facebook
Jannick
member icon
Betrouwbare leraar
favorite buttonMarkeer als favoriet
favorite buttonMarkeer als favoriet
van20.00EUR/ h

Gitaar voor iedereen, van beginners tot en met gevorderden

Ben je geïnteresseerd in rock, pop, klassiek, metal of jazz? Of ben je geïntrigeert door het instrument en wil je de basis beheersen? Dan heet ik je welkom in mijn les.
In mijn lessen zal ik zoveel mogelijk je het instrument leren beheersen. Dit aan de hand van basistechniek, harmonische kennis en akkoorden leer.
Als je nummers graag hoort en deze wilt leren dan help ik je maar al te graag.

Laat maar weten als je geïnteresseerd bent.

Extra informatie

Vertel me welke nummers je graag zou leren.

Locatie

Op een locatie gekozen door de leraar : Mechelen, Belgium
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Mechelen, België

|
Use ctrl + wheel to zoom!
+

Algemene info

suitcase iconVaardigheden:
Heavy metal, Jazz, Klassiek, Pop, Rock
Leeftijd:
Peuters (0-3 jaar oud)
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
60 minuten
De les wordt gegeven in:Nederlands, Engels

Over

Goede dag, mijn naam is Jannick.
Ik studeerde jazz gitaar aan het conservatorium te Leuven.
Ook heb ik al enkele jaren ervaring in het les geven.
Ik hou van jazz, klassiek, rock, metal en verscheidene andere steilen.

Opleiding

In mijn middelbare jaren ging ik naar het Muda te Evergem. Van 3e tot 6e middelaar.
Later volgde ik ook een 7e jaar in het kunst humaniora te Brussel.
Dan nog 3 jaar in het Lemmensinstituut.

Leservaring

Voor 4 jaar gaf ik gitaar les en noten leer in het muziek schooltje te Schiplaken.
Dan al 2 jaar prive lessen.
Af en toe heb ik de kans om op te treden.

Beoordelingen (4)

Jannick is een super leraar. Hij past zich ongelooglijk aan aan uw wensen.
*
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
1 stel les, top.... Straal to the point
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Jannick snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  
  
5
  
  
  
  
  
  
  
6
  
  
  
  
  
  
  
7
  Maandag om 7:00
  Dinsdag om 7:00
  Woensdag om 7:00
  Donderdag om 7:00
  
  Zaterdag om 7:00
  Zondag om 7:00
8
  
  
  
  
  Vrijdag om 8:00
  
  
9
  
  Dinsdag om 9:00
  
  
  
  
  
10
  Maandag om 10:00
  Dinsdag om 10:00
  Woensdag om 10:00
  Donderdag om 10:00
  Vrijdag om 10:00
  Zaterdag om 10:00
  Zondag om 10:00
11
  
  Dinsdag om 11:00
  
  Donderdag om 11:00
  Vrijdag om 11:00
  
  
12
  
  
  
  
  
  
  
13
  
  
  
  
  
  
  
14
  
  
  
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds februari 2018
  • Geverifieerd telefoonnummer

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  
  
5
  
  
  
  
  
  
  
6
  
  
  
  
  
  
  
7
  Maandag om 7:00
  Dinsdag om 7:00
  Woensdag om 7:00
  Donderdag om 7:00
  
  Zaterdag om 7:00
  Zondag om 7:00
8
  
  
  
  
  Vrijdag om 8:00
  
  
9
  
  Dinsdag om 9:00
  
  
  
  
  
10
  Maandag om 10:00
  Dinsdag om 10:00
  Woensdag om 10:00
  Donderdag om 10:00
  Vrijdag om 10:00
  Zaterdag om 10:00
  Zondag om 10:00
11
  
  Dinsdag om 11:00
  
  Donderdag om 11:00
  Vrijdag om 11:00
  
  
12
  
  
  
  
  
  
  
13
  
  
  
  
  
  
  
14
  
  
  
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina

Je bent hier


Vocal coaching, zanglessen op maat zodat je jezelf kan uitdrukken met je persoonlijke instrument
Iedereen kan leren zingen, dat is een feit. In welk stadium je ook zit, geef ik je een handvol praktische tips die we samen inoefenen om vat te krijgen op wat er uit je instrument komt. Van de ademhaling, over stemtechniek tot de interpretatie van songs en eigen melodieën maken.

Wil je graag beginnen met gitaar spelen? Dan ben je hier aan het juiste adres!
Gitaarles voor beginners. We beginnen met informatie over de gitaar (gitaar stemmen, houding, handgreep etc.) en gaan dan over naar kleine oefeningen om de start aan te leren. We starten met opwarmingsoefeningen en leren daarna tablatures lezen en akkoorden.

Trompet (Jazz)
Hallo! Ik ben Emiel, een trompettist en ervaren muziekleraar met een jazzopleiding aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel. Mijn lesgeefgeschiedenis omvat individuele trompetlessen, ensemble, en bigband dirigent in het deeltijds onderwijs. Iedereen is welkom. Emiel

Electrische en akkoestische gitaarlessen van beginner tot gevorderden
Iedereen is welkom in mijn gitaarlessen zowel akkoestisch als elektrische. Van beginners die wat akkoorden en liedjes willen leren tot gevorderde die meer willen weten over solo's, improvisatie, gebruik van toonladders, jazzchords, omkering en harmonieën. Van rock, blues, funk, metal tot jazz alles kan aan bod komen naar wens van de leerling. Voor de gitaristen die opzoek zijn naar hun eigensound kunnen tijdens de lessen effecten en pedalboards ook betrokken worden. Van standard volgorde en combinaties naar meer experimentele setups. Met tips en tricks waardoor de wondere wereld van de gitaar voor eindeloze mogelijkheden en inspiratie kan zorgen.

Elektrische Gitaarlessen voor Beginners (12+) 🤘🤘
Hallo! Mijn naam is Yannick en ik ben een gepassioneerde gitaarleerkracht met een liefde voor muziek die ik graag deel met mijn studenten. Muziek is altijd een belangrijk onderdeel van mijn leven geweest, en ik ben ervan overtuigd dat iedereen het plezier en de voldoening kan ervaren die muziek met zich meebrengt. Of je nu een beginner bent die de basis van de elektrische gitaar wil leren of je vaardigheden verder wilt ontwikkelen, ik sta klaar om je te begeleiden op je muzikale reis. Mijn lessen zijn geschikt voor iedereen vanaf 12 jaar. Neem gerust contact met me op voor meer informatie of om een proefles in te plannen. Ik kijk ernaar uit om samen met jou de magie van muziek te ontdekken! Tot snel! 🤘

(LIVE of ONLINE!) Piano, improvisatie, compositie en muziektheorielessen
Ik ben een Spaanse pianist en componist (MMus afgestudeerd aan Codarts Rotterdam in beide richtingen) met al veel jaren leservaring, en ook zeer actief op het gebied van optredens in diverse contexten. Ik geef privé-pianolessen voor alle niveaus en stijlen (klassiek, jazz, latin, new age, pop...), en ook muziektheorie-, compositie- en improvisatielessen. Mijn lessen onderscheiden zich door hun dynamiek, praktische aanpak en aanpassing aan de behoeften en interesses van de student. De lessen (live of online) vinden plaats in mijn studio naast de Maastunnel, waar ik een premium stage piano en een top-kwaliteit webcam setup heb. Ik spreek Nederlands op gemiddeld niveau, dat met de dag beter wordt.

Prive gitaarles voor iedereen, op maat van de student
Hey! Mijn naam is Richard en ik geef gitaarles/ muziektheorie aan iedereen die het nodig heeft! Voor gitaar is het belangrijk dat je in een aangename omgeving jezelf kan verbeteren op een leuke manier waar jouw interesses centraal staan. Wil je je verdiepen in een bepaalde stijl? Wil je een eigen sound creëren op je gitaar aan de hand van amps, pedalen, ...? Daar kan ik je allemaal mee verderhelpen! Een kennis van notenleer of muziektheorie is niet vereist, we kunnen dit wel altijd in de les behandelen indien je dit wilt, maar dat is zeker niet verplicht ;) Zelf ben ik student aan het conservatorium te Gent en speel ik al gitaar sinds mijn 9 jaar. Sinds enkele jaren speel ik in professionele bands waarmee ik onderandere bijvoorbeeld op suikerrock heb kunnen spelen. Naast mijn werk in bands ben ik beschikbaar als sessiemuzikant, bands kunnen me dus vragen om mee te spelen voor een of meerdere optredens. Meestal is dit last minute waardoor mijn kunsten als zichtlezer zeer goed zijn, bovendien zorgt dit ervoor dat ik thuis ben van alle stijlen. De lessen zouden doorgaan bij mij thuis te Mol of via webcam. Uitzonderlijk kunnen we een andere locatie afspreken. Laat me zeker iets weten als je nog vragen hebt, dan antwoord ik zo snel mogelijk. tot snel! Richard P.S.: mijn opgegeven uren zijn een richtlijn, als dit niet uitkomt kan je zeker sturen en dan proberen we iets te regelen:)

Gitaarbegeleiding voor beginners/zangcoaching voor beginners&gevorderden
Ik ben afgestudeerd als leerkracht muzikale opvoeding en je kan bij mij terecht voor het leren van notenleer, muziektheorie, muziekgeschiedenis, blokfluit, zang, ritmische gitaarbegeleiding en nog zoveel meer. Laat maar gerust weten waar je mee zit, en we beginnen er meteen aan te werken! Muzikale groeten! Vooral focus op: - Zang - Gitaar (akkoordenleer)

Prive-gitaarlessen te Gentbrugge op persoonlijke maat
Hallo, Mijn naam is Jasper en ik ben een gitaarleerkracht op zoek naar nieuwe leerlingen. Voor mij is het belangrijk dat je je gitaarvaardigheden kunt ontwikkelen in een motiverende prive-les waar de focus op jouw interesses ligt. Tijdens de lessen kunnen we de genres rock, pop, funk, jazz, blues en alles daartussen behandelen. De lessen zijn voor leerlingen van alle leeftijden en niveau's. Kennis van notenleer is niet vereist. Zelf heb ik gestudeerd op het conservatorium in Rotterdam én in Gent en ben ik al verschillende jaren actief als professioneel muzikant. Ik heb al 12 jaar ervaring als gitaarleerkracht. Lessen gaan door in Gentbrugge dichtbij het Keizerpark. Lijkt dit iets voor jou? Aarzel dan zeker niet om me een berichtje te sturen. Hopelijk tot snel! Jasper

Drumlessen/drumclasses: voor beginners/gemiddeld niveau
Leren drummen? Easy as 1,2,3. Met mij leer je the basics, met je favorieten muziek meespelen en je eigen grooves op te bouwen. Het liefst bij mij in de studio, maar het kan ook bij u. Ik heb 15 jaar achter de kit in verschilde stijlen (rock, jazz, reggae, afrobeat). Bij vragen stuur gerust een berichtje :)

Gitaarlessen en muziek theorie lessen in Rotterdam
Alex heeft een bachelor behaald op het Rotterdamse conservatorium Codarts. Daarnaast heeft hij een diploma pedagogiek behaald aan het Amsterdamse conservatorium. Deze combinatie maakt het, dat Alex op een prettige wijze zijn kennis van muziek kan overbrengen op zijn leerlingen. Ervaring heeft Alex voldoende, zo heeft hij meer dan 10 jaar ervaring in het lesgeven van muziek in Rotterdam en omstreken. Deze ervaring heeft hij opgedaan door het geven van privélessen en op diverse muziekscholen. Alex blinkt uit in het verzorgen van akoestische gitaarlessen en muziektheorie lessen. Wanneer je de beste gitaarles in de omgeving van Rotterdam zoekt, dan ben je bij Alex aan het juiste adres. Lees verder op zijn eigen website om een impressie te krijgen van de lessen en van de leraar. Alex' prioriteiten tijdens de lessen zijn ontwikkeling, motivatie en interesse. Het is inderdaad belangrijk dat er een constructieve evolutie is in het spel van de leerling, een constante wil om vooruit te gaan, evenals stukken / liedjes die hem of haar inspireren. Het is belangrijk dat de leerlingen leren via een efficiënte en persoonlijke methode, maar ook vanuit hun eigen interesse en repertoire (verlanglijst). In een lesles wordt de focus gelegd op: • gitaarhouding, techniek en geluid • timing en gevoel voor ritme • tokkelen en grooven • muzikale interpretatie • muziektheorie • improvisatie • repertoire (op het verlanglijstje van de student) Werkmateriaal wordt altijd in drie dimensies gemaakt: partituren, videos en coaching. Met een master's degree in jazz compositie gehaald (Rotterdam) ontwerpt Alex de partituren zelf. Hij maakt toegankelijke arrangementen van stukken of liedjes. Ook de methode en de oefeningen voor gitaartechniek komen uit eigen hand. De partituren zijn geschreven met een hybride notatie (muzieknotatie en tabnotatie), waarbij alle benodigde informatie over de rechter- en linkerhand wordt verstrekt. Na overeenstemming te hebben bereikt over de te werken stukken of liedjes, krijgt de leerling de desbetreffende partituur. In de les speelt de leraar het live voor de leerling, zodat hij een nog beter beeld krijgt van het stuk. Vervolgens legt de leraar uit wat er moet worden verduidelijkt om huiswerk voor te bereiden. Ten slotte maakt Alex een videotutorial over het stuk of nummer dat voor de volgende les moet worden geleerd. Dit geeft extra ondersteuning bij het thuis oefenen, om twijfel te voorkomen en de motivatie hoog te houden. Vervolgens wordt er dan een rapport gemaakt om bij te houden wat er gedaan is en wat moet nog erop gewerkt worden, om technische vereisten te ontgrendelen en een specifiek repertoire op een constructieve en efficiënte manier te voltooien. Alex doceert in Rotterdam thuis of op de eigen locatie van de leerling. De lessen zijn in het Nederlands, Engels of Frans, voor alle leeftijden en niveaus. De docent geeft voornamelijk live lessen, waarbij hij met zijn leerlingen werkt aan specifiek materiaal (techniek en repertoire). Mocht er om wat voor reden dan ook geen live les kunnen plaatsvinden, dan is het natuurlijk mogelijk om een online les te volgen. De lessen duren 30 minuten of 45 minuten, wekelijks of tweewekelijks.

Duidelijke en rustige gitaarles voor absolute beginners en gevorderden.
– Meer dan 10 jaar ervaring met alle leeftijden! – De lessen worden afgestemd op jouw muzieksmaak! – Geen notenkennis vereist! – Elektrisch en akoestisch! – Leer doelgericht, snel en efficiënt gitaar spelen! – Na enkele lessen speel je al een aantal liedjes! Waarom wil jij gitaar leren spelen? – Omdat ik mijn favoriete muziek niet alleen wilt horen, maar ook spelen en voelen! – Omdat ik mijn eigen nummers wil schrijven (creativiteit uiten of ontdekken)! – Om mensen te verbazen met mijn kunnen! – Om de dagelijkse stress even opzij te schuiven en jezelf te ontplooien! Dit zijn al enkele uitstekende redenen om dit geweldig instrument te leren bespelen! De juiste leraar vinden die jou op een duidelijke en systematische manier uitleg geeft, is daarbij van essentieel belang! In tegenstelling tot een standaard muziekschool, worden alle lessen afgestemd op de eisen van de leerling. Hierdoor heb je zelf alles in de hand! Heb je geen specifieke eisen, dan werken we volgens mijn gestructureerd, zelfgeschreven cursus materiaal. In deze cursus worden de volgende zaken worden aangeleerd: – Algemene muzikale basiskennis (leer je instrument kennen) – Technieken, akkoorden en ritme slag – Liedjes aanleren en spelen – Muziek theorie op een eenvoudige, toegankelijke en leuke manier – Soleren

Gitaar en/of songwriting gebaseerd op een intuïtieve aanpak
De afgelopen 17 jaar heb ik een breed scala aan gitaargenres bespeeld. Van klassiek tot jazz, en van pop tot funk. Tegenwoordig schrijf en speel ik voornamelijk mijn eigen muziek, een mix van al die genres. Mijn aanpak van het leren en spelen van muziek is altijd sterk gebaseerd geweest op intuïtie en de nadruk ligt niet zozeer op theorie. Ik leer je graag hoe je meer intuïtie kunt gebruiken tijdens het spelen en/of schrijven van muziek. Ik speel ook piano en zing, mocht je daar meer over willen weten! Tot slot geef ik cursussen en workshops over creativiteit, dus als je je eigen creativiteit wilt verkennen en je creatieve processen in relatie tot muziek beter wilt begrijpen, dan kan ik je daar zeker bij helpen!

Gitaar- en muzieklessen van een CvA afgestudeerd docent in Amsterdam
Gitaar leren spelen kan in elke fase van het proces een geweldige ervaring zijn! Mijn ultieme doel is om mijn studenten te helpen hun vaardigheden en muzikaal begrip te ontwikkelen door muziek te leren en te spelen die ze leuk vinden. Daarom pas ik mijn lesmethoden aan de smaak en behoeften van elke student aan. Tijdens elke les zullen we werken aan drie hoofdlijnen van ontwikkeling: technische aspecten, theoretische kennis en performatieve praktijk. Mijn lessen staan open voor iedereen die graag de muziekwereld wil verkennen: beginners en gevorderden, kinderen en volwassenen, jullie zijn allemaal welkom om de eerste les te boeken.

Guitar, piano, composition and music production lessons (all styles!)
-Dutch & videos below- Lessons in 6 languages! With more than 200 students through all my life, more than 500 shows (mostly in Spain but also around Europe and a couple of minitours in America), 15 CD’s/EP/singles published (as a frontman, sideman and producer), a bachelor in jazz-modern music guitar (Taller de Músics - Barcelona), half bachelor in piano jazz (Conservatori del Liceu - Barcelona) and a long professional music career behind me playing a ton of different styles (pop, rock, funk, metal, jazz, folk, rumba, reggae...), I’ve come from Barcelona to Rotterdam to continue my musical journey by doing the latin master at Codarts. I’ve been working as a music teacher for around 12 years (I’m 29 years old), both doing private lessons and in different music schools, being the most important one the “Escola de Música Creu Alta” in Sabadell (Barcelona), which is one of the biggest music schools in Spain (with more than 900 students), in which I was the Head of the Modern Music Department. I teach guitar (electric and classical), piano (electric and classical), composition, musical production (with Logic Pro), ensemble and modern music theory AT ALL LEVELS, from 100% beginners to people who want to prepare themselves for the music bachelor. I can adapt totally to what the student wants and is looking for, but also, since I have a lot of experience, I have the lessons well planned, I know which songs and exercises work better depending on the aspect that we want to work (tempo, chords, scales, sound, improvisation...) and when I see someone playing I can see in which aspects is the person strong, and in which aspects has the person more problems, so that way you won’t waste your time! Also I’m a fun and very empathic person so we will have fun, which is the most important thing!! I speak 6 languages: Catalan, Spanish, Portuguese, French, Dutch and English, so we can do the classes in one of these languages. The lessons can take place in my home (Maashaven metro station) where I have a nice setup, online or in your home. -Nederlands- Lessen in 6 talen! Met meer dan 200 studenten in mijn hele leven, meer dan 500 shows (voornamelijk in Spanje maar ook in heel Europa en een paar minitours in Amerika), 15 CD's/EP/singles gepubliceerd (als frontman, sideman en producer), een bachelor in jazz-moderne gitaar (Taller de Músics - Barcelona), half bachelor in pianojazz (Conservatori del Liceu - Barcelona) en een lange professionele muziekcarrière waarin ik verschillende stijlen speel (pop, rock, funk, metal, jazz , folk, rumba, reggae...), ben ik van Barcelona naar Rotterdam gekomen om mijn muzikale reis voort te zetten door de latin master bij Codarts te doen. Ik werk al ongeveer 12 jaar als muziekleraar (ik ben 29), zowel privélessen als op verschillende muziekscholen, waarvan de belangrijkste de “Escola de Música Creu Alta” in Sabadell (Barcelona) is. Het is een van de grootste muziekscholen in Spanje (met meer dan 900 studenten), waar ik hoofd van de Moderne Muziek afdeling was. Ik geef les in gitaar (elektrisch en klassiek), piano (elektrisch en klassiek), compositie, muziekproductie (met Logic Pro), ensemble en moderne muziektheorie OP ALLE NIVEAUS, van 100% beginners tot mensen die willen de muziek bachelor doen. Ik kan me helemaal aanpassen aan wat de student wil en zoekt, maar omdat ik veel ervaring heb, heb ik de lessen ook goed gepland, en ik weet welke liedjes en oefeningen beter werken, afhankelijk van het aspect waarmee we willen werken ( tempo, akkoorden, toonladders, feeling, improvisatie...). Als ik iemand zie spelen, kan ik zien in welke aspecten de persoon sterk is, en in welke aspecten de persoon meer problemen heeft, zodat je geen tijd verspilt! Ik ben ook een leuk en zeer empathisch persoon, dus we zullen plezier hebben, en dat is het allerbelangrijkste!! Ik spreek 6 talen: Catalaans, Spaans, Portugees, Frans, Nederlands en Engels, dus we kunnen de lessen in een van deze talen doen. De lessen kunnen plaatsvinden bij mij thuis (metrostation Maashaven) waar ik een mooie setup heb, online of bij jou thuis.