facebook
favorite button
1/7
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds maart 2019
Leraar sinds maart 2019
Zanglessen van beginners tot gevorderden (klassiek)
course price icon
Van 41 € /h
arrow icon
Ik ben klassiek gesc'hoolde en heb al jaren als concertsolist gezongen. Ik doe niets liever dan zingen en zangles geven. Ik heb dit werk ook altijd in Italië tot tevredenheid van iedereen gedaan. Ik denk wel van mezelf te kunnen zeggen dat ik een begaafd pedagoog ben. Hiermee bedoel ik dat ik van nature uit veel geduld heb, en begrip hoe moeilijk het is iets correct te vertolken.

Geniet van jezelf en je stem......iedereen kan zingen.
Extra informatie
No need to know solfeggio, work by ear. everyone can sing.
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Sint-Lievens-Houtem, België
location type icon
Bij de leraar :
  • Landsheerstraat, 9420 Erpe-Mere, Belgium
Over
Ik ben klassiek geschoolde en heb al jaren als concertsolist gezongen. Ik doe niets liever dan zingen en zangles geven. Ik heb dit werk ook altijd in Italië tot tevredenheid van iedereen gedaan. Ik denk wel van mezelf te kunnen zeggen dat ik een begaafd pedagoog ben. Hiermee bedoel ik dat ik van nature uit veel geduld heb, en begrip hoe moeilijk het is iets correct te vertolken.

Geniet van jezelf en je stem......iedereen kan zingen.
Opleiding
- Diploma, Kunstacademie " Jordan Misja ", Tirana
- Graduatie, Academie voor Schone Kunsten, Muziekfaculteit, Tirana
- Zang ,Gevolgd Door Carla Chiara, Muziek Conservatorium "Bruno
Maderna" Cesena Italie
- Zang ,Gevolgd Door Wilma Vernocchi, Muziek Conservatorium
"Giovanni Battista Martini" Bologna Italie
Leservaring
" Cosi fan' Tutte " Mozart, Opera en Ballet Theater, Tirana
" Don Giovanni " Mozart, Opera en Ballet Theater, Tirana
"Avond van de Sterren", Opera en Ballet Theater, Tirana
" Norma " Bellini, Opera en Ballet Theater, Tirana
" Cosi fan' Tutte " Mozart, "Cultuurweek", Skopie - Macedonië
" Le Nozze di Figaro " Mozart, Opera en Ballet Theater, Tirana
" Signor Bruschino " Rossini, Opera en Ballet Theater, Tirana
" La Serva Padrona " Pergolesi, Opera en Ballet Theater, Tirana
" La Boheme " Puccini, Opera en Ballet Theater, Tirana - Albanie
Zanger / Concert, Bolognese Lyrische Culturele cirkel, Bologna
Zanger / Concert, "Rotary Club" bij Kerk "San Giacomo", Forli'
Zanger / Concert, "De Muzikale Tuin", Savignano Sul Rubicone
Leerkracht zang, Culturele vereniging "De Tonen", Forli'
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Italiaans
Albanees
Nederlands
Frans
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar thuis
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
✅Muziekles voor alle niveaus!
✅25 jaar ervaring met studenten van alle leeftijden!
✅Speel je favoriete liedjes op de viool of piano, of met je stem, voor je eigen plezier!
✅ Verbeter je hersenvaardigheden en kom dichter bij de artistieke kant van je geest!
✅ Ontdek je innerlijke wereld!
✅ Holistische viool- 🎻 en piano 🎹 coach voor beginners en halfgevorderden.
✅ Muziektheorie: 🎶 Zing alleen of in een groep voor je welzijn!
✅ Coördinator van muziekgroepen, duo's, trio's, kwartetten, kleine orkesten
verified badge
PIANO

Fundering
We beginnen met de muziektheorie, melodie en akkoorden. Dit zijn de essentiële bouwstenen voor het maken van muziek.

Stijl
Vervolgens passen we stijlmiddelen toe om de muziek tot leven te brengen. Denk hierbij aan jazzakkoorden, bluesriffs, lopende baslijnen en meer.

Vaardigheden

We leren de vaardigheden (solo's, gehoortraining, begeleiding, improvisatie, lead sheets, analyse...)


Wanneer u deze aanpak volgt, zult u uiteindelijk de muziek die u speelt begrijpen en kunt u de technieken toepassen op honderden andere nummers.


CVT-COACHING

Hallo! Ik ben Tine, zangeres, zangdocent en zangcoach. Mijn passie is om zangers te helpen het maximale uit hun zangoefeningen te halen, zodat ze kunnen floreren, groeien en de krachtige performers en communicatoren worden die de wereld vandaag de dag nodig heeft.

Ik kan je helpen je stem te trainen en gezond te houden, je eigen unieke geluid te ontwikkelen, in verschillende stijlen te zingen, podiumangst te beheersen, authentiek te zijn op het podium, krachtige presentaties te geven, je doelen efficiënter te stellen en je te helpen deze te bereiken.

Het is mogelijk om alle geluiden uit alle stijlen/genres op een gezonde manier te creëren!

CVT-METHODE?

Zingen is niet zo moeilijk en iedereen kan leren zingen. CVT verdeelt de zangtechnieken in vier hoofdonderwerpen. Door elementen uit deze vier onderwerpen te combineren, kun je precies de klanken produceren die je wilt. Je kunt ook je specifieke problemen en fouten identificeren, en je kunt je concentreren op de technieken waaraan je wilt werken.

De vier hoofdonderwerpen zijn:

De drie algemene principes – om een gezonde geluidsproductie te garanderen
De vier zangmodi – om de 'versnelling' te kiezen waarin u wilt zingen.
Klankkleuren – om het geluid lichter of donkerder te maken.
Effecten – om specifieke geluidseffecten te bereiken.
verified badge
Ik ben een internationale muziekleraar die Engels, Spaans, Nederlands en Hongaars spreekt. Ik heb meer dan 20 jaar ervaring en werk met studenten van alle leeftijden. De muziek zit in ieder mens en de leraar moet een manier vinden om dat te helpen herkennen.
verified badge
Pianolessen voor kinderen en volwassenen op maat. Er is geen kennis van notenleer nodig om te kunnen starten met pianolessen. Indien er geen voorkennis is, zal er ook een beetje muziektheorie aan te pas komen.

Als je geïnteresseerd bent, neem gerust contact met me op!
Ik kijk er naar uit om met je te werken!
verified badge
Hallo,
Mijn naam is Jasper en ik geef naast gitaarles ook privé-les notenleer!

Voor mij is het belangrijk dat je je notenleerkennis kunt ontwikkelen in een motiverende prive-les waar de focus op jouw interesses ligt.

In deze lessen kunnen we alle principes van muziektheorie overlopen, gaande van je eerste noten leren lezen tot akkoordenleer tot toonladders en verder.
De lessen zijn voor leerlingen van alle leeftijden en alle niveau's.

Zelf heb ik gestudeerd op het conservatorium in Rotterdam én in Gent en ben ik al verschillende jaren actief als professioneel muzikant. Ik heb al 10 jaar ervaring als privé-leerkracht.

Lessen gaan door in Gentbrugge dichtbij het Keizerpark.
Het exacte tijdstip van de les kunnen we samen in overleg bepalen. Allemaal zeer flexibel dus.

Lijkt dit iets voor jou?
Aarzel dan zeker niet om me een berichtje te sturen.

Hopelijk tot snel!
Jasper
verified badge
Celloles op maat voor alle leeftijden en alle niveaus!
Momenteel via webcam

Ik studeerde aan de conservatoria van Antwerpen en Gent en behaalde mijn master als uitvoerend muzikant en mijn diploma specifieke lerarenopleiding. Naast ervaring als uitvoerend musicus ben ik ook actief als leerkracht notenleer en cello. Ik heb zowel ervaring als lesgever met kinderen als volwassenen.

Wil je graag cello leren spelen? Of zou je je techniek graag verbeteren? Stuur me zeker een bericht en dan maken we een planning op basis van jouw wensen, agenda en interesses! Noten kunnen lezen is geen must, ook dit kunnen we tijdens de lessen aanpakken.

Ook lessen notenleer en muziektheorie zijn mogelijk!
verified badge
Nee, we vinden niet dat kunnen zingen absoluut noodzakelijk is voor acteurs. Niet elke acteur of actrice heeft ambitie om ook in een musical mee te spelen en er wordt niet in elke serie of film gezongen. Toch is vocalcoaching een goed idee... of je nu wilt leren zingen of niet!

Met jouw cursusgeld kan je wanneer je maar wilt meedoen aan eender welke van onze cursussen. Zo kan je niet alleen leren acteren, maar ook proeven van onze cursussen debat- en presentatietechnieken (onze tv-cursus), communicatie, zang, improvisatie, 'physical acting', leugendetectie, hypnose, regie, of schrijven! Natuurlijk blijft wel gelden: hoe meer je 1 bepaalde cursus volgt, hoe sneller je vooruitgaat.

Meer info

Wie ambitie heeft als zanger(es) of wie zijn of haar vaardigheden wil uitbreiden om zo gemakkelijker een rol in de wacht te kunnen slepen, komt al snel bij zanglessen terecht... maar ook wie niet van plan is om ooit songs ten berde te brengen, heeft veel baat bij vocalcoaching.

Vaak moet je lang op de set staan en dan is het belangrijk om jouw stem goed te gebruiken, zodat die niet vermoeid wordt en je na urenlange opnames even krachtig kunt praten als ervoor. Tenslotte is het erg handig om verschillende effecten te kunnen zetten op jouw stem. Denk maar aan het rasperige van Gollum in The Lord of the Rings, de blaffende uiteenzettingen van Samson, de volle stem van Kabouter Plop of de gegromde beledigingen die worden uitgewisseld in The Chronicles of Sabrina. Oordeelkundig gebruikte stemeffecten kunnen niet alleen personages meer kleur geven, ze zijn soms essentieel of komen bijna automatisch voort uit emotionele momenten. Ze correct kunnen gebruiken en er controle over behouden zonder dat je jouw stembanden beschadigt, is dus essentieel.

Wat je zoal leert

Net zoals dat bij bijna al onze cursussen het geval is, leren we je technieken uit verschillende benaderingen aan. Voor onze zanglessen zijn dat Speech Level Singing (SLS), Estill Voice Training (EVT) en Complete Vocal Technique (CVT).

Hier enkele dingen die de revue passeren:

• De overeenkomsten en verschillen tussen de drie grote zangtechnieken
• Steun gebruiken
• Het strottenhoofd, de lippen en andere organen die helpen met de stemproductie onder controle houden
• Necessary twang toevoegen
• Wel of geen lucht toevoegen
• Verschillende vocale modi (bij CVT): neutral, curbing, overdrive en edge.
• Allerlei verschillende stemeffecten, waaronder: creaking, distortion, grunting, rattling, screaming, vibrato en ornamentatie
• Voor acteurs: relatie tussen stemkleur, effecten en het spelen van allerlei personages
• Voor acteurs: de relatie tussen stemkle

Extra’s

• Hulp bij de cv
• Hulp bij opnames
• Hulp bij het kiezen van de juiste apparatuur
• Hulp met het vinden van audities
• Syllabus met pdf van het boek Complete Vocal Technique

Deelnemen doe je wanneer je maar wilt!
verified badge
Ik bied privé zanglessen aan in Gent met begeleiding van piano of gitaar. Kennis van notenleer is niet noodzakelijk, zin om te zingen en te werken is voldoende! We staan stil bij opwarming, techniek en intentie, maar het plezier van het zingen staat steeds voorop. Ook kan ik je leren hoe je jezelf kan begeleiden op gitaar of piano bij het zingen. We kunnen naast het zingen ook focussen op songwriting en ik kan je begeleiden in het schrijfproces en oefeningen aanbieden rond creatief schrijven.

Voor mij is zingen en muziek schrijven het leukste wat er is en ik help jou graag op weg om je eigen stem te ontdekken. Ik heb 13 jaar ervaring als professionele zangeres (Sophia plays Leonard Cohen, Ansatz der Maschine, Little Dots) en 8 jaar ervaring als zanglerares. Daarnaast heb ik ook veel ervaring in muziekeducatie met jonge kinderen en organiseerde ik een tijd muziekkampen voor kinderen van 4-9 jaar.
Aarzel niet om contact op te nemen, mocht je vragen hebben of graag samen aan de slag willen gaan!
verified badge
Ben je jong of oud, een beginner/gemiddelde/gevorderde muzikant(e) en je wilt graag viool en/of notenleer lessen of bijlessen krijgen? Dan ben je bij het juiste adres!
Ik ben Lisa en heb in 2024 een Master voor Viool behaald bij Lilia Umnova aan het conservatorium LUCA School of Arts Campus Lemmens. Sinds september 2024 ben ik van start gegaan met een Master voor Kamermuziek aan het conservatorium LUCA School of Arts Campus Lemmens, nog steeds in de klas van Lilia Umnova.
Naast mijn studies werk ik ook als Tuttist violiste in orkesten in België en Duitsland.
Ik kan gemakkelijk les geven in regio Merchtem en Leuven.
Op mijn profiel kunt u meer informatie vinden over mezelf en hoe ik te werk ga in de lessen.
Als je met vragen zit, aarzel zeker niet om een berichtje te sturen!
verified badge
Lessen voor alle leeftijden. Harp, piano, notenleer.

Ik ben afgestudeerd aan het KMC Gent en heb een loopbaan/ervaring van meer dan 40 jaar.
Daarbij volgde ik cursussen yoga, mindfulness, kinesiologie.
De combinatie van instrument bespelen met mindfulness opent veel mogelijkheden.

Tijdens de lessen voor harp of piano leer je de nodige techniek, en er wordt gelet op muzikaliteit.
Hoe beter de technische vaardigheid hoe vloeiender de muzikaliteit zich kan ontvouwen.
Voor instrument is geen voorkennis nodig van solfège. Gaandeweg leer je de noten lezen.

Voor wie dat wenst, geef ik AMV (Algemene Muzikale Vorming)
Hier oefen je extra op lezing, ritme, algemene & specifieke gehooroefeningen, en theoretische kennis.

Wie hogere muziekstudies aangaat en een leemte ervaart voor notenleer kan bij mij terecht voor specifieke trainingen. Tevens begeleid ik studenten voor solfège die hun ingangsexamen afleggen voor KMC en eveneens tijdens hun studententraject. Hier verder meer uitleg.

De lessen zijn individueel en aangepast aan elke leerling.

Voor kleuters van 4 tot 6 jaar die piano leren spelen, volg ik een methode gebaseerd op een muzikaal sprookje.
Het is een methode die tegemoet komt aan de belevingswereld van het kind.
Ze ontdekken de mogelijkheden van het instrument en de schrijfwijze van liedjes. Stap voor stap leren ze liedjes op piano spelen en zingen.

Voor harp kan ik adviseren om pas te beginnen aan 6 jaar. De vingertjes aan 4 jaar zijn nog te teer om op snaren te tokkelen. 6 jaar is een betere leeftijd om harpspelen te starten. Ze spelen op een klein instrument die gepast is voor hun leeftijd.

Voor kinderen die starten vanaf 7 jaar gebruik ik een ander methodeboek voor piano en tevens wordt er tegemoet gekomen aan de belevingswereld van het kind.

Kinderen die op die leeftijd starten met harp is het methodeboek eveneens naar het kind gericht.

De methodeboeken zijn dus afgestemd volgens de leeftijd en mogelijkheden van het kind, tieners, volwassenen.

Voor studenten aan de hoge school die professioneel muziekstudies aangaan krijgen het vak 'notenleer' in het leerpakket. Bij tekortkomingen voor notenleer worden de specifieke noden bijgewerkt.
Zowel theorie, lezing in sol-en fasleutel, uitvoering van ritme in alle maatsoorten, ritmedictee, intonatietraining, intonatiedictee, herkennen van intervallen melodisch en harmonisch, ritmisch-melodisch dictee kunnen bijgewerkt worden om tekorten bij te benen.

Zowel in muziek als hobby, als in muziek professioneel kan ik de student begeleiden.
verified badge
Ben je verliefd op het geluid van de cello, maar heb je nooit de moed gehad om te beginnen spelen?
Speel je cello als amateur en heb je nu een expert nodig om je te begeleiden?
Wil je je cello- en muzikale vaardigheden ontwikkelen en verbeteren?
Heb je versterkende lessen nodig?
Wil je je voorbereiden op toelatingsexamens voor het conservatorium?
Wil je graag meedoen met een jeugdorkest en heb je hulp nodig om je voor te bereiden op audities?
...
Dit zijn de privé-cello lessen waar je naar op zoek was!

Mijn naam is Miriam, ik ben afgestudeerd in de Master of Classical Music aan KASK & Conservatorium in Gent en momenteel studeer ik een Postgraduaat in Musical Performance Practice.
Ik geef al 10 jaar cello les aan kinderen, tieners en volwassenen, en heb daardoor de nodige ervaring opgedaan om me aan te passen aan de verschillende en persoonlijke behoeften en doelstellingen van elke student. Mijn lesmethode richt zich op het creëren van een vriendelijke en ontspannen omgeving (wat niet betekent dat het onverschillig is!) waarin studenten zich zelfverzekerd voelen om hun eigen ideeën en zorgen te uiten. In mijn lessen richt ik me op technische en posturale vragen, maar we reflecteren ook samen over de muziek, omdat ik wil dat mijn studenten hun eigen muzikale ideeën ontwikkelen en niet alleen de leraar imiteren.

Neem nu contact met me op om je eerste les in te plannen en zet de eerste stap richting je muzikale aspiraties! :)
verified badge
Dag iedereen!

Wil je graag op een leuke, speelse en ontspannende manier viool leren spelen, op het tempo dat jou het best past? Jong, oud, beginner, gevorderd? Welkom! Ook notenleer kan je leren tijdens onze lessen.

Vaak is het moeilijk om de muzieklessen in te plannen als je naar een muziekschool gaat. Hier kan je zowel viool als notenleer combineren in een les.

Ik studeerde aan het Gentse Conservatorium en volgde verschillende privélessen.
Ook treed ik regelmatig op met mijn duo en speel in verschillende orkesten.

Graag wil ik mijn passie en muzikaliteit met jullie delen!
verified badge
Klarinetlessen op alle niveaus: van absolute beginners tot vergevorderde spelers.
Voor mij als docent is het heel belangrijk te vertrekken vanuit de wensen, noden en competenties van de leerling zelf.
U kan les volgen via webcam, of bij u thuis in de buurt van regio Gent - Kortrijk.
Indien uzelf geen instrument ter beschikking heeft is er mogelijkheid tot het huren van een instrument van mij. Dit aanbod is echter beperkt, dus gelieve hierover verder informeren bij interesse.
Betreffende muziek en en ander materiaal: dat wordt meegenomen door mij.

Hieronder kan u wat info vinden over mezelf:

Tegenwoordig - na het doorlopen van een uitgebreide selectieprocedure - is Laurens professioneel actief als klarinettist bij de Koninklijke Muziekkapel van de Marine, één van de prestigieuze orkesten van het Belgisch leger.

Naast zijn opleiding in aan het Koninkijk conservatorium Gent heeft Laurens al verscheidene keren de kans genoten om bij te leren in een aantal masterclasses van o.a. Arno Piters (Koninklijk Concertgebouworkest), Davide Lattuada (Koninklijk Concergebouworkest), Bart de Karter (Nieuw Amsterdams KlarinetKwartet), Pascal Moragues (Orchestre de Paris), Ricardo Mataredonna (De Muntschouwburg), David Van Maele (Koninklijke Muziekkapel van de Gidsen), Bart Watté (Koninklijke Muziekkapel van de Gidsen) etc.

Zowel als freelancer als actief lid heeft Laurens al mee kunnen spelen in diverse orkesten, zoals de Koninklijke Muziekkapel van de Belgische Luchtmacht, Frascati Symphonic, het Euregio Jeugdorkest, het Mahler Student Festival Orchestra, La Chapelle Sauvage, Symfonieorkest Vlaanderen Young, het Gents Universitair Symfonieorkest, het Gents Universitair Harmonieorkest...

Sinds 2021 is Laurens lid van het Meraki Wind Quintet, waarmee hij reeds succesvol kon mee doen aan een aantal competities, waaronder het IMC International Music Competition 2023 (1er Prix à l'unanimité), de Euterpe Music Awards 2022 (gouden prijs), de Classic Pure Vienna International Music Competition 2022 (speciale vermelding), en de Fanny Mendelssohn International Online Competition 2022/23 (tweede prijs).

Hiernaast is Laurens ook actief als dirigent en dit zowel in een symfonische als harmonische orkestbezetting. Hij volgt directielessen bij Kristiina Posska (chef-dirigent Symfonieorkest Vlaanderen), Bart Picqueur (componist en dirigent) en Dimitri Bracke (dirigent) en is zelf actief als vaste dirigent bij de Fantasietjes in de Muziekvereniging Bellegem en freelance bij diverse andere verenigingen.
verified badge
Ik ben Jess, een muzikant en producer uit Gent, afgestudeerd als bachelor in de muziek aan PXL Hasselt. Ondertussen geef ik al 10 jaar gitaarles op muziekateliers en in de vorm van privélessen thuis. Naast het lesgeven heb ik een eigen project genaamd Monagi en schrijf/produce ik voor bands zoals Tout Va Bien en Patches. daarnaast speel ik nog gitaar bij TheShadow Machine. Al mijn lessen gaan door in een ontspannen sfeer in mijn muziekstudio in Gent op jouw eigen tempo.

Voor beginners: Tijdens onze gitaarles mag je zelf nummers meenemen waar je aan wil werken of we bekijken samen wat de beste nummers voor jou zijn en waar je het meeste uit kan leren. Dit gaat van de basis akkoorden waaruit de meeste pop/rock-nummers bestaan tot de melodie meespelen of jezelf begeleiden tijdens het zingen. Zodat je in een mum van tijd kan spelen waar je altijd al van droomde!

Voor gevorderden: We bekijken samen waar je aan wil werken op het vlak van ritme, soleren of improviseren. Welke stijlen je bekend zijn of welke je zou willen leren spelen. Deze lessen zijn ideaal voor jou als je je kennis over de gitaar wil verbreden of wanneer het aanvoelt alsof je een plateau hebt bereikt waar je niet voorbij kan.
verified badge
Ik bied privé-les viool aan in Gent en in De Pinte (Polderdreef), voor kinderen en volwassenen, met of zonder voorkennis van notenleer. De lessen zijn individueel of per 2, naargelang je zelf wilt.
We werken op muzikale eenheid, houding, intonatie, ...

Ik heb een master diploma in viool en kamermuziek, en heb gereisd in centraal Europa om mij te bekwamen in folk en improvisatie.
message icon
Contacteer Izolda
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
✅Muziekles voor alle niveaus!
✅25 jaar ervaring met studenten van alle leeftijden!
✅Speel je favoriete liedjes op de viool of piano, of met je stem, voor je eigen plezier!
✅ Verbeter je hersenvaardigheden en kom dichter bij de artistieke kant van je geest!
✅ Ontdek je innerlijke wereld!
✅ Holistische viool- 🎻 en piano 🎹 coach voor beginners en halfgevorderden.
✅ Muziektheorie: 🎶 Zing alleen of in een groep voor je welzijn!
✅ Coördinator van muziekgroepen, duo's, trio's, kwartetten, kleine orkesten
verified badge
PIANO

Fundering
We beginnen met de muziektheorie, melodie en akkoorden. Dit zijn de essentiële bouwstenen voor het maken van muziek.

Stijl
Vervolgens passen we stijlmiddelen toe om de muziek tot leven te brengen. Denk hierbij aan jazzakkoorden, bluesriffs, lopende baslijnen en meer.

Vaardigheden

We leren de vaardigheden (solo's, gehoortraining, begeleiding, improvisatie, lead sheets, analyse...)


Wanneer u deze aanpak volgt, zult u uiteindelijk de muziek die u speelt begrijpen en kunt u de technieken toepassen op honderden andere nummers.


CVT-COACHING

Hallo! Ik ben Tine, zangeres, zangdocent en zangcoach. Mijn passie is om zangers te helpen het maximale uit hun zangoefeningen te halen, zodat ze kunnen floreren, groeien en de krachtige performers en communicatoren worden die de wereld vandaag de dag nodig heeft.

Ik kan je helpen je stem te trainen en gezond te houden, je eigen unieke geluid te ontwikkelen, in verschillende stijlen te zingen, podiumangst te beheersen, authentiek te zijn op het podium, krachtige presentaties te geven, je doelen efficiënter te stellen en je te helpen deze te bereiken.

Het is mogelijk om alle geluiden uit alle stijlen/genres op een gezonde manier te creëren!

CVT-METHODE?

Zingen is niet zo moeilijk en iedereen kan leren zingen. CVT verdeelt de zangtechnieken in vier hoofdonderwerpen. Door elementen uit deze vier onderwerpen te combineren, kun je precies de klanken produceren die je wilt. Je kunt ook je specifieke problemen en fouten identificeren, en je kunt je concentreren op de technieken waaraan je wilt werken.

De vier hoofdonderwerpen zijn:

De drie algemene principes – om een gezonde geluidsproductie te garanderen
De vier zangmodi – om de 'versnelling' te kiezen waarin u wilt zingen.
Klankkleuren – om het geluid lichter of donkerder te maken.
Effecten – om specifieke geluidseffecten te bereiken.
verified badge
Ik ben een internationale muziekleraar die Engels, Spaans, Nederlands en Hongaars spreekt. Ik heb meer dan 20 jaar ervaring en werk met studenten van alle leeftijden. De muziek zit in ieder mens en de leraar moet een manier vinden om dat te helpen herkennen.
verified badge
Pianolessen voor kinderen en volwassenen op maat. Er is geen kennis van notenleer nodig om te kunnen starten met pianolessen. Indien er geen voorkennis is, zal er ook een beetje muziektheorie aan te pas komen.

Als je geïnteresseerd bent, neem gerust contact met me op!
Ik kijk er naar uit om met je te werken!
verified badge
Hallo,
Mijn naam is Jasper en ik geef naast gitaarles ook privé-les notenleer!

Voor mij is het belangrijk dat je je notenleerkennis kunt ontwikkelen in een motiverende prive-les waar de focus op jouw interesses ligt.

In deze lessen kunnen we alle principes van muziektheorie overlopen, gaande van je eerste noten leren lezen tot akkoordenleer tot toonladders en verder.
De lessen zijn voor leerlingen van alle leeftijden en alle niveau's.

Zelf heb ik gestudeerd op het conservatorium in Rotterdam én in Gent en ben ik al verschillende jaren actief als professioneel muzikant. Ik heb al 10 jaar ervaring als privé-leerkracht.

Lessen gaan door in Gentbrugge dichtbij het Keizerpark.
Het exacte tijdstip van de les kunnen we samen in overleg bepalen. Allemaal zeer flexibel dus.

Lijkt dit iets voor jou?
Aarzel dan zeker niet om me een berichtje te sturen.

Hopelijk tot snel!
Jasper
verified badge
Celloles op maat voor alle leeftijden en alle niveaus!
Momenteel via webcam

Ik studeerde aan de conservatoria van Antwerpen en Gent en behaalde mijn master als uitvoerend muzikant en mijn diploma specifieke lerarenopleiding. Naast ervaring als uitvoerend musicus ben ik ook actief als leerkracht notenleer en cello. Ik heb zowel ervaring als lesgever met kinderen als volwassenen.

Wil je graag cello leren spelen? Of zou je je techniek graag verbeteren? Stuur me zeker een bericht en dan maken we een planning op basis van jouw wensen, agenda en interesses! Noten kunnen lezen is geen must, ook dit kunnen we tijdens de lessen aanpakken.

Ook lessen notenleer en muziektheorie zijn mogelijk!
verified badge
Nee, we vinden niet dat kunnen zingen absoluut noodzakelijk is voor acteurs. Niet elke acteur of actrice heeft ambitie om ook in een musical mee te spelen en er wordt niet in elke serie of film gezongen. Toch is vocalcoaching een goed idee... of je nu wilt leren zingen of niet!

Met jouw cursusgeld kan je wanneer je maar wilt meedoen aan eender welke van onze cursussen. Zo kan je niet alleen leren acteren, maar ook proeven van onze cursussen debat- en presentatietechnieken (onze tv-cursus), communicatie, zang, improvisatie, 'physical acting', leugendetectie, hypnose, regie, of schrijven! Natuurlijk blijft wel gelden: hoe meer je 1 bepaalde cursus volgt, hoe sneller je vooruitgaat.

Meer info

Wie ambitie heeft als zanger(es) of wie zijn of haar vaardigheden wil uitbreiden om zo gemakkelijker een rol in de wacht te kunnen slepen, komt al snel bij zanglessen terecht... maar ook wie niet van plan is om ooit songs ten berde te brengen, heeft veel baat bij vocalcoaching.

Vaak moet je lang op de set staan en dan is het belangrijk om jouw stem goed te gebruiken, zodat die niet vermoeid wordt en je na urenlange opnames even krachtig kunt praten als ervoor. Tenslotte is het erg handig om verschillende effecten te kunnen zetten op jouw stem. Denk maar aan het rasperige van Gollum in The Lord of the Rings, de blaffende uiteenzettingen van Samson, de volle stem van Kabouter Plop of de gegromde beledigingen die worden uitgewisseld in The Chronicles of Sabrina. Oordeelkundig gebruikte stemeffecten kunnen niet alleen personages meer kleur geven, ze zijn soms essentieel of komen bijna automatisch voort uit emotionele momenten. Ze correct kunnen gebruiken en er controle over behouden zonder dat je jouw stembanden beschadigt, is dus essentieel.

Wat je zoal leert

Net zoals dat bij bijna al onze cursussen het geval is, leren we je technieken uit verschillende benaderingen aan. Voor onze zanglessen zijn dat Speech Level Singing (SLS), Estill Voice Training (EVT) en Complete Vocal Technique (CVT).

Hier enkele dingen die de revue passeren:

• De overeenkomsten en verschillen tussen de drie grote zangtechnieken
• Steun gebruiken
• Het strottenhoofd, de lippen en andere organen die helpen met de stemproductie onder controle houden
• Necessary twang toevoegen
• Wel of geen lucht toevoegen
• Verschillende vocale modi (bij CVT): neutral, curbing, overdrive en edge.
• Allerlei verschillende stemeffecten, waaronder: creaking, distortion, grunting, rattling, screaming, vibrato en ornamentatie
• Voor acteurs: relatie tussen stemkleur, effecten en het spelen van allerlei personages
• Voor acteurs: de relatie tussen stemkle

Extra’s

• Hulp bij de cv
• Hulp bij opnames
• Hulp bij het kiezen van de juiste apparatuur
• Hulp met het vinden van audities
• Syllabus met pdf van het boek Complete Vocal Technique

Deelnemen doe je wanneer je maar wilt!
verified badge
Ik bied privé zanglessen aan in Gent met begeleiding van piano of gitaar. Kennis van notenleer is niet noodzakelijk, zin om te zingen en te werken is voldoende! We staan stil bij opwarming, techniek en intentie, maar het plezier van het zingen staat steeds voorop. Ook kan ik je leren hoe je jezelf kan begeleiden op gitaar of piano bij het zingen. We kunnen naast het zingen ook focussen op songwriting en ik kan je begeleiden in het schrijfproces en oefeningen aanbieden rond creatief schrijven.

Voor mij is zingen en muziek schrijven het leukste wat er is en ik help jou graag op weg om je eigen stem te ontdekken. Ik heb 13 jaar ervaring als professionele zangeres (Sophia plays Leonard Cohen, Ansatz der Maschine, Little Dots) en 8 jaar ervaring als zanglerares. Daarnaast heb ik ook veel ervaring in muziekeducatie met jonge kinderen en organiseerde ik een tijd muziekkampen voor kinderen van 4-9 jaar.
Aarzel niet om contact op te nemen, mocht je vragen hebben of graag samen aan de slag willen gaan!
verified badge
Ben je jong of oud, een beginner/gemiddelde/gevorderde muzikant(e) en je wilt graag viool en/of notenleer lessen of bijlessen krijgen? Dan ben je bij het juiste adres!
Ik ben Lisa en heb in 2024 een Master voor Viool behaald bij Lilia Umnova aan het conservatorium LUCA School of Arts Campus Lemmens. Sinds september 2024 ben ik van start gegaan met een Master voor Kamermuziek aan het conservatorium LUCA School of Arts Campus Lemmens, nog steeds in de klas van Lilia Umnova.
Naast mijn studies werk ik ook als Tuttist violiste in orkesten in België en Duitsland.
Ik kan gemakkelijk les geven in regio Merchtem en Leuven.
Op mijn profiel kunt u meer informatie vinden over mezelf en hoe ik te werk ga in de lessen.
Als je met vragen zit, aarzel zeker niet om een berichtje te sturen!
verified badge
Lessen voor alle leeftijden. Harp, piano, notenleer.

Ik ben afgestudeerd aan het KMC Gent en heb een loopbaan/ervaring van meer dan 40 jaar.
Daarbij volgde ik cursussen yoga, mindfulness, kinesiologie.
De combinatie van instrument bespelen met mindfulness opent veel mogelijkheden.

Tijdens de lessen voor harp of piano leer je de nodige techniek, en er wordt gelet op muzikaliteit.
Hoe beter de technische vaardigheid hoe vloeiender de muzikaliteit zich kan ontvouwen.
Voor instrument is geen voorkennis nodig van solfège. Gaandeweg leer je de noten lezen.

Voor wie dat wenst, geef ik AMV (Algemene Muzikale Vorming)
Hier oefen je extra op lezing, ritme, algemene & specifieke gehooroefeningen, en theoretische kennis.

Wie hogere muziekstudies aangaat en een leemte ervaart voor notenleer kan bij mij terecht voor specifieke trainingen. Tevens begeleid ik studenten voor solfège die hun ingangsexamen afleggen voor KMC en eveneens tijdens hun studententraject. Hier verder meer uitleg.

De lessen zijn individueel en aangepast aan elke leerling.

Voor kleuters van 4 tot 6 jaar die piano leren spelen, volg ik een methode gebaseerd op een muzikaal sprookje.
Het is een methode die tegemoet komt aan de belevingswereld van het kind.
Ze ontdekken de mogelijkheden van het instrument en de schrijfwijze van liedjes. Stap voor stap leren ze liedjes op piano spelen en zingen.

Voor harp kan ik adviseren om pas te beginnen aan 6 jaar. De vingertjes aan 4 jaar zijn nog te teer om op snaren te tokkelen. 6 jaar is een betere leeftijd om harpspelen te starten. Ze spelen op een klein instrument die gepast is voor hun leeftijd.

Voor kinderen die starten vanaf 7 jaar gebruik ik een ander methodeboek voor piano en tevens wordt er tegemoet gekomen aan de belevingswereld van het kind.

Kinderen die op die leeftijd starten met harp is het methodeboek eveneens naar het kind gericht.

De methodeboeken zijn dus afgestemd volgens de leeftijd en mogelijkheden van het kind, tieners, volwassenen.

Voor studenten aan de hoge school die professioneel muziekstudies aangaan krijgen het vak 'notenleer' in het leerpakket. Bij tekortkomingen voor notenleer worden de specifieke noden bijgewerkt.
Zowel theorie, lezing in sol-en fasleutel, uitvoering van ritme in alle maatsoorten, ritmedictee, intonatietraining, intonatiedictee, herkennen van intervallen melodisch en harmonisch, ritmisch-melodisch dictee kunnen bijgewerkt worden om tekorten bij te benen.

Zowel in muziek als hobby, als in muziek professioneel kan ik de student begeleiden.
verified badge
Ben je verliefd op het geluid van de cello, maar heb je nooit de moed gehad om te beginnen spelen?
Speel je cello als amateur en heb je nu een expert nodig om je te begeleiden?
Wil je je cello- en muzikale vaardigheden ontwikkelen en verbeteren?
Heb je versterkende lessen nodig?
Wil je je voorbereiden op toelatingsexamens voor het conservatorium?
Wil je graag meedoen met een jeugdorkest en heb je hulp nodig om je voor te bereiden op audities?
...
Dit zijn de privé-cello lessen waar je naar op zoek was!

Mijn naam is Miriam, ik ben afgestudeerd in de Master of Classical Music aan KASK & Conservatorium in Gent en momenteel studeer ik een Postgraduaat in Musical Performance Practice.
Ik geef al 10 jaar cello les aan kinderen, tieners en volwassenen, en heb daardoor de nodige ervaring opgedaan om me aan te passen aan de verschillende en persoonlijke behoeften en doelstellingen van elke student. Mijn lesmethode richt zich op het creëren van een vriendelijke en ontspannen omgeving (wat niet betekent dat het onverschillig is!) waarin studenten zich zelfverzekerd voelen om hun eigen ideeën en zorgen te uiten. In mijn lessen richt ik me op technische en posturale vragen, maar we reflecteren ook samen over de muziek, omdat ik wil dat mijn studenten hun eigen muzikale ideeën ontwikkelen en niet alleen de leraar imiteren.

Neem nu contact met me op om je eerste les in te plannen en zet de eerste stap richting je muzikale aspiraties! :)
verified badge
Dag iedereen!

Wil je graag op een leuke, speelse en ontspannende manier viool leren spelen, op het tempo dat jou het best past? Jong, oud, beginner, gevorderd? Welkom! Ook notenleer kan je leren tijdens onze lessen.

Vaak is het moeilijk om de muzieklessen in te plannen als je naar een muziekschool gaat. Hier kan je zowel viool als notenleer combineren in een les.

Ik studeerde aan het Gentse Conservatorium en volgde verschillende privélessen.
Ook treed ik regelmatig op met mijn duo en speel in verschillende orkesten.

Graag wil ik mijn passie en muzikaliteit met jullie delen!
verified badge
Klarinetlessen op alle niveaus: van absolute beginners tot vergevorderde spelers.
Voor mij als docent is het heel belangrijk te vertrekken vanuit de wensen, noden en competenties van de leerling zelf.
U kan les volgen via webcam, of bij u thuis in de buurt van regio Gent - Kortrijk.
Indien uzelf geen instrument ter beschikking heeft is er mogelijkheid tot het huren van een instrument van mij. Dit aanbod is echter beperkt, dus gelieve hierover verder informeren bij interesse.
Betreffende muziek en en ander materiaal: dat wordt meegenomen door mij.

Hieronder kan u wat info vinden over mezelf:

Tegenwoordig - na het doorlopen van een uitgebreide selectieprocedure - is Laurens professioneel actief als klarinettist bij de Koninklijke Muziekkapel van de Marine, één van de prestigieuze orkesten van het Belgisch leger.

Naast zijn opleiding in aan het Koninkijk conservatorium Gent heeft Laurens al verscheidene keren de kans genoten om bij te leren in een aantal masterclasses van o.a. Arno Piters (Koninklijk Concertgebouworkest), Davide Lattuada (Koninklijk Concergebouworkest), Bart de Karter (Nieuw Amsterdams KlarinetKwartet), Pascal Moragues (Orchestre de Paris), Ricardo Mataredonna (De Muntschouwburg), David Van Maele (Koninklijke Muziekkapel van de Gidsen), Bart Watté (Koninklijke Muziekkapel van de Gidsen) etc.

Zowel als freelancer als actief lid heeft Laurens al mee kunnen spelen in diverse orkesten, zoals de Koninklijke Muziekkapel van de Belgische Luchtmacht, Frascati Symphonic, het Euregio Jeugdorkest, het Mahler Student Festival Orchestra, La Chapelle Sauvage, Symfonieorkest Vlaanderen Young, het Gents Universitair Symfonieorkest, het Gents Universitair Harmonieorkest...

Sinds 2021 is Laurens lid van het Meraki Wind Quintet, waarmee hij reeds succesvol kon mee doen aan een aantal competities, waaronder het IMC International Music Competition 2023 (1er Prix à l'unanimité), de Euterpe Music Awards 2022 (gouden prijs), de Classic Pure Vienna International Music Competition 2022 (speciale vermelding), en de Fanny Mendelssohn International Online Competition 2022/23 (tweede prijs).

Hiernaast is Laurens ook actief als dirigent en dit zowel in een symfonische als harmonische orkestbezetting. Hij volgt directielessen bij Kristiina Posska (chef-dirigent Symfonieorkest Vlaanderen), Bart Picqueur (componist en dirigent) en Dimitri Bracke (dirigent) en is zelf actief als vaste dirigent bij de Fantasietjes in de Muziekvereniging Bellegem en freelance bij diverse andere verenigingen.
verified badge
Ik ben Jess, een muzikant en producer uit Gent, afgestudeerd als bachelor in de muziek aan PXL Hasselt. Ondertussen geef ik al 10 jaar gitaarles op muziekateliers en in de vorm van privélessen thuis. Naast het lesgeven heb ik een eigen project genaamd Monagi en schrijf/produce ik voor bands zoals Tout Va Bien en Patches. daarnaast speel ik nog gitaar bij TheShadow Machine. Al mijn lessen gaan door in een ontspannen sfeer in mijn muziekstudio in Gent op jouw eigen tempo.

Voor beginners: Tijdens onze gitaarles mag je zelf nummers meenemen waar je aan wil werken of we bekijken samen wat de beste nummers voor jou zijn en waar je het meeste uit kan leren. Dit gaat van de basis akkoorden waaruit de meeste pop/rock-nummers bestaan tot de melodie meespelen of jezelf begeleiden tijdens het zingen. Zodat je in een mum van tijd kan spelen waar je altijd al van droomde!

Voor gevorderden: We bekijken samen waar je aan wil werken op het vlak van ritme, soleren of improviseren. Welke stijlen je bekend zijn of welke je zou willen leren spelen. Deze lessen zijn ideaal voor jou als je je kennis over de gitaar wil verbreden of wanneer het aanvoelt alsof je een plateau hebt bereikt waar je niet voorbij kan.
verified badge
Ik bied privé-les viool aan in Gent en in De Pinte (Polderdreef), voor kinderen en volwassenen, met of zonder voorkennis van notenleer. De lessen zijn individueel of per 2, naargelang je zelf wilt.
We werken op muzikale eenheid, houding, intonatie, ...

Ik heb een master diploma in viool en kamermuziek, en heb gereisd in centraal Europa om mij te bekwamen in folk en improvisatie.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Izolda