facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds juni 2022
Leraar sinds juni 2022
English tutoring for beginners and moderate speakers
course price icon
Van 23 € /h
arrow icon
The English tutoring will be one-on-one or in a small group. This class is made for people who want to improve their English or students who need to study for an exam. I provide studying together for an exam, improving your speaking skills by having a conversation in English and improving your understanding in English. This class can be given in English or Dutch. The class will be offered online.

De Engelse bijles zal gegeven worden één op één of in een kleine groep. The les is gemaakt voor mensen die hun Engels willen verbeteren of voor studenten/leerlingen die willen leren voor een examen. Ik bied mogelijkheden in het samen studeren, het verbeteren van je spreekvaardigheid en het begrijpen van de Engelse taal. De les kan gegeven worden in het Engels of in het Nederlands. Deze les zal online aangeboden worden.
Locatie
location type icon
Online vanuit Portugal
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Vaardigheden
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Dit is geen cursus, maar een kans om moeilijke situaties in het leven te bespreken. Als professioneel maatschappelijk werker bied ik je een luisterend oor, adviseer ik waar mogelijk en krijg je de kans om te sparren over bepaalde situaties. Er zal geen oordeel zijn en ik sta klaar om je te ondersteunen. Ik kan geen standaardoplossing bieden, maar dit is bedoeld om je hart te luchten en situaties mogelijk vanuit een ander perspectief te bekijken. Deze bijeenkomst is voor iedereen die gewoon wil praten! Deze bijeenkomst is in het Engels of Nederlands, afhankelijk van de vraag, en online.

Dit is geen les, maar een mogelijkheid om lastige situaties in het leven te overwegen. Als een professionele sociaal werker zal ik een luisterend oor bieden, adviseren waar mogelijk en is het een mogelijkheid om te sparren over bepaalde situaties. Er zal geen oordeel zijn en ik ben er om jou te ondersteunen. Ik kan geen kant en klare oplossing bieden, maar deze bijeenkomst is vooral bedoeld om zelfs te ventileren en om mogelijke situaties vanuit een ander perspectief te bieden. Deze bijeenkomst is gewoon bedoeld voor iedereen die graag wil praten! De bijeenkomst zal in het Engels of Nederlands zijn, afhankelijk van de aanvraag, en online.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Zoals je weet is Engels spreken essentieel, vooral als je in het buitenland bent en de lokale taal niet spreekt. Of je nu met de basis begint of je spreekvaardigheid wilt verbeteren, ik help je graag bij elke stap!

Ik ben een ervaren docent Frans en geef ook les in Engels, Armeens en Russisch. In mijn lessen concentreer ik me op grammatica, maar besteed ik ook veel aandacht aan spreken en het opbouwen van zelfvertrouwen in echte communicatie.

Ik sta bekend om mijn geduld, vriendelijkheid en behulpzaamheid. Ik zorg er altijd voor dat mijn studenten zich op hun gemak voelen en gemotiveerd zijn om te leren.

De lessen zijn online.
Laten we samen aan je taalreis beginnen. Ik kijk ernaar uit jullie te ontmoeten, mijn lieve studenten! 🌟
verified badge
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!

Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.

Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken

Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!

U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
verified badge
Leer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier!

Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen.

In de lessen behandelen we:

Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier.
Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen.
Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften.
Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken.

Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!
verified badge
Een gekwalificeerde taalcoach met 25 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.

Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.

In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).

We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !

Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.

Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.

Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.

Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.

Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1

Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.

Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.

Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 25 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.

Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.
verified badge
Ik geef lessen voor het Nt2 Staatsexamen en het Inburgeringsexamen, en Zakelijk Nederlands voor expats en mensen die alledaags Nederlands willen leren. Tijdens de cursus voor het inburgeringsexamen leren studenten over geschiedenis, aardrijkskunde en basiswoordenschat, de onderwerpen van het examen. Ze leren hoe ze eenvoudige vragen moeten beantwoorden. Naast voorbereidende lessen voor het Inburgeringsexamen, geef ik ook Zakelijk Nederlands aan expats. Online lessen worden gegeven via Google Meet, MS Teams en andere online platforms. De lessen worden zowel online als op locatie in Den Haag gegeven. Er zijn zowel privélessen als groepslessen beschikbaar.

Ik ben er trots op dat al mijn leerlingen die ik heb voorbereid op hun Nederlandse examens, met hoge cijfers zijn geslaagd:)
verified badge
In deze les zullen we elkaar eerst een beetje leren kennen, je kunt mij vertellen wat je verwacht/wilt in een les, of wat je specifiek nodig hebt. Stap voor stap zorg ik dat jij als student/studente de Nederlandse taal gaat beheersen. Jullie zullen om verschillende redenen Nederlands willen leren, bijvoorbeeld voor een inburgeringsexamen, of omdat je tijdelijk als expat in Nederland woont en de taal wilt leren, andere vinden het leuk om als hobby te doen en weer anderen komen voor de liefde naar Nederland... Er zijn zo veel redenen! Van tiener tot volwassen studenten, van beginner tot gevorderd en ertussen, ik geef met plezier mijn lessen aan studenten over heel de wereld! Nieuwsgierig geworden, ik hoop je in mijn les te zien! Groetjes Carolina.
verified badge
Hallo, mijn naam is Lucie en ik help je graag met het leren van Engels, hetzij vanaf het begin of om je kennis te verbeteren. Ik vind het geweldig om mijn studenten aan het spreken te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van je kennis. Ik structureer mijn lessen altijd rond thema's uit het echte leven (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, hoe ga je winkelen, hoe ga je naar de dokter, praat je op het werk, enz.). We zullen grammatica, woordenschat en uitspraak samen bekijken. Als je halfgevorderd bent, doen we ook cursussen over teksten. We zullen zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen. Houd er rekening mee dat al mijn lessen online zijn (Skype of Google Meet).
verified badge
Al sinds het Gymnasium geef ik bijles Wiskunde, Natuurkunde, Scheikunde, Latijn en taalcusussen latijnse talen Portugees Spaans Frans en Italiaans van niveau basis of beginner tot niveau Gymnasium. Voor Basisschoolleerlingen ook rekenen bijvoorbeeld met breuken en procenten en alle andere modules. Ook nederlandse grammatica en spelling.
verified badge
Tijd om Russisch te leren in Utrecht! Als gediplomeerd docent in Russische taal- en letterkunde verzorg ik reeds 20 jaar - met succes - cursussen in Russische Taal en informeer mensen over de Russisch
De taalcursussen worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Russische taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Russische cultuur
verified badge
Een 34-jarige afgestudeerde bedrijfskundig ingenieur met 12 jaar professionele ervaring biedt haar onderwijsdiensten aan in verschillende vakken, huiswerkbegeleiding, begeleide blokuren, herhalingen en het hele jaar door ondersteuning, en examensvoorbereiding.

Cursus (1 uur alleen online) - 1 uur 30 minuten of 2 uur afhankelijk van onderwerp/niveau/locatie
Educatieve en georganiseerde leraar met goede revisie- en organisatietechnieken
Alle niveaus (buitenlanders en Franstaligen)
Cursussen Nederlands en Engels voor Franstaligen
Hulp bij huiswerk
Ingelijste blokkade

Docent en patiënt met een goede methodologie aangepast aan elke student

97% succespercentage bij regelmatige monitoring

Aarzel niet om mij te contacteren voor meer informatie!
Tot binnenkort
verified badge
🇫🇷 Spreek zelfverzekerd Engels — Reizen | Zakelijk | Examens | Conversatie 🇬🇧
✨ Wil je vloeiender Engels spreken, of het nu gaat om reizen, werk of het behalen van een examen? Deze cursus is iets voor jou!
✨ Ik ben een gekwalificeerde en gepassioneerde docent met jarenlange ervaring in het lesgeven van talen. Hier leer je Engels op een praktische, motiverende en effectieve manier.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila en ik geef persoonlijke, zorgzame en dynamische lessen.
💬 Tijdens mijn lessen praten we vanaf het begin: geen angst meer, geen stilte meer — alleen nuttig en levendig Engels!

🌍 Kies je route:
✈️ Engels voor reizen
→ Communiceer op de luchthaven, in een hotel, restaurant, in het openbaar vervoer...
→ Leer de uitdrukkingen die moedertaalsprekers daadwerkelijk gebruiken.
→ Ga op avontuur zonder taalangst!

💼 Professioneel Engels
→ Woordenschat en structuren voor vergaderingen, presentaties, e-mails, onderhandelingen...
→ Inhoud afgestemd op uw branche.
→ Krijg zelfvertrouwen en geef je carrière een boost.

🎓 Examenvoorbereiding (IELTS, TOEFL, Cambridge...)
→ Gepersonaliseerde training voor de tests.
→ Strategieën, oefentoetsen, gerichte correcties.
→ Doel: met sereniteit slagen!

💬 Conversatielessen
→ Verschillende thema's: cultuur, maatschappij, reizen, actualiteit, dagelijks leven...
→ Verbeter uw taalvaardigheid in een ondersteunende omgeving.
→ Correcties, woordenschat, uitspraak, zelfvertrouwen: het staat er allemaal!

🎁 Kleine bonus:
Vanaf uw eerste reservering krijgt u direct toegang tot een privé virtueel klaslokaal met alle cursusmaterialen:
interactieve bronnen, grammatica- en woordenschatbladen, leesbegripsoefeningen, schriftelijke en mondelinge expressieactiviteiten, enz.

✨ Klaar om je Engels te transformeren? Begin nu!
verified badge
Ik ben Vertaler-Tolk en heb 25 jaar in de marketing van Amerikaans Petroleum Bedrijf gewerkt.
Mijn talenkennis was heel cruciaal. Na vroegtijdig overlijden van mijn man nog vervangingen gedaan maar na een tijdje private taallessen beginnen geven. Ik heb tot mijn zes jaar Frans gesproken.
verified badge
Gecertificeerd (TEFL) moedertaalspreker Engels die (online) lessen geeft om uw Engelse taalbehoeften te ondersteunen.
Met een focus op UW persoonlijke communicatieve taaltraining, zullen we samen uw eigen behoeften en doelstellingen voor succes vaststellen!
Ik zal de inhoud van uw Engelse lessen op maat maken om ervoor te zorgen dat we uw volledige potentieel kunnen bereiken en al uw doelen kunnen bereiken.
Van absolute beginners tot gevorderd zakelijk Engels, laat mij je ondersteunen op jouw persoonlijke reis.
verified badge
Ik bied cursussen op maat aan, zowel fysiek als op afstand, afhankelijk van de behoeften van elke student. Voor academische ondersteuning pas ik me aan het programma aan dat het kind of de jongere volgt, door de reeds behandelde concepten te verdiepen, moeilijke punten opnieuw uit te leggen of problematische thema's te ontleden.

Volwassenen geef ik voornamelijk basislessen Nederlands, maar ik kan mijn lessen aanpassen aan verschillende doelen. Bijvoorbeeld: het leren van de woordenschat voor een nieuwe functie, het voorbereiden op een examen (Selor, taalcertificering), het opfrissen van je kennis voor een sollicitatiegesprek of het verbeteren van je vermogen om effectief te communiceren in een professionele of persoonlijke context. Mijn aanpak is altijd flexibel, studentgericht en gericht op het versterken van zowel begrip als zelfvertrouwen.
verified badge
Heeft jouw kind moeite met een bepaald vak of wil hij/zij extra oefenen voor de doorstroomtoets, CITO of IEP? Misschien is leren lastig door ADHD, dyslexie of een ander leerprobleem. Ik help graag om jouw kind weer met meer zelfvertrouwen te laten leren!

Na jaren als groepsleerkracht (groep 1 t/m 8) te hebben gewerkt geef ik nu online begeleiding en bijles aan leerlingen die net dat beetje extra hulp nodig hebben. Met mijn ervaring en vakkennis bied ik persoonlijke ondersteuning bij verschillende vakken en help ik kinderen goed voorbereid naar de middelbare school.

Persoonlijk
Elke les is 100% afgestemd op het niveau, de (leer)behoefte en de leerstijl van de leerling: spelenderwijs, met meer herhaling of juist veel afwisseling. Jij als ouder blijft altijd betrokken: na elke les ontvang je een korte terugkoppeling en we bespreken regelmatig de voortgang.

Deskundig
Tijdens - en vooral ook na - mijn jaren als groepsleerkracht in het basisonderwijs heb ik veel (vak)didactische en pedagogische kennis opgedaan. Mijn aanpak is theoretisch onderbouwd. Ik werk met gestructureerde materialen, ben op de hoogte van de verschillende lesmethodes die op school gebruikt worden en blijf zelf ook leren.

Visueel
Veel kinderen begrijpen en onthouden beter als ze het kunnen zien. Vaak helpt een schema, een tekening of een afbeelding heel erg om iets te begrijpen. Door middel van 'visual thinking' worden dingen inzichtelijk en onthoud je het ook beter! In mijn online lessen delen we daarom samen een virtueel whiteboard, waar we allebei aantekeningen op kunnen maken.

Doelgericht
Volgens het principe Leren Zichtbaar Maken neem ik leerlingen mee in hun leerproces. Samen zoeken we uit welke leerdoelen al goed gaan en welke nog niet zijn behaald. Ik maak een plan van aanpak met daarin gerichte oefeningen, strategieën en ondersteuning, afgestemd op de behoeften van je kind. Aan het begin van elke les bespreken we aan welke doelen we gaan werken en gedurende de les kijken we daarop terug.
message icon
Contacteer Nina
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Zoals je weet is Engels spreken essentieel, vooral als je in het buitenland bent en de lokale taal niet spreekt. Of je nu met de basis begint of je spreekvaardigheid wilt verbeteren, ik help je graag bij elke stap!

Ik ben een ervaren docent Frans en geef ook les in Engels, Armeens en Russisch. In mijn lessen concentreer ik me op grammatica, maar besteed ik ook veel aandacht aan spreken en het opbouwen van zelfvertrouwen in echte communicatie.

Ik sta bekend om mijn geduld, vriendelijkheid en behulpzaamheid. Ik zorg er altijd voor dat mijn studenten zich op hun gemak voelen en gemotiveerd zijn om te leren.

De lessen zijn online.
Laten we samen aan je taalreis beginnen. Ik kijk ernaar uit jullie te ontmoeten, mijn lieve studenten! 🌟
verified badge
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!

Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.

Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken

Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!

U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
verified badge
Leer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier!

Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen.

In de lessen behandelen we:

Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier.
Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen.
Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften.
Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken.

Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!
verified badge
Een gekwalificeerde taalcoach met 25 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.

Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.

In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).

We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !

Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.

Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.

Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.

Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.

Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1

Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.

Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.

Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 25 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.

Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.
verified badge
Ik geef lessen voor het Nt2 Staatsexamen en het Inburgeringsexamen, en Zakelijk Nederlands voor expats en mensen die alledaags Nederlands willen leren. Tijdens de cursus voor het inburgeringsexamen leren studenten over geschiedenis, aardrijkskunde en basiswoordenschat, de onderwerpen van het examen. Ze leren hoe ze eenvoudige vragen moeten beantwoorden. Naast voorbereidende lessen voor het Inburgeringsexamen, geef ik ook Zakelijk Nederlands aan expats. Online lessen worden gegeven via Google Meet, MS Teams en andere online platforms. De lessen worden zowel online als op locatie in Den Haag gegeven. Er zijn zowel privélessen als groepslessen beschikbaar.

Ik ben er trots op dat al mijn leerlingen die ik heb voorbereid op hun Nederlandse examens, met hoge cijfers zijn geslaagd:)
verified badge
In deze les zullen we elkaar eerst een beetje leren kennen, je kunt mij vertellen wat je verwacht/wilt in een les, of wat je specifiek nodig hebt. Stap voor stap zorg ik dat jij als student/studente de Nederlandse taal gaat beheersen. Jullie zullen om verschillende redenen Nederlands willen leren, bijvoorbeeld voor een inburgeringsexamen, of omdat je tijdelijk als expat in Nederland woont en de taal wilt leren, andere vinden het leuk om als hobby te doen en weer anderen komen voor de liefde naar Nederland... Er zijn zo veel redenen! Van tiener tot volwassen studenten, van beginner tot gevorderd en ertussen, ik geef met plezier mijn lessen aan studenten over heel de wereld! Nieuwsgierig geworden, ik hoop je in mijn les te zien! Groetjes Carolina.
verified badge
Hallo, mijn naam is Lucie en ik help je graag met het leren van Engels, hetzij vanaf het begin of om je kennis te verbeteren. Ik vind het geweldig om mijn studenten aan het spreken te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van je kennis. Ik structureer mijn lessen altijd rond thema's uit het echte leven (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, hoe ga je winkelen, hoe ga je naar de dokter, praat je op het werk, enz.). We zullen grammatica, woordenschat en uitspraak samen bekijken. Als je halfgevorderd bent, doen we ook cursussen over teksten. We zullen zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen. Houd er rekening mee dat al mijn lessen online zijn (Skype of Google Meet).
verified badge
Al sinds het Gymnasium geef ik bijles Wiskunde, Natuurkunde, Scheikunde, Latijn en taalcusussen latijnse talen Portugees Spaans Frans en Italiaans van niveau basis of beginner tot niveau Gymnasium. Voor Basisschoolleerlingen ook rekenen bijvoorbeeld met breuken en procenten en alle andere modules. Ook nederlandse grammatica en spelling.
verified badge
Tijd om Russisch te leren in Utrecht! Als gediplomeerd docent in Russische taal- en letterkunde verzorg ik reeds 20 jaar - met succes - cursussen in Russische Taal en informeer mensen over de Russisch
De taalcursussen worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Russische taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Russische cultuur
verified badge
Een 34-jarige afgestudeerde bedrijfskundig ingenieur met 12 jaar professionele ervaring biedt haar onderwijsdiensten aan in verschillende vakken, huiswerkbegeleiding, begeleide blokuren, herhalingen en het hele jaar door ondersteuning, en examensvoorbereiding.

Cursus (1 uur alleen online) - 1 uur 30 minuten of 2 uur afhankelijk van onderwerp/niveau/locatie
Educatieve en georganiseerde leraar met goede revisie- en organisatietechnieken
Alle niveaus (buitenlanders en Franstaligen)
Cursussen Nederlands en Engels voor Franstaligen
Hulp bij huiswerk
Ingelijste blokkade

Docent en patiënt met een goede methodologie aangepast aan elke student

97% succespercentage bij regelmatige monitoring

Aarzel niet om mij te contacteren voor meer informatie!
Tot binnenkort
verified badge
🇫🇷 Spreek zelfverzekerd Engels — Reizen | Zakelijk | Examens | Conversatie 🇬🇧
✨ Wil je vloeiender Engels spreken, of het nu gaat om reizen, werk of het behalen van een examen? Deze cursus is iets voor jou!
✨ Ik ben een gekwalificeerde en gepassioneerde docent met jarenlange ervaring in het lesgeven van talen. Hier leer je Engels op een praktische, motiverende en effectieve manier.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila en ik geef persoonlijke, zorgzame en dynamische lessen.
💬 Tijdens mijn lessen praten we vanaf het begin: geen angst meer, geen stilte meer — alleen nuttig en levendig Engels!

🌍 Kies je route:
✈️ Engels voor reizen
→ Communiceer op de luchthaven, in een hotel, restaurant, in het openbaar vervoer...
→ Leer de uitdrukkingen die moedertaalsprekers daadwerkelijk gebruiken.
→ Ga op avontuur zonder taalangst!

💼 Professioneel Engels
→ Woordenschat en structuren voor vergaderingen, presentaties, e-mails, onderhandelingen...
→ Inhoud afgestemd op uw branche.
→ Krijg zelfvertrouwen en geef je carrière een boost.

🎓 Examenvoorbereiding (IELTS, TOEFL, Cambridge...)
→ Gepersonaliseerde training voor de tests.
→ Strategieën, oefentoetsen, gerichte correcties.
→ Doel: met sereniteit slagen!

💬 Conversatielessen
→ Verschillende thema's: cultuur, maatschappij, reizen, actualiteit, dagelijks leven...
→ Verbeter uw taalvaardigheid in een ondersteunende omgeving.
→ Correcties, woordenschat, uitspraak, zelfvertrouwen: het staat er allemaal!

🎁 Kleine bonus:
Vanaf uw eerste reservering krijgt u direct toegang tot een privé virtueel klaslokaal met alle cursusmaterialen:
interactieve bronnen, grammatica- en woordenschatbladen, leesbegripsoefeningen, schriftelijke en mondelinge expressieactiviteiten, enz.

✨ Klaar om je Engels te transformeren? Begin nu!
verified badge
Ik ben Vertaler-Tolk en heb 25 jaar in de marketing van Amerikaans Petroleum Bedrijf gewerkt.
Mijn talenkennis was heel cruciaal. Na vroegtijdig overlijden van mijn man nog vervangingen gedaan maar na een tijdje private taallessen beginnen geven. Ik heb tot mijn zes jaar Frans gesproken.
verified badge
Gecertificeerd (TEFL) moedertaalspreker Engels die (online) lessen geeft om uw Engelse taalbehoeften te ondersteunen.
Met een focus op UW persoonlijke communicatieve taaltraining, zullen we samen uw eigen behoeften en doelstellingen voor succes vaststellen!
Ik zal de inhoud van uw Engelse lessen op maat maken om ervoor te zorgen dat we uw volledige potentieel kunnen bereiken en al uw doelen kunnen bereiken.
Van absolute beginners tot gevorderd zakelijk Engels, laat mij je ondersteunen op jouw persoonlijke reis.
verified badge
Ik bied cursussen op maat aan, zowel fysiek als op afstand, afhankelijk van de behoeften van elke student. Voor academische ondersteuning pas ik me aan het programma aan dat het kind of de jongere volgt, door de reeds behandelde concepten te verdiepen, moeilijke punten opnieuw uit te leggen of problematische thema's te ontleden.

Volwassenen geef ik voornamelijk basislessen Nederlands, maar ik kan mijn lessen aanpassen aan verschillende doelen. Bijvoorbeeld: het leren van de woordenschat voor een nieuwe functie, het voorbereiden op een examen (Selor, taalcertificering), het opfrissen van je kennis voor een sollicitatiegesprek of het verbeteren van je vermogen om effectief te communiceren in een professionele of persoonlijke context. Mijn aanpak is altijd flexibel, studentgericht en gericht op het versterken van zowel begrip als zelfvertrouwen.
verified badge
Heeft jouw kind moeite met een bepaald vak of wil hij/zij extra oefenen voor de doorstroomtoets, CITO of IEP? Misschien is leren lastig door ADHD, dyslexie of een ander leerprobleem. Ik help graag om jouw kind weer met meer zelfvertrouwen te laten leren!

Na jaren als groepsleerkracht (groep 1 t/m 8) te hebben gewerkt geef ik nu online begeleiding en bijles aan leerlingen die net dat beetje extra hulp nodig hebben. Met mijn ervaring en vakkennis bied ik persoonlijke ondersteuning bij verschillende vakken en help ik kinderen goed voorbereid naar de middelbare school.

Persoonlijk
Elke les is 100% afgestemd op het niveau, de (leer)behoefte en de leerstijl van de leerling: spelenderwijs, met meer herhaling of juist veel afwisseling. Jij als ouder blijft altijd betrokken: na elke les ontvang je een korte terugkoppeling en we bespreken regelmatig de voortgang.

Deskundig
Tijdens - en vooral ook na - mijn jaren als groepsleerkracht in het basisonderwijs heb ik veel (vak)didactische en pedagogische kennis opgedaan. Mijn aanpak is theoretisch onderbouwd. Ik werk met gestructureerde materialen, ben op de hoogte van de verschillende lesmethodes die op school gebruikt worden en blijf zelf ook leren.

Visueel
Veel kinderen begrijpen en onthouden beter als ze het kunnen zien. Vaak helpt een schema, een tekening of een afbeelding heel erg om iets te begrijpen. Door middel van 'visual thinking' worden dingen inzichtelijk en onthoud je het ook beter! In mijn online lessen delen we daarom samen een virtueel whiteboard, waar we allebei aantekeningen op kunnen maken.

Doelgericht
Volgens het principe Leren Zichtbaar Maken neem ik leerlingen mee in hun leerproces. Samen zoeken we uit welke leerdoelen al goed gaan en welke nog niet zijn behaald. Ik maak een plan van aanpak met daarin gerichte oefeningen, strategieën en ondersteuning, afgestemd op de behoeften van je kind. Aan het begin van elke les bespreken we aan welke doelen we gaan werken en gedurende de les kijken we daarop terug.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Nina