facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds april 2024
Leraar sinds april 2024
Vol! Leerkracht basisonderwijs geeft les in onder andere lezen, spelling en begrijpend lezen.
course price icon
Van 26 € /h
arrow icon
Ik kan de lessen helemaal voegen naar het niveau en de instructie van de leerling. Zo kan ik voor materiaal zorgen, maar dit kan ook vanuit school geleverd worden. Ik kijk graag wat het beste bij uw kind past.

Tijdens de eerste les bespreek ik graag wat het doel van de extra begeleiding/ bijlessen zal zijn. Zo kunnen de lessen zo efficiënt en doelgericht mogelijk zijn.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Haarlem, Nederland
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Ik ben al 8 jaar werkzaam als leerkracht in het basisonderwijs. Ik ben rekenspecialist en rekencoördinator (en heb hier ook de benodigde diploma's voor). Op school onderzoek en begeleid ik individuele kinderen op rekengebied. Ook adviseer en help ik collega's om zo goed mogelijk kwalitatieve rekenlessen te kunnen geven.
Opleiding
HBO-opleiding: PABO, gediplomeerd leerkracht basisonderwijs. (Onderwijsinstelling: Haagse Hogeschool).
Post-HBO opleiding: rekenspecialist en rekencoördinator. (Onderwijsinstelling: Inholland).
Leservaring
Ondertussen ben ik al 8 jaar werkzaam in het basisonderwijs. Ik heb op verschillende basisscholen gewerkt; van regulier basisonderwijs tot Montessori onderwijs. Van groep 3 t/m groep 8.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Ik werk graag doelgericht. De eerste stap is helder krijgen wat het doel is van de rekenbegeleiding en aan welk(e) rekendomein(en) gewerkt dient/ dienen te worden. Dit doe ik graag in gesprek met u, uw kind en eventueel (mocht u dit willen) de school.
Ook is het mogelijk (tegen een kleine bijbetaling) om een individueel diagnostisch rekenonderzoek (RD4) door mij af te laten nemen. Hieruit volgt een overzichtelijk profiel wat de rekenkundige ontwikkeling van de leerling en tegelijkertijd de mate van achterstand ten opzichte van leeftijdgenoten en het groepsniveau toont. Uit dit profiel is heel duidelijk af te lezen welke onderwerpen en domeinen op rekengebied achterblijven en waar dus extra aan gewerkt dient te worden.
Vanuit de gesprekken met u, uw kind en eventueel de school en/ of het RD4 rekenonderzoek zal een doel voor de rekenbegeleiding volgen.
Vervolgens stel ik een plan op voor 8 weken. Hierin zet ik de verschillende stappen van begeleiding die nodig zijn om tot dit doel te komen.
De komende 8 weken zal ik de leerling instructies en begeleiding geven. Ik kan hiervoor zelf materiaal meenemen, maar dit kan ook vanuit de school geleverd worden. Hierbij kijk ik graag wat het beste bij uw kind past.
Na de 8 weken van begeleiding is er een evaluatiemoment. Hierin zal duidelijk worden of het rekendoel behaald is of niet. Als het doel nog niet behaald is, kijken we samen of het doel wat bijgesteld moet worden of dat de inhoud van de begeleiding aangepast moet worden. Als er gekozen is om het RD4 rekenonderzoek af te nemen, zullen de rekendomeinen die betrekking hebben op het doel van de begeleiding nogmaals onderzocht worden. Hierbij krijgt u een veel specifieker resultaat en groei te zien dan wanneer er niet gekozen is om het RD4 onderzoek af te nemen.
Na de evaluatie zal besproken worden of de begeleiding afgerond kan worden, de begeleiding nog verlengd zal worden of dat er andere stappen nodig zullen zijn.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Hallo! Ik ben geboren in Hanoi, heb twee jaar in Engeland gewoond en woon nu al negen jaar in Amsterdam. Bijles geven in het Vietnamees is mijn passie en ik zet me volledig in om mijn studenten een geweldige leerervaring te bieden.

In deze les maak je kennis met verschillende aspecten van het Vietnamese alfabet, grammatica en spelling. Aan het eind van elke les geef ik ook spreekoefeningen. Deze les is bedoeld voor degenen onder u die geïnteresseerd zijn in de Vietnamese taal en de Vietnamese cultuur.

Voor elk onderwerp wordt nieuwe woordenschat besproken. Mijn studieachtergrond ligt in Wiskunde en Statistiek, dus met de combinatie van talen kun je 'een beetje' redeneerlogica verwachten achter alle lessen die ik geef (wat volgens mij ook enige structuur aan de lessen geeft)!
verified badge
Als moedertaalspreker Arabisch uit Syrië met een achtergrond in muziek en fotografie, breng ik een creatieve en meeslepende aanpak in taalonderwijs. Mijn lessen zijn afgestemd op de behoeften van elke student, met de nadruk op spreek-, lees- en schrijfvaardigheden. Deze Arabische taalcursus is ontworpen voor leerlingen van alle niveaus, van absolute beginners tot degenen die hun vaardigheden willen perfectioneren. Of je nu zelfverzekerd wilt spreken met moedertaalsprekers, Arabische literatuur wilt begrijpen of het rijke culturele erfgoed van de Arabische wereld wilt verkennen, deze cursus heeft iets voor jou!
Wij bieden zowel lessen aan in Amsterdam als online
verified badge
Franse taal is erg mooi maar ook wel ingewikkeld, ik ben bijna afgestuurde filoloog in franse taal. Toen ik besloot dit te studeren was frans een vak waarin ik nooit goed was en zelfs een hekel had. Tot ik het besloot om te studeren en het als een challenge zag, heb heel veel geleerd in mijn studie en heb 5-6 maanden ook in frankrijk geleefd en gestudeerd.
verified badge
Engels is de belangrijkste taal van de wereld; het is een taal waarin de meeste mensen met elkaar communiceren. De meeste podcasts, boeken, films en series zijn dan ook vaak gemaakt in deze prachtige taal. Daarom is het tegenwoordig ontzettend belangrijk om goed Engels te kunnen spreken en luisteren. Je kunt eigenlijk niet vroeg genoeg beginnen met het bestuderen van het Engels. Daarom ben ik er voor jou, als jij je Engels tot een hoger niveau wil brengen - hoe jong of oud je ook bent. In mijn lessen gaan we of via de webcam of op een locatie ergens in Amsterdam of bij jou thuis zoveel mogelijk aan de slag met deze belangrijke en bijzondere taal; woordenschat, spreekvaardigheid, accenten, interessante teksten zullen we allemaal doornemen en heel goed oefenen met mij als docent zodat je straks ook feilloos kunt converseren in het Engels!!
verified badge
Heb je moeite met een van de onderdelen van de Nederlands taal? Dyslexie? Dan kun je nu snel en op een leuke manier je taalvaardigheid verbeteren. Uit onderzoek blijkt dat 95% van de dyslexie mensen baat hebben bij goed taalonderwijs. Vooral spelling en grammatica zijn niet zo erg moeilijk om te leren. Het gaat vooral om goede uitleg, en veel oefenen. Ik heb veel ervaring in het helpen van cursisten die problemen ondervinden met taalgebruik.
Leesvaardigheid, schrijfvaardigheid, stijl, creatief taalgebruik. Alles kan en mag in de lessen. Door mijn Montessori achtergrond heb ik ervaring in maatwerklessen. Boek nu een proefles!
verified badge
De lestijd verschilt per leerling, soms heeft een leerling meer tijd nodig. Mijn leermethodes zijn eigenlijk heel simpel, ik leg de lesstof uit door middel van een PowerPoint. Hierin leg ik de lesstof uit met wat tips en tricks Vervolgens maken we wat opdrachten om zo de lesstof toe te passen. Na ongeveer 2 weken zal ik de behandelde lesstof toetsen om te kijken waar het niveau dan ligt. Leerlingen geven natuurlijk eerst aan waar zij moeite mee hebben, daarom maak ik ook weleens gebruik van schoolboeken. Ik geef les aan leerling op het VMBO (leerjaar 1 tot 4) en de Havo (leerjaar 1 tot 4).
verified badge
Wil je een persoonlijke brief of e-mail schrijven, maar weet je de juiste woorden niet te vinden?
Heb je moeite met zinsopbouw, grammatica of andere taalkundige zaken?
Wil je graag dat er iemand met je meeleest, voor je je brief opstuurt?
Heb je begeleiding nodig bij het schrijven van een sollicitatiebrief?
Moet je een overheidsinstantie schriftelijk benaderen?
verified badge
Voor de Nederlandse taal wordt er lesgegeven op het gebied van spelling, grammatica, (begrijpend)lezen en schrijven. De lessen kunnen ook gebruikt worden voor het schrijven een werkstuk/verslag of scriptie.

** Deze les is ook mogelijk voor beginners welk de Nederlandse taal nog niet machtig zijn.
verified badge
Ik help leerlingen om de vakken op school beter te begrijpen. Ik heb al heel veel ervaring met bijles geven en het onderwijs. Al mijn leerlingen geven aan dat ze mij een erg prettige docent vinden met een duidelijke uitleg en veel geduld. Ik pas me aan op het niveau van het kind en zal door middel van veel voorbeelden, een duidelijke uitleg en mijn eigen ervaring van de middelbare school, de leerlingen zo goed mogelijk helpen. Ik help leerlingen om zelfverzekerd te zijn in de leerstof!
verified badge
Met meer dan 20 jaar ervaring heb ik zowel basis- als voortgezet onderwijs gegeven op particuliere en openbare scholen. Gedurende deze tijd heb ik gewerkt met tweedetaalstudenten Engels en met studenten met leerproblemen.

Daarnaast kan ik u helpen uw kind te helpen zijn organisatorische vaardigheden te verbeteren.

Houd er rekening mee dat ik uitsluitend bijlessen aanbied in Amsterdam en niet in de omliggende gebieden.
verified badge
Jouw kennis van de Engelse taal uitbreiden, verbeteren en meer zelfvertrouwen krijgen? Dat kan! Met mijn afwisselende lessen conversatie, afgewisseld met lezen, luisteren en korte testen bouwen we spelenderwijs aan een betere uitspraak en begrip. De lessen worden aangepast aan jouw behoeften en we kunnen zeker ook aan specifieke doelen werken.
Ik heb meer dan 40 jaar ervaring met de Engelse taal, heb > 16 jaar gewoond in Zuid West Engeland en vele jaren gewerkt in het bedrijfsleven zowel in de UK als in Nederland. Met veel -hands on- ervaring met de taal en het intern verbeteren van het taalgebruik van de internationale collega's (Thailand, Filippijnen, Nederlanders etc).heb ik nu ook een TEFL/TESOL Teaching Certificate en heb mij inmiddels toegelegd op lesgeven.

Ook geef ik graag les en bijles in de Nederlandse taal voor anderstaligen, NT2 en help u graag bij het verbreden van kennis van niet alleen de taal maar ook Nederlandse gewoonten en tradities. Ook kunt u bij mij terecht voor CNAVT Examens, dit zijn Erkende Examens Nederlands. U kunt zich nu alvast gaan voorbereiden met lessen voor een examen in November 2026 op A-2 of B-1 niveau.
verified badge
Engelse lessen zijn een geweldige manier om je taalvaardigheid te verbeteren. Je kunt grammatica leren, woordenschat vergroten en oefenen met spreken en schrijven in het Engels. Het is een leuke en interactieve manier om vloeiend Engels te worden!
verified badge
Perfectioneer uw Engelse vaardigheden met een native speaker uit Schotland. Of u nu op zoek bent naar extra hulp met schoolwerk, of uw zelfvertrouwen in uw Engelse communicatie wilt vergroten, als gekwalificeerde TEFL-docent kan ik u helpen door op maat gemaakte lessen en cursussen aan te bieden.
verified badge
Hoi! Mijn naam is Willeke en ik werk als orthopedagoog. In mijn werk én daarbuiten vind ik het ontzettend leuk om kinderen en jongeren op een geduldige, creatieve en positieve manier te helpen groeien. Ik geloof dat ieder kind kan leren, als je maar de juiste ondersteuning krijgt.

Tijdens de bijles of huiswerkbegeleiding probeer ik altijd aan te sluiten bij wat jij al kunt. Met kleine hulpjes, inzichten en hints daag ik je uit om zélf tot het antwoord te komen. Dat is niet alleen leerzaam, maar ook een echte boost voor je zelfvertrouwen!

Ik heb daarnaast ervaring in de begeleiding van kinderen met o.a. dyslexie, hoogbegaafdheid, concentratieproblemen en (faal)angst.

Ik geef bijles in alle vakken van de basisschool. Voor middelbare scholieren kan ik helpen met de vakken:
Nederlands
Geschiedenis
Aardrijkskunde
Frans
Duits
Filosofie
Latijn
Heb je vragen of wil je weten of ik bij jou pas? Stuur gerust een berichtje, ik denk graag met je mee!
verified badge
Sport & voeding – leren over een gezonde leefstijl
Naast schoolvakken besteden we aandacht aan bewegen en gezonde voeding. Want een gezond lichaam helpt bij beter leren en meer energie.

Koken uit verschillende keukens – leren in de praktijk
Samen ontdekken we verschillende culturen door te koken. Ondertussen leren we rekenen (wegen, meten), lezen (recepten volgen) en samenwerken. Zo wordt leren leuk, praktisch en betekenisvol.

Persoonlijke aandacht staat centraal
Ieder kind is anders. Daarom pas ik mijn begeleiding aan op het niveau en tempo van het kind. Mijn doel is niet alleen betere cijfers, maar ook meer zelfvertrouwen.
message icon
Contacteer Rebecca
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Hallo! Ik ben geboren in Hanoi, heb twee jaar in Engeland gewoond en woon nu al negen jaar in Amsterdam. Bijles geven in het Vietnamees is mijn passie en ik zet me volledig in om mijn studenten een geweldige leerervaring te bieden.

In deze les maak je kennis met verschillende aspecten van het Vietnamese alfabet, grammatica en spelling. Aan het eind van elke les geef ik ook spreekoefeningen. Deze les is bedoeld voor degenen onder u die geïnteresseerd zijn in de Vietnamese taal en de Vietnamese cultuur.

Voor elk onderwerp wordt nieuwe woordenschat besproken. Mijn studieachtergrond ligt in Wiskunde en Statistiek, dus met de combinatie van talen kun je 'een beetje' redeneerlogica verwachten achter alle lessen die ik geef (wat volgens mij ook enige structuur aan de lessen geeft)!
verified badge
Als moedertaalspreker Arabisch uit Syrië met een achtergrond in muziek en fotografie, breng ik een creatieve en meeslepende aanpak in taalonderwijs. Mijn lessen zijn afgestemd op de behoeften van elke student, met de nadruk op spreek-, lees- en schrijfvaardigheden. Deze Arabische taalcursus is ontworpen voor leerlingen van alle niveaus, van absolute beginners tot degenen die hun vaardigheden willen perfectioneren. Of je nu zelfverzekerd wilt spreken met moedertaalsprekers, Arabische literatuur wilt begrijpen of het rijke culturele erfgoed van de Arabische wereld wilt verkennen, deze cursus heeft iets voor jou!
Wij bieden zowel lessen aan in Amsterdam als online
verified badge
Franse taal is erg mooi maar ook wel ingewikkeld, ik ben bijna afgestuurde filoloog in franse taal. Toen ik besloot dit te studeren was frans een vak waarin ik nooit goed was en zelfs een hekel had. Tot ik het besloot om te studeren en het als een challenge zag, heb heel veel geleerd in mijn studie en heb 5-6 maanden ook in frankrijk geleefd en gestudeerd.
verified badge
Engels is de belangrijkste taal van de wereld; het is een taal waarin de meeste mensen met elkaar communiceren. De meeste podcasts, boeken, films en series zijn dan ook vaak gemaakt in deze prachtige taal. Daarom is het tegenwoordig ontzettend belangrijk om goed Engels te kunnen spreken en luisteren. Je kunt eigenlijk niet vroeg genoeg beginnen met het bestuderen van het Engels. Daarom ben ik er voor jou, als jij je Engels tot een hoger niveau wil brengen - hoe jong of oud je ook bent. In mijn lessen gaan we of via de webcam of op een locatie ergens in Amsterdam of bij jou thuis zoveel mogelijk aan de slag met deze belangrijke en bijzondere taal; woordenschat, spreekvaardigheid, accenten, interessante teksten zullen we allemaal doornemen en heel goed oefenen met mij als docent zodat je straks ook feilloos kunt converseren in het Engels!!
verified badge
Heb je moeite met een van de onderdelen van de Nederlands taal? Dyslexie? Dan kun je nu snel en op een leuke manier je taalvaardigheid verbeteren. Uit onderzoek blijkt dat 95% van de dyslexie mensen baat hebben bij goed taalonderwijs. Vooral spelling en grammatica zijn niet zo erg moeilijk om te leren. Het gaat vooral om goede uitleg, en veel oefenen. Ik heb veel ervaring in het helpen van cursisten die problemen ondervinden met taalgebruik.
Leesvaardigheid, schrijfvaardigheid, stijl, creatief taalgebruik. Alles kan en mag in de lessen. Door mijn Montessori achtergrond heb ik ervaring in maatwerklessen. Boek nu een proefles!
verified badge
De lestijd verschilt per leerling, soms heeft een leerling meer tijd nodig. Mijn leermethodes zijn eigenlijk heel simpel, ik leg de lesstof uit door middel van een PowerPoint. Hierin leg ik de lesstof uit met wat tips en tricks Vervolgens maken we wat opdrachten om zo de lesstof toe te passen. Na ongeveer 2 weken zal ik de behandelde lesstof toetsen om te kijken waar het niveau dan ligt. Leerlingen geven natuurlijk eerst aan waar zij moeite mee hebben, daarom maak ik ook weleens gebruik van schoolboeken. Ik geef les aan leerling op het VMBO (leerjaar 1 tot 4) en de Havo (leerjaar 1 tot 4).
verified badge
Wil je een persoonlijke brief of e-mail schrijven, maar weet je de juiste woorden niet te vinden?
Heb je moeite met zinsopbouw, grammatica of andere taalkundige zaken?
Wil je graag dat er iemand met je meeleest, voor je je brief opstuurt?
Heb je begeleiding nodig bij het schrijven van een sollicitatiebrief?
Moet je een overheidsinstantie schriftelijk benaderen?
verified badge
Voor de Nederlandse taal wordt er lesgegeven op het gebied van spelling, grammatica, (begrijpend)lezen en schrijven. De lessen kunnen ook gebruikt worden voor het schrijven een werkstuk/verslag of scriptie.

** Deze les is ook mogelijk voor beginners welk de Nederlandse taal nog niet machtig zijn.
verified badge
Ik help leerlingen om de vakken op school beter te begrijpen. Ik heb al heel veel ervaring met bijles geven en het onderwijs. Al mijn leerlingen geven aan dat ze mij een erg prettige docent vinden met een duidelijke uitleg en veel geduld. Ik pas me aan op het niveau van het kind en zal door middel van veel voorbeelden, een duidelijke uitleg en mijn eigen ervaring van de middelbare school, de leerlingen zo goed mogelijk helpen. Ik help leerlingen om zelfverzekerd te zijn in de leerstof!
verified badge
Met meer dan 20 jaar ervaring heb ik zowel basis- als voortgezet onderwijs gegeven op particuliere en openbare scholen. Gedurende deze tijd heb ik gewerkt met tweedetaalstudenten Engels en met studenten met leerproblemen.

Daarnaast kan ik u helpen uw kind te helpen zijn organisatorische vaardigheden te verbeteren.

Houd er rekening mee dat ik uitsluitend bijlessen aanbied in Amsterdam en niet in de omliggende gebieden.
verified badge
Jouw kennis van de Engelse taal uitbreiden, verbeteren en meer zelfvertrouwen krijgen? Dat kan! Met mijn afwisselende lessen conversatie, afgewisseld met lezen, luisteren en korte testen bouwen we spelenderwijs aan een betere uitspraak en begrip. De lessen worden aangepast aan jouw behoeften en we kunnen zeker ook aan specifieke doelen werken.
Ik heb meer dan 40 jaar ervaring met de Engelse taal, heb > 16 jaar gewoond in Zuid West Engeland en vele jaren gewerkt in het bedrijfsleven zowel in de UK als in Nederland. Met veel -hands on- ervaring met de taal en het intern verbeteren van het taalgebruik van de internationale collega's (Thailand, Filippijnen, Nederlanders etc).heb ik nu ook een TEFL/TESOL Teaching Certificate en heb mij inmiddels toegelegd op lesgeven.

Ook geef ik graag les en bijles in de Nederlandse taal voor anderstaligen, NT2 en help u graag bij het verbreden van kennis van niet alleen de taal maar ook Nederlandse gewoonten en tradities. Ook kunt u bij mij terecht voor CNAVT Examens, dit zijn Erkende Examens Nederlands. U kunt zich nu alvast gaan voorbereiden met lessen voor een examen in November 2026 op A-2 of B-1 niveau.
verified badge
Engelse lessen zijn een geweldige manier om je taalvaardigheid te verbeteren. Je kunt grammatica leren, woordenschat vergroten en oefenen met spreken en schrijven in het Engels. Het is een leuke en interactieve manier om vloeiend Engels te worden!
verified badge
Perfectioneer uw Engelse vaardigheden met een native speaker uit Schotland. Of u nu op zoek bent naar extra hulp met schoolwerk, of uw zelfvertrouwen in uw Engelse communicatie wilt vergroten, als gekwalificeerde TEFL-docent kan ik u helpen door op maat gemaakte lessen en cursussen aan te bieden.
verified badge
Hoi! Mijn naam is Willeke en ik werk als orthopedagoog. In mijn werk én daarbuiten vind ik het ontzettend leuk om kinderen en jongeren op een geduldige, creatieve en positieve manier te helpen groeien. Ik geloof dat ieder kind kan leren, als je maar de juiste ondersteuning krijgt.

Tijdens de bijles of huiswerkbegeleiding probeer ik altijd aan te sluiten bij wat jij al kunt. Met kleine hulpjes, inzichten en hints daag ik je uit om zélf tot het antwoord te komen. Dat is niet alleen leerzaam, maar ook een echte boost voor je zelfvertrouwen!

Ik heb daarnaast ervaring in de begeleiding van kinderen met o.a. dyslexie, hoogbegaafdheid, concentratieproblemen en (faal)angst.

Ik geef bijles in alle vakken van de basisschool. Voor middelbare scholieren kan ik helpen met de vakken:
Nederlands
Geschiedenis
Aardrijkskunde
Frans
Duits
Filosofie
Latijn
Heb je vragen of wil je weten of ik bij jou pas? Stuur gerust een berichtje, ik denk graag met je mee!
verified badge
Sport & voeding – leren over een gezonde leefstijl
Naast schoolvakken besteden we aandacht aan bewegen en gezonde voeding. Want een gezond lichaam helpt bij beter leren en meer energie.

Koken uit verschillende keukens – leren in de praktijk
Samen ontdekken we verschillende culturen door te koken. Ondertussen leren we rekenen (wegen, meten), lezen (recepten volgen) en samenwerken. Zo wordt leren leuk, praktisch en betekenisvol.

Persoonlijke aandacht staat centraal
Ieder kind is anders. Daarom pas ik mijn begeleiding aan op het niveau en tempo van het kind. Mijn doel is niet alleen betere cijfers, maar ook meer zelfvertrouwen.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Rebecca