facebook
Reindert
member icon
Betrouwbare leraar
favorite buttonMarkeer als favoriet
favorite buttonMarkeer als favoriet
member icon
Betrouwbare leraar
van63.00EUR/ h

Ableton Live / Muziekproductie / Songwriting / Saxofoon / Piano

Als artiest stond ik op het podium met verschillende projecten door heel Europa. Zeven jaar opleiding bracht me naar Nederland (Ba Jazz Saxofoon), Denemarken en Noorwegen (M. Compositie en Performance) en recent behaalde ik een Master in 'Pop Music' voor de Universiteit van West-Londen.

Als leraar werk ik part-time voor WISPER, een organisatie met een sterke methodiek en eigen visie op kunst-educatie, die inzet op 'actief leren'. Deze visie en methodiek breng ik mee naar jouw privé-les: ik help je actief op weg met jouw instrument of muzikaal creatieproces.

We stellen samen een traject op waarbij jij de teugels in handen houdt van je eigen ontwikkeling als liefhebbende muzikant of artiest.

Locatie

Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Leuven, België
Les via webcam
Op een locatie gekozen door de leraar : Pater Lievenslaan /bus, Leuven, België

|
Use ctrl + wheel to zoom!
+

Algemene info

Leeftijd:
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
60 minuten
De les wordt gegeven in:Nederlands, Engels

Beoordelingen (3)

Goede eerste start
Reindert is een heel goede en professionele leraar. We gaan nog een mooie weg afleggen samen!
Zeer deskundige docent, creatief en hands-on in zijn aanpak.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Reindert snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  Woensdag om 4:00
  Donderdag om 4:00
  Vrijdag om 4:00
  Zaterdag om 4:00
  
5
  
  
  Woensdag om 5:00
  Donderdag om 5:00
  Vrijdag om 5:00
  Zaterdag om 5:00
  
6
  
  
  Woensdag om 6:00
  Donderdag om 6:00
  Vrijdag om 6:00
  Zaterdag om 6:00
  
7
  
  
  Woensdag om 7:00
  Donderdag om 7:00
  Vrijdag om 7:00
  
  
8
  
  
  Woensdag om 8:00
  Donderdag om 8:00
  Vrijdag om 8:00
  
  
9
  
  Dinsdag om 9:00
  Woensdag om 9:00
  Donderdag om 9:00
  Vrijdag om 9:00
  
  
10
  
  Dinsdag om 10:00
  Woensdag om 10:00
  Donderdag om 10:00
  
  
  
11
  
  Dinsdag om 11:00
  Woensdag om 11:00
  Donderdag om 11:00
  
  
  
12
  
  Dinsdag om 12:00
  Woensdag om 12:00
  Donderdag om 12:00
  
  
  
13
  
  Dinsdag om 13:00
  Woensdag om 13:00
  Donderdag om 13:00
  
  
  
14
  
  
  Woensdag om 14:00
  Donderdag om 14:00
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 63€Bij de leraar thuis
van 63€Les via webcam
van 69€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds februari 2023
  • 1 herhaalleerling
  • Geverifieerd telefoonnummer

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  Woensdag om 4:00
  Donderdag om 4:00
  Vrijdag om 4:00
  Zaterdag om 4:00
  
5
  
  
  Woensdag om 5:00
  Donderdag om 5:00
  Vrijdag om 5:00
  Zaterdag om 5:00
  
6
  
  
  Woensdag om 6:00
  Donderdag om 6:00
  Vrijdag om 6:00
  Zaterdag om 6:00
  
7
  
  
  Woensdag om 7:00
  Donderdag om 7:00
  Vrijdag om 7:00
  
  
8
  
  
  Woensdag om 8:00
  Donderdag om 8:00
  Vrijdag om 8:00
  
  
9
  
  Dinsdag om 9:00
  Woensdag om 9:00
  Donderdag om 9:00
  Vrijdag om 9:00
  
  
10
  
  Dinsdag om 10:00
  Woensdag om 10:00
  Donderdag om 10:00
  
  
  
11
  
  Dinsdag om 11:00
  Woensdag om 11:00
  Donderdag om 11:00
  
  
  
12
  
  Dinsdag om 12:00
  Woensdag om 12:00
  Donderdag om 12:00
  
  
  
13
  
  Dinsdag om 13:00
  Woensdag om 13:00
  Donderdag om 13:00
  
  
  
14
  
  
  Woensdag om 14:00
  Donderdag om 14:00
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 63€Bij de leraar thuis
van 63€Les via webcam
van 69€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina


Jaron
Saxofoonles van klassiek tot pop tot jazz. Voor beginners en gevorderden.
Deze les is er speciaal voor de hobby-muzikant (in wording). Mijn doel is de leerling plezier te leren vinden in het bespelen van de Saxofoon, zij dat in klassieke muziek, pop, jazz,... van mijn leerlingen verwacht ik dat ze plezier hebben in het bespelen van muziek en dat ze dit dan ook tonen door hun best te doen zonder dat het een sleur moet worden om het instrument te bespelen.

Lucy
Music Lessons (Including: SINGING-, PIANO-, SONGWRITING-, PRODUCTION LESSONS) – Online or in-person
[EN below] Heb je een passie voor muziek en droom je ervan om te leren zingen, piano te spelen, je eigen songs te schrijven, of zelfs de magie van muziekproductie te ontdekken in Logic Pro X? Zoek niet verder! We kunnen samen op zoek naar de perfecte lesinhoud die speciaal op jou is afgestemd, zodat ik altijd kan bieden wat jij verlangt. Meerdere interesses? – dan kunnen we zelfs verschillende disciplines combineren voor een nog rijker leertraject. Het lesmateriaal is doordrenkt met mijn persoonlijke ervaringen als beroepsmuzikant in de pop-industrie, kennis uit vroegere klassieke piano- en theorielessen, zanglessen en de inzichten die ik heb opgedaan tijdens mijn afgeronde studie aan het Conservatorium van Amsterdam (Pop). Verwacht een professionele aanpak tijdens de les, gecombineerd met een gezellige en unieke leservaring die speciaal voor jou is ontworpen. - Are you passionate about music and do you dream of learning to sing, play the piano, write your own songs, or dive into the enchanting world of music production using Logic Pro X? Look no further! Together, let's embark on a journey to tailor the perfect lesson content to your desires, ensuring that I can always provide exactly what you're looking for. Multiple interests? – then we can even combine various disciplines for a more enriching learning experience. The teaching material is infused with my personal experiences as professional musician in the pop industry, insights from earlier classical piano and theory classes, singing lessons and the knowledge acquired from my studies at the Conservatorium van Amsterdam (Pop). Expect a professional approach during the lesson, paired with a warm and distinctive learning experience crafted just for you.

Jelle
Muziekles Basgitaar, Gitaar, productie, songwriting
In mijn lessen draait het om ontdekken, ontwikkelen en vooral plezier maken met muziek. Of je nu gitaar of bas speelt—beginner of gevorderd—ik help je om je eigen sound te vinden en je spel naar een hoger niveau te tillen. We werken aan techniek, timing, gehoor, improvisatie en expressie, maar altijd op een manier die past bij jouw muzikale interesses. Wil je beter worden in groove, leren soleren, eigen nummers schrijven of je tracks opnemen in Logic Pro X? Het kan allemaal. Ik stem de les af op jouw doelen en geef je praktische tools die je meteen kunt toepassen. Als actief muzikant (in drie bands), producer en afgestudeerde van het Conservatorium van Amsterdam, neem ik je mee in de wereld van de muziekpraktijk—van repetitieruimte tot studio en podium. Mijn lessen zijn informeel, persoonlijk en motiverend. Je hoeft niet perfect te zijn—zolang je nieuwsgierig bent en zin hebt om te leren, gaan we samen mooie stappen zetten.

Natalia
Componeren/ Song writer/ Muziekschrijven / Optreden
Ik ben Natalia, een piano muzikant en muziek schrijver. ik componeer mijn eigen muziekstukken op de piano, muzieknummers in verschillende genres, waaronder bijvoorbeeld, filmmuziek, popliedjes en klassieke muziek. Ik maak en speel muziek voor alles waarvoor muziek nodig is. Films, tv-shows, toneelstukken, commercials, liedjes. Hier zal u geïnformeerd worden over de aanbiedingen voor de optredens en componeren en ook over de piano lessen...

Eyal
Piano, muziekproductie, liedjes schrijven en muziektheorie
Eyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten les gegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie, een lerarendiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam), heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert die voor elke student afzonderlijk kan worden aangepast. Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of op podia springen, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden. Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.

Rufus
Jazz/pop/groove/songwriting pianolessons for all levels of skill and all ages by ex-conservatory student!
I've been playing the piano with great passion for 18 years, and over the past 5 years, alongside my studies and music-making endeavors, I've been teaching multiple students ranging from 7 to 50 years old. My expertise lies in truly understanding music theory and composing and improvising music. Having played in many pop and jazz (big) bands and creating daily compositions for solo piano and bands, I've developed an enthusiasm for these genres that I love to impart to my students. In recent years, I've also been heavily involved in music production, and lessons in this direction are also possible! I often use theory as a background to contextualize the songs we practice (which are often chosen by the student themselves). I use these songs to convey improvisation and composition skills. Additionally, I believe it's important for the student to develop their own way of learning. I strive to create a free yet disciplined learning environment.

Jim
Elektronische muziekproductie – Ableton Live, synthese, geluidsontwerp, compositie, mixen, masteren en live optredens
Hallo, mijn naam is Jim. Ik ben een elektronische muziekproducer met een masterdiploma Muziek van de Fontys Hogeschool voor de Kunsten (Rockacademie) in Tilburg. Muziek maken draait voor mij om het ontwikkelen van de vaardigheden en mindset om creatieve ideeën tot leven te brengen, en ik ben gepassioneerd om anderen te helpen hetzelfde te doen. Onder de naam Malvae heb ik mijn eigen muziek geschreven, gezongen, geproduceerd, gemixt en uitgevoerd. Hiermee bereikte ik de 17e plaats in de Spotify Viral 50-hitlijsten in de VS, verzamelde ik miljoenen streams en speelde ik mee in films als de aankomende documentaire King of the Streets en een Netflix-serie. Een van de hoogtepunten van mijn artistieke reis was het Amazonas Project, waarbij ik diep het Amazonewoud in reisde om natuurlijke geluiden op te nemen en om te zetten in een volledig conceptalbum, waarbij ik storytelling, sounddesign en muziek combineerde tot één ervaring. Ik had de eer om als headliner op te treden in de Melkweg Amsterdam, een van de meest iconische podia van Nederland, en mijn eigen evenementen te cureren met meeslepende, zelfgebouwde livesets met visuals. Ik heb ook lesgegeven in technische muziektechnieken bij professionele instellingen zoals de Wisseloord Studios in Hilversum. Muziek heeft me naar plekken gebracht die ik me nooit had kunnen voorstellen, van het Amazone-regenwoud tot enkele van de meest iconische podia, en ik help je graag je eigen creatieve pad te bewandelen. In mijn lessen bied ik gestructureerde, persoonlijke begeleiding in muziekproductie, compositie, sounddesign, mixen, masteren en liveoptredens. Gebieden die we samen kunnen verkennen zijn onder meer: - Ontwikkelen van geavanceerde workflows voor muziekproductie en creatieve probleemoplossingstechnieken - Compositie, arrangement en innovatief geluidsontwerp - Professionele opnametechnieken, mixen en mastering-fundamenten - Synthese- en samplingtechnieken, van basis tot complex geluidsontwerp - Live performance design met Ableton Live, met optionele visuele integratie via Resolume - Muziektheorie praktisch toepassen binnen elektronische, experimentele en hedendaagse muziekcontexten De lessen worden afgestemd op jouw individuele doelen en zijn zowel online als in mijn studio in Amsterdam beschikbaar. Voor online studenten gebruik ik speciale tools waarmee we in realtime kunnen samenwerken met HD-audiokwaliteit. Mijn eigen muzikale pad begon vaak met het opnemen van geluiden van mijn reizen over de hele wereld en het mixen ervan met synthesizers en mijn stem. Zo heb ik mijn unieke geluid gevonden en ik help je graag om dat van jou te vinden. (En maak je geen zorgen, we hoeven niet naar het einde van de wereld te reizen om het te vinden. Ik zal je laten zien hoe je de geluiden die je al hebt, kunt omzetten in iets buitengewoons.) Of je nu net begint met je muzikale reis of je vaardigheden wilt verfijnen en verdiepen, ik kijk ernaar uit om met je samen te werken en je te helpen groeien door middel van gestructureerd, creatief en gepersonaliseerd elektronisch muziekonderwijs.

Julia
Leer saxofoontechniek door middel van improvisatie - welkom op elk niveau.
Elk niveau is welkom in deze les. Liedjes leren is het begin van het avontuur, in vrijheid muziek leren spelen is de levenslange reis. Improvisatie betekent niet dat we de techniek vergeten! Leer dus wat saxofoon, wat jazzvaardigheden en muziektheorie op een beproefde manier die is ontwikkeld tijdens mijn vele jaren lesgeven. Ik ben net zo gepassioneerd door improvisatie als de saxofoon zelf, de twee gaan prachtig samen. Ik ben Julia, een professionele saxofonist, oorspronkelijk uit Montreal, Canada. Ik woon 4 jaar in Nederland en heb een masterdiploma Muziek. Ik componeer, engineer en voer muziek uit. Ik hou ook van lesgeven, ik heb ervaringen met kinderen van 9 tot 90 jaar. Het belangrijkste idee van mijn lesfilosofie is om het geluid in je hoofd de lucht in te krijgen. "Begeleid onbevreesd muziek maken" is mijn motto!

Karlijn
Vocal coaching, zanglessen op maat zodat je jezelf kan uitdrukken met je persoonlijke instrument
Iedereen kan leren zingen, dat is een feit. In welk stadium je ook zit, geef ik je een handvol praktische tips die we samen inoefenen om vat te krijgen op wat er uit je instrument komt. Van de ademhaling, over stemtechniek tot de interpretatie van songs en eigen melodieën maken.

Emidio
Saxofoonlessen voor beginners, halfgevorderden en gevorderden
Ben je een beginner?? Geen zorgen: er is geen ervaring vereist! 😁 Ik kan je de basis leren om klanken te produceren met je saxofoon: positie van de embouchure (positie van tanden, tong, lippen en stembanden, een vaak vergeten element), vingerzettingen, gebruik van diafragma,... Nadat we de eerste twee lessen hebben besteed aan het mondstuk en de hals voor de geluidsproductie, gaan we meteen een aantal supermakkelijke duo's samen spelen om je luistervermogen te oefenen, let ook op de ander, gehoortraining. Normaal gesproken gebruik ik het boek van Peter Wasll (getiteld Learn as you play) als ondersteuning, maar het is niet verplicht. Er zijn trouwens genoeg goede boeken! Ben jij een halfgevorderde/gevorderde student?? Ik weet zeker dat je nog steeds kunt verbeteren in alle basisprincipes, maar op een ander niveau. Ik zal je het belang leren van de "voicing" (techniek genoemd door de Amerikaanse saxofonist en pedagoog Donald Sinta) om je geluidsproductie en projectie te verbeteren, evenals het vermogen om de intonatie te corrigeren en te verbeteren. Je leert alles over frasering en muziekinterpretatie, van tonale muziek tot hedendaagse atonale composities. En toch kun je je samenspel verbeteren door in duo te oefenen op verschillende aspecten zoals stemming, balans, interpretatie, uitvoering etc. Boek een les en probeer het! Als je niet tevreden bent, geef me dan feedback en ga verder. Als je tevreden bent, help ik je graag om een goede muzikant te worden!

Blazhen
Leer piano, muziektheorie, liedjes schrijven en solfège
In de lessen zullen we ons concentreren op het aanleren of ontwikkelen van alle benodigde vaardigheden zodat de leerlingen zelfstandig kunnen optreden, de muzikale taal kunnen begrijpen en hun eigen geluid kunnen verkennen. Gericht op houding, handcoördinatie, ritme, gehoortraining, partituren lezen en improvisatie. Tot nu toe stelt mijn muzikale blootstelling aan veel verschillende genres mij in staat een les te creëren die is aangepast aan de specifieke behoeften van mijn studenten. Ik heb het geduld en het geloof verzameld in het idee dat iedereen met de juiste hoeveelheid aandacht en begeleiding een deel van de muziekwereld kan worden.

Ivan
Songwriting, muziektheorie, compositie, gitaar, piano
De les is voor: - beginners die hun reis in muziek willen beginnen - intermediaire musici die hun vaardigheden willen verbeteren - voor hoogopgeleide musici die hun kennis willen perfectioneren. De klas omvat songwritingvaardigheden in POP, ROCK, JAZZ en vele andere stijlen van populaire muziek, evenals compositievaardigheden bij het schrijven van KLASSIEKE, FILM-, THEATRE-muziek. Ik ben gespecialiseerd in zowel populaire muziek als klassieke muziek. De klas omvat zowel theoretische kennis als de praktische toepassing ervan met het favoriete instrument van de student. De les omvat ook vaardigheden in het spelen van gitaar, piano en percussie.

Dries
Ontwikkel je eigen songs, van een leeg blad tot een afgewerkt liedje. In elk genre.
Coördinator/Docent songwriting aan het Conservatorium Antwerpen met jarenlange ervaring als docent en als song- en tekstschrijver (De Duiven, Tom Pintens, Wannes Cappelle, Roosbeef, Guga Baùl). Ik help je bij het vinden en ontwikkelen van je eigen stem, en (muzikale) taal. Met uiteenlopende creatieve opdrachten komen we liedjes en onderwerpen op het spoor, in welk genre je wil, in Nederlands of Engels, in een aangename en ontspannen sfeer. Je krijgt feedback om van idee tot afgewerkte song te komen, of om je song die al klaar is nog beter te maken. Ik kan ook helpen bij arrangementen en productie. En ik help je dat lied te begeleiden en te performen. Alle niveaus welkom.

Eduardo
Saxofoon-, Klarinet-, Piano- en Muziektheorielessen in Rotterdam, omgeving en ONLINE!
Mijn naam is Edu, ik ben een professioneel muzikant met een masterdiploma Jazzmuziek van het Prins Claus Conservatorium in Groningen. Ik woon in Rotterdam, waar ik muziektheorie (harmonie, compositie, muzikale taal...), improvisatie en instrumentlessen geef. De lessen zijn bedoeld voor leerlingen van alle leeftijden, niveaus en verwachtingen (ongeacht of het instrument een hobby voor hen is, of dat ze hun vaardigheden willen aanscherpen ter voorbereiding op toelatingsexamens voor het conservatorium, etc.). Wij spelen en/of spelen in op wat de leerling wil/nodig heeft om zich te versterken of te verdiepen (ongeacht de muziekstijl waarin hij of zij geïnteresseerd is, of het nu gaat om theoretische of praktische aspecten). Hierbij proberen we de beschikbare tijd en in de praktijk vooral het leerproces van het individu te benutten, als motivatie voor zichzelf.

Elias
Saxofoon, Klassiek, Jazz en Pop/Rock, Muziektheorie
Ik ben hier om je te helpen saxofoon te leren spelen. Ik kan je leren bladmuziek lezen, een aantal van je favoriete liedjes spelen, leren improviseren en nog veel meer. Ik ben beschikbaar voor klassiek, jazz of pop/rock saxofoon. Ik ga doen wat ik kan om je te helpen een betere muzikant te worden;