facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds september 2023
Leraar sinds september 2023
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Engelse lessen en bijles voor het project Geesteswetenschappen
course price icon
Van 20 € /h
arrow icon
Deze les wordt gegeven volgens de Oxford-methode en handboeken.

Ervaren docent en sinds 2002 beëdigd vertaler Rechten;

Master in de wijsbegeerte (KU Leuven), uitvoering van een filosofisch vertaalproject.

Klassieke literatuur ter illustratie
Extra informatie
Breng alstublieft een notitieboekje mee.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Leuven, België
location type icon
Online vanuit België
Over
Visie, onderscheidingsvermogen, kritisch denken, meervoudige interpretatie, kennis van de formele grondslagen van de theorieën over talen en vertaling, aandacht voor details, relevante beoordeling, onderzoek, onderwijs, leiderschap
Opleiding
Master in de Wijsbegeerte KU Leuven
BA Wijsbegeerte KU Leuven
Gebruiker van: Microsoft Office, Word, PowerPoint, Excel, Outlook, Internet, TEAMS, SharePoint, SAP, TimeEdit, CAT, ArcGis, QGis, ERP
Leservaring
Stage bij de Europese Commissie 2023
KBR-stage 2022
Ervaren leraar
Gediplomeerd Vertaler met specialisatie Recht sinds 2002
Leeftijd
Peuters (0-3 jaar oud)
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Nederlands
Frans
Roemeens
Latijn
Vaardigheden
Engels als tweede taal (esl)
Engels voor volwassenen
School
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Arina
- Wat houden de lessen in?
De bijlessen richten zich op wiskunde binnen het secundair onderwijs. Ik help zowel bij het begrijpen van de theorie als bij de praktische toepassing ervan in oefeningen. Indien nodig voorzie ik extra studiemateriaal, zoals schema’s, samenvattingen of hulpmiddeltjes, om de leerstof duidelijker te maken.

- Mijn aanpak
Ik ontvang graag op voorhand een overzicht van het studiemateriaal, toetsen of taken waarin moeilijkheden naar voren komen. Zo kan ik de lessen goed voorbereiden en gericht werken aan de specifieke noden van de leerling. Op basis hiervan kan ik ook het niveau beter inschatten.

Tijdens de bijles probeer ik de leerstof op een eenvoudige en begrijpelijke manier uit te leggen, vaak vanuit een andere invalshoek dan in de klas. Mijn doel is dat de leerling de leerstof écht begrijpt en meer zelfvertrouwen krijgt. Samen vooruitgang zien en resultaten behalen geeft mij veel voldoening.

- Waarom geef ik bijles?
Wiskunde is altijd een grote passie van mij geweest. Hoewel mijn huidige studies niet meer rond wiskunde draaien, blijf ik mij er graag mee bezighouden. Bijles geven is voor mij daarom een ideale combinatie van hobby en bijverdienste. Uiteraard werk ik steeds op een professionele en gestructureerde manier.

- Ervaring
Sinds 2018 geef ik bijlessen aan leerlingen van verschillende leeftijden, zowel in het lager onderwijs als in het secundair onderwijs. Daarnaast help ik ook regelmatig medestudenten met leerstof, wat steeds positief wordt ervaren.

- Wie ben ik?
Mijn naam is Arina, ik ben 27 jaar en studeer rechten. Ik woon en studeer in Leuven, waar ik ook op kot zit.

Ik ben een toegankelijke, enthousiaste en open persoon. Dit helpt om snel een vertrouwensband op te bouwen, zodat leerlingen zich op hun gemak voelen en vragen durven stellen. Ze weten dat ze mij ook buiten de bijlesmomenten mogen contacteren wanneer ze vastzitten bij een oefening, en vaak blijven ze dit ook nadien nog doen.

Tijdens mijn eigen middelbare schooltijd had ik in het eerste en tweede middelbaar moeite met wiskunde. Hoewel ik het vak interessant vond, lukte het me niet om de leerstof goed te begrijpen doordat de uitleg niet aansloot bij mijn manier van leren.

Toen ik (op aandringen van mijn ouders) bijles kreeg, veranderde mijn kijk op wiskunde volledig. Mijn interesse groeide zo sterk dat ik later de richting economie-wiskunde ben gaan volgen. Mijn liefde voor wiskunde is sindsdien gebleven.

Omdat wiskunde niet meer aan bod kwam in mijn verdere studies, besloot ik zelf bijlessen te geven. Zo kan ik mijn enthousiasme doorgeven en leerlingen helpen het vertrouwen te ontwikkelen dat ik zelf ooit heb moeten opbouwen.
verified badge
Natalia
Hallo iedereen,

Ik ben een Belgische student, momenteel zit ik in mijn eerste masterjaar aan de KULeuven. Ik koos voor de master 'Revalidatiewetenschappen en fysiotherapie specialisatie musculoskeletale aandoeningen'. Tijdens mijn bachelorjaren ontwikkelde ik een zeer goede basiskennis van bètavakken en wiskunde: ik studeerde 3 jaar statistiek, moleculaire celbiologie, scheikunde, natuurkunde, biomechanica, biochemie en anatomie.
De kwaliteit van het lesgeven van zowel de KU Leuven als de middelbare school waar ik naar toe ging (Heilig Hartcollege Tervuren) is iets waar ik heel blij / dankbaar voor ben. Ik zou het onderwijs en de kennis die ik heb opgedaan graag willen delen door jou of je kind / tiener te ondersteunen en les te geven. Ik zou het beschouwen als een soort studietrajectbegeleiding. Omdat ik al een bachelordiploma heb aan een van de hoogst genoteerde universiteiten van Europa, heb ik een brede kennis van behoorlijk wat vakken.

Ik heb veel ervaring met het werken met kinderen en tieners, ik ben een leider geweest in een scout voor kinderen van 12 tot 18 jaar. Ik ben nu ook 5 jaar tutor. Ik werk graag met andere mensen omdat ik een erg sociaal, empathisch en gemotiveerd persoon ben.

Aarzel niet om contact met mij op te nemen als u meer vragen heeft over de onderwerpen en studierichtingen die ik kan behandelen, of als u een speciale vraag heeft

Ik woon momenteel in België. Lessen kunnen in het Engels of Nederlands worden gegeven.
Ik hoop je snel te ontmoeten en te beginnen met het verbeteren van die prestaties!

Vriendelijke groeten,
Natalia
verified badge
Sofia
Hi, I’m Sofia, a 20-year-old university student. I grew up attending an international school where I used English daily in both academic and social settings. As a result, I speak English at a native level. Although I do not yet have formal tutoring experience, I’m motivated, patient and passionate about helping children/students improve their English skills. I’m flexible and happy to adapt to the student’s needs - whether they want to focus on speaking, reading, listening, writing, or need help with homework. If a student prefers to practice speaking or reading only, that’s perfectly fine. Parents and studente are welcome to share their goals and preferences. I’m available every day until mid-September. From end September onward, I will be back at university, so I’ll mainly be available on weekends. My evening schedule during the week is still unknown, but this can be discussed later on.

Hallo, ik ben Sofia, 20 jaar oud en universiteitstudent. Als kind heb ik op een internationale school gezeten, waar ik jarenlang dagelijks Engels gebruikte in zowel academische als sociale context. Daardoor beheers ik de taal op moedertaalniveau. Hoewel ik nog geen formele ervaring heb als tutor, ben ik gemotiveerd, geduldig en enthousiast om kinderen/studenten te helpen groeien in hun Engelse taalvaardigheid. Ik ben flexibel en pas me graag aan de wensen van de student aan. Of het nu gaat om enkel spreken, lezen, luisteren, schrijven of hulp bij huiswerk - alles is beschikbaar. Als een student bijvoorbeeld vooral wil oefenen met spreken of lezen, dan is dat helemaal goed. Ouders en studenten mogen altijd aangeven wat ze nodig hebben. Tot midden september ben ik elke dag beschikbaar. Vanaf eind september start mijn opleiding opnieuw, waardoor ik vooral in het weekend les zal kunnen geven. Mijn lesrooster is nog niet bekend, maar dat kunnen we samen bespreken.
message icon
Contacteer Petronela
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Arina
- Wat houden de lessen in?
De bijlessen richten zich op wiskunde binnen het secundair onderwijs. Ik help zowel bij het begrijpen van de theorie als bij de praktische toepassing ervan in oefeningen. Indien nodig voorzie ik extra studiemateriaal, zoals schema’s, samenvattingen of hulpmiddeltjes, om de leerstof duidelijker te maken.

- Mijn aanpak
Ik ontvang graag op voorhand een overzicht van het studiemateriaal, toetsen of taken waarin moeilijkheden naar voren komen. Zo kan ik de lessen goed voorbereiden en gericht werken aan de specifieke noden van de leerling. Op basis hiervan kan ik ook het niveau beter inschatten.

Tijdens de bijles probeer ik de leerstof op een eenvoudige en begrijpelijke manier uit te leggen, vaak vanuit een andere invalshoek dan in de klas. Mijn doel is dat de leerling de leerstof écht begrijpt en meer zelfvertrouwen krijgt. Samen vooruitgang zien en resultaten behalen geeft mij veel voldoening.

- Waarom geef ik bijles?
Wiskunde is altijd een grote passie van mij geweest. Hoewel mijn huidige studies niet meer rond wiskunde draaien, blijf ik mij er graag mee bezighouden. Bijles geven is voor mij daarom een ideale combinatie van hobby en bijverdienste. Uiteraard werk ik steeds op een professionele en gestructureerde manier.

- Ervaring
Sinds 2018 geef ik bijlessen aan leerlingen van verschillende leeftijden, zowel in het lager onderwijs als in het secundair onderwijs. Daarnaast help ik ook regelmatig medestudenten met leerstof, wat steeds positief wordt ervaren.

- Wie ben ik?
Mijn naam is Arina, ik ben 27 jaar en studeer rechten. Ik woon en studeer in Leuven, waar ik ook op kot zit.

Ik ben een toegankelijke, enthousiaste en open persoon. Dit helpt om snel een vertrouwensband op te bouwen, zodat leerlingen zich op hun gemak voelen en vragen durven stellen. Ze weten dat ze mij ook buiten de bijlesmomenten mogen contacteren wanneer ze vastzitten bij een oefening, en vaak blijven ze dit ook nadien nog doen.

Tijdens mijn eigen middelbare schooltijd had ik in het eerste en tweede middelbaar moeite met wiskunde. Hoewel ik het vak interessant vond, lukte het me niet om de leerstof goed te begrijpen doordat de uitleg niet aansloot bij mijn manier van leren.

Toen ik (op aandringen van mijn ouders) bijles kreeg, veranderde mijn kijk op wiskunde volledig. Mijn interesse groeide zo sterk dat ik later de richting economie-wiskunde ben gaan volgen. Mijn liefde voor wiskunde is sindsdien gebleven.

Omdat wiskunde niet meer aan bod kwam in mijn verdere studies, besloot ik zelf bijlessen te geven. Zo kan ik mijn enthousiasme doorgeven en leerlingen helpen het vertrouwen te ontwikkelen dat ik zelf ooit heb moeten opbouwen.
verified badge
Natalia
Hallo iedereen,

Ik ben een Belgische student, momenteel zit ik in mijn eerste masterjaar aan de KULeuven. Ik koos voor de master 'Revalidatiewetenschappen en fysiotherapie specialisatie musculoskeletale aandoeningen'. Tijdens mijn bachelorjaren ontwikkelde ik een zeer goede basiskennis van bètavakken en wiskunde: ik studeerde 3 jaar statistiek, moleculaire celbiologie, scheikunde, natuurkunde, biomechanica, biochemie en anatomie.
De kwaliteit van het lesgeven van zowel de KU Leuven als de middelbare school waar ik naar toe ging (Heilig Hartcollege Tervuren) is iets waar ik heel blij / dankbaar voor ben. Ik zou het onderwijs en de kennis die ik heb opgedaan graag willen delen door jou of je kind / tiener te ondersteunen en les te geven. Ik zou het beschouwen als een soort studietrajectbegeleiding. Omdat ik al een bachelordiploma heb aan een van de hoogst genoteerde universiteiten van Europa, heb ik een brede kennis van behoorlijk wat vakken.

Ik heb veel ervaring met het werken met kinderen en tieners, ik ben een leider geweest in een scout voor kinderen van 12 tot 18 jaar. Ik ben nu ook 5 jaar tutor. Ik werk graag met andere mensen omdat ik een erg sociaal, empathisch en gemotiveerd persoon ben.

Aarzel niet om contact met mij op te nemen als u meer vragen heeft over de onderwerpen en studierichtingen die ik kan behandelen, of als u een speciale vraag heeft

Ik woon momenteel in België. Lessen kunnen in het Engels of Nederlands worden gegeven.
Ik hoop je snel te ontmoeten en te beginnen met het verbeteren van die prestaties!

Vriendelijke groeten,
Natalia
verified badge
Sofia
Hi, I’m Sofia, a 20-year-old university student. I grew up attending an international school where I used English daily in both academic and social settings. As a result, I speak English at a native level. Although I do not yet have formal tutoring experience, I’m motivated, patient and passionate about helping children/students improve their English skills. I’m flexible and happy to adapt to the student’s needs - whether they want to focus on speaking, reading, listening, writing, or need help with homework. If a student prefers to practice speaking or reading only, that’s perfectly fine. Parents and studente are welcome to share their goals and preferences. I’m available every day until mid-September. From end September onward, I will be back at university, so I’ll mainly be available on weekends. My evening schedule during the week is still unknown, but this can be discussed later on.

Hallo, ik ben Sofia, 20 jaar oud en universiteitstudent. Als kind heb ik op een internationale school gezeten, waar ik jarenlang dagelijks Engels gebruikte in zowel academische als sociale context. Daardoor beheers ik de taal op moedertaalniveau. Hoewel ik nog geen formele ervaring heb als tutor, ben ik gemotiveerd, geduldig en enthousiast om kinderen/studenten te helpen groeien in hun Engelse taalvaardigheid. Ik ben flexibel en pas me graag aan de wensen van de student aan. Of het nu gaat om enkel spreken, lezen, luisteren, schrijven of hulp bij huiswerk - alles is beschikbaar. Als een student bijvoorbeeld vooral wil oefenen met spreken of lezen, dan is dat helemaal goed. Ouders en studenten mogen altijd aangeven wat ze nodig hebben. Tot midden september ben ik elke dag beschikbaar. Vanaf eind september start mijn opleiding opnieuw, waardoor ik vooral in het weekend les zal kunnen geven. Mijn lesrooster is nog niet bekend, maar dat kunnen we samen bespreken.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Petronela