facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds december 2020
Leraar sinds december 2020
Songwriting // Gitaar // muziekproductie (Logic pro X)
course price icon
Van 76 € /h
arrow icon
Als bevlogen muzikant -beginnend of vertrouwd- loopt u hoogstwaarschijnlijk rond met een hoop ideeën en aspiraties, om deze gericht te kunnen uitvoeren moet er eerst een berg beklommen worden, een berg in de vorm van parate kennis en know-how. Mijn doelstelling is om jou alle tools aan te reiken en hierbij op weg te helpen, zij het als songwriter, gitarist of muziek producer (of net allemaal te samen). Ik speel reeds 17 jaar gitaar en schrijf al 13 jaar lang mijn eigen liedjes, mijn bedoeling is dan ook om ik deze kennis zo goed als mogelijk te delen met jullie. De voorbije 10 jaar heb ik me toegespitst op muziek productie (electronisch/pop/rock/jazz) met behulp van Logic X pro (enkel voor Mac gebruikers)
Extra informatie
Voor de lessen songwriting heb je een instrument nodig naar keuze, voor gitaarlessen uiteraard een gitaar. Voor mijn lessen muziek productie heb je 'Logic X pro' nodig, die software werkt echter enkel via Mac computers.
Locatie
location type icon
Online vanuit België
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Vaardigheden
Akoestisch
Elektrisch
Folk
Blues
Funk
Indie en alternatief
Pop
Jazz manouche
Jazz
Rock
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Als bevlogen muzikant -beginnend of vertrouwd- loopt u hoogstwaarschijnlijk rond met een hoop ideeën en aspiraties, om deze gericht te kunnen uitvoeren moet er eerst een berg beklommen worden, een berg in de vorm van parate kennis en know-how. Mijn doelstelling is om jou alle tools aan te reiken en hierbij op weg te helpen, zij het als songwriter, gitarist of muziek producer (of net allemaal te samen). Ik speel reeds 17 jaar gitaar en schrijf al 13 jaar lang mijn eigen muziek, mijn bedoeling is dan ook om ik deze kennis zo goed als mogelijk met jullie te delen. De voorbije 10 jaar heb ik mij volledig toegespitst op muziek productie (electronisch/pop/rock/jazz) met behulp van Logic X pro (enkel voor Mac gebruikers). Dit omvat sonische compositie, sound design, opname technieken, structurering en mixing tot en met de afwerking van het idee. Eens je deze tips en tricks onder de knie hebt kan je zelf gretig beginnen componeren en je muziek tot een hoger niveau tillen.
Lees meer
Als bevlogen muzikant -beginnend of vertrouwd- loopt u hoogstwaarschijnlijk rond met een hoop ideeën en aspiraties, om deze gericht te kunnen uitvoeren moet er eerst een berg beklommen worden, een berg in de vorm van parate kennis en know-how. Mijn doelstelling is om jou alle tools aan te reiken en hierbij op weg te helpen als songwriter. Ik schrijf reeds 13 jaar mijn eigen muziek, mijn bedoeling is dan ook om ik deze kennis zo goed als mogelijk te delen met jullie.
Lees meer
Toon meer
arrow icon
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben afgestudeerd als leerkracht muzikale opvoeding en je kan bij mij terecht voor o.a. leren van notenleer, muziektheorie, en ritmische gitaarbegeleiding. Wil je graag jezelf begeleiden op gitaar maar weet je niet hoe? Loop je vast op enkele akkororden? Laat maar gerust weten waar je mee zit, en we beginnen er meteen aan te werken! Muzikale groeten!

Vooral focus op:
- akkoordenleer
- basis notenleer op gitaar
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het geven van muzieklessen en gitaarles.
In de les probeer ik altijd de doelen en interesses van alle leerlingen te begrijpen, evenals hun vaardigheden. Op die manier kunnen we de problemen effectiever aanpakken en ervoor zorgen dat de leerling zijn/haar interesse en focus in muziek en zijn/haar instrument nooit verliest. Ik geloof dat een eerlijke en vriendelijke relatie tussen docent en leerling essentieel is voor een heldere en vlotte uitwisseling van ideeën, dus ik doe mijn best om iedereen zich op zijn/haar gemak te laten voelen om vrijuit te praten.
Ik bied goede en persoonlijke lessen aan. Dit betekent dat er speciale aandacht is voor jouw interesse in muziek en gitaar, dat alle basisvaardigheden worden geoefend en versterkt, dat aan al je specifieke wensen en ideeën wordt voldaan, dat zowel improvisatie als interpretatie kunnen worden ontwikkeld, en dat het verkennen van je potentieel, het bereiken van doelen en plezier maken de belangrijkste prioriteiten zijn.
Kom en leer meer over muziek en gitaar!
verified badge
- Gepassioneerde docent, gepersonaliseerde aanpak
- Lessen op maat van de leerlings behoeften
- Gepassioneerde begeleiding tijdens het leerproces en de ontwikkeling van het instrument
- Persoonlijke methode gebaseerd op essentiële tools voor effectief gitaarspelen
- Focus en motivatie op duidelijke doelen
- Werk aan de verschillende aspecten van het gitaarspel (techniek, klank, harmonie, ritme, improvisatie, interpretatie, muziekstijlen, repertoire, enz.)
- Mogelijkheid tot een favorietenlijst (persoonlijk en uniek repertoire)
- Methodologie gebaseerd op 3 dimensies: feedback/coaching - bladmuziek op maat - videotutorials
- Efficiëntie / tijd- en energiebesparend
- Ik doe mijn uiterste best om de leerling aanzienlijke vooruitgang en ontwikkeling te laten boeken en tegelijkertijd gemotiveerd te blijven
- Eerste les: eerste contact, kennismaking en beoordeling
verified badge
Gitaar leren spelen kan in elke fase van het proces een geweldige ervaring zijn! Mijn ultieme doel is om mijn studenten te helpen hun vaardigheden en muzikaal begrip te ontwikkelen door muziek te leren en te spelen die ze leuk vinden.

Daarom pas ik mijn lesmethoden aan de smaak en behoeften van elke student aan. Tijdens elke les zullen we werken aan drie hoofdlijnen van ontwikkeling: technische aspecten, theoretische kennis en performatieve praktijk.

Mijn lessen staan open voor iedereen die graag de muziekwereld wil verkennen: beginners en gevorderden, kinderen en volwassenen, jullie zijn allemaal welkom om de eerste les te boeken.
verified badge
De les is voor:
- beginners die hun reis in muziek willen beginnen
- intermediaire musici die hun vaardigheden willen verbeteren
- voor hoogopgeleide musici die hun kennis willen perfectioneren.
De klas omvat songwritingvaardigheden in POP, ROCK, JAZZ en vele andere stijlen van populaire muziek, evenals compositievaardigheden bij het schrijven van KLASSIEKE, FILM-, THEATRE-muziek.
Ik ben gespecialiseerd in zowel populaire muziek als klassieke muziek. De klas omvat zowel theoretische kennis als de praktische toepassing ervan met het favoriete instrument van de student. De les omvat ook vaardigheden in het spelen van gitaar, piano en percussie.
verified badge
De manier waarop ik lesgeef hangt eigenlijk helemaal af van de student. De manier waarop ik de concepten uitleg, de lessen plan en structureer en elk onderwerp benader, hangt allemaal af van of de student een beginner, halfgevorderd of gevorderd persoon is en of hij of zij enige ervaring heeft met het onderwerp.

Elke student heeft verschillende behoeften en verschillende capaciteiten. Het is gewoon een kwestie van de student leren kennen, om zowel de zwakke punten als de sterke punten te identificeren waaraan gewerkt kan worden.
verified badge
Ik ben Natalia, pianiste, componiste en muziekleraar. Muziek speelt een centrale rol in mijn leven en vormt de basis van alles wat ik doe: spelen, creëren en lesgeven.

Aan de piano ontdek en ontwikkel ik voortdurend nieuwe muzikale ideeën. Het componeren van muziek is voor mij een natuurlijke manier om gevoelens, sfeer en verhalen uit te drukken. Soms ontstaat een compositie uit een klein motief of een eenvoudige melodie die zich langzaam verder ontwikkelt tot een volledig muziekstuk. Mijn inspiratie komt uit verschillende bronnen: het leven, emoties, natuur, films, verhalen en momenten van stilte waarin muziek spontaan kan ontstaan.

Mijn muziek beweegt zich tussen verschillende stijlen, met een sterke nadruk op melodie, sfeer en emotie. De basis ligt vaak in de pianoklank, maar de muzikale taal die ik gebruik kan zowel klassieke invloeden bevatten als moderne, filmische of populaire elementen. Ik hou van muziek die beelden oproept en een verhaal vertelt, alsof de luisteraar een scène of een wereld kan voelen door enkel te luisteren.

Naast het componeren deel ik mijn muzikale ervaring ook als muziekleraar. In mijn pianolessen wil ik leerlingen niet alleen leren hoe ze noten moeten spelen, maar ook hoe ze muziek kunnen begrijpen, interpreteren en beleven. Muziek leren is voor mij een proces waarin techniek, luisteren, creativiteit en expressie samenkomen. Daarom besteed ik in mijn lessen aandacht aan muzikaliteit, interpretatie en het ontwikkelen van een persoonlijke muzikale stem.

Mijn ervaring als componiste beïnvloedt ook mijn manier van lesgeven. Ik help leerlingen om muziek niet alleen uit te voeren, maar ook te begrijpen hoe muziek wordt opgebouwd en hoe een melodie, harmonie of ritme ontstaat. Op die manier leren ze niet alleen piano spelen, maar ontwikkelen ze ook een dieper muzikaal inzicht en creativiteit.

Muziek is voor mij een levende kunstvorm die voortdurend groeit. Als pianiste, componiste en leraar wil ik muziek blijven creëren, delen en doorgeven aan

Ik schrijf en speel muziek voor uiteenlopende projecten waar krachtige en betekenisvolle muziek nodig is. Denk bijvoorbeeld aan:

• films en korte films
• televisieprogramma’s en documentaires
• theater- en toneelproducties
• commercials en reclamecampagnes
• originele liedjes en muzikale projecten
• live pianomuziek voor evenementen en bijzondere gelegenheden

Zoals eerder gezegd geweest, naast het componeren en optreden deel ik mijn passie voor muziek ook met anderen via pianolessen. In mijn lessen begeleid ik studenten – van beginners tot gevorderden – om niet alleen piano te leren spelen, maar ook om muziek echt te begrijpen, voelen en creëren.

Muziek is voor mij meer dan klanken – het is een manier om verhalen te vertellen, emoties te delen en mensen met elkaar te verbinden.

Welkom in mijn muzikale wereld.
verified badge
Hallo, mijn naam is Jim. Ik ben een producer van elektronische muziek met een masterdiploma Muziek van de Fontys Hogeschool voor de Kunsten (Rockacademie) in Tilburg. Muziek is altijd mijn manier geweest om de wereld te verkennen – door middel van ruwe veldopnames, synthese en emotionele verhalen. In de afgelopen 12 jaar heb ik een compleet, zelfvoorzienend creatief proces ontwikkeld: van concept tot compositie, sounddesign tot vocale productie, mixage, mastering en liveoptredens. Mijn passie is om anderen te helpen dezelfde technische vaardigheden van begin tot eind te ontwikkelen, zodat ze hun eigen muzikale visie volledig tot leven kunnen brengen.

Als Malvae heb ik al mijn werk geschreven, gezongen, opgenomen, geproduceerd, gemixt, gemasterd en uitgevoerd. Mijn muziek bereikte nummer 17 in de Spotify Viral 50-hitlijsten in de VS, verzamelde miljoenen streams en was te horen in internationale filmproducties, waaronder King of the Streets en Netflix' Terrace House Japan. Een van de meest vormende momenten in mijn carrière was mijn albumproject Amazonas, waarvoor ik het Amazone-regenwoud introk om natuurlijke geluiden op te nemen en te manipuleren. 90% van dat album is volledig gebaseerd op deze veldopnames, die door middel van gedetailleerde synthese en geavanceerd sounddesign zijn omgevormd tot een samenhangende sonische reis. Die ervaring heeft een grote invloed gehad op hoe ik mijn muziek benader en hoe ik sounddesign en compositie doceer.

Ik heb shows geheadlinerd in iconische podia zoals de Melkweg Amsterdam met meeslepende, zelfgebouwde audiovisuele livesets met Ableton Live, modulaire apparatuur, sequencers en Resolume voor live geïntegreerde visuals. Ik heb mijn eigen evenementen gecureerd en opgetreden in podia zoals de A'dam Tower en OT301. Ik geef ook les in studio's zoals Wisseloord in Hilversum, waar ik studenten begeleid bij de technische en creatieve raakvlakken tussen geluid en performance.

Geselecteerde werken en samenwerkingen:

Mijn EP Like Bees to a Hive begon als een soundscape voor de collectie Final Orders, Please van modemerk Lobomar, die gepresenteerd werd in het Wereldmuseum Amsterdam. Ik werkte samen met de Zuid-Afrikaanse dichteres Julia-Beth Harris en integreerde haar gesproken woord in een naadloze, sfeervolle release. Van sequentiële Prophet 6-texturen tot ADX1-drummachinelagen en gedetailleerde veldopnames, ik verzorgde elke laag, van concept tot multitrackproductie tot het uiteindelijke liveoptreden in Londen.

Mijn Chrysalis EP, uitgebracht als een limited edition zwaargewicht rood vinyl, ging nog een stap verder en combineerde etherische vocalen, analoge rauwheid en unieke texturen tot een emotioneel rijke release. Ik leidde persoonlijk elk onderdeel van de technische en creatieve uitvoering van het project, van arrangement en vocale productie tot de eindmix, mastering en voorbereiding van de vinylpers.

Naast mijn eigen projecten heb ik gewerkt als vocal producer en mix engineer, onder andere aan Esther Veen's EP Before I Go. Hierbij verzorgde ik de opnames, complexe vocale lagen, creatieve verwerking, productie, multivocale arrangementen en de eindmix om een gepolijst, krachtig geluid af te leveren.

Over de lessen:

Mijn sessies zijn volledig afgestemd op jouw ervaringsniveau en doelen en gebaseerd op echte muziekproductie. Of je nu net begint of je technische vaardigheden wilt verdiepen, je leert hoe je professionele workflows ontwikkelt en de creatieve onafhankelijkheid om af te maken wat je begint.

We kunnen het volgende onderzoeken:

- Geavanceerde workflows voor muziekproductie en creatieve strategieën ontwikkelen
- Opname, compositie, arrangement en storytelling door middel van geluid
- Full-stack mixen en masteren – van slaapkameropstellingen tot professionele levering
- Synthese en sampling – van de basis van het vormgeven van geluid tot manipulatie op hoog niveau
- Multi-vocale productie, vocale opname, bewerking, layering, FX en creatieve verwerkingstechnieken
- Je muziek vertalen naar een meeslepende liveset met Ableton Live
- Muziektheorie praktisch toepassen in elektronische, filmische en hedendaagse muziek

Lessen zijn online of in mijn studio in Amsterdam beschikbaar. Voor online studenten gebruik ik hoogwaardige realtime tools waarmee we kunnen samenwerken met audio in volledige resolutie, rechtstreeks vanuit je DAW – geen beperkingen op schermdeling, gewoon echt werk in realtime.

Mijn eigen muzikale pad begon vaak met het samenvoegen van de geluiden die ik in de wereld tegenkwam, of het nu uit verre regenwouden of uit mijn eigen stem kwam, tot iets persoonlijks en expressiefs.
Zo heb ik mijn eigen sound gevonden. Ik help jou graag om die van jou te vinden.

(En maak je geen zorgen, we hoeven er niet voor naar het einde van de wereld te reizen. Ik laat je zien hoe je de geluiden die je al hebt, kunt omzetten in iets dat echt van jou is.)

Of je nu net begint of klaar bent om je verder te verdiepen, ik help je graag groeien door middel van gestructureerd, creatief en technisch onderbouwd elektronisch muziekonderwijs.
verified badge
Eyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten les gegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie, een lerarendiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam), heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert, die voor iedere student afzonderlijk kan worden aangepast.

Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of springen op podia, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden.

Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.
verified badge
Wil je je eigen muziek leren schrijven, opnemen of producen? Of ben je geïnteresseerd in sound design? Dan kan ik je verder op weg helpen!
Muziekproductie en opnametechniek lijkt op het eerste zicht ingewikkeld, maar in onze 1-op-1 privé-lessen kunnen we de creatieve én technische tools overlopen die jij nodig hebt om je eigen creativiteit de vrije loop te laten.

Of het nu gaat om songwriting, opname technieken of beats maken, we kunnen het allemaal samen doen. Alle genres zijn welkom.
Tijdens de lessen kunnen we leren werken met verschillende programma’s, zoals Logic, Pro Tools of Ableton.
De lessen zijn voor leerlingen van alle leeftijden en niveau’s. Kennis van notenleer is niet vereist.

Zelf heb ik gitaar en muziekproductie gestudeerd op het Conservatorium in Gent en ben ik al verschillende jaren actief als professioneel muzikant. Ik heb al 12 jaar ervaring als privé-leerkracht.

Lessen gaan door in Gentbrugge dichtbij het Keizerpark.
Het exacte tijdstip van de les kunnen we samen in overleg bepalen. Allemaal zeer flexibel dus.

Lijkt dit iets voor jou?
Aarzel dan zeker niet om me een berichtje te sturen.

Hopelijk tot snel!
Jasper
verified badge
Voor wie?
Gemotiveerde gitaristen die op zoek zijn naar evolutie in hun speelwijze, of een bredere kijk op hun spel willen. Gitaristen die het gevoel hebben al lang vast te zitten op hetzelfde niveau of gewoon niet weten wat de volgende stap is zijn zeker welkom. De gitaarlessen zijn op maat en van begin tot eind afgestemd op jouw niveau en verwachtingen.
Kennis van notenleer of muziektheorie is meegenomen maar geen absolute vereiste.

Welke onderwerpen komen aan bod?
-lichaamshouding
-standard grooves per muziekstijl
-improvisatie (adhv modi maar ook soleren over chord changes)
-Sound
-timing
-techniekoefeningen
-akkoordenleer

Interesse?
Stuur een mailtje via het platform en voeg een kleine beschrijving van jezelf toe.
Vertel iets meer over je niveau, achtergrond, muziekvoorkeur maar voornamelijk je specifieke wensen: wat wil je leren of finetunen?

Ik kijk er alvast naar uit!
Richard
verified badge
Leer gitaar met mij! Ik ben een ervaren docent en een muzikant die moeite heeft gehad met het leren van muziek en met werken in het veld. We kunnen vanaf elk niveau werken en het leren van muziek en gitaar leuk en interessant maken! Als werkende muzikant heb ik al vele jaren ervaring met veel muziekgenres en -stijlen, dus ik denk dat we alles waarin je geïnteresseerd bent, op een heel diep en gedetailleerd niveau kunnen verkennen!
verified badge
Wil jij de wereld van (elektronische) muziekproductie ontdekken of je skills naar een hoger niveau tillen? Of je nu een complete beginner bent of al ervaring hebt, ik kan je helpen om jouw muziekproductie naar het volgende level te brengen!

Wat ik bied
🎧 Muziektheorie & Sound Design: Ontdek hoe je pakkende melodieën, harmonieën en ritmes creëert. Leer sound design-technieken, muziektheorie en tips & tricks om je eigen unieke sound te ontwikkelen.
🎛️ FL Studio Expertise: Leer de ins en outs van FL Studio (Fruity Loops) - van de basics tot geavanceerde technieken (VST's, melodieën maken, drum patterns schrijven, mixen, masteren, ...)
🎶 Werk met Jouw DAW: Heb je een ander programma zoals Ableton Live, Logic Pro, of Cubase? Geen probleem! Ik pas me aan aan jouw software.
🎹 Praktisch & Toegankelijk: Geen voorkennis nodig! Iedereen is welkom, of je nu house, rap, techno, pop of een ander genre wilt produceren.

Over de lessen
- Persoonlijke begeleiding: Ik stem de lessen af op jouw wensen en niveau.
- Online en in-person opties: Flexibiliteit om de lessen te volgen waar jij je het prettigst bij voelt.
- Gebruik van professionele tools: Je leert werken met professionele tools, zodat je tracks meteen een professioneel geluid hebben.

Wat heb je nodig?
- Een laptop/computer.
- Motivatie om je muzikale visie tot leven te brengen!

Wie ben ik?
Hey, ik ben Brent! Met meer dan 8 jaar ervaring in muziekproductie en een diploma op zak, maak ik muziek onder de naam Pai Napple. Je kan mijn tracks vinden op Spotify, Apple Music, YouTube, en meer. Ik heb ondertussen al miljoenen streams verzameld en samengewerkt met enkele bekende artiesten. Ik maak vooral rap, pop, R&B en EDM, maar ben thuis in veel verschillende genres. Daarnaast verkoop ik ook muziek aan andere artiesten en voor tv en film.

Interesse?
Ben je klaar om aan de slag te gaan? Stuur me een bericht om meer te weten te komen of direct een les te boeken. Laten we samen jouw muzikale reis beginnen! 🎶
verified badge
Hallo allemaal!
Mijn naam is Ignazio en ik ben een professioneel gitarist, zanger en gediplomeerd muziekleraar met internationale ervaring.

Ik ga privélessen geven in Warschau voor studenten van alle leeftijden en niveaus.

Wat ik aanbied:

Individuele gitaarlessen (elektrisch & akoestisch)

Zangles (moderne stijlen en zang voor muzikanten)

Muziektheorie, compositie, productie en gehoortraining

Lessen afgestemd op jouw persoonlijke doelen – van beginners tot gevorderde muzikanten

Waarom zou u bij mij studeren?

Meer dan 15 jaar ervaring in lesgeven en optredens

Internationale achtergrond, vloeiend in Engels, Italiaans en Frans (momenteel bezig met het leren van Pools)

Moderne aanpak gecombineerd met solide muzikale fundamenten

Vriendelijke, motiverende en professionele omgeving

Plaats:
Lessen in mijn thuisstudio in Mokotow, of online via Zoom / Google Meet.

Als je gitaar wilt leren spelen, je stem wilt verbeteren of beide wilt combineren, help ik je graag om je doelen te bereiken.
verified badge
Ik ben een conservatoriumgeschoolde gitaarleraar met meer dan 10 jaar leservaring en ben onlangs naar Brussel verhuisd. Ik geef les aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus, van absolute beginners tot gevorderden. Ik spreek vloeiend Engels, Nederlands en Frans en heb ruime ervaring met zowel privélessen als groepslessen.

Ik heb ruime ervaring in het voorbereiden van studenten op examens zoals ABRSM en Trinity, waarbij studenten regelmatig een voldoende of onderscheiding behalen. Tegelijkertijd kunnen de lessen ook worden afgestemd op studenten die gewoon voor hun plezier of persoonlijke ontwikkeling willen leren.

Mijn lessen omvatten een breed scala aan stijlen, waaronder klassiek, pop, jazz en rock. Ik streef ernaar muziek holistisch te onderwijzen, waarbij ik niet alleen techniek en repertoire, maar ook muziektheorie, muziekgeschiedenis en een breder begrip van hoe muziek werkt, integreer. De lessen worden afgestemd op elke leerling en de oefenplannen worden aangepast aan individuele doelen en interesses, terwijl er tegelijkertijd voor wordt gezorgd dat de fundamentele vaardigheden van het muzikantschap worden ontwikkeld.

De lessen vinden plaats in een volledig uitgeruste lesstudio in Woluwe (Brussel), waar versterkers en instrumenten tijdens de lessen beschikbaar zijn. Ik bied flexibele lesroosters aan en de lessen kunnen zowel fysiek als online plaatsvinden.

Je kunt kiezen uit lessen van 30, 45 of 60 minuten.
message icon
Contacteer Jasper
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben afgestudeerd als leerkracht muzikale opvoeding en je kan bij mij terecht voor o.a. leren van notenleer, muziektheorie, en ritmische gitaarbegeleiding. Wil je graag jezelf begeleiden op gitaar maar weet je niet hoe? Loop je vast op enkele akkororden? Laat maar gerust weten waar je mee zit, en we beginnen er meteen aan te werken! Muzikale groeten!

Vooral focus op:
- akkoordenleer
- basis notenleer op gitaar
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het geven van muzieklessen en gitaarles.
In de les probeer ik altijd de doelen en interesses van alle leerlingen te begrijpen, evenals hun vaardigheden. Op die manier kunnen we de problemen effectiever aanpakken en ervoor zorgen dat de leerling zijn/haar interesse en focus in muziek en zijn/haar instrument nooit verliest. Ik geloof dat een eerlijke en vriendelijke relatie tussen docent en leerling essentieel is voor een heldere en vlotte uitwisseling van ideeën, dus ik doe mijn best om iedereen zich op zijn/haar gemak te laten voelen om vrijuit te praten.
Ik bied goede en persoonlijke lessen aan. Dit betekent dat er speciale aandacht is voor jouw interesse in muziek en gitaar, dat alle basisvaardigheden worden geoefend en versterkt, dat aan al je specifieke wensen en ideeën wordt voldaan, dat zowel improvisatie als interpretatie kunnen worden ontwikkeld, en dat het verkennen van je potentieel, het bereiken van doelen en plezier maken de belangrijkste prioriteiten zijn.
Kom en leer meer over muziek en gitaar!
verified badge
- Gepassioneerde docent, gepersonaliseerde aanpak
- Lessen op maat van de leerlings behoeften
- Gepassioneerde begeleiding tijdens het leerproces en de ontwikkeling van het instrument
- Persoonlijke methode gebaseerd op essentiële tools voor effectief gitaarspelen
- Focus en motivatie op duidelijke doelen
- Werk aan de verschillende aspecten van het gitaarspel (techniek, klank, harmonie, ritme, improvisatie, interpretatie, muziekstijlen, repertoire, enz.)
- Mogelijkheid tot een favorietenlijst (persoonlijk en uniek repertoire)
- Methodologie gebaseerd op 3 dimensies: feedback/coaching - bladmuziek op maat - videotutorials
- Efficiëntie / tijd- en energiebesparend
- Ik doe mijn uiterste best om de leerling aanzienlijke vooruitgang en ontwikkeling te laten boeken en tegelijkertijd gemotiveerd te blijven
- Eerste les: eerste contact, kennismaking en beoordeling
verified badge
Gitaar leren spelen kan in elke fase van het proces een geweldige ervaring zijn! Mijn ultieme doel is om mijn studenten te helpen hun vaardigheden en muzikaal begrip te ontwikkelen door muziek te leren en te spelen die ze leuk vinden.

Daarom pas ik mijn lesmethoden aan de smaak en behoeften van elke student aan. Tijdens elke les zullen we werken aan drie hoofdlijnen van ontwikkeling: technische aspecten, theoretische kennis en performatieve praktijk.

Mijn lessen staan open voor iedereen die graag de muziekwereld wil verkennen: beginners en gevorderden, kinderen en volwassenen, jullie zijn allemaal welkom om de eerste les te boeken.
verified badge
De les is voor:
- beginners die hun reis in muziek willen beginnen
- intermediaire musici die hun vaardigheden willen verbeteren
- voor hoogopgeleide musici die hun kennis willen perfectioneren.
De klas omvat songwritingvaardigheden in POP, ROCK, JAZZ en vele andere stijlen van populaire muziek, evenals compositievaardigheden bij het schrijven van KLASSIEKE, FILM-, THEATRE-muziek.
Ik ben gespecialiseerd in zowel populaire muziek als klassieke muziek. De klas omvat zowel theoretische kennis als de praktische toepassing ervan met het favoriete instrument van de student. De les omvat ook vaardigheden in het spelen van gitaar, piano en percussie.
verified badge
De manier waarop ik lesgeef hangt eigenlijk helemaal af van de student. De manier waarop ik de concepten uitleg, de lessen plan en structureer en elk onderwerp benader, hangt allemaal af van of de student een beginner, halfgevorderd of gevorderd persoon is en of hij of zij enige ervaring heeft met het onderwerp.

Elke student heeft verschillende behoeften en verschillende capaciteiten. Het is gewoon een kwestie van de student leren kennen, om zowel de zwakke punten als de sterke punten te identificeren waaraan gewerkt kan worden.
verified badge
Ik ben Natalia, pianiste, componiste en muziekleraar. Muziek speelt een centrale rol in mijn leven en vormt de basis van alles wat ik doe: spelen, creëren en lesgeven.

Aan de piano ontdek en ontwikkel ik voortdurend nieuwe muzikale ideeën. Het componeren van muziek is voor mij een natuurlijke manier om gevoelens, sfeer en verhalen uit te drukken. Soms ontstaat een compositie uit een klein motief of een eenvoudige melodie die zich langzaam verder ontwikkelt tot een volledig muziekstuk. Mijn inspiratie komt uit verschillende bronnen: het leven, emoties, natuur, films, verhalen en momenten van stilte waarin muziek spontaan kan ontstaan.

Mijn muziek beweegt zich tussen verschillende stijlen, met een sterke nadruk op melodie, sfeer en emotie. De basis ligt vaak in de pianoklank, maar de muzikale taal die ik gebruik kan zowel klassieke invloeden bevatten als moderne, filmische of populaire elementen. Ik hou van muziek die beelden oproept en een verhaal vertelt, alsof de luisteraar een scène of een wereld kan voelen door enkel te luisteren.

Naast het componeren deel ik mijn muzikale ervaring ook als muziekleraar. In mijn pianolessen wil ik leerlingen niet alleen leren hoe ze noten moeten spelen, maar ook hoe ze muziek kunnen begrijpen, interpreteren en beleven. Muziek leren is voor mij een proces waarin techniek, luisteren, creativiteit en expressie samenkomen. Daarom besteed ik in mijn lessen aandacht aan muzikaliteit, interpretatie en het ontwikkelen van een persoonlijke muzikale stem.

Mijn ervaring als componiste beïnvloedt ook mijn manier van lesgeven. Ik help leerlingen om muziek niet alleen uit te voeren, maar ook te begrijpen hoe muziek wordt opgebouwd en hoe een melodie, harmonie of ritme ontstaat. Op die manier leren ze niet alleen piano spelen, maar ontwikkelen ze ook een dieper muzikaal inzicht en creativiteit.

Muziek is voor mij een levende kunstvorm die voortdurend groeit. Als pianiste, componiste en leraar wil ik muziek blijven creëren, delen en doorgeven aan

Ik schrijf en speel muziek voor uiteenlopende projecten waar krachtige en betekenisvolle muziek nodig is. Denk bijvoorbeeld aan:

• films en korte films
• televisieprogramma’s en documentaires
• theater- en toneelproducties
• commercials en reclamecampagnes
• originele liedjes en muzikale projecten
• live pianomuziek voor evenementen en bijzondere gelegenheden

Zoals eerder gezegd geweest, naast het componeren en optreden deel ik mijn passie voor muziek ook met anderen via pianolessen. In mijn lessen begeleid ik studenten – van beginners tot gevorderden – om niet alleen piano te leren spelen, maar ook om muziek echt te begrijpen, voelen en creëren.

Muziek is voor mij meer dan klanken – het is een manier om verhalen te vertellen, emoties te delen en mensen met elkaar te verbinden.

Welkom in mijn muzikale wereld.
verified badge
Hallo, mijn naam is Jim. Ik ben een producer van elektronische muziek met een masterdiploma Muziek van de Fontys Hogeschool voor de Kunsten (Rockacademie) in Tilburg. Muziek is altijd mijn manier geweest om de wereld te verkennen – door middel van ruwe veldopnames, synthese en emotionele verhalen. In de afgelopen 12 jaar heb ik een compleet, zelfvoorzienend creatief proces ontwikkeld: van concept tot compositie, sounddesign tot vocale productie, mixage, mastering en liveoptredens. Mijn passie is om anderen te helpen dezelfde technische vaardigheden van begin tot eind te ontwikkelen, zodat ze hun eigen muzikale visie volledig tot leven kunnen brengen.

Als Malvae heb ik al mijn werk geschreven, gezongen, opgenomen, geproduceerd, gemixt, gemasterd en uitgevoerd. Mijn muziek bereikte nummer 17 in de Spotify Viral 50-hitlijsten in de VS, verzamelde miljoenen streams en was te horen in internationale filmproducties, waaronder King of the Streets en Netflix' Terrace House Japan. Een van de meest vormende momenten in mijn carrière was mijn albumproject Amazonas, waarvoor ik het Amazone-regenwoud introk om natuurlijke geluiden op te nemen en te manipuleren. 90% van dat album is volledig gebaseerd op deze veldopnames, die door middel van gedetailleerde synthese en geavanceerd sounddesign zijn omgevormd tot een samenhangende sonische reis. Die ervaring heeft een grote invloed gehad op hoe ik mijn muziek benader en hoe ik sounddesign en compositie doceer.

Ik heb shows geheadlinerd in iconische podia zoals de Melkweg Amsterdam met meeslepende, zelfgebouwde audiovisuele livesets met Ableton Live, modulaire apparatuur, sequencers en Resolume voor live geïntegreerde visuals. Ik heb mijn eigen evenementen gecureerd en opgetreden in podia zoals de A'dam Tower en OT301. Ik geef ook les in studio's zoals Wisseloord in Hilversum, waar ik studenten begeleid bij de technische en creatieve raakvlakken tussen geluid en performance.

Geselecteerde werken en samenwerkingen:

Mijn EP Like Bees to a Hive begon als een soundscape voor de collectie Final Orders, Please van modemerk Lobomar, die gepresenteerd werd in het Wereldmuseum Amsterdam. Ik werkte samen met de Zuid-Afrikaanse dichteres Julia-Beth Harris en integreerde haar gesproken woord in een naadloze, sfeervolle release. Van sequentiële Prophet 6-texturen tot ADX1-drummachinelagen en gedetailleerde veldopnames, ik verzorgde elke laag, van concept tot multitrackproductie tot het uiteindelijke liveoptreden in Londen.

Mijn Chrysalis EP, uitgebracht als een limited edition zwaargewicht rood vinyl, ging nog een stap verder en combineerde etherische vocalen, analoge rauwheid en unieke texturen tot een emotioneel rijke release. Ik leidde persoonlijk elk onderdeel van de technische en creatieve uitvoering van het project, van arrangement en vocale productie tot de eindmix, mastering en voorbereiding van de vinylpers.

Naast mijn eigen projecten heb ik gewerkt als vocal producer en mix engineer, onder andere aan Esther Veen's EP Before I Go. Hierbij verzorgde ik de opnames, complexe vocale lagen, creatieve verwerking, productie, multivocale arrangementen en de eindmix om een gepolijst, krachtig geluid af te leveren.

Over de lessen:

Mijn sessies zijn volledig afgestemd op jouw ervaringsniveau en doelen en gebaseerd op echte muziekproductie. Of je nu net begint of je technische vaardigheden wilt verdiepen, je leert hoe je professionele workflows ontwikkelt en de creatieve onafhankelijkheid om af te maken wat je begint.

We kunnen het volgende onderzoeken:

- Geavanceerde workflows voor muziekproductie en creatieve strategieën ontwikkelen
- Opname, compositie, arrangement en storytelling door middel van geluid
- Full-stack mixen en masteren – van slaapkameropstellingen tot professionele levering
- Synthese en sampling – van de basis van het vormgeven van geluid tot manipulatie op hoog niveau
- Multi-vocale productie, vocale opname, bewerking, layering, FX en creatieve verwerkingstechnieken
- Je muziek vertalen naar een meeslepende liveset met Ableton Live
- Muziektheorie praktisch toepassen in elektronische, filmische en hedendaagse muziek

Lessen zijn online of in mijn studio in Amsterdam beschikbaar. Voor online studenten gebruik ik hoogwaardige realtime tools waarmee we kunnen samenwerken met audio in volledige resolutie, rechtstreeks vanuit je DAW – geen beperkingen op schermdeling, gewoon echt werk in realtime.

Mijn eigen muzikale pad begon vaak met het samenvoegen van de geluiden die ik in de wereld tegenkwam, of het nu uit verre regenwouden of uit mijn eigen stem kwam, tot iets persoonlijks en expressiefs.
Zo heb ik mijn eigen sound gevonden. Ik help jou graag om die van jou te vinden.

(En maak je geen zorgen, we hoeven er niet voor naar het einde van de wereld te reizen. Ik laat je zien hoe je de geluiden die je al hebt, kunt omzetten in iets dat echt van jou is.)

Of je nu net begint of klaar bent om je verder te verdiepen, ik help je graag groeien door middel van gestructureerd, creatief en technisch onderbouwd elektronisch muziekonderwijs.
verified badge
Eyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten les gegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie, een lerarendiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam), heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert, die voor iedere student afzonderlijk kan worden aangepast.

Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of springen op podia, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden.

Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.
verified badge
Wil je je eigen muziek leren schrijven, opnemen of producen? Of ben je geïnteresseerd in sound design? Dan kan ik je verder op weg helpen!
Muziekproductie en opnametechniek lijkt op het eerste zicht ingewikkeld, maar in onze 1-op-1 privé-lessen kunnen we de creatieve én technische tools overlopen die jij nodig hebt om je eigen creativiteit de vrije loop te laten.

Of het nu gaat om songwriting, opname technieken of beats maken, we kunnen het allemaal samen doen. Alle genres zijn welkom.
Tijdens de lessen kunnen we leren werken met verschillende programma’s, zoals Logic, Pro Tools of Ableton.
De lessen zijn voor leerlingen van alle leeftijden en niveau’s. Kennis van notenleer is niet vereist.

Zelf heb ik gitaar en muziekproductie gestudeerd op het Conservatorium in Gent en ben ik al verschillende jaren actief als professioneel muzikant. Ik heb al 12 jaar ervaring als privé-leerkracht.

Lessen gaan door in Gentbrugge dichtbij het Keizerpark.
Het exacte tijdstip van de les kunnen we samen in overleg bepalen. Allemaal zeer flexibel dus.

Lijkt dit iets voor jou?
Aarzel dan zeker niet om me een berichtje te sturen.

Hopelijk tot snel!
Jasper
verified badge
Voor wie?
Gemotiveerde gitaristen die op zoek zijn naar evolutie in hun speelwijze, of een bredere kijk op hun spel willen. Gitaristen die het gevoel hebben al lang vast te zitten op hetzelfde niveau of gewoon niet weten wat de volgende stap is zijn zeker welkom. De gitaarlessen zijn op maat en van begin tot eind afgestemd op jouw niveau en verwachtingen.
Kennis van notenleer of muziektheorie is meegenomen maar geen absolute vereiste.

Welke onderwerpen komen aan bod?
-lichaamshouding
-standard grooves per muziekstijl
-improvisatie (adhv modi maar ook soleren over chord changes)
-Sound
-timing
-techniekoefeningen
-akkoordenleer

Interesse?
Stuur een mailtje via het platform en voeg een kleine beschrijving van jezelf toe.
Vertel iets meer over je niveau, achtergrond, muziekvoorkeur maar voornamelijk je specifieke wensen: wat wil je leren of finetunen?

Ik kijk er alvast naar uit!
Richard
verified badge
Leer gitaar met mij! Ik ben een ervaren docent en een muzikant die moeite heeft gehad met het leren van muziek en met werken in het veld. We kunnen vanaf elk niveau werken en het leren van muziek en gitaar leuk en interessant maken! Als werkende muzikant heb ik al vele jaren ervaring met veel muziekgenres en -stijlen, dus ik denk dat we alles waarin je geïnteresseerd bent, op een heel diep en gedetailleerd niveau kunnen verkennen!
verified badge
Wil jij de wereld van (elektronische) muziekproductie ontdekken of je skills naar een hoger niveau tillen? Of je nu een complete beginner bent of al ervaring hebt, ik kan je helpen om jouw muziekproductie naar het volgende level te brengen!

Wat ik bied
🎧 Muziektheorie & Sound Design: Ontdek hoe je pakkende melodieën, harmonieën en ritmes creëert. Leer sound design-technieken, muziektheorie en tips & tricks om je eigen unieke sound te ontwikkelen.
🎛️ FL Studio Expertise: Leer de ins en outs van FL Studio (Fruity Loops) - van de basics tot geavanceerde technieken (VST's, melodieën maken, drum patterns schrijven, mixen, masteren, ...)
🎶 Werk met Jouw DAW: Heb je een ander programma zoals Ableton Live, Logic Pro, of Cubase? Geen probleem! Ik pas me aan aan jouw software.
🎹 Praktisch & Toegankelijk: Geen voorkennis nodig! Iedereen is welkom, of je nu house, rap, techno, pop of een ander genre wilt produceren.

Over de lessen
- Persoonlijke begeleiding: Ik stem de lessen af op jouw wensen en niveau.
- Online en in-person opties: Flexibiliteit om de lessen te volgen waar jij je het prettigst bij voelt.
- Gebruik van professionele tools: Je leert werken met professionele tools, zodat je tracks meteen een professioneel geluid hebben.

Wat heb je nodig?
- Een laptop/computer.
- Motivatie om je muzikale visie tot leven te brengen!

Wie ben ik?
Hey, ik ben Brent! Met meer dan 8 jaar ervaring in muziekproductie en een diploma op zak, maak ik muziek onder de naam Pai Napple. Je kan mijn tracks vinden op Spotify, Apple Music, YouTube, en meer. Ik heb ondertussen al miljoenen streams verzameld en samengewerkt met enkele bekende artiesten. Ik maak vooral rap, pop, R&B en EDM, maar ben thuis in veel verschillende genres. Daarnaast verkoop ik ook muziek aan andere artiesten en voor tv en film.

Interesse?
Ben je klaar om aan de slag te gaan? Stuur me een bericht om meer te weten te komen of direct een les te boeken. Laten we samen jouw muzikale reis beginnen! 🎶
verified badge
Hallo allemaal!
Mijn naam is Ignazio en ik ben een professioneel gitarist, zanger en gediplomeerd muziekleraar met internationale ervaring.

Ik ga privélessen geven in Warschau voor studenten van alle leeftijden en niveaus.

Wat ik aanbied:

Individuele gitaarlessen (elektrisch & akoestisch)

Zangles (moderne stijlen en zang voor muzikanten)

Muziektheorie, compositie, productie en gehoortraining

Lessen afgestemd op jouw persoonlijke doelen – van beginners tot gevorderde muzikanten

Waarom zou u bij mij studeren?

Meer dan 15 jaar ervaring in lesgeven en optredens

Internationale achtergrond, vloeiend in Engels, Italiaans en Frans (momenteel bezig met het leren van Pools)

Moderne aanpak gecombineerd met solide muzikale fundamenten

Vriendelijke, motiverende en professionele omgeving

Plaats:
Lessen in mijn thuisstudio in Mokotow, of online via Zoom / Google Meet.

Als je gitaar wilt leren spelen, je stem wilt verbeteren of beide wilt combineren, help ik je graag om je doelen te bereiken.
verified badge
Ik ben een conservatoriumgeschoolde gitaarleraar met meer dan 10 jaar leservaring en ben onlangs naar Brussel verhuisd. Ik geef les aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus, van absolute beginners tot gevorderden. Ik spreek vloeiend Engels, Nederlands en Frans en heb ruime ervaring met zowel privélessen als groepslessen.

Ik heb ruime ervaring in het voorbereiden van studenten op examens zoals ABRSM en Trinity, waarbij studenten regelmatig een voldoende of onderscheiding behalen. Tegelijkertijd kunnen de lessen ook worden afgestemd op studenten die gewoon voor hun plezier of persoonlijke ontwikkeling willen leren.

Mijn lessen omvatten een breed scala aan stijlen, waaronder klassiek, pop, jazz en rock. Ik streef ernaar muziek holistisch te onderwijzen, waarbij ik niet alleen techniek en repertoire, maar ook muziektheorie, muziekgeschiedenis en een breder begrip van hoe muziek werkt, integreer. De lessen worden afgestemd op elke leerling en de oefenplannen worden aangepast aan individuele doelen en interesses, terwijl er tegelijkertijd voor wordt gezorgd dat de fundamentele vaardigheden van het muzikantschap worden ontwikkeld.

De lessen vinden plaats in een volledig uitgeruste lesstudio in Woluwe (Brussel), waar versterkers en instrumenten tijdens de lessen beschikbaar zijn. Ik bied flexibele lesroosters aan en de lessen kunnen zowel fysiek als online plaatsvinden.

Je kunt kiezen uit lessen van 30, 45 of 60 minuten.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Jasper