facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds september 2024
Leraar sinds september 2024
Vertaald met GoogleBekijk origineel
"Master ICT, Computerwetenschappen en Programmeren (Html, css, javascript, php, C, C#, SQL, Mysql, Python, Pascal) Eenvoudig Gemaakt"
course price icon
Van 28 € /h
arrow icon
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in ICT, informatica en programmeren om studenten te helpen essentiële digitale vaardigheden te ontwikkelen voor de technologiegedreven wereld van vandaag. Mijn lessen zijn ontworpen om je te begeleiden bij zowel fundamentele concepten als meer geavanceerde onderwerpen, afhankelijk van je huidige niveau. Ik leer je heel eenvoudige methoden om complexe onderdelen van programmeren te begrijpen en deel moeilijke concepten op in eenvoudige, begrijpelijke stappen. Of je nu een absolute beginner bent die de basis van computerbewerkingen wil begrijpen of een gevorderde leerling die coderen, netwerken of systeembeheer onder de knie wil krijgen, ik stem elke les af op jouw behoeften. Je werkt aan projecten uit de praktijk en ik geef oefeningen om je kennis te versterken en je voortgang bij te houden. Laten we samen je technische expertise opbouwen!
Extra informatie
Als het via een webcam is, maak ik gebruik van schermdeling en interactieve codeerhulpmiddelen om een praktische leerervaring te garanderen.
Er is geen voorafgaande ervaring vereist, maar als u specifieke onderwerpen of doelen in gedachten hebt (zoals een project of vaardigheid waar u aan werkt), laat het mij dan weten, zodat ik de lessen daarop kan afstemmen.
Ik zorg voor alle benodigde materialen, inclusief codeeroefeningen, werkbladen en projectgidsen.
Zorg ervoor dat je over een stabiele internetverbinding beschikt en dat je toegang hebt tot een computer waarop de benodigde software is geïnstalleerd (indien nodig zal ik je vóór de lessen laten weten welke software je moet downloaden).
Ik moedig open communicatie aan, dus stel gerust vragen tijdens of na de les. Ik sta klaar om je te ondersteunen tijdens je leerproces!
Naast online lessen geef ik ook thuisonderwijs in de regio Leiden en Leiderdorp. Woont u in de buurt en geeft u de voorkeur aan lessen in persoon? Neem dan gerust contact met mij op.
Als u zich in een andere regio bevindt, vraag het gerust. Ik zal kijken of we iets kunnen regelen dat voor ons beiden werkt.
Ik maak gebruik van schermdeling, interactieve hulpmiddelen en eenvoudig te volgen oefeningen om ervoor te zorgen dat zelfs de meest complexe onderwerpen behapbaar zijn.
Of u nu online of in persoon les krijgt, mijn doel is om een ontspannen, inspirerende leeromgeving te creëren waarin u op een comfortabele manier uw vaardigheden kunt ontwikkelen.
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Leiden, Nederland
location type icon
Bij de leraar :
  • Sigmaplantsoen, Leiden, Nederland
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Hello! I’m an experienced ICT and Computer Science teacher with a strong academic background in Information Technology. I hold a B.Sc. in IT, a Postgraduate Diploma in Education, and am completing my M.Sc. in IT in Education. I’ve taught programming languages like Python, Pascal, SQL, PHP, JavaScript, and HTML, as well as office software, to exam-level students.,
I am authorized to teach in primary, secondary, vocational, and adult education settings, with official permission from DUO Netherlands
I focus on making complex IT concepts simple and approachable for learners at all levels. Whether you’re a beginner or advanced, I’m here to help you succeed in ICT and programming!
Opleiding
I hold a B.Sc. in IT, a Postgraduate Diploma in Education, and am completing my M.Sc. in IT in Education.
M.Sc. in Information Technology in Education (In Progress): Focus on IT and educational theory, including functional programming, web technology, and adaptive learning.
Postgraduate Diploma in Education: Emphasis on teacher training, educational psychology, and technology integration.
B.Sc. in Information Technology: Comprehensive study of IT fundamentals, programming, and systems management.
Leservaring
I have 5 years of experience in teaching ICT and computer science, Programming in English medium.
In addition to teaching, I have six years of experience as an IT developer and help desk officer at the Sri Lankan Postal Department, where I handled hardware and software issues and developed web applications. Now based in the Netherlands, I’m authorized to teach at various educational levels .
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
90 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Singalees
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Technologie gaat in hoog tempo vooruit en we vertrouwen steeds meer op computers voor alles, van koken tot het organiseren van onze belastingen. Een goed begrip van de basis van de computer is tegenwoordig verplicht.

Het doel van deze cursus is om je een solide basis te geven op basis van IT- en computerkennis. Als je eenmaal deze basisbegrippen hebt begrepen, zul je een duidelijk beeld hebben van hoe je je toekomstige kennis van een vaardigheid met computers en internet kunt opbouwen.


CURSUS-OUTLINES:

LERENDE COMPUTER
- Introductie en doelstellingen
- Wat is Computer?
- Onderdelen van het computersysteem
- Concept van hardware en software
- Concept van computergebruik, gegevens en informatie
- Toepassingen van IECT
- Breng computer tot leven
BEDIENINGSCOMPUTER MET GEBRUIKSAANWIJZING VAN HET GUI-GEBASEERDE BEDIENINGSSYSTEEM
- Introductie en doelstellingen
- Basisprincipes van het besturingssysteem
- De gebruikersinterface
- Besturingssysteem eenvoudige instelling
- Bestand- en directorybeheer
WOORDVERWERKING BEGRIJPEN
- Introductie en doelstellingen
- Basisbeginselen van de verwerking van Word
- Openen en sluiten van documenten
- Creëren en manipuleren van tekst
- Opmaak van de tekst
- Tabelmanipulatie
SPREADBLAD GEBRUIKEN
- Introductie en doelstellingen
- Elementen van elektronische spreadsheet
- Manipulatie van cellen
- Formules en functie
INTRODUCTIE VOOR INTERNET, WWW EN WEB BROWSERS
- Introductie en doelstellingen
- Basis van computernetwerken
- Internet
- World Wide Web (WWW)
- Web Browsing-software
- Zoekmachines
- Inzicht in URL
- Surfen op het internet
COMMUNICATIE EN SAMENWERKING
- Introductie en doelstellingen
- Basis van e-mail
- Gebruik van e-mails
- Document samenwerking
- Instant Messaging en samenwerking
KLEINE PRESENTATIES MAKEN
- Introductie en doelstellingen
- Basis van het maken van kleine presentaties
- Creëren van presentatie
- Voorbereiding van dia's
- Presentatie van dia's
- Diashow
FINANCIËLE LITERAAT VOOR BANKINGREGELING EN TOEPASSINGEN
- Introductie en doelstellingen
- Waarom zijn besparingen nodig?
- Nadelen om contant geld thuis te houden
- Waarom is Bank nodig?
- Bankproducten
- Bankdiensten leveren
- Verschillende regelingen
- Bank op uw mobiel
- Verzekering
verified badge
Op een gezonde manier leren wat er nodig is om goede software te ontwikkelen en te schrijven. We kunnen samen aan uw eigen projecten werken of werken aan uw doelen. Ik heb een bachelor in informatie- en communicatiemanagement en heb ervaring als software engineer.

Talen en frameworks waar ik bedreven in ben:
- c # / asp.net
- python
- Java in Android-studio
- JavaScript / NodeJS
- dart en het fladderraamwerk
- Uipath
- stevigheid
verified badge
Wat is dat AI-ding waar iedereen het tegenwoordig over heeft? Wil je technologie op een dieper niveau begrijpen? Ben je geïnteresseerd in hoe gangbare applicaties fundamenteel werken? Wilt u uw logische en analytische vaardigheden verbeteren (en niet te vergeten uithoudingsvermogen en geduld)?
Leren coderen - een uitdrukking die tegenwoordig maar al te populair is. Toch is het omgaan met programmeertalen in elke sector onvermijdelijk. En door vloeiend te worden in Python- of AI-technieken verbreed je het spectrum van je mogelijkheden, in de academische wereld, op de arbeidsmarkt en ook in je persoonlijke leven!
Er is simpelweg geen betere taal dan Python om mee te beginnen tijdens je spannende codeerreis. En er is ook geen betere manier om dat te doen dan door iemand persoonlijk te hebben aan wie je vragen kunt stellen. Zo hoef je niet alleen geen tijd en moeite te verspillen aan een stomme typefout, maar heb je ook minder kans om op te geven. Inspanning * Aanmoediging = Succes!
verified badge
Beschikbare talen zijn Engels en Nederlands.

De lessen zullen online zijn voor internationale studenten en persoonlijk (bij voorkeur, geen must) of online.

Ik geef les aan alle leeftijden/niveaus; het is nooit te vroeg of te laat om te beginnen en dit werkveld, vooral met de bekendheid van AI, heeft een enorm potentieel voor je carrière.
Uiteraard pas ik de manier van lesgeven aan op basis van jouw kennisachtergrond en leeftijd.

Mijn werk omvat dagelijks full-stack en Azure/Azure DevOps met de C# .NET-stack, maar deze lessen zijn in de eerste plaats bedoeld om u te helpen uw abstractievaardigheden, de nieuwste technieken, algemene praktijken en, als u een beginner bent, de C#-syntaxis te ontwikkelen. .

De lessen kunnen worden genoemd in tijdsblokken van 1 uur, maar 1,5 of 2 uur heeft de voorkeur omdat 1 uur meestal te kort is om voldoende tijd te bestrijken. Tijdsloten van meer dan 4 uur worden niet gedaan, ook niet indien gewenst, omdat de concentratie van studenten dan doorgaans te veel is gedaald. Het is tenslotte veel nadenken.

Idealiter volg je wekelijks les zodat de kennis goed toegepast kan worden en deze niet vergeten wordt, maar dat is aan jou.
verified badge
Ik kan je alle ins en outs leren van het programmeren voor Android devices, of je nu nog nooit iets hebt gedaan in die richting of al ruim ervaren bent. De programmeertaal de we gebruiken is Kotlin.
Als je wil kunnen we beginnen bij de installatie van Android Studio en eindigen bij het publiceren van jouw app in de Google Play Store.
verified badge
Mijn lessen zijn gericht op het aanleren van een methode die studenten de autonomie geeft om de programmeertaal Max/MSP en de Gen/Gen~-omgeving te gebruiken. De beginner kan profiteren van een praktische methode, die zich richt op de constante uitwisseling tussen theorie en praktijk; de gevorderde student zal profiteren van de verfijning van hun praktijkervaring met patchontwerp.
In het ideale geval zal de student binnen enkele maanden zelfstandig kunnen werken.

Studenten kunnen rekenen op een gedeeltelijke behandeling van DSP-onderwerpen voor muziek. Indien nodig kan een specifieke les worden aangevraagd.
Studenten worden uitgenodigd om hun werk en patches te presenteren en kunnen verwachten dat ze deze uitgebreid zullen bespreken.

Er wordt van studenten verwacht dat ze bij elke les aanwezig zijn, niet te laat komen en dat ze zich niet onbeleefd of respectloos gedragen.

VRIJWARING

Ik leer Nederlands voor september 2024. Zoals je begrijpt, kan ik geen les in het Nederlands volhouden. Dus voorlopig alleen in het Engels of Italiaans...
verified badge
Ik bied een IBDP-bijlesdienst aan voor computerwetenschappen, zowel SL als HL, met expertise in optie D. Ik ben zeer deskundig op het gebied van papier 1, 2 en 3 en ik weet precies wat u moet weten en waarop u zich moet voorbereiden.

Tijdens mijn IB-diploma haalde ik voor computerwetenschappen slechts een 7, maar ik studeerde af met een 7. Ik ben zeer goed op de hoogte van de inhoud en de mogelijke vraagtypen waarop ik me moet voorbereiden. Ook ken ik uitstekende studiemethoden, specifiek op het gebied van IB-computerwetenschappen.

Ik heb bijles gegeven tijdens de middelbare school, waarbij ik veel jongere leerlingen heb geholpen en ervoor heb gezorgd dat ze efficiënt en effectief studeren. Ik hanteer een aanpak waarbij ik de basistheorie ontwikkel en actief terugroepen implementeer, waarbij ik de cyclus herhaal tot ze de stof beheersen. Daarnaast beschik ik over een uitgebreide bibliotheek met platforms en bronnen die ik studenten kan aanbevelen.

Ik ben in mei 2024 afgestudeerd en ik ben klaar om andere studenten voor te bereiden op deze uitdagende opleiding.
verified badge
Hallo! Mijn naam is Gill. Ik woon in de regio Den Haag en ben een ervaren bijlesdocent met een stevige achtergrond in technische natuurkunde – ik heb een bachelors behaald en ben momenteel bezig met mijn master in dit vakgebied. Lesgeven is mijn passie, en ik help studenten graag verder met hun leerdoelen.

Ik bied individuele begeleiding in het Nederlands, Engels en Papiamentu voor elk niveau, van VMBO tot en met universitair (WO/Bachelor).

Vakgebieden:

* Wiskunde A & B

* Natuurkunde

* Statistiek, Algebra & Calculus (tot en met WO/Bachelor-niveau)

* Scheikunde & Engels (tot en met VWO-niveau)

* Andere vakken zijn in overleg ook mogelijk.

Met meer dan 5 jaar ervaring heb ik studenten op verschillende niveaus geholpen. Ik heb ook als docent en mentor gewerkt aan instellingen zoals de TU Delft en Erasmus Universiteit, waar ik vakken gaf als Technology Management, Optica en Elektronische Instrumentatie aan eerste- en tweedejaars studenten.

Ik geloof in het stimuleren van nieuwsgierigheid en zelfvertrouwen bij studenten. Daarom pas ik elke les aan op de unieke leerstijl en taalvoorkeur van de student.
message icon
Contacteer Nadeesha
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Technologie gaat in hoog tempo vooruit en we vertrouwen steeds meer op computers voor alles, van koken tot het organiseren van onze belastingen. Een goed begrip van de basis van de computer is tegenwoordig verplicht.

Het doel van deze cursus is om je een solide basis te geven op basis van IT- en computerkennis. Als je eenmaal deze basisbegrippen hebt begrepen, zul je een duidelijk beeld hebben van hoe je je toekomstige kennis van een vaardigheid met computers en internet kunt opbouwen.


CURSUS-OUTLINES:

LERENDE COMPUTER
- Introductie en doelstellingen
- Wat is Computer?
- Onderdelen van het computersysteem
- Concept van hardware en software
- Concept van computergebruik, gegevens en informatie
- Toepassingen van IECT
- Breng computer tot leven
BEDIENINGSCOMPUTER MET GEBRUIKSAANWIJZING VAN HET GUI-GEBASEERDE BEDIENINGSSYSTEEM
- Introductie en doelstellingen
- Basisprincipes van het besturingssysteem
- De gebruikersinterface
- Besturingssysteem eenvoudige instelling
- Bestand- en directorybeheer
WOORDVERWERKING BEGRIJPEN
- Introductie en doelstellingen
- Basisbeginselen van de verwerking van Word
- Openen en sluiten van documenten
- Creëren en manipuleren van tekst
- Opmaak van de tekst
- Tabelmanipulatie
SPREADBLAD GEBRUIKEN
- Introductie en doelstellingen
- Elementen van elektronische spreadsheet
- Manipulatie van cellen
- Formules en functie
INTRODUCTIE VOOR INTERNET, WWW EN WEB BROWSERS
- Introductie en doelstellingen
- Basis van computernetwerken
- Internet
- World Wide Web (WWW)
- Web Browsing-software
- Zoekmachines
- Inzicht in URL
- Surfen op het internet
COMMUNICATIE EN SAMENWERKING
- Introductie en doelstellingen
- Basis van e-mail
- Gebruik van e-mails
- Document samenwerking
- Instant Messaging en samenwerking
KLEINE PRESENTATIES MAKEN
- Introductie en doelstellingen
- Basis van het maken van kleine presentaties
- Creëren van presentatie
- Voorbereiding van dia's
- Presentatie van dia's
- Diashow
FINANCIËLE LITERAAT VOOR BANKINGREGELING EN TOEPASSINGEN
- Introductie en doelstellingen
- Waarom zijn besparingen nodig?
- Nadelen om contant geld thuis te houden
- Waarom is Bank nodig?
- Bankproducten
- Bankdiensten leveren
- Verschillende regelingen
- Bank op uw mobiel
- Verzekering
verified badge
Op een gezonde manier leren wat er nodig is om goede software te ontwikkelen en te schrijven. We kunnen samen aan uw eigen projecten werken of werken aan uw doelen. Ik heb een bachelor in informatie- en communicatiemanagement en heb ervaring als software engineer.

Talen en frameworks waar ik bedreven in ben:
- c # / asp.net
- python
- Java in Android-studio
- JavaScript / NodeJS
- dart en het fladderraamwerk
- Uipath
- stevigheid
verified badge
Wat is dat AI-ding waar iedereen het tegenwoordig over heeft? Wil je technologie op een dieper niveau begrijpen? Ben je geïnteresseerd in hoe gangbare applicaties fundamenteel werken? Wilt u uw logische en analytische vaardigheden verbeteren (en niet te vergeten uithoudingsvermogen en geduld)?
Leren coderen - een uitdrukking die tegenwoordig maar al te populair is. Toch is het omgaan met programmeertalen in elke sector onvermijdelijk. En door vloeiend te worden in Python- of AI-technieken verbreed je het spectrum van je mogelijkheden, in de academische wereld, op de arbeidsmarkt en ook in je persoonlijke leven!
Er is simpelweg geen betere taal dan Python om mee te beginnen tijdens je spannende codeerreis. En er is ook geen betere manier om dat te doen dan door iemand persoonlijk te hebben aan wie je vragen kunt stellen. Zo hoef je niet alleen geen tijd en moeite te verspillen aan een stomme typefout, maar heb je ook minder kans om op te geven. Inspanning * Aanmoediging = Succes!
verified badge
Beschikbare talen zijn Engels en Nederlands.

De lessen zullen online zijn voor internationale studenten en persoonlijk (bij voorkeur, geen must) of online.

Ik geef les aan alle leeftijden/niveaus; het is nooit te vroeg of te laat om te beginnen en dit werkveld, vooral met de bekendheid van AI, heeft een enorm potentieel voor je carrière.
Uiteraard pas ik de manier van lesgeven aan op basis van jouw kennisachtergrond en leeftijd.

Mijn werk omvat dagelijks full-stack en Azure/Azure DevOps met de C# .NET-stack, maar deze lessen zijn in de eerste plaats bedoeld om u te helpen uw abstractievaardigheden, de nieuwste technieken, algemene praktijken en, als u een beginner bent, de C#-syntaxis te ontwikkelen. .

De lessen kunnen worden genoemd in tijdsblokken van 1 uur, maar 1,5 of 2 uur heeft de voorkeur omdat 1 uur meestal te kort is om voldoende tijd te bestrijken. Tijdsloten van meer dan 4 uur worden niet gedaan, ook niet indien gewenst, omdat de concentratie van studenten dan doorgaans te veel is gedaald. Het is tenslotte veel nadenken.

Idealiter volg je wekelijks les zodat de kennis goed toegepast kan worden en deze niet vergeten wordt, maar dat is aan jou.
verified badge
Ik kan je alle ins en outs leren van het programmeren voor Android devices, of je nu nog nooit iets hebt gedaan in die richting of al ruim ervaren bent. De programmeertaal de we gebruiken is Kotlin.
Als je wil kunnen we beginnen bij de installatie van Android Studio en eindigen bij het publiceren van jouw app in de Google Play Store.
verified badge
Mijn lessen zijn gericht op het aanleren van een methode die studenten de autonomie geeft om de programmeertaal Max/MSP en de Gen/Gen~-omgeving te gebruiken. De beginner kan profiteren van een praktische methode, die zich richt op de constante uitwisseling tussen theorie en praktijk; de gevorderde student zal profiteren van de verfijning van hun praktijkervaring met patchontwerp.
In het ideale geval zal de student binnen enkele maanden zelfstandig kunnen werken.

Studenten kunnen rekenen op een gedeeltelijke behandeling van DSP-onderwerpen voor muziek. Indien nodig kan een specifieke les worden aangevraagd.
Studenten worden uitgenodigd om hun werk en patches te presenteren en kunnen verwachten dat ze deze uitgebreid zullen bespreken.

Er wordt van studenten verwacht dat ze bij elke les aanwezig zijn, niet te laat komen en dat ze zich niet onbeleefd of respectloos gedragen.

VRIJWARING

Ik leer Nederlands voor september 2024. Zoals je begrijpt, kan ik geen les in het Nederlands volhouden. Dus voorlopig alleen in het Engels of Italiaans...
verified badge
Ik bied een IBDP-bijlesdienst aan voor computerwetenschappen, zowel SL als HL, met expertise in optie D. Ik ben zeer deskundig op het gebied van papier 1, 2 en 3 en ik weet precies wat u moet weten en waarop u zich moet voorbereiden.

Tijdens mijn IB-diploma haalde ik voor computerwetenschappen slechts een 7, maar ik studeerde af met een 7. Ik ben zeer goed op de hoogte van de inhoud en de mogelijke vraagtypen waarop ik me moet voorbereiden. Ook ken ik uitstekende studiemethoden, specifiek op het gebied van IB-computerwetenschappen.

Ik heb bijles gegeven tijdens de middelbare school, waarbij ik veel jongere leerlingen heb geholpen en ervoor heb gezorgd dat ze efficiënt en effectief studeren. Ik hanteer een aanpak waarbij ik de basistheorie ontwikkel en actief terugroepen implementeer, waarbij ik de cyclus herhaal tot ze de stof beheersen. Daarnaast beschik ik over een uitgebreide bibliotheek met platforms en bronnen die ik studenten kan aanbevelen.

Ik ben in mei 2024 afgestudeerd en ik ben klaar om andere studenten voor te bereiden op deze uitdagende opleiding.
verified badge
Hallo! Mijn naam is Gill. Ik woon in de regio Den Haag en ben een ervaren bijlesdocent met een stevige achtergrond in technische natuurkunde – ik heb een bachelors behaald en ben momenteel bezig met mijn master in dit vakgebied. Lesgeven is mijn passie, en ik help studenten graag verder met hun leerdoelen.

Ik bied individuele begeleiding in het Nederlands, Engels en Papiamentu voor elk niveau, van VMBO tot en met universitair (WO/Bachelor).

Vakgebieden:

* Wiskunde A & B

* Natuurkunde

* Statistiek, Algebra & Calculus (tot en met WO/Bachelor-niveau)

* Scheikunde & Engels (tot en met VWO-niveau)

* Andere vakken zijn in overleg ook mogelijk.

Met meer dan 5 jaar ervaring heb ik studenten op verschillende niveaus geholpen. Ik heb ook als docent en mentor gewerkt aan instellingen zoals de TU Delft en Erasmus Universiteit, waar ik vakken gaf als Technology Management, Optica en Elektronische Instrumentatie aan eerste- en tweedejaars studenten.

Ik geloof in het stimuleren van nieuwsgierigheid en zelfvertrouwen bij studenten. Daarom pas ik elke les aan op de unieke leerstijl en taalvoorkeur van de student.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Nadeesha