facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds maart 2022
Leraar sinds maart 2022
Zangles, Gitaarles aan huis in Haarlem
course price icon
Van 66 € /h
arrow icon
Mijn naam is Maaike, ik ben 25 jaar en in mei 2018 afgestudeerd aan Conservatorium Haarlem, richting zang.

Van jongs af aan speel ik al met veel plezier piano, zowel klassieke- als populaire muziek, en ik begon er ook al snel bij te zingen en mezelf te begeleiden op piano en gitaar. Tegenwoordig schrijf ik ook zelf liedjes, voor mezelf en anderen, en speel ik mijn repertoire live met een band onder de naam MYCA. In juni 2021 heb ik een masterstudie Songwriting afgerond aan het Conservatorium in Rotterdam.

Sinds 2017 geef ik privé of duo zangles, pianoles en gitaarles aan huis in Haarlem. Wil je jezelf kunnen begeleiden? Combinatielessen zang/piano of zang/gitaar zijn ook mogelijk!
Les aan huis in Bloemendaal, Heemstede, Overveen of Aerdenhout kan ook, informeer naar de mogelijkheden.
Extra informatie
Voor pianoles of gitaarles moet je zelf in het bezit zijn van een piano/keyboard of gitaar.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Haarlem, Nederland
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Vaardigheden
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Mijn naam is Maaike, ik ben 25 jaar en in mei 2018 afgestudeerd aan Conservatorium Haarlem, richting zang.

Van jongs af aan speel ik al met veel plezier piano, zowel klassieke- als populaire muziek, en ik begon er ook al snel bij te zingen en mezelf te begeleiden op piano en gitaar. Tegenwoordig schrijf ik ook zelf liedjes, voor mezelf en anderen, en speel ik mijn repertoire live met een band onder de naam MYCA. In juni 2021 heb ik een masterstudie Songwriting afgerond aan het Conservatorium in Rotterdam.

Sinds 2017 geef ik privé of duo zangles, pianoles en gitaarles aan huis in Haarlem. Wil je jezelf kunnen begeleiden? Combinatielessen zang/piano of zang/gitaar zijn ook mogelijk!
Les aan huis in Bloemendaal, Heemstede, Overveen of Aerdenhout kan ook, informeer naar de mogelijkheden.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Je lichaam is je instrument bij het zingen. We proberen dat instrument zo mooi mogelijk te laten klinken door te werken aan klankvorming. Hierdoor kunnen de stembanden vrijer bewegen, zodat je minder snel moe wordt bij het zingen. Je stem wordt voller en je kunt hogere en lagere tonen zingen.

Tijdens de zanglessen zijn we ook bezig met articulatie, de uitspraak van vreemde talen en ook aan de betekenis van en je gevoel bij een bepaald stuk. Natuurlijk bepaal jij zelf wat voor soort muziek je gaat zingen. Of je nu alleen zingt onder de douche of dat je bv. in een koor zit en je tegen bepaalde moeilijkheden op loopt in het algemeen of bij een bepaald stuk? Neem dan gerust je koorpartij mee naar de les en dan kijken we samen hoe we dat makkelijker voor je kunnen maken. We werken aan repertoire waar jij van houdt. Ook kunnen we samen een ontdekkingsreis maken naar jouw favoriete muziek.


WIE KAN ER LEREN ZINGEN?
Iedereen kan leren zingen. Door de zanglessen zal je merken dat het zingen makkelijker wordt. Bovendien is zingen goed voor ontspanning, zowel van lichaam als geest. Zingen is gewoon genieten!


JE EIGEN INSTRUMENT
Als zanger of zangeres heb je alvast één voordeel ten opzichte van instrumentalisten: je hoeft geen (duur) instrument te kopen. Jij hebt je instrument altijd bij je, maar... je moet wel goed voor je instrument zorgen!
verified badge
Wij gaan uit van waar je staat en wat je wilt bereiken. Bijvoorbeeld:

Fingerpicken
Solo leren spelen
Jezelf begeleiden
Liedjes schrijven

Het maakt niet uit hoe goed he ben - iemand kan leren. De beste tijd was gisteren, en de tweede beste tijd is nu :).

Wij doe altijd een beetje gehoortraining en een beetje theorie. Het is belangrijk om verstaan niet alleen wat and hoe, maar ook warom!

Eén les: wij gaan vanaf waar u nu bent, en ik help u vooruit.

5 of 10 lessenbundel: Ik maak een gedetailleerd plan voor je en we sluiten de lessen af met een diploom en iets feestelijk! Ik zal je helpen je vaardigheden te verbeteren en te verbreden, in de stijl van jouw voorkeur, maar ook gehoortraining en theorie. We bouwen samen aan een duurzame oefenroutine en je krijgt toegang tot een bibliotheek met oefenplay-alongs en handleidingen, waarmee je als muzikant een stevig platform kunt opbouwen!
verified badge
Hé piepjes!
Ik geef graag gitaarles in een ontspannen sfeer, waarbij er geen druk op je wordt gelegd, maar alleen feedback wordt gegeven die je oefenervaring zal verbeteren. De eerste lessen zullen over het algemeen bestaan uit het aanleren van de basis door het leren van eenvoudige liedjes. Afhankelijk van hoe het gaat, gaan we meteen verder met het leren van de nummers die je wilt spelen, waar je nog meer leert!
Ik kan je op verschillende data in de week leren spelen, zodat je sneller leert en meteen vanaf het begin kunt spelen :)

Blijf groeien♥️
verified badge
Gitaar leren spelen kan in elke fase van het proces een geweldige ervaring zijn! Mijn ultieme doel is om mijn studenten te helpen hun vaardigheden en muzikaal begrip te ontwikkelen door muziek te leren en te spelen die ze leuk vinden.

Daarom pas ik mijn lesmethoden aan de smaak en behoeften van elke student aan. Tijdens elke les zullen we werken aan drie hoofdlijnen van ontwikkeling: technische aspecten, theoretische kennis en performatieve praktijk.

Mijn lessen staan open voor iedereen die graag de muziekwereld wil verkennen: beginners en gevorderden, kinderen en volwassenen, jullie zijn allemaal welkom om de eerste les te boeken.
verified badge
Mijn gitaarlessen worden afgestemd op de doelen, interesses en het niveau van elke leerling. De lessen vinden plaats in een vriendelijke en ondersteunende omgeving, waarin leren op een prettige en motiverende manier centraal staat. Afhankelijk van de wensen van de leerling kunnen de lessen zowel informeel en ontspannen als meer gestructureerd en formeel worden ingericht. Of je je nu voorbereidt op een muziekopleiding, specifieke technieken wilt verbeteren, of de gitaar weer oppakt na een periode van pauze: de lessen worden aangepast aan jouw behoeften. Het doel is altijd om de best mogelijke leeromgeving te creëren waarin je met vertrouwen kunt groeien en jouw muzikale doelen kunt bereiken.
verified badge
Gitaarles aan huis, zelf speel ik in een band en doe ik Jamsessies en neem ik zelf ook nog steeds les. Lijkt het jou leuk om les te krijgen als beginnend of gemiddeld gitaarspeler? Evt. ook de mogelijkheid om een keer mee te spelen in de band
verified badge
Hallo, ik ben Daniel, een enthousiaste en toegewijde gitaarleraar die ervan houdt om de doelen van zijn leerlingen te bereiken. Door mijn 6 jaar ervaring in gitaarles te combineren met de interesses van mijn studenten, help ik mijn studenten op de meest boeiende manier vooruitgang te boeken.

Ik bied mijn studenten basiskennis van techniek en theorie om ervoor te zorgen dat ze goede gewoonten ontwikkelen, waardoor ze gebruik kunnen maken van de bijna oneindige bronnen online wanneer ze willen spelen en meer willen leren in hun vrije tijd en later in het leven . Ik geloof dat een goede leraar iemand is die zijn leerlingen in staat stelt om zelfstandig en met plezier en passie voor hun instrument verder te gaan.

Leer je favoriete liedjes, demystificeer muziektheorie, leer hoe liedjes worden geschreven (en krijg hulp bij het schrijven van je eigen liedjes), leer liedjes op gehoor spelen, verken een scala aan genres... Ik kijk ernaar uit je te helpen met je eigen muzikale reis!
verified badge
Eyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten les gegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie, een lerarendiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam), heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert, die voor iedere student afzonderlijk kan worden aangepast.

Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of springen op podia, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden.

Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.
verified badge
Gitaarles in Amsterdam-Centrum van een gediplomeerd gitaarleraar met meer dan 20 jaar didactische ervaring!

Pop, Rock, Blues, Funk, Jazz: ik ben bekend met veel stijlen en kan jou helpen in je ontdekking van de gitaar en jouw muzikale ontwikkeling!

Jezelf begeleiden op gitaar terwijl je zingt? Wil je zelf liedjes schrijven? Met mijn tips, lessen en coaching kom je verder en haal je nog meer plezier en voldoening uit muziek en je gitaar
verified badge
Door gebruik van speelse methoden, zoals liedjes, rijmpjes en spelletjes leren we de tong anders te gebruiken.
Letters voelen met je tong en lippen kan een mooi nieuw avontuur zijjn!
Een leerzaam en gezellig uur samen bezig zijn zonder stress of prestatiedrang!
verified badge
Gitaarlessen ontworpen om je vaardigheden stap voor stap te verbeteren. We beginnen met een warming-up jamsessie. Je leert populaire riffs en akkoordprogressies, opgedeeld in hanteerbare stukken, voor een grondig begrip en beheersing. Meespelen met begeleidingstracks versterkt je timing en zorgt ervoor dat het leren voelt als een optreden. Een gestructureerde maar plezierige aanpak om een betere gitarist te worden!
verified badge
Of je nu graag zingt onder de douche, tijdens karaoke-avonden of op het podium, ik help je graag om je stem te ontwikkelen en jezelf met zelfvertrouwen uit te drukken. Ben je gepassioneerd door zingen en wil je je stem ontwikkelen in pop, jazz, soul of R&B? Of wil je misschien je songwriting, achtergrondzang, vocale arrangementen, gehoortraining of pianovaardigheden verbeteren? Ongeacht je ervaringsniveau, ik begeleid je graag!

💡 Wat ik aanbied:
✔️ Zanglessen: Zangtechniek, podiumuitstraling, emotionele expressie
✔️ Songinterpretatie: leer om echt verbinding te maken met de liedjes die je zingt
✔️ Songwriting & Vocal Arranging: Druk jezelf uit door middel van originele muziek
✔️ Achtergrondzang en harmoniewerk: leer leadzang te mengen en te ondersteunen
✔️ Oortraining: Verbeter de toonhoogtenauwkeurigheid en muzikaliteit
✔️ Piano voor beginners: een solide basis om jezelf te begeleiden of muziek te componeren

🌟 Mijn lesaanpak:
Ik geloof dat elke student uniek is, dus ik stem elke les af op jouw persoonlijke doelen en muziekstijl. Zingen is meer dan alleen de juiste noten raken: het gaat om het vinden van je stem, het vertellen van je verhaal en het verkrijgen van het vertrouwen om het te delen. Naarmate je je vocale vaardigheden versterkt, merk je misschien ook nieuwe moed op in andere gebieden van het leven: of het nu gaat om het spreken in een kamer, het stappen buiten je comfortzone of gewoon het omarmen van wie je bent.

🎤 Laten we samenwerken om jouw volledige potentieel te ontdekken en muziek te maken die bij JOU past!
verified badge
🎤 Zangles – Vind je stem en word eigenaar van je geluid 🌟
Beschikbaar online of persoonlijk

Droom je ervan om met meer zelfvertrouwen, controle en emotionele diepgang te zingen? Of wil je de unieke stem ontdekken die echt bij jou past?

Tijdens deze zanglessen, zowel online als in persoon, concentreren we ons op het versterken van je stem, het verdiepen van je expressie en het helpen je op een authentieke en krachtige manier te verbinden met je geluid. Of je nu een beginner bent of al zingt en je vaardigheden wilt verfijnen, elke les is afgestemd op jouw stem, doelen en stijl.

Wat je leert:

- Hoe u uw stem veilig en effectief kunt gebruiken
- Het uitbreiden van uw stembereik en het verbeteren van uw stemcontrole
- Ademhalingscontrole, houding en stemuithoudingsvermogen
- Zangtechnieken zoals belting, kopstem, gemengde stem en meer
- Zingen met emotie, verhalen vertellen en intentie
- Zelfvertrouwen, podiumuitstraling en muzikaliteit
- Het vinden en ontwikkelen van je unieke vocale identiteit en geluid

Deze sessies zijn gebaseerd op een warme, intuïtieve aanpak, waarbij professionele zangopleiding wordt gecombineerd met inzichten uit mijn achtergrond als popartiest en afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam (Pop). We werken technisch, maar altijd in dienst van wat jij wilt uitdrukken.

Of je nu voor jezelf zingt, voor anderen of op een podium: dit is jouw plek om je stem te ontdekken, te groeien en volledig tot zijn recht te laten komen.
verified badge
Hallo, mijn naam is Marlou. Ik was 9 jaar toen ik voor het eerst een gitaar vasthield. Het was liefde op het eerste gezicht. Mijn gitaar heb ik altijd bij me. Sinds tien jaar geef ik les en een van mijn leerlingen sprak na een jaar gitaarles de onvergetelijke zin uit: “Mijn gitaar is mijn soulmate”. Met een gitaar heb je een vriend voor het leven. Ik gun het iedereen om dat te ervaren.
Iedereen leert anders. De één wil noten leren en bladmuziek voor zich zien, de ander speelt op gehoor. Sommigen willen eerst een liedje horen en zingen zonder gitaar, anderen willen meteen meespelen. Het kan allemaal. In de eerste les mag je zeggen wat je wil leren en daar pas ik mijn lessen op aan.
Na elke les geef ik je oefeningen mee om thuis mee aan de slag te gaan. Hoe vaker je thuis oefent, hoe sneller we kunnen gaan in de lessen. Wanneer je wil, kan je de les in audio opnemen, zodat je thuis de les nog eens kan naluisteren en erbij kan oefenen.
Je leert van mij alle basisakkoorden. Waar ik heel goed op let is je gitaarhouding en de manier waarop je je handen en vingers op de gitaar zet. Hoe beter je de basisgrepen beheerst hoe makkelijker het later is om nieuwe en ingewikkeldere dingen te leren. Ook kan ik je leren tokkelen op de gitaar. En als je daarvoor interesse hebt kan ik je noten leren lezen.

Als je ook wil leren zingen terwijl je speelt kan ik je eenvoudige truckjes leren die het zingen makkelijker maken. Ik ben géén zanglerares, maar heb door mijn eerste opleiding logopedie, door de CVT zanglessen (Complete Vocal Training) en door mijn podiumervaring als zangeres, veel kennis over het aanleren van de goede ademhaling en het trainen van je ademsteun. Ook kan ik je leren om je van je verlegenheid af te helpen, mocht je dat zijn. Spelen en zingen tegelijkertijd wordt dan heel leuk.
verified badge
Hallo daar,

Ik speel gitaar sinds mijn twaalfde en was meteen verkocht. Binnen een jaar begon ik te spelen in jeugdbands en -projecten, en tijdens de middelbare school stapte ik over naar een muziekschool waar ik begon met optredens met bands en gitaarles gaf aan kinderen als mijn eerste baan. Later behaalde ik twee bachelordiploma's, waarvan de tweede in jazzgitaar, aan het Conservatorium van Amsterdam. Sindsdien werk ik fulltime als sessiegitarist, songwriter en muzikaal leider met artiesten als Karsu, Alain Clark, Ruth Jacott, Jennie Lena en vele anderen, en breng ik mijn eigen muziek uit als onafhankelijk artiest onder mijn artiestennaam Jessy Hay. Ik ben enorm gepassioneerd door muziektheorie, gehoortraining en muziekgeschiedenis, en ik probeer dit alles te combineren met praktische benaderingen om een compleet pakket te creëren voor gitaarliefhebbers.

In de loop der jaren heb ik vele methoden ontwikkeld en honderden studenten zien groeien van een vastgelopen instrument tot volwaardige improvisatoren en componisten in diverse genres. Ik combineer graag de theorie en improvisatie die ik uit de jazz heb geleerd met de groove en het ritme van funk en soul, de attitude van rock en de productie- en songwritingvaardigheden van popmuziek. Ik ben ook erg geïnteresseerd in muziek uit het Midden-Oosten, voor studenten die andere toonladders, maqams en muzikale talen willen verkennen. De lessen beginnen meestal met een bespreking van de doelen en het huidige niveau van de student, gevolgd door oefeningen en stukken die zijn afgestemd op hun behoeften. Ik geef ook begeleiding bij de opstelling, toon en techniek van het instrument, om een solide basis te garanderen. Mijn doel is om studenten een volledig 360°-beeld van muziek te geven: de taal begrijpen, weten wat je doet en je eigen manieren ontwikkelen om te verbeteren door zowel het instrument als de muzikale taal zelf beter te leren kennen.
Als dit iets voor u is, hoor ik graag van u.
message icon
Contacteer Maaike
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Je lichaam is je instrument bij het zingen. We proberen dat instrument zo mooi mogelijk te laten klinken door te werken aan klankvorming. Hierdoor kunnen de stembanden vrijer bewegen, zodat je minder snel moe wordt bij het zingen. Je stem wordt voller en je kunt hogere en lagere tonen zingen.

Tijdens de zanglessen zijn we ook bezig met articulatie, de uitspraak van vreemde talen en ook aan de betekenis van en je gevoel bij een bepaald stuk. Natuurlijk bepaal jij zelf wat voor soort muziek je gaat zingen. Of je nu alleen zingt onder de douche of dat je bv. in een koor zit en je tegen bepaalde moeilijkheden op loopt in het algemeen of bij een bepaald stuk? Neem dan gerust je koorpartij mee naar de les en dan kijken we samen hoe we dat makkelijker voor je kunnen maken. We werken aan repertoire waar jij van houdt. Ook kunnen we samen een ontdekkingsreis maken naar jouw favoriete muziek.


WIE KAN ER LEREN ZINGEN?
Iedereen kan leren zingen. Door de zanglessen zal je merken dat het zingen makkelijker wordt. Bovendien is zingen goed voor ontspanning, zowel van lichaam als geest. Zingen is gewoon genieten!


JE EIGEN INSTRUMENT
Als zanger of zangeres heb je alvast één voordeel ten opzichte van instrumentalisten: je hoeft geen (duur) instrument te kopen. Jij hebt je instrument altijd bij je, maar... je moet wel goed voor je instrument zorgen!
verified badge
Wij gaan uit van waar je staat en wat je wilt bereiken. Bijvoorbeeld:

Fingerpicken
Solo leren spelen
Jezelf begeleiden
Liedjes schrijven

Het maakt niet uit hoe goed he ben - iemand kan leren. De beste tijd was gisteren, en de tweede beste tijd is nu :).

Wij doe altijd een beetje gehoortraining en een beetje theorie. Het is belangrijk om verstaan niet alleen wat and hoe, maar ook warom!

Eén les: wij gaan vanaf waar u nu bent, en ik help u vooruit.

5 of 10 lessenbundel: Ik maak een gedetailleerd plan voor je en we sluiten de lessen af met een diploom en iets feestelijk! Ik zal je helpen je vaardigheden te verbeteren en te verbreden, in de stijl van jouw voorkeur, maar ook gehoortraining en theorie. We bouwen samen aan een duurzame oefenroutine en je krijgt toegang tot een bibliotheek met oefenplay-alongs en handleidingen, waarmee je als muzikant een stevig platform kunt opbouwen!
verified badge
Hé piepjes!
Ik geef graag gitaarles in een ontspannen sfeer, waarbij er geen druk op je wordt gelegd, maar alleen feedback wordt gegeven die je oefenervaring zal verbeteren. De eerste lessen zullen over het algemeen bestaan uit het aanleren van de basis door het leren van eenvoudige liedjes. Afhankelijk van hoe het gaat, gaan we meteen verder met het leren van de nummers die je wilt spelen, waar je nog meer leert!
Ik kan je op verschillende data in de week leren spelen, zodat je sneller leert en meteen vanaf het begin kunt spelen :)

Blijf groeien♥️
verified badge
Gitaar leren spelen kan in elke fase van het proces een geweldige ervaring zijn! Mijn ultieme doel is om mijn studenten te helpen hun vaardigheden en muzikaal begrip te ontwikkelen door muziek te leren en te spelen die ze leuk vinden.

Daarom pas ik mijn lesmethoden aan de smaak en behoeften van elke student aan. Tijdens elke les zullen we werken aan drie hoofdlijnen van ontwikkeling: technische aspecten, theoretische kennis en performatieve praktijk.

Mijn lessen staan open voor iedereen die graag de muziekwereld wil verkennen: beginners en gevorderden, kinderen en volwassenen, jullie zijn allemaal welkom om de eerste les te boeken.
verified badge
Mijn gitaarlessen worden afgestemd op de doelen, interesses en het niveau van elke leerling. De lessen vinden plaats in een vriendelijke en ondersteunende omgeving, waarin leren op een prettige en motiverende manier centraal staat. Afhankelijk van de wensen van de leerling kunnen de lessen zowel informeel en ontspannen als meer gestructureerd en formeel worden ingericht. Of je je nu voorbereidt op een muziekopleiding, specifieke technieken wilt verbeteren, of de gitaar weer oppakt na een periode van pauze: de lessen worden aangepast aan jouw behoeften. Het doel is altijd om de best mogelijke leeromgeving te creëren waarin je met vertrouwen kunt groeien en jouw muzikale doelen kunt bereiken.
verified badge
Gitaarles aan huis, zelf speel ik in een band en doe ik Jamsessies en neem ik zelf ook nog steeds les. Lijkt het jou leuk om les te krijgen als beginnend of gemiddeld gitaarspeler? Evt. ook de mogelijkheid om een keer mee te spelen in de band
verified badge
Hallo, ik ben Daniel, een enthousiaste en toegewijde gitaarleraar die ervan houdt om de doelen van zijn leerlingen te bereiken. Door mijn 6 jaar ervaring in gitaarles te combineren met de interesses van mijn studenten, help ik mijn studenten op de meest boeiende manier vooruitgang te boeken.

Ik bied mijn studenten basiskennis van techniek en theorie om ervoor te zorgen dat ze goede gewoonten ontwikkelen, waardoor ze gebruik kunnen maken van de bijna oneindige bronnen online wanneer ze willen spelen en meer willen leren in hun vrije tijd en later in het leven . Ik geloof dat een goede leraar iemand is die zijn leerlingen in staat stelt om zelfstandig en met plezier en passie voor hun instrument verder te gaan.

Leer je favoriete liedjes, demystificeer muziektheorie, leer hoe liedjes worden geschreven (en krijg hulp bij het schrijven van je eigen liedjes), leer liedjes op gehoor spelen, verken een scala aan genres... Ik kijk ernaar uit je te helpen met je eigen muzikale reis!
verified badge
Eyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten les gegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie, een lerarendiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam), heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert, die voor iedere student afzonderlijk kan worden aangepast.

Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of springen op podia, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden.

Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.
verified badge
Gitaarles in Amsterdam-Centrum van een gediplomeerd gitaarleraar met meer dan 20 jaar didactische ervaring!

Pop, Rock, Blues, Funk, Jazz: ik ben bekend met veel stijlen en kan jou helpen in je ontdekking van de gitaar en jouw muzikale ontwikkeling!

Jezelf begeleiden op gitaar terwijl je zingt? Wil je zelf liedjes schrijven? Met mijn tips, lessen en coaching kom je verder en haal je nog meer plezier en voldoening uit muziek en je gitaar
verified badge
Door gebruik van speelse methoden, zoals liedjes, rijmpjes en spelletjes leren we de tong anders te gebruiken.
Letters voelen met je tong en lippen kan een mooi nieuw avontuur zijjn!
Een leerzaam en gezellig uur samen bezig zijn zonder stress of prestatiedrang!
verified badge
Gitaarlessen ontworpen om je vaardigheden stap voor stap te verbeteren. We beginnen met een warming-up jamsessie. Je leert populaire riffs en akkoordprogressies, opgedeeld in hanteerbare stukken, voor een grondig begrip en beheersing. Meespelen met begeleidingstracks versterkt je timing en zorgt ervoor dat het leren voelt als een optreden. Een gestructureerde maar plezierige aanpak om een betere gitarist te worden!
verified badge
Of je nu graag zingt onder de douche, tijdens karaoke-avonden of op het podium, ik help je graag om je stem te ontwikkelen en jezelf met zelfvertrouwen uit te drukken. Ben je gepassioneerd door zingen en wil je je stem ontwikkelen in pop, jazz, soul of R&B? Of wil je misschien je songwriting, achtergrondzang, vocale arrangementen, gehoortraining of pianovaardigheden verbeteren? Ongeacht je ervaringsniveau, ik begeleid je graag!

💡 Wat ik aanbied:
✔️ Zanglessen: Zangtechniek, podiumuitstraling, emotionele expressie
✔️ Songinterpretatie: leer om echt verbinding te maken met de liedjes die je zingt
✔️ Songwriting & Vocal Arranging: Druk jezelf uit door middel van originele muziek
✔️ Achtergrondzang en harmoniewerk: leer leadzang te mengen en te ondersteunen
✔️ Oortraining: Verbeter de toonhoogtenauwkeurigheid en muzikaliteit
✔️ Piano voor beginners: een solide basis om jezelf te begeleiden of muziek te componeren

🌟 Mijn lesaanpak:
Ik geloof dat elke student uniek is, dus ik stem elke les af op jouw persoonlijke doelen en muziekstijl. Zingen is meer dan alleen de juiste noten raken: het gaat om het vinden van je stem, het vertellen van je verhaal en het verkrijgen van het vertrouwen om het te delen. Naarmate je je vocale vaardigheden versterkt, merk je misschien ook nieuwe moed op in andere gebieden van het leven: of het nu gaat om het spreken in een kamer, het stappen buiten je comfortzone of gewoon het omarmen van wie je bent.

🎤 Laten we samenwerken om jouw volledige potentieel te ontdekken en muziek te maken die bij JOU past!
verified badge
🎤 Zangles – Vind je stem en word eigenaar van je geluid 🌟
Beschikbaar online of persoonlijk

Droom je ervan om met meer zelfvertrouwen, controle en emotionele diepgang te zingen? Of wil je de unieke stem ontdekken die echt bij jou past?

Tijdens deze zanglessen, zowel online als in persoon, concentreren we ons op het versterken van je stem, het verdiepen van je expressie en het helpen je op een authentieke en krachtige manier te verbinden met je geluid. Of je nu een beginner bent of al zingt en je vaardigheden wilt verfijnen, elke les is afgestemd op jouw stem, doelen en stijl.

Wat je leert:

- Hoe u uw stem veilig en effectief kunt gebruiken
- Het uitbreiden van uw stembereik en het verbeteren van uw stemcontrole
- Ademhalingscontrole, houding en stemuithoudingsvermogen
- Zangtechnieken zoals belting, kopstem, gemengde stem en meer
- Zingen met emotie, verhalen vertellen en intentie
- Zelfvertrouwen, podiumuitstraling en muzikaliteit
- Het vinden en ontwikkelen van je unieke vocale identiteit en geluid

Deze sessies zijn gebaseerd op een warme, intuïtieve aanpak, waarbij professionele zangopleiding wordt gecombineerd met inzichten uit mijn achtergrond als popartiest en afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam (Pop). We werken technisch, maar altijd in dienst van wat jij wilt uitdrukken.

Of je nu voor jezelf zingt, voor anderen of op een podium: dit is jouw plek om je stem te ontdekken, te groeien en volledig tot zijn recht te laten komen.
verified badge
Hallo, mijn naam is Marlou. Ik was 9 jaar toen ik voor het eerst een gitaar vasthield. Het was liefde op het eerste gezicht. Mijn gitaar heb ik altijd bij me. Sinds tien jaar geef ik les en een van mijn leerlingen sprak na een jaar gitaarles de onvergetelijke zin uit: “Mijn gitaar is mijn soulmate”. Met een gitaar heb je een vriend voor het leven. Ik gun het iedereen om dat te ervaren.
Iedereen leert anders. De één wil noten leren en bladmuziek voor zich zien, de ander speelt op gehoor. Sommigen willen eerst een liedje horen en zingen zonder gitaar, anderen willen meteen meespelen. Het kan allemaal. In de eerste les mag je zeggen wat je wil leren en daar pas ik mijn lessen op aan.
Na elke les geef ik je oefeningen mee om thuis mee aan de slag te gaan. Hoe vaker je thuis oefent, hoe sneller we kunnen gaan in de lessen. Wanneer je wil, kan je de les in audio opnemen, zodat je thuis de les nog eens kan naluisteren en erbij kan oefenen.
Je leert van mij alle basisakkoorden. Waar ik heel goed op let is je gitaarhouding en de manier waarop je je handen en vingers op de gitaar zet. Hoe beter je de basisgrepen beheerst hoe makkelijker het later is om nieuwe en ingewikkeldere dingen te leren. Ook kan ik je leren tokkelen op de gitaar. En als je daarvoor interesse hebt kan ik je noten leren lezen.

Als je ook wil leren zingen terwijl je speelt kan ik je eenvoudige truckjes leren die het zingen makkelijker maken. Ik ben géén zanglerares, maar heb door mijn eerste opleiding logopedie, door de CVT zanglessen (Complete Vocal Training) en door mijn podiumervaring als zangeres, veel kennis over het aanleren van de goede ademhaling en het trainen van je ademsteun. Ook kan ik je leren om je van je verlegenheid af te helpen, mocht je dat zijn. Spelen en zingen tegelijkertijd wordt dan heel leuk.
verified badge
Hallo daar,

Ik speel gitaar sinds mijn twaalfde en was meteen verkocht. Binnen een jaar begon ik te spelen in jeugdbands en -projecten, en tijdens de middelbare school stapte ik over naar een muziekschool waar ik begon met optredens met bands en gitaarles gaf aan kinderen als mijn eerste baan. Later behaalde ik twee bachelordiploma's, waarvan de tweede in jazzgitaar, aan het Conservatorium van Amsterdam. Sindsdien werk ik fulltime als sessiegitarist, songwriter en muzikaal leider met artiesten als Karsu, Alain Clark, Ruth Jacott, Jennie Lena en vele anderen, en breng ik mijn eigen muziek uit als onafhankelijk artiest onder mijn artiestennaam Jessy Hay. Ik ben enorm gepassioneerd door muziektheorie, gehoortraining en muziekgeschiedenis, en ik probeer dit alles te combineren met praktische benaderingen om een compleet pakket te creëren voor gitaarliefhebbers.

In de loop der jaren heb ik vele methoden ontwikkeld en honderden studenten zien groeien van een vastgelopen instrument tot volwaardige improvisatoren en componisten in diverse genres. Ik combineer graag de theorie en improvisatie die ik uit de jazz heb geleerd met de groove en het ritme van funk en soul, de attitude van rock en de productie- en songwritingvaardigheden van popmuziek. Ik ben ook erg geïnteresseerd in muziek uit het Midden-Oosten, voor studenten die andere toonladders, maqams en muzikale talen willen verkennen. De lessen beginnen meestal met een bespreking van de doelen en het huidige niveau van de student, gevolgd door oefeningen en stukken die zijn afgestemd op hun behoeften. Ik geef ook begeleiding bij de opstelling, toon en techniek van het instrument, om een solide basis te garanderen. Mijn doel is om studenten een volledig 360°-beeld van muziek te geven: de taal begrijpen, weten wat je doet en je eigen manieren ontwikkelen om te verbeteren door zowel het instrument als de muzikale taal zelf beter te leren kennen.
Als dit iets voor u is, hoor ik graag van u.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Maaike