facebook
favorite button
member since icon
Sinds februari 2026
Leraar sinds februari 2026
Gitaarlessen om doorheen je glazen plafond te breken
course price icon
Van 42 € /h
arrow icon
Speel je al een tijdje gitaar maar weet je niet hoe je verder kan geraken? Zit je met een glazen plafond waar je niet doorheen kan breken? Lig je vast met patronen en sounds die je moeilijk achter je kan laten? Ik help je dit te doorbreken en echte progressie te maken op je instrument. Je wordt opgeleid tot een zelfstandig denkend gitarist die kan experimenteren met nieuwe sounds en toonladders over jazzakkoorden. Op die manier kan je die bagage gebruiken om in eventuele bands te spelen en zo je grenzen te verleggen.
Ikzelf ben docent aan het stedelijk conservatorium in Brugge en Toonbeeld in Terneuzen (NL) en heb een eigen methode ontwikkeld om de studenten zo volledig als mogelijk op te leiden. Tevens ben ik auteur van 'Elektrische gitaar spelen vol.1' en 'Elektrische gitaar spelen vol.2', uitgegeven bij Het Punt. Volgens mijn eigen methode zul je ook creatief leren zijn door middel van compositie. Dit maakt een essentieel deel uit van de lessen om zo je creativiteit te bolsteren.
De lessen zijn geschikt voor absolute beginners maar ook voor de gevorderde gitarist die op zoek is naar een hoger niveau.
Extra informatie
Voor de lessen breng je enkel je instrument mee, de rest is voorzien.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • Langelede, Lochristi, België
Over
Ik ben een gepassioneerd docent verbonden aan verschillende instanties en gefascineerd door opleiding. Ik heb mijn eigen methode ontwikkeld doorheen de jaren om zo de studenten de meest volledige opleiding te laten genieten die ik kan geven.
Opleiding
Ik heb mijn opleiding genoten aan Jazzstudio Tritonus in Antwerpen. Daarna ben ik beginnen lesgeven aan verschillende instanties en heb nu zo een kleine 15 jaar ervaring.
Leservaring
Docent elektrische gitaar en combo aan het Stedelijk conservatorium Brugge
Docent elektrische gitaar en combo aan Toonbeeld Terneuzen (NL)
Auteur 'elektrische gitaar vol.1' en 'elektrische gitaar vol.2'
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Vaardigheden
Elektrisch
Jazz
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben afgestudeerd als leerkracht muzikale opvoeding en je kan bij mij terecht voor o.a. leren van notenleer, muziektheorie, en ritmische gitaarbegeleiding. Wil je graag jezelf begeleiden op gitaar maar weet je niet hoe? Loop je vast op enkele akkororden? Laat maar gerust weten waar je mee zit, en we beginnen er meteen aan te werken! Muzikale groeten!

Vooral focus op:
- akkoordenleer
- basis notenleer op gitaar
verified badge
Hallo,
Mijn naam is Jasper en ik ben een gitaarleerkracht op zoek naar nieuwe leerlingen.

Voor mij is het belangrijk dat je je gitaarvaardigheden kunt ontwikkelen in een motiverende prive-les waar de focus op jouw interesses ligt.
Tijdens de lessen kunnen we de genres rock, pop, funk, jazz, blues en alles daartussen behandelen.
De lessen zijn voor leerlingen van alle leeftijden en niveau's. Kennis van notenleer is niet vereist.

Zelf heb ik gestudeerd op het conservatorium in Rotterdam én in Gent en ben ik al verschillende jaren actief als professioneel muzikant. Ik heb al 12 jaar ervaring als gitaarleerkracht.

Lessen gaan door in Gentbrugge dichtbij het Keizerpark.
Lijkt dit iets voor jou?
Aarzel dan zeker niet om me een berichtje te sturen.

Hopelijk tot snel!
Jasper
verified badge
skills aan door nieuwe uitdagingen aan te gaan.

Bij ons krijgt u aangename en afwisselende gitaarlessen, steeds aangepast aan uw persoonlijke wensen en mogelijkheden.

Kinderen vanaf 7 jaar maken op een speelse manier kennis met het instrument en leren aan de hand van eenvoudige liedjes en klapspelletjes hun eerste stukjes spelen.

Leerlingen die al een beetje ouder zijn, maken kennis met de geheime taal van de muziek en leren al doende de notenleer die ze bij de stukjes nodig hebben

Volwassenen zijn natuurlijk ook welkom, met of zonder voorkennis van notenleer.
verified badge
Hallo!

Wil je gitaar leren spelen en weet je niet waar te beginnen?
Ben je al even bezig maar loop je vast op bepaalde technieken of theorie?
Of speel je al jaren en ben je op zoek naar gerichte feedback en nieuwe inspiratie?

Ik help je graag verder – op jouw tempo, en met aandacht voor wat jij belangrijk vindt.
Of je nu droomt van je eerste akkoorden of je eigen nummers wil uitwerken: je bent welkom!

Ik speel al mijn hele leven in bands, in uiteenlopende genres.
Momenteel tour ik door heel België met A Pink Floyd Experience, en werk ik volop aan eigen muziek die ik binnenkort uitbreng. Die brede ervaring neem ik graag mee naar onze lessen.

Interesse? Laat van je horen – dan kijken we samen wat er muzikaal in jou zit!
verified badge
Kriebelt het al lang om gitaar te leren spelen? Ik leer je met plezier de kneepjes van het vak!
We werken samen aan wat JIJ wil leren, je leert de songs waar jij van houdt!

Wat leer je?
- Akkoorden & melodieën spelen
- Songs
- Timing en ritme
- Realistische doelen stellen
- Een degelijk oefenschema opstellen
- Gehoortraining (akkoorden en melodieën herkennen en naspelen)
- Toonladders & improvisatie

De lessen kunnen zowel fysiek als digitaal.
verified badge
Je wilt graag gitaar leren spelen, maar je het geen idee hoe je eraan moet beginnen. Ken je dat?
Dan heb ik goed nieuws! Ik wil je graag ondersteuning bieden in het ontdekken van allerlei akkoorden en je deze ook aanleren. Zou je graag mee willen jammen op je favoriete nummers? Dan gaan we samen op zoek naar hoe we dit haalbaar kunnen maken. Kortom, ik hou zeker rekening met de dingen die jij zou willen bereiken en van daaruit werken we naar het behalen van jouw doelen.
Ook kan ik eventueel ondersteuning bieden in het spelen van klassieke partituren.

Is er een specifiek tijdstip waarop het hebben van een les jou het beste uitkomt? Laat dan zeker iets weten en dan bekijken we samen wat de mogelijkheden zijn.
verified badge
Gitaar leren is heel gemakkelijk. In je achterhoofd moet je weten dat de eerste stappen moeilijk zijn maar eens je ritme te pakken heb gaat alles vlot verlopen. Geduld en doorzetting vermogen worden er zeker getest, maar de belangrijkste is dat het leuk blijft. Je kunnen zeker een datum kiezen om muziek te bewonderen met de snaar van het gitaar.
verified badge
Ik ben Lucas, 19 jaar, en geef les in klassieke gitaar. Ik ben afgestudeerd aan de muziekschool, en heb reeds wat ervaring in lesgeven. Ik kom graag bij u thuis lesgeven, als dit niet te ver is voor mij, anders kan de les bij mij doorgaan in Gentbrugge. Kennis van muziektheorie is geen vereiste.
verified badge
Hallo!

Ik ben Jamil, je gepassioneerde gitaarleraar, hier om je te helpen je muzikale vaardigheden te ontwikkelen. Mijn aanpak draait om het afstemmen van de lessen op jouw specifieke interesses en doelen. Samen navigeren we door verschillende genres zoals rock, pop en blues, waardoor we een rijke, diverse leerervaring garanderen.

Iedereen is welkom in mijn lessen, ongeacht leeftijd of niveau. Maak je geen zorgen als je niet bekend bent met solfège; het is hier geen vereiste.

Ik moedig je aan om je favoriete liedjes mee te nemen naar onze lessen. Op deze manier gebruiken we de muziek waar je van houdt als springplank om te leren, waardoor elke sessie zowel uniek als leuk wordt.

Zin om aan deze muzikale reis te beginnen? Neem contact met mij op voor vragen of om uw eerste les te boeken.

Ik kan niet wachten om samen met jou aan dit spannende avontuur te beginnen!

Het beste,
Jamil
verified badge
Ik ben Jess, een muzikant en producer uit Gent, afgestudeerd als bachelor in de muziek aan PXL Hasselt. Ondertussen geef ik al 10 jaar gitaarles op muziekateliers en in de vorm van privélessen thuis. Naast het lesgeven heb ik een eigen project genaamd Monagi en schrijf/produce ik voor bands zoals Tout Va Bien en Patches. daarnaast speel ik nog gitaar bij TheShadow Machine. Al mijn lessen gaan door in een ontspannen sfeer in mijn muziekstudio in Gent op jouw eigen tempo.

Voor beginners: Tijdens onze gitaarles mag je zelf nummers meenemen waar je aan wil werken of we bekijken samen wat de beste nummers voor jou zijn en waar je het meeste uit kan leren. Dit gaat van de basis akkoorden waaruit de meeste pop/rock-nummers bestaan tot de melodie meespelen of jezelf begeleiden tijdens het zingen. Zodat je in een mum van tijd kan spelen waar je altijd al van droomde!

Voor gevorderden: We bekijken samen waar je aan wil werken op het vlak van ritme, soleren of improviseren. Welke stijlen je bekend zijn of welke je zou willen leren spelen. Deze lessen zijn ideaal voor jou als je je kennis over de gitaar wil verbreden of wanneer het aanvoelt alsof je een plateau hebt bereikt waar je niet voorbij kan.
verified badge
Heb je altijd al gitaar willen spelen, maar nooit de stap gezet? Dit is je kans! Mijn gitaarlessen voor jongeren en volwassenen zijn speciaal voor elk niveau, van complete beginners tot semi-gevorderden. In een ontspannen sfeer bij een heerlijk tasje koffie of thee leer je op je eigen tempo een juiste speeltechniek die er voor zorgt dat spelen gemakkelijk aanvoelt, je de akkoorden kent die je nodig hebt om te kunnen spelen waar je van droomt. Wie wil kan ook leren improviseren.

Of je nu een muzikale hobby zoekt of jouw vaardigheden verder wilt ontwikkelen, mijn persoonlijke en resultaatgerichte lessen zorgen ervoor dat jij het beste uit jezelf haalt. Start je muzikale reis vandaag en ontdek hoeveel plezier gitaar spelen kan brengen!
verified badge
Ik ben Wout, student gitaar en muziekproductie aan de Kunsthumaniora Brussel. Als je wilt starten op gitaar maar niet goed weet waar en met wat te beginnen, dan ben je bij mij aan het juiste adres! Ik focus op de basistechnieken en -kennis (akkoorden, noten lezen, toonladders) maar ook op de dingen die je zelf wilt leren (bepaalde nummers, technieken, stijlen, etc). Je hoeft geen voorkennis te hebben van notenleer, die kan ik je aanleren (kennis die je al hebt is natuurlijk al mooi meegenomen).
verified badge
Wil je al lang akoestische of elektrische gitaar leren spelen? Of liever basgitaar of ukulele?
Heb je vroeger een van de instrumenten gespeeld, maar is het te lang geleden of heb je het nooit echt goed geleerd en wil je de draad weer oppikken?
Speel je al een tijdje maar heb je het gevoel dat je niet meer vooruit gaat? Wil je specifieke technieken of de kneepjes van bepaalde genres leren?
Volg dan nu les bij een doorwinterde muzikant en gitaarleraar. Zonder notenleer of saaie theorie. Puur spelplezier.
Vanaf de eerste les al kun je een liedje spelen.
Lessen van een uur, wekelijks of tweewekelijks op dinsdag tussen 18 en 22 u.
verified badge
Hoi,
Ik heb jazzgitaar gestudeerd aan de Luca School of Arts (Lemmens)
Toen begon ik contrabas te leren,
Nu heb ik genoeg ervaring om mezelf les te geven en te leren van
Enthousiaste muziekliefhebbers. Ik heb een passie en verwelkom jullie graag en besteed mijn tijd graag aan muziek!
Van de basis van gitaar spelen tot en met meespelen op gehoor.
Ik wil graag de kennis doorgeven aan mensen die willen leren gitaar spelen, van
Van folk tot jazz. Ik leer je akkoorden en jazzharmonieën. We zoeken nummers om aan te werken. Ik kan je huiswerk geven, kleine successen zorgen voor grote vooruitgang!
verified badge
Laten we samen ontdekken wat jij wilt spelen! Of het nu akoestische of elektrische gitaar is, pop, rock, folk, blues of jazz - van Mozart tot Rammstein (maar niet verder :D) - we duiken erin op jouw tempo.

Fingerstyle, plectrum, of beide? Jij kiest! Als je wilt kunnen we ook notenleer, gehoortraining of zingen erbij doen, maar dat hoeft niet - speelplezier staat voorop!
message icon
Contacteer Thiery
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben afgestudeerd als leerkracht muzikale opvoeding en je kan bij mij terecht voor o.a. leren van notenleer, muziektheorie, en ritmische gitaarbegeleiding. Wil je graag jezelf begeleiden op gitaar maar weet je niet hoe? Loop je vast op enkele akkororden? Laat maar gerust weten waar je mee zit, en we beginnen er meteen aan te werken! Muzikale groeten!

Vooral focus op:
- akkoordenleer
- basis notenleer op gitaar
verified badge
Hallo,
Mijn naam is Jasper en ik ben een gitaarleerkracht op zoek naar nieuwe leerlingen.

Voor mij is het belangrijk dat je je gitaarvaardigheden kunt ontwikkelen in een motiverende prive-les waar de focus op jouw interesses ligt.
Tijdens de lessen kunnen we de genres rock, pop, funk, jazz, blues en alles daartussen behandelen.
De lessen zijn voor leerlingen van alle leeftijden en niveau's. Kennis van notenleer is niet vereist.

Zelf heb ik gestudeerd op het conservatorium in Rotterdam én in Gent en ben ik al verschillende jaren actief als professioneel muzikant. Ik heb al 12 jaar ervaring als gitaarleerkracht.

Lessen gaan door in Gentbrugge dichtbij het Keizerpark.
Lijkt dit iets voor jou?
Aarzel dan zeker niet om me een berichtje te sturen.

Hopelijk tot snel!
Jasper
verified badge
skills aan door nieuwe uitdagingen aan te gaan.

Bij ons krijgt u aangename en afwisselende gitaarlessen, steeds aangepast aan uw persoonlijke wensen en mogelijkheden.

Kinderen vanaf 7 jaar maken op een speelse manier kennis met het instrument en leren aan de hand van eenvoudige liedjes en klapspelletjes hun eerste stukjes spelen.

Leerlingen die al een beetje ouder zijn, maken kennis met de geheime taal van de muziek en leren al doende de notenleer die ze bij de stukjes nodig hebben

Volwassenen zijn natuurlijk ook welkom, met of zonder voorkennis van notenleer.
verified badge
Hallo!

Wil je gitaar leren spelen en weet je niet waar te beginnen?
Ben je al even bezig maar loop je vast op bepaalde technieken of theorie?
Of speel je al jaren en ben je op zoek naar gerichte feedback en nieuwe inspiratie?

Ik help je graag verder – op jouw tempo, en met aandacht voor wat jij belangrijk vindt.
Of je nu droomt van je eerste akkoorden of je eigen nummers wil uitwerken: je bent welkom!

Ik speel al mijn hele leven in bands, in uiteenlopende genres.
Momenteel tour ik door heel België met A Pink Floyd Experience, en werk ik volop aan eigen muziek die ik binnenkort uitbreng. Die brede ervaring neem ik graag mee naar onze lessen.

Interesse? Laat van je horen – dan kijken we samen wat er muzikaal in jou zit!
verified badge
Kriebelt het al lang om gitaar te leren spelen? Ik leer je met plezier de kneepjes van het vak!
We werken samen aan wat JIJ wil leren, je leert de songs waar jij van houdt!

Wat leer je?
- Akkoorden & melodieën spelen
- Songs
- Timing en ritme
- Realistische doelen stellen
- Een degelijk oefenschema opstellen
- Gehoortraining (akkoorden en melodieën herkennen en naspelen)
- Toonladders & improvisatie

De lessen kunnen zowel fysiek als digitaal.
verified badge
Je wilt graag gitaar leren spelen, maar je het geen idee hoe je eraan moet beginnen. Ken je dat?
Dan heb ik goed nieuws! Ik wil je graag ondersteuning bieden in het ontdekken van allerlei akkoorden en je deze ook aanleren. Zou je graag mee willen jammen op je favoriete nummers? Dan gaan we samen op zoek naar hoe we dit haalbaar kunnen maken. Kortom, ik hou zeker rekening met de dingen die jij zou willen bereiken en van daaruit werken we naar het behalen van jouw doelen.
Ook kan ik eventueel ondersteuning bieden in het spelen van klassieke partituren.

Is er een specifiek tijdstip waarop het hebben van een les jou het beste uitkomt? Laat dan zeker iets weten en dan bekijken we samen wat de mogelijkheden zijn.
verified badge
Gitaar leren is heel gemakkelijk. In je achterhoofd moet je weten dat de eerste stappen moeilijk zijn maar eens je ritme te pakken heb gaat alles vlot verlopen. Geduld en doorzetting vermogen worden er zeker getest, maar de belangrijkste is dat het leuk blijft. Je kunnen zeker een datum kiezen om muziek te bewonderen met de snaar van het gitaar.
verified badge
Ik ben Lucas, 19 jaar, en geef les in klassieke gitaar. Ik ben afgestudeerd aan de muziekschool, en heb reeds wat ervaring in lesgeven. Ik kom graag bij u thuis lesgeven, als dit niet te ver is voor mij, anders kan de les bij mij doorgaan in Gentbrugge. Kennis van muziektheorie is geen vereiste.
verified badge
Hallo!

Ik ben Jamil, je gepassioneerde gitaarleraar, hier om je te helpen je muzikale vaardigheden te ontwikkelen. Mijn aanpak draait om het afstemmen van de lessen op jouw specifieke interesses en doelen. Samen navigeren we door verschillende genres zoals rock, pop en blues, waardoor we een rijke, diverse leerervaring garanderen.

Iedereen is welkom in mijn lessen, ongeacht leeftijd of niveau. Maak je geen zorgen als je niet bekend bent met solfège; het is hier geen vereiste.

Ik moedig je aan om je favoriete liedjes mee te nemen naar onze lessen. Op deze manier gebruiken we de muziek waar je van houdt als springplank om te leren, waardoor elke sessie zowel uniek als leuk wordt.

Zin om aan deze muzikale reis te beginnen? Neem contact met mij op voor vragen of om uw eerste les te boeken.

Ik kan niet wachten om samen met jou aan dit spannende avontuur te beginnen!

Het beste,
Jamil
verified badge
Ik ben Jess, een muzikant en producer uit Gent, afgestudeerd als bachelor in de muziek aan PXL Hasselt. Ondertussen geef ik al 10 jaar gitaarles op muziekateliers en in de vorm van privélessen thuis. Naast het lesgeven heb ik een eigen project genaamd Monagi en schrijf/produce ik voor bands zoals Tout Va Bien en Patches. daarnaast speel ik nog gitaar bij TheShadow Machine. Al mijn lessen gaan door in een ontspannen sfeer in mijn muziekstudio in Gent op jouw eigen tempo.

Voor beginners: Tijdens onze gitaarles mag je zelf nummers meenemen waar je aan wil werken of we bekijken samen wat de beste nummers voor jou zijn en waar je het meeste uit kan leren. Dit gaat van de basis akkoorden waaruit de meeste pop/rock-nummers bestaan tot de melodie meespelen of jezelf begeleiden tijdens het zingen. Zodat je in een mum van tijd kan spelen waar je altijd al van droomde!

Voor gevorderden: We bekijken samen waar je aan wil werken op het vlak van ritme, soleren of improviseren. Welke stijlen je bekend zijn of welke je zou willen leren spelen. Deze lessen zijn ideaal voor jou als je je kennis over de gitaar wil verbreden of wanneer het aanvoelt alsof je een plateau hebt bereikt waar je niet voorbij kan.
verified badge
Heb je altijd al gitaar willen spelen, maar nooit de stap gezet? Dit is je kans! Mijn gitaarlessen voor jongeren en volwassenen zijn speciaal voor elk niveau, van complete beginners tot semi-gevorderden. In een ontspannen sfeer bij een heerlijk tasje koffie of thee leer je op je eigen tempo een juiste speeltechniek die er voor zorgt dat spelen gemakkelijk aanvoelt, je de akkoorden kent die je nodig hebt om te kunnen spelen waar je van droomt. Wie wil kan ook leren improviseren.

Of je nu een muzikale hobby zoekt of jouw vaardigheden verder wilt ontwikkelen, mijn persoonlijke en resultaatgerichte lessen zorgen ervoor dat jij het beste uit jezelf haalt. Start je muzikale reis vandaag en ontdek hoeveel plezier gitaar spelen kan brengen!
verified badge
Ik ben Wout, student gitaar en muziekproductie aan de Kunsthumaniora Brussel. Als je wilt starten op gitaar maar niet goed weet waar en met wat te beginnen, dan ben je bij mij aan het juiste adres! Ik focus op de basistechnieken en -kennis (akkoorden, noten lezen, toonladders) maar ook op de dingen die je zelf wilt leren (bepaalde nummers, technieken, stijlen, etc). Je hoeft geen voorkennis te hebben van notenleer, die kan ik je aanleren (kennis die je al hebt is natuurlijk al mooi meegenomen).
verified badge
Wil je al lang akoestische of elektrische gitaar leren spelen? Of liever basgitaar of ukulele?
Heb je vroeger een van de instrumenten gespeeld, maar is het te lang geleden of heb je het nooit echt goed geleerd en wil je de draad weer oppikken?
Speel je al een tijdje maar heb je het gevoel dat je niet meer vooruit gaat? Wil je specifieke technieken of de kneepjes van bepaalde genres leren?
Volg dan nu les bij een doorwinterde muzikant en gitaarleraar. Zonder notenleer of saaie theorie. Puur spelplezier.
Vanaf de eerste les al kun je een liedje spelen.
Lessen van een uur, wekelijks of tweewekelijks op dinsdag tussen 18 en 22 u.
verified badge
Hoi,
Ik heb jazzgitaar gestudeerd aan de Luca School of Arts (Lemmens)
Toen begon ik contrabas te leren,
Nu heb ik genoeg ervaring om mezelf les te geven en te leren van
Enthousiaste muziekliefhebbers. Ik heb een passie en verwelkom jullie graag en besteed mijn tijd graag aan muziek!
Van de basis van gitaar spelen tot en met meespelen op gehoor.
Ik wil graag de kennis doorgeven aan mensen die willen leren gitaar spelen, van
Van folk tot jazz. Ik leer je akkoorden en jazzharmonieën. We zoeken nummers om aan te werken. Ik kan je huiswerk geven, kleine successen zorgen voor grote vooruitgang!
verified badge
Laten we samen ontdekken wat jij wilt spelen! Of het nu akoestische of elektrische gitaar is, pop, rock, folk, blues of jazz - van Mozart tot Rammstein (maar niet verder :D) - we duiken erin op jouw tempo.

Fingerstyle, plectrum, of beide? Jij kiest! Als je wilt kunnen we ook notenleer, gehoortraining of zingen erbij doen, maar dat hoeft niet - speelplezier staat voorop!
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Thiery