van28.00EUR/ u
Calculus, Algebra en Trigonometrie wiskunde les tot middelbare scholieren
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Wiskunde is geen vak of getallen maar meer een taal. Als het perfect wordt begrepen, kan het het begrip van de wereld veranderen.Omdat ik een technische achtergrond heb, geloof ik dat wiskunde de basis is van elke ontwikkeling. Ik ben vooral geïnteresseerd in het lesgeven in Calculus en Algebra.
Locatie
Les via webcam
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Zaandijk, Nederland






|
Use ⊞+wheel to zoom!
Algemene info
Leeftijd: | Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Engels, Nederlands |
Over
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Oorspronkelijk afkomstig uit India, kwam ik in 2016 naar Nederland om mijn M.Sc. in Chemical Engineering aan de TU Delft. Ik ben afgestudeerd in 2018 en werk sindsdien als Production Engineer in Olam Cocoa.Omdat ik een technische achtergrond heb, ben ik dol op wiskunde en wetenschap. Verder ben ik altijd behoorlijk geïnteresseerd geweest in geschiedenis (vooral middeleeuwse geschiedenis) en aardrijkskunde.
Omdat ik altijd al geïnteresseerd ben geweest in het delen van kennis, geloof ik dat ik een bijdrage kan leveren aan de samenleving door zoveel mogelijk kennis over te dragen aan de volgende generatie en daarom heb ik een profiel gemaakt op Apprentus.
PS: Ik kan Nederlands, luisteren, schrijven en verstaan.
gr,
Ankit
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Ankit snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 28€Les via webcam
van 34€Bij de student thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds juni 2021
- Verbonden met Google
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 28€Les via webcam
van 34€Bij de student thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
Roland
Bijles wiskunde/calculus/natuurkunde voor middelbare scholieren en universiteitsstudenten
Wiskunde, calculus en natuurkunde kunnen soms overweldigend zijn, vooral als de theorie of oplossingsmethode onduidelijk is. Ik ben cum laude afgestudeerd Luchtvaart- en Ruimtevaarttechniek aan de TU Delft en help sinds 2017 andere leerlingen met hun problemen. Met mijn rustige en stapsgewijze uitleg wordt een tweede kijk op de oplossingsprocedure gegeven, wat vaak ontbreekt. Ik geef bijles in diverse wiskunde- en natuurkundevakken op zowel het middelbaar als het middelbaar onderwijs, maar ook op wetenschappelijk bachelorniveau. Dit kan theorie/oefeningsgericht zijn, maar ook examenvoorbereiding.
Yogesh
OMPT voorbereidingscursus voor toelatingsexamens voor de universiteit
Als wiskundefanaat doe ik graag dingen die met wiskunde te maken hebben. Om die reden vind ik het fijn om mijn wiskundige kennis met anderen te delen. Ik zou graag wiskundeonderwijs geven aan middelbare scholieren of universiteitsstudenten (HAVO, HBO, VWO) met mijn ervaring van meer dan 10 jaar.
De meeste Nederlandse universiteiten vragen OMPT-A OMPT-E OMPT-F of OMPT-D (online wiskunde plaatsingstoets) voor specifieke bacheloropleidingen.
Als u OMPT (online wiskunde plaatsingstest) moet behalen, kan ik u helpen.
Mijn lessen zijn veelomvattend, duidelijk en persoonsgebonden. Ik zorg ervoor dat de studenten snel leren met een minimum aan lessen.
Stephen A.
Masterstudent Wiskunde met meer dan 10 jaar ervaring in het onderwijs brengt jou dichter bij de 10. Online hulp mogelijk.
Ik geloof dat iedereen wiskunde kan leren. En met een gemiddelde beoordeling van 8.5 voor mijn examentrainingen bij onder anderen lyceo, heb ik een hoop anderen dat ook doen ervaren.
We beginnen meestal met wat (eenvoudige) opgaven rondom het onderwerp om te peilen waar jouw begrip zit. Zo kan ik een aanpak op maat construeren waarmee jij gegarandeerd het licht zult zien. Echte garanties bestaan natuurlijk niet in het onderwijs. Maar ik kan wel garanderen dat jij, na elk uurtje bijles, weer een stukje dichter bij het wiskundegenie zult zijn dat je eigenlijk bent.
Daarnaast heb ik in de afgelopen twee jaar heel wat ervaring opgedaan in het online onderwijzen. Inmiddels heb ik een tekentablet, een iPad en een externe microfoon (t.w.v. 300 euro) om ook online de beste ervaring te kunnen leveren.
Afhankelijk van het gekozen pakket is er de mogelijkheid om mij ook buiten de bijlessen om om hulp te vragen. Denk hierbij aan een (korte) uitwerking of toelichting.
Alle niveaus zijn welkom, alle leeftijden. Bring it on!
Yasin
Bijles voor wiskunde A & B, rekenen en natuurkunde
Wiskunde, natuurkunde en rekenen zijn vakken waar veel mensen moeite mee hebben. Ik ben van mening dat met goede begeleiding iedereen een goed cijfer kan halen voor deze vakken. Tijdens de lessen wordt er gekeken naar wat de struikelpunten zijn, wat ik dan op een zo goed mogelijke manier uit zal leggen wat het duidelijkst is voor de leerling. Exacte vakken kunnen veel makkelijker gemaakt worden door handige trucjes toe te passen. Tijdens de lessen zal ik deze op een zo duidelijk mogelijke manier overbrengen. Iedereen denkt anders en daar houd ik rekening mee. We kijken samen wat het beste voor jou werkt!
Met getallen werken kan erg leuk zijn en dat wil ik graag overbrengen aan anderen!
Roberta
Mathematics (algebra and calculus), Italian, and test preparation
Hello, my name is Roberta, I'm 23 years old and I'm a mathematical student at the Vrije Universiteit Amsterdam.
Apart from my study, I worked as a bartender for about a year, but now I would like to do something that suits my study path.
I like very much solving mathematical problems and also helping other people in solving them.
So, if you are struggling with math problems, do not be discouraged, you can contact me and I will help you.
In addition, I can also give Italian lessons.
Koen
Pure en toegepaste wiskunde. Theoretische en toegepaste wiskunde. Mathématiques pures et appliquées.
Als ervaren econoom met een brede kennis van zuivere en toegepaste wiskunde, geef ik bijles in verschillende vakgebieden van de wiskunde: calculus, algebra, meetkunde, statistiek, trigonometrie, ...
Ik kan lessen geven in drie talen: Engels, Frans en Nederlands.
Voel je vrij om meer informatie te vragen als je geïnteresseerd bent.
Als ervaren econoom met een zeer gedegen kennis van pure en toegepaste wiskunde, geef ik bijles wiskunde. De volgende domeinen worden oa behandeld: analyseren, algebra, meetkunde, statistiek, goniometrie, ...
Ik kan de lessen geven in drie talen: Engels, Frans en Nederlands.
Vraag gerust meer informatie indien je geïnteresseerd bent.
En tant qu'économiste expérimenté avec de larges connaissances and mathématiques pures et appliquées, je donne des cours particuliers dans divers domaines des mathématiques: calcul, algèbre, géométrie, statistique, trigonométrie, ....
Je peux donner des cours en trois langues: anglais, français et néerlandais.
Néhésitez pas à demander plus d'informations si vous êtes intéressé.
Ozaif
Wiskunde/Natuurkunde voor elk niveau bijv. GRE, SAT, VWO, HBO, WO, HAVO, IB(SL & HL), GCSE(O & A levels) 9 jaar ervaring
Leraar zijn zal me helpen om een impact te hebben op het leven van studenten. Nadat ik tijdens mijn middelbare school geavanceerde cursussen in wiskunde en natuurkunde heb gevolgd, was ik op maat gemaakt voor engineering, omdat het ook om kritisch denken gaat. Het doorgeven van de kennis die ik heb geleerd is mijn manier om terug te geven.
Clément
Bijles voor de vakken Economie en Wiskunde in het algemeen
Hey, mijn naam is Clément en ben 20 jaar oud. Ik ben afgestudeerd bij het Koninklijk Atheneum Koekelberg en studeer nu de richting Toegepaste Economische Wetenschappen aan de VUB (BA2). Tijdens mijn volledige studieperiode heb ik steeds uitleg gegeven voor de vakken economie en wiskunde aan medestudenten. Hopelijk kan ik jou ook helpen de leerstof te begrijpen en misschien zelfs interesse te creëren.
Stefano
Tutorial in (pre)Algebra and Calculus aimed at Economics and Business Studies
My tutorials are aimed at helping you have a better understanding of the basics of economics and increase your grades in your School or University courses.
They are tailored to your doubts and topics you struggle most with in a "hands-on" approach.
Taught topics include:
-Equations, Inequalities and how to solve them
-Functions, what they are and how to plot them
-Derivation, complete and partial
-Integration
-Polynomials, Exponentials, Logarithms and how to work with them
Anton
Echt wiskunde snappen? Ik geef bijles wiskunde voor scholieren en studenten, voor elk gewenst niveau: vmbo, havo, vwo, hbo, universiteit
In mijn lessen ga ik eerst met je kijken wat je zwakke punten zijn. Vervolgens behandel ik kort de theorie, zodat je inzicht krijgt in de achtergronden van het onderwerp. Daarna gaan we samen oefenen, oefenen en nog eens oefenen. Na de les ga jij zelf nog door met oefenen door het maken van huiswerk, zodat je de stof nog sneller gaat begrijpen! Let op: ik verwacht een serieuze inzet! Mijn lessen duren 1 uur of 2 uur, afhankelijk van de beschikbare tijd en jouw wensen. Ik geef les op elk niveau: of je nu in de brugklas zit of eindexamen gaat doen of vastloopt met een wiskundig probleem tijdens je studie; het maakt niet uit: er is hulp!
Stuur een berichtje en samen gaan we de wiskundeproblemen oplossen!
Koen
privelessen wiskunde (hoger onderwijs) online of regio Lokeren
OPLEIDING
Ben je een student in het middelbaar of in het hoger onderwijs (hogeschool/universiteit) en lukt het vak wiskunde je niet goed? Dan kan ik je helpen. Ik ben zelf wiskundige van opleiding en heb daarnaast gedoctoreerd in de toegepaste wiskunde. Ik heb dus een passie voor wiskunde en wil graag mijn kennis delen onder andere via het geven van bijlessen. Ik heb dus een brede basis in wiskunde (algebra, analyse, numerieke wiskunde, statistiek, …) en heb tijdens mijn doctoraat wiskundeles gegeven. Hiervoor heb ik in de tijd een prijs gewonnen voor beste lesgever!
BIJLES
De voorbije jaren heb ik met succes bijlessen gegeven aan zowel studenten in het middelbaar als studenten aan de universiteit (Bachelor ingenieurswetenschappen, Bachelor handelsingenieur, Bachelor Fysica, Bachelor/master Toegepaste Economische Wetenschappen, Bachelor Biochemie).
Tijdens de bijles vertrek ik vanuit de problemen die de student ervaart tijdens het studeren. Ik leg de theorie uit aan de hand van eenvoudige voorbeelden en we lossen samen een paar oefeningen op. Door mijn geduldige aanpak creëer ik een klimaat waar de student het gevoel heeft dat het alles kan en mag vragen. Mijn grootste kwaliteit als bijlesgever is dat ik heel geduldig ben en bereid ben alles veelvuldig uit te leggen.
PRAKTISCH
De bijlessen gaan ofwel online door ofwel in een straal van 15km rond Lokeren (Gent dus ook). Veruit de meeste bijlessen gaan bij mij online door en dit verloopt prima. Ik maak live nota's tijdens de bijles die de student kan meevolgen. Na de bijles worden deze dan beschikbaar gesteld voor de student.
Verder geef ik ook live bijles in een omgeving rond Lokeren, dit ofwel bij mij thuis ofwel bij de student.
Tim
Algebra/Calculus/Statistiek: Hoger onderwijs (privéles)
Hulp nodig bij algebra of calculus? Als burgerlijk ingenieur, 30, help ik je graag verder! Bijleren op jouw tempo en met veel voorbeelden om de leerstof te verduidelijken. Ik heb al jaren ervaring in het leren van eenvoudige en complexe leerstof.
--- Locatie: online/bij de leerling thuis ----
De lessen verlopen als volgt. Eerst gaan we samen op zoek naar de grootste struikelblokken van de student. Deze kunnen gerelateerd zijn aan de leerstof als aan de studiemethode. Vanaf daar werk ik verder op het tempo van de student en moedig ik hen aan zoveel mogelijk vragen te stellen. Ik geef ook tips en trucs, en verbeter hun werkwijze waar nodig. Tijdens de les geef ik veel voorbeelden om de leerstof interessanter te maken en lossen we samen oefeningen op. Eens oefenen uit de les beheerste, ik nog uitdagende oefeningen om ook te testen op het diepere begrip van de leerstof. Op die manier probeer ik de student optimaal voor te bereiden op zijn/haar toets van examen.
Leren moet echter ook aangenaam zijn. Daarom streef ik altijd naar een band met de student door een spontane en positieve aanpak. Verder ben ik ook heel geduldig. Dit alles om de problemen op te lossen en te verbeteren.
Ben je geïnteresseerd? Aarzel niet om mij te ontvangen!
Graag tot komen!
---
Timo
Sam
Wiskunde/Informatica Universiteit (Voor bachelor studenten)
Welkom Student,
Zelf afgestudeerd aan de studie Wiskunde en Informatica, heb ik opgemerkt dat er veel vakken zijn waar een gros van de studenten moeite mee heeft. Dit zijn vaak ook nog eens de vakken die het belangrijkst zijn voor de voortgang, omdat veel toekomstige vakken er op voortborduren. Ben jij nou een bachelorstudent en heb jij dit zelfde probleem, dan ben je op het juiste adres. Samen nemen we de stof door en werken we naar je tentamens toe, zodat jij zelfverzekerd je tentamens in kan.
Veel van dit soort vakken hebben vanaf een 'birds-eye view' duidelijk specifieke soorten opgaven die je moet kunnen om je tentamen te halen. Dit soort opgaven pikken we eruit en daar gaan we je samen in trainen om hier handigheid in te krijgen. Daarnaast zullen we je zwaktepunten tegengaan door opdrachten en theorie daarover door te nemen.
Om een duidelijk idee te krijgen van welke vakken ik gedaan heb en waar ik je precies mee kan helpen, heb ik hieronder een lijst met mijn voltooide universiteitsvakken (allemaal behaald met een 7 of hoger). Merk op dat ik zelf in Utrecht studeer, dus jouw vakken kunnen van andere namen voorzien zijn.
Wiskunde
- Bewijzen in de Wiskunde
- Infinitesimaalrekening en Lineaire Algebra 1
- Inleiding Kansrekening en Statistiek
- Infinitesimaalrekening en Lineaire Algebra 2
- Analyse
- Inleiding Meetkunde
- Inleiding Groepen en Ringen
- Inleiding Analyse in Meer Variabelen
- Inleiding Topologie
- Functies en Reeksen
- Discrete Wiskunde
- Topologie en Meetkunde
- Inleiding Scientific Computing
- Analyse in Meer Variabelen
- Differentieerbare Variëteiten
- Groepen, Modulen en Voorstellingen
- Scriptie
Informatica
- Computerarchitectuur en Netwerken
- Imperatief Programmeren
- Functioneel Programmeren (Haskell)
- Introduction Project
- Databases
- Datastructuren
- Graphics
- Optimalisering en Complexiteit
- Talen en Compilers
- Concurrency
- Modelleren en Systeemontwikkeling
- Software Testing en Verificatie
- Beeldverwerking
- Softwareproject
Als je niet zeker weet of ik je kan helpen, dan kan je me altijd een bericht sturen!
Sam
Mehdi
Slaag met vlag en wimpel voor je wiskunde-examens op VWO, HBO, en WO niveau!
Ik stem elke les af op jouw behoeften. Ik ontwikkel aangepast materiaal en voorzie de leerling van huiswerk om de leerervaring zo optimaal mogelijk te maken. Elke les duurt 1 tot 1,5 uur, afhankelijk van jouw wensen.
Ik ben trots op mijn bewezen resultaten: meer dan 40 studenten van verschillende niveaus zijn geslaagd voor hun examens en hebben hun opdrachten met hoge cijfers afgerond. Stap in de wereld van mijn op maat gemaakte wiskundelessen en til jouw wiskundige vaardigheden naar een hoger niveau!
Dorus
Bijles en hulp met scriptie en opdrachten Economie, Bedrijfseconomie, Econometrie
Hoi! Ik ben Dorus, en ben momenteel bezig met het afronden van mijn master Econometrics and Data Science. Ik heb een achtergrond en bachelor in Economie en Bedrijfseconomie; tijdens mijn bachelor heb ik gewerkt bij een pensioenuitvoerder en een private bank, en heb ik een bestuursjaar gedaan bij een beleggingsclub voor studenten.
Ik heb ervaring met het geven van bijles en examentraining aan bachelorstudenten econometrie, en ik help regelmatig kennissen en vrienden met het maken van assignments, opdrachten en scripties. Ik kan je bijles geven in (bedrijfs)economie en wiskundevakken op vwo en universitair niveau, en ik kan je helpen bij het maken van assignments, opdrachten en scripties.