Privélessen
in Maastricht


van48.00EUR/ u
Privé zangles in Maastricht, Nederland of online
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Mijn naam is Egita en ik ben een professionele zanger en een vocale leraar. Ik begon mijn muziekstudie in Riga, Letland op 9-jarige leeftijd.In 2006 voltooide ik studies als koordirigent en ging ik naar de Jazeps Vitols Letlandse muziekacademie in de klassieke zang- en onderwijsafdeling.
In 2010 behaalde ik de bachelor klassiek zingen en ook een professionele kwalificatie als zangleraar.
In hetzelfde jaar begon ik mijn stemstudies in Conservatorium Maastricht met prof. Axel Everaert.
In 2014 ben ik afgestudeerd als Master in Klassieke Zang en Master in Opera.
Tijdens mijn studie in Riga, Letland, heb ik als zangdocent gewerkt in de Vidzemes Jurmalas muziek- en kunstacademie, evenals privé-studenten.
Ook toen ik naar Maastricht kwam, tijdens mijn ontwikkeling als professionele zanger, bleef ik zingend lesgeven.
Ik neem regelmatig deel aan verschillende cursussen, masterclasses en festivals en ik heb een actief speelschema.
Locatie
Op een locatie gekozen door de leraar : Zangles Maastricht, Meester Ulrichweg, 6214 PZ Maastricht, Netherlands
Les via webcam
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Maastricht, Nederland









|
Use ⊞+wheel to zoom!
Algemene info
Leeftijd: | Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 30 minuten 45 minuten 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Engels, Nederlands, Lets, Russisch |
Over
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Hallo! Mijn naam is Egita en ik ben een multi-gepassioneerde ondernemer die op verschillende gebieden werkt! Mijn hart gaat uit om jou te helpen om op een makkelijke manier en met een sprankeling in je ogen je favoriete liedjes te leren zingen, zodat je kunt genieten van alle voordelen en plezier wat zingen je kan geven!Ik geef ook stemcoaching voor professionals die hun stem met vertrouwen moeten leren gebruiken en zeker moeten weten hoe ze hun boodschap op een gemakkelijke en niet-vermoeiende manier kunnen uiten.
En daarnaast is mijn passie social media en low tox living! Voel je vrij om te ontdekken hoe ik je ook op deze gebieden kan helpen!
Ik kijk ernaar uit je te zien in een van mijn lessen - persoonlijk in Maastricht of overal ter wereld Online!
Opleiding
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Diverse cursussen en masterclasses over diepere vocale trainingConservatorium Maastricht / Master zang
Conservatorium Maastricht / Master Opera Singing
Jazeps Vitols Letse Muziekacademie / Bachelordiploma Klassiek Zang en specialisatie als zangleraar
Diverse cursussen over online marketing en strategieën.
Leservaring
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Meer dan 10 jaar actieve leservaring op muziekscholen en particuliere zangstudenten.Regelmatige deelname aan masterclasses.
Regelmatige concertuitvoeringen in Nederland en andere Europese landen.
2 jaar ervaring als social media manager en virtueel assistent.
Beoordelingen (5)
Prettige docente, kundig, legt veel uit maar werkt ook veel met praktijk.
Blij met de les
Egita is a great teacher and extremely skilled and knowledgeable regarding vocal techniques, relevant anatomy, and music theory.
She has a goal-oriented and empowering approach to her teaching that is carefully tailored to the student's interests, requests, and aspirations.
I can strongly recommend getting in touch with her for singing lessons, as my lessons so far were super insightful, fun, and motivating.
Excellent, professional.
Beste Egita,
Ik vond je les van 30 minuten heel duidelijk en in korte tijd heb ik veel geleerd! Dankjewel een goede lerares!
Brilliant first class. Looking forward to another one!
Je hoort het overal - om succesvol te zijn moet je op sociale media zijn! Instagram heeft de toekomst! Krijg meer zichtbaarheid met Instagram!
Maar elke keer dat je de app opent, heb je geen idee wat je moet posten, wat de verschillende functies van de app zijn en hoe je je ideale klanten kunt bereiken!
En als je dan iets probeert te doen, is het resultaat klein en niet wat je had verwacht!
LAAT ME JE HELPEN!
Samen met jou zal ik je Instagram-account controleren en zullen we de functies van de app bekijken, zodat je hem gemakkelijk en zonder overweldiging kunt gebruiken.
Makkelijke tools om je prestaties te verbeteren en de app beter te begrijpen.
Ik zal kijken naar je algemene Instagram-profiel, specifieke berichten, hashtag-strategie, enz.
Je verlaat de klas met duidelijkheid wat de volgende stap is die je moet nemen!
VOCALE PROBLEMEN
Moet je spreken in het bijzijn van andere mensen en ervaar je angst? Wil je leren uitspreken? Spreekt u de hele dag en voelt uw stem daarna erg vermoeid aan?
STEM - UW IDENTITEIT
Een goede stem is zelfverzekerd, overtuigend en emotioneel. Maar communicatie gaat over een groter geheel - houding, ademhaling, gedachten en emoties. Al deze hebben invloed op hoe uw stem klinkt en de indruk die u maakt.
INDIVIDUELE AANPAK
Individuele stemcoaching cursus bestaat uit 5 individuele sessies, die op maat worden gemaakt voor uw behoeften. Het hangt af van stemproblemen waar je aan wilt werken en de doelen die je wilt bereiken.
WAT JE KRIJGT:
Een op maat gemaakt stemcoachingsprogramma
Eén sessie over stemhygiëne, houding en ademhaling
3 sessies over persoonlijke stemproblemen, afhankelijk van uw behoeften
Een afsluitende sessie
Bestanden met oefeningen die in lessen worden gebruikt
Ondersteuning via e-mail
NA DE COACHING
Je kunt verwachten dat je meer zelfvertrouwen krijgt over jezelf, je stem en zijn mogelijkheden. Breng uw boodschap duidelijk en effectief over. Gebruik je stem om jezelf authentiek uit te drukken. Hoe om te gaan met omstandigheden die de stem beïnvloeden. Voel je minder moe na een dag vol vergaderingen of presentaties.
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Egita snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 48€Bij de leraar thuis
van 48€Les via webcam
van 58€Bij de student thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds maart 2019
- 1 herhaalleerling
- Geverifieerd telefoonnummer
- Verbonden met Facebook
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 48€Bij de leraar thuis
van 48€Les via webcam
van 58€Bij de student thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Privélessen
in Maastricht
Vergelijkbare lessen
Irina
Zangles, Beginners Piano, Basis muziektheorie. Online of persoonlijk!
Hallo,
Mijn naam is Irina en ik werk al meer dan tien jaar als professioneel operazangeres en zangdocent. Ik ben onlangs verhuisd van Londen naar Maastricht, waar ik nu woon met mijn man en onze 4-jarige zoon.
Ik studeerde aan het Royal Northern College of Music in Manchester en de Royal Academy of Music in Londen. Ik heb een Advanced Diploma in Opera, het hoogste kwalificatieniveau (niveau 8) in het UK Qualifications Framework. Ik trad op in veel prestigieuze locaties in het VK, waaronder Royal Albert Hall, Glyndebourne Festival Opera, Barbican en St.Martin-in-the-Fields. Ik werkte met Nelly Miricioiu, Jane Glover, Vladimir Jurowski, Robin Ticciati, Stéphane Denève en vele andere gerenommeerde coaches en dirigenten.
Momenteel maak ik deel uit van het Limburg Education Tour-project 'Weltatem', een samenwerking tussen Het Geluid Maastricht (Romy Roelofsen en Gable Roelofsen) en Kirsten Schötteldreier.
Naast mijn uitvoerende carrière heb ik ook zangles gegeven. Ik ben erg gepassioneerd door lesgeven en ik geloof dat muziek, of het nu gaat om luisteren naar een concert, gitaar spelen of zingen onder de douche, goed is voor zowel ons mentale als fysieke welzijn. Het helpt ons om meer zelfvertrouwen te krijgen, meer te weten te komen over hoe we ons hele lichaam als instrument kunnen gebruiken, om onze gevoelens te uiten en te kanaliseren, en ook om te ontspannen. Het is nooit te vroeg of te laat om te beginnen. Wat je bekwaamheid, ambitie en leeftijd ook is, ik verken graag met je zowel klassieke muziek als muziektheater. Als je kunt leren hoe je je stem goed kunt gebruiken, kun je zingen wat en hoe je maar wilt!
Voor kinderen geef ik niet alleen zangles, maar ook beginners piano en basis muziektheorie. Het is heel belangrijk om de kleintjes al op zeer jonge leeftijd kennis te laten maken met muziek. En er zijn zoveel leuke manieren om te leren. We ontdekken en worden kleine muzikanten door middel van spelletjes, liedjes, dans, beweging en acteren.
Tot slot kan ik Russische taalcoaching aanbieden voor zowel amateur- als professionele zangers. Voordat ik mijn droom om operazangeres te worden najaagde, studeerde ik af met een masterdiploma in taalkunde en vertalen aan de Voronezh State University in mijn thuisstad. Als gevolg hiervan ben ik tijdens mijn zang- en onderwijscarrière ook vaak gevraagd om als taalcoach Russisch en repertoirecoach te werken.
Ik geef normaal gesproken les bij mij thuis en ook online. Bij sommige gelegenheden kon ik, op speciale afspraak, naar het huis van een student reizen.
Lessen moeten online worden gegeven als er door de overheid verband houdende beperkingen met betrekking tot het coronavirus van kracht zijn.
Aarzel niet om contact op te nemen als u vragen heeft.
Deborah
Individuele muziek- en zanglessen voor kinderen van 4-12 jaar en muziektheorie. Individuele muziek- en zanglessen met theorie. Ook online.
Houd je van zingen? Of loop je de hele dag met liedjes in je hoofd? Kom dan op zangles bij Deborah online of in Amstelveen Westwijk. We zingen liedjes uit verschillende landen en tijden. Ook gaan we aan de slag met verschillende ritmes, noten en toonoefeningen.
Als je bezig bent met zingen kan je zelfs een heel ander gevoel hebben en je kunt ervoor zorgen dat je de rest van de dag extra energie hebt.
Je lichaam is je instrument bij het zingen. We proberen dat instrument zo mooi mogelijk te laten klinken ..
Tijdens de zanglessen zijn we ook bezig met articulatie, de uitspraak van vreemde talen en ook aan de betekenis van en je gevoel bij een bepaald stuk. Natuurlijk bepalen we samen wat voor soort muziek je gaat zingen. Ook maken we samen een ontdekkingsreis naar jouw favoriete muziek.
WIE KAN ER LEREN ZINGEN?
Iedereen kan leren zingen. Door de zanglessen zal dat zijn. Also is singing good for relaxation, zowel van lichaam als geest. Zingen is gewoon genieten!
David
Acteren, liedperformen en auditie-training/begeleiding door professionele acteur
Het doel van mijn lessen is dat je in de toekomst onder elke omstandigheid open, zelfverzekerd, met plezier en vol fantasie en aanbod leer spelen en met een tekst leert omgaan. Of je nou in een voorstelling speelt, een lied moet zingen, op een set staat of auditie doet.
Ik hanteer niet één specifieke techniek of methode; ik geloof dat je als performer je eigen, op maat gemaakte gereedschapskist met verschillende tools moet samenstellen om jouw unieke talent te ondersteunen. Daar gaan wij samen aan werken. Door deze insteek zijn de lessen geschikt voor ieder niveau!
De tekst is in mijn les het uitgangspunt. Ik werk met bestaande monologen, dialogen, liedjes, filmscènes, sketches etc. Je mag zelf materiaal aandragen of ik kies het voor je uit. We kunnen ook aan specifieke audities/selftapes of optredens werken; alles is mogelijk.
Lara
Zangles voor jong en oud, op jouw eigen tempo (klassiek en andere stijlen)
Zing je graag en wil je jouw stem ontwikkelen? Fijn, want zingen is ontzettend leuk en gezond!
Tijdens mijn lessen gaan wij samen de mogelijkheden van jouw stem verkennen. Het ontwikkelen van een gezonde, natuurlijke stem en plezier staan centraal.
Daarom worden de lessen geheel aan jouw kwaliteiten, smaak en tempo aangepast. Samen werken we aan een stevige zangtechniek, ademhaling, articulatie, interpretatie, muzikaliteit en stemhygiëne. We exploreren het klassieke zangrepertoire en gaan op zoek naar muziek die bij jouw stem past. Ook kan eens een uitstapje naar andere genres gemaakt worden (jazz, pop, musical, …) Je leert je stem te gebruiken vanuit een klassieke benadering, maar met een goede zangtechniek kan je heel wat stijlen aan!
Waarom je op les zou komen:
- Je hebt altijd al eens willen leren zingen, met of zonder specifiek doel voor ogen
- Je bent nieuwsgierig naar de mogelijkheden om je stem (verder) te ontwikkelen
- Je bent op zoek naar een creatieve uitlaatklep
- Je hebt last van een vaak vermoeide spreekstem en wilt deze sterker maken
- Je zingt in een koor en je wilt aan je zangtechniek werken of je hebt wat extra hulp nodig bij het instuderen
- …
Wat jouw motivatie ook mag zijn, je bent altijd welkom!
Zit je met vragen of twijfel je of zang iets voor jou is? Aarzel niet om contact met mij op te nemen.
Noriko
Lessen Japanse taal en/of zang voor geïnteresseerden
Ik ben een Japanse zangeres. Ik geef ook soms zangles aan de Academie van Charleroi. Daarnaast geef ik ook privéles Japans. Ik heb een licentie zangonderwijs (Tokyo, 2010).
Ik kan Klassiek, Pop en Hedendaagse muziek aanleren, en ook notenleer.
In mijn Japanse les, kunnen jullie ook uitspraak met Japanse liedjes leren. Daar kan ik je ook helpen met professioneel Japans (emails, briefwisseling, etc.) en/of je helpen voorbereiden op een uitwisseling.
Mijn doel in het onderwijs is om je dagelijkse leven aangenaam te maken door middel van cultuur.
Gwinny
Gitaarbegeleiding/zang voor beginners, muziektheorie of muziekgeschiedenis voor beginners
Ik ben afgestudeerd als leerkracht muzikale opvoeding en je kan bij mij terecht voor het leren van notenleer, muziektheorie, muziekgeschiedenis, blokfluit, zang, ritmische gitaarbegeleiding en nog zoveel meer. Laat maar gerust weten waar je mee zit, en we beginnen er meteen aan te werken! Muzikale groeten!
Vooral focus op:
- Zang
- Gitaar (akkoordenleer)
Suzanne
Ontdek je eigen stem tijdens de zanglessen bij Suzanne
Suzanne geeft pop en musical zangles. Tijdens de lessen werkt Suzanne niet vanuit 1 bepaalde methode. Ze kijkt naar wat de leerling nodig heeft en past de lessen daarop aan. Daarnaast is ontspanning en plezier erg belangrijk en is jezelf kunnen zijn en je eigen verhaal kunnen vertellen het ultieme doel.
'Het vertellen van een verhaal is wat mij betreft het aller-belangrijkste tijdens het zingen. Als je weet wat je zingt zal de luisteraar jou veel beter begrijpen en komt jouw stem en verhaal nog meer binnen. Juist als beginnende zanger of zangeres is het vertellen van een verhaal erg belangrijk. Misschien dat je nog niet helemaal tevreden of zeker bent over jouw zangstem. Dit heeft tijd nodig, je kan nog veel leren. Wel heb je invloed hoe jouw stem en verhaal overkomen. Sommige stemmen raken en die stemmen worden onthouden.'
Tijdens de zangles ga je opzoek naar je eigen zangstem.
Dit wordt gedaan vanuit de spreekstem en op deze manier kan iedereen leren zingen.
In de les(sen) gaan we gezamenlijk opzoek naar jou stembereik en de daarbij passende nummers.
Een les start altijd met een opwarming van de stem met diverse toepasselijke oefeningen en daarna is er ruimte voor het zingen van een liedje.
Wat kan ik jou leren?
- Durven zingen (daarin je eigen stem ontdekken)
- Basis kennis zang: ademhaling, mondstand, ademsteun
- Tekst beleving (hoe vertel je een verhaal met een liedje)
- Diverse technieken/effecten: gebruik kop/borststem, belten, twang
Gulnara
Zangles van professionele zangeres - kinderen tot volwassenen
Over mezelf
Ik ben Gulnara en ik ben een professionele klassieke zangeres. Als soliste zing ik hoofdrollen op grote internationale podia zoals Mariinsky Theatre, Scottish Opera, Opera de Colombia en in Nederland bijvoorbeeld in De Doelen. Ik heb klassieke zang gestudeerd in St. Petersburg (Rusland), aan het Conservatorium van Amsterdam en onder andere aan de beroemde Georg Solti Accademia in Toscane.
Tegelijkertijd geef ik al vele jaren zangles aan zowel kinderen als volwassenen op verschillende niveaus en met verschillende muziekstijlen. Zo help ik bijvoorbeeld ook mee met de voorbereiding op een auditie.
Hoe loopt de zangles?
De zangles bestaat uit twee delen. Bij het inzingen doen we zangoefeningen en leer je de basis zangtechniek. Dit bestaat uit ademondersteuning, het leren zingen van zuivere tonen (intoneren) en articulatie. Vervolgens zing je verschillende repertoire (liederen, aria's, songs etc.) en passen we toe wat je zojuist hebt geleerd. Ik besteed ook aandacht aan je presentatie en de artistieke aspecten van zingen (emotie en passie!). Ik begeleid mijn studenten op de piano. Regelmatig organiseer ik muziekavonden waar de leerlingen voor elkaar spelen.
Les aan kinderen
Ik geef les aan kinderen vanaf 4 jaar. Zangplezier en muzikale ontwikkeling staan centraal. Breng je favoriete liedje mee! Alle muziekstijlen zijn mogelijk. We kunnen ook samenzingen organiseren met andere kinderen. Als je ambitie hebt om aan het conservatorium te gaan studeren, kan ik je hierop voorbereiden.
Les aan volwassenen
Volwassen met goede motivatie en liefde voor de muziek ondersteun ik graag bij hun verdere muzikale en zangontwikkeling. We gaan hard aan de slag! Stap voor stap verleggen we je grenzen en werken we toe naar je droom of passie.
Info
Voor volwassenen en kinderen vanaf 14 jaar geef ik in deze Corona tijden les in de grote ruimte met de nodige afstand. Ik geef ook les via Skype. Ik geef er de voorkeur aan om overdag les te geven, voor volwassenen kan ik ook 's avonds lesgeven.
Carmen
Zanglessen voor beginners, halfgevorderden en gevorderden (in het Engels, Frans, Russisch of Italiaans)
Mijn naam is Carmen en ik ben operazangeres. Ik studeerde aan het PI Chaykovsky conservatorium in Moskou en het beroemde Santa Cecilia conservatorium in Rome. Ik heb veel masterclass cursussen gevolgd in Rusland, Italië en Oostenrijk bij Edda Moser, Renata Scotto, etc. Ik was ook solist in het Vaticaanse koor.
Sinds enkele jaren werk ik als zangleraar in Brussel. Ik bied cursussen aan in het Engels, Frans, Russisch en Italiaans. Ik geef les aan kinderen vanaf 6 jaar (beginners of meer ervaren). Ik bied een breed scala aan ademhalings- en zangtechnieken.
Muzikaal,
Dominyka
Zanglessen met een gediplomeerde zangcoach voor alle leeftijden en niveaus. Prof. voc. training voor elke stijl: POP/JAZZ/RNB/ROCK/MUZIEK/CLASSICAL
Dominyka is een professionele zangeres, zang- en pianoleraar die momenteel gevestigd is in Den Haag. Ze speelt piano, viool en schrijft haar eigen muziek.
In de afgelopen tien jaar studeerde ze af aan het Koninklijk Conservatorium in Nederland met een bachelor- en masterdiploma in jazzzang en een pedagogische minor. Ze had de kans om als zangeres deel te nemen aan verschillende muziekfestivals, haar eigen concerten te geven, achter de schermen te staan in verschillende tv-shows, verschillende vocale wedstrijden te winnen, en ze ontwikkelde echt haar oren en haar kennis dat ze nu ook in staat is om anderen helpen hun eigen unieke zangstem te vinden.
Ze heeft haar kennis ontwikkeld over stemtechniek, CVT-methode, podiumpresentatie, lichaamstaal, verhalen vertellen, compositie, schrijven, improvisatie, enzovoort. met verschillende geweldige leraren van over de hele wereld. Daarnaast had ze de eer om deel te nemen aan workshops van Snarky Puppy, Dianne Reeves, Dena DeRose, Bob Stoloff, Norma Winstone, Fay Classon, etc. Daarnaast volgde ze een cursus bij Stevie Mackey, Cheryl Porter en volgde lessen bij Natalie Weiss.
"Ik heb het gevoel dat stem iets unieks is en muziek zo'n goede therapie is. Ik geloof dat iedereen kan zingen, en ik geloof dat iedereen geweldig kan zingen als ze geduld hebben en er werk van maken." - Dominyka
"Ik beloof dat je met onze zanglessen meer leert over je eigen stem en dat je als zanger je eigen geluid ontwikkelt. We werken aan warming ups/warmdowns, ademondersteuning en de controle daarvan, geluidsprojectie, hoe het strottenhoofd, kaak- en tongwerk en vrij te functioneren, klinkerplaatsing, vocale effecten, stemkleur, dynamiek, articulatie, podiumpresentatie, hoge tonen - powerzang (belting), jazzimprovisatie, vocale improvisatie, interpretaties, ritmische variaties en nog veel meer Mijn doel voor jou is om de beste tijd te hebben en de lestijd verstandig te besteden, terwijl we de beste resultaten in zang behalen. Als er een wens is, kan ik je ook helpen om je kennis te verbreden over het repertoire dat past bij je stemkleur , opnamesessies, live optredens, "een trainingsplan voor zingen", songwriting/componeren, muziektheorie, gehoortraining, solfège en dergelijke."
Ik kan iedereen helpen die geïnteresseerd is in het vinden van hun eigen authentieke stem.
PS ALLE STIJLEN ZIJN WELKOM! (pop/jazz/rnb/musicals/enz.)
Als je piano wilt leren spelen, noten wilt lezen, de basis- of geavanceerde muziektheorie wilt leren, solfège wilt oefenen of meer wilt leren over jazzharmonie, neem dan contact met mij op, want ik geef dat ook.
Tot ziens.
Francesca
Zangles - Alumna Italiaanse sopraan van de Dutch National Opera Academy geeft zangles
Ik ben een Italiaanse sopraan, afgestudeerd aan de Dutch National Opera Academy. Ik werk als solist als freelance zangeres en geef al jaren zangles aan leerlingen van verschillende niveaus en leeftijden.
Het belangrijkste tijdens mijn lessen is om de leerling te helpen een gezonde en comfortabele manier van zingen te vinden!
Tijdens het eerste deel van de les zullen we ons concentreren op techniek en ademhaling, terwijl we ons tijdens het tweede deel van de les zullen concentreren op het repertoire dat we samen met de student hebben gekozen, waarbij we het aspect van de techniek toepassen waar we eerder in de les aan hebben gewerkt .
Ana
Laagdrempelige zangles voor alle niveau's. (solo of in duo).
Droom jij ervan om te leren hoe je het beste uit jouw zangstem kan halen?
Aarzel niet en wees welkom om zonder enige verplichting even kennis te maken tijdens een proefles!
Je hoeft geen enkele ervaring of voorkennis te hebben, enkel een gezonde portie enthousiasme is vereist! ;)
Eens je de smaak te pakken hebt werken we aan stemtechniek, interpretatie, meerstemmig zingen, jezelf begeleiden op piano, podium presence,... dit allemaal aangepast aan jouw wensen en niveau.
Heel graag tot binnenkort!
Emi
Zang - piano - muziektheorielessen, gegeven in Ede (in het Engels of Nederlands)
Hallo! Mijn naam is Emi - ik ben een Britse muzikant die in Nederland woont. Ik heb ongelooflijk veel geluk gehad dat ik ongelooflijke muzikale ervaringen heb gehad... Enkele hoogtepunten, waaronder optreden voor de BBC/Ronnie Scott's TV Nights/O2 VIP Lounge/support voor acts als JP Cooper, en het oprichten van de Limelight Sessions (internationale maandelijkse muziekavonden , met acts als Nick Wilson/Joe Buck/Hannah Grace, en nog veel meer).... Maar mijn grootste passie is lesgeven. Ik heb 7 jaar leservaring (zang/piano/theorie/Engelse taal) en een 100% slagingspercentage voor studentenexamens - van klassiek tot popmuziek. Ik geef les aan alle leeftijden/niveaus en stem de lessen af op je eigen doelen en muzikale visies.
Mocht je meer willen weten, of een proefles willen opzetten, dan hoor ik dat graag!
Hopelijk tot snel,
Emi :)
Jeny
Vocale coaching, piano, muziektheorie en muzieklessen voor kinderen en volwassenen.
Ik ben een professionele pianist, docent piano en een vocale coach. Ik heb meer dan 15 jaar ervaring in het lesgeven in muziek. De primaire waarden die ik mijn studenten probeer voor te stellen, zijn gepassioneerd door muziek en kunst, evenals zelfdiscipline en geduld, die de basis vormen van zelfverbetering. Met de bovengenoemde kwaliteiten hebben sommige van mijn studenten prijzen gewonnen op een aantal prestigieuze nationale en internationale wedstrijden en festivals in Bulgarije, Italië, Roemenië, Servië en Rusland.
Als je nieuwsgierig bent en je muzikale of vocale vaardigheden wilt verbeteren, neem dan gerust contact met me op!
Carole
24 uur per dag zangles via SKYPE met een professionele artiest
Zangles via Skype gedurende 45 minuten, met zangtechniek en repertoire, desgewenst voorbereiding op concerten.
Stijlen naar keuze: variëteit, pop, klassiek.
Ook toegankelijk voor koorzangers.
Alle niveaus welkom.
Ik specialiseerde me in zangtechniek in de VS.