facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds juli 2026
Leraar sinds juli 2026
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Academische coaching: Studiemethoden, ondersteuning bij succes, bijles, structurering, motivatie.
course price icon
Van 70 € /h
arrow icon
Werkmethoden, ondersteuning voor succes, academische bijscholing, structurering, motivatie.
Wil je meer structuur aanbrengen in je school- of werkproces om je doelen te bereiken? Doelgroep: studenten, werknemers en professionals.
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • Rue de l'Yser, 4287 Lincent, Belgique
  • Avenue Jules César, Woluwe-Saint-Pierre, Belgique
location type icon
Online vanuit België
Over
Wie ben ik?

Mijn naam is Barbara.

Ik heb mijn masterdiploma in Franse en Engelse taal en literatuur behaald aan de Faculteit der Filosofie, Letteren en Kunsten. Daarnaast heb ik een masterdiploma in journalistiek en communicatie behaald. Vervolgens heb ik mijn onderwijsbevoegdheid verkregen. Ik ben getraind in mindfulness en emotioneel management.

Ik heb me gespecialiseerd in: het onderwijzen van de Franse en Engelse taal en cultuur, werkmethoden en denkprocessen, schriftelijke en mondelinge communicatie, spreken in het openbaar, loopbaanontwikkeling, professionele ontwikkeling en het stellen van professionele doelen, ondersteuning bij succes en bijles, en huiswerkbegeleiding.

In India en België behaalde ik mijn lesbevoegdheid voor yoga, pilates, meditatie en wellness. Ook volgde ik trainingen in mindfulness in India en België, evenals workshops en trainingen in persoonlijke begeleiding en coaching, en in stress- en emotiemanagement.

Ik ben al meer dan 10 jaar coach en trainer en werk met zowel kinderen als volwassenen.

Mijn passie is het delen van kennis en me tegelijkertijd aan te passen aan anderen.
Opleiding
Universiteit: Katholieke Universiteit van Leuven:
• 2010-2011: Certificaat voor het lesgeven in het hoger secundair onderwijs (AESS) (met hoge onderscheiding)
Moderne talen en literaturen, Engels-Frans (moedertaal en Frans als vreemde taal)
• 2009-2010: Master in Informatie- en Communicatiewetenschappen, Journalistiek (met onderscheiding)
• 2007-2009: Master in moderne talen en literatuur, Engels-Frans (cum laude)
Een jaar Erasmus aan Trinity College Dublin
• 2004-2007: Bachelor in Moderne Talen en Literatuur, Engels-Frans (met onderscheiding)
Leservaring
Ik ben al meer dan 10 jaar coach en trainer en werk met zowel kinderen als volwassenen.
Mijn passie is het delen van kennis en me tegelijkertijd aan te passen aan anderen.
Leeftijd
Peuters (0-3 jaar oud)
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Frans
Engels
Nederlands
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Alle Klassen zijn ook beschikbaar in het Nederlands! Alle lessen en coachings zijn ook in het Engels beschikbaar.
Cursussen Engels en cultuur, Engelse coaching.
Altijd afgestemd op uw behoeften.
Dit geldt voor zowel kinderen als volwassenen. Het is van toepassing op studenten, maar ook op professionals in hun carrière.
Wil je je weer verdiepen in vreemde talen? Je schriftelijke en mondelinge communicatievaardigheden verbeteren en je gemakkelijker uitdrukken? Ik help je graag met een cursus op maat, afgestemd op jouw behoeften.
Lees meer
Alle Klassen zijn ook beschikbaar in het Nederlands! Alle lessen en coachings zijn ook in het Engels beschikbaar.
Cursussen Franse taal en cultuur, Franse coaching.
Altijd afgestemd op uw behoeften.
Dit geldt voor zowel kinderen als volwassenen. Het is van toepassing op studenten, maar ook op professionals in hun carrière.
Wil je je weer verdiepen in vreemde talen? Je schriftelijke en mondelinge communicatievaardigheden verbeteren en je gemakkelijker uitdrukken? Ik help je graag met een cursus op maat, afgestemd op jouw behoeften.
Lees meer
Toon meer
arrow icon
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Als tweedejaarsstudent heb ik altijd van het Frans gehouden, wat mijn moedertaal is. Ik bied mijn hulp aan om mensen met wat tekortkomingen op dit gebied te helpen. Ik probeer op een leuke manier te leren met mnemonische middelen. Bovendien kan ik de Franse taal aan een buitenlandse persoon leren als hij dat wenst.
Ik hou van geschiedenis, dus ik geef ook geschiedenislessen aan iedereen die het wil.
Wat de cursus methodologie betreft, ben ik altijd succesvol geweest in mijn schoolcarrière en daarom bied ik mijn diensten aan aan studenten met enige moeite om te vinden welke methode overeenkomt met hen.
verified badge
In onze cursussen vreemde talen willen we u een complete oplossing bieden voor het leren van talen op basis van uw behoeften, uw motivatie en uw persoonlijke doelen.

Het verkrijgen van een goede werkmethode om effectief te leren is een grote stap richting succes.

Deze workshops worden op maandag, woensdag en vrijdag aangeboden:
- 17:30 tot 19:30 uur
- Formule van 10 uur
- 15 uur formule
verified badge
Hallo,

Econoom, wiskundeleraar tot middelbaar 6, ik heb veel geduld en ervaring met jongeren. Ik bepaal hun problemen, hun behoeften en stel oplossingen voor om ze op te lossen.

Wiskunde kan eenvoudig zijn ....

Mogelijkheid van lessen in kleine groepen

Upgrade ook voor tieners/volwassenen/mensen met speciale behoeften.

+15 jaar ervaring.

Op FB Florence VP
verified badge
Als een middelbare school student, was ik in staat om verschillende studenten met verschillende soorten problemen (bijv. Dyslexie) te helpen. Ik pas me aan aan de student en zijn geheugen die mijn manier van werken domineert. Mijn eerste doel is om een ​​zekere autonomie van werk aan de student door te geven, die hem in staat zal stellen volledig autonoom te zijn en hij zal in staat zijn om zijn werk en zijn motivatie om een ​​betere organisatie mogelijk te maken te beheren. Vervolgens werk ik met de student zijn moeilijkheden.
verified badge
Gepersonaliseerde coaching – CV, sollicitatiegesprek, stressmanagement en organisatie op het werk

Met bijna 8 jaar ervaring in de publieke sector en een diploma accountant en accountmanagement heb ik in verschillende sectoren gewerkt, waardoor ik een sterke veelzijdigheid heb kunnen ontwikkelen. Ik heb geleerd om effectief om te gaan met uiteenlopende situaties, zoals het schrijven van werkprocedures, het beheersen van de werkdruk, het tegelijkertijd uitvoeren van meerdere taken, en het beheren van professionele relaties met collega's en leidinggevenden door op specifieke verzoeken te reageren.

Naast deze vaardigheden help ik je om je voor te bereiden op de eisen van een voortdurend evoluerende arbeidsmarkt. Ik geef je essentieel advies om jezelf naar voren te brengen, waardoor je de zichtbaarheid krijgt die je nodig hebt om op te vallen. Je hebt misschien de indruk dat er veel kandidaten zijn – en je hebt gelijk: deze indruk is niet bevooroordeeld. Maar door inzichtelijk en volhardend te zijn, kun je jezelf onderscheiden van de rest, en dat is precies wat ik in mijn coachingsessies beoog.

Ik streef ernaar om jouw waarden en talenten onder de aandacht te brengen. Veel mensen beschikken over alle benodigde vaardigheden, maar weten niet hoe ze deze effectief moeten communiceren. Mijn rol is om jou te helpen jouw sterke punten onder de aandacht te brengen en ervoor te zorgen dat jij deze overtuigend weet te presenteren op de arbeidsmarkt.

Of u nu van carrière verandert of op zoek bent naar een baan, ik ben er om u te helpen opvallen en slagen in uw carrière. Aarzel niet om contact met mij op te nemen voor een eerste gesprek, zodat we uw specifieke wensen kunnen bespreken.
verified badge
- Maak een balans van uw successen.
- Ontdek de redenen voor uw fouten.
- Ontdek hoe uw geheugen werkt.
- Bepaal hoe u zult slagen.
- Organiseer en plan uw werk.
- Ontdek de beste studie- en revisietools.
- Zie hoe je ze kunt toepassen op je huisdierengeil.

Aan het einde van de training maakte de deelnemer de balans op van de eerste sessie. Hij weet wat hij moet doen om de 2e te worden. Hij plande zijn zomervakantie om al zijn kansen aan zijn kant te zetten. Hij kent de memorisatietechnieken die het meest geschikt zijn voor zijn operatie. Hij begon ze concreet toe te passen op een klas.

Hij weet waar hij naartoe wil en hoe hij daar moet komen.

Het is in staat om in autonomie te werken, maar kan ook individueel worden gevolgd, op aanvraag.

Aarzel niet om contact met mij op te nemen voor meer informatie.
verified badge
Ik stel een geïndividualiseerde pedagogiek voor. Ik richt me op de hiaten en doelen van de student. Ik analyseer de redenering en de werking ervan. Ik luister naar hem en moedig hem aan bij zijn leerproces door mijn interactieve en leuke methoden. Lessen via webcam zijn ook mogelijk.
verified badge
Op basis van een kleine diagnostische test en de te bereiken doelstellingen wordt aan elke student een geïndividualiseerde cursus aangeboden. De cursussen zijn gericht op studenten in het basis- en secundair onderwijs, studenten in de Hautes Ecoles en universiteiten en volwassenen (arbeiders en/of werkzoekenden) en betreffen:

- Upgraden (saneren, consolideren en overlopen)
- Schoolondersteuning
- De werkwijze
- Voorbereiding op formatieve evaluaties
- Voorbereiding voor certificatie-evaluaties (CE1D, CE2D, CESS, Cambridge-certificaat, Toefl, selor, ...)
- Voorbereiding op taalexamens (secundair, Haute Ecole, Universiteit, enz.)
- Voorbereiding sollicitatiegesprekken
verified badge
Hallo,

Ik ben student politicologie en heb een bachelordiploma Nederlands/Duits vertalen (ISTI). Ik bied mijn hulp aan uw kinderen en tieners (of zelfs jongvolwassenen op de universiteit, als het vak zich daarvoor leent) bij hun huiswerk, voorbereidingen en toetsen.

Voor kinderen en jongeren van 14-15 jaar kan ik ondersteuning bieden (uitleg, privélessen) in alle schoolvakken, hen helpen zichzelf beter te organiseren, samenvattingen en woordenlijsten maken, enz. Ik pas me aan de behoeften van het kind aan en zorg ervoor dat zij revisietechnieken ontwikkelen die het beste bij hun voorkeuren en vaardigheden passen.

Voor kinderen vanaf 15 jaar bied ik ondersteuning in de volgende vakken: moderne talen (FR, NL, ENG, DE), geschiedenis, aardrijkskunde. Ik kan ze ook helpen hun eigen methodiek te ontwikkelen, zichzelf te organiseren, samenvattingen en woordenschatlijsten te maken, etc., en ze leren hoe ze moeten leren :) Uiteraard pas ik me ook aan de behoeften van de tiener aan en zorg ik ervoor dat ik ze help revisietechnieken te ontwikkelen die het beste bij hun voorkeuren en vaardigheden passen.

Ik kijk ernaar uit u te ontmoeten!

Hartelijke groeten,

Victoria
message icon
Contacteer Barbara
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Als tweedejaarsstudent heb ik altijd van het Frans gehouden, wat mijn moedertaal is. Ik bied mijn hulp aan om mensen met wat tekortkomingen op dit gebied te helpen. Ik probeer op een leuke manier te leren met mnemonische middelen. Bovendien kan ik de Franse taal aan een buitenlandse persoon leren als hij dat wenst.
Ik hou van geschiedenis, dus ik geef ook geschiedenislessen aan iedereen die het wil.
Wat de cursus methodologie betreft, ben ik altijd succesvol geweest in mijn schoolcarrière en daarom bied ik mijn diensten aan aan studenten met enige moeite om te vinden welke methode overeenkomt met hen.
verified badge
In onze cursussen vreemde talen willen we u een complete oplossing bieden voor het leren van talen op basis van uw behoeften, uw motivatie en uw persoonlijke doelen.

Het verkrijgen van een goede werkmethode om effectief te leren is een grote stap richting succes.

Deze workshops worden op maandag, woensdag en vrijdag aangeboden:
- 17:30 tot 19:30 uur
- Formule van 10 uur
- 15 uur formule
verified badge
Hallo,

Econoom, wiskundeleraar tot middelbaar 6, ik heb veel geduld en ervaring met jongeren. Ik bepaal hun problemen, hun behoeften en stel oplossingen voor om ze op te lossen.

Wiskunde kan eenvoudig zijn ....

Mogelijkheid van lessen in kleine groepen

Upgrade ook voor tieners/volwassenen/mensen met speciale behoeften.

+15 jaar ervaring.

Op FB Florence VP
verified badge
Als een middelbare school student, was ik in staat om verschillende studenten met verschillende soorten problemen (bijv. Dyslexie) te helpen. Ik pas me aan aan de student en zijn geheugen die mijn manier van werken domineert. Mijn eerste doel is om een ​​zekere autonomie van werk aan de student door te geven, die hem in staat zal stellen volledig autonoom te zijn en hij zal in staat zijn om zijn werk en zijn motivatie om een ​​betere organisatie mogelijk te maken te beheren. Vervolgens werk ik met de student zijn moeilijkheden.
verified badge
Gepersonaliseerde coaching – CV, sollicitatiegesprek, stressmanagement en organisatie op het werk

Met bijna 8 jaar ervaring in de publieke sector en een diploma accountant en accountmanagement heb ik in verschillende sectoren gewerkt, waardoor ik een sterke veelzijdigheid heb kunnen ontwikkelen. Ik heb geleerd om effectief om te gaan met uiteenlopende situaties, zoals het schrijven van werkprocedures, het beheersen van de werkdruk, het tegelijkertijd uitvoeren van meerdere taken, en het beheren van professionele relaties met collega's en leidinggevenden door op specifieke verzoeken te reageren.

Naast deze vaardigheden help ik je om je voor te bereiden op de eisen van een voortdurend evoluerende arbeidsmarkt. Ik geef je essentieel advies om jezelf naar voren te brengen, waardoor je de zichtbaarheid krijgt die je nodig hebt om op te vallen. Je hebt misschien de indruk dat er veel kandidaten zijn – en je hebt gelijk: deze indruk is niet bevooroordeeld. Maar door inzichtelijk en volhardend te zijn, kun je jezelf onderscheiden van de rest, en dat is precies wat ik in mijn coachingsessies beoog.

Ik streef ernaar om jouw waarden en talenten onder de aandacht te brengen. Veel mensen beschikken over alle benodigde vaardigheden, maar weten niet hoe ze deze effectief moeten communiceren. Mijn rol is om jou te helpen jouw sterke punten onder de aandacht te brengen en ervoor te zorgen dat jij deze overtuigend weet te presenteren op de arbeidsmarkt.

Of u nu van carrière verandert of op zoek bent naar een baan, ik ben er om u te helpen opvallen en slagen in uw carrière. Aarzel niet om contact met mij op te nemen voor een eerste gesprek, zodat we uw specifieke wensen kunnen bespreken.
verified badge
- Maak een balans van uw successen.
- Ontdek de redenen voor uw fouten.
- Ontdek hoe uw geheugen werkt.
- Bepaal hoe u zult slagen.
- Organiseer en plan uw werk.
- Ontdek de beste studie- en revisietools.
- Zie hoe je ze kunt toepassen op je huisdierengeil.

Aan het einde van de training maakte de deelnemer de balans op van de eerste sessie. Hij weet wat hij moet doen om de 2e te worden. Hij plande zijn zomervakantie om al zijn kansen aan zijn kant te zetten. Hij kent de memorisatietechnieken die het meest geschikt zijn voor zijn operatie. Hij begon ze concreet toe te passen op een klas.

Hij weet waar hij naartoe wil en hoe hij daar moet komen.

Het is in staat om in autonomie te werken, maar kan ook individueel worden gevolgd, op aanvraag.

Aarzel niet om contact met mij op te nemen voor meer informatie.
verified badge
Ik stel een geïndividualiseerde pedagogiek voor. Ik richt me op de hiaten en doelen van de student. Ik analyseer de redenering en de werking ervan. Ik luister naar hem en moedig hem aan bij zijn leerproces door mijn interactieve en leuke methoden. Lessen via webcam zijn ook mogelijk.
verified badge
Op basis van een kleine diagnostische test en de te bereiken doelstellingen wordt aan elke student een geïndividualiseerde cursus aangeboden. De cursussen zijn gericht op studenten in het basis- en secundair onderwijs, studenten in de Hautes Ecoles en universiteiten en volwassenen (arbeiders en/of werkzoekenden) en betreffen:

- Upgraden (saneren, consolideren en overlopen)
- Schoolondersteuning
- De werkwijze
- Voorbereiding op formatieve evaluaties
- Voorbereiding voor certificatie-evaluaties (CE1D, CE2D, CESS, Cambridge-certificaat, Toefl, selor, ...)
- Voorbereiding op taalexamens (secundair, Haute Ecole, Universiteit, enz.)
- Voorbereiding sollicitatiegesprekken
verified badge
Hallo,

Ik ben student politicologie en heb een bachelordiploma Nederlands/Duits vertalen (ISTI). Ik bied mijn hulp aan uw kinderen en tieners (of zelfs jongvolwassenen op de universiteit, als het vak zich daarvoor leent) bij hun huiswerk, voorbereidingen en toetsen.

Voor kinderen en jongeren van 14-15 jaar kan ik ondersteuning bieden (uitleg, privélessen) in alle schoolvakken, hen helpen zichzelf beter te organiseren, samenvattingen en woordenlijsten maken, enz. Ik pas me aan de behoeften van het kind aan en zorg ervoor dat zij revisietechnieken ontwikkelen die het beste bij hun voorkeuren en vaardigheden passen.

Voor kinderen vanaf 15 jaar bied ik ondersteuning in de volgende vakken: moderne talen (FR, NL, ENG, DE), geschiedenis, aardrijkskunde. Ik kan ze ook helpen hun eigen methodiek te ontwikkelen, zichzelf te organiseren, samenvattingen en woordenschatlijsten te maken, etc., en ze leren hoe ze moeten leren :) Uiteraard pas ik me ook aan de behoeften van de tiener aan en zorg ik ervoor dat ik ze help revisietechnieken te ontwikkelen die het beste bij hun voorkeuren en vaardigheden passen.

Ik kijk ernaar uit u te ontmoeten!

Hartelijke groeten,

Victoria
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Barbara