facebook
favorite button
1/4
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds oktober 2018
Leraar sinds oktober 2018
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Fluit voor beginners, gevorderden en gevorderden, amateur en / of professional
course price icon
Van 26 € /h
arrow icon
Altijd al fluit willen leren maar nooit de kans gekregen? Geen zorgen, ik kan je helpen! Of je nu een amateur of professional bent, ik kan je leren hoe je dat favoriete deuntje of die moeilijke passage speelt. Perfect voor het leren van de basis van fluitspelen, het leren van de grondbeginselen van de fluitstudent en de geheimen voor de meester.
Mijn doel is om je aan te moedigen om nu je passie na te jagen of om het beste in je naar boven te halen.
Locatie
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Artur Miguel Rua de Sousa is een 21-jarige internationale fluitspeler geboren in Fuzeta, een dorp aan de Atlantische Oceaan in Zuid-Portugal.
Hij is een freelance muzikant en psychologiestudent die deelneemt aan diverse solo- en kamermuziekprojecten in België en een vroege klassieke muzikant op sociale media. Artur brengt zijn tijd door met werken als privéleraar voor fluit, piano, gitaar en muziektheorie in Leuven, België, en studeert aan de Ku Leuven. Hij is een zeer gepassioneerde artiest die zijn liefde voor muziek en kunst graag met anderen deelt en is het meest trots om anderen te helpen hun passie te volgen.
Opleiding
Conservatorium in CRAMC met graad 17
Wetenschap en technologie in Escola Secundário Tomás Cabreira
Bachelor in Lemmensinstituut, Luca kunstacademie, hoofdinstrument, dwarsfluit met graad 17
Leservaring
Gaf privélessen in vroegere jaren tot leeftijden tussen 12 en 65
Heeft deelgenomen aan diverse masterclasses en workshops
Heeft deelgenomen aan verschillende competities
Lessen gehad bij verschillende fluitdocenten
Is al 6 jaar leraar
Heeft les gegeven in zwemmen, fluit, muziektheorie, piano, gitaar en harmonie in verschillende muziekscholen.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
90 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Nederlands
Frans
Spaans
Portugees
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Zijn talen jouw passie? Ben je toevallig in Portugal of Brazilië geweest en vond je de taal zo leuk dat je die wilt leren? In deze les leer je alle fonemen en regels van de Portugese grammatica. Wil je dat favoriete Portugese boek in het Portugees lezen? Geen zorgen, je zult snel genoeg Portugal of Brazilië bezoeken en spreken als een Portugees / Braziliaan.
Mijn doel is om schrijf-, lees-, spreek- en luistervaardigheid bij de student te ontwikkelen.
Lees meer
Deze les is voor beginners, halfgevorderden en gevorderden. Het kan je kennis laten maken met muziek door je als beginner noten en ritmes te leren lezen. Voor het middelbaar niveau is deze klas perfect als je je wilt aanmelden voor een muziekschool of universiteit en wat begeleiding nodig hebt om te slagen in het toelatingsexamen.
Als je altijd al muziek wilde leren en een instrument wilde spelen, maar nooit de kans kreeg, nou, de kans is nu hier!
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Hallo, ik heb uitgebreide ervaring met studenten van alle leeftijden als docent muziektheorie, viool en altviool. Aangepaste lessen, gericht op studentenbelangen.
Ik studeerde viool aan het conservatorium Superior de Música de Vigo in Spanje en altviool in Spanje en aan het Utrechts Conservatorium. Het onderzoek van mijn eindexamen ging over welzijn en praktisch onderwijs om het leerproces te verbeteren en te versnellen.
Ik wil dat mijn studenten zich bewust zijn van het belang van een goede houding en techniek om zonder problemen van het leerproces te kunnen genieten.
verified badge
Ik ben een professionele violist. Ik ben cum laude afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Brussel (Master) en heb een Bachelor Diploma van Codarts (Rotterdam).
Ik volgde ook een masteropleiding Muziekeducatie aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel.

Ik geef les aan studenten van alle leeftijden en niveaus.
Ik heb vijftien jaar ervaring als docent in Nederland en België (privé en op muziekscholen/muziekacademies).

In mijn lessen help ik de studenten om een goed contact met het instrument te vinden en een positieve relatie met muziek te cultiveren door de ontwikkeling van auditieve vaardigheden, gevoel voor ritme en een optimaal lichaamsgebruik te integreren, zodat ze zich kunnen verbinden met hun muzikale verbeelding.
De lessen zijn aangepast aan de behoeften en wensen van elke student.
verified badge
Houd je van zingen? Of loop je de hele dag met liedjes in je hoofd? Kom dan op zangles bij Deborah online of in Amstelveen Westwijk. We zingen liedjes uit verschillende landen en tijden. Ook gaan we aan de slag met verschillende ritmes, noten en toonoefeningen.

Als je bezig bent met zingen kan je zelfs een heel ander gevoel hebben en je kunt ervoor zorgen dat je de rest van de dag extra energie hebt.

Je lichaam is je instrument bij het zingen. We proberen dat instrument zo mooi mogelijk te laten klinken ..

Tijdens de zanglessen zijn we ook bezig met articulatie, de uitspraak van vreemde talen en ook aan de betekenis van en je gevoel bij een bepaald stuk. Natuurlijk bepalen we samen wat voor soort muziek je gaat zingen. Ook maken we samen een ontdekkingsreis naar jouw favoriete muziek.


WIE KAN ER LEREN ZINGEN?
Iedereen kan leren zingen. Door de zanglessen zal dat zijn. Also is singing good for relaxation, zowel van lichaam als geest. Zingen is gewoon genieten!
verified badge
Online fluitlessen voor iedereen.


Dertien jaar leservaring. Op maat gemaakte methode om met volwassen en oudere beginners te werken.

Op aanvraag ontworpen programma's voor amateurs van verschillende niveaus, inclusief de basisbeginselen van muziektheorie.

POP- ROCK- JAZZ- fluit
verified badge
We kunnen de lessen zo organiseren dat ze aansluiten bij de behoeften van de leerling. Ze kunnen een uur, anderhalf uur duren, één keer per week of twee weken. Ik neem meestal graag wat extra tijd om te praten over muziek, de doelen van de leerlingen en hun prestaties.

Tijdens de basgitaarlessen gaan we het volgende behandelen:
- techniek voor linker- en rechterhand
- toonladders, arpeggio's en akkoorden
- Jazzbegeleiding
- Improvisatie
- van blad lezen
- harmonie gerelateerd aan het instrument.
verified badge
Op de locatie in Den Haag staan twee vleugels.

Voor kinderen is het belangrijk om naast pianospelen ook basis muzikale vaardigheden te ontwikkelen door middel van zang-, ritme- en gehoortraining. Ik gebruik een technisch oefenboek, het hoofdleerboek en een theorieboek. Door deze 3 boeken leren leerlingen verschillende aspecten van muziek en maken ze zich natuurlijk klaar voor examens en cijfers.

Na het verwerven van de basisvaardigheden bestuderen de studenten ook harmonie- en akkoordoefeningen. Deze zijn handig voor het spelen van pops en jazz, en ze geven ook een dieper inzicht in klassieke stukken.

Privé pianoles, vanaf 4 jaar en ouder. Kinderen kunnen met de les beginnen nadat ze de cijfers 1 tot en met 5 en het alfabet van A tot en met G hebben kunnen lezen.

Gevorderde studenten die zich willen voorbereiden op concoursen, audities, ABRSM, GCSE, IB-examens of het toelatingsexamen van het conservatorium.

Het concert wordt jaarlijks gehouden samen met studenten van fluit-, viool- en compositiedocenten.


Voor de leeftijden 1-7 jaar geef ik groepsritmelessen.
verified badge
Gitaar leren spelen kan in elke fase van het proces een geweldige ervaring zijn! Mijn ultieme doel is om mijn studenten te helpen hun vaardigheden en muzikaal begrip te ontwikkelen door muziek te leren en te spelen die ze leuk vinden.

Daarom pas ik mijn lesmethoden aan de smaak en behoeften van elke student aan. Tijdens elke les zullen we werken aan drie hoofdlijnen van ontwikkeling: technische aspecten, theoretische kennis en performatieve praktijk.

Mijn lessen staan open voor iedereen die graag de muziekwereld wil verkennen: beginners en gevorderden, kinderen en volwassenen, jullie zijn allemaal welkom om de eerste les te boeken.
verified badge
De manier waarop ik lesgeef hangt eigenlijk helemaal af van de student. De manier waarop ik de concepten uitleg, de lessen plan en structureer en elk onderwerp benader, hangt allemaal af van of de student een beginner, halfgevorderd of gevorderd persoon is en of hij of zij enige ervaring heeft met het onderwerp.

Elke student heeft verschillende behoeften en verschillende capaciteiten. Het is gewoon een kwestie van de student leren kennen, om zowel de zwakke punten als de sterke punten te identificeren waaraan gewerkt kan worden.
verified badge
Of je nu voor het eerst klarinet oppakt of je vaardigheden wilt verfijnen, mijn lessen zijn erop gericht om je te ontmoeten waar je bent en je te helpen groeien. Elke les is afgestemd op jouw individuele behoeften, met de nadruk op zowel technische vaardigheden als muzikale expressie.

Dit kun je verwachten:

Gepersonaliseerde instructie: Ik maak een lesplan dat past bij jouw huidige niveau, doelen en leerstijl. We behandelen alles, van de basis (zoals vingerzettingen en embouchure) tot meer geavanceerde technieken, zoals toonproductie, articulatie en frasering.

Flexibele en leuke aanpak: Ik geloof dat het leren bespelen van een instrument leuk moet zijn! Mijn lesstijl is flexibel en ik moedig leerlingen aan om verschillende genres en stukken te verkennen die hen inspireren, terwijl ik tegelijkertijd een sterke basis opbouw.

Oefening & Voortgang: We stellen elke week haalbare doelen en ik geef je tips om efficiënt te oefenen. Je boekt vooruitgang in de loop van de tijd en ik ben er om je te ondersteunen en te motiveren.

Muziektheorie en noten lezen: Naast het leren spelen, behandelen we ook muziektheorie en noten lezen om je te helpen de muziek beter te begrijpen en een veelzijdigere muzikant te worden.

Of je nu voor de lol wilt spelen, je wilt voorbereiden op optredens of wilt werken aan je examens, ik help je graag slagen!
verified badge
Ben je verliefd op het geluid van de cello, maar heb je nooit de moed gehad om te beginnen spelen?
Speel je cello als amateur en heb je nu een expert nodig om je te begeleiden?
Wil je je cello- en muzikale vaardigheden ontwikkelen en verbeteren?
Heb je versterkende lessen nodig?
Wil je je voorbereiden op toelatingsexamens voor het conservatorium?
Wil je graag meedoen met een jeugdorkest en heb je hulp nodig om je voor te bereiden op audities?
...
Dit zijn de privé-cello lessen waar je naar op zoek was!

Mijn naam is Miriam, ik ben afgestudeerd in de Master of Classical Music aan KASK & Conservatorium in Gent en momenteel studeer ik een Postgraduaat in Musical Performance Practice.
Ik geef al 10 jaar cello les aan kinderen, tieners en volwassenen, en heb daardoor de nodige ervaring opgedaan om me aan te passen aan de verschillende en persoonlijke behoeften en doelstellingen van elke student. Mijn lesmethode richt zich op het creëren van een vriendelijke en ontspannen omgeving (wat niet betekent dat het onverschillig is!) waarin studenten zich zelfverzekerd voelen om hun eigen ideeën en zorgen te uiten. In mijn lessen richt ik me op technische en posturale vragen, maar we reflecteren ook samen over de muziek, omdat ik wil dat mijn studenten hun eigen muzikale ideeën ontwikkelen en niet alleen de leraar imiteren.

Neem nu contact met me op om je eerste les in te plannen en zet de eerste stap richting je muzikale aspiraties! :)
verified badge
Hallo daar! Altijd al dwarsfluit willen leren of heb je juist zin om dit prachtige instrument weer op te pakken na een pauze?

Als docent met meer dan 6 jaar ervaring bied ik privélessen aan voor alle leeftijden en alle niveaus.
Ik heb mijn lesvaardigheden geleerd van beroemde dwarsfluit-pedagogen van deze tijd. Ik heb ervaring met lesgeven aan zowel kinderen als volwassenen en ik vind het essentieel dat we allebei plezier hebben terwijl we zoiets geweldigs leren als muziek spelen! De lessen worden aangepast aan uw behoeften en we zullen samen uw muzikaliteit en technische vaardigheden ontwikkelen. Naast Klassieke muziek kunnen we als daar behoefte voor is ook werken aan andere muziekstijlen. Zo ben ik bekend met Braziliaanse volkmuziek, Barokmuziek, Moderne Muziek en Jazz.
Ook is het mogelijk om academische ondersteuning te vragen bij het instrument, muziektheorie of geschiedenis.

Lessen kunnen in het Engels en in het Nederlands. Als je zelf nog geen instrument hebt, kan ik wat suggesties geven over waar en hoe je er een kunt vinden/huren - aarzel niet om contact met me op te nemen als je interesse hebt.

Ik hoop snel van je te horen!
Iara
verified badge
Voor wie?
Gemotiveerde gitaristen die op zoek zijn naar evolutie in hun speelwijze, of een bredere kijk op hun spel willen. Gitaristen die het gevoel hebben al lang vast te zitten op hetzelfde niveau of gewoon niet weten wat de volgende stap is zijn zeker welkom. De gitaarlessen zijn op maat en van begin tot eind afgestemd op jouw niveau en verwachtingen.
Kennis van notenleer of muziektheorie is meegenomen maar geen absolute vereiste.

Welke onderwerpen komen aan bod?
-lichaamshouding
-standard grooves per muziekstijl
-improvisatie (adhv modi maar ook soleren over chord changes)
-Sound
-timing
-techniekoefeningen
-akkoordenleer

Interesse?
Stuur een mailtje via het platform en voeg een kleine beschrijving van jezelf toe.
Vertel iets meer over je niveau, achtergrond, muziekvoorkeur maar voornamelijk je specifieke wensen: wat wil je leren of finetunen?

Ik kijk er alvast naar uit!
Richard
verified badge
Heb je ooit naar een muziekstuk geluisterd en wilde je er meer over weten?

Ik bied gepersonaliseerde muzieklessen aan, waarbij JIJ beslist wat je wilt ontdekken! Of je nu nieuwsgierig bent naar harmonie, ritme, muziekstijlen van over de hele wereld of een ander concept, ik zal elke les afstemmen op jouw interesses. En als er een onderwerp is waar ik nog niet bekend mee ben, neem ik de tijd om het te leren en de les speciaal voor jou voor te bereiden.

Of, als u dat liever doet, kunt u een begeleide introductie tot muziek volgen, waarbij u essentiële concepten verkent aan de hand van zorgvuldig geselecteerde luistervoorbeelden van over de hele wereld.
verified badge
Heb je moeite met noten lezen? Hoor je graag muziek, maar snap je niets van maatsoorten, toonsoorten of akkoorden? Muziektheorie klinkt vaak abstract, maar met de juiste uitleg en concrete voorbeelden wordt het ineens een stuk logischer, en zelfs leuk :)

Voor wie?
- Beginnende of gevorderde muzikanten die beter willen begrijpen wat ze doen.
- Leerlingen die zich voorbereiden op muziektheorie-examens (bv. muziekschool, toelatingsproeven).
- Zelfstandige artiesten/producers die hun muzikale kennis willen verdiepen.
- Iedereen die nieuwsgierig is naar de taal achter muziek.

Wat mag je verwachten?
- Heldere uitleg, op jouw tempo.
- Theorie meteen toepasbaar gemaakt met voorbeelden aan de piano.
- Extra aandacht voor inzicht in plaats van droge regels uit het hoofd leren.
- Bijles volledig afgestemd op jouw niveau en doel (klassiek, pop, songwriting, productie, ...).

Over mij
Ik behaalde een diploma in graad 8 muziektheorie en ook graad 8 piano bij de Royal Schools of Music. Daarbovenop heb ik ook een diploma in audio-engineering van het Hofa college. Ik ben zelf actief als muziekartiest en producer. Dankzij die combinatie van klassieke scholing en praktijkervaring weet ik hoe belangrijk het is om theorie begrijpelijk, concreet en muzikaal te maken. Ik gebruik mijn eigen piano tijdens de lessen om alles visueel en auditief te verduidelijken.

Mogelijke onderwerpen:
- Noten leren lezen.
- Toonladders, akkoorden & harmonie.
- Vormleer en analyse (klassiek of pop).
- Ritmiek, maatsoorten & tempo.
- Muziektheorie voor producers/songwriters.
- Songwriting.
- Voorbereiding op examens of toelatingsproeven.

Praktisch
- 1-op-1 les, online of live (als je niet te ver woont).
- Ik voorzie materiaal, of we werken met wat jij nodig hebt.
- Geen voorkennis vereist. Lessen aangepast aan jouw niveau.

🎶 Stuur gerust een berichtje met je vragen of doelen. Dan bekijken we samen hoe ik je het beste kan helpen.
verified badge
De viool is een veelzijdig en expressief instrument dat zowel solo als in samenspel tot zijn recht komt. In deze les leer je stap voor stap viool spelen met aandacht voor noten lezen, houding, strijktechniek en ritme.

We werken aan een zuivere intonatie, een ontspannen speelhouding en muzikaliteit, zodat je met vertrouwen samen muziek kunt maken. De lessen zijn praktisch opgebouwd en afgestemd op jouw tempo, met ruimte voor plezier en groei.
message icon
Contacteer Artur
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Hallo, ik heb uitgebreide ervaring met studenten van alle leeftijden als docent muziektheorie, viool en altviool. Aangepaste lessen, gericht op studentenbelangen.
Ik studeerde viool aan het conservatorium Superior de Música de Vigo in Spanje en altviool in Spanje en aan het Utrechts Conservatorium. Het onderzoek van mijn eindexamen ging over welzijn en praktisch onderwijs om het leerproces te verbeteren en te versnellen.
Ik wil dat mijn studenten zich bewust zijn van het belang van een goede houding en techniek om zonder problemen van het leerproces te kunnen genieten.
verified badge
Ik ben een professionele violist. Ik ben cum laude afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Brussel (Master) en heb een Bachelor Diploma van Codarts (Rotterdam).
Ik volgde ook een masteropleiding Muziekeducatie aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel.

Ik geef les aan studenten van alle leeftijden en niveaus.
Ik heb vijftien jaar ervaring als docent in Nederland en België (privé en op muziekscholen/muziekacademies).

In mijn lessen help ik de studenten om een goed contact met het instrument te vinden en een positieve relatie met muziek te cultiveren door de ontwikkeling van auditieve vaardigheden, gevoel voor ritme en een optimaal lichaamsgebruik te integreren, zodat ze zich kunnen verbinden met hun muzikale verbeelding.
De lessen zijn aangepast aan de behoeften en wensen van elke student.
verified badge
Houd je van zingen? Of loop je de hele dag met liedjes in je hoofd? Kom dan op zangles bij Deborah online of in Amstelveen Westwijk. We zingen liedjes uit verschillende landen en tijden. Ook gaan we aan de slag met verschillende ritmes, noten en toonoefeningen.

Als je bezig bent met zingen kan je zelfs een heel ander gevoel hebben en je kunt ervoor zorgen dat je de rest van de dag extra energie hebt.

Je lichaam is je instrument bij het zingen. We proberen dat instrument zo mooi mogelijk te laten klinken ..

Tijdens de zanglessen zijn we ook bezig met articulatie, de uitspraak van vreemde talen en ook aan de betekenis van en je gevoel bij een bepaald stuk. Natuurlijk bepalen we samen wat voor soort muziek je gaat zingen. Ook maken we samen een ontdekkingsreis naar jouw favoriete muziek.


WIE KAN ER LEREN ZINGEN?
Iedereen kan leren zingen. Door de zanglessen zal dat zijn. Also is singing good for relaxation, zowel van lichaam als geest. Zingen is gewoon genieten!
verified badge
Online fluitlessen voor iedereen.


Dertien jaar leservaring. Op maat gemaakte methode om met volwassen en oudere beginners te werken.

Op aanvraag ontworpen programma's voor amateurs van verschillende niveaus, inclusief de basisbeginselen van muziektheorie.

POP- ROCK- JAZZ- fluit
verified badge
We kunnen de lessen zo organiseren dat ze aansluiten bij de behoeften van de leerling. Ze kunnen een uur, anderhalf uur duren, één keer per week of twee weken. Ik neem meestal graag wat extra tijd om te praten over muziek, de doelen van de leerlingen en hun prestaties.

Tijdens de basgitaarlessen gaan we het volgende behandelen:
- techniek voor linker- en rechterhand
- toonladders, arpeggio's en akkoorden
- Jazzbegeleiding
- Improvisatie
- van blad lezen
- harmonie gerelateerd aan het instrument.
verified badge
Op de locatie in Den Haag staan twee vleugels.

Voor kinderen is het belangrijk om naast pianospelen ook basis muzikale vaardigheden te ontwikkelen door middel van zang-, ritme- en gehoortraining. Ik gebruik een technisch oefenboek, het hoofdleerboek en een theorieboek. Door deze 3 boeken leren leerlingen verschillende aspecten van muziek en maken ze zich natuurlijk klaar voor examens en cijfers.

Na het verwerven van de basisvaardigheden bestuderen de studenten ook harmonie- en akkoordoefeningen. Deze zijn handig voor het spelen van pops en jazz, en ze geven ook een dieper inzicht in klassieke stukken.

Privé pianoles, vanaf 4 jaar en ouder. Kinderen kunnen met de les beginnen nadat ze de cijfers 1 tot en met 5 en het alfabet van A tot en met G hebben kunnen lezen.

Gevorderde studenten die zich willen voorbereiden op concoursen, audities, ABRSM, GCSE, IB-examens of het toelatingsexamen van het conservatorium.

Het concert wordt jaarlijks gehouden samen met studenten van fluit-, viool- en compositiedocenten.


Voor de leeftijden 1-7 jaar geef ik groepsritmelessen.
verified badge
Gitaar leren spelen kan in elke fase van het proces een geweldige ervaring zijn! Mijn ultieme doel is om mijn studenten te helpen hun vaardigheden en muzikaal begrip te ontwikkelen door muziek te leren en te spelen die ze leuk vinden.

Daarom pas ik mijn lesmethoden aan de smaak en behoeften van elke student aan. Tijdens elke les zullen we werken aan drie hoofdlijnen van ontwikkeling: technische aspecten, theoretische kennis en performatieve praktijk.

Mijn lessen staan open voor iedereen die graag de muziekwereld wil verkennen: beginners en gevorderden, kinderen en volwassenen, jullie zijn allemaal welkom om de eerste les te boeken.
verified badge
De manier waarop ik lesgeef hangt eigenlijk helemaal af van de student. De manier waarop ik de concepten uitleg, de lessen plan en structureer en elk onderwerp benader, hangt allemaal af van of de student een beginner, halfgevorderd of gevorderd persoon is en of hij of zij enige ervaring heeft met het onderwerp.

Elke student heeft verschillende behoeften en verschillende capaciteiten. Het is gewoon een kwestie van de student leren kennen, om zowel de zwakke punten als de sterke punten te identificeren waaraan gewerkt kan worden.
verified badge
Of je nu voor het eerst klarinet oppakt of je vaardigheden wilt verfijnen, mijn lessen zijn erop gericht om je te ontmoeten waar je bent en je te helpen groeien. Elke les is afgestemd op jouw individuele behoeften, met de nadruk op zowel technische vaardigheden als muzikale expressie.

Dit kun je verwachten:

Gepersonaliseerde instructie: Ik maak een lesplan dat past bij jouw huidige niveau, doelen en leerstijl. We behandelen alles, van de basis (zoals vingerzettingen en embouchure) tot meer geavanceerde technieken, zoals toonproductie, articulatie en frasering.

Flexibele en leuke aanpak: Ik geloof dat het leren bespelen van een instrument leuk moet zijn! Mijn lesstijl is flexibel en ik moedig leerlingen aan om verschillende genres en stukken te verkennen die hen inspireren, terwijl ik tegelijkertijd een sterke basis opbouw.

Oefening & Voortgang: We stellen elke week haalbare doelen en ik geef je tips om efficiënt te oefenen. Je boekt vooruitgang in de loop van de tijd en ik ben er om je te ondersteunen en te motiveren.

Muziektheorie en noten lezen: Naast het leren spelen, behandelen we ook muziektheorie en noten lezen om je te helpen de muziek beter te begrijpen en een veelzijdigere muzikant te worden.

Of je nu voor de lol wilt spelen, je wilt voorbereiden op optredens of wilt werken aan je examens, ik help je graag slagen!
verified badge
Ben je verliefd op het geluid van de cello, maar heb je nooit de moed gehad om te beginnen spelen?
Speel je cello als amateur en heb je nu een expert nodig om je te begeleiden?
Wil je je cello- en muzikale vaardigheden ontwikkelen en verbeteren?
Heb je versterkende lessen nodig?
Wil je je voorbereiden op toelatingsexamens voor het conservatorium?
Wil je graag meedoen met een jeugdorkest en heb je hulp nodig om je voor te bereiden op audities?
...
Dit zijn de privé-cello lessen waar je naar op zoek was!

Mijn naam is Miriam, ik ben afgestudeerd in de Master of Classical Music aan KASK & Conservatorium in Gent en momenteel studeer ik een Postgraduaat in Musical Performance Practice.
Ik geef al 10 jaar cello les aan kinderen, tieners en volwassenen, en heb daardoor de nodige ervaring opgedaan om me aan te passen aan de verschillende en persoonlijke behoeften en doelstellingen van elke student. Mijn lesmethode richt zich op het creëren van een vriendelijke en ontspannen omgeving (wat niet betekent dat het onverschillig is!) waarin studenten zich zelfverzekerd voelen om hun eigen ideeën en zorgen te uiten. In mijn lessen richt ik me op technische en posturale vragen, maar we reflecteren ook samen over de muziek, omdat ik wil dat mijn studenten hun eigen muzikale ideeën ontwikkelen en niet alleen de leraar imiteren.

Neem nu contact met me op om je eerste les in te plannen en zet de eerste stap richting je muzikale aspiraties! :)
verified badge
Hallo daar! Altijd al dwarsfluit willen leren of heb je juist zin om dit prachtige instrument weer op te pakken na een pauze?

Als docent met meer dan 6 jaar ervaring bied ik privélessen aan voor alle leeftijden en alle niveaus.
Ik heb mijn lesvaardigheden geleerd van beroemde dwarsfluit-pedagogen van deze tijd. Ik heb ervaring met lesgeven aan zowel kinderen als volwassenen en ik vind het essentieel dat we allebei plezier hebben terwijl we zoiets geweldigs leren als muziek spelen! De lessen worden aangepast aan uw behoeften en we zullen samen uw muzikaliteit en technische vaardigheden ontwikkelen. Naast Klassieke muziek kunnen we als daar behoefte voor is ook werken aan andere muziekstijlen. Zo ben ik bekend met Braziliaanse volkmuziek, Barokmuziek, Moderne Muziek en Jazz.
Ook is het mogelijk om academische ondersteuning te vragen bij het instrument, muziektheorie of geschiedenis.

Lessen kunnen in het Engels en in het Nederlands. Als je zelf nog geen instrument hebt, kan ik wat suggesties geven over waar en hoe je er een kunt vinden/huren - aarzel niet om contact met me op te nemen als je interesse hebt.

Ik hoop snel van je te horen!
Iara
verified badge
Voor wie?
Gemotiveerde gitaristen die op zoek zijn naar evolutie in hun speelwijze, of een bredere kijk op hun spel willen. Gitaristen die het gevoel hebben al lang vast te zitten op hetzelfde niveau of gewoon niet weten wat de volgende stap is zijn zeker welkom. De gitaarlessen zijn op maat en van begin tot eind afgestemd op jouw niveau en verwachtingen.
Kennis van notenleer of muziektheorie is meegenomen maar geen absolute vereiste.

Welke onderwerpen komen aan bod?
-lichaamshouding
-standard grooves per muziekstijl
-improvisatie (adhv modi maar ook soleren over chord changes)
-Sound
-timing
-techniekoefeningen
-akkoordenleer

Interesse?
Stuur een mailtje via het platform en voeg een kleine beschrijving van jezelf toe.
Vertel iets meer over je niveau, achtergrond, muziekvoorkeur maar voornamelijk je specifieke wensen: wat wil je leren of finetunen?

Ik kijk er alvast naar uit!
Richard
verified badge
Heb je ooit naar een muziekstuk geluisterd en wilde je er meer over weten?

Ik bied gepersonaliseerde muzieklessen aan, waarbij JIJ beslist wat je wilt ontdekken! Of je nu nieuwsgierig bent naar harmonie, ritme, muziekstijlen van over de hele wereld of een ander concept, ik zal elke les afstemmen op jouw interesses. En als er een onderwerp is waar ik nog niet bekend mee ben, neem ik de tijd om het te leren en de les speciaal voor jou voor te bereiden.

Of, als u dat liever doet, kunt u een begeleide introductie tot muziek volgen, waarbij u essentiële concepten verkent aan de hand van zorgvuldig geselecteerde luistervoorbeelden van over de hele wereld.
verified badge
Heb je moeite met noten lezen? Hoor je graag muziek, maar snap je niets van maatsoorten, toonsoorten of akkoorden? Muziektheorie klinkt vaak abstract, maar met de juiste uitleg en concrete voorbeelden wordt het ineens een stuk logischer, en zelfs leuk :)

Voor wie?
- Beginnende of gevorderde muzikanten die beter willen begrijpen wat ze doen.
- Leerlingen die zich voorbereiden op muziektheorie-examens (bv. muziekschool, toelatingsproeven).
- Zelfstandige artiesten/producers die hun muzikale kennis willen verdiepen.
- Iedereen die nieuwsgierig is naar de taal achter muziek.

Wat mag je verwachten?
- Heldere uitleg, op jouw tempo.
- Theorie meteen toepasbaar gemaakt met voorbeelden aan de piano.
- Extra aandacht voor inzicht in plaats van droge regels uit het hoofd leren.
- Bijles volledig afgestemd op jouw niveau en doel (klassiek, pop, songwriting, productie, ...).

Over mij
Ik behaalde een diploma in graad 8 muziektheorie en ook graad 8 piano bij de Royal Schools of Music. Daarbovenop heb ik ook een diploma in audio-engineering van het Hofa college. Ik ben zelf actief als muziekartiest en producer. Dankzij die combinatie van klassieke scholing en praktijkervaring weet ik hoe belangrijk het is om theorie begrijpelijk, concreet en muzikaal te maken. Ik gebruik mijn eigen piano tijdens de lessen om alles visueel en auditief te verduidelijken.

Mogelijke onderwerpen:
- Noten leren lezen.
- Toonladders, akkoorden & harmonie.
- Vormleer en analyse (klassiek of pop).
- Ritmiek, maatsoorten & tempo.
- Muziektheorie voor producers/songwriters.
- Songwriting.
- Voorbereiding op examens of toelatingsproeven.

Praktisch
- 1-op-1 les, online of live (als je niet te ver woont).
- Ik voorzie materiaal, of we werken met wat jij nodig hebt.
- Geen voorkennis vereist. Lessen aangepast aan jouw niveau.

🎶 Stuur gerust een berichtje met je vragen of doelen. Dan bekijken we samen hoe ik je het beste kan helpen.
verified badge
De viool is een veelzijdig en expressief instrument dat zowel solo als in samenspel tot zijn recht komt. In deze les leer je stap voor stap viool spelen met aandacht voor noten lezen, houding, strijktechniek en ritme.

We werken aan een zuivere intonatie, een ontspannen speelhouding en muzikaliteit, zodat je met vertrouwen samen muziek kunt maken. De lessen zijn praktisch opgebouwd en afgestemd op jouw tempo, met ruimte voor plezier en groei.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Artur