facebook
favorite buttonMarkeer als favoriet
favorite buttonMarkeer als favoriet
van16.00EUR/ h

Intensieve cursus Spaans. Wil je echt Spaans leren? Ga deze uitdaging aan.

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Wil je echt Spaans leren?
Ga dan de uitdaging aan, we beginnen meteen. Jij kiest je eigen schema, we bespreken kort je leerstijl en dan gaan we van start.
Onze basismodule heeft 3 niveaus.
Inleidend
Niveau 1
Niveau 2.
Met lezingen, dialogen, grammaticapunten, werkwoorden en meer.
Wanneer u deze 3 niveaus voltooit, kunt u een basisgesprek in het Spaans voeren.
De uitdaging: Spaans spreken in 150 uur – is dat mogelijk? Ga de uitdaging aan en laten we meteen aan de slag gaan.

Extra informatie

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Meegeleverd materiaal:
-Lesboek
-Lijst met werkwoorden
-Audio (uitspraak van werkwoorden en dialogen)
- leskaart

Locatie

Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Groningen, Nederland

|
Use ctrl + wheel to zoom!
+

Algemene info

suitcase iconVaardigheden:
School, Spaans voor volwassenen
Leeftijd:
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
60 minuten
De les wordt gegeven in:Spaans, Engels, Nederlands

Over

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Hallo allemaal! Mijn naam is Leonel. Ik help al drie jaar mensen om van nul naar Spaans te gaan. Het is altijd een genot om de vooruitgang te zien die mijn leerlingen boeken.
Mijn passie voor talen heeft ertoe geleid dat ik Engels, Frans en een beetje Spaans heb geleerd.

Gedurende deze tijd ben ik erachter gekomen hoe moeilijk het is om de taal te leren en dat studenten niet altijd over de juiste motivatie en methodologie beschikken. Daarom heb ik het volgende ontwikkeld:
"Latin American Alliance" is een Spaanse academie die Spaans 123 aanbiedt met een eenvoudig doel: ervoor zorgen dat leerlingen Spaans leren spreken.
Deze cursus omvat het volgende materiaal.
- Lesboek voor inleidend niveau, niveau 1 en niveau 2.
- lijst met regelmatige en onregelmatige werkwoorden
- Audio (uitspraak van werkwoorden en dialogen)
- een leskaart (wij houden de voortgang van de lessen bij).
We halen het maximale uit elke sessie en we zullen vooral veel plezier hebben.

Je kunt op elk moment instappen. Zodra je besluit te beginnen, volgt er een introductiegedeelte waarin we je situatie, je verwachtingen en je leerstijl bespreken. We zorgen voor je studiemateriaal en je bent klaar om de uitdaging aan te gaan!

Opleiding

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
- Bachelordiploma Talen (Nationale Autonome Universiteit van Nicaragua).
- Meer dan 3 jaar Spaans lesgeven aan mensen van verschillende nationaliteiten
- Grondlegger van het Spaans 123.

Leservaring

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Bachelordiploma Talen (Nationale Autonome Universiteit van Nicaragua).
- Meer dan 3 jaar Spaans lesgeven aan mensen van verschillende nationaliteiten
- Grondlegger van het Spaans 123.

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Leonel snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  Maandag om 1:00
  Dinsdag om 1:00
  Woensdag om 1:00
  Donderdag om 1:00
  Vrijdag om 1:00
  Zaterdag om 1:00
  Zondag om 1:00
2
  Maandag om 2:00
  Dinsdag om 2:00
  Woensdag om 2:00
  Donderdag om 2:00
  Vrijdag om 2:00
  Zaterdag om 2:00
  Zondag om 2:00
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  
  
5
  
  
  
  
  
  
  
6
  
  
  
  
  
  
  
7
  
  
  
  
  
  
  
8
  
  
  
  
  
  
  
9
  
  
  
  
  
  
  
10
  
  
  
  
  
  
  
11
  
  
  
  
  
  
  
12
  
  
  
  
  
  
  
13
  
  
  
  
  
  
  
14
  
  
  
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 16€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds juni 2025

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  Maandag om 1:00
  Dinsdag om 1:00
  Woensdag om 1:00
  Donderdag om 1:00
  Vrijdag om 1:00
  Zaterdag om 1:00
  Zondag om 1:00
2
  Maandag om 2:00
  Dinsdag om 2:00
  Woensdag om 2:00
  Donderdag om 2:00
  Vrijdag om 2:00
  Zaterdag om 2:00
  Zondag om 2:00
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  
  
5
  
  
  
  
  
  
  
6
  
  
  
  
  
  
  
7
  
  
  
  
  
  
  
8
  
  
  
  
  
  
  
9
  
  
  
  
  
  
  
10
  
  
  
  
  
  
  
11
  
  
  
  
  
  
  
12
  
  
  
  
  
  
  
13
  
  
  
  
  
  
  
14
  
  
  
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 16€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina


Jaume
SPAANSE BIJLESSEN VOOR BEGINNERS EN/OF GEVORDERDEN
Leer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier! Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen. In de lessen behandelen we: Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier. Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen. Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften. Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken. Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!

Erika
Spaanse en Engelse lessen met Erika in België :)
Lesgeven is mijn passie en als moedertaalspreker heb ik het genoegen gehad om in contact te komen met studenten over de hele wereld. Mijn ervaringen in Tsjechië zijn daar een voorbeeld van, want daar gaf ik les in het Engels aan kinderen. We kunnen ons verdiepen in de complexiteit van communicatie, waarbij we ons richten op wat voor u belangrijk is. Ik bereid studenten voor op tests als DELE en SIELE, waarbij ik mijn aanpak afstem op uw unieke doelen, of het nu gaat om het behalen van een examen, het verkennen van de wereld of gewoon het verdiepen in taal en cultuur. Mijn lessen hebben een informele wending: we kunnen rondlopen, een kopje koffie of thee pakken en leren een plezierige ervaring maken. Het beste deel voor mij is wanneer studenten hun dankbaarheid uiten voor onze tijd samen. Ik geloof dat taal meer is dan alleen woorden en ik kijk ernaar uit om mijn perspectief met u te delen. Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en samen aan deze taalreis te beginnen!

Nouhaila
Huiswerkbegeleiding: Huiswerkbegeleiding met een glimlach – Persoonlijke ondersteuning voor studenten
Deze cursus is bedoeld voor leerlingen in het basisonderwijs, voortgezet onderwijs en zelfs aan de universiteit die ondersteuning nodig hebben bij hun huiswerk, hun lessen beter willen begrijpen of zich willen voorbereiden op examens. Ik bied persoonlijke begeleiding in een vriendelijke en ondersteunende omgeving om studenten te helpen: Begrijp instructies en voltooi oefeningen Moeilijke concepten herhalen en versterken Ontwikkel effectieve studiegewoonten Vertrouwen opbouwen en onafhankelijker worden 📚 Ik kan helpen met verschillende vakken (talen, geesteswetenschappen, etc.), afhankelijk van het niveau. 💡 Mijn doel: ervoor zorgen dat leerlingen zich nooit meer alleen voelen met hun huiswerk en dat ze weer plezier krijgen in leren. Afhankelijk van uw voorkeur zijn de lessen fysiek of online beschikbaar. Neem gerust contact met ons op om uw specifieke behoeften of die van uw kind te bespreken! Deze cursus is bedoeld voor leerlingen van de basisschool, middelbare school of universiteit die ondersteuning nodig hebben bij het maken van hun huiswerk, het beter begrijpen van de lessen of het voorbereiden op een examen. Ik bied op maat gemaakte begeleiding, in een zorgzame en aanmoedigende sfeer, voor: De instructies en oefeningen begrijpen Begrippen die niet zijn verworven, herzien Effectieve werkmethoden ontwikkelen Verwerf autonomie en zelfvertrouwen 📚 Ik kan lesgeven in verschillende vakken (talen, geesteswetenschappen, etc.), afhankelijk van het niveau. 💡 Mijn doel: dat de leerling zich nooit meer alleen voelt als het om zijn huiswerk gaat en dat hij weer plezier in leren krijgt. Cursussen zijn beschikbaar in persoon of online, afhankelijk van uw voorkeuren. Neem gerust contact met mij op om de specifieke behoeften van uw kind te bespreken!

Adunola
Leer hoe je smakelijke maaltijden kookt, om jezelf te inspireren en ook gemotiveerd te zijn om de innerlijke kracht te krijgen om goede resultaten te behalen.
Ik ben een gepassioneerde kok die graag anderen wil helpen en machtigen om lekkere en gezonde maaltijden te koken. Met veel kookervaringen en zelfs deelname aan kookwedstrijden en koken om geld in te zamelen voor vrijwilligersorganisaties. Ik geloof dat ik alles in huis heb om geïnteresseerden te stimuleren, coachen en motiveren en kennis over te dragen. Ik hoop uw verzoek snel te lezen. Dank u

Sanghee
Koreaanse cursus/Online Koreaans/Makkelijke Koreaans/Laten we plezier hebben met Koreaans leren!/TOPIK
Hallo allemaal, Ik heet Sanghee en mijn moedertaal is Koreaans. Ik heb een certificaat voor Koreaans lerares onderwijs programma en bijna 4 jaar voor Koreaans onderwijs. Ik heb heel veel leerlingen van andere landen les gegeven. Voor wat betreft lesgeven, zou ik graag jouw Koreans niveau vragen. Als je niet Koreaans kan, kunnen we het Koreaanse alfabet "Hangul" leren. Daarna is je klas gericht op jouw niveau en tempo. Ik gebruik Koreaanse schoolboeken voor de klas dus je kunt het stap voor stap leren. Ik geef je veel kansen om elke les Koreaans te spreken dus we kunnen spraak in het Koreaans oefenen. Elke les bestaat uit spreken, lezen, schrijven en luisteren (Taal vaardigheiden) Grammatica en woorden ook. Je kunt jouw Koreaanse vaardigheid verbeteren. Bovendien, kunnen we ook over Koreaanse cultuur praten. Voor wat betreft de klas, kunnen we een geschikte tijdslot vinden. Je kunt om een groepsklas met jouw vrienden of familie vragen (hetzelfde niveau) Dankje voor het lezen en Ik hoop dat ik je snel zie.

Georgette
Duits , Engels, Frans en Spaans voor beginnelingen, gemiddeld en gevorderden
Ik help zowel voor privé doeleinden, zakelijk en voor school. Mijn lessen zijn vooral resultaatgericht. Het is mijn bedoeling om op een aangename manier een maximum resultaat te bereiken.. Ik heb reeds veel kinderen, jongeren en volwassenen geholpen. Ik pas me aan aan het niveau en het beoogde resultaat Ik hou mijn lessen afwisselend maar toch uitdagend. Ik geef ook heel graag les aan studenten. Ik kan bij hen de gemiste basiskennis bijbrengen, terwijl ik ook werk aan de nieuwe te verwerven kennis. Ik doe mijn werk met passie en 100% motivatie. Ik word gelukkig om te zien dat mijn leerlingen ook genieten van hun vooruitgang. Daarom heb ik ook een heel goede band met mijn leerlingen.

Nicole
Bijlessen talen: Nederlands, Engels, Spaans, Frans en Slowaaks en bijles piano
Welkom, Leuk dat je bijles wilt volgen! Graag wil ik je online begeleiden in de vakken zodat je nog betere cijfers haalt. Elke positieve stap die je zet, telt mee voor een betere "nu" en "morgen", je kunt het! ☀️ Mijn naam is Nicole (1993), ik heb HBO opleiding International Business and Languages succesvol afgerond en ik heb in Tenerife (Spanje) stage gedaan. Voor mijn HBO opleiding heb ik o.a. Spaans, Engels, Frans, marketing, online marketing en interculturele communicatie gevolgd. Door mijn sterke interesse voor de Spaanse taal en mijn stage in Spanje, heb ik in het eerste jaar op HBO vrijstelling gekregen en negens en tienen gehaald in het tweede en derde jaar van mijn studie. Ik ben tweetalig opgevoed: Nederlands en Slowaaks en ik heb grote interesse in talen en culturen. In 2020 ben ik mijn eigen YouTube kanaal begonnen en ik heb veel ervaring opgedaan in social media marketing, het maken van eigen website, video's bewerken. Mijn video's gaan over lifestyle, fashion, beauty en reizen. In mijn vrije tijd ben ik veel bezig met piano spelen en het maken van content over lifestyle op social media kanalen. Ik vind het erg leuk om andere mensen te helpen. In verband met medische redenen ben ik momenteel eigenlijk alleen online beschikbaar en is voor mij lastig om te reizen. Mijn excuses hiervoor! Graag zou ik je online willen begeleiden via Google Meet of Microsoft Teams. Graag zou ik naar de mogelijkheden met jou willen bespreken. De tarieven zijn bespreekbaar en de momenten van bijlessen ook. In de avonden en weekenden mogelijk. Welcome, Thank you for reading my profile! It's great that you want to take extra classes. I would like to guide you online in the subjects so that you get even better grades. Every positive step you take counts for a better "now" and "tomorrow", you can do this! ☀️ My name is Nicole (1993). I studied bachelor International Business and Languages and I did my internship in Tenerife, Spain. The subjects included English, Spanish, French, (online) marketing and Intercultural Communication. My passions are music, languages, video editing, travel and dancing. I am bilingual: Dutch & Slovak Due to medical reasons, I am currently only available online and it is difficult for me to travel. My apologies for this! I would like to guide you online via Google Meet or Microsoft Teams. I would like to discuss the possibilities with you. The prices are negotiable and the moments of online tutoring as well. In the weekend and evening possible

Joyce
Online (bij)lessen Spaans voor kinderen,tieners,volwassenen, senioren. Rekenen voor de basisschool.
Holaaa... Soy Joyce. Het is prettig om de taal te kunnen spreken van het land waarop je met vakantie bent of waarin je woont. Wil je Spaans leren?Dat kun je bij mij Ik geef sinds 2004 Spaans. Dáárvoor gaf ik les op een basisshool en kan kinderen op weg helpen met rekenen.

Olga
Bijles wiskunde en Engels voor de basisschool. Remedial Therapeuten
Online remedial therapy. Ondersteuning met Engels en rekenen op de basisschool. Ondersteuning met Engels bij lezen, begrijpend lezen en expressief schrijven. Online lessen op maat kunnen helpen bij huiswerk of een individueel therapieprogramma opstellen.

Laura
Spaanse leraar voor buitenlanders, kinderen, jongeren en volwassenen
Hola !! Que tal? Ik geef al 10 jaar les in Spaans en ik pas me aan elk niveau en elke behoefte aan. Ik geef Spaanse lessen ter ondersteuning van de studie, voor zakelijke doeleinden en voor dagelijkse gesprekken... met zeer goede resultaten. Ik heb een uitgebreide opleiding gevolgd en ben in het bezit van een ELE-kwalificatie. Ik kijk ernaar uit om samen met jou de Spaanse taal te leren en je te helpen je taaldoelen te bereiken. Ik help je Spaans als vreemde taal onder de knie te krijgen. Samen zorgen we ervoor dat het leren van Spaans een leuke en leerzame ervaring wordt.

Sofie
leren en studeren met ASS
Leren en studeren met ASS kan soms lastig zijn, omdat je het moeilijk kunt vinden om te plannen of om je te concentreren door prikkels om je heen. Het helpt om een vaste structuur en duidelijke afspraken te hebben, zodat je weet wat je kunt verwachten. Ook is het fijn om in een rustige en overzichtelijke omgeving te werken. Als je weet wat voor jou goed werkt, kun je leren makkelijker en minder stressvol maken. Ik kan jou hiermee helpen.

Lekhya
Bijles op maat voor kinderen (4–12 jaar): Nederlands,lezen,wiskunde,Engels,schrijven,huiswerkbegeleiding
Ben je op zoek naar extra hulp voor je kind? Ik begeleid kinderen van 4 tot 12 jaar op een rustige, speelse en positieve manier. Of het nu gaat om leren lezen, rekenen, taal of concentratie, ik pas mijn begeleiding aan op het niveau van het kind. Wat ik aanbied: Spelenderwijs leren voor kleuters (4–6 jaar) Huiswerkbegeleiding en uitleg op maat voor kinderen van 7–12 jaar Werken aan zelfvertrouwen en plezier in leren Geduldige en vriendelijke aanpak Aandacht voor elk kind, op zijn/haar tempo Mijn doel is dat kinderen zich veilig en gemotiveerd voelen tijdens het leren. Ik zorg voor een leuke sfeer waarin ze durven vragen stellen en fouten maken.

Senna
Huiswerkbegeleiding en voorbereiding bij toetsweken voor de middelbare school
Een extra steuntje nodig bij één of meerdere vakken of juist met het inplannen van huiswerk en het voorbereiden op een moeilijke toetsweek die eraan komt? Ik help je graag verder! Leren op een manier die bij jou past staat tijdens de bijlessen/huiswerkbegeleiding centraal. Tijdens de bijlessen gaan we op zoek naar een manier van leren en plannen die voor jou het beste werkt, waardoor je in de lessen fijn aan de slag kan en ook de vaardigheden hebt om hierna zelf mee verder te gaan. Het belangrijkst is dat jij de stof begrijpt en zelfverzekerd aan de slag kan! Voor de regio Leiden bed ik graag begeleiding aan in een persoonlijk contact (mede afhankelijk van jouw voorkeur!), buiten deze regio online. Heb je nog vragen? Stuur vooral een berichtje!

Annick
Bijlessen Frans / DELF diploma A1-B2 voorbereiding
Ik motiveer altijd mijn leerlingen om hun best te doen en tijdens de les in het Frans te praten. Ik geef altijd huiswerk om schrijfvaardigheden te oefenen. Vanaf B1 niveau spreken we over nieuws en cultuur, mijn lessen zijn altijd concreet en doelgericht. Herhalen is ook een deel van mijn lessen, zodat leerlingen met vertrouw nieuwe stof kunnen leren. Eindelijk bied ik ook Delf examen trainingen vanaf A1 tot B2 niveaus - een diploma die voor veel Hotelscholen nodig is en ook om in Franstalige landen te kunnen werken en studeren.

Candela
Privé (online) lessen Engels en Spaans voor alle niveaus en doeleinden!
Het leren van een nieuwe taal opent deuren naar nieuwe werelden, en mijn lessen zijn ontworpen om die reis zowel effectief als plezierig te maken. Als ervaren docent Engels en Spaans en taalkundige bied ik persoonlijke lessen aan, afgestemd op de behoeften van elke student, of je nu je spreekvaardigheid, schrijfvaardigheid, grammatica of uitspraak wilt verbeteren, of je wilt verdiepen in academische onderwerpen zoals taalkunde en literatuur. In onze lessen krijg je zelfvertrouwen, leer je praktische vaardigheden en ontwikkel je een dieper begrip van de taal door middel van boeiende activiteiten, conversatieoefeningen en persoonlijke feedback. Mijn aanpak combineert gedegen academische kennis met creatieve en dynamische lesmethoden, waarbij ik er altijd op gericht ben om leren betekenisvol, toegankelijk en motiverend te maken. Samen bouwen we een pad uit dat jou helpt jouw taaldoelen te bereiken - of het nu voor academische doeleinden, werk, reizen of persoonlijke verrijking is!