facebook
favorite button
member since icon
Sinds augustus 2026
Leraar sinds augustus 2026
Bijles natuurkunde, duidelijke uitleg, meer begrip en betere resultaten
course price icon
Van 41 € /h
arrow icon
Loop je vast bij natuurkunde? Vind je de formules lastig, weet je niet goed hoe je een opgave moet aanpakken of vallen je cijfers tegen? Ik help je graag om natuurkunde écht te begrijpen.

Ik ben docent natuurkunde en geef bijles aan middelbare scholieren. Tijdens mijn bijlessen kijken we niet alleen naar het juiste antwoord, maar vooral naar hoe je zelfstandig tot dat antwoord komt. We nemen moeilijke onderwerpen rustig door, oefenen samen met opgaven en werken aan een vaste aanpak waarmee je ook tijdens een toets verder kunt.

Waarmee kan ik je helpen?
- Uitleg van onderwerpen die je lastig vindt
- Samen oefenen met opgaven
- Voorbereiden op proefwerken, schoolexamens en het centraal examen
- Achterstanden wegwerken
- Beter leren omgaan met formules, grafieken en berekeningen
- Meer zelfvertrouwen krijgen in het vak

De lessen worden aangepast aan jouw niveau en wat jij op dat moment nodig hebt.
Mijn doel is uiteindelijk dat je mij steeds minder nodig hebt. Ik wil je niet alleen helpen om je volgende toets beter te maken, maar je ook leren hoe je natuurkunde moet aanpakken, zodat je daarna steeds zelfstandiger verder kunt.

Bijles kan zowel structureel, bijvoorbeeld één keer per week, als tijdelijk ter voorbereiding op een belangrijke toets of examen.

Interesse?
Stuur gerust een berichtje met je leerjaar, niveau en waar je bij natuurkunde tegenaan loopt. Dan kijken we samen wat ik voor je kan betekenen.
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Groningen, Nederland
  • In de omgeving van Winschoten, Nederland
Over
Hoi! Ik ben Maxim, een enthousiaste en geduldige docent met een grote interesse in natuurkunde, wetenschap en onderwijs. Ik vind het vooral leuk om ingewikkelde onderwerpen op zo'n manier uit te leggen dat het ineens wél logisch wordt.

In mijn lessen vind ik een ontspannen en persoonlijke sfeer belangrijk. Je hoeft bij mij niet bang te zijn om iets verkeerd te zeggen of een vraag meerdere keren te stellen. Iedereen leert op een andere manier en ik probeer mijn uitleg daarom altijd aan te passen aan de leerling. Tegelijkertijd werk ik graag doelgericht: we kijken samen naar wat je wilt bereiken en wat daarvoor nodig is.

Naast lesgeven speelt sport een belangrijke rol in mijn leven. Ik ben graag actief en houd van onder andere hardlopen, fietsen, zwemmen en fitness. De discipline en het doorzettingsvermogen die bij sporten horen, neem ik ook mee in mijn manier van lesgeven: vooruitgang hoeft niet in één keer te komen, zolang je maar blijft oefenen en steeds een stapje verder komt.

Daarnaast houd ik van schaken en geef ik schaakles aan jeugd. Ook daar vind ik het mooi om te zien hoe iemand door goede uitleg, oefenen en zelf nadenken steeds beter wordt.

Ik vind het belangrijk dat een leerling zich op zijn gemak voelt. Mijn doel is niet alleen om je te helpen een hoger cijfer te halen, maar vooral om ervoor te zorgen dat je de stof beter begrijpt, meer vertrouwen krijgt en uiteindelijk steeds zelfstandiger wordt.
Opleiding
Ik heb Environmental Sciences aan Wageningen University & Research gestudeerd, waar ik een brede wetenschappelijke achtergrond heb opgebouwd met onder andere natuurkunde, scheikunde en milieuwetenschappen. Daarnaast heb ik een educatieve minor afgerond, waarmee ik mij heb gespecialiseerd in het lesgeven.

Momenteel vervolg ik mijn ontwikkeling met de Master Science Education and Communication aan de Rijksuniversiteit Groningen, waarin wetenschap en onderwijs samenkomen.
Leservaring
Ik heb ervaring als docent natuurkunde (NaSk) in het voortgezet onderwijs, waar ik lesgeef aan mavo-leerlingen en leerlingen begeleid richting toetsen en examens. Daarnaast geef ik wekelijks schaakles aan jeugd. Hierdoor heb ik veel ervaring met het helder uitleggen van lastige onderwerpen en het aanpassen van mijn uitleg aan het niveau en de manier van leren van iedere leerling.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
message icon
Contacteer Maxim
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Maxim