Op zoek naar een zeer ervaren bijlesdocent voor economie en/of bedrijfseconomie? Dan ben je bij mij aan het juiste adres! Ik ben een oud-docent economie met eerstegraads onderwijsbevoegdheid die zich sinds 2021 volledig heeft toegelegd op het geven van bijles in verschillende vakken. Dat heb ik gedaan omdat ik dan kan doen wat ik het allerleukst vind: stof uitleggen, de leerling zelfvertrouwen geven en samen aan betere cijfers werken. Op die manier heb ik de afgelopen jaren al zo'n 200 leerlingen geholpen met het halen van voldoendes of zelfs met het halen van examens!
Aangezien ik een oud-docent economie ben, kan ik je perfect helpen als je moeite hebt met dit vak. Ook met bedrijfseconomie kan ik je heel goed helpen, want mijn bachelor International Business en master Finance zaten vol met vakken die tot bedrijfseconomie behoren. Ik word altijd vrolijk van balansen, resultatenrekeningen en liquiditeitsoverzichten invullen. :)
Hoe de bijles eruitziet gaat altijd in overleg, maar over het algemeen ben ik een groot voorstander van zo snel mogelijk aan de slag gaan met opgaven. Waarom? Omdat ik dan snel kan zien wat je al zelf kunt en wat je juist nog lastig vindt. Daar help ik dan bij. Op die manier geef ik geen onnodige uitleg over dingen die je al weet. Bovendien kun je de uitleg die je wél nodig hebt dan direct toepassen in een opgave. Daardoor beklijft de stof een stuk beter.
Mocht je trouwens een voorkeur hebben voor bijles aan huis, maar woon ik te ver weg, overweeg dan toch om eens online bijles uit te proberen. Daar ben ik zeer ervaren in. Ik geef online bijles altijd via Google Meet en gebruik dan een digitaal whiteboard waarop ik kan tekenen, kleuren, plakken en typen. Op die manier kan ik alles perfect uitleggen/voordoen. Alles wat ik heb op whiteboard heb gezet, deel ik vervolgens met je via WhatsApp zodat je alle uitleg en uitwerkingen na de bijles nog eens op je gemakje kunt bekijken. Superhandig!
Als ik mezelf tot slot in een aantal woorden zou moeten omschrijven, zijn dat: kundig, rustig, betrouwbaar, toegankelijk, betrokken en netjes.