facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds mei 2018
Leraar sinds mei 2018
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Engelse en taaltest voorbereiden CAE en FCE-specialisatie
course price icon
Van 25 € /h
arrow icon
Engels is een van de meest gesproken talen ter wereld, dus het is een enorm voordeel om deze talen te kunnen spreken en schrijven.
Ik ben gespecialiseerd in CAE en FCE.
Ik vind het leuk om mijn studenten uit te dagen en hen de motivatie te geven om op verschillende manieren meer te leren.
Extra informatie
Neem een notitieboek mee
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Merchtem, België
location type icon
Online vanuit België
Over
Ik ben student bedrijfsmanagement, die de hele wereld over is gereisd om nieuwe talen te leren. Ik geef graag les omdat ik geïntrigeerd ben door hoe mensen leren en nieuwe informatie opnemen. Ik zie graag prestaties en leer stap voor stap om het grotere doel te dienen.
Opleiding
Thomas More - Mechelen 2017-2020 International Business and Trade
Vives Hogeschool - Kortrijk 2020-2023 Event Management
Cambridge Advanced Exam 2017
Woonde en ging naar school in België, Parijs en Kaapstad
Nederlands geleerd
Leservaring
Door te reizen leerde ik meer over de wereld, maar ook over mensen op verschillende continenten. Ik begon scheikunde aan mijn universiteit te geven, alleen aan studenten die geïnteresseerd waren omdat we op de literatuurcampus verbleven. Door ze uit te leggen, werd ik verliefd op lesgeven en mensen uitleggen hoe dingen werken of logica vinden in abstracte dingen.
Leeftijd
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Nederlands
Frans
Chinese
Vaardigheden
Engels voor volwassenen
School
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Deze lessen zal middelbare school studenten helpen om chemie beter te begrijpen. Dit kan zijn voor voorbereidingen voor examens, helpen met vakantietaken.
Verder is chemie altijd al een passie van mij geweest. Ik heb het ook altijd leuk gevonden om studenten te helpen en iets bij te brengen, waar ze op school misschien iets minder tijd voor hadden of het niet duidelijk was.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ze is afgestudeerd met een masterdiploma in vertalen en biedt privélessen Engels en Spaans aan voor kinderen uit het basis- en middelbaar onderwijs. Ik help je met de voorbereiding op examens of gewoon om je niveau te verbeteren!
verified badge
Zoals je weet is Engels spreken essentieel, vooral als je in het buitenland bent en de lokale taal niet spreekt. Of je nu met de basis begint of je spreekvaardigheid wilt verbeteren, ik help je graag bij elke stap!

Ik ben een ervaren docent Frans en geef ook les in Engels, Armeens en Russisch. In mijn lessen concentreer ik me op grammatica, maar besteed ik ook veel aandacht aan spreken en het opbouwen van zelfvertrouwen in echte communicatie.

Ik sta bekend om mijn geduld, vriendelijkheid en behulpzaamheid. Ik zorg er altijd voor dat mijn studenten zich op hun gemak voelen en gemotiveerd zijn om te leren.

De lessen zijn online.
Laten we samen aan je taalreis beginnen. Ik kijk ernaar uit jullie te ontmoeten, mijn lieve studenten! 🌟
verified badge
Mijn naam is Serdane en ik bied Engelse les aan middelbare scholieren en volwassenen die het moeilijk vinden om een manier van werken te ontwikkelen die bij hen past. Extravert en sprankelend... en vooral vol humor!

Ik geloof dat het leren van talen vooral gebaseerd is op de ontwikkeling van een geschikte leermethode. Sommigen leren talen intuïtief door gesprekken aan te gaan. Anderen daarentegen hebben grondige blootstelling aan grammaticale concepten nodig voordat ze een gesprek beginnen. Er zijn net zoveel manieren om te leren als er leerlingen zijn... Daarom pas ik mijn lessen aan ieders behoefte aan, en bovenal probeer ik iedere leerling te laten ontdekken wat voor hem werkt, zodat hij zelfstandig verder kan.

Mijn expertisegebieden:
- Versterking
- inhalen
- Grammatica beoordelingen
- Conversatiecursus
- Werkmethode (organisatie, schema van herzieningen, enz.)

Mijn prijs is inclusief volledige academische ondersteuning (privélessen, de mogelijkheid om vragen te stellen buiten de lesuren, vragen schrijven en corrigeren, enz.).

Ik produceer al mijn cursusmateriaal voor elke student. Je hoeft dus geen leerboek te kopen. Als je echter al vanuit een boek werkt, is het voor mij heel goed mogelijk om me daaraan aan te passen.

Aangenaam! :-)
verified badge
Hallo! Als je deze boodschap kunt begrijpen zonder te hoeven vertalen, dan ben je klaar voor mijn hulp! Ik kom uit Californië en woon sinds 2012 in Brussel. Ik ben 44 jaar oud. Ik spreek Engels van de Westkust (Californië). Het is het Engels dat je hoort in je favoriete films uit Californië. Ik help graag vrienden die al "Europees straat-Engels" spreken, terwijl ik PLEZIER HEB! Wist je dat 70% van het leren van een taal BUITEN de klas wordt geleerd? Dus ik stel voor dat we naar het park gaan, samen koken, fietsen, tekenen, spelen. En natuurlijk praten we veel. Als ik een fout hoor, corrigeer ik je op een leuke manier, schrijf ik dingen voor je op, met LEUKE EN ECHTE voorbeelden, met tekeningen, en BLIJF ALTIJD 100% in het Engels. Dat klopt, ik spreek alleen Engels met je, want zoals jij en ik allebei weten, spreek je al Engels en heb je alles (of misschien wel 70%) begrepen van alles wat ik net heb geschreven. Wat je wilt is je gesproken Engels verbeteren of perfectioneren (we kunnen ook aan je schrijfvaardigheid werken). Onderdompeling en plezier, West Coast Style. En mijn universitaire diploma? Ja, ik heb er twee, in taal en literatuur, en ik spreek vier talen vloeiend (ik werk momenteel aan nummer vijf), maar voor nu wil ik dat je Engels leert door PLEZIER TE HEBBEN! Mijn vrienden en oud-studenten kunnen je vertellen hoe leuk het is om met mij te leren. HOOP DAT WE SNEL SAMEN KUNNEN SPELEN! Je kunt het! Groepen zijn oké.
verified badge
Ik ben Yas en ik werk alleen. Ik hou van lesgeven en ik zal al mijn tijd besteden aan het volgen van hoe mijn studenten het doen; Daarom vinden ze het fijn om bij mij terug te komen.

Ik ga je helpen deze internationale taal te leren. Je zult het overal gebruiken.
We kunnen uitzoeken wat uw niveau is en hoe u uw Engels wilt verbeteren.
verified badge
---
NL

Hallo allemaal!
Mijn naam is Maria, een Venezolaanse muzikant die in België woont. In de kunstwereld zijn talen en culturen een fundamenteel onderdeel van het elkaar kunnen begrijpen en met elkaar kunnen verbinden om samen iets moois te creëren, in mijn geval muziek. Naast dat ik kunstenaar ben, hou ik van talen en het leren ervan is een passie voor mij geworden. Daarom heb ik besloten deze passie naar een ander niveau te tillen.

Tijdens mijn lessen wil ik je helpen mijn moedertaal, namelijk Latijns-Amerikaans Spaans, op een gepersonaliseerde en dynamische manier te leren.
De lessen zijn gescheiden door niveaus (A0-B2), waar je de grammatica van de taal leert, maar ook woordenschat en uitdrukkingen die je dagelijks kunt gebruiken met andere sprekers van de taal.
Mijn idee is dat elke cursist de taal in zijn eigen tempo leert, maar het vanaf de eerste dag begrijpt en durft te spreken. Ondersteunend materiaal (boek, oefeningen, audio's, enz.) is altijd inbegrepen.

Lessen kunnen individueel of in groepen zijn, zowel online als persoonlijk (Brussel, België).
De lessen worden gegeven in het Engels en Spaans.

Aarzel niet om contact met mij op te nemen als u vragen heeft.
Ik hoop je snel te zien en te beginnen met het ontdekken en leren van deze prachtige taal!

Groeten,
Maria.

---
ESP

¡Hola a todos!
Mi nombre es Maria, musico Venezolana residendo en Bélgica. In de wereld van de kunst, los idiomas en las culturas son parte fundamental para poder entendernos tussen cada artista y conectar para poder crear algo hermoso juntos, en mi caso la música. Afgezien van de artiest die mij het gevoel geeft dat ik een ander idioom kan gebruiken en een passie voor mij kan omzetten, besluit hij om zijn of haar pas een ander niveau te geven.

Durante mis classes quiero ayudarte aprender de une forma personalizada and dinámica mi lengua natal, que es el español latinoamericano.
De klassen zijn van elkaar gescheiden voor niveles (A0-B2), en hebben de taal van het taalgebruik pero también vocabulaire en uitdrukkingen voor gebruik en de dag met andere hablantes van de taal.
Mijn idee is dat cada alumno aprenda el idioma een su ritmo pero entendiendo y atreviéndose a hablarlo desde el primer día. Materiaal van apoyo (libro, ejercicios, audio, enz.) is inclusief siempre.

Las classes pueden ser individuales of en grupos, tanto online como en persona (Brussel, België).
Classes se darán en Ingles y español.

No dudes en contactarme si tienes alguna pregunta.
¡Espero verte pronto y comenzar a descubrir y aprender este hermoso idioma!

Saludos,
Maria.
verified badge
Een 34-jarige afgestudeerde bedrijfskundig ingenieur met 12 jaar professionele ervaring biedt haar onderwijsdiensten aan.

Cursus (1 uur alleen online) - 1 uur 30 minuten of 2 uur afhankelijk van onderwerp/niveau/locatie
Educatieve en georganiseerde leraar met goede revisie- en organisatietechnieken
Alle primaire en secundaire niveaus

Docent en patiënt met een goede methodologie aangepast aan elke student

97% succespercentage bij regelmatige monitoring

Groepslessen ook mogelijk, tegen gereduceerd tarief vanaf 3!

Neem gerust contact met mij op voor meer informatie!
Tot binnenkort
verified badge
Ik ben taalleraar in Brussel en bied mijn hulp aan uw kinderen om hen te ondersteunen bij hun moderne taallessen. Ook kan ik ze helpen hun kennis te versterken of ze voor te bereiden op het nieuwe schooljaar.
verified badge
Biologie, fysica, chemie en frans en engels.De beste studieresultaten worden behaald met regelmatige studie en bijhouden van leerstof. Ontbreken van voldoende basis voor voortgang kan verholpen worden. Door jarenlange ervaring heb ik een coaching methode ontwikkeld waarbij de leerling, student of coachee als mens centraal staat met oog voor context en specifieke omstandigheden.
verified badge
Engels is een wereld taal en daarom erg belangrijk om te leren voor de toekomst van uw kind. Door het op jonge leeftijd te leren zal veel in zijn of haar voordeel zijn opgebouwd bijvoorbeeld werk en school gebied, maar ook op het gebied van reizen en internationale vrienden maken.
verified badge
Wilt u Engelse, Spaanse of Portugese les van een taaldocent, taalleerder en enthousiasteling?
Lesgeven online of in persoon (gevestigd in België, afhankelijk van de locatie).

Met meer dan 15 jaar ervaring in verschillende leeromgevingen (groepen, individuen, bedrijven, scholen, online scholen, taalcursussen, lerarenopleidingen, vertalingen), een diploma in Engels en Portugees taalonderwijs, 5 internationale certificaten, meerdere cursussen, kennis van verschillende methodologieën en correctietechnieken en een solide carrière, is Thais de beste keuze voor:

- Tieners, jongvolwassenen, volwassenen, middelbare leeftijd of senioren die als hobby een taal willen leren
- Tieners, jongvolwassenen, volwassenen, mensen van middelbare leeftijd of senioren die een taal willen leren voor immigratiedoeleinden
- Tieners, jongvolwassenen, volwassenen, mensen van middelbare leeftijd of senioren die de taal die ze al spreken nog wat meer willen oefenen
- Tieners, jongvolwassenen, volwassenen, mensen van middelbare leeftijd of senioren die taalcursussen of taallessen volgen en begeleiding nodig hebben bij specifieke onderwerpen
- Leraren die een oppepper nodig hebben in hun lestechnieken met een aantal frisse ideeën
- Mensen die een bemiddelaar/vertaler/tolk nodig hebben voor hun congres, bedrijf, congres, boek, artikel of vergadering
- Iedereen die iemand nodig heeft om zijn/haar geschreven teksten in een van deze talen te reviseren
- Scholen die iemand nodig hebben om online activiteiten met hun leerlingen te doen
- Online taalscholen die een mentor/trainer/coördinatieassistent nodig hebben

Als uw geval hiertoe behoort, neem dan gerust contact met mij op.
verified badge
Tijdens deze les draait alles om leren op een leuke, ontspannen en ondersteunende manier. Geen saaie colleges hier, alleen duidelijke uitleg, echte gesprekken en activiteiten die je echt helpen. Of je nu net begint of je vaardigheden wilt verbeteren, ik sta voor je klaar. Je kunt vragen stellen, ideeën delen en leren in je eigen tempo, met iemand die je bij elke stap helpt. Kom bij mz en ontdek hoe leuk leren kan zijn!
verified badge
Ik bied cursussen op maat aan, zowel fysiek als op afstand, afhankelijk van de behoeften van elke student. Voor academische ondersteuning pas ik me aan het programma aan dat het kind of de jongere volgt, door de reeds behandelde concepten te verdiepen, moeilijke punten opnieuw uit te leggen of problematische thema's te ontleden.

Volwassenen geef ik voornamelijk basislessen Nederlands, maar ik kan mijn lessen aanpassen aan verschillende doelen. Bijvoorbeeld: het leren van de woordenschat voor een nieuwe functie, het voorbereiden op een examen (Selor, taalcertificering), het opfrissen van je kennis voor een sollicitatiegesprek of het verbeteren van je vermogen om effectief te communiceren in een professionele of persoonlijke context. Mijn aanpak is altijd flexibel, studentgericht en gericht op het versterken van zowel begrip als zelfvertrouwen.
verified badge
Inhaallessen Frans, Nederlands en Engels voor alle leerlingen in het secundair en hoger onderwijs. Herhaling en uitleg van lessen die niet op school gegeven worden. Mnemonische technieken om de leerstof beter te begrijpen op basis van het profiel van de leerling. We hebben niet allemaal dezelfde vaardigheden of aanleg voor bepaalde vakken. Talen worden vaak uit het hoofd en in de praktijk geleerd. Samen bepalen we welke methode het beste werkt om het leren van een taal te vergemakkelijken.
verified badge
In deze les help ik kinderen op een leuke en gemakkelijke manier wiskunde en natuurwetenschappen te leren. Ik leg alles stap voor stap uit en gebruik spelletjes, voorbeelden en eenvoudige activiteiten, zodat alles makkelijker te begrijpen is. Het doel is om leerlingen meer zelfvertrouwen te geven, hen aan te moedigen vragen te stellen en plezier te laten beleven aan het leren van wiskunde en natuurwetenschappen. Het gaat erom te begrijpen hoe dingen werken, logisch te leren denken en te genieten van het leerproces. Ik pas mijn lesmethode aan de behoeften van elk kind aan en stimuleer nieuwsgierigheid, creativiteit en zelfstandig denken.
message icon
Contacteer Margo
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ze is afgestudeerd met een masterdiploma in vertalen en biedt privélessen Engels en Spaans aan voor kinderen uit het basis- en middelbaar onderwijs. Ik help je met de voorbereiding op examens of gewoon om je niveau te verbeteren!
verified badge
Zoals je weet is Engels spreken essentieel, vooral als je in het buitenland bent en de lokale taal niet spreekt. Of je nu met de basis begint of je spreekvaardigheid wilt verbeteren, ik help je graag bij elke stap!

Ik ben een ervaren docent Frans en geef ook les in Engels, Armeens en Russisch. In mijn lessen concentreer ik me op grammatica, maar besteed ik ook veel aandacht aan spreken en het opbouwen van zelfvertrouwen in echte communicatie.

Ik sta bekend om mijn geduld, vriendelijkheid en behulpzaamheid. Ik zorg er altijd voor dat mijn studenten zich op hun gemak voelen en gemotiveerd zijn om te leren.

De lessen zijn online.
Laten we samen aan je taalreis beginnen. Ik kijk ernaar uit jullie te ontmoeten, mijn lieve studenten! 🌟
verified badge
Mijn naam is Serdane en ik bied Engelse les aan middelbare scholieren en volwassenen die het moeilijk vinden om een manier van werken te ontwikkelen die bij hen past. Extravert en sprankelend... en vooral vol humor!

Ik geloof dat het leren van talen vooral gebaseerd is op de ontwikkeling van een geschikte leermethode. Sommigen leren talen intuïtief door gesprekken aan te gaan. Anderen daarentegen hebben grondige blootstelling aan grammaticale concepten nodig voordat ze een gesprek beginnen. Er zijn net zoveel manieren om te leren als er leerlingen zijn... Daarom pas ik mijn lessen aan ieders behoefte aan, en bovenal probeer ik iedere leerling te laten ontdekken wat voor hem werkt, zodat hij zelfstandig verder kan.

Mijn expertisegebieden:
- Versterking
- inhalen
- Grammatica beoordelingen
- Conversatiecursus
- Werkmethode (organisatie, schema van herzieningen, enz.)

Mijn prijs is inclusief volledige academische ondersteuning (privélessen, de mogelijkheid om vragen te stellen buiten de lesuren, vragen schrijven en corrigeren, enz.).

Ik produceer al mijn cursusmateriaal voor elke student. Je hoeft dus geen leerboek te kopen. Als je echter al vanuit een boek werkt, is het voor mij heel goed mogelijk om me daaraan aan te passen.

Aangenaam! :-)
verified badge
Hallo! Als je deze boodschap kunt begrijpen zonder te hoeven vertalen, dan ben je klaar voor mijn hulp! Ik kom uit Californië en woon sinds 2012 in Brussel. Ik ben 44 jaar oud. Ik spreek Engels van de Westkust (Californië). Het is het Engels dat je hoort in je favoriete films uit Californië. Ik help graag vrienden die al "Europees straat-Engels" spreken, terwijl ik PLEZIER HEB! Wist je dat 70% van het leren van een taal BUITEN de klas wordt geleerd? Dus ik stel voor dat we naar het park gaan, samen koken, fietsen, tekenen, spelen. En natuurlijk praten we veel. Als ik een fout hoor, corrigeer ik je op een leuke manier, schrijf ik dingen voor je op, met LEUKE EN ECHTE voorbeelden, met tekeningen, en BLIJF ALTIJD 100% in het Engels. Dat klopt, ik spreek alleen Engels met je, want zoals jij en ik allebei weten, spreek je al Engels en heb je alles (of misschien wel 70%) begrepen van alles wat ik net heb geschreven. Wat je wilt is je gesproken Engels verbeteren of perfectioneren (we kunnen ook aan je schrijfvaardigheid werken). Onderdompeling en plezier, West Coast Style. En mijn universitaire diploma? Ja, ik heb er twee, in taal en literatuur, en ik spreek vier talen vloeiend (ik werk momenteel aan nummer vijf), maar voor nu wil ik dat je Engels leert door PLEZIER TE HEBBEN! Mijn vrienden en oud-studenten kunnen je vertellen hoe leuk het is om met mij te leren. HOOP DAT WE SNEL SAMEN KUNNEN SPELEN! Je kunt het! Groepen zijn oké.
verified badge
Ik ben Yas en ik werk alleen. Ik hou van lesgeven en ik zal al mijn tijd besteden aan het volgen van hoe mijn studenten het doen; Daarom vinden ze het fijn om bij mij terug te komen.

Ik ga je helpen deze internationale taal te leren. Je zult het overal gebruiken.
We kunnen uitzoeken wat uw niveau is en hoe u uw Engels wilt verbeteren.
verified badge
---
NL

Hallo allemaal!
Mijn naam is Maria, een Venezolaanse muzikant die in België woont. In de kunstwereld zijn talen en culturen een fundamenteel onderdeel van het elkaar kunnen begrijpen en met elkaar kunnen verbinden om samen iets moois te creëren, in mijn geval muziek. Naast dat ik kunstenaar ben, hou ik van talen en het leren ervan is een passie voor mij geworden. Daarom heb ik besloten deze passie naar een ander niveau te tillen.

Tijdens mijn lessen wil ik je helpen mijn moedertaal, namelijk Latijns-Amerikaans Spaans, op een gepersonaliseerde en dynamische manier te leren.
De lessen zijn gescheiden door niveaus (A0-B2), waar je de grammatica van de taal leert, maar ook woordenschat en uitdrukkingen die je dagelijks kunt gebruiken met andere sprekers van de taal.
Mijn idee is dat elke cursist de taal in zijn eigen tempo leert, maar het vanaf de eerste dag begrijpt en durft te spreken. Ondersteunend materiaal (boek, oefeningen, audio's, enz.) is altijd inbegrepen.

Lessen kunnen individueel of in groepen zijn, zowel online als persoonlijk (Brussel, België).
De lessen worden gegeven in het Engels en Spaans.

Aarzel niet om contact met mij op te nemen als u vragen heeft.
Ik hoop je snel te zien en te beginnen met het ontdekken en leren van deze prachtige taal!

Groeten,
Maria.

---
ESP

¡Hola a todos!
Mi nombre es Maria, musico Venezolana residendo en Bélgica. In de wereld van de kunst, los idiomas en las culturas son parte fundamental para poder entendernos tussen cada artista y conectar para poder crear algo hermoso juntos, en mi caso la música. Afgezien van de artiest die mij het gevoel geeft dat ik een ander idioom kan gebruiken en een passie voor mij kan omzetten, besluit hij om zijn of haar pas een ander niveau te geven.

Durante mis classes quiero ayudarte aprender de une forma personalizada and dinámica mi lengua natal, que es el español latinoamericano.
De klassen zijn van elkaar gescheiden voor niveles (A0-B2), en hebben de taal van het taalgebruik pero también vocabulaire en uitdrukkingen voor gebruik en de dag met andere hablantes van de taal.
Mijn idee is dat cada alumno aprenda el idioma een su ritmo pero entendiendo y atreviéndose a hablarlo desde el primer día. Materiaal van apoyo (libro, ejercicios, audio, enz.) is inclusief siempre.

Las classes pueden ser individuales of en grupos, tanto online como en persona (Brussel, België).
Classes se darán en Ingles y español.

No dudes en contactarme si tienes alguna pregunta.
¡Espero verte pronto y comenzar a descubrir y aprender este hermoso idioma!

Saludos,
Maria.
verified badge
Een 34-jarige afgestudeerde bedrijfskundig ingenieur met 12 jaar professionele ervaring biedt haar onderwijsdiensten aan.

Cursus (1 uur alleen online) - 1 uur 30 minuten of 2 uur afhankelijk van onderwerp/niveau/locatie
Educatieve en georganiseerde leraar met goede revisie- en organisatietechnieken
Alle primaire en secundaire niveaus

Docent en patiënt met een goede methodologie aangepast aan elke student

97% succespercentage bij regelmatige monitoring

Groepslessen ook mogelijk, tegen gereduceerd tarief vanaf 3!

Neem gerust contact met mij op voor meer informatie!
Tot binnenkort
verified badge
Ik ben taalleraar in Brussel en bied mijn hulp aan uw kinderen om hen te ondersteunen bij hun moderne taallessen. Ook kan ik ze helpen hun kennis te versterken of ze voor te bereiden op het nieuwe schooljaar.
verified badge
Biologie, fysica, chemie en frans en engels.De beste studieresultaten worden behaald met regelmatige studie en bijhouden van leerstof. Ontbreken van voldoende basis voor voortgang kan verholpen worden. Door jarenlange ervaring heb ik een coaching methode ontwikkeld waarbij de leerling, student of coachee als mens centraal staat met oog voor context en specifieke omstandigheden.
verified badge
Engels is een wereld taal en daarom erg belangrijk om te leren voor de toekomst van uw kind. Door het op jonge leeftijd te leren zal veel in zijn of haar voordeel zijn opgebouwd bijvoorbeeld werk en school gebied, maar ook op het gebied van reizen en internationale vrienden maken.
verified badge
Wilt u Engelse, Spaanse of Portugese les van een taaldocent, taalleerder en enthousiasteling?
Lesgeven online of in persoon (gevestigd in België, afhankelijk van de locatie).

Met meer dan 15 jaar ervaring in verschillende leeromgevingen (groepen, individuen, bedrijven, scholen, online scholen, taalcursussen, lerarenopleidingen, vertalingen), een diploma in Engels en Portugees taalonderwijs, 5 internationale certificaten, meerdere cursussen, kennis van verschillende methodologieën en correctietechnieken en een solide carrière, is Thais de beste keuze voor:

- Tieners, jongvolwassenen, volwassenen, middelbare leeftijd of senioren die als hobby een taal willen leren
- Tieners, jongvolwassenen, volwassenen, mensen van middelbare leeftijd of senioren die een taal willen leren voor immigratiedoeleinden
- Tieners, jongvolwassenen, volwassenen, mensen van middelbare leeftijd of senioren die de taal die ze al spreken nog wat meer willen oefenen
- Tieners, jongvolwassenen, volwassenen, mensen van middelbare leeftijd of senioren die taalcursussen of taallessen volgen en begeleiding nodig hebben bij specifieke onderwerpen
- Leraren die een oppepper nodig hebben in hun lestechnieken met een aantal frisse ideeën
- Mensen die een bemiddelaar/vertaler/tolk nodig hebben voor hun congres, bedrijf, congres, boek, artikel of vergadering
- Iedereen die iemand nodig heeft om zijn/haar geschreven teksten in een van deze talen te reviseren
- Scholen die iemand nodig hebben om online activiteiten met hun leerlingen te doen
- Online taalscholen die een mentor/trainer/coördinatieassistent nodig hebben

Als uw geval hiertoe behoort, neem dan gerust contact met mij op.
verified badge
Tijdens deze les draait alles om leren op een leuke, ontspannen en ondersteunende manier. Geen saaie colleges hier, alleen duidelijke uitleg, echte gesprekken en activiteiten die je echt helpen. Of je nu net begint of je vaardigheden wilt verbeteren, ik sta voor je klaar. Je kunt vragen stellen, ideeën delen en leren in je eigen tempo, met iemand die je bij elke stap helpt. Kom bij mz en ontdek hoe leuk leren kan zijn!
verified badge
Ik bied cursussen op maat aan, zowel fysiek als op afstand, afhankelijk van de behoeften van elke student. Voor academische ondersteuning pas ik me aan het programma aan dat het kind of de jongere volgt, door de reeds behandelde concepten te verdiepen, moeilijke punten opnieuw uit te leggen of problematische thema's te ontleden.

Volwassenen geef ik voornamelijk basislessen Nederlands, maar ik kan mijn lessen aanpassen aan verschillende doelen. Bijvoorbeeld: het leren van de woordenschat voor een nieuwe functie, het voorbereiden op een examen (Selor, taalcertificering), het opfrissen van je kennis voor een sollicitatiegesprek of het verbeteren van je vermogen om effectief te communiceren in een professionele of persoonlijke context. Mijn aanpak is altijd flexibel, studentgericht en gericht op het versterken van zowel begrip als zelfvertrouwen.
verified badge
Inhaallessen Frans, Nederlands en Engels voor alle leerlingen in het secundair en hoger onderwijs. Herhaling en uitleg van lessen die niet op school gegeven worden. Mnemonische technieken om de leerstof beter te begrijpen op basis van het profiel van de leerling. We hebben niet allemaal dezelfde vaardigheden of aanleg voor bepaalde vakken. Talen worden vaak uit het hoofd en in de praktijk geleerd. Samen bepalen we welke methode het beste werkt om het leren van een taal te vergemakkelijken.
verified badge
In deze les help ik kinderen op een leuke en gemakkelijke manier wiskunde en natuurwetenschappen te leren. Ik leg alles stap voor stap uit en gebruik spelletjes, voorbeelden en eenvoudige activiteiten, zodat alles makkelijker te begrijpen is. Het doel is om leerlingen meer zelfvertrouwen te geven, hen aan te moedigen vragen te stellen en plezier te laten beleven aan het leren van wiskunde en natuurwetenschappen. Het gaat erom te begrijpen hoe dingen werken, logisch te leren denken en te genieten van het leerproces. Ik pas mijn lesmethode aan de behoeften van elk kind aan en stimuleer nieuwsgierigheid, creativiteit en zelfstandig denken.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Margo