelijke groet, Emilia
verified badge
Wiskundecursus gegeven door een afgestudeerde ingenieur met meer dan 14 jaar ervaring in het lesgeven in wiskunde tot en met bachelorniveau. Ik heb ook meer dan 9 jaar ervaring in het lesgeven en begeleiden van gestandaardiseerde tests zoals de GRE en SAT. Ik kan u helpen deze gestandaardiseerde cursussen (GRE, SAT en zelfs TOEFL) effectiever te leren.

Ik bied wiskundelessen voor studenten van verschillende niveaus, waaronder bachelorstudenten, IB-studenten (Math SL en Math HL), A-niveau studenten, Europese S6- en S7-studenten, GCSE-studenten en IGCSE-studenten.

Ik geef ook wetenschappelijke cursussen in natuurkunde en scheikunde voor studenten tot het Europese hoger secundair niveau, evenals voor IB- en A-niveau studenten. Daarnaast bied ik biologielessen aan voor studenten tot het Europees secundair niveau, GCSE-niveau en IGCSE-niveau.

Momenteel geef ik les aan een divers scala aan studenten, waaronder:
- GCSE-studenten
- IGCSE-studenten
- IB-studenten
- Europese scholieren
- Studenten op AS/A-niveau
- Lycée Vauban-studenten
- Studenten Atheneum van Luxemburg

Mijn huidige leerlingen komen van de volgende scholen:
Nationaal:
1. St Georges International School, Luxemburg, Edexcel (Pearson) Curriculum (10 studenten)
2. Internationale School van Luxemburg, Luxemburg, IB-curriculum (6 studenten)
3. Lycée Athénée de Luxembourg, Luxemburg, IB Curriculum (4 studenten)
4. Lycée - Internationale school Michel Lucius, Luxemburg, Cambridge Curriculum (6 studenten)
5. Europese School Kirchberg, Luxemburg, Europees curriculum (4 studenten)
6. Lycée Aline Mayrisch, Luxemburg, Luxemburgs curriculum (1 student)
7. Lënster Lycée International School, Luxemburg, Europees curriculum (2 studenten)

Internationale:
8. Internationale School van Den Haag, Nederland, IB-curriculum (1 student)
9. Internationale School van Nice, Frankrijk, IB-curriculum (2 studenten)
10. Merchiston Castle School, Edinburgh, Schotland, Edexcel (Pearson)/Cambridge (1 leerling)
11. Silverline Private School, Limassol, Cyprus, nationaal curriculum van het Verenigd Koninkrijk (1 student)
12. North Broward Preparatory School, Florida, VS, IB-curriculum (1 student)
13. King Solomon School, Israël, IB-curriculum (1 student)
14. De Europese School van Bergen, Nederland, Europees curriculum (1 student)

Ik geef ook huiswerkhulp aan scholieren, en de voortgang van studenten kan worden beoordeeld door middel van periodieke tests volgens de eisen van ouders of de studenten zelf.

Opmerking:
Houd er rekening mee dat hoewel sommige van mijn studenten cursussen in het Frans, Duits of Zweeds hebben gegeven, mijn primaire onderwijstaal Engels is. Aangezien het onderwerp wiskunde is, is het over het algemeen gemakkelijk om de taak te begrijpen en ik leg de antwoorden in het Engels uit.
verified badge
Bereik uw Franse taaldoelen met professionele DELF/DALF-voorbereiding!

Bereid je je voor op de DELF- of DALF-examens? Of je nu een beginners-, halfgevorderden- of gevorderd certificaat wilt behalen, mijn online lessen Frans zijn ontworpen om je te helpen vol vertrouwen te slagen.
Als professioneel docent Frans met ruime ervaring in het lesgeven van Frans, Russisch, Engels en Armeens, bied ik persoonlijke lessen aan, afgestemd op uw niveau en leerstijl.

Wat u kunt verwachten:

Uitgebreide examenvoorbereiding gericht op alle vier de vaardigheden: luisteren, spreken, lezen en schrijven

Duidelijke uitleg van de Franse grammatica en woordenschat die relevant zijn voor de DELF/DALF-examens

Oefen met echte examenmaterialen en proeftoetsen

Tips en strategieën om je prestaties te verbeteren en examenstress te beheersen

Geduldig, ondersteunend onderwijs dat uw zelfvertrouwen en communicatieve vaardigheden vergroot

Of u nu uw algemene Frans wilt verbeteren of de examenopzet onder de knie wilt krijgen, ik begeleid u bij elke stap.

Laten we samenwerken om deuren te openen naar nieuwe kansen met uw DELF/DALF-certificering!
verified badge
Ik vind het leuk verschillende methodes te gebruiken om leerlingen Frans te leren. Dit kan zijn via liedjes, theater, rollenspellen of video’s. Ook gebruik ik heel vaak situaties die dichtbij de belevingswereld van de leerling liggen zoals het beschrijven van plaatsen waar ze geweest zijn of praten over dingen die ze meegemaakt. Tegelijkertijd leer ik de grammaticaregels aan de leerling. Ik woon nu meer dan 30 jaar in gebieden waar Frans gesproken wordt. Omdat ikzelf Frans (en andere talen) geleerd heb (en nog leer) kan ik mezelf makkelijk in een student verplaatsen. Ik kan lesgeven in het Frans, Nederlands, Engels, Duits en Russisch.
verified badge
Ciao! Ik ben Tanya :)
Ik ben geboren en getogen in Venetië.
Ik ben een professionele docent met 7 jaar ervaring. Ik verzorgde de vertaling van medische en juridische artikelen, van panelen in het glasmuseum van Venetië en werkte als tolk aan het hof van Venetië.
In de laatste jaren van mijn leven heb ik de wereld rondgereisd, meer dan 80 landen bezocht en op afstand gewerkt.
Ik werk al drie jaar met Nederlanders, via mijn taalschool: Lingodrops.
Ik ben afgestudeerd in talen, ben gecertificeerd in internationaal recht en ben taalcoach. Taalcoaching betekent dat ik je niet alleen een taal leer, maar ook hoe je nieuwe leert!
Ik volg jouw hele leertraject nauwlettend, om het maximale uit jouw mogelijkheden te halen!
Dit komt omdat ik graag nieuwe talen leer! Daarom ben ik na jaren studeren polyglot geworden (8 talen - Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Japans, Arabisch, Hebreeuws, Nederlands) en heb ik zelf een methode bedacht om jou de taal te leren die jij wilt leren!
Door de jaren heen heb ik geleerd mijn werk vorm te geven volgens de persoonlijke behoeften van elke leerling en heb ik een methode ontwikkeld waarmee mijn leerlingen de taal op een snelle en leuke manier kunnen leren.
Mijn hobby en grootste passie is het leren van andere talen, dus vanuit mijn ervaring kan ik veel van de problemen begrijpen die gepaard gaan met het leren van een vreemde taal.
Mijn lessen zijn gebaseerd op een specifieke methode die ik heb ontworpen om het leren te vergemakkelijken en te versnellen.
Mijn lessen zijn beschikbaar in het Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Hebreeuws, Nederlands en Arabisch.
GROEPSLESSEN mogelijk!
Arrivederci!
verified badge
Mijn naam is Christian en ik heb een masterdiploma in scheikunde (biomoleculaire wetenschappen) en een doctoraat in ontwikkelingsbiologie. Ik geef al jaren bijles aan studenten in wiskunde, scheikunde en natuurkunde – en ik help je graag!

Hoewel mijn lessen online plaatsvinden, zorg ik ervoor dat ze persoonlijk en boeiend zijn. Met een stift en een whiteboard creëer ik een eenvoudige maar dynamische leeromgeving die aanvoelt alsof je samen in de klas studeert.

Studenten zoeken om vele redenen bijles, en iedereen leert op zijn eigen unieke manier. Ik stem elke les af op jouw behoeften en blijf nauw betrokken bij je doelen en voortgang. Mijn optimistische en toegankelijke karakter draagt bij aan een veilige, motiverende sfeer waarin begrip zich verdiept en zelfvertrouwen groeit!

Ik help je graag bij het bereiken van jouw doelen. Neem gerust contact met mij op!
verified badge
Welkom bij mijn bijles wiskunde, natuurkunde en wetenschap, speciaal ontworpen voor jonge geesten die zich voorbereiden op IB MYP, IGCSE en GCSE-examens. Als gepassioneerde leerling en toegewijde tutor, zet ik me in om studenten te helpen deze boeiende onderwerpen niet alleen te begrijpen, maar ook een liefde voor ze te ontwikkelen. Dit is wat u kunt verwachten van mijn bijlessessies

Gepersonaliseerd leren: Elke leerling is uniek en ik geloof in het afstemmen van mijn lesmethoden op de individuele behoeften van elke leerling. Ik oordeel niet; in plaats daarvan concentreer ik me op het begrijpen van hun sterke punten en verbeterpunten om een ondersteunende en aanmoedigende leeromgeving te creëren.

Conceptanalyse: Ik verdeel complexe onderwerpen in eenvoudigere, beter beheersbare delen, waardoor het voor studenten gemakkelijker wordt om uitdagende concepten te begrijpen en een sterke basis in natuurkunde en wetenschap op te bouwen.

Student-Centred Approach: Ik vind het leuk om studenten les te geven en streef er voortdurend naar om hun nieuwsgierigheid en passie voor leren aan te wakkeren. Ik streef ernaar om elke les boeiend en plezierig te maken, en studenten te helpen de echte toepassingen van wat ze leren te herkennen.

Gedeelde strategieën: Als student die zich succesvol heeft gekwalificeerd voor het Engineering Entrance-examen en momenteel in het buitenland studeert met een volledig gefinancierde beurs, breng ik mijn eigen leerstrategieën en studietechnieken mee. Deze bewezen methoden zullen studenten helpen hun academische doelen te bereiken.

Continue verbetering: Ik leer en groei altijd, net als mijn studenten. Deze mindset van continue verbetering, die ik actief promoot, inspireert en motiveert studenten om het beste uit zichzelf te halen. Het stelt mij in staat om op de hoogte te blijven van de nieuwste educatieve trends en technieken, zodat mijn studenten de best mogelijke begeleiding krijgen.

Ondersteunende omgeving: Ik moedig studenten aan om vragen te stellen, hoe triviaal ze ook lijken. Door een vriendelijke en comfortabele sfeer te creëren, zorg ik ervoor dat studenten zich op hun gemak voelen en openstaan om hun twijfels en nieuwsgierigheid te uiten, wat leidt tot een dieper begrip van de onderwerpen.
verified badge
🇫🇷 Spreek zelfverzekerd Engels — Reizen | Zakelijk | Examens | Conversatie 🇬🇧
✨ Wil je vloeiender Engels spreken, of het nu gaat om reizen, werk of het behalen van een examen? Deze cursus is iets voor jou!
✨ Ik ben een gekwalificeerde en gepassioneerde docent met jarenlange ervaring in het lesgeven van talen. Hier leer je Engels op een praktische, motiverende en effectieve manier.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila en ik geef persoonlijke, zorgzame en dynamische lessen.
💬 Tijdens mijn lessen praten we vanaf het begin: geen angst meer, geen stilte meer — alleen nuttig en levendig Engels!

🌍 Kies je route:
✈️ Engels voor reizen
→ Communiceer op de luchthaven, in een hotel, restaurant, in het openbaar vervoer...
→ Leer de uitdrukkingen die moedertaalsprekers daadwerkelijk gebruiken.
→ Ga op avontuur zonder taalangst!

💼 Professioneel Engels
→ Woordenschat en structuren voor vergaderingen, presentaties, e-mails, onderhandelingen...
→ Inhoud afgestemd op uw branche.
→ Krijg zelfvertrouwen en geef je carrière een boost.

🎓 Examenvoorbereiding (IELTS, TOEFL, Cambridge...)
→ Gepersonaliseerde training voor de tests.
→ Strategieën, oefentoetsen, gerichte correcties.
→ Doel: met sereniteit slagen!

💬 Conversatielessen
→ Verschillende thema's: cultuur, maatschappij, reizen, actualiteit, dagelijks leven...
→ Verbeter uw taalvaardigheid in een ondersteunende omgeving.
→ Correcties, woordenschat, uitspraak, zelfvertrouwen: het staat er allemaal!

🎁 Kleine bonus:
Vanaf uw eerste reservering krijgt u direct toegang tot een privé virtueel klaslokaal met alle cursusmaterialen:
interactieve bronnen, grammatica- en woordenschatbladen, leesbegripsoefeningen, schriftelijke en mondelinge expressieactiviteiten, enz.

✨ Klaar om je Engels te transformeren? Begin nu!
verified badge
Ik geef privélessen wiskunde voor alle niveaus, van de middelbare school (eerste tot en met laatste jaar) tot en met de universiteit (bacheloropleiding).

Ik ben een ingenieur in de informatica en toegepaste wiskunde (gepromoveerd in de toegepaste wiskunde) en volg momenteel een masteropleiding in de wiskunde. Daarnaast heb ik mijn lerarenopleiding (agrégation) afgerond en wiskunde gedoceerd aan het Collège Saint-Pierre (Uccle) en aan twee Europese scholen, in het Frans.

Ik heb het officiële certificaat waarmee ik in het Frans les mag geven. Hoewel Nederlands mijn moedertaal is, kan ik dus zonder problemen in het Frans (en ook in het Engels) lesgeven.

Mijn doel is niet alleen om te helpen bij het oplossen van opgaven, maar om wiskunde echt begrijpelijk te maken. Ik besteed bijzondere aandacht aan de structuur van de redenering, de helderheid van de uitleg en de stapsgewijze aanpak.

Ik help met name leerlingen en studenten die:
– willen hun basis versterken
– gebrek aan zelfvertrouwen in wiskunde
– bereiden zich voor op een examen of de overstap naar het hoger onderwijs
– willen hun begrip verdiepen

Mijn methode is gebaseerd op eenvoudige, duidelijke uitleg, aangepast aan het niveau van de student, en zorgvuldig gekozen oefeningen om autonomie, zelfvertrouwen en werkmethoden te ontwikkelen.

Voor online cursussen gebruik ik een grafische tablet met een stylus, waarmee ik kan schrijven alsof het een whiteboard is. De student kan dit in realtime zien via schermdeling.
verified badge
Wil je uitblinken in wiskunde? Zoek dan niet verder — ik help je graag met bijles. Ik geef bijles op verschillende niveaus, van eenvoudige berekeningen tot abstracte wiskunde op universitair niveau.
Ik studeer momenteel wiskunde aan de London School of Economics and Political Science. Ik heb mijn Europees Baccalaureaat behaald aan de European School in Kirchberg, met een gemiddelde score van 95,9/100 voor wiskunde en 97,7/100 voor gevorderde wiskunde. Ik werd tevens erkend als de best presterende wiskundige van mijn 286 medestudenten.
Of je nu examens voorbereidt, worstelt met een bepaald onderwerp of gewoon vooruit wilt komen, ik stem elke sessie af op jouw specifieke behoeften en tempo.
verified badge
Tijdens de Cito-training gaan we actief aan de slag met verschillende soorten opdrachten uit rekenen, taal en begrijpend lezen. We oefenen met echte voorbeeldvragen en kijken samen hoe je die het beste kunt aanpakken. Niet alleen het juiste antwoord is belangrijk, maar vooral hoe je daar komt.

We leren handige manieren om vragen stap voor stap op te lossen. Soms betekent dat dat we een andere aanpak proberen als iets niet meteen lukt. Leerlingen ontdekken wat voor hen goed werkt en oefenen met het aanpassen van hun strategie.

In de lessen werken we afwisselend zelfstandig, in kleine groepjes en samen met de leerkracht. We bespreken antwoorden, vergelijken aanpakken en leren van elkaar. Ook oefenen we met het werken onder tijdsdruk, zodat leerlingen hier vertrouwd mee raken.

Er is veel ruimte om vragen te stellen en extra uitleg te krijgen. Zo bouwen leerlingen niet alleen kennis op, maar ook vertrouwen in hun eigen kunnen.
verified badge
Ik bied boeiende en gestructureerde bijles Engels aan voor middelbare scholieren en volwassenen. Mijn focus ligt niet alleen op het opbouwen van een sterke basis, zelfvertrouwen en examenvoorbereiding, maar ook op het aanleren van mondelinge presentatievaardigheden en zelfs elementaire communicatieve vaardigheden.
Met mijn ruime ervaring in het lesgeven van Engels binnen internationale curricula, help ik leerlingen hun lees-, schrijf-, spreek- en kritisch denkvermogen te verbeteren door middel van duidelijke uitleg en consistente oefening.
Leerlingen kunnen persoonlijke ondersteuning, praktische strategieën en een positieve leeromgeving verwachten die gestage vooruitgang stimuleert.
Mijn doel is om elke student te helpen zijn of haar Engelse vaardigheden te verbeteren en zinvolle resultaten te behalen in het dagelijks leven, op school of in de communicatie.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Hassan