Privélessen
in Haarlem

van58.00EUR/ u
*Gepauzeerd* Workshop Reflecteren. Leer kritisch reflecteren op je gedrag in een situatie
In deze 1,5 uur durende workshop leer je kritisch reflecteren op je gedrag in een bepaalde situatie. Je leert verschillende reflectiecycli toe te passen en ontdekt wat het beste bij jou past.
Je gaat je eigen gedrag interpreteren aan de hand van jou normen en waarden. Aan het eind van de workshop beschik je over handvatten hoe je in de toekomst met eenzelfde soort situatie om kunt gaan.
Je gaat je eigen gedrag interpreteren aan de hand van jou normen en waarden. Aan het eind van de workshop beschik je over handvatten hoe je in de toekomst met eenzelfde soort situatie om kunt gaan.
Extra informatie
De les wordt tijdelijk niet gegeven.Locatie
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Haarlem, Nederland






|
Use ⊞+wheel to zoom!
Algemene info
Leeftijd: | Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 90 minuten |
De les wordt gegeven in: | Nederlands |
Over
Ik ben 31 jaar en ik woon in Haarlem. Momenteel werk ik bij de opleiding HBO-V in Den Haag, waar ik les geef aan deeltijd- en duaal-studenten en ik bezig ben met curriculumontwikkeling. Ik geef studieloopbaanbegeleiding en lessen in onderzoek, ethiek en leiderschap.Ik geef op een coachende manier les, waarbij jij geactiveerd wordt om zelf na te denken over de stof. Ik zorg ervoor dat jij voldoende handvaten krijgt, om na de bijles zelf aan de slag te kunnen met jouw studie-opdrachten.
Opleiding
Master Pedagogische Wetenschappen - OrthopedagogiekBachelor Pedagogische Wetenschappen
VWO: Nederlands, Engels, Duits, wiskunde a, scheikunde, biologie, aardrijkskunde, economie
Leservaring
Cursussen docentschap hoger onderwijs:- Senior Docent Bekwaamheid
- Basis Kwalificatie Onderwijs
- Basis Kwalificatie Examinering
Ervaring met onderwijs in het HBO en op de Universiteit.
Mijn ervaring op het HBO staat hierboven beschreven.
Op de Vrije Universiteit heb ik lesgegeven aan de studies psychologie en pedagogische wetenschappen. Hier gaf ik les in inhoudelijke vakken maar ook in methodenvakken (zoals statistiek).
Beoordelingen (1)
Ik benaderde Nicole 1 week voor mijn tentamen en ze was nog zo flexibel om 5 dagen achtereenvolgend een bijles van 2 uur in te kunnen plannen. Ze heeft mij geholpen met statistiek (SPSS) voor mijn master Arbeids-en organisatie psychologie. Ze had veel kennis van de stof en bereid de lessen goed voor. Ze houdt de les ook interactief door vragen te stellen.
Vind je het lastig om de motivatie te vinden om thuis te studeren? Lukt het je niet om een goede planning te maken? Of heb je moeite om je aan een planning te houden?
Ik kan je helpen met al het bovenstaande. Samen kijken we waar jij tegenaan loopt en wat jij nodig hebt om door te kunnen gaan met je studie.
We kunnen bijvoorbeeld een online planning maken en we kunnen onderzoeken hoe jij het beste leert en dat integreren in jouw manier van studeren, waarbij ik jou op afstand blijf coachen. Met als gevolg dat jij kan studeren maar ook leuke dingen kan doen. We zorgen ervoor dat jouw motivatie weer terug komt en jij goede cijfers haalt.
Ik geef les op een HBO aan studenten die deeltijd of duaal studeren. Dus ik weet als geen ander hoe lastig studeren met alle verplichtingen van werk of een gezin ernaast kan zijn. Ik coach mijn studenten in hoe zij de balans tussen studie-werk-vrijetijd het beste in kunnen zetten. Hier wil ik jou ook graag bij helpen.
Door de omstandigheden mbt COVID-19 heb je misschien een achterstand opgebouwd met school. Vind je het lastig om de motivatie te vinden om je huiswerk te maken? Lukt het je niet om een goede planning te maken? Of heb je moeite om je aan een planning te houden?
Ik kan je helpen met al het bovenstaande. Samen kijken we waar jij tegenaan loopt en wat jij nodig hebt om door te kunnen gaan met schoolwerk.
We kunnen bijvoorbeeld een online planning maken, waarbij ik jou op afstand blijf coachen. Met als gevolg dat jij aan school kan werken en leuke dingen kan doen. We zorgen ervoor dat jouw motivatie weer terug komt en jij goede cijfers haalt.
ik heb vwo gedaan in de volgende vakken: Nederlands, Engels, Duits, wiskunde a, scheikunde, biologie, aardrijkskunde, economie
In deze vakken kan ik je goed ondersteunen.
Loop je tegen problemen of belemmeringen op in je werk of studie?
bijvoorbeeld:
- Heb je geen idee welke studie bij je past?
- Vind je geen uitdaging meer in je huidige baan/studie?
- Ben je onzeker waardoor je belemmert wordt in je functioneren?
- Probeer je teveel ballen in de lucht te houden?
- Ervaar je stress doordat je te hoge eisen aan jezelf stelt?
Ik begeleid je bij het ontwikkelen van een reflectieve en proactieve houding.
Ik help je weer in je kracht te komen staan en meer inzicht te krijgen in jezelf en je gedrag. Aan het eind van de lessen beschik je over handvatten om zelf je ontwikkeling vorm te geven en persoonlijke belemmeringen en problemen daarbij aan te pakken en om te buigen naar uitdagingen.
heb je moeite met het doen van analyses in SPSS? Dan kan ik je helpen. Ik heb op de universiteit lesgegeven in alle bachelorjaren van de studies psychologie en pedagogiek in statistiek. Ik kan je helpen met het zoeken naar de juiste analyse, lezen van tabellen en schrijven van verslagen.
Deze les is voor studenten in het HBO of op de universiteit die moeite hebben met statistiek en statistische analyses. Mijn streven is om jou aan het eind van de lessen voldoende handvaten te geven, zodat jij zelf verder kan.
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Nicole snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 58€Bij de student thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds april 2020
- Geverifieerd telefoonnummer
- Verbonden met Google
- Verbonden met Linkedin
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 58€Bij de student thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Privélessen
in Haarlem
Vergelijkbare lessen
Koreisha
Huiswerkbegeleiding bij verschillende opdrachten van school
Ik heb je bij hoe je de leerstof snel kan leren en hoe je het beste dit kan doen. En zo geef ik ook simple trucjes mee om zo snel mogelijk te kunnen leren en help ik je bij dingen die je moeilijk vindt. Daarbij geef ik ook zo nodig extra huiswerkoefeningen mee zodat ze verder ermee kunnen oefenen
Sanghee
Koreaanse cursus/Online Koreaans/Makkelijke Koreaans/Laten we plezier hebben met Koreaans leren!/TOPIK
Hallo allemaal,
Ik heet Sanghee en mijn moedertaal is Koreaans.
Ik heb een certificaat voor Koreaans lerares onderwijs programma en bijna 4 jaar voor Koreaans onderwijs. Ik heb heel veel leerlingen van andere landen les gegeven.
Voor wat betreft lesgeven, zou ik graag jouw Koreans niveau vragen.
Als je niet Koreaans kan, kunnen we het Koreaanse alfabet "Hangul" leren.
Daarna is je klas gericht op jouw niveau en tempo.
Ik gebruik Koreaanse schoolboeken voor de klas dus je kunt het stap voor stap leren.
Ik geef je veel kansen om elke les Koreaans te spreken dus we kunnen spraak in het Koreaans oefenen.
Elke les bestaat uit spreken, lezen, schrijven en luisteren (Taal vaardigheiden)
Grammatica en woorden ook. Je kunt jouw Koreaanse vaardigheid verbeteren.
Bovendien, kunnen we ook over Koreaanse cultuur praten.
Voor wat betreft de klas, kunnen we een geschikte tijdslot vinden.
Je kunt om een groepsklas met jouw vrienden of familie vragen (hetzelfde niveau)
Dankje voor het lezen en Ik hoop dat ik je snel zie.
Leouzha
English lessons for basic, intermediate, and advance students. Preparation for IELTS or TOEFL, you are at the best.
I am an experienced English language instructor with expertise in teaching students of all levels. I have a strong educational background, having taught English at a renowned university where the language of instruction is English. In addition, I have gained practical experience by working for an American company, which has further enhanced my understanding of the language and its application in professional settings. With my comprehensive knowledge and practical experience, I am equipped to provide effective and tailored instruction to students at any proficiency level, helping them improve their English skills and achieve their language goals. Learning the English language can have numerous benefits that extend beyond academic studies. Here are some ways in which learning English can improve your studies, way of life, and overall personal growth:
1. Academic Advancement: English is widely used as the language of instruction in universities worldwide. By mastering English, you can access a broader range of educational opportunities, including scholarships, research opportunities, and exchange programs in English-speaking countries.
2. Career Opportunities: English fluency is highly valued in the global job market. It can open doors to international career prospects and increase your employability in multinational companies. Many industries, such as tourism, hospitality, international business, and communications, require English proficiency for successful career advancement.
3. Enhanced Communication Skills: English is considered the lingua franca of the modern world. By improving your English, you can effectively communicate with people from diverse cultures and backgrounds, expanding your social and professional networks. It allows you to connect with a wider range of individuals, fostering cultural exchange and broadening your horizons.
4. Access to Knowledge and Resources: English is the primary language of the internet, scientific research, and academic publications. By mastering English, you gain access to a vast array of resources, including books, articles, online courses, and educational materials, enabling you to stay updated with the latest advancements in various fields.
Overall, learning English offers a multitude of benefits, ranging from academic and career opportunities to personal and cultural enrichment. It equips you with a valuable skill set that can significantly impact your studies, way of life, and future prospects.
Besiana
English lessons for all levels . Art, studying methodology, low-motivated students, Cambridge International experience
Hello,
My name is Besiana. I have a BA cum laude from the University of Amsterdam, Literary and Cultural Analysis.
Below is a recap of my experience:
- IGCSE English as a Second Language Teacher, with consistent A* and A results
- IGCSE Drama teacher, results to be announced August 2022
- Art teacher and creativity therapist
- Excellent at motivating students to follow their passions
- specialised in age 11 - 16 age group
Please tell me your needs and I will design a curriculum for you.
James
Inheemse Britse leraar in Debrecen. Leer en ontwikkel je Engels met James
Wat je motivatie ook is om je Engels te verbeteren, ik ben er om je te helpen. Geboren en getogen in Manchester, VK, heb ik een RP-focusaccent, wat je Engelse verbetering in minder dan een maand zal garanderen.
Ik ben een efficiënte en effectieve taalinstructeur met de capaciteiten om je ERK-niveau snel achter elkaar te verhogen.
Ik ben een meertalige spreker en heb EAL-onderwijservaring in het VK, Canada, China, Nederland en Oekraïne. Ik hou van talen en zal dit tot uiting komen in mijn persoonlijke benadering van uw behoeften als leerling. Neem contact met mij op met eventuele wensen of vragen.
Aurélie
studiebegeleiding voor de lager school + 1ste graad middelbaar
Hallo!
Ik ben Aurélie en zou graag uw zoon of dochter begleiden in zijn of haar studieplan, moest dit nodig zijn natuurlijk. Ik zou graag kinderen en tieners uit de lagere school en de eerste graag van het middelbaar begeleiden. Dit zou ik het liefst doen via een online platform als Zoom of Teams. Hierbij kan ik steeds mijn scherm delen en kan ik een online digibord openen, waarop we beide kunnen schrijven.
Ik zou de les altijd starten met de vraag om de agende te tonen. Aan de hand hiervan kunnen we samen al ene planning maken van de komende week. Hierna hoor ik graag van hem of haar, waar hij of zij het meeste stress voor heeft en voor dat vak gaan we samen beginnen studeren. Dit kan gaan van samenenvatten, oefentesten maken of zelfs interactieve games spelen.
Ik hoop dat ik uw zoon of dochter hier verder mee kan helpen en hopelijk tot snel!
Met vriendelijke groetjes
Aurélie
Gwinny
Huiswerkbegeleiding Lagere school - Middelbaar niveau
Kinderen hebben het niet altijd even makkelijk om het opgegeven huiswerk te maken. Daarom is het altijd een goede keuze om iemand in te schakelen die hier een handje toe komt steken.
Taken, toetsen worden ingeoefend. Ook het maken van planningen, zodanig dat de student geleidelijk aan zelf kan plannen, wordt aangeleerd.
Jolanda
Engels, Nederlands, NT2 - bijles, examentraining, spreekvaardigheid
Mijn lessen zijn volledig afgestemd op de leervragen van de student/leerling. Of je Nederlands wilt leren omdat je een buitenlandse student bent, bijles wilt hebben in Engels of Nederlands omdat het niet je sterkste vakken zijn, op de basisschool zit en graag goed Engels wilt leren of goed Engels wilt leren spreken, ik maak een lesprogramma voor je dat snel resultaten oplevert.
Rowana
Begeleiding in Leren, Studeren, Plannen en Organiseren
Huiswerkbegeleiding / Ondersteuning / Begeleiding schoolwerk
Vind jij het lastig om al je schoolwerk overzichtelijk te maken en kan je wel wat hulp gebruiken bij het organiseren van je schoolwerk? En hoe leer je eigenlijk voor een toets? Hierbij kan ik je helpen.
Voor leerlingen van het middelbaar onderwijs bied ik ondersteuning in studeren en organiseer ik stof en het maak werk.
Het kopiëren van toetsen is niet voor elke leerling gemakkelijk. Als jonge leerling is het nog lastig om hoofd- en bijzaken van elkaar te scheiden. Toetsen in de vakken geschiedenis, aardrijkskunde of biologie kan ik helpen. Samen gaan we door de leerstof en brengen de hoofdzaken op de kaart. Aan de hand van tekeningen laat ik de leerling de stof achterstand. Door het voor een soort beeldend te maken is het leuker om te leren en om te realiseren. Voor leerlingen van het middelbaar onderwijs is dit enkel indien gewenst.
Het organiseren van leer en maak werk is niet altijd gemakkelijk, wel is het fijn om als leerling, vooral van het middelbaar onderwijs, een overzicht te hebben van wat er vertrouwd moet worden voor een toets en wanneer de leerling hier voor gaat zitten. Samen kunnen we in kaart brengen wat de leerling te leren heeft, hoe we dit gaan verdelen over de beschikbare dagen. Vervolgens help ik bij het in actie komen en het schema aanhouden. Waarbij het ontstaan van de leerling bij kijken komt.
Zijn er andere vragen waarvan je als verzorger of ouder denkt dat deze ook tijdens de begeleide kunnen worden binnen wat ik aan bied, schroom niet om mij een vrijblijvend bericht te sturen.
Indien gewenst is een sessie van 90 minuten bespreekbaar.
Maria
Conceptuele fysica: hoe zien natuurkundige concepten eruit zonder die lange vermoeiende berekeningen?
Een natuurkundeles met de nadruk op logisch redeneren en concepten met minder nadruk op wiskundige vormen.
Het geeft je toegang tot fysieke principes door je te betrekken bij analogieën, interactieve simulaties en beelden van situaties in de echte wereld.
Hoe zien natuurkundige concepten eruit zonder die lange vermoeiende berekeningen? Dat ontdek je in deze les.
Derek
Voorbereidingscursus voor sollicitatiegesprekken van Oxford en Cambridge University
Ben je dit najaar uitgenodigd voor een sollicitatiegesprek in Oxford of Cambridge? Gefeliciteerd!
Oxbridge-interviews zijn de make-or-break-fase in acceptatie bij een van deze twee topuniversiteiten, en ze vereisen een aanzienlijke hoeveelheid voorbereiding en knowhow om te slagen.
Na met succes een plek voor mezelf te hebben veroverd om Engelse taal en literatuur te studeren aan de Universiteit van Oxford in 2015, en vervolgens te zijn uitgenodigd om een masteropleiding Engelse literatuur over studiebeurzen te volgen, ben ik thuis in de fijne kneepjes en verwachtingen van het interviewproces voor een scala aan disciplines.
Ik werk met studenten in een reeks sessies om hun begrip aan te scherpen van wat van hen wordt verwacht tijdens het interviewproces, om hun specifieke sterke punten te identificeren en hun zwakke punten te verbeteren, en om voor de vuist weg spreken en getimed essay-schrijven en het afnemen van tests te oefenen.
Elke cursus is ontworpen met de kandidaat in gedachten, en ik kan een aanbevolen aantal sessies en hun inhoud schetsen op basis van een eerste sessie.
Adunola
Leer hoe je smakelijke maaltijden kookt, om jezelf te inspireren en ook gemotiveerd te zijn om de innerlijke kracht te krijgen om goede resultaten te behalen.
Ik ben een gepassioneerde kok die graag anderen wil helpen en machtigen om lekkere en gezonde maaltijden te koken.
Met veel kookervaringen en zelfs deelname aan kookwedstrijden en koken om geld in te zamelen voor vrijwilligersorganisaties. Ik geloof dat ik alles in huis heb om geïnteresseerden te stimuleren, coachen en motiveren en kennis over te dragen. Ik hoop uw verzoek snel te lezen. Dank u
Dave
Verbeter uw studievaardigheden: algemene of op opdrachten gebaseerde bijles
Hallo, mijn naam is Dave en ik ben afgestudeerd aan de universiteit (BSc) en heb een van de beste University Honours Colleges in Nederland gevolgd. Tijdens mijn vele jaren in het onderwijssysteem heb ik sterke vaardigheden ontwikkeld op het gebied van academici, studeren en lesgeven. Het specifieke doel van dit opleidingsonderdeel is om het vermogen van de student om efficiënt en zelfstandig te studeren een zinvolle boost te geven.
Deze cursus is zeer aanpasbaar aan de behoeften en voorkeuren van de student. Misschien wil je ondersteuning bij een specifieke opdracht, hulp bij de voorbereiding op een zwaar examen of dat ik een door jou geschreven essay nakijk; of misschien heb je gewoon moeite om efficiënt te studeren en heb je wat tips en trucs nodig. Mijn doel is altijd om de student niet alleen tijdens de les te helpen, maar ook om hen de tools te geven die ze nodig hebben om daarna zelfstandig te gedijen.
Mijn eigen specialiteit ligt voornamelijk op het gebied van sociale wetenschappen, politiek, (politieke) economie, speltheorie, geschiedenis, religie, filosofie en academisch schrijven. Ik heb ook een behoorlijke hoeveelheid ervaring met internationaal recht, statistiek en geografie. De overgrote meerderheid van de principes en tactieken die ik in deze klas geef, kan echter worden toegepast op elk vakgebied of elke discipline, omdat de nadruk meer op de methode van studeren ligt dan op de inhoud.
Katherine
Engels voor conversatie, zaken, school, studie, leven (gesproken, geschreven...)
Als een getrainde leraar en moedertaalspreker Engels (Australië) met meer dan 20 jaar leservaring, ben ik gekwalificeerd en ervaren in het lesgeven, niet alleen specifieke vakken, maar ook leer- / studievaardigheden voor de basisschool, middelbare school en daarbuiten.
Ik ben ook beoordeeld in het Nederlands en kan dus ook les in het Nederlands geven zou dat nodig/gewild zijn.
Roxane
Online Vakbijlessen Geschiedenis, Engels, Filosofie, Nederlands, Kunstgeschiedenis en Maatschappijleer
In Geschiedenis, Engels, Filosofie, Nederlands, Kunstgeschiedenis en Maatschappijleer ben ik universitair geschoold.
Deze vakken hebben gemeen dat er vaak veel leeswerk bij aan te pas komt en dat het soms moeilijk is overzicht te bewaren tijdens het leren van een toets.
Tijdens deze lessen kunnen we samen aan de slag met kijken waarom je moeite hebt met (1 van) deze vakken. Heeft iemand je al eens echt uitgelegd hoe je een samenvatting maakt bijvoorbeeld, of weet je wat een tekst "skimmen" is?
We gaan ook oefenen met hoe je het aanpakt om een open vraag te beantwoorden, hoe je een opstel schrijft of leestoetsen maakt. Er is ook de mogelijkheid voor vakspecifieke examentrainingen.
Ik heb ervaring met bet begeleiden van studenten met leesproblemen en aandachtsproblemen en begrijp goed dat deze leerlingen vaak een andere soort hulp kunnen gebruiken bij vakken met veel tekst.