Bijles Spaans voor jongeren uit de regio Maastricht
Van 24 € /h
Ik kan bij de leerling thuis lesgeven of online via de webcam. Ik heb nog steeds mijn eigen studieplan, dus we zullen de uren privé regelen. Mijn naam is Barbara, studente aan de Universiteit Maastricht en docent Spaans. Onze lessen zullen zeer divers zijn. Omdat ik Pools ben en internationaal recht studeer aan de Universiteit van Maastricht, geef ik alleen les in het Spaans en mogelijk in het Engels (ik spreek geen Nederlands). Ik zal veel verschillende lesmethoden gebruiken; van Engelse verhalen lezen, Engelse films kijken tot korte scènes met mij spelen. Ik heb enige ervaring in het begeleiden van jonge kinderen in Polen. Ik leer Spaans van jongs af aan, ik ga vaak naar Spanje, wat me ook kennis geeft over de cultuur van het land. Dit jaar heb ik het DELE B2 certificaat behaald. Sorry voor de vele fouten in deze Nederlandse beschrijving, ik heb de vertaler gebruikt.
Extra informatie
Ik denk dat het zal afhangen van de leeftijd van de student, zijn eisen en huidige vaardigheden. Dit stellen we vast na de eerste les.
Locatie
Plaats gekozen door de student :
- In de omgeving van Maastricht, Nederland
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Spaans
Pools
Vaardigheden
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Ik kan lesgeven bij de leerling thuis of online via webcam. Ik heb mijn studierooster nog niet, dus de lesuren zullen we privé afspreken. Ik ben Barbara, studente Universiteit Maastricht en docent Engels. Onze lessen zullen zeer divers zijn. Omdat ik Pools ben en internationaal recht studeer aan de Universiteit Maastricht, zal ik alleen in het Engels lesgeven. Ik zal veel verschillende lesmethoden gebruiken; van het lezen van enkele Engelse verhalen, het kijken van Engelse korte films tot het regisseren van live scènes met mij. Ik heb enige ervaring met het geven van bijles aan kleine kinderen in Polen. Omdat ik het IB-programma (international baccalaureaat) op de middelbare school volgde en ik nu in het Engels studeer, beschik ik over voldoende Engelse vaardigheden voor de lessen. Sorry voor de waarschijnlijk meerdere fouten in deze Nederlandse beschrijving, ik was de Engelse versie aan het vertalen.
Ik kan bij de leerling thuis lesgeven of online via de webcam. Ik heb mijn studieplan nog, dus we regelen de uren privé. Mijn naam is Barbara, studente aan de Universiteit Maastricht en docent Pools. Ik kom uit Warschau, dus Pools is mijn moedertaal. Onze lessen zullen zeer divers zijn. Ik zal veel verschillende lesmethoden gebruiken; van Engelse verhalen lezen, Engelse films kijken, tot het spelen van korte scènes met mij. Ik heb enige ervaring met het onderwijzen van talen aan jonge kinderen in Polen. Naast het onderwijzen van de taal zelf, zal ik ook in staat zijn om les te geven over de Poolse cultuur, gebruiken of wat de student maar wenst. Sorry voor de vele fouten in deze Nederlandse beschrijving, ik heb de vertaler gebruikt.
Good-fit Leraar Garantie







