Privélessen
in Oisterwijk

van45.00EUR/ u
Muziekproductie! Je eigen tracks produceren zoals Martin Garrix?
Je eigen tracks produceren zoals Martin Garrix?
In de lessen muziekproductie ontdek je hoe het is om je eigen muziek te maken. Door het gebruik van de juiste software is het produceren van muziek steeds eenvoudiger geworden. Samen met jouw docent van leer je deze software te gebruiken, krijg je alle 'tips & tricks' en ga je jouw eigen tracks maken!
Wat jij wilt leren staat centraal. Of je nu van pop of dance houdt. Onze docenten helpen jou om je muziek naar een hoger niveau te tillen en adviseren ook wat je allemaal nodig hebt om je eigen producties te maken. Voor het produceren van muziek hoef je geen instrument te bespelen.
In de lessen muziekproductie ontdek je hoe het is om je eigen muziek te maken. Door het gebruik van de juiste software is het produceren van muziek steeds eenvoudiger geworden. Samen met jouw docent van leer je deze software te gebruiken, krijg je alle 'tips & tricks' en ga je jouw eigen tracks maken!
Wat jij wilt leren staat centraal. Of je nu van pop of dance houdt. Onze docenten helpen jou om je muziek naar een hoger niveau te tillen en adviseren ook wat je allemaal nodig hebt om je eigen producties te maken. Voor het produceren van muziek hoef je geen instrument te bespelen.
Locatie
Op een locatie gekozen door de leraar : Beauty2day Professionals, Kerkstraat, Berkel-Enschot, Nederland












|
Use ⊞+wheel to zoom!
Algemene info
Leeftijd: | Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 30 minuten 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Nederlands, Engels |
Over
Een muziekinstrument leren spelen?Toonaangevend geeft muziekles op ieder niveau en in elk genre. Van pianoles tot gitaarles en van muziekproductie tot saxofoonles. Heb je nog nooit een instrument gespeeld of speel je de sterren van de hemel? Onze docenten helpen jou om het beste uit jezelf te halen.
Opleiding
Bekijk hier het overzicht van lessen die wij jou te bieden hebben. Van Adele tot Chopin en van Martin Garrix tot de blues: je leert wat je wilt leren in jouw eigen tempo. Improviseren op de blues, spelen vanaf akkoorden of juist noten lezen. Leer je eigen liedjes schrijven of bekende hits spelen.Leservaring
De lessen worden afgestemd op jouw wensen. Plezier in muziek staat centraal en de lessen zijn maandelijks opzegbaar. Vraag vandaag nog een gratis proefles aan!Beoordelingen (1)
Geeft prima les , legt goed uit
Wil je wat meer weten over de opbouw van muziek in het algemeen? Of leren luisteren naar muziek? In de lessen muziektheorie gaan we wat dieper in op de muziek die je speelt of waar je naar luistert. Ook leer je muziek te analyseren, je je gehoor trainen en leer je wat over de geschiedenis van muziek en muziektheorie.
Ook ter voorbereiding op reguliere muziekexamens bieden wij muziektheorielessen aan voor niveau's A t/m D.
Gitaar spelen zoals Ed Sheeran, soleren op de blues of rocken zoals Jimi Hendrix?
De gitaar is een veelzijdig instrument wat in veel genres terug te vinden is, van klassiek tot blues. Onze docenten zijn breed georiënteerd en kunnen je in elk genre helpen. Of je nu een beginner bent of al gitaar speelt bij het kampvuur, de gitaardocenten van Toonaangevend staan voor jou klaar!
Van slaggitaar tot tabs en solo's
Wij vinden het belangrijk dat naast het leren van de basiskennis en vaardigheden ook jouw eigen favoriete songs en skills een plaats krijgen in de les. Daarom ga jij samen met je docent aan de slag om het beste uit jezelf en uit jouw instrument te halen.
Ukelele
Ukelele spelen is vrij eenvoudig en zó leuk. Leer stemmen, slagjes en akkoorden en speel mee met jouw favoriete liedjes!
Bekende hits, de filmmuziek van Einaudi, Chopin of Boogie Woogie leren spelen?
De piano is een van de populairste instrumenten. Bovendien is het instrument uiterst geschikt om de basisprincipes van de muziek bij te brengen dankzij de overzichtelijkheid van het klavier. Wij geven pianoles op ieder niveau en in elk genre. Heb je nog nooit piano gespeeld of speel je de sterren van de hemel? Onze pianodocenten helpen je om het beste uit jezelf te halen.
Aan de hand van een goede pianomethode leer je noten lezen, improviseren of met akkoorden spelen. Wij leren je natuurlijk je favoriete liedjes te spelen, maar helpen je ook bij het noten leren lezen en muziektheorie. De lessen worden afgestemd op jouw wensen.
Spelen met akkoorden
Zing je graag? Leer jezelf dan begeleiden met akkoorden. Met drie of vier akkoorden kun je al snel jouw favoriete liedjes begeleiden. Een hele andere manier van pianospelen waarbij noten lezen niet nodig is.
Wil jij ook met bass-riffs grooven op jouw favoriete nummers?
De basgitaar is een veelzijdig instrument wat in veel genres terug te vinden is. Samen met de drummer zorgt een bassist voor het ritme en de groove. Daarom ben je als bassist onmisbaar. Onze docenten zijn breed georiënteerd en kunnen je in elk genre helpen. Of je nu een beginner bent of al basgitaar speelt in een bandje. De docenten van Toonaangevend staan voor jou klaar!
Wij vinden het belangrijk dat naast het leren van de noodzakelijke basis ook jouw eigen favoriete songs of skills een plaats krijgen in de les. Daarom ga jij samen met je docent aan de slag om het beste uit jezelf en uit jouw instrument te halen.
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Jeroen snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 45€Bij de leraar thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds juni 2018
- Geverifieerd telefoonnummer
- Verbonden met Facebook
- Verbonden met Google
- Verbonden met Linkedin
- Geverifieerd via Twitter
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 45€Bij de leraar thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Privélessen
in Oisterwijk
Vergelijkbare lessen
Kim
Elektronische muziek leren in al zijn aspecten: advies op maat
Je spendeert vaak tijd achter je computer, geluidsmodules, synths of midi-toestellen om stevige beats, een hypnotiserende groove, dromerige soundscapes of een meeslepend verhaal te creëren. Kortom, je bent gebeten door elektronische muziek. Je wilt je sound tot een hoger niveau tillen maar je blijft met vragen zitten rond bv. de kwaliteit van je sound, live optreden, synthezisers, muziektheorie, verhoging van luisteraars, akoestiek, over je software, etc... Je bent bij het juiste adres als je met dergelijke vragen zit. Ik wil jou graag verder helpen zodat je sneller op weg bent om je muzikale doelen te bereiken en dit op een efficiënte en budgetvriendelijke manier.
Wat bied ik aan?
- Lessen over de volgende Digital Audio Workstations (DAW): Reason Studios, Ableton Live, Reaper, Fruity Loops
- Lessen over geluidssynthese (Sound Design) via onder meer synthesizers, drumcomputers en effecten
- Algemene begeleiding/coaching in het overwinnen van de obstakel die samenhangen met producen (vb. kennis over mixen, mastering, modulaire opstelling, muziektheorie, computer/laptop benodigheden, akoestiek en psychoakoestiek, mentale uitdagingen, ...)
Heb je een vraag of wil je meer informatie?
Contacteer mij gerust :).
Vladimir
Gitaar, Muziek theorie , Compositie, Muziek software
Ik ben een professionele gitarist, gitaarleraar en componist. Ik heb meer dan 10 jaar ervaring in het lesgeven in muziek. Vaardig in vele stijlen, zoals klassiek, flamenco, bossa nova, blues, jazz. Bekwaam in muziektheorie, muziekcompositie en muzieksoftware zoals Logic Pro, Ableton Live, Max MSP. Als je wilt leren hoe je gitaar moet spelen, om je eigen muziek te componeren met behulp van instrumenten of een computer, kan ik je helpen. Als je een vraag hebt, aarzel dan niet om te bellen of te schrijven!
Seppe
Ableton Live en elektronische muziekcursus op maat
Zit jij in de knoop met een complexe computercompositie of zet jij gewoon je eerste stappen in de elektronische muziekwereld. Dan zullen in deze les(sen) al jou vragen beantwoord worden.
Alles rond technologie en muziek, van studio tot live, van synths tot creatief programmeren en nog veel meer.
Regio: Antwerpen, Brussel
Mick
Leer muziek maken met Logic Pro, Pure Data, Max/Msp of Supercollider
Hallo! Mijn naam is Mick. Ik ben een enthousiaste elektronische muzikant, woonachtig in Den Dolder, maar veel actief in Utrecht en Amsterdam. Ik heb voor diverse grote theatervoorstellingen muziek gemaakt en mijn installaties zijn ook op verschillende plekken vertoond in Nederland.
Naast mijn persoonlijke werk geef ik sinds een jaar les in muziek productie en programmeren aan de HKU.
In deze lesreeks zullen we diverse onderdelen van elektronische muziek behandelen, maar het lesmateriaal is ook erg afhankelijk van de interesses en ambities van de student.
De lessen die ik geef zijn volledig gericht op de verlangen van de leerling. Mocht een leerling erg geïnteresseerd zijn in de technische aspecten van klank ontwerp of het programmeren hier van, dan zal daar de focus liggen. Als een leerling juist interesse heeft in het produceren van nummers in een programma als Logic, dan zullen we hier op focussen. De eerste les zal dan ook voornamelijk een kennismaking zijn, waarbij ik verschillende technieken laat zien en bespreek met de leerling, waarop ik op basis van de ambitie en interesse het lesprogramma zal samenstellen.
Iedereen is welkom om een les te proberen, jong en oud, of je nou ervaring hebt of niet.
Joris
Piano-, compositie en muziek productie lessen (ipad/computer)
Altijd al willen weten hoe je popsongs speelt/produceert? Hoe werk je met programma’s als Logic, Cubase, Pro Tools, Reaper, Studio One, Garageband? Hoe wordt je een echte producer d.m.v. het combineren van loops/synths/software instruments en echte akoestische opnames? Ik, pianist/componist/producer en docent met 25 jaar ervaring op muziekscholen en conservatoria) help je daar graag verder bij in mijn lessen muziek productie / technologie (muziek op de iPad/computer) en voor pianolessen, of een combinatie daarvan. Zie mijn website voor meer info over mij. Interesse? Stuur gerust een bericht!
Pietro
Would you like to produce your own beats with high quality standards? I will teach you some magic tricks ...
Hallo! (Lessons in English)
Wilt u muziek uitgelegd?
Ik produceer Hiphop en elektronische muziek !
Beats, Instrumentals, Liedjes, Geluiden, Jingles : alles wat ik wil.
Ik ben altijd erg gepassioneerd geweest door geluiden en tot Ik 10 was, probeer ik het lekkerste muziek te creëren.
Ik heb onafhankelijk muzikale onderwijs maar heel technisch.
I wish you feel to
Be Ambitious to succeed
Be Imaginative to push the boundaries
Be Inspirational
Be Results-focused to exceed expectations and create structure
[LESSONS ARE GONNA BE IN ENGLISH]
The kind of lessons that I will host are very different and not mainly implemented on the theoretical part of the music production but on the practical one. I will explain you every step that I will take during my production process.
I will produce beats using my techniques and methods during the lessons and I'll try to transplant in you the beauty of immagine, composing, editing, mix and producing your own ideas, IN YOUR OWN NATURAL WAY.
As long as I'm not an academic teacher what I'm offering is close contact with my students to inspire, correct when is really needed and create together what is really close to our soul.
The most important goal during our path? To work and discover your strong points and avoid the bad ones trying to understand them, understand your root.
I will follow you like I follow the artist that I produce.
First rule: HAVING FUN, BECAUSE MUSIC IS FUN!
The feeling that you have when your music is there and is playing for you and for the others will be amazing. I promise you.
Hartelijk Bedankt
Pietro
Mark
(Elektronische) Muziek produceren met FL Studio - Voor beginners en gevorderden!
Altijd al willen leren muziek maken in FL Studio? Dan is deze les voor jou! Ik ben al jaren muziek aan het produceren met FL Studio en deel graag mijn kennis met mensen die dit ook willen leren. Of je nou beginner bent en graag wilt leren hoe je vanuit niks een nummer kan maken of al wat meer ervaren bent en je muziek graag naar een nieuw level wilt tillen, ik kan je daarbij helpen.
Ik ben gespecialiseerd in Electronic Dance Music (EDM), maar heb ook ervaring met veel andere genres.
Ik volg op dit moment zelf ook een cursus Professional Music Production, dus leer zelf ook elke week nieuwe dingen die ik weer kan meenemen in mijn eigen lessen.
Lucie
Experimental Music Composition lessons and tutoring
Dear reader,
The lesson will be tailored-made depending on your needs and interests. My curiosity and knowledge are versatile and broad. Here is an example of subjects we could touch upon together:
- Experimental music composition with an emphasis on electronic music (fixed media composition, live set, multichannel composition), composition mixing instrumental and electronics, algorithmic music
- Music programming (SuperCollider)
- Experimental music history + specific care of being as inclusive and diverse as possible
- Listening sessions
- Creating bridges between classical and experimental music
- Notation: looking at different scores or ways of writing music than the more traditional ones
- Sound synthesis techniques, spectral analysis of sounds and general understanding of timbre
- Music theory with a specific emphasis on harmony and so-called rational tuning systems
- Basics of recording, mixing, editing, and processing sounds (Live Ableton)
- Music research — for instance, if you have to handle written music assignments or carry on specific music research projects
- Coaching & methodology to enable you to carry your music project from A to Z
- Sharing experiences in the music field and offering guidance and motivational support
I am especially interested in working with female and non-binary students who I believe still need extra support in this field but am generally open to all kinds of people, ages and backgrounds!
I look forward to hearing from you!
Leonardo
Gitaar klassiek/ elektrisch/bas - Ableton Live. Gitarist afgestudeerd aan het conservatorium geeft lessen voor alle niveaus.
De 360 graden gitaar. Klassieke of externe of elektrische gitaar, pop / rock / elektronisch / klassiek / experimenteel, alles wat je maar wilt. We zullen de meest duidelijke manier vinden om uit te drukken wat je het leukst vindt. We zullen leren hoe je jouw muziekcomponeert en hoe je de muziek speelt bedoeld je graag luistert. We oefenen techniek en veel liedjes op gitaar. We gaan dag met Ableton (dat is muziek naar de computer) en pedaaleffecten van gitaar. We zullen compositie en improvisatie doen.
De lesmethode is aan jou aangepast.
Alles is à la carte.
We gaan veel spelen en geen saaie theorie.
Beschikbaar in het Nederlands: een betje. Italiano: ovviamente. Engels: ja, zeker. Frans: oui.
cheers,
Leonardo
Miel
muziek productie coaching - beginner - halfgevorderd | poprock enz.
ben een muziek producer die coachend te werk gaat en u als producer in uw kracht en vaardigheden uitwerkt. maar tegelijk ook verschillende muziek structuren en theorieën onder de loep nemen. met een aangepast traject speciaal aangepast aan waar jij mee bezig bent gaan we verder in de wijde wereld van de muziek.
dit kan beide online en in het echt doorgaan.
Wouter
Opnametechniek en mixen in Ableton en/of Studio One
De afgelopen twintig jaar waren revolutionair voor de muziekproductie. Tegenwoordig kan je met je laptop en wat simpele randapparatuur zelf muziek opnemen, produceren en uitbrengen. Dit wordt gedaan met een muziekprogramma genaamd een DAW (Digital Audio Workstation) waarin je geluid kan bewerken. Maar zoals iedereen gemerkt heeft die zo'n programma opstart: dat valt nog niet mee! Honderden knoppen en menu's en een specifieke workflow zorgen ervoor dat je niet zomaar het gewenste geluid krijgt. Ik gebruik en geef les in twee van de meest gebruikte DAW's: Ableton Live en Studio One, waarmee we alle stappen doorlopen van het opnemen van geluid, het gebruiken van samples tot het bewerken en afmixen. Door mijn studies aan de Rockacademie en de afdeling Muziekwetenschap van de UU en mijn ruim tien jaar ervaring als professioneel gitarist, bassist en muziekproducer heb ik ruime kennis van alle aspecten van het werkveld.
Jérémie
MAO-cursus (computerondersteunde muziek) - Garageband / Logic Pro / Pro Tools
EN
Wil je de meeslepende soundtrack van een filmscène componeren, de meeslepende soundscape van een videogame creëren of boeiende arrangementen maken voor een unieke muziekproductie?
Tijdens dit avontuur verwerf je een solide basis in audio-opname, mixen en componeren. Dompel jezelf onder in de ins en outs van computerondersteunde muziekproductie en krijg een diep inzicht in de grondbeginselen. Maar het zullen niet alleen theoretische concepten zijn – u zult praktijkervaring opdoen die uw vaardigheden verstevigt.
Misschien zie je jezelf wel een pakkende melodie creëren met een synthesizer, of een boeiende ritmereeks verfijnen. Zeker is dat je via je muziek je emoties kunt uiten en verhalen kunt vertellen, en dankzij concrete oefeningen deze ideeën kunt omzetten in een gezonde realiteit.
Maak je klaar om opwindende muzikale horizonten te verkennen, unieke soundscapes tot leven te brengen en de kunst van het samenvoegen van creativiteit en technologie onder de knie te krijgen. Of je nu droomt van suggestieve composities voor toneel, film of videogames, deze cursus biedt je de essentiële vaardigheden om de sonische toekomst die je je voorstelt vorm te geven.
Software: Garageband, Logic Pro X, Pro Tools
(Neem je computer mee naar de les)
ENG
Wilt u de betoverende soundtrack van een filmscène componeren, de meeslepende geluidssfeer van een videogame creëren of boeiende arrangementen maken voor een unieke muziekproductie?
Tijdens deze reis verkrijg je een solide basis in audio-opname, mixen en compositie. Dompel jezelf onder in de fijne kneepjes van computerondersteunde muziekproductie en ontwikkel een diep begrip van fundamentele principes. Maar het zullen niet alleen theoretische concepten zijn – je zult in praktische ervaringen duiken die je vaardigheden zullen versterken.
Misschien zul je merken dat je een pakkende melodie creëert met een synthesizer of een boeiende ritmische reeks verfijnt. Wat zeker is, is dat je via je muziek je emoties kunt uiten en verhalen kunt vertellen. Door middel van praktische oefeningen transformeer je deze ideeën in sonische realiteit.
Maak je klaar om opwindende muzikale horizonten te verkennen, unieke soundscapes voort te brengen en de kunst van het combineren van creativiteit en technologie onder de knie te krijgen. Of je nu droomt van het maken van suggestieve composities voor het podium, de bioscoop of videogames, deze cursus zal je essentiële vaardigheden bieden om de sonische toekomst die je voor ogen hebt vorm te geven.
DAW: Garageband, Logic Pro X, Pro Tools
(Neem je laptop mee)
Brant
Ableton Essentials: Electronic Music Production met Ableton Live
In deze muziekproductie les leer je alles over het gebruik van effecten en compositietechnieken in een digitale audio-workstation (DAW). Zelf werk ik het meest in Ableton, maar ik kan ook een les voorbereiden voor het gebruik met een andere DAW.
Of je nu geïnteresseerd bent in het maken van elektronische muziek, hip-hop, pop of een ander genre, deze les zal je helpen om de vaardigheden te ontwikkelen die nodig zijn om je muzikale ideeën tot leven te brengen. Met mijn deskundige begeleiding en praktische tips, zal je merken dat je snel vooruitgang boekt en je eigen unieke stijl kunt ontwikkelen in de wereld van muziekproductie.
Yota
Muziekcompositie en -programmering, elektronische muziekcompositie
Muziekcompositie. Muziektheorie (IB Muziek, ABRSM, GCSE Muziek).
Filmmuziekcompositie. Muziekprogrammering (PureData / SuperCollider / javascript WebAudio).
Elektronische muziek (analoge/modulaire synthesizers, Logic Pro X). Geluidsinstallatie (robotica, Raspberry Pi, doe-het-zelf-apparaten voor het maken van muziek)
Ariël
Basisvaardigheden muziek producen / beatmaking / productie
In deze les zal ik je de basisvaardigheden leren van het muziek producen. Ik leer je het vakjargon, alsook bepaalde theorieën en methodes. De bedoeling is dat je na de les zelf aan de slag kan met de onderwerpen die we samen bekeken hebben.