facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds augustus 2022
Leraar sinds augustus 2022
Saxofoonlessen en/of notenleerlessen voor elk niveau regio Gent
course price icon
Van 26 € /h
arrow icon
Als ervaren saxofonist geef ik graag op een aangepaste, makkelijke manier mijn kennis over. Vanaf het begin wordt de focus gelegd op wat je zelf wil leren spelen. Indien je nog geen notenleerkennis hebt, wordt deze aangeleerd tijdens het saxofoon spelen.

Qua moeilijkheid heb ik ervaring met alle niveaus van saxofonisten gaande van jonge kinderen tot gepensioneerden die nog graag hun droom als muzikant waarmaken. Bij de één gaat het iets vlotter dan bij de ander, maar gemiddeld gezien speel je al vlot een eerste lied in minder dan een maand tijd.

Lessen kunnen heel flexibel gepland worden. Wil jij elke week een les of liever maar elke maand een opfrisbeurt? Dat kan! We leggen onze agenda's wel samen. Graag een halfuur, drie kwartier of een uur les? Ook dat kan. Verder beschik ik over een uitgebreide muziekbibliotheek waarvan je gebruik mag maken. Eigen boeken/werken/cd's of voorstellen kunnen zeker ook!

Locatie: bij mij thuis na de werkuren/ weekend. Regio Melle, vlot bereikbaar met de wagen, bus of trein (Kwatrecht station).
Extra informatie
Breng je eigen saxofoon mee. Ik kan uiteraard helpen een gepast instrument te vinden om aan te kopen.
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • Merelbeke, Merelbeke-Melle, Belgium
  • Merelbeke, Merelbeke-Melle, Belgium
Over
- Ik werk met kinderen en volwassenen. Het aanbod is aangepast aan de leerling.
Er is ondersteuning op vlak van muziekboeken; beginner partituren tot gevorderde partituren.
Opleiding
- 9 jaar muziekschool gevolgd
- 4 jaar notenleer gevolgd
- master klinische psychologie
- extra opleidingen in verband met psychologie relevant voor werkveld (niet relevant voor muzieklessen)
Leservaring
- actief lid harmonieorkest
- actief lid fanfare
- reeds 2 jaar ervaring in les geven voor (beginnende) saxofonisten
- notenleerlessen
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Frans
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Leer spelenderwijs muziek, basgitaar, contrabas op jouw maat en op jouw tempo.
We volgen jouw leertempo en jouw muzieksmaak.
Jaco Pastorius, James Jamerson, Marcus Miller, Flea, Sting,...
Walking jazz lines, Motown grooves, funk lijnen, improvisatie...
verified badge
Hallo, dag pianoliefhebbers Ik geef pianolessen bij mij thuis in Gent.

Ik ben lerares geweest aan het conservatorium van Moskou en Almaty en speel in een ensemble ‘Mezzo & Co’.

Wil jij je droom om pianist te worden waar maken? Kom eens langs in mijn muziekstudio: ‘Mezzo instituut voor piano en cello’. Ik geef pianoles aan mensen van alle leeftijden en niveaus.

Beginnende pianisten leren stapsgewijs hun muzikale talenten te ontwikkelen, gevorderden scherpen hun skills aan door nieuwe uitdagingen aan te gaan.

Bij mij krijgt u aangename en afwisselende pianolessen, steeds aangepast aan uw persoonlijke wensen en mogelijkheden.

Kinderen vanaf 7 jaar maken op een speelse manier kennis met het instrument en leren aan de hand van eenvoudige liedjes en klapspelletjes hun eerste stukjes spelen.

Leerlingen die al een beetje ouder zijn, maken kennis met de geheime taal van de muziek en leren al doende de notenleer die ze bij de stukjes nodig hebben

Volwassenen zijn natuurlijk ook welkom, met of zonder voorkennis van notenleer.
verified badge
Piano leren spelen is een doel dat u alleen kunt bereiken door regelmatig te oefenen.
Gezien het feit dat veel leerlingen en volwassenen niet veel tijd hebben om te oefenen, zijn mijn pianolessen opgesplitst in het leren van nieuwe informatie en ook samen oefenen.
verified badge
In de zanglessen gaan we aan de slag met jouw eigen stem! We onderzoeken waar je werkpunten liggen en waar je al goed in bent.

Ben je beginner? Dan focussen we op een basivorming van zangtechniek in combinatie met het zingen van nummers die jij graag zingt.

Ben je eerder al een ervaren zanger? Dan gaan we wat dieper in op zangtechniek door te kijken waar de moeilijkheden liggen voor jouw stem bij uitdagende nummers. We gaan aan de slag met de nummers die jij graag zingt.

Heb je liever notenleer of een combinatie van de twee, dan kan dat zeker ook!

Ikzelf werk al 4 jaar in een privémuziekschool waar ik zang en pianolessen geef. Ik heb een bachelor diploma muzikale opvoeding en studeer een jazz zang bij aan het conservatorium van Leuven.

Hopelijk tot snel!
verified badge
Ontdek de Schoonheid van Saxofoonspel - Meld je aan voor Mijn Op Maat Gemaakte Lessen!

Beste saxofoonliefhebber,

Ik ben verheugd je uit te nodigen voor een opwindende reis naar de wereld van de saxofoonmuziek! Als gepassioneerde muzikant sta ik klaar om je te begeleiden op deze boeiende en bevredigende muzikale reis.

Mijn lessen zijn ontworpen om jouw zo goed mogelijk te ondersteunen, of je nu een totale beginner bent of al wat ervaring hebt. Hier is wat je kunt verwachten:

Persoonlijke aandacht: Ik geloof sterk in de kracht van individuele begeleiding. Elke les is afgestemd op jouw behoeften, vaardigheden en doelen, zodat je het beste uit jezelf kunt halen.

Op maat gemaakt curriculum: Geen standaardlesplan hier! Samen zullen we werken aan materiaal dat jou inspireert, of het nu gaat om jazz, klassiek, pop of een andere stijl. Mijn doel is om lessen te bieden die relevant, boeiend en leuk zijn.

Technische vaardigheden en muzikaal begrip: Naast het ontwikkelen van je saxofoontechniek, zullen we ook werken aan muziektheorie, toonvorming en expressie. Dit helpt je niet alleen om beter te worden op je instrument, maar ook om een dieper begrip van muziek te krijgen.

Muziek maken moet een plezierige ervaring zijn! Tijdens onze lessen moedig ik een positieve en ondersteunende omgeving aan waarin je jezelf kunt uitdrukken en je creativiteit kunt verkennen.

Of je nu droomt van het spelen in een band, het optreden op het podium of gewoon wilt genieten van het plezier van muziek maken, ik kan je er bij helpen.

Ik kijk er naar uit om samen met jou te werken. Neem gerust contact met me op voor meer informatie of om je eerste les te plannen!
verified badge
Samen gaan we door het gebruik van Vibrafoon als solo instrument en z'n rol in een ensemble als begeleidend of improvisatorisch instrument. Van klassiek tot jazz/pool/rock heeft dit instrument zoveel te bieden in kleuren, pedaalgebruik, 2 of 4 stokken, effecten en meer om een volwaardig en uniek nieuw leven in eender welk ensemble in te blazen.
Marimba les kan bij de leerling thuis als hij/zij een heeft, bij mij thuis staat een vibrafoon.
verified badge
Als je bezig bent met het schrijven van muziek, is het heel belangrijk dat je je muziek toont aan mensen. Aan iemand met ervaring in compositie, nog beter. Het is soms moeilijk om die stap te zetten om je stukken waar je hard aan hebt gewerkt te tonen. Maar dit is een heel belangrijke stap, het maakt je zekerder van je eigen stuk. Vanaf dan kan men feedback ontvangen en verder evolueren. In mijn lessen werk ik vooral op structuur en het leren van componeren. Als het nodig is ga ik ook op details werken, maar eerst moet het idee en de vorm goed zitten. Componeren is een evolutie en ik zelf wordt nog elk jaar beter.

Om beter te componeren is grondige muziektheorie ook belangrijk. Net zoals je met meer vocabulair beter jezelf kan uitdrukken, kan je met meer muziekkennis betere muziek schrijven en beter je idee vertalen in noten. Het belang hiervan wordt vaak onderschat. Voor mij gaan muziektheorie (alle basiskennis maar vooral harmonie en contrapunt) hand in hand.
verified badge
Ben je een beginnend pianist en heb je een piano, maar weet je niet waar je moet beginnen? We kunnen een persoonlijke ontmoeting plannen om je drijfveren te bespreken en je inspiratie in muziek te vinden.

De lessen duren 1 uur, met een kwartier extra voor het geval jij of ik te laat komen.

Wat ga je leren?
Het is helemaal aan jou of je muziektheorie, componeren of gewoon beter piano wilt leren spelen. Ik wil graag meer weten over jouw motivatie!

België Alleen persoonlijk, anders mogelijk online
verified badge
Hi, ik ben Robbe & geef privé basgitaarles volledig op maat van wat jij nodig hebt & wil leren.
Geen klassieke muziekschool les maar praktisch & interactief, op jouw niveau & tempo, met de muziek die jij graag wil leren spelen. Van de essentiële basics tot meer gevorderde skills.
Je instrument verder ontdekken, vertrouwd geraken met technieken en je sound ontdekken, zelf baslijnen zoeken, nummers leren spelen, improviseren, leren werken met effecten/loopstation, soundscapes maken, je gehoor ontwikkelen, nieuwe genres & muziek ontdekken.

Contacteer me gerust voor meer info & praktische afspraken.
verified badge
Hey! Ik ben Robin, 29 jaar, Gentenaar en freelance muzikant.

Ik studeerde in 2020 af van het Koninklijk Conservatorium Antwerpen voor gitaar jazz- en lichte muziek. Ik rond binnenkort ook de educatieve masteropleiding muziek af aan het KASK. Ik ben actief als (freelance) muzikant en geef les op een aantal academies in Vlaanderen.

In mijn onderwijspraktijk vind ik het belangrijk om muziekles te geven op maat van een leerling. Het verloop en inhoud van een typische les les hangt dus volledig af van jouw interesses en doelstellingen. Ik ben ervaren in het onderwijzen van gitaar binnen de genres klassiek, jazz, pop en rock en muziektheorie binnen de genres jazz, pop en rock. Ik pas me aan aan elke leeftijd of profiel als leerling.

Ik kijk er naar uit om je te begeleiden in jouw muzikaal traject. Neem gerust contact op om de details te bespreken. Tot snel!
message icon
Contacteer Iris
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Leer spelenderwijs muziek, basgitaar, contrabas op jouw maat en op jouw tempo.
We volgen jouw leertempo en jouw muzieksmaak.
Jaco Pastorius, James Jamerson, Marcus Miller, Flea, Sting,...
Walking jazz lines, Motown grooves, funk lijnen, improvisatie...
verified badge
Hallo, dag pianoliefhebbers Ik geef pianolessen bij mij thuis in Gent.

Ik ben lerares geweest aan het conservatorium van Moskou en Almaty en speel in een ensemble ‘Mezzo & Co’.

Wil jij je droom om pianist te worden waar maken? Kom eens langs in mijn muziekstudio: ‘Mezzo instituut voor piano en cello’. Ik geef pianoles aan mensen van alle leeftijden en niveaus.

Beginnende pianisten leren stapsgewijs hun muzikale talenten te ontwikkelen, gevorderden scherpen hun skills aan door nieuwe uitdagingen aan te gaan.

Bij mij krijgt u aangename en afwisselende pianolessen, steeds aangepast aan uw persoonlijke wensen en mogelijkheden.

Kinderen vanaf 7 jaar maken op een speelse manier kennis met het instrument en leren aan de hand van eenvoudige liedjes en klapspelletjes hun eerste stukjes spelen.

Leerlingen die al een beetje ouder zijn, maken kennis met de geheime taal van de muziek en leren al doende de notenleer die ze bij de stukjes nodig hebben

Volwassenen zijn natuurlijk ook welkom, met of zonder voorkennis van notenleer.
verified badge
Piano leren spelen is een doel dat u alleen kunt bereiken door regelmatig te oefenen.
Gezien het feit dat veel leerlingen en volwassenen niet veel tijd hebben om te oefenen, zijn mijn pianolessen opgesplitst in het leren van nieuwe informatie en ook samen oefenen.
verified badge
In de zanglessen gaan we aan de slag met jouw eigen stem! We onderzoeken waar je werkpunten liggen en waar je al goed in bent.

Ben je beginner? Dan focussen we op een basivorming van zangtechniek in combinatie met het zingen van nummers die jij graag zingt.

Ben je eerder al een ervaren zanger? Dan gaan we wat dieper in op zangtechniek door te kijken waar de moeilijkheden liggen voor jouw stem bij uitdagende nummers. We gaan aan de slag met de nummers die jij graag zingt.

Heb je liever notenleer of een combinatie van de twee, dan kan dat zeker ook!

Ikzelf werk al 4 jaar in een privémuziekschool waar ik zang en pianolessen geef. Ik heb een bachelor diploma muzikale opvoeding en studeer een jazz zang bij aan het conservatorium van Leuven.

Hopelijk tot snel!
verified badge
Ontdek de Schoonheid van Saxofoonspel - Meld je aan voor Mijn Op Maat Gemaakte Lessen!

Beste saxofoonliefhebber,

Ik ben verheugd je uit te nodigen voor een opwindende reis naar de wereld van de saxofoonmuziek! Als gepassioneerde muzikant sta ik klaar om je te begeleiden op deze boeiende en bevredigende muzikale reis.

Mijn lessen zijn ontworpen om jouw zo goed mogelijk te ondersteunen, of je nu een totale beginner bent of al wat ervaring hebt. Hier is wat je kunt verwachten:

Persoonlijke aandacht: Ik geloof sterk in de kracht van individuele begeleiding. Elke les is afgestemd op jouw behoeften, vaardigheden en doelen, zodat je het beste uit jezelf kunt halen.

Op maat gemaakt curriculum: Geen standaardlesplan hier! Samen zullen we werken aan materiaal dat jou inspireert, of het nu gaat om jazz, klassiek, pop of een andere stijl. Mijn doel is om lessen te bieden die relevant, boeiend en leuk zijn.

Technische vaardigheden en muzikaal begrip: Naast het ontwikkelen van je saxofoontechniek, zullen we ook werken aan muziektheorie, toonvorming en expressie. Dit helpt je niet alleen om beter te worden op je instrument, maar ook om een dieper begrip van muziek te krijgen.

Muziek maken moet een plezierige ervaring zijn! Tijdens onze lessen moedig ik een positieve en ondersteunende omgeving aan waarin je jezelf kunt uitdrukken en je creativiteit kunt verkennen.

Of je nu droomt van het spelen in een band, het optreden op het podium of gewoon wilt genieten van het plezier van muziek maken, ik kan je er bij helpen.

Ik kijk er naar uit om samen met jou te werken. Neem gerust contact met me op voor meer informatie of om je eerste les te plannen!
verified badge
Samen gaan we door het gebruik van Vibrafoon als solo instrument en z'n rol in een ensemble als begeleidend of improvisatorisch instrument. Van klassiek tot jazz/pool/rock heeft dit instrument zoveel te bieden in kleuren, pedaalgebruik, 2 of 4 stokken, effecten en meer om een volwaardig en uniek nieuw leven in eender welk ensemble in te blazen.
Marimba les kan bij de leerling thuis als hij/zij een heeft, bij mij thuis staat een vibrafoon.
verified badge
Als je bezig bent met het schrijven van muziek, is het heel belangrijk dat je je muziek toont aan mensen. Aan iemand met ervaring in compositie, nog beter. Het is soms moeilijk om die stap te zetten om je stukken waar je hard aan hebt gewerkt te tonen. Maar dit is een heel belangrijke stap, het maakt je zekerder van je eigen stuk. Vanaf dan kan men feedback ontvangen en verder evolueren. In mijn lessen werk ik vooral op structuur en het leren van componeren. Als het nodig is ga ik ook op details werken, maar eerst moet het idee en de vorm goed zitten. Componeren is een evolutie en ik zelf wordt nog elk jaar beter.

Om beter te componeren is grondige muziektheorie ook belangrijk. Net zoals je met meer vocabulair beter jezelf kan uitdrukken, kan je met meer muziekkennis betere muziek schrijven en beter je idee vertalen in noten. Het belang hiervan wordt vaak onderschat. Voor mij gaan muziektheorie (alle basiskennis maar vooral harmonie en contrapunt) hand in hand.
verified badge
Ben je een beginnend pianist en heb je een piano, maar weet je niet waar je moet beginnen? We kunnen een persoonlijke ontmoeting plannen om je drijfveren te bespreken en je inspiratie in muziek te vinden.

De lessen duren 1 uur, met een kwartier extra voor het geval jij of ik te laat komen.

Wat ga je leren?
Het is helemaal aan jou of je muziektheorie, componeren of gewoon beter piano wilt leren spelen. Ik wil graag meer weten over jouw motivatie!

België Alleen persoonlijk, anders mogelijk online
verified badge
Hi, ik ben Robbe & geef privé basgitaarles volledig op maat van wat jij nodig hebt & wil leren.
Geen klassieke muziekschool les maar praktisch & interactief, op jouw niveau & tempo, met de muziek die jij graag wil leren spelen. Van de essentiële basics tot meer gevorderde skills.
Je instrument verder ontdekken, vertrouwd geraken met technieken en je sound ontdekken, zelf baslijnen zoeken, nummers leren spelen, improviseren, leren werken met effecten/loopstation, soundscapes maken, je gehoor ontwikkelen, nieuwe genres & muziek ontdekken.

Contacteer me gerust voor meer info & praktische afspraken.
verified badge
Hey! Ik ben Robin, 29 jaar, Gentenaar en freelance muzikant.

Ik studeerde in 2020 af van het Koninklijk Conservatorium Antwerpen voor gitaar jazz- en lichte muziek. Ik rond binnenkort ook de educatieve masteropleiding muziek af aan het KASK. Ik ben actief als (freelance) muzikant en geef les op een aantal academies in Vlaanderen.

In mijn onderwijspraktijk vind ik het belangrijk om muziekles te geven op maat van een leerling. Het verloop en inhoud van een typische les les hangt dus volledig af van jouw interesses en doelstellingen. Ik ben ervaren in het onderwijzen van gitaar binnen de genres klassiek, jazz, pop en rock en muziektheorie binnen de genres jazz, pop en rock. Ik pas me aan aan elke leeftijd of profiel als leerling.

Ik kijk er naar uit om je te begeleiden in jouw muzikaal traject. Neem gerust contact op om de details te bespreken. Tot snel!
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Iris