facebook
favorite button
1/7
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds februari 2020
Leraar sinds februari 2020
Zing vanuit je kot! Online zangles voor jong en oud op jouw eigen tempo (Klassiek en andere stijlen)
course price icon
Van 47 € /h
arrow icon
Zing je graag en wil je jouw stem ontwikkelen? Zoek je naar een manier om er even tussenuit te zijn? Misschien heb je nu wel de tijd om eens een nieuwe hobby uit te proberen? Fijn, want zingen is ontzettend leuk en gezond!

Tijdens mijn online lessen gaan wij samen de mogelijkheden van jouw stem verkennen. Het ontwikkelen van een gezonde, natuurlijke stem en plezier staan centraal.
Daarom worden de lessen geheel aan jouw kwaliteiten, smaak en tempo aangepast. Samen werken we aan een stevige zangtechniek, ademhaling, articulatie, interpretatie, muzikaliteit en stemhygiëne. We exploreren het klassieke zangrepertoire en gaan op zoek naar muziek die bij jouw stem past. Ook kan eens een uitstapje naar andere genres gemaakt worden (jazz, pop, musical, ...) Je leert je stem te gebruiken vanuit een klassieke benadering, maar met een goede zangtechniek kan je heel wat stijlen aan!

Waarom je op les zou komen:

- Je hebt altijd al eens willen leren zingen, met of zonder specifiek doel voor ogen
- Je bent nieuwsgierig naar de mogelijkheden om je stem (verder) te ontwikkelen
- Je bent op zoek naar een creatieve uitlaatklep
- Je hebt last van een vaak vermoeide spreekstem en wilt deze sterker maken
- Je zingt in een koor en je wilt aan je zangtechniek werken of je hebt wat extra hulp nodig bij het instuderen
- Je wil op een ontspannende manier je gedachten verzetten
- ...

Wat jouw motivatie ook mag zijn, je bent altijd welkom!
Ook samen (met je vriend(in), met de kids, ...) lessen volgen kan.

Zit je met vragen of twijfel je of zang iets voor jou is? Aarzel niet om contact met mij op te nemen!
Extra informatie
Voor mijn lessen gebruik ik Skype. Een laptop (of smartphone) met een webcam/camera en een speaker zijn noodzakelijk.
Locatie
location type icon
Online vanuit België
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Frans
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Zing je graag en wil je jouw stem ontwikkelen? Fijn, want zingen is ontzettend leuk en gezond!

Tijdens mijn lessen gaan wij samen de mogelijkheden van jouw stem verkennen. Het ontwikkelen van een gezonde, natuurlijke stem en plezier staan centraal.
Daarom worden de lessen geheel aan jouw kwaliteiten, smaak en tempo aangepast. Samen werken we aan een stevige zangtechniek, ademhaling, articulatie, interpretatie, muzikaliteit en stemhygiëne. We exploreren het klassieke zangrepertoire en gaan op zoek naar muziek die bij jouw stem past. Ook kan eens een uitstapje naar andere genres gemaakt worden (jazz, pop, musical, ...) Je leert je stem te gebruiken vanuit een klassieke benadering, maar met een goede zangtechniek kan je heel wat stijlen aan!

Waarom je op les zou komen:

- Je hebt altijd al eens willen leren zingen, met of zonder specifiek doel voor ogen
- Je bent nieuwsgierig naar de mogelijkheden om je stem (verder) te ontwikkelen
- Je bent op zoek naar een creatieve uitlaatklep
- Je hebt last van een vaak vermoeide spreekstem en wilt deze sterker maken
- Je zingt in een koor en je wilt aan je zangtechniek werken of je hebt wat extra hulp nodig bij het instuderen
- ...

Wat jouw motivatie ook mag zijn, je bent altijd welkom!
Zit je met vragen of twijfel je of zang iets voor jou is? Aarzel niet om contact met mij op te nemen.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Je lichaam is je instrument bij het zingen. We proberen dat instrument zo mooi mogelijk te laten klinken door te werken aan klankvorming. Hierdoor kunnen de stembanden vrijer bewegen, zodat je minder snel moe wordt bij het zingen. Je stem wordt voller en je kunt hogere en lagere tonen zingen.

Tijdens de zanglessen zijn we ook bezig met articulatie, de uitspraak van vreemde talen en ook aan de betekenis van en je gevoel bij een bepaald stuk. Natuurlijk bepaal jij zelf wat voor soort muziek je gaat zingen. Of je nu alleen zingt onder de douche of dat je bv. in een koor zit en je tegen bepaalde moeilijkheden op loopt in het algemeen of bij een bepaald stuk? Neem dan gerust je koorpartij mee naar de les en dan kijken we samen hoe we dat makkelijker voor je kunnen maken. We werken aan repertoire waar jij van houdt. Ook kunnen we samen een ontdekkingsreis maken naar jouw favoriete muziek.


WIE KAN ER LEREN ZINGEN?
Iedereen kan leren zingen. Door de zanglessen zal je merken dat het zingen makkelijker wordt. Bovendien is zingen goed voor ontspanning, zowel van lichaam als geest. Zingen is gewoon genieten!


JE EIGEN INSTRUMENT
Als zanger of zangeres heb je alvast één voordeel ten opzichte van instrumentalisten: je hoeft geen (duur) instrument te kopen. Jij hebt je instrument altijd bij je, maar... je moet wel goed voor je instrument zorgen!
verified badge
Mijn naam is Carmen en ik ben operazangeres. Ik heb gestudeerd aan het PI Chaykovsky Conservatorium in Moskou en het beroemde Santa Cecilia Conservatorium in Rome. Ik heb vele masterclasses gevolgd in Rusland, Italië en Oostenrijk bij onder andere Edda Moser, Renata Scotto en Nino Machaidze. Ik was ook solist in het Vaticaankoor.

Sinds enkele jaren werk ik als zangleraar in Brussel. Ik bied cursussen aan in het Engels, Frans, Russisch en Italiaans. Ik geef les aan kinderen vanaf 6 jaar (beginners of meer ervaren). Ik bied een breed scala aan ademhalings- en zangtechnieken.

Muzikaal,
verified badge
Online fluitlessen voor iedereen.


Dertien jaar leservaring. Op maat gemaakte methode om met volwassen en oudere beginners te werken.

Op aanvraag ontworpen programma's voor amateurs van verschillende niveaus, inclusief de basisbeginselen van muziektheorie.

POP- ROCK- JAZZ- fluit
verified badge
Gitaar leren spelen kan in elke fase van het proces een geweldige ervaring zijn! Mijn ultieme doel is om mijn studenten te helpen hun vaardigheden en muzikaal begrip te ontwikkelen door muziek te leren en te spelen die ze leuk vinden.

Daarom pas ik mijn lesmethoden aan de smaak en behoeften van elke student aan. Tijdens elke les zullen we werken aan drie hoofdlijnen van ontwikkeling: technische aspecten, theoretische kennis en performatieve praktijk.

Mijn lessen staan open voor iedereen die graag de muziekwereld wil verkennen: beginners en gevorderden, kinderen en volwassenen, jullie zijn allemaal welkom om de eerste les te boeken.
verified badge
Als Italiaanse operazangeres help ik al jaren zangers met de juiste uitspraak van het repertoire dat ze zingen en help ik hen de taal op een duidelijke manier vorm te geven, wat ook het zingen ten goede komt.

Onze les bestaat uit spreken, uitspraakoefeningen en zingen.
We beginnen de les met het lezen van de tekst en het vinden van de juiste richting en nadruk.
We zullen ons concentreren op de geluiden en hoe ze te produceren.
In het tweede deel van de les gaan we al het bovenstaande toepassen op de zang!
verified badge
Ben je een beginnende zanger(es) of al meer ervaren en wil je technisch of interpretatief meer bijleren? Zou je graag wat zekerder staan op audities/podium? Kan je geen noten lezen of heb je zelfs nog nooit iets met muziek gedaan? Dan help ik je daar graag bij. Samen zoeken we naar de methode die het beste bij je past en naar jouw unieke stem.
verified badge
Bij pianoles gebruiken wij de boekmethode van Hal Leonard (Kinderen onder 8 het Les- en Speelboek).
Alles wordt stap voor stap uitgelegd en gaandeweg leer je noten lezen en piano leren kennen.

Kijk in het begin samen naar wat voor jou belangrijk is. Welke doelen wil je stellen en wat voelt haalbaar en comfortabel?
We stellen lange termijn doelen van bijvoorbeeld een jaar. Helemaal afgestemd op waar jij nu staat.

Tijdens de lessen ben ik geduldig, motiverend, aanmoedigend en complimenterend. Ik geef aan wat er beter kan, en let ook op hoe je makkelijker kunt spelen. En nog veel meer. Afgestemd op uw behoeften en wensen.
verified badge
Ik geef zangles aan studenten van alle niveau’s en leeftijden. Ik heb tot doel elke leerling te helpen hun unieke stem te ontdekken en te leren gebruiken op een gezonde manier.
Ik bied face-to-face lessen in Antwerpen, zowel als online lessen, aan.
verified badge
Zoek jij een gepassioneerde zangleraar? Zoek niet verder!

Met meer dan 15 jaar zangervaring en een afgeronde bachelor, master, en postgraduaat in klassieke zang en opera zou ik wel eens jouw ideale keuze kunnen zijn! Ik heb al ervaring opgedaan in professionele concerten en operaproducties in België, Duitsland en Nederland!

Naast klassieke muziek ben ik ook niet vreemd van lichte/pop muziek, dus daar mag je zeker ook altijd mee afkomen! Mijn lessen zijn gericht op een positieve en ondersteunende leeromgeving. Samen verkennen we de basisprincipes en lossen we uitdagingen op in een ontspannen en aandachtige sfeer.

Of je nu een beginner bent of je zangtalent wilt verfijnen, ik help je graag jouw vocale doelen te bereiken.

Aarzel zeker niet me te contacteren! Hopelijk tot binnenkort!
-
Are you looking for a passionate singing teacher? Look no further!

With over 15 years of singing experience and a completed bachelor's, completed master's degree and postgraduate in classical singing and opera, I could be your ideal choice! I have already gained experience in professional concerts and opera productions in Belgium, Germany and the Netherlands!

Besides classical music, I'm no stranger to light/pop music either, so you're certainly always welcome to bring that to a lesson as well! My lessons focus on a positive and supportive learning environment. Together we'll explore the basics and solve challenges in a relaxed and attentive atmosphere.

Whether you are a beginner or want to refine your singing talent, I am happy to help you reach your vocal goals.

Definitely don't hesitate to contact me! Hope to see you soon!
verified badge
- Verbeteren of ontwikkelen van je techniek ( basis, lage/hoge noten,,...)
- Nummers zingen dat je leuk vindt
- Voor jong en oud van alle niveaus
- Werken aan présence, tekstinterpretatie
- Pop, Jazz, R&B, Soul,Funk
- Helpen met het schrijven van lyrics
- Repetitie ruimte met opname mogelijkheden


Improve or develop your technique (basic, low/high notes,...)
- Sing songs you like
- For young and old of all levels
- Working on presence, text interpretation
- Pop, Jazz, R&B, Soul, Funk
- Help with writing lyrics
- Rehearsal room with recording options
verified badge
Ik geloof dat iedereen kan zingen en dat het een van de meest bijzondere en leuke dingen is om te doen!

Hallo allemaal!
Mijn naam is Marion en ik kom uit Frankrijk. Ik ben al muzikant zolang ik me kan herinneren. Ik begon als kind als trompettist. Ik speelde in allerlei soorten orkesten en had veel plezier met dit instrument, maar het was niets vergeleken met mijn liefde voor zingen! Daarom heb ik besloten om professioneel operazangeres te worden en wil ik mijn passie voor zingen delen!

Wat bied ik aan?
Klassieke zanglessen voor alle niveaus, met de nadruk op opera, liederen, oratoria en koorrepertoire.
Ik woon in Utrecht. Je bent van harte welkom bij mij thuis, maar ik kom ook graag naar de studenten.
De lessen worden in het Engels of het Frans gegeven, maar ik spreek ook een beetje Nederlands.

Wat ga je leren?
De fundamentele elementen van klassiek zingen, zoals ademhaling, houding en resonantie, maar ook stijlen, uitspraak, interpretatie en repertoire. Een belangrijk aspect dat ik in een zangles wil behandelen, is hoe je je eigen stem kunt vinden, zowel technisch als interpretatief.
Ik kan je ook begeleiden bij alles wat met solfège te maken heeft, bijvoorbeeld hoe je een partituur gebruikt en leest of hoe je een liedje uit het hoofd leert.

Wat is mijn filosofie over zingen en pedagogiek?
Ik geloof dat de beste manier om een vaardigheid te ontwikkelen en te verbeteren is wanneer leerlingen zich op een veilige plek voelen waar ze durven te experimenteren, maar ook plezier kunnen hebben. Dit is een essentieel onderdeel van het muziekmaken en ik probeer elke les plezier en plezier te bieden!

Ik hoop dat we elkaar binnenkort spreken voor een les.
Als u vragen heeft, neem dan gerust contact met mij op. Ik praat graag met u!
Ik kijk ernaar uit u te ontmoeten!

Over mij:
Ik begon mijn muzikale studies in mijn thuisland Frankrijk, aan het Conservatoire de Caen en het Conservatoire de Rennes, voordat ik naar Nederland kwam waar ik mijn
bachelor zang aan Het Conservatorium van Amsterdam in juni 2018.
Twee jaar later studeerde ik af aan de Nederlandse Opera Academie waar
Ik vertolkte de rol van Tigrane in Händels Radamisto, The Countess of
Dunmow in Berkeley's A Dinner Engagement, Arsace in Graun's Cesare en Cleopatra en Fiordiligi in Mozarts Così fan tutte.
Tegenwoordig ben ik freelance sopraan en werk ik in Nederland en België als soliste en koorzangeres. Ik werk regelmatig mee aan producties van het koor van de Nationale Opera in Amsterdam, Opera Ballet Vlaanderen in Antwerpen of het Groot Omroepkoor in Hilversum.
Ik was een van de laureaten van de editie 2020/2021 van de Nederlandse Klassieke
Talent Tour & Award en onlangs won ik de Handel Choir Jubilee Award.
verified badge
Hey! Ik ben DAM VAN, zangeres en geef lessen in bijberoep. Ik ben afgestudeerd als leerkracht muzikale opvoeding in 2015. Bij mij kan je terecht voor het leren van notenleer, zangtechnieken, podiumskills, en nog zoveel meer. Laat maar gerust weten waar je mee aan de slag wilt, en we vliegen er meteen in! Muzikale groeten, DAM VAN
verified badge
Mijn naam is Esmae, zangeres en zangdocent uit Den Haag. Al sinds jonge leeftijd sta ik op het podium en werk ik met mijn stem als instrument voor expressie, verbinding en plezier. In mijn zanglessen staat jouw unieke stem centraal wie jij bent, wat jij voelt en wat jij wilt laten klinken.

Ik bied zowel zanglessen als stembevrijding aan. De lessen stembevrijding zijn gericht op het loslaten van spanning, het vergroten van zelfvertrouwen en het vrij durven gebruiken van je stem, zonder oordeel of prestatiedruk. Of je nu wilt werken aan techniek, expressie, podiumervaring of simpelweg vrijer wilt zingen: de lessen worden volledig afgestemd op jouw wensen en niveau.

Mijn kracht ligt in persoonlijke begeleiding, creatief coachen en het helpen ontdekken van jouw eigen klank, stijl en stem. Of je nu net begint of al langer zingt, we bouwen stap voor stap aan jouw ontwikkeling in een veilige en inspirerende omgeving.
verified badge
Muziek componeren, leren zingen of gitaar spelen. Hier bied ik lessen aan op een toegankelijke en leuke manier om je zelfvertrouwen in zingen te vergroten en gitaar te leren spelen (akoestisch en elektrisch).

In deze lessen zal ik je begeleiden door

- Deel tips en trucs vanuit het perspectief van een autodidactische muzikant;
-muziektheorie;
- Wij begeleiden je op je muzikale pad.
- leren gitaar spelen
- basisprincipes van zangtechnieken
verified badge
Mijn lessen zijn gericht op het maken van bass-heavy muziek met een sterke focus op ritme, groove en impact. We werken diepgaand met 808’s, drums en sounddesign, zodat je leert hoe je krachtige low-end creëert die echt werkt in de mix. Ik deel mijn eigen sound en werkwijze, ontwikkeld door jarenlange ervaring in de industrie, en leer je hoe je dit vertaalt naar een unieke sound die past bij jou als producer.
message icon
Contacteer Lara
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Je lichaam is je instrument bij het zingen. We proberen dat instrument zo mooi mogelijk te laten klinken door te werken aan klankvorming. Hierdoor kunnen de stembanden vrijer bewegen, zodat je minder snel moe wordt bij het zingen. Je stem wordt voller en je kunt hogere en lagere tonen zingen.

Tijdens de zanglessen zijn we ook bezig met articulatie, de uitspraak van vreemde talen en ook aan de betekenis van en je gevoel bij een bepaald stuk. Natuurlijk bepaal jij zelf wat voor soort muziek je gaat zingen. Of je nu alleen zingt onder de douche of dat je bv. in een koor zit en je tegen bepaalde moeilijkheden op loopt in het algemeen of bij een bepaald stuk? Neem dan gerust je koorpartij mee naar de les en dan kijken we samen hoe we dat makkelijker voor je kunnen maken. We werken aan repertoire waar jij van houdt. Ook kunnen we samen een ontdekkingsreis maken naar jouw favoriete muziek.


WIE KAN ER LEREN ZINGEN?
Iedereen kan leren zingen. Door de zanglessen zal je merken dat het zingen makkelijker wordt. Bovendien is zingen goed voor ontspanning, zowel van lichaam als geest. Zingen is gewoon genieten!


JE EIGEN INSTRUMENT
Als zanger of zangeres heb je alvast één voordeel ten opzichte van instrumentalisten: je hoeft geen (duur) instrument te kopen. Jij hebt je instrument altijd bij je, maar... je moet wel goed voor je instrument zorgen!
verified badge
Mijn naam is Carmen en ik ben operazangeres. Ik heb gestudeerd aan het PI Chaykovsky Conservatorium in Moskou en het beroemde Santa Cecilia Conservatorium in Rome. Ik heb vele masterclasses gevolgd in Rusland, Italië en Oostenrijk bij onder andere Edda Moser, Renata Scotto en Nino Machaidze. Ik was ook solist in het Vaticaankoor.

Sinds enkele jaren werk ik als zangleraar in Brussel. Ik bied cursussen aan in het Engels, Frans, Russisch en Italiaans. Ik geef les aan kinderen vanaf 6 jaar (beginners of meer ervaren). Ik bied een breed scala aan ademhalings- en zangtechnieken.

Muzikaal,
verified badge
Online fluitlessen voor iedereen.


Dertien jaar leservaring. Op maat gemaakte methode om met volwassen en oudere beginners te werken.

Op aanvraag ontworpen programma's voor amateurs van verschillende niveaus, inclusief de basisbeginselen van muziektheorie.

POP- ROCK- JAZZ- fluit
verified badge
Gitaar leren spelen kan in elke fase van het proces een geweldige ervaring zijn! Mijn ultieme doel is om mijn studenten te helpen hun vaardigheden en muzikaal begrip te ontwikkelen door muziek te leren en te spelen die ze leuk vinden.

Daarom pas ik mijn lesmethoden aan de smaak en behoeften van elke student aan. Tijdens elke les zullen we werken aan drie hoofdlijnen van ontwikkeling: technische aspecten, theoretische kennis en performatieve praktijk.

Mijn lessen staan open voor iedereen die graag de muziekwereld wil verkennen: beginners en gevorderden, kinderen en volwassenen, jullie zijn allemaal welkom om de eerste les te boeken.
verified badge
Als Italiaanse operazangeres help ik al jaren zangers met de juiste uitspraak van het repertoire dat ze zingen en help ik hen de taal op een duidelijke manier vorm te geven, wat ook het zingen ten goede komt.

Onze les bestaat uit spreken, uitspraakoefeningen en zingen.
We beginnen de les met het lezen van de tekst en het vinden van de juiste richting en nadruk.
We zullen ons concentreren op de geluiden en hoe ze te produceren.
In het tweede deel van de les gaan we al het bovenstaande toepassen op de zang!
verified badge
Ben je een beginnende zanger(es) of al meer ervaren en wil je technisch of interpretatief meer bijleren? Zou je graag wat zekerder staan op audities/podium? Kan je geen noten lezen of heb je zelfs nog nooit iets met muziek gedaan? Dan help ik je daar graag bij. Samen zoeken we naar de methode die het beste bij je past en naar jouw unieke stem.
verified badge
Bij pianoles gebruiken wij de boekmethode van Hal Leonard (Kinderen onder 8 het Les- en Speelboek).
Alles wordt stap voor stap uitgelegd en gaandeweg leer je noten lezen en piano leren kennen.

Kijk in het begin samen naar wat voor jou belangrijk is. Welke doelen wil je stellen en wat voelt haalbaar en comfortabel?
We stellen lange termijn doelen van bijvoorbeeld een jaar. Helemaal afgestemd op waar jij nu staat.

Tijdens de lessen ben ik geduldig, motiverend, aanmoedigend en complimenterend. Ik geef aan wat er beter kan, en let ook op hoe je makkelijker kunt spelen. En nog veel meer. Afgestemd op uw behoeften en wensen.
verified badge
Ik geef zangles aan studenten van alle niveau’s en leeftijden. Ik heb tot doel elke leerling te helpen hun unieke stem te ontdekken en te leren gebruiken op een gezonde manier.
Ik bied face-to-face lessen in Antwerpen, zowel als online lessen, aan.
verified badge
Zoek jij een gepassioneerde zangleraar? Zoek niet verder!

Met meer dan 15 jaar zangervaring en een afgeronde bachelor, master, en postgraduaat in klassieke zang en opera zou ik wel eens jouw ideale keuze kunnen zijn! Ik heb al ervaring opgedaan in professionele concerten en operaproducties in België, Duitsland en Nederland!

Naast klassieke muziek ben ik ook niet vreemd van lichte/pop muziek, dus daar mag je zeker ook altijd mee afkomen! Mijn lessen zijn gericht op een positieve en ondersteunende leeromgeving. Samen verkennen we de basisprincipes en lossen we uitdagingen op in een ontspannen en aandachtige sfeer.

Of je nu een beginner bent of je zangtalent wilt verfijnen, ik help je graag jouw vocale doelen te bereiken.

Aarzel zeker niet me te contacteren! Hopelijk tot binnenkort!
-
Are you looking for a passionate singing teacher? Look no further!

With over 15 years of singing experience and a completed bachelor's, completed master's degree and postgraduate in classical singing and opera, I could be your ideal choice! I have already gained experience in professional concerts and opera productions in Belgium, Germany and the Netherlands!

Besides classical music, I'm no stranger to light/pop music either, so you're certainly always welcome to bring that to a lesson as well! My lessons focus on a positive and supportive learning environment. Together we'll explore the basics and solve challenges in a relaxed and attentive atmosphere.

Whether you are a beginner or want to refine your singing talent, I am happy to help you reach your vocal goals.

Definitely don't hesitate to contact me! Hope to see you soon!
verified badge
- Verbeteren of ontwikkelen van je techniek ( basis, lage/hoge noten,,...)
- Nummers zingen dat je leuk vindt
- Voor jong en oud van alle niveaus
- Werken aan présence, tekstinterpretatie
- Pop, Jazz, R&B, Soul,Funk
- Helpen met het schrijven van lyrics
- Repetitie ruimte met opname mogelijkheden


Improve or develop your technique (basic, low/high notes,...)
- Sing songs you like
- For young and old of all levels
- Working on presence, text interpretation
- Pop, Jazz, R&B, Soul, Funk
- Help with writing lyrics
- Rehearsal room with recording options
verified badge
Ik geloof dat iedereen kan zingen en dat het een van de meest bijzondere en leuke dingen is om te doen!

Hallo allemaal!
Mijn naam is Marion en ik kom uit Frankrijk. Ik ben al muzikant zolang ik me kan herinneren. Ik begon als kind als trompettist. Ik speelde in allerlei soorten orkesten en had veel plezier met dit instrument, maar het was niets vergeleken met mijn liefde voor zingen! Daarom heb ik besloten om professioneel operazangeres te worden en wil ik mijn passie voor zingen delen!

Wat bied ik aan?
Klassieke zanglessen voor alle niveaus, met de nadruk op opera, liederen, oratoria en koorrepertoire.
Ik woon in Utrecht. Je bent van harte welkom bij mij thuis, maar ik kom ook graag naar de studenten.
De lessen worden in het Engels of het Frans gegeven, maar ik spreek ook een beetje Nederlands.

Wat ga je leren?
De fundamentele elementen van klassiek zingen, zoals ademhaling, houding en resonantie, maar ook stijlen, uitspraak, interpretatie en repertoire. Een belangrijk aspect dat ik in een zangles wil behandelen, is hoe je je eigen stem kunt vinden, zowel technisch als interpretatief.
Ik kan je ook begeleiden bij alles wat met solfège te maken heeft, bijvoorbeeld hoe je een partituur gebruikt en leest of hoe je een liedje uit het hoofd leert.

Wat is mijn filosofie over zingen en pedagogiek?
Ik geloof dat de beste manier om een vaardigheid te ontwikkelen en te verbeteren is wanneer leerlingen zich op een veilige plek voelen waar ze durven te experimenteren, maar ook plezier kunnen hebben. Dit is een essentieel onderdeel van het muziekmaken en ik probeer elke les plezier en plezier te bieden!

Ik hoop dat we elkaar binnenkort spreken voor een les.
Als u vragen heeft, neem dan gerust contact met mij op. Ik praat graag met u!
Ik kijk ernaar uit u te ontmoeten!

Over mij:
Ik begon mijn muzikale studies in mijn thuisland Frankrijk, aan het Conservatoire de Caen en het Conservatoire de Rennes, voordat ik naar Nederland kwam waar ik mijn
bachelor zang aan Het Conservatorium van Amsterdam in juni 2018.
Twee jaar later studeerde ik af aan de Nederlandse Opera Academie waar
Ik vertolkte de rol van Tigrane in Händels Radamisto, The Countess of
Dunmow in Berkeley's A Dinner Engagement, Arsace in Graun's Cesare en Cleopatra en Fiordiligi in Mozarts Così fan tutte.
Tegenwoordig ben ik freelance sopraan en werk ik in Nederland en België als soliste en koorzangeres. Ik werk regelmatig mee aan producties van het koor van de Nationale Opera in Amsterdam, Opera Ballet Vlaanderen in Antwerpen of het Groot Omroepkoor in Hilversum.
Ik was een van de laureaten van de editie 2020/2021 van de Nederlandse Klassieke
Talent Tour & Award en onlangs won ik de Handel Choir Jubilee Award.
verified badge
Hey! Ik ben DAM VAN, zangeres en geef lessen in bijberoep. Ik ben afgestudeerd als leerkracht muzikale opvoeding in 2015. Bij mij kan je terecht voor het leren van notenleer, zangtechnieken, podiumskills, en nog zoveel meer. Laat maar gerust weten waar je mee aan de slag wilt, en we vliegen er meteen in! Muzikale groeten, DAM VAN
verified badge
Mijn naam is Esmae, zangeres en zangdocent uit Den Haag. Al sinds jonge leeftijd sta ik op het podium en werk ik met mijn stem als instrument voor expressie, verbinding en plezier. In mijn zanglessen staat jouw unieke stem centraal wie jij bent, wat jij voelt en wat jij wilt laten klinken.

Ik bied zowel zanglessen als stembevrijding aan. De lessen stembevrijding zijn gericht op het loslaten van spanning, het vergroten van zelfvertrouwen en het vrij durven gebruiken van je stem, zonder oordeel of prestatiedruk. Of je nu wilt werken aan techniek, expressie, podiumervaring of simpelweg vrijer wilt zingen: de lessen worden volledig afgestemd op jouw wensen en niveau.

Mijn kracht ligt in persoonlijke begeleiding, creatief coachen en het helpen ontdekken van jouw eigen klank, stijl en stem. Of je nu net begint of al langer zingt, we bouwen stap voor stap aan jouw ontwikkeling in een veilige en inspirerende omgeving.
verified badge
Muziek componeren, leren zingen of gitaar spelen. Hier bied ik lessen aan op een toegankelijke en leuke manier om je zelfvertrouwen in zingen te vergroten en gitaar te leren spelen (akoestisch en elektrisch).

In deze lessen zal ik je begeleiden door

- Deel tips en trucs vanuit het perspectief van een autodidactische muzikant;
-muziektheorie;
- Wij begeleiden je op je muzikale pad.
- leren gitaar spelen
- basisprincipes van zangtechnieken
verified badge
Mijn lessen zijn gericht op het maken van bass-heavy muziek met een sterke focus op ritme, groove en impact. We werken diepgaand met 808’s, drums en sounddesign, zodat je leert hoe je krachtige low-end creëert die echt werkt in de mix. Ik deel mijn eigen sound en werkwijze, ontwikkeld door jarenlange ervaring in de industrie, en leer je hoe je dit vertaalt naar een unieke sound die past bij jou als producer.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Lara