facebook
favorite button
member since icon
Sinds september 2021
Leraar sinds september 2021
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Celloles voor elke leeftijd en niveau in hartje Hilversum
course price icon
Van 52 € /h
arrow icon
Cello is het laagste instrument van de vioolfamilie. Het heeft een rijke, diepe en mooie klank. De houding is heel natuurlijk en dat geeft veel plezier bij het leren. In mijn lessen leer je niet alleen de basisrepertoire maar ook verschillende stijlen en improvisatie.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • Spieghellaan, Hilversum, Nederland
Over
Mijn naam is Olsi en ik geef al 15 jaar celloles. Ik heb in Albanië, Griekenland, Nederland en België gestudeerd. Studeren in vier verschillende landen heeft cellist en docent veel flexibiliteit gegeven. Ik heb gewerkt als solocellist, kamermusicus en orkestmusicus. Mijn achtergrond ben ik ook niet vergeten en heb met een Balkan combo en een Spaanse trio gespeeld. Met mijn lessen wil ik graag de liefde en passie voor mijn prachtige instrument delen.
Opleiding
Conservatorium van Atene (Bachelor))
Conservatorium van Utrecht (Bachelor)
Conservatorium van Amsterdam (Master)
Conservatorium van Brussel (Master)
Conservatorium van Tilburg (Master)
Leservaring
Ik geef al bijna 15 jaar met plezier les aan alle niveaus en leeftijden. Ik ben als docent werkzaam bij oa Centrum voor de kunsten Nieuwe Veste te Breda, Vioolstudio te Utrecht en Amsterdam, Germaans instituut te Athene, Muziekpakhuis te Amsterdam. Ook heb ik altijd veel priveles gegeven. orgineel werk ik bij het Leerorkest en Wijktalentorkest in Amsterdam, Cool kunstcentrum in Heerhugowaard en Muziekplein in Ede. Ik heb ervaring met individuele, groepslessen en ook projecten en workshops op basisscholen.
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Nederlands
Grieks
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Houd je van zingen? Of loop je de hele dag met liedjes in je hoofd? Kom dan op zangles bij Deborah online of in Amstelveen Westwijk. We zingen liedjes uit verschillende landen en tijden. Ook gaan we aan de slag met verschillende ritmes, noten en toonoefeningen.

Als je bezig bent met zingen kan je zelfs een heel ander gevoel hebben en je kunt ervoor zorgen dat je de rest van de dag extra energie hebt.

Je lichaam is je instrument bij het zingen. We proberen dat instrument zo mooi mogelijk te laten klinken ..

Tijdens de zanglessen zijn we ook bezig met articulatie, de uitspraak van vreemde talen en ook aan de betekenis van en je gevoel bij een bepaald stuk. Natuurlijk bepalen we samen wat voor soort muziek je gaat zingen. Ook maken we samen een ontdekkingsreis naar jouw favoriete muziek.


WIE KAN ER LEREN ZINGEN?
Iedereen kan leren zingen. Door de zanglessen zal dat zijn. Also is singing good for relaxation, zowel van lichaam als geest. Zingen is gewoon genieten!
verified badge
Bij mij kun je terecht voor vioolles, folklore, jazz (theorie), improvisatie technieken en ensemble coaching.
Samen gaan we op zoek naar jou muziek en creativiteit. Ik maak veel gebruik van (samen)spel en improvisatie, techniek is hierbij een handvat voor wat jij wilt leren.
Kennismaking met viool voor jong en oud, spelen met balkan ornamenten, op gehoor improviseren of juist verdiepen in harmonie of akkoordenschema's, dit zijn allemaal mogelijke onderwerpen in mijn lessen.
Mijn lessen zijn 30 of 45 minuten (niet strikt).
verified badge
Mijn naam is Zuzanna, ik ben een Poolse zangleraar, pianoleraar en muziektherapeut. Ik ben afgestudeerd aan de School voor Jazz en Populaire Muziek in Wroclaw (pianoklas) en de Academie voor Muziek in Katowice - afdeling Jazz en Populaire Muziek in de signeerklas. Ik ben afgestudeerd aan de Muziekacademie in Wroclaw, met als hoofdvak Muziektherapie.
Muziek is mijn passie. Meestal speel ik piano en zing ik tegelijkertijd.

Mijn belangrijkste doelen in de zanglessen zijn het ontwikkelen van een passie voor zingen en het gezond leren gebruiken van je stem.
De zanglessen omvatten:
- Interpretatie van het lied
- Articulatie- en intonatieoefeningen
- Ademhalingsoefeningen
- Technische oefeningen (stemproductie)
- Improvisatie
- Zingen met begeleiding
Als je het instrument bespeelt en zingt, kunnen we ons ook richten op hoe je het kunt combineren.

Ik bied pianolessen aan, afhankelijk van hun vaardigheden en behoeften:
- Aan mensen van alle leeftijden
- Voor beginners en gemiddelde gebruikers
- Klassieke muziek/jazzmuziek/popmuziek - akkoorden leren en op gehoor spelen
- Muziektheorie (notenleer, harmonie, akkoorden leren, gehoortraining, etc.)

Kindermuziek: De lessen zijn gericht op algemene muziek. We kunnen ons meer concentreren op zang, piano of muziektherapie. Het hangt af van uw behoeften.
De lessen omvatten muzikale spelletjes en oefeningen. Kinderen kunnen hun zang, ritmegevoel en auditieve vaardigheden ontwikkelen. Wij kunnen samen muziek maken!

Heb je interesse, neem dan gerust contact met mij op!
verified badge
Leer samen genieten van muziek terwijl je met mij cello speelt!

- Ik help bij de voorbereiding op muziek-/cello-examens voor muziekacademies en help studenten met oefenen.

- Ik werk met beginners en help hen met de basisbeginselen van de cellotechniek en de basismuziektheorie

- Een van mijn methoden tijdens het lesgeven is om zoveel mogelijk samen te spelen met een student om hem de kunst van de kamermuziek bij te brengen, maar ook goede communicatieve vaardigheden tijdens het samen oefenen.

- Ik combineer verschillende methoden, afhankelijk van de behoeften van de student (en technisch niveau)

- als professionele cellist met een onderwijskundige achtergrond implementeer ik verschillende psychologische ideeën, waaronder observationeel leren, ideeën van Piaget en Vygotsky, en anderen

- De achtergrond uit de Feldenkrais-technieklessen gebruik ik in mijn eigen lesgeven
verified badge
Je hebt altijd al accordeon willen spelen. Laten we die droom waarmaken.
Voor jou of voor je kind kan het beginnen met één gratis proefles.

Misschien ben je al jaren dol op het geluid van de accordeon, maar heb je nooit gedacht dat je het zelf zou kunnen bespelen.
Misschien heb je er al een, maar online video's hebben je meer vragen dan antwoorden opgeleverd.
Of misschien bent u op zoek naar een geduldige docent die uw kind helpt om plezier in muziek te beleven en trots te zijn op zijn of haar vooruitgang.
Wat je ook hierheen brengt, je hoeft het niet alleen uit te zoeken.
Jij brengt nieuwsgierigheid mee. Ik breng begeleiding, aanmoediging en een duidelijk plan.

Hallo, ik ben Nikola Spasic, oprichter van Accordion Joy Academy, afgestudeerd aan het ArtEZ Conservatorium en tweevoudig winnaar van de Nederlandse Nationale Accordeonwedstrijd.
Ik geef live, privé online lessen die beginnen bij jou, je ervaring, je muzikale smaak, je tempo en de tijd die je beschikbaar hebt.
Je hoeft geen noten te kunnen lezen om te beginnen. Je hoeft geen aangeboren talent te hebben. En je hoeft er ook niet als kind mee begonnen te zijn.
We bouwen de vaardigheden samen op, stap voor stap, op een behapbaar niveau.

Zo help ik je verder.
Persoonlijke aandacht bij elke les. Stel vragen, ontvang feedback en leer hoe je kunt verbeteren.
Een duidelijk oefenplan. Weet waar je tussen de lessen door aan moet werken, met haalbare doelen die bij je routine passen.
Muziek die je echt wilt spelen. Klassiek, tango, folk, musette, filmmuziek en meer – aangepast aan jouw niveau.
Ondersteuning die je steeds opnieuw kunt raadplegen. Lesopnames, demonstraties en bladmuziek helpen je om vol vertrouwen te oefenen.
Geduldige begeleiding bij de lastige onderdelen. We werken aan de balg, de basknoppen en de coördinatie zonder haast.
Aanmoediging onderweg. Zie je vooruitgang, vier kleine successen en kom in contact met medeleerlingen in mijn besloten accordeoncommunity.

Voor kinderen bieden de lessen ruimte voor nieuwsgierigheid, herhaling en kleine successen die het zelfvertrouwen versterken. Voor volwassenen bieden ze een gestructureerde manier om muziek eindelijk een onderdeel van hun leven te maken.
Je eerste simpele liedje binnen 30 dagen, of je geld terug.
We beginnen met een nummer dat bij jouw niveau past en werken er naartoe om het van begin tot eind te kunnen spelen. Als je dat binnen 30 dagen niet lukt, krijg je je geld terug.
Je eerste stap is een gratis, individuele proefles, geheel vrijblijvend. We bespreken je doelen, doen een aantal praktische oefeningen en bespreken de lesmogelijkheden en prijzen.

Heb je nog geen accordeon? Neem dan eerst contact met me op, dan help ik je begrijpen waar je op moet letten.
Stuur me een berichtje met de tekst: "Ik wil graag meer leren", en laat me weten of de lessen voor jou of voor je kind zijn.
Laten we die wens een beginpunt geven.
verified badge
Voor beginners en gevorderden.
Techniek,Improvisatie en Repertoirekennis; alles komt aan bod.

De mondharmonica, ook wel harmonica of bluesharp genoemd, is een relatief goedkoop instrument met eindeloze mogelijkheden.Zonder noten te hoeven kunnen lezen haal je al snel veel uit dit handzame instrument.

Flexibele lesuren
Ontspannen, informele sfeer
Lessen aangepast aan de individuele wensen van de leerling
Jarenlange praktijk ervaring
Theoretische kennis
Uitgebreide repertoirekennis
Ervaring met lesgeven aan uiteenlopende leeftijdsgroepen
Groepslessen mogelijk

Les mogelijkheid via Skype-verbinding
Lessen gevolgd bij Richard Sleigh, Mitch Kashmar, Billy Branch, RJ Mischo, Adam Gussow,Rick Estrin,Gary Primich en Joe Powers
verified badge
Hallo!
Ik ben Irene, een afgestudeerde masterstudent aan de HKU Utrecht Conservatorium, en ik bied cellolessen aan mensen van alle leeftijden, zowel online als persoonlijk.
Ik heb ruim 7 jaar ervaring met lesgeven aan zowel volwassenen als kinderen, in privélessen, groepslessen en muziekscholen.
Ik heb ook muziektheorie en piano aan beginners gegeven.
De lessen kunnen op verschillende manieren werken: reguliere lessen om de één of twee weken, of slechts een paar keer, etc. Ik heb studenten gehad die alleen maar een beetje wilden leren, en ik heb ook studenten die al een aantal jaren bij mij zijn gebleven . Ik kon ook de duur van de lessen aanpassen van 30 minuten (vooral voor jongere kinderen) naar 1 uur.
De lessen kunnen in het Engels en Spaans zijn, en nu ook in het Nederlands! (lopende werkzaamheden!)
De les kan bij de leerling thuis of in mijn atelier in de Vogelenbuurt, maar ook online! Flexibele uren.
Ik geef persoonlijke aandacht en methoden aan elk van mijn studenten, omdat iedereen anders is!

Als u vragen heeft, neem dan contact met mij op!
Ik hoop je snel te zien!
verified badge
Gitaarles voor jong en oud. Wil jij het interesse van je kind opwekken in het gebied van muziek? of zelf je favoriete liedjes leren spelen? wil je graag uit een boek leren spelen of juist vrijer bezig kunnen zijn met muziek kan het allemaal. (fysiek lessen zijn ook mogelijk)
verified badge
Spelen en werken als saxofonist met internationaal bekende artiesten over de hele wereld.
Egor heeft veel ervaring in het lesgeven aan alle leeftijden en is als leerkracht actief op meerdere scholen. De lessen zijn afgestemd op de leeftijd/het niveau van de leerlingen.
Egor is uitzonderlijk vloeiend in het lesgeven in klassiek en jazz, maar heeft ook veel ervaring met elektronische en geproduceerde muziek.

De lessen kunnen plaatsvinden op verschillende locaties in BE/NL (bijv. conservatorium Amsterdam, Antwerpen TRIX, etc) verzorgd door de docent of bij jou thuis en zijn open voor alle leeftijden!

__________________________________
+gepersonaliseerde lessen voor kinderen.
+gepersonaliseerde lessen voor studenten met een functiebeperking.
__________________________________
Klassen;
saxofoon (bariton, alt, tenor, sopraan,)
Solfège + gehoortraining
Toelatingsexamen begeleiding
klarinet
ableton/logica
piano
samenstelling
muziektheorie
onderwijs geven.
____________________________________
verified badge
Je leert hoe je je stem op de juiste manier gebruikt, beginnend bij je natuurlijke spraak en deze verder ontwikkelend om je eigen klank te vinden. Ik heb ervaring in zowel pop- als jazzstijlen (een bachelor in jazzzang en een diploma in jazzcompositie), dus het is mogelijk om nummers uit beide repertoires te bestuderen. Ik geef ook muziektheorielessen, zodat de student zijn/haar eigen stijl en muzikale gevoeligheid kan ontwikkelen en, in het geval van jazz, kan leren improviseren op verschillende akkoordwisselingen en jazzstijlen.
verified badge
Ik bied hulpmiddelen voor mijn studenten om een sterk ritmisch gevoel, goede luistervaardigheden en kennis van het basislezen van partituren te ontwikkelen. Ik geniet ervan om een leerling-leraarrelatie te ontwikkelen, waarbij leerlingen zich op hun gemak voelen bij het bespelen van het instrument en plezier beleven aan het proces. In elke individuele situatie geef ik vorm aan mijn onderwijs om zo goed mogelijk tegemoet te komen aan de behoeften van de leerling. Zal dat een methode volgen en elke stap volgens het boekje volgen, of een favoriet liedje in overweging nemen en van daaruit een werkbare strategie opbouwen. Uiteindelijk is alles flexibel, het belangrijkste is om te leren terwijl je van muziek geniet!
verified badge
Zangles in div. stijlen, door gediplomeerd zangcoach, zelf uitvoerend zangeres, hartje Bilthoven. Iedereen vanaf 6 is welkom! solo of duo. Groepslessen en optredens twee keer jaar.
Tot de extra mogelijkheden horen solfège/ muziektheorie, piano les voor beginners, een nummer schrijven, en omgaan met podiumvrees.
verified badge
Hallo! Ik ben Didac Barber, een professionele concertpianist en ervaren docent uit Spanje, nu woonachtig in Nederland.

Ik behaalde een master in pianospel aan The Hartt School (VS) en volgde mijn opleiding aan ESMUC Barcelona, waar ik les kreeg van internationale toppianisten zoals Adolf Pla en Luiz de Moura Castro. Ik heb opgetreden in heel Europa, de VS en Azië en geef al meer dan 15 jaar pianoles – op conservatoria, in privéstudio's en internationaal online.

Mijn passie ligt niet alleen in presteren, maar ook in het helpen van leerlingen om te ontdekken waartoe ze in staat zijn. Ik ben toegewijd, empathisch en geduldig – en ik wil dat jij net zoveel van je leertraject geniet als ik ervan geniet door het te delen.

Elke student is anders, en dat geldt ook voor mijn lessen.
Of je nu net begint of je al aan het voorbereiden bent op audities of optredens: ik pas de lessen aan op jouw doelen, uitdagingen en muzieksmaak.

Wij kunnen op een persoonlijke en motiverende manier werken aan:
* Techniek en geluidsproductie
* Repertoire (klassiek, hedendaags, filmmuziek, etc.)
* Muzikale expressie en interpretatie
* Voorbereiding op optredens (concerten, examens, audities)
* Oefen strategieën en bouw zelfvertrouwen op


Ik help je graag om de beste pianist te worden die je kunt zijn. Of dat nu betekent dat je Bach onder de knie wilt krijgen of eindelijk je favoriete stuk vol zelfvertrouwen wilt spelen.

De lessen vinden plaats bij de studenten thuis of online en worden gegeven in het Engels, Spaans of Catalaans. Helaas is er op dit moment nog geen Nederlandstalige cursus beschikbaar.

Stuur me gerust een berichtje als je vragen hebt. Ik hoor graag over je muzikale doelen en help je ze te bereiken.
Laten we samen muziek maken!
— Didac 🎶
verified badge
Ik geef celloles aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus: van absolute beginners tot diegenen die zich voorbereiden op audities voor het conservatorium. Mijn doel is om stap voor stap je techniek en muzikaliteit op te bouwen, zodat je altijd uitgedaagd wordt, maar nooit overweldigd raakt.

Een typische les bestaat uit een mix van techniek (houding, strijkstokbeheersing, toonvorming), repertoire dat is afgestemd op jouw niveau en smaak, en – als je dat wilt – muziektheorie en noten lezen. Ik stel tijdens elke les duidelijke doelen voor de korte termijn met je vast en bespreek regelmatig je voortgang, zodat je altijd weet waar je naartoe werkt en waarom.

Ik heb ervaring met het lesgeven aan leerlingen met dyslexie en ADHD, en ik pas mijn tempo en uitleg aan zodat de lessen duidelijk en prettig blijven in plaats van stressvol. Ben je een absolute beginner? Geen zorgen – ik heb lesgegeven aan mensen die nog nooit een cello hebben vastgehouden, en we beginnen precies waar jij bent.

Even iets over mijn achtergrond: ik heb een master in muziek behaald aan het Conservatorium van Amsterdam, waar ik studeerde bij Ella van Poucke, en ik ben cum laude afgestudeerd aan het Conservatorium en de Universiteit van Thessaloniki. Met mijn kwartet won ik de eerste prijs en de prijs van de jonge jury tijdens het Storioni Festival Competition 2026, en ik heb opgetreden in zalen zoals het Concertgebouw Amsterdam, het Muziekgebouw Amsterdam en het Muziekgebouw Eindhoven.

De lessen kunnen in het Engels, Nederlands, Duits of Grieks worden gegeven, in Amsterdam of online. Neem contact met me op en vertel me iets over je doelen – dan stem ik onze eerste les daarop af.

Als u geïnteresseerd bent, kunt u gerust contact met mij opnemen als u vragen heeft.
verified badge
Professionele muzieklessen van een actieve uitvoerend muzikant die momenteel een masteropleiding in muziek volgt. Er worden lessen aangeboden in piano, popgitaar, popzang en fluit, geschikt voor alle leeftijden en niveaus. De lessen kunnen zich richten op het Turkse muziekrepertoire en elke les wordt gepersonaliseerd op basis van de doelen en ervaring van de student. Beschikbaar in zowel het Turks als het Engels.
message icon
Contacteer Olsi
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Houd je van zingen? Of loop je de hele dag met liedjes in je hoofd? Kom dan op zangles bij Deborah online of in Amstelveen Westwijk. We zingen liedjes uit verschillende landen en tijden. Ook gaan we aan de slag met verschillende ritmes, noten en toonoefeningen.

Als je bezig bent met zingen kan je zelfs een heel ander gevoel hebben en je kunt ervoor zorgen dat je de rest van de dag extra energie hebt.

Je lichaam is je instrument bij het zingen. We proberen dat instrument zo mooi mogelijk te laten klinken ..

Tijdens de zanglessen zijn we ook bezig met articulatie, de uitspraak van vreemde talen en ook aan de betekenis van en je gevoel bij een bepaald stuk. Natuurlijk bepalen we samen wat voor soort muziek je gaat zingen. Ook maken we samen een ontdekkingsreis naar jouw favoriete muziek.


WIE KAN ER LEREN ZINGEN?
Iedereen kan leren zingen. Door de zanglessen zal dat zijn. Also is singing good for relaxation, zowel van lichaam als geest. Zingen is gewoon genieten!
verified badge
Bij mij kun je terecht voor vioolles, folklore, jazz (theorie), improvisatie technieken en ensemble coaching.
Samen gaan we op zoek naar jou muziek en creativiteit. Ik maak veel gebruik van (samen)spel en improvisatie, techniek is hierbij een handvat voor wat jij wilt leren.
Kennismaking met viool voor jong en oud, spelen met balkan ornamenten, op gehoor improviseren of juist verdiepen in harmonie of akkoordenschema's, dit zijn allemaal mogelijke onderwerpen in mijn lessen.
Mijn lessen zijn 30 of 45 minuten (niet strikt).
verified badge
Mijn naam is Zuzanna, ik ben een Poolse zangleraar, pianoleraar en muziektherapeut. Ik ben afgestudeerd aan de School voor Jazz en Populaire Muziek in Wroclaw (pianoklas) en de Academie voor Muziek in Katowice - afdeling Jazz en Populaire Muziek in de signeerklas. Ik ben afgestudeerd aan de Muziekacademie in Wroclaw, met als hoofdvak Muziektherapie.
Muziek is mijn passie. Meestal speel ik piano en zing ik tegelijkertijd.

Mijn belangrijkste doelen in de zanglessen zijn het ontwikkelen van een passie voor zingen en het gezond leren gebruiken van je stem.
De zanglessen omvatten:
- Interpretatie van het lied
- Articulatie- en intonatieoefeningen
- Ademhalingsoefeningen
- Technische oefeningen (stemproductie)
- Improvisatie
- Zingen met begeleiding
Als je het instrument bespeelt en zingt, kunnen we ons ook richten op hoe je het kunt combineren.

Ik bied pianolessen aan, afhankelijk van hun vaardigheden en behoeften:
- Aan mensen van alle leeftijden
- Voor beginners en gemiddelde gebruikers
- Klassieke muziek/jazzmuziek/popmuziek - akkoorden leren en op gehoor spelen
- Muziektheorie (notenleer, harmonie, akkoorden leren, gehoortraining, etc.)

Kindermuziek: De lessen zijn gericht op algemene muziek. We kunnen ons meer concentreren op zang, piano of muziektherapie. Het hangt af van uw behoeften.
De lessen omvatten muzikale spelletjes en oefeningen. Kinderen kunnen hun zang, ritmegevoel en auditieve vaardigheden ontwikkelen. Wij kunnen samen muziek maken!

Heb je interesse, neem dan gerust contact met mij op!
verified badge
Leer samen genieten van muziek terwijl je met mij cello speelt!

- Ik help bij de voorbereiding op muziek-/cello-examens voor muziekacademies en help studenten met oefenen.

- Ik werk met beginners en help hen met de basisbeginselen van de cellotechniek en de basismuziektheorie

- Een van mijn methoden tijdens het lesgeven is om zoveel mogelijk samen te spelen met een student om hem de kunst van de kamermuziek bij te brengen, maar ook goede communicatieve vaardigheden tijdens het samen oefenen.

- Ik combineer verschillende methoden, afhankelijk van de behoeften van de student (en technisch niveau)

- als professionele cellist met een onderwijskundige achtergrond implementeer ik verschillende psychologische ideeën, waaronder observationeel leren, ideeën van Piaget en Vygotsky, en anderen

- De achtergrond uit de Feldenkrais-technieklessen gebruik ik in mijn eigen lesgeven
verified badge
Je hebt altijd al accordeon willen spelen. Laten we die droom waarmaken.
Voor jou of voor je kind kan het beginnen met één gratis proefles.

Misschien ben je al jaren dol op het geluid van de accordeon, maar heb je nooit gedacht dat je het zelf zou kunnen bespelen.
Misschien heb je er al een, maar online video's hebben je meer vragen dan antwoorden opgeleverd.
Of misschien bent u op zoek naar een geduldige docent die uw kind helpt om plezier in muziek te beleven en trots te zijn op zijn of haar vooruitgang.
Wat je ook hierheen brengt, je hoeft het niet alleen uit te zoeken.
Jij brengt nieuwsgierigheid mee. Ik breng begeleiding, aanmoediging en een duidelijk plan.

Hallo, ik ben Nikola Spasic, oprichter van Accordion Joy Academy, afgestudeerd aan het ArtEZ Conservatorium en tweevoudig winnaar van de Nederlandse Nationale Accordeonwedstrijd.
Ik geef live, privé online lessen die beginnen bij jou, je ervaring, je muzikale smaak, je tempo en de tijd die je beschikbaar hebt.
Je hoeft geen noten te kunnen lezen om te beginnen. Je hoeft geen aangeboren talent te hebben. En je hoeft er ook niet als kind mee begonnen te zijn.
We bouwen de vaardigheden samen op, stap voor stap, op een behapbaar niveau.

Zo help ik je verder.
Persoonlijke aandacht bij elke les. Stel vragen, ontvang feedback en leer hoe je kunt verbeteren.
Een duidelijk oefenplan. Weet waar je tussen de lessen door aan moet werken, met haalbare doelen die bij je routine passen.
Muziek die je echt wilt spelen. Klassiek, tango, folk, musette, filmmuziek en meer – aangepast aan jouw niveau.
Ondersteuning die je steeds opnieuw kunt raadplegen. Lesopnames, demonstraties en bladmuziek helpen je om vol vertrouwen te oefenen.
Geduldige begeleiding bij de lastige onderdelen. We werken aan de balg, de basknoppen en de coördinatie zonder haast.
Aanmoediging onderweg. Zie je vooruitgang, vier kleine successen en kom in contact met medeleerlingen in mijn besloten accordeoncommunity.

Voor kinderen bieden de lessen ruimte voor nieuwsgierigheid, herhaling en kleine successen die het zelfvertrouwen versterken. Voor volwassenen bieden ze een gestructureerde manier om muziek eindelijk een onderdeel van hun leven te maken.
Je eerste simpele liedje binnen 30 dagen, of je geld terug.
We beginnen met een nummer dat bij jouw niveau past en werken er naartoe om het van begin tot eind te kunnen spelen. Als je dat binnen 30 dagen niet lukt, krijg je je geld terug.
Je eerste stap is een gratis, individuele proefles, geheel vrijblijvend. We bespreken je doelen, doen een aantal praktische oefeningen en bespreken de lesmogelijkheden en prijzen.

Heb je nog geen accordeon? Neem dan eerst contact met me op, dan help ik je begrijpen waar je op moet letten.
Stuur me een berichtje met de tekst: "Ik wil graag meer leren", en laat me weten of de lessen voor jou of voor je kind zijn.
Laten we die wens een beginpunt geven.
verified badge
Voor beginners en gevorderden.
Techniek,Improvisatie en Repertoirekennis; alles komt aan bod.

De mondharmonica, ook wel harmonica of bluesharp genoemd, is een relatief goedkoop instrument met eindeloze mogelijkheden.Zonder noten te hoeven kunnen lezen haal je al snel veel uit dit handzame instrument.

Flexibele lesuren
Ontspannen, informele sfeer
Lessen aangepast aan de individuele wensen van de leerling
Jarenlange praktijk ervaring
Theoretische kennis
Uitgebreide repertoirekennis
Ervaring met lesgeven aan uiteenlopende leeftijdsgroepen
Groepslessen mogelijk

Les mogelijkheid via Skype-verbinding
Lessen gevolgd bij Richard Sleigh, Mitch Kashmar, Billy Branch, RJ Mischo, Adam Gussow,Rick Estrin,Gary Primich en Joe Powers
verified badge
Hallo!
Ik ben Irene, een afgestudeerde masterstudent aan de HKU Utrecht Conservatorium, en ik bied cellolessen aan mensen van alle leeftijden, zowel online als persoonlijk.
Ik heb ruim 7 jaar ervaring met lesgeven aan zowel volwassenen als kinderen, in privélessen, groepslessen en muziekscholen.
Ik heb ook muziektheorie en piano aan beginners gegeven.
De lessen kunnen op verschillende manieren werken: reguliere lessen om de één of twee weken, of slechts een paar keer, etc. Ik heb studenten gehad die alleen maar een beetje wilden leren, en ik heb ook studenten die al een aantal jaren bij mij zijn gebleven . Ik kon ook de duur van de lessen aanpassen van 30 minuten (vooral voor jongere kinderen) naar 1 uur.
De lessen kunnen in het Engels en Spaans zijn, en nu ook in het Nederlands! (lopende werkzaamheden!)
De les kan bij de leerling thuis of in mijn atelier in de Vogelenbuurt, maar ook online! Flexibele uren.
Ik geef persoonlijke aandacht en methoden aan elk van mijn studenten, omdat iedereen anders is!

Als u vragen heeft, neem dan contact met mij op!
Ik hoop je snel te zien!
verified badge
Gitaarles voor jong en oud. Wil jij het interesse van je kind opwekken in het gebied van muziek? of zelf je favoriete liedjes leren spelen? wil je graag uit een boek leren spelen of juist vrijer bezig kunnen zijn met muziek kan het allemaal. (fysiek lessen zijn ook mogelijk)
verified badge
Spelen en werken als saxofonist met internationaal bekende artiesten over de hele wereld.
Egor heeft veel ervaring in het lesgeven aan alle leeftijden en is als leerkracht actief op meerdere scholen. De lessen zijn afgestemd op de leeftijd/het niveau van de leerlingen.
Egor is uitzonderlijk vloeiend in het lesgeven in klassiek en jazz, maar heeft ook veel ervaring met elektronische en geproduceerde muziek.

De lessen kunnen plaatsvinden op verschillende locaties in BE/NL (bijv. conservatorium Amsterdam, Antwerpen TRIX, etc) verzorgd door de docent of bij jou thuis en zijn open voor alle leeftijden!

__________________________________
+gepersonaliseerde lessen voor kinderen.
+gepersonaliseerde lessen voor studenten met een functiebeperking.
__________________________________
Klassen;
saxofoon (bariton, alt, tenor, sopraan,)
Solfège + gehoortraining
Toelatingsexamen begeleiding
klarinet
ableton/logica
piano
samenstelling
muziektheorie
onderwijs geven.
____________________________________
verified badge
Je leert hoe je je stem op de juiste manier gebruikt, beginnend bij je natuurlijke spraak en deze verder ontwikkelend om je eigen klank te vinden. Ik heb ervaring in zowel pop- als jazzstijlen (een bachelor in jazzzang en een diploma in jazzcompositie), dus het is mogelijk om nummers uit beide repertoires te bestuderen. Ik geef ook muziektheorielessen, zodat de student zijn/haar eigen stijl en muzikale gevoeligheid kan ontwikkelen en, in het geval van jazz, kan leren improviseren op verschillende akkoordwisselingen en jazzstijlen.
verified badge
Ik bied hulpmiddelen voor mijn studenten om een sterk ritmisch gevoel, goede luistervaardigheden en kennis van het basislezen van partituren te ontwikkelen. Ik geniet ervan om een leerling-leraarrelatie te ontwikkelen, waarbij leerlingen zich op hun gemak voelen bij het bespelen van het instrument en plezier beleven aan het proces. In elke individuele situatie geef ik vorm aan mijn onderwijs om zo goed mogelijk tegemoet te komen aan de behoeften van de leerling. Zal dat een methode volgen en elke stap volgens het boekje volgen, of een favoriet liedje in overweging nemen en van daaruit een werkbare strategie opbouwen. Uiteindelijk is alles flexibel, het belangrijkste is om te leren terwijl je van muziek geniet!
verified badge
Zangles in div. stijlen, door gediplomeerd zangcoach, zelf uitvoerend zangeres, hartje Bilthoven. Iedereen vanaf 6 is welkom! solo of duo. Groepslessen en optredens twee keer jaar.
Tot de extra mogelijkheden horen solfège/ muziektheorie, piano les voor beginners, een nummer schrijven, en omgaan met podiumvrees.
verified badge
Hallo! Ik ben Didac Barber, een professionele concertpianist en ervaren docent uit Spanje, nu woonachtig in Nederland.

Ik behaalde een master in pianospel aan The Hartt School (VS) en volgde mijn opleiding aan ESMUC Barcelona, waar ik les kreeg van internationale toppianisten zoals Adolf Pla en Luiz de Moura Castro. Ik heb opgetreden in heel Europa, de VS en Azië en geef al meer dan 15 jaar pianoles – op conservatoria, in privéstudio's en internationaal online.

Mijn passie ligt niet alleen in presteren, maar ook in het helpen van leerlingen om te ontdekken waartoe ze in staat zijn. Ik ben toegewijd, empathisch en geduldig – en ik wil dat jij net zoveel van je leertraject geniet als ik ervan geniet door het te delen.

Elke student is anders, en dat geldt ook voor mijn lessen.
Of je nu net begint of je al aan het voorbereiden bent op audities of optredens: ik pas de lessen aan op jouw doelen, uitdagingen en muzieksmaak.

Wij kunnen op een persoonlijke en motiverende manier werken aan:
* Techniek en geluidsproductie
* Repertoire (klassiek, hedendaags, filmmuziek, etc.)
* Muzikale expressie en interpretatie
* Voorbereiding op optredens (concerten, examens, audities)
* Oefen strategieën en bouw zelfvertrouwen op


Ik help je graag om de beste pianist te worden die je kunt zijn. Of dat nu betekent dat je Bach onder de knie wilt krijgen of eindelijk je favoriete stuk vol zelfvertrouwen wilt spelen.

De lessen vinden plaats bij de studenten thuis of online en worden gegeven in het Engels, Spaans of Catalaans. Helaas is er op dit moment nog geen Nederlandstalige cursus beschikbaar.

Stuur me gerust een berichtje als je vragen hebt. Ik hoor graag over je muzikale doelen en help je ze te bereiken.
Laten we samen muziek maken!
— Didac 🎶
verified badge
Ik geef celloles aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus: van absolute beginners tot diegenen die zich voorbereiden op audities voor het conservatorium. Mijn doel is om stap voor stap je techniek en muzikaliteit op te bouwen, zodat je altijd uitgedaagd wordt, maar nooit overweldigd raakt.

Een typische les bestaat uit een mix van techniek (houding, strijkstokbeheersing, toonvorming), repertoire dat is afgestemd op jouw niveau en smaak, en – als je dat wilt – muziektheorie en noten lezen. Ik stel tijdens elke les duidelijke doelen voor de korte termijn met je vast en bespreek regelmatig je voortgang, zodat je altijd weet waar je naartoe werkt en waarom.

Ik heb ervaring met het lesgeven aan leerlingen met dyslexie en ADHD, en ik pas mijn tempo en uitleg aan zodat de lessen duidelijk en prettig blijven in plaats van stressvol. Ben je een absolute beginner? Geen zorgen – ik heb lesgegeven aan mensen die nog nooit een cello hebben vastgehouden, en we beginnen precies waar jij bent.

Even iets over mijn achtergrond: ik heb een master in muziek behaald aan het Conservatorium van Amsterdam, waar ik studeerde bij Ella van Poucke, en ik ben cum laude afgestudeerd aan het Conservatorium en de Universiteit van Thessaloniki. Met mijn kwartet won ik de eerste prijs en de prijs van de jonge jury tijdens het Storioni Festival Competition 2026, en ik heb opgetreden in zalen zoals het Concertgebouw Amsterdam, het Muziekgebouw Amsterdam en het Muziekgebouw Eindhoven.

De lessen kunnen in het Engels, Nederlands, Duits of Grieks worden gegeven, in Amsterdam of online. Neem contact met me op en vertel me iets over je doelen – dan stem ik onze eerste les daarop af.

Als u geïnteresseerd bent, kunt u gerust contact met mij opnemen als u vragen heeft.
verified badge
Professionele muzieklessen van een actieve uitvoerend muzikant die momenteel een masteropleiding in muziek volgt. Er worden lessen aangeboden in piano, popgitaar, popzang en fluit, geschikt voor alle leeftijden en niveaus. De lessen kunnen zich richten op het Turkse muziekrepertoire en elke les wordt gepersonaliseerd op basis van de doelen en ervaring van de student. Beschikbaar in zowel het Turks als het Engels.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Olsi