facebook
favorite button
1/3
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds augustus 2020
Leraar sinds augustus 2020
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Zanglessen voor iedereen! Beginner tot gevorderde, uitgebreide technieken.
course price icon
Van 64 € /h
arrow icon
Altijd al een geweldige stem willen hebben? Of weet je dat je er een hebt en wil je er beter in worden? Of wil je gewoon lekker thuis liedjes kunnen zingen en genieten? Wat je ook zoekt, zolang je plezier wilt hebben in zingen, ben ik de leraar voor jou.

Genres: Pop, rock, jazz & blues, soul, singer / songwriter

Ik geef nu al tien jaar muziekles en ik ben er nog steeds net zo verliefd op als toen ik begon. Ik zie mijn leerlingen graag groeien. Samen gaan we op zoek naar wat je inspireert, wat je technisch ondersteunt, en vinden we jouw weg in het leren zingen. We zullen werken aan ademhaling, toon, stijl en het mentale spel dat hoort bij een zelfverzekerde zanger zijn en regelmatig oefenen. Ik richt me op het geven van een positieve leerervaring; Ik ga je kracht geven door je stap voor stap te leren, zodat je weet wat je proces is en je het zelf thuis of op een optreden kunt reproduceren. Bij interesse kunnen we ook aan songwriting werken en/of jezelf begeleiden op een instrument.

Jij bepaalt het tempo waarin we werken, jij bepaalt aan welke en welke stijl je wilt werken, jij bepaalt of je lessen van 30 of 60 minuten volgt en hoe regelmatig je deze volgt. Je krijgt oefeningen, bladmuziek en achtergrondtracks om thuis te oefenen. Je mag de les opnemen, zodat je alles kunt onthouden en je voortgang kunt horen. Als je wilt, kunnen we zelfs een professionele opname van je zang maken. Alles is mogelijk en alles wat we doen gaat in dialoog met elkaar. Of je nu elke week komt, of elke maand, het is aan jou, zolang je thuis de praktijk inoefent, maak je grote sprongen voorwaarts.

!! Het is mogelijk om met mij te werken aan uitgebreide vocale technieken zoals grommen en distortion !!
Extra informatie
Breng wat water of thee om te drinken.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • Boekhoutestraat, Ghent, Belgium
location type icon
Online vanuit België
Over
Ik ben zingend geboren en ben nooit gestopt. Mijn leven draait helemaal om muziek en dat plezier wil ik delen met andere mensen. Ik ben actief als zanger, muzikant, producer en ben tevens docent aan dé Academie in Ieper. Ik vind het heerlijk om mensen individueel te begeleiden, zodat we echt kunnen werken aan persoonlijke groei en waar de student naar op zoek is.
Opleiding
KASK / Conservatorium HoGent: Master Jazz-Voice:
In mijn masterproject heb ik me gericht op het mixen van verschillende genres jazz & rock.
Master Teacher in Music: afgestudeerd met grote distintie
Leservaring
2011 - Beginnen met lesgeven als zelfstandige
2016 - Diploma Master Jazz Zang, start als docent aan de academie
2017 - Docent Muziek
2017 - 2021: Docent zang-, band- en muziektheorie aan Kunstacademie Waregem
2018 - 2025: Docent Zang, Band, Songwriting en Muziektheorie aan dé Academie, Ieper
2025 - 2026: Docent zang en muziekkorps aan AMWD Aalter

Artistieke projecten: Celly Tubmaker, Hamanine, De Sirene
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Nederlands
Frans
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
leer direct baslijnen spelen en evolueer je eigen persoonlijke vocabulaire op de contrabas. Bij voorkeur jazz, maar alle stijlen zijn ok. Mail me op voorhand je favoriete contrabas liedjes door en ik selecteer de ideale songs eruit om direct mee aan de slag te gaan. Let's play!
verified badge
privé pianolessen in Jazz, Klassiek, Blues en popmuziek. Alle niveau's zijn welkom, van beginner tot gevorderde. Leer piano spelen op jou niveau en de stijl/nummers die jij wilt spelen. Een Geschoolde en gemotiveerde leerkracht.
Lessen gaan door in Gent, piano/keyboards/synthesizers aanwezig.
verified badge
PIANO

Fundering
We beginnen met de muziektheorie, melodie en akkoorden. Dit zijn de essentiële bouwstenen voor het maken van muziek.

Stijl
Vervolgens passen we stijlmiddelen toe om de muziek tot leven te brengen. Denk hierbij aan jazzakkoorden, bluesriffs, lopende baslijnen en meer.

Vaardigheden

We leren de vaardigheden (solo's, gehoortraining, begeleiding, improvisatie, lead sheets, analyse...)


Wanneer u deze aanpak volgt, zult u uiteindelijk de muziek die u speelt begrijpen en kunt u de technieken toepassen op honderden andere nummers.


CVT-COACHING

Hallo! Ik ben Tine, zangeres, zangdocent en zangcoach. Mijn passie is om zangers te helpen het maximale uit hun zangoefeningen te halen, zodat ze kunnen floreren, groeien en de krachtige performers en communicatoren worden die de wereld vandaag de dag nodig heeft.

Ik kan je helpen je stem te trainen en gezond te houden, je eigen unieke geluid te ontwikkelen, in verschillende stijlen te zingen, podiumangst te beheersen, authentiek te zijn op het podium, krachtige presentaties te geven, je doelen efficiënter te stellen en je te helpen deze te bereiken.

Het is mogelijk om alle geluiden uit alle stijlen/genres op een gezonde manier te creëren!

CVT-METHODE?

Zingen is niet zo moeilijk en iedereen kan leren zingen. CVT verdeelt de zangtechnieken in vier hoofdonderwerpen. Door elementen uit deze vier onderwerpen te combineren, kun je precies de klanken produceren die je wilt. Je kunt ook je specifieke problemen en fouten identificeren, en je kunt je concentreren op de technieken waaraan je wilt werken.

De vier hoofdonderwerpen zijn:

De drie algemene principes – om een gezonde geluidsproductie te garanderen
De vier zangmodi – om de 'versnelling' te kiezen waarin u wilt zingen.
Klankkleuren – om het geluid lichter of donkerder te maken.
Effecten – om specifieke geluidseffecten te bereiken.
verified badge
specialisatie : stemtechniek, inleving, eigen creatie (songwriting), improvisatie, meerstemmig zingen, experimenteel stemgebruik.

Genres: wereldmuziek, soul, jazz, pop

Lesgeefstijl: Fysieke bewustwording, mental coaching, zoeken naar eigen stem/creatieproces op eigen tempo
verified badge
>Willen jullie allemaal weten hoe Paul Potts of Susan Boyle zo kunnen zingen?
->Zing je in een koor en wil je je vocale vaardigheden verbeteren?
->Heb je een bepaalde manier nodig om je persoonlijkheid een stem te geven, maar niet
weet hoe?
->Heb je hulp nodig om je voor te bereiden op muziekexamens of wil je studeren
zingen en heb je iemand nodig om je stuk mee voor te bereiden?

Ik bied zanglessen aan in het DUITS en ENGELS en NEDERLANDS
-> -> momenteel vinden de lessen in Ghent, Antwerpen of Brussels plaats

De drie pijlers van mijn onderwijsfilosofie:
1. Lichaamsbewustzijn
2. Geniet van jezelf en je stem
3. de stem op de meest gezonde manier gebruiken!


Ik ben een klassiek geschoolde Stemdocent uit Duitsland en zing al jaren als concertsolist en in koren en weet wat het betekent om hees uit een repetitie te komen. Dat kunnen we voorkomen.

Ik geloof dat iedereen kan zingen en dat iedereen muzikaliteit in zich heeft.

Ik ben opgewonden om jou en je stem te leren kennen :)
verified badge
Nee, we vinden niet dat kunnen zingen absoluut noodzakelijk is voor acteurs. Niet elke acteur of actrice heeft ambitie om ook in een musical mee te spelen en er wordt niet in elke serie of film gezongen. Toch is vocalcoaching een goed idee... of je nu wilt leren zingen of niet!

Met jouw cursusgeld kan je wanneer je maar wilt meedoen aan eender welke van onze cursussen. Zo kan je niet alleen leren acteren, maar ook proeven van onze cursussen debat- en presentatietechnieken (onze tv-cursus), communicatie, zang, improvisatie, 'physical acting', leugendetectie, hypnose, regie, of schrijven! Natuurlijk blijft wel gelden: hoe meer je 1 bepaalde cursus volgt, hoe sneller je vooruitgaat.

Meer info

Wie ambitie heeft als zanger(es) of wie zijn of haar vaardigheden wil uitbreiden om zo gemakkelijker een rol in de wacht te kunnen slepen, komt al snel bij zanglessen terecht... maar ook wie niet van plan is om ooit songs ten berde te brengen, heeft veel baat bij vocalcoaching.

Vaak moet je lang op de set staan en dan is het belangrijk om jouw stem goed te gebruiken, zodat die niet vermoeid wordt en je na urenlange opnames even krachtig kunt praten als ervoor. Tenslotte is het erg handig om verschillende effecten te kunnen zetten op jouw stem. Denk maar aan het rasperige van Gollum in The Lord of the Rings, de blaffende uiteenzettingen van Samson, de volle stem van Kabouter Plop of de gegromde beledigingen die worden uitgewisseld in The Chronicles of Sabrina. Oordeelkundig gebruikte stemeffecten kunnen niet alleen personages meer kleur geven, ze zijn soms essentieel of komen bijna automatisch voort uit emotionele momenten. Ze correct kunnen gebruiken en er controle over behouden zonder dat je jouw stembanden beschadigt, is dus essentieel.

Wat je zoal leert

Net zoals dat bij bijna al onze cursussen het geval is, leren we je technieken uit verschillende benaderingen aan. Voor onze zanglessen zijn dat Speech Level Singing (SLS), Estill Voice Training (EVT) en Complete Vocal Technique (CVT).

Hier enkele dingen die de revue passeren:

• De overeenkomsten en verschillen tussen de drie grote zangtechnieken
• Steun gebruiken
• Het strottenhoofd, de lippen en andere organen die helpen met de stemproductie onder controle houden
• Necessary twang toevoegen
• Wel of geen lucht toevoegen
• Verschillende vocale modi (bij CVT): neutral, curbing, overdrive en edge.
• Allerlei verschillende stemeffecten, waaronder: creaking, distortion, grunting, rattling, screaming, vibrato en ornamentatie
• Voor acteurs: relatie tussen stemkleur, effecten en het spelen van allerlei personages
• Voor acteurs: de relatie tussen stemkle

Extra’s

• Hulp bij de cv
• Hulp bij opnames
• Hulp bij het kiezen van de juiste apparatuur
• Hulp met het vinden van audities
• Syllabus met pdf van het boek Complete Vocal Technique

Deelnemen doe je wanneer je maar wilt!
verified badge
Ik bied privé zanglessen aan in Gent met begeleiding van piano of gitaar. Kennis van notenleer is niet noodzakelijk, zin om te zingen en te werken is voldoende! We staan stil bij opwarming, techniek en intentie, maar het plezier van het zingen staat steeds voorop. Ook kan ik je leren hoe je jezelf kan begeleiden op gitaar of piano bij het zingen. We kunnen naast het zingen ook focussen op songwriting en ik kan je begeleiden in het schrijfproces en oefeningen aanbieden rond creatief schrijven.

Voor mij is zingen en muziek schrijven het leukste wat er is en ik help jou graag op weg om je eigen stem te ontdekken. Ik heb 13 jaar ervaring als professionele zangeres (Sophia plays Leonard Cohen, Ansatz der Maschine, Little Dots) en 8 jaar ervaring als zanglerares. Daarnaast heb ik ook veel ervaring in muziekeducatie met jonge kinderen en organiseerde ik een tijd muziekkampen voor kinderen van 4-9 jaar.
Aarzel niet om contact op te nemen, mocht je vragen hebben of graag samen aan de slag willen gaan!
verified badge
Hoi!
Ik ben Lies, een gepassioneerd muzikante die graag de kneepjes van het vak doorgeeft aan kinderen en jongeren.
In 2024 studeerde ik af aan het Koninklijk Conservatorium van Gent voor klarinet.

Aarzel niet om mij te contacteren wanneer je geïnteresserd bent om les bij mij te volgen.

Hopelijk tot snel!
verified badge
Droom jij ervan om te leren hoe je het beste uit jouw zangstem kan halen?
Aarzel niet en wees welkom om zonder enige verplichting even kennis te maken tijdens een proefles!
Je hoeft geen enkele ervaring of voorkennis te hebben, enkel een gezonde portie enthousiasme is vereist! ;)

Eens je de smaak te pakken hebt werken we aan stemtechniek, interpretatie, meerstemmig zingen, jezelf begeleiden op piano, podium presence,... dit allemaal aangepast aan jouw wensen en niveau.

Heel graag tot binnenkort!
verified badge
Ik beschouw het onderwijzen van zang en songwriting als een therapeutisch, holistisch proces, waarbij mijn studenten technieken en praktische hulpmiddelen leren die hen helpen hun vak aan te scherpen, maar ook psychologische blokkades overwinnen die hen tot grotere artiesten maken.
verified badge
Welkom in mijn speelse drumlessen op maat.

Graag help ik jou verder in wat jij maar leren wil op de drums.
Wil je werken op timing en techniek? Leren grooven en plezier maken? Misschien een beetje improviseren? Op een podium staan of helemaal niet?
Het kan allemaal en iedereen is welkom.

Plezier maken is wat hier centraal staat.

Heb je vragen, wil je graag een afspraak stuur mij gerust een berichtje via Apprentus

Tot snel
vele groetjes,
Wannes
verified badge
Ben je net beginnende zanger of zangeres of wil je je stem verder ontwikkelen en ontdekken wat je er nog allemaal mee kan? Wil je puur zangtechnisch bijleren of aan liedinterpretatie werken bij een bepaald nummer? Ben je je aan het voorbereiden op een auditie of concert en zoek je iemand die je daarbij kan helpen omdat die ene noot er net niet gemakkelijk genoeg uitkomt? Dan help ik je enorm graag verder!
Ik vind het belangrijk dat we op jouw eigen niveau verder gaan uitzoeken wat je allemaal kan, in een vertrouwde omgeving.
Ik help je met technieken die ik geleerd heb op mijn opleiding Musical theater maar ook met mijn eigen ervaringen als zangeres.
verified badge
Leer met en zonder partituur vrij worden in de wereld van de muziek.
Al spelende je gehoor trainen en sax leren spelen.
In een les leren we onder andere
klank maken op de sax, op het gehoor spelen, muziek lezen (van partituur spelen en interpreteren) en improviseren.
verified badge
*English in below*

<Nederlands>
Ik heb een masterdiploma in jazzpiano. Ik kan je elke muziekstijl leren die je wilt spelen. Zelfs als je nog niet weet wat je wilt spelen, help ik je om iets te vinden dat perfect bij jou past!

Je kunt bijvoorbeeld een van de volgende opties kiezen (combinaties zijn mogelijk):

Akkoorden om popsongs te spelen
Jazzimprovisatie
Componeren en arrangeren
Soundtracks van films of animaties
Muziektheorie (harmonisatie)
Natuurlijk kun je ook je eigen interesses aandragen als bovenstaande voorbeelden niet helemaal bij jou passen.

Over mij:
Ik geef al meer dan 10 jaar pianoles op een muziekschool en via privélessen. Mijn studenten variëren van kinderen van 5 jaar oud tot moeders van 45 jaar. Ik heb ook studenten begeleid die toelatingsexamens voor muziekscholen wilden doen (zowel middelbare scholen als conservatoria).

Dankzij mijn uitgebreide ervaring en brede muzikale vaardigheden ben ik ervan overtuigd dat ik de beste docent voor jou ben, ongeacht wat je zoekt!


<English>
I have a master diploma in jazz piano. I can teach you any style of music you want. Even if you don't know what you want to play, I will find the thing that fits you!

For example you can choose one of the examples (combinations possible)

1. chords to play pop songs
2. jazz improvisation
3. composing and arranging
4. OST from movie or animation
5. music theory (harmonization)


Of course you can also bring your own interests to the table if the above examples are not for you.

About me:
I have been teaching students at a music academy and as private lessons for more than 10 years. My students ranged from a 5 years old kid to 45 years old mom. This also included students that wanted to enter music schools (middle schools and colleges too).

Since I am very experienced and have a lot of different musical capabilities, whatever you expect, I will be the best teacher for you.
verified badge
Ik ben een Oekraïense zangeres en ik zing en geef al optredens sinds ik 5 jaar oud ben. Ik zal je begeleiden bij de ontwikkeling van je stem en de nodige technieken aanleren. We zullen praktische oefeningen om je stem te leren beheersen maar ook werken aan hoe je emotie en expressie kan overbrengen. We zullen werken aan de liedjes die jij leuk vindt, het belangrijkste is dat je plezier hebt terwijl je jouw vaardigheden ontwikkelt
message icon
Contacteer Celine
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
leer direct baslijnen spelen en evolueer je eigen persoonlijke vocabulaire op de contrabas. Bij voorkeur jazz, maar alle stijlen zijn ok. Mail me op voorhand je favoriete contrabas liedjes door en ik selecteer de ideale songs eruit om direct mee aan de slag te gaan. Let's play!
verified badge
privé pianolessen in Jazz, Klassiek, Blues en popmuziek. Alle niveau's zijn welkom, van beginner tot gevorderde. Leer piano spelen op jou niveau en de stijl/nummers die jij wilt spelen. Een Geschoolde en gemotiveerde leerkracht.
Lessen gaan door in Gent, piano/keyboards/synthesizers aanwezig.
verified badge
PIANO

Fundering
We beginnen met de muziektheorie, melodie en akkoorden. Dit zijn de essentiële bouwstenen voor het maken van muziek.

Stijl
Vervolgens passen we stijlmiddelen toe om de muziek tot leven te brengen. Denk hierbij aan jazzakkoorden, bluesriffs, lopende baslijnen en meer.

Vaardigheden

We leren de vaardigheden (solo's, gehoortraining, begeleiding, improvisatie, lead sheets, analyse...)


Wanneer u deze aanpak volgt, zult u uiteindelijk de muziek die u speelt begrijpen en kunt u de technieken toepassen op honderden andere nummers.


CVT-COACHING

Hallo! Ik ben Tine, zangeres, zangdocent en zangcoach. Mijn passie is om zangers te helpen het maximale uit hun zangoefeningen te halen, zodat ze kunnen floreren, groeien en de krachtige performers en communicatoren worden die de wereld vandaag de dag nodig heeft.

Ik kan je helpen je stem te trainen en gezond te houden, je eigen unieke geluid te ontwikkelen, in verschillende stijlen te zingen, podiumangst te beheersen, authentiek te zijn op het podium, krachtige presentaties te geven, je doelen efficiënter te stellen en je te helpen deze te bereiken.

Het is mogelijk om alle geluiden uit alle stijlen/genres op een gezonde manier te creëren!

CVT-METHODE?

Zingen is niet zo moeilijk en iedereen kan leren zingen. CVT verdeelt de zangtechnieken in vier hoofdonderwerpen. Door elementen uit deze vier onderwerpen te combineren, kun je precies de klanken produceren die je wilt. Je kunt ook je specifieke problemen en fouten identificeren, en je kunt je concentreren op de technieken waaraan je wilt werken.

De vier hoofdonderwerpen zijn:

De drie algemene principes – om een gezonde geluidsproductie te garanderen
De vier zangmodi – om de 'versnelling' te kiezen waarin u wilt zingen.
Klankkleuren – om het geluid lichter of donkerder te maken.
Effecten – om specifieke geluidseffecten te bereiken.
verified badge
specialisatie : stemtechniek, inleving, eigen creatie (songwriting), improvisatie, meerstemmig zingen, experimenteel stemgebruik.

Genres: wereldmuziek, soul, jazz, pop

Lesgeefstijl: Fysieke bewustwording, mental coaching, zoeken naar eigen stem/creatieproces op eigen tempo
verified badge
>Willen jullie allemaal weten hoe Paul Potts of Susan Boyle zo kunnen zingen?
->Zing je in een koor en wil je je vocale vaardigheden verbeteren?
->Heb je een bepaalde manier nodig om je persoonlijkheid een stem te geven, maar niet
weet hoe?
->Heb je hulp nodig om je voor te bereiden op muziekexamens of wil je studeren
zingen en heb je iemand nodig om je stuk mee voor te bereiden?

Ik bied zanglessen aan in het DUITS en ENGELS en NEDERLANDS
-> -> momenteel vinden de lessen in Ghent, Antwerpen of Brussels plaats

De drie pijlers van mijn onderwijsfilosofie:
1. Lichaamsbewustzijn
2. Geniet van jezelf en je stem
3. de stem op de meest gezonde manier gebruiken!


Ik ben een klassiek geschoolde Stemdocent uit Duitsland en zing al jaren als concertsolist en in koren en weet wat het betekent om hees uit een repetitie te komen. Dat kunnen we voorkomen.

Ik geloof dat iedereen kan zingen en dat iedereen muzikaliteit in zich heeft.

Ik ben opgewonden om jou en je stem te leren kennen :)
verified badge
Nee, we vinden niet dat kunnen zingen absoluut noodzakelijk is voor acteurs. Niet elke acteur of actrice heeft ambitie om ook in een musical mee te spelen en er wordt niet in elke serie of film gezongen. Toch is vocalcoaching een goed idee... of je nu wilt leren zingen of niet!

Met jouw cursusgeld kan je wanneer je maar wilt meedoen aan eender welke van onze cursussen. Zo kan je niet alleen leren acteren, maar ook proeven van onze cursussen debat- en presentatietechnieken (onze tv-cursus), communicatie, zang, improvisatie, 'physical acting', leugendetectie, hypnose, regie, of schrijven! Natuurlijk blijft wel gelden: hoe meer je 1 bepaalde cursus volgt, hoe sneller je vooruitgaat.

Meer info

Wie ambitie heeft als zanger(es) of wie zijn of haar vaardigheden wil uitbreiden om zo gemakkelijker een rol in de wacht te kunnen slepen, komt al snel bij zanglessen terecht... maar ook wie niet van plan is om ooit songs ten berde te brengen, heeft veel baat bij vocalcoaching.

Vaak moet je lang op de set staan en dan is het belangrijk om jouw stem goed te gebruiken, zodat die niet vermoeid wordt en je na urenlange opnames even krachtig kunt praten als ervoor. Tenslotte is het erg handig om verschillende effecten te kunnen zetten op jouw stem. Denk maar aan het rasperige van Gollum in The Lord of the Rings, de blaffende uiteenzettingen van Samson, de volle stem van Kabouter Plop of de gegromde beledigingen die worden uitgewisseld in The Chronicles of Sabrina. Oordeelkundig gebruikte stemeffecten kunnen niet alleen personages meer kleur geven, ze zijn soms essentieel of komen bijna automatisch voort uit emotionele momenten. Ze correct kunnen gebruiken en er controle over behouden zonder dat je jouw stembanden beschadigt, is dus essentieel.

Wat je zoal leert

Net zoals dat bij bijna al onze cursussen het geval is, leren we je technieken uit verschillende benaderingen aan. Voor onze zanglessen zijn dat Speech Level Singing (SLS), Estill Voice Training (EVT) en Complete Vocal Technique (CVT).

Hier enkele dingen die de revue passeren:

• De overeenkomsten en verschillen tussen de drie grote zangtechnieken
• Steun gebruiken
• Het strottenhoofd, de lippen en andere organen die helpen met de stemproductie onder controle houden
• Necessary twang toevoegen
• Wel of geen lucht toevoegen
• Verschillende vocale modi (bij CVT): neutral, curbing, overdrive en edge.
• Allerlei verschillende stemeffecten, waaronder: creaking, distortion, grunting, rattling, screaming, vibrato en ornamentatie
• Voor acteurs: relatie tussen stemkleur, effecten en het spelen van allerlei personages
• Voor acteurs: de relatie tussen stemkle

Extra’s

• Hulp bij de cv
• Hulp bij opnames
• Hulp bij het kiezen van de juiste apparatuur
• Hulp met het vinden van audities
• Syllabus met pdf van het boek Complete Vocal Technique

Deelnemen doe je wanneer je maar wilt!
verified badge
Ik bied privé zanglessen aan in Gent met begeleiding van piano of gitaar. Kennis van notenleer is niet noodzakelijk, zin om te zingen en te werken is voldoende! We staan stil bij opwarming, techniek en intentie, maar het plezier van het zingen staat steeds voorop. Ook kan ik je leren hoe je jezelf kan begeleiden op gitaar of piano bij het zingen. We kunnen naast het zingen ook focussen op songwriting en ik kan je begeleiden in het schrijfproces en oefeningen aanbieden rond creatief schrijven.

Voor mij is zingen en muziek schrijven het leukste wat er is en ik help jou graag op weg om je eigen stem te ontdekken. Ik heb 13 jaar ervaring als professionele zangeres (Sophia plays Leonard Cohen, Ansatz der Maschine, Little Dots) en 8 jaar ervaring als zanglerares. Daarnaast heb ik ook veel ervaring in muziekeducatie met jonge kinderen en organiseerde ik een tijd muziekkampen voor kinderen van 4-9 jaar.
Aarzel niet om contact op te nemen, mocht je vragen hebben of graag samen aan de slag willen gaan!
verified badge
Hoi!
Ik ben Lies, een gepassioneerd muzikante die graag de kneepjes van het vak doorgeeft aan kinderen en jongeren.
In 2024 studeerde ik af aan het Koninklijk Conservatorium van Gent voor klarinet.

Aarzel niet om mij te contacteren wanneer je geïnteresserd bent om les bij mij te volgen.

Hopelijk tot snel!
verified badge
Droom jij ervan om te leren hoe je het beste uit jouw zangstem kan halen?
Aarzel niet en wees welkom om zonder enige verplichting even kennis te maken tijdens een proefles!
Je hoeft geen enkele ervaring of voorkennis te hebben, enkel een gezonde portie enthousiasme is vereist! ;)

Eens je de smaak te pakken hebt werken we aan stemtechniek, interpretatie, meerstemmig zingen, jezelf begeleiden op piano, podium presence,... dit allemaal aangepast aan jouw wensen en niveau.

Heel graag tot binnenkort!
verified badge
Ik beschouw het onderwijzen van zang en songwriting als een therapeutisch, holistisch proces, waarbij mijn studenten technieken en praktische hulpmiddelen leren die hen helpen hun vak aan te scherpen, maar ook psychologische blokkades overwinnen die hen tot grotere artiesten maken.
verified badge
Welkom in mijn speelse drumlessen op maat.

Graag help ik jou verder in wat jij maar leren wil op de drums.
Wil je werken op timing en techniek? Leren grooven en plezier maken? Misschien een beetje improviseren? Op een podium staan of helemaal niet?
Het kan allemaal en iedereen is welkom.

Plezier maken is wat hier centraal staat.

Heb je vragen, wil je graag een afspraak stuur mij gerust een berichtje via Apprentus

Tot snel
vele groetjes,
Wannes
verified badge
Ben je net beginnende zanger of zangeres of wil je je stem verder ontwikkelen en ontdekken wat je er nog allemaal mee kan? Wil je puur zangtechnisch bijleren of aan liedinterpretatie werken bij een bepaald nummer? Ben je je aan het voorbereiden op een auditie of concert en zoek je iemand die je daarbij kan helpen omdat die ene noot er net niet gemakkelijk genoeg uitkomt? Dan help ik je enorm graag verder!
Ik vind het belangrijk dat we op jouw eigen niveau verder gaan uitzoeken wat je allemaal kan, in een vertrouwde omgeving.
Ik help je met technieken die ik geleerd heb op mijn opleiding Musical theater maar ook met mijn eigen ervaringen als zangeres.
verified badge
Leer met en zonder partituur vrij worden in de wereld van de muziek.
Al spelende je gehoor trainen en sax leren spelen.
In een les leren we onder andere
klank maken op de sax, op het gehoor spelen, muziek lezen (van partituur spelen en interpreteren) en improviseren.
verified badge
*English in below*

<Nederlands>
Ik heb een masterdiploma in jazzpiano. Ik kan je elke muziekstijl leren die je wilt spelen. Zelfs als je nog niet weet wat je wilt spelen, help ik je om iets te vinden dat perfect bij jou past!

Je kunt bijvoorbeeld een van de volgende opties kiezen (combinaties zijn mogelijk):

Akkoorden om popsongs te spelen
Jazzimprovisatie
Componeren en arrangeren
Soundtracks van films of animaties
Muziektheorie (harmonisatie)
Natuurlijk kun je ook je eigen interesses aandragen als bovenstaande voorbeelden niet helemaal bij jou passen.

Over mij:
Ik geef al meer dan 10 jaar pianoles op een muziekschool en via privélessen. Mijn studenten variëren van kinderen van 5 jaar oud tot moeders van 45 jaar. Ik heb ook studenten begeleid die toelatingsexamens voor muziekscholen wilden doen (zowel middelbare scholen als conservatoria).

Dankzij mijn uitgebreide ervaring en brede muzikale vaardigheden ben ik ervan overtuigd dat ik de beste docent voor jou ben, ongeacht wat je zoekt!


<English>
I have a master diploma in jazz piano. I can teach you any style of music you want. Even if you don't know what you want to play, I will find the thing that fits you!

For example you can choose one of the examples (combinations possible)

1. chords to play pop songs
2. jazz improvisation
3. composing and arranging
4. OST from movie or animation
5. music theory (harmonization)


Of course you can also bring your own interests to the table if the above examples are not for you.

About me:
I have been teaching students at a music academy and as private lessons for more than 10 years. My students ranged from a 5 years old kid to 45 years old mom. This also included students that wanted to enter music schools (middle schools and colleges too).

Since I am very experienced and have a lot of different musical capabilities, whatever you expect, I will be the best teacher for you.
verified badge
Ik ben een Oekraïense zangeres en ik zing en geef al optredens sinds ik 5 jaar oud ben. Ik zal je begeleiden bij de ontwikkeling van je stem en de nodige technieken aanleren. We zullen praktische oefeningen om je stem te leren beheersen maar ook werken aan hoe je emotie en expressie kan overbrengen. We zullen werken aan de liedjes die jij leuk vindt, het belangrijkste is dat je plezier hebt terwijl je jouw vaardigheden ontwikkelt
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Celine