facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds mei 2023
Leraar sinds mei 2023
Viool of cello leren spelen volgens de Suzuki-methode.
course price icon
Van 84 € /h
arrow icon
Ontdek de magie van muziek en leer viool of cello spelen volgens de Suzuki-methode. Schrijf je in voor onze lessen en begin je muzikale ontdekkingstocht.
Individueel groeien en wekelijks samenspelen.
De ouders stappen mee in deze wonderlijke reis.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • Booischot, 2221 Heist-op-den-Berg, België
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Duur
30 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Vaardigheden
Muziekstijlen:
Viool
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
"Het is altijd leuk om les te geven, omdat we met de muziek kunnen ontspannen en weg kunnen gaan van de dagelijkse routine en lawaaierige wereld. De magie van het cellogeluid helpt je om een ​​ander continent te vliegen."

Haar cello-programma is voor iedereen: ook kinderen en volwassenen.
Haar positieve, gelukkige en gemotiveerde houding maakt de cellolessen leuker.
Ze houdt ervan om haar studenten hart te geven.

Je zult van haar muziekles houden, omdat:
- De lessen zijn met de goede, gelukkige sfeer
- zonder examens
- in je eigen tempo werken
- geen tijd om naar theorielessen te gaan.

Als je een beginner of gevorderd bent, of kinderen of volwassenen, dan zul je sowieso al genieten van de muziek tijdens de eerste les!
verified badge
Hallo! Ik ben student viool bij Elisa Kawaguti aan LUCA School of Arts Campus Lemmens en zit nu in mijn master. In mijn lessen vind ik het het belangrijkste dat leerlingen plezier maken en zich goed in hun vel kunnen voelen waardoor ze hopelijk ook gemotiveerd worden om daarnaast technisch en muzikaal te verbeteren op hun eigen tempo. Indien er leerlingen zijn die graag tijdens vakanties ook les hebben, doe ik dit met veel plezier aangezien ik het vroeger altijd jammer vond dat de lessen dan stopten. Ik kijk er naar uit jullie te ontmoeten! Bij vragen mag je mij altijd iets laten weten.
verified badge
Altijd al viool willen spelen, maar is het nooit gebeurd?

Jaren van je viool niet aangeraakt en nu de wil om hem weer op te pakken?

Je bent nooit te oud om het te leren of om het weer op te pakken!
Ik ben een violist uit Hongarije - ik heb mijn masterdiploma in onderwijs afgerond aan de universiteit van Debrecen, en in de tussentijd heb ik vioollessen gegeven op verschillende muziekscholen in Hongarije. Ik heb actief gespeeld in verschillende professionele orkesten.
Vanaf dit jaar ben ik begonnen met de artistieke masteropleiding aan het Lemmensinstituut.
Sinds mijn eerste jaar aan de universiteit geef ik privélessen, ik heb ervaring met zowel kinderen als volwassenen.

Ik kan lesgeven in het Engels, Nederlands, Frans en Hongaars. Ik volg ook Noorse lessen, en ik kan het ook in het Noors proberen.
verified badge
Welkom bij VIOOLSTUDIO ALLEGRETTO!

Wil je graag viool leren spelen volgens de Suzuki-methode? Dan ben je hier aan het juiste adres!

EEN HOBBY VOOR IEDEREEN!
Wat is er leuker dan samen met je kind de wonderen wereld van muziek te ontdekken? De vioollessen starten vanaf 4 jaar, waarbij je als ouder ook enkele basistechnieken leert. Zo ben je ten volle betrokken bij de muzikale opleiding van jouw zoon of dochter! Maar uiteraard kan je ook als volwassen leerling bij ons starten. Vioollessen zijn geschikt voor alle leeftijden, van 4 tot 99 jaar!

SPELEND LEREN :)
De vioollessen worden op maat van elke leerling gebracht. Voor jonge kinderen gaan we speels aan de slag vol fantasie en creativiteit!

HOE GAAN WE VAN START?
We werken volgens de moedertaal-methode van dr. Shinichi Suzuki, waarbij we geloven dat iedereen de taal van muziek kan leren, net zoals je ook leert spreken. We creëren samen een muzikale omgeving waarin muziek dagelijks aanwezig is! Voor? Dat is niet vereist! Noten kunnen lezen is niet nodig. We starten met spelen op het gehoor.

PRAKTISCH:
- Elke week krijg je een individuele les van minstens 30 minuten. Zin in meer? Dan kan dat natuurlijk ook :)
- Vanaf januari starten bijkomende optionele groepslessen. Daarin musiceren we samen en leren we van elkaar!
- Je hebt nog geen viool? Ik help jou meteen om een geschikt instrument te huren of aan te kopen.
- Je kan op elk moment van het schooljaar instappen.
verified badge
Ben je jong of oud, een beginner/gemiddelde/gevorderde muzikant(e) en je wilt graag viool en/of notenleer lessen of bijlessen krijgen? Dan ben je bij het juiste adres!
Ik ben Lisa en heb in 2024 een Master voor Viool behaald bij Lilia Umnova aan het conservatorium LUCA School of Arts Campus Lemmens. Sinds september 2024 ben ik van start gegaan met een Master voor Kamermuziek aan het conservatorium LUCA School of Arts Campus Lemmens, nog steeds in de klas van Lilia Umnova.
Naast mijn studies werk ik ook als Tuttist violiste in orkesten in België en Duitsland.
Ik kan gemakkelijk les geven in regio Gingelom, Landen en Leuven.
Op mijn profiel kunt u meer informatie vinden over mezelf en hoe ik te werk ga in de lessen.
Als je met vragen zit, aarzel zeker niet om een berichtje te sturen!
verified badge
Master in viool aan LUCA School of Arts, Leuven, en bachelor in altviool. Ik geef viool- en altvioollessen aan zowel kinderen als volwassenen. Of je er nu altijd al van gedroomd hebt om viool te spelen maar het nooit hebt aangedurfd, of al enige ervaring hebt, je bent van harte welkom! Leeftijd speelt geen rol. Ik begeleid je bij het ontdekken van het plezier van vioolspelen.
Ik geef les volgens de Suzuki-methode (gecertificeerd docent niveau 2) en volgens de traditionele aanpak.
verified badge
Altijd al zin gehad om viool te leren spelen of opnieuw te beginnen? Dan ben je hier aan het juiste adres!

Ik ben een Belgische violiste, 25 jaar oud, die vorig jaar haar masterdiploma viool en kamermuziek behaalde aan het Lemmensinstituut.
Als vioolleerkracht staat het speelplezier van de leerlingen centraal. Met een stimulerende en gemotiveerde aanpak gaan we nieuwe uitdagingen aan door samen op zoek te gaan naar een mooie klank, muzikaliteit, ontspanning en gepast repertoire. Ik pik in op de interesses van elke leerling. Hierbij wil ik jullie vooral nieuwsgierig maken/houden voor het instrument en alle mogelijkheden laten zien van de viool.

Ik heb reeds ervaring opgedaan in Jeugdmuziekateliers, Deeltijds Kunstonderwijs en privé.

Lessen kunnen bij mij thuis in Leuven of in Roeselare.
verified badge
Heb jij zin om het allermooiste instrument van heel de wereld te spelen? Dan ben je altijd welkom in mijn cello lessen! Cello is een stem van verschillende klanken. Het kent zachte en donkere klanken, maar ook speelse en vrolijke melodieën. Wil je mooie emotionele liederen spelen van bekende hedendaagse popmuziek of ben je eerder fan van klassieke werken zoals Bach? Het kan allemaal!

Hallo, ik ben Merel! Ik ben een professionele celliste en ik heb mijn Master Cello behaald bij Geert De Bièvre aan LUCA School of Arts in Leuven. Cello is mijn grote passie waarmee ik muziek tot leven breng! Ook ben ik op Erasmus gegaan en heb ik in Graz in Oostenrijk gestudeerd bij Tobias Stosiek. Omdat ik erg leergierig ben, volg ik regelmatig masterclasses bij bekende cellisten zoals: Maria Kliegel, Johannes Krebs en Johannes Moser.

Met veel enthousiasme geef ik privé lessen cello aan jongeren en volwassenen. Ik leer je het volledig leerpakket cello waarbij ik je noten leer lezen en spelen. Heb jij een bepaald doel voor ogen of wil je heel graag een specifiek werk leren? Dan werken we samen naar jouw doel toe. Het belangrijkste is dat je je amuseert en geniet van de muziek die jij maakt!
Het aantal lessen kan je zelf bepalen. Wil je elke week een les of om de twee weken maar, dat valt allemaal te bespreken. Dat is het voordeel aan privéles!
verified badge
Na een klassieke studie cello aan een conservatorium te hebben afgerond ben ik me later exclusief met dit instrument gaan toeleggen op improvisatie.

Als klassieke opgeleide cellist kan ik hierdoor met jullie op twee sporen werken; het verbeteren en/of onderhouden van een solide basistechniek en het stapsgewijs aanleren van het improvisatieaspect.
Door in te zetten op deze twee 'niveaus' ontstaat er inzicht in het instrument dat de improvisatievaardigheden verder zal helpen ontwikkelen om zo te blijven groeien als instrumentalist en als improvisator.

Mathias
verified badge
Wil je leren hoe je je favoriete nummer of stuk speelt? Of wilt u misschien dat uw kinderen meer leren over klassieke muziek? Viool leren spelen is een geweldige manier om je muzikaliteit en zoveel vaardigheden te ontwikkelen.

Introductie van muzieknotatie, leren zingen en stukken spelen op een leuke en boeiende manier voor alle leeftijden.
verified badge
Viool leren spelen is niet zo eenvoudig. Je moet soms al heel veel oefenen om er gewoonweg een heldere noot uit te krijgen. De verfijnde motoriek is hierbij heel belangrijk, net als het trainen van het gehoor.

Ik heb zelf 12 jaar lang muziekschool gevolgd bij een hele goede muziekjuf. Ik keek erg op naar haar manier van lesgeven. Daarnaast speelde ik ook in heel toffe symfonische orkesten, tot op heden. Onlangs heb ik ook met nog andere muzikale vrienden een muziekbandje opgestart, waarin we onze eigen creativiteit kunnen loslaten!

Graag zou ik de kunst en het plezier van muziekspelen willen overdragen naar leerling-muzikantjes in de initiatielessen (0-6j) en de 1e graad (7-12j).
verified badge
Ik studeer aan het conservatorium van Leuven en bied dynamische en motiverende lessen aan voor alle leeftijden. Mijn pedagogische aanpak stem ik af op de verschillende profielen en ambities van mijn leerlingen, om zo goed mogelijk aan hun verwachtingen te voldoen. Of je nu wilt starten met vioolspelen, je techniek wilt verfijnen, na een lange pauze weer wilt oppakken, op hoog niveau wilt spelen of gewoon voor de lol wilt genieten van muziek, dan is deze cursus is geschikt voor jou!
verified badge
Ontketen je muzikale potentieel met privé vioollessen! Of je nu voor het eerst viool speelt of je vaardigheden wilt verbeteren, mijn persoonlijke aanpak zorgt ervoor dat elke les is afgestemd op jouw unieke behoeften en doelen.
verified badge
Ik heb opleidingen gevolgd in verschillende Europese landen en heb een bachelor- en masterdiploma in performance. Daarnaast heb ik les gevolgd via masterclasses en festivals van bekende internationale artiesten.

Als orkestmusicus heb ik opgetreden met diverse nationale orkesten in Europa, waaronder ensembles uit België, Tsjechië, Spanje en andere landen. Momenteel ben ik actief als kamermusicus en orkestmusicus.

Gepersonaliseerde lessen voor alle niveaus – van beginners tot gevorderden.
Of je nu net begint of je spel wilt verfijnen: ik bied individueel op maat gemaakte altviool- en vioollessen aan, afgestemd op jouw behoeften en doelen.

Lessen beschikbaar in het Engels, Frans en Spaans.
verified badge
Vioolles voor alles niveau’s en leeftijden, geen voorkennis nodig!
Je hoeft (nog) geen noten te kunnen lezen. Gaandeweg wordt dat aangeleerd in combinatie met het viool leren spelen.
Ik volg jouw tempo en heb jarenlange ervaring met alle niveau’s en leeftijden van 4-76 jaar.
message icon
Contacteer Veerle
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
"Het is altijd leuk om les te geven, omdat we met de muziek kunnen ontspannen en weg kunnen gaan van de dagelijkse routine en lawaaierige wereld. De magie van het cellogeluid helpt je om een ​​ander continent te vliegen."

Haar cello-programma is voor iedereen: ook kinderen en volwassenen.
Haar positieve, gelukkige en gemotiveerde houding maakt de cellolessen leuker.
Ze houdt ervan om haar studenten hart te geven.

Je zult van haar muziekles houden, omdat:
- De lessen zijn met de goede, gelukkige sfeer
- zonder examens
- in je eigen tempo werken
- geen tijd om naar theorielessen te gaan.

Als je een beginner of gevorderd bent, of kinderen of volwassenen, dan zul je sowieso al genieten van de muziek tijdens de eerste les!
verified badge
Hallo! Ik ben student viool bij Elisa Kawaguti aan LUCA School of Arts Campus Lemmens en zit nu in mijn master. In mijn lessen vind ik het het belangrijkste dat leerlingen plezier maken en zich goed in hun vel kunnen voelen waardoor ze hopelijk ook gemotiveerd worden om daarnaast technisch en muzikaal te verbeteren op hun eigen tempo. Indien er leerlingen zijn die graag tijdens vakanties ook les hebben, doe ik dit met veel plezier aangezien ik het vroeger altijd jammer vond dat de lessen dan stopten. Ik kijk er naar uit jullie te ontmoeten! Bij vragen mag je mij altijd iets laten weten.
verified badge
Altijd al viool willen spelen, maar is het nooit gebeurd?

Jaren van je viool niet aangeraakt en nu de wil om hem weer op te pakken?

Je bent nooit te oud om het te leren of om het weer op te pakken!
Ik ben een violist uit Hongarije - ik heb mijn masterdiploma in onderwijs afgerond aan de universiteit van Debrecen, en in de tussentijd heb ik vioollessen gegeven op verschillende muziekscholen in Hongarije. Ik heb actief gespeeld in verschillende professionele orkesten.
Vanaf dit jaar ben ik begonnen met de artistieke masteropleiding aan het Lemmensinstituut.
Sinds mijn eerste jaar aan de universiteit geef ik privélessen, ik heb ervaring met zowel kinderen als volwassenen.

Ik kan lesgeven in het Engels, Nederlands, Frans en Hongaars. Ik volg ook Noorse lessen, en ik kan het ook in het Noors proberen.
verified badge
Welkom bij VIOOLSTUDIO ALLEGRETTO!

Wil je graag viool leren spelen volgens de Suzuki-methode? Dan ben je hier aan het juiste adres!

EEN HOBBY VOOR IEDEREEN!
Wat is er leuker dan samen met je kind de wonderen wereld van muziek te ontdekken? De vioollessen starten vanaf 4 jaar, waarbij je als ouder ook enkele basistechnieken leert. Zo ben je ten volle betrokken bij de muzikale opleiding van jouw zoon of dochter! Maar uiteraard kan je ook als volwassen leerling bij ons starten. Vioollessen zijn geschikt voor alle leeftijden, van 4 tot 99 jaar!

SPELEND LEREN :)
De vioollessen worden op maat van elke leerling gebracht. Voor jonge kinderen gaan we speels aan de slag vol fantasie en creativiteit!

HOE GAAN WE VAN START?
We werken volgens de moedertaal-methode van dr. Shinichi Suzuki, waarbij we geloven dat iedereen de taal van muziek kan leren, net zoals je ook leert spreken. We creëren samen een muzikale omgeving waarin muziek dagelijks aanwezig is! Voor? Dat is niet vereist! Noten kunnen lezen is niet nodig. We starten met spelen op het gehoor.

PRAKTISCH:
- Elke week krijg je een individuele les van minstens 30 minuten. Zin in meer? Dan kan dat natuurlijk ook :)
- Vanaf januari starten bijkomende optionele groepslessen. Daarin musiceren we samen en leren we van elkaar!
- Je hebt nog geen viool? Ik help jou meteen om een geschikt instrument te huren of aan te kopen.
- Je kan op elk moment van het schooljaar instappen.
verified badge
Ben je jong of oud, een beginner/gemiddelde/gevorderde muzikant(e) en je wilt graag viool en/of notenleer lessen of bijlessen krijgen? Dan ben je bij het juiste adres!
Ik ben Lisa en heb in 2024 een Master voor Viool behaald bij Lilia Umnova aan het conservatorium LUCA School of Arts Campus Lemmens. Sinds september 2024 ben ik van start gegaan met een Master voor Kamermuziek aan het conservatorium LUCA School of Arts Campus Lemmens, nog steeds in de klas van Lilia Umnova.
Naast mijn studies werk ik ook als Tuttist violiste in orkesten in België en Duitsland.
Ik kan gemakkelijk les geven in regio Gingelom, Landen en Leuven.
Op mijn profiel kunt u meer informatie vinden over mezelf en hoe ik te werk ga in de lessen.
Als je met vragen zit, aarzel zeker niet om een berichtje te sturen!
verified badge
Master in viool aan LUCA School of Arts, Leuven, en bachelor in altviool. Ik geef viool- en altvioollessen aan zowel kinderen als volwassenen. Of je er nu altijd al van gedroomd hebt om viool te spelen maar het nooit hebt aangedurfd, of al enige ervaring hebt, je bent van harte welkom! Leeftijd speelt geen rol. Ik begeleid je bij het ontdekken van het plezier van vioolspelen.
Ik geef les volgens de Suzuki-methode (gecertificeerd docent niveau 2) en volgens de traditionele aanpak.
verified badge
Altijd al zin gehad om viool te leren spelen of opnieuw te beginnen? Dan ben je hier aan het juiste adres!

Ik ben een Belgische violiste, 25 jaar oud, die vorig jaar haar masterdiploma viool en kamermuziek behaalde aan het Lemmensinstituut.
Als vioolleerkracht staat het speelplezier van de leerlingen centraal. Met een stimulerende en gemotiveerde aanpak gaan we nieuwe uitdagingen aan door samen op zoek te gaan naar een mooie klank, muzikaliteit, ontspanning en gepast repertoire. Ik pik in op de interesses van elke leerling. Hierbij wil ik jullie vooral nieuwsgierig maken/houden voor het instrument en alle mogelijkheden laten zien van de viool.

Ik heb reeds ervaring opgedaan in Jeugdmuziekateliers, Deeltijds Kunstonderwijs en privé.

Lessen kunnen bij mij thuis in Leuven of in Roeselare.
verified badge
Heb jij zin om het allermooiste instrument van heel de wereld te spelen? Dan ben je altijd welkom in mijn cello lessen! Cello is een stem van verschillende klanken. Het kent zachte en donkere klanken, maar ook speelse en vrolijke melodieën. Wil je mooie emotionele liederen spelen van bekende hedendaagse popmuziek of ben je eerder fan van klassieke werken zoals Bach? Het kan allemaal!

Hallo, ik ben Merel! Ik ben een professionele celliste en ik heb mijn Master Cello behaald bij Geert De Bièvre aan LUCA School of Arts in Leuven. Cello is mijn grote passie waarmee ik muziek tot leven breng! Ook ben ik op Erasmus gegaan en heb ik in Graz in Oostenrijk gestudeerd bij Tobias Stosiek. Omdat ik erg leergierig ben, volg ik regelmatig masterclasses bij bekende cellisten zoals: Maria Kliegel, Johannes Krebs en Johannes Moser.

Met veel enthousiasme geef ik privé lessen cello aan jongeren en volwassenen. Ik leer je het volledig leerpakket cello waarbij ik je noten leer lezen en spelen. Heb jij een bepaald doel voor ogen of wil je heel graag een specifiek werk leren? Dan werken we samen naar jouw doel toe. Het belangrijkste is dat je je amuseert en geniet van de muziek die jij maakt!
Het aantal lessen kan je zelf bepalen. Wil je elke week een les of om de twee weken maar, dat valt allemaal te bespreken. Dat is het voordeel aan privéles!
verified badge
Na een klassieke studie cello aan een conservatorium te hebben afgerond ben ik me later exclusief met dit instrument gaan toeleggen op improvisatie.

Als klassieke opgeleide cellist kan ik hierdoor met jullie op twee sporen werken; het verbeteren en/of onderhouden van een solide basistechniek en het stapsgewijs aanleren van het improvisatieaspect.
Door in te zetten op deze twee 'niveaus' ontstaat er inzicht in het instrument dat de improvisatievaardigheden verder zal helpen ontwikkelen om zo te blijven groeien als instrumentalist en als improvisator.

Mathias
verified badge
Wil je leren hoe je je favoriete nummer of stuk speelt? Of wilt u misschien dat uw kinderen meer leren over klassieke muziek? Viool leren spelen is een geweldige manier om je muzikaliteit en zoveel vaardigheden te ontwikkelen.

Introductie van muzieknotatie, leren zingen en stukken spelen op een leuke en boeiende manier voor alle leeftijden.
verified badge
Viool leren spelen is niet zo eenvoudig. Je moet soms al heel veel oefenen om er gewoonweg een heldere noot uit te krijgen. De verfijnde motoriek is hierbij heel belangrijk, net als het trainen van het gehoor.

Ik heb zelf 12 jaar lang muziekschool gevolgd bij een hele goede muziekjuf. Ik keek erg op naar haar manier van lesgeven. Daarnaast speelde ik ook in heel toffe symfonische orkesten, tot op heden. Onlangs heb ik ook met nog andere muzikale vrienden een muziekbandje opgestart, waarin we onze eigen creativiteit kunnen loslaten!

Graag zou ik de kunst en het plezier van muziekspelen willen overdragen naar leerling-muzikantjes in de initiatielessen (0-6j) en de 1e graad (7-12j).
verified badge
Ik studeer aan het conservatorium van Leuven en bied dynamische en motiverende lessen aan voor alle leeftijden. Mijn pedagogische aanpak stem ik af op de verschillende profielen en ambities van mijn leerlingen, om zo goed mogelijk aan hun verwachtingen te voldoen. Of je nu wilt starten met vioolspelen, je techniek wilt verfijnen, na een lange pauze weer wilt oppakken, op hoog niveau wilt spelen of gewoon voor de lol wilt genieten van muziek, dan is deze cursus is geschikt voor jou!
verified badge
Ontketen je muzikale potentieel met privé vioollessen! Of je nu voor het eerst viool speelt of je vaardigheden wilt verbeteren, mijn persoonlijke aanpak zorgt ervoor dat elke les is afgestemd op jouw unieke behoeften en doelen.
verified badge
Ik heb opleidingen gevolgd in verschillende Europese landen en heb een bachelor- en masterdiploma in performance. Daarnaast heb ik les gevolgd via masterclasses en festivals van bekende internationale artiesten.

Als orkestmusicus heb ik opgetreden met diverse nationale orkesten in Europa, waaronder ensembles uit België, Tsjechië, Spanje en andere landen. Momenteel ben ik actief als kamermusicus en orkestmusicus.

Gepersonaliseerde lessen voor alle niveaus – van beginners tot gevorderden.
Of je nu net begint of je spel wilt verfijnen: ik bied individueel op maat gemaakte altviool- en vioollessen aan, afgestemd op jouw behoeften en doelen.

Lessen beschikbaar in het Engels, Frans en Spaans.
verified badge
Vioolles voor alles niveau’s en leeftijden, geen voorkennis nodig!
Je hoeft (nog) geen noten te kunnen lezen. Gaandeweg wordt dat aangeleerd in combinatie met het viool leren spelen.
Ik volg jouw tempo en heb jarenlange ervaring met alle niveau’s en leeftijden van 4-76 jaar.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Veerle