facebook
favorite buttonMarkeer als favoriet
favorite buttonMarkeer als favoriet
van30.00EUR/ h

Saxofoon les voor beginners. Praktische les en theorie aspecten. Wat jij kiest.

Ontdek de Schoonheid van Saxofoonspel - Meld je aan voor Mijn Op Maat Gemaakte Lessen!

Beste saxofoonliefhebber,

Ik ben verheugd je uit te nodigen voor een opwindende reis naar de wereld van de saxofoonmuziek! Als gepassioneerde muzikant sta ik klaar om je te begeleiden op deze boeiende en bevredigende muzikale reis.

Mijn lessen zijn ontworpen om jouw zo goed mogelijk te ondersteunen, of je nu een totale beginner bent of al wat ervaring hebt. Hier is wat je kunt verwachten:

Persoonlijke aandacht: Ik geloof sterk in de kracht van individuele begeleiding. Elke les is afgestemd op jouw behoeften, vaardigheden en doelen, zodat je het beste uit jezelf kunt halen.

Op maat gemaakt curriculum: Geen standaardlesplan hier! Samen zullen we werken aan materiaal dat jou inspireert, of het nu gaat om jazz, klassiek, pop of een andere stijl. Mijn doel is om lessen te bieden die relevant, boeiend en leuk zijn.

Technische vaardigheden en muzikaal begrip: Naast het ontwikkelen van je saxofoontechniek, zullen we ook werken aan muziektheorie, toonvorming en expressie. Dit helpt je niet alleen om beter te worden op je instrument, maar ook om een dieper begrip van muziek te krijgen.

Muziek maken moet een plezierige ervaring zijn! Tijdens onze lessen moedig ik een positieve en ondersteunende omgeving aan waarin je jezelf kunt uitdrukken en je creativiteit kunt verkennen.

Of je nu droomt van het spelen in een band, het optreden op het podium of gewoon wilt genieten van het plezier van muziek maken, ik kan je er bij helpen.

Ik kijk er naar uit om samen met jou te werken. Neem gerust contact met me op voor meer informatie of om je eerste les te plannen!

Extra informatie

Breng je eigen saxofoon mee.

Locatie

Op een locatie gekozen door de leraar : Voskenslaan, Gent, België

|
Use ctrl + wheel to zoom!
+

Algemene info

Leeftijd:
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
60 minuten
De les wordt gegeven in:Nederlands

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Nathan snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  
  
5
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 5:00
  Zondag om 5:00
6
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 6:00
  Zondag om 6:00
7
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 7:00
  Zondag om 7:00
8
  
  
  Woensdag om 8:00
  
  Vrijdag om 8:00
  Zaterdag om 8:00
  Zondag om 8:00
9
  
  
  Woensdag om 9:00
  
  Vrijdag om 9:00
  Zaterdag om 9:00
  Zondag om 9:00
10
  
  
  Woensdag om 10:00
  
  Vrijdag om 10:00
  
  
11
  
  
  Woensdag om 11:00
  
  Vrijdag om 11:00
  
  
12
  
  
  Woensdag om 12:00
  
  Vrijdag om 12:00
  
  
13
  
  
  
  
  
  
  
14
  
  
  
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 30€Bij de leraar thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds maart 2024

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  
  
5
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 5:00
  Zondag om 5:00
6
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 6:00
  Zondag om 6:00
7
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 7:00
  Zondag om 7:00
8
  
  
  Woensdag om 8:00
  
  Vrijdag om 8:00
  Zaterdag om 8:00
  Zondag om 8:00
9
  
  
  Woensdag om 9:00
  
  Vrijdag om 9:00
  Zaterdag om 9:00
  Zondag om 9:00
10
  
  
  Woensdag om 10:00
  
  Vrijdag om 10:00
  
  
11
  
  
  Woensdag om 11:00
  
  Vrijdag om 11:00
  
  
12
  
  
  Woensdag om 12:00
  
  Vrijdag om 12:00
  
  
13
  
  
  
  
  
  
  
14
  
  
  
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 30€Bij de leraar thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina


Flore
Leer je zangstem kennen! Zangtechniek lessen voor elk niveau met optie voor lessen muziektheorie (notenleer)
In de zanglessen gaan we aan de slag met jouw eigen stem! We onderzoeken waar je werkpunten liggen en waar je al goed in bent. Ben je beginner? Dan focussen we op een basivorming van zangtechniek in combinatie met het zingen van nummers die jij graag zingt. Ben je eerder al een ervaren zanger? Dan gaan we wat dieper in op zangtechniek door te kijken waar de moeilijkheden liggen voor jouw stem bij uitdagende nummers. We gaan aan de slag met de nummers die jij graag zingt. Heb je liever notenleer of een combinatie van de twee, dan kan dat zeker ook! Ikzelf werk al 4 jaar in een privémuziekschool waar ik zang en pianolessen geef. Ik heb een bachelor diploma muzikale opvoeding en studeer een jazz zang bij aan het conservatorium van Leuven. Hopelijk tot snel!

Lydia
Pianolessen in klassieke en hedendaagse stijlen voor beginners en gevorderden (vanaf 6 jaar)
Welkom bij mijn pianolesstudio! Ik ben een professionele pianist die privé piano- en theorielessen aanbiedt voor studenten van alle niveaus. Als pianist met meer dan 14 jaar leservaring in Europa en de VS, en meer dan 23 jaar ervaring als speler/optredend pianist, vind ik het leuk om mijn studenten te motiveren met muziek van hun eigen voorkeursstijl en interesse, of dat nu klassiek of hedendaags is. Mijn belangrijkste doel is om een positieve ervaring en liefde voor muziek maken te bevorderen tijdens het leerproces. Als de student geïnteresseerd is in een meer gestructureerde aanpak, begeleid ik de voorbereiding op de klassen 1-8 van de Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM) piano- en muziektheorie-examens, waar mijn studenten consequent de hoogste cijfers halen. Ik heb ook succesvolle ervaring met het voorbereiden van studenten op conservatoriumtoelatingsaudities, masterclasses en wedstrijden in Europa, de VS, India en Canada. We hebben twee keer per jaar klasconcerten bij Pianos Maene voor geïnteresseerde studenten. Ik bied graag een meer ontspannen of een serieuze benadering van het leren pianospelen, we hoeven alleen de persoonlijke doelen en voorkeuren van elke student te bespreken. Mijn eigen studies zijn als volgt: Ik heb twee postdoctorale uitvoeringsgraden behaald aan het Koninklijk Conservatorium van Antwerpen: "Concertsolist" in Piano Performance en "Kamermuziek" (onder begeleiding van de gewaardeerde professor Sergei Edelmann). Hiervoor behaalde ik mijn Bachelor- en Masterdiploma's in Piano Performance/Music aan de University of Minnesota - Minneapolis (met Prof. Lydia Artymiw) en Texas Christian University, Fort Worth (met Dr. Tamas Ungar). Mijn ervaring omvat samenwerking met veel verschillende instrumentalisten en zangers, optreden als solist en samenwerkend lid in verschillende orkesten en het ontvangen van hoofdprijzen in verschillende wedstrijden. Terwijl ik momenteel mijn uitvoerings- en opnamecarrière in België voortzet, ontwikkel ik mijn privémuziekstudio in het centrum van Antwerpen en kijk ik ernaar uit om nieuwe studenten te ontmoeten.

Sofiia
Compositie en Arrangeren in jazz, klassieke en hedendaagse stijlen
De lessen zijn specifiek afgestemd op de behoeften van elke student, met een focus op hun persoonlijke verzoeken. Ik bied verschillende benaderingen aan: lesgeven, coachen, mentoring. Mijn lesstijl varieert van duiken in muziektheorie en het analyseren van geweldige muziekwerken uit het verleden, tot het ontwikkelen van een muzikaal concept voor uw composities en het werken aan uw persoonlijke stijl. Ik ben bedreven in jazzarrangementen en -composities, klassieke orkestratie en compositie, jazz- en klassieke theorie, solfège, ritmiek en werk binnen interdisciplinaire vakgebieden, waarbij ik verschillende kunstvormen met muziek combineer. Ik bied een breed scala aan mogelijkheden: het schrijven van uw eigen composities/liedjes; het arrangeren voor een bigband (of een ander ensemble); het schrijven van liedjes; het werken met strijkers, houtblazers, koperblazers en slagwerk. Jouw motivatie is de limiet:) Ik werk ook met Sibelius als software, dus ik kan je leren hoe je het kunt gebruiken.

David
(LIVE of ONLINE!) Piano, improvisatie, compositie en muziektheorielessen
Ik ben een Spaanse pianist en componist (MMus afgestudeerd aan Codarts Rotterdam in beide richtingen) met al veel jaren leservaring, en ook zeer actief op het gebied van optredens in diverse contexten. Ik geef privé-pianolessen voor alle niveaus en stijlen (klassiek, jazz, latin, new age, pop...), en ook muziektheorie-, compositie- en improvisatielessen. Mijn lessen onderscheiden zich door hun dynamiek, praktische aanpak en aanpassing aan de behoeften en interesses van de student. De lessen (live of online) vinden plaats in mijn studio naast de Maastunnel, waar ik een premium stage piano en een top-kwaliteit webcam setup heb. Ik spreek Nederlands op gemiddeld niveau, dat met de dag beter wordt.

Richard
Prive gitaarles voor iedereen, op maat van de student
Hey! Mijn naam is Richard en ik geef gitaarles/ muziektheorie aan iedereen die het nodig heeft! Voor gitaar is het belangrijk dat je in een aangename omgeving jezelf kan verbeteren op een leuke manier waar jouw interesses centraal staan. Wil je je verdiepen in een bepaalde stijl? Wil je een eigen sound creëren op je gitaar aan de hand van amps, pedalen, ...? Daar kan ik je allemaal mee verderhelpen! Een kennis van notenleer of muziektheorie is niet vereist, we kunnen dit wel altijd in de les behandelen indien je dit wilt, maar dat is zeker niet verplicht ;) Zelf ben ik student aan het conservatorium te Gent en speel ik al gitaar sinds mijn 9 jaar. Sinds enkele jaren speel ik in professionele bands waarmee ik onderandere bijvoorbeeld op suikerrock heb kunnen spelen. Naast mijn werk in bands ben ik beschikbaar als sessiemuzikant, bands kunnen me dus vragen om mee te spelen voor een of meerdere optredens. Meestal is dit last minute waardoor mijn kunsten als zichtlezer zeer goed zijn, bovendien zorgt dit ervoor dat ik thuis ben van alle stijlen. De lessen zouden doorgaan bij mij thuis te Mol of via webcam. Indien nodig kunnen we ook altijd iets anders afspreken. Laat me zeker iets weten als je nog vragen hebt, dan antwoord ik zo snel mogelijk. tot snel! Richard P.S.: mijn opgegeven uren zijn een richtlijn, als dit niet uitkomt kan je zeker sturen en dan proberen we iets te regelen:)

Liliana
Leer fluit spelen! Beginner of gevorderd. Iedereen is welkom.
Leer fluit spelen, op jouw manier! Elke student is uniek, en jouw lessen zouden dat ook moeten zijn! Ik maak gepersonaliseerde cursussen die zijn afgestemd op jouw doelen, of je nu een beginner bent, een terugkerende speler, of je voorbereidt op examens en audities. ✨ Nieuw op de fluit? We beginnen helemaal bij het begin met duidelijke, zachte begeleiding. 🎵 Kom je terug na jaren afwezigheid? Pak de draad weer op waar je gebleven was, of het nu 5, 10 of 20 jaar geleden is, ik help je om je liefde voor het spelen te herontdekken. 🏆 Voorbereiden op examens of audities? Met 32 jaar ervaring in lesgeven en een achtergrond als jurylid, kan ik je helpen om optimaal te presteren. Ik hou van wat ik doe en help je graag op je muzikale reis!

Jim
Elektronische muziekproductie – Ableton Live, synthese, geluidsontwerp, compositie, mixen, masteren en live optredens
Hallo, mijn naam is Jim. Ik ben een elektronische muziekproducer met een masterdiploma Muziek van de Fontys Hogeschool voor de Kunsten (Rockacademie) in Tilburg. Muziek maken draait voor mij om het ontwikkelen van de vaardigheden en mindset om creatieve ideeën tot leven te brengen, en ik ben gepassioneerd om anderen te helpen hetzelfde te doen. Onder de naam Malvae heb ik mijn eigen muziek geschreven, gezongen, geproduceerd, gemixt en uitgevoerd. Hiermee bereikte ik de 17e plaats in de Spotify Viral 50-hitlijsten in de VS, verzamelde ik miljoenen streams en speelde ik mee in films als de aankomende documentaire King of the Streets en een Netflix-serie. Een van de hoogtepunten van mijn artistieke reis was het Amazonas Project, waarbij ik diep het Amazonewoud in reisde om natuurlijke geluiden op te nemen en om te zetten in een volledig conceptalbum, waarbij ik storytelling, sounddesign en muziek combineerde tot één ervaring. Ik had de eer om als headliner op te treden in de Melkweg Amsterdam, een van de meest iconische podia van Nederland, en mijn eigen evenementen te cureren met meeslepende, zelfgebouwde livesets met visuals. Ik heb ook lesgegeven in technische muziektechnieken bij professionele instellingen zoals de Wisseloord Studios in Hilversum. Muziek heeft me naar plekken gebracht die ik me nooit had kunnen voorstellen, van het Amazone-regenwoud tot enkele van de meest iconische podia, en ik help je graag je eigen creatieve pad te bewandelen. In mijn lessen bied ik gestructureerde, persoonlijke begeleiding in muziekproductie, compositie, sounddesign, mixen, masteren en liveoptredens. Gebieden die we samen kunnen verkennen zijn onder meer: - Ontwikkelen van geavanceerde workflows voor muziekproductie en creatieve probleemoplossingstechnieken - Compositie, arrangement en innovatief geluidsontwerp - Professionele opnametechnieken, mixen en mastering-fundamenten - Synthese- en samplingtechnieken, van basis tot complex geluidsontwerp - Live performance design met Ableton Live, met optionele visuele integratie via Resolume - Muziektheorie praktisch toepassen binnen elektronische, experimentele en hedendaagse muziekcontexten De lessen worden afgestemd op jouw individuele doelen en zijn zowel online als in mijn studio in Amsterdam beschikbaar. Voor online studenten gebruik ik speciale tools waarmee we in realtime kunnen samenwerken met HD-audiokwaliteit. Mijn eigen muzikale pad begon vaak met het opnemen van geluiden van mijn reizen over de hele wereld en het mixen ervan met synthesizers en mijn stem. Zo heb ik mijn unieke geluid gevonden en ik help je graag om dat van jou te vinden. (En maak je geen zorgen, we hoeven niet naar het einde van de wereld te reizen om het te vinden. Ik zal je laten zien hoe je de geluiden die je al hebt, kunt omzetten in iets buitengewoons.) Of je nu net begint met je muzikale reis of je vaardigheden wilt verfijnen en verdiepen, ik kijk ernaar uit om met je samen te werken en je te helpen groeien door middel van gestructureerd, creatief en gepersonaliseerd elektronisch muziekonderwijs.

Laura
Cellolessen voor iedereen! Leer cello spelen of verbeter je muzikale vaardigheden!
Hallo, ik ben Laura, ik ben celliste en ik deel mijn muzikale kennis graag met andere mensen. Ik heb ervaring met leerlingen van alle leeftijden en ik geloof dat er geen juiste leeftijd is om te beginnen met het leren bespelen van een instrument. Ik pas mijn lessen aan de doelstellingen en smaak van elke leerling aan. We kunnen klassieke muziek leren, maar ook andere stijlen zoals pop. Ik bied ook lessen aan gericht op muziektheorie als dat is wat je zoekt! Als je cello wilt leren spelen of je vaardigheden wilt verbeteren, aarzel dan niet om mij te schrijven!

Arthur
DJ'en en muziekproductie in analoog en digitaal
Ik geef les in alles wat met elektronische muziek te maken heeft, zowel theoretisch als praktisch: DJ'en, digitale en analoge productie, audio-opname, mixen, componeren, enzovoort. Mijn cursussen worden aangepast aan de verwachtingen en behoeften van ieder individu. Naast de videolessen kan ik je ook direct in mijn studio ontvangen, zodat je direct op mijn apparatuur kunt oefenen (mengtafel, draaitafels, synthesizer, modulair, drumcomputer, effectenmachine, piano, etc.). Voor degenen die in Brussel wonen, Als u dat wenst, kan ik ook bij u thuis langskomen.

Walid
Piano-/theorielessen (BXL, Brabant FR/NL en online)
LESSEN BIJ DE STUDENTENHUIS, BIJ DE LERAREN OF ONLINE Ik ben gediplomeerd pianist en musicoloog en geef al meer dan 20 jaar les in piano en muziektheorie in alle stijlen (klassiek, jazz, filmmuziek, populaire muziek, etc.) aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus. Afhankelijk van de wensen komen alle aspecten van de muziek en het pianorepertoire aan bod: partituren lezen, analyseren, op gehoor spelen, improvisatie, ontwikkeling van muzikaliteit, meer technisch werk, samenspel, cultuur en geschiedenis van de pianomuziek, voorbereiding daarop spelen in publiek, weinig bekend repertoire... Ik geef ook muziektheorieles op een leuke en interactieve manier, om reflexen en snel begrip te bevorderen. Wat uw doelstellingen ook zijn (initiatie, voorbereiding op een examen, verbetering van zwakke punten), ik zal u datgene bieden wat het meeste openbare onderwijs u niet kan bieden, zodat u enorme vooruitgang kunt boeken. Het lesgeven is dynamisch, modern en aangepast aan elke student. Het combineert muziektheorie, oorwerk en instrument en is gericht op studenten van alle niveaus, van beginners (of valse beginners) tot meer gevorderde muzikanten. Het niveau en de behoeften worden vanaf de eerste les bepaald. Om vooruitgang, motivatie en vooral plezier te garanderen, maak ik regelmatig de balans op van de prestaties en verwachtingen van mijn studenten. De cursussen en het bijbehorende materiaal worden jaarlijks bijgewerkt op basis van de meest gerenommeerde, gedocumenteerde en moderne methoden (C.-L. Hanon, C. Czerny, J. Brahms, F. Chopin, A. Cortot, M. Jaëll, M. Long, E. Dohnányi, B. Bartók, C. Orff, P. Roskell, J. Siskind, M. Levine, J. Siron, L. Cugny, N. Loriers, Berklee College...). Ze zijn schaalbaar, gepersonaliseerd en passen zich aan de voortgang en behoeften van de student aan. Wat de gekozen oriëntatie ook is, de basisprincipes van het leren van het instrument blijven gemeenschappelijk (handpositie, pianotechniek, basisprincipes van theorie, oorwerk en muzikale gevoeligheid). Ten tweede evolueren de lessen afhankelijk van de voortgang en smaak van de student. Gebruiksvriendelijkheid gegarandeerd! Als het leren van piano een investering vergt (fysiek, mentaal, temporeel, enz.), zal ik altijd mijn best doen zodat je in de beste omstandigheden leert! Het is mogelijk om cursussen aan huis te volgen (Schaarbeek, vlakbij het premetrostation Diamant), bij de student thuis (Sint-Lambrechts-Woluwe, Sint-Pieters-Woluwe, Schaarbeek, Sint-Joost, Evere en andere aangrenzende gemeenten, soms in Waals-Brabant) maar ook op afstand (meerdere webcams laten je toe het parcours in optimale omstandigheden te volgen). De frequentie van de lessen is de keuze van de student: elke week (voor snelle vooruitgang), elke twee weken of op verschillende vooraf afgesproken data, afhankelijk van ieders beschikbaarheid. De bepalende factor blijft echter persoonlijk werk thuis, op basis van de instructies die tijdens de cursus worden gegeven. De lessen kunnen in het Frans, Engels en Spaans worden gegeven.

Karam
Leer de Oud/Ud spelen: Arabische en Ottomaanse Maqam/Oosterse muziektheorie
Deze les begeleidt je door de basisbeginselen van het spelen van de Oud. Leer hoe je de Oud stemt, ontwikkel de juiste vingerplaatsing en oefen essentiële strumming- en pluktechnieken. Waar elke les is afgestemd op jouw unieke muzikale doelen. Of je nu net begint of je vaardigheden wilt verfijnen, deze gepersonaliseerde sessies helpen je de Oud in je eigen tempo onder de knie te krijgen, met gerichte aandacht voor techniek, theorie en muzikale expressie. Of je nu traditionele Arabische/Turkse liedjes wilt leren, improvisatie wilt verkennen of de ingewikkelde toonladders (maqamat) en ritmes van Arabische/Ottomaanse muziek wilt bestuderen, lessen worden aangepast aan jouw interesses en vaardigheidsniveau.

Jasper
Les Muziekproductie en opnametechniek in Gentbrugge
Wil je je eigen muziek leren schrijven, opnemen of producen? Of ben je geïnteresseerd in sound design? Dan kan ik je verder op weg helpen! Muziekproductie en opnametechniek lijkt op het eerste zicht ingewikkeld, maar in onze 1-op-1 privé-lessen kunnen we de creatieve én technische tools overlopen die jij nodig hebt om je eigen creativiteit de vrije loop te laten. Of het nu gaat om songwriting, opname technieken of beats maken, we kunnen het allemaal samen doen. Alle genres zijn welkom. Tijdens de lessen kunnen we leren werken met verschillende programma’s, zoals Logic, Pro Tools of Ableton. De lessen zijn voor leerlingen van alle leeftijden en niveau’s. Kennis van notenleer is niet vereist. Zelf heb ik gitaar en muziekproductie gestudeerd op het Conservatorium in Gent en ben ik al verschillende jaren actief als professioneel muzikant. Ik heb al 12 jaar ervaring als privé-leerkracht. Lessen gaan door in Gentbrugge dichtbij het Keizerpark. Het exacte tijdstip van de les kunnen we samen in overleg bepalen. Allemaal zeer flexibel dus. Lijkt dit iets voor jou? Aarzel dan zeker niet om me een berichtje te sturen. Hopelijk tot snel! Jasper

Gwinny
Gitaarbegeleiding voor beginners/zangcoaching voor beginners&gevorderden
Ik ben afgestudeerd als leerkracht muzikale opvoeding en je kan bij mij terecht voor het leren van notenleer, muziektheorie, muziekgeschiedenis, blokfluit, zang, ritmische gitaarbegeleiding en nog zoveel meer. Laat maar gerust weten waar je mee zit, en we beginnen er meteen aan te werken! Muzikale groeten! Vooral focus op: - Zang - Gitaar (akkoordenleer)

Alex
Gitaarlessen en muziek theorie lessen in Rotterdam
Alex heeft een bachelor behaald op het Rotterdamse conservatorium Codarts. Daarnaast heeft hij een diploma pedagogiek behaald aan het Amsterdamse conservatorium. Deze combinatie maakt het, dat Alex op een prettige wijze zijn kennis van muziek kan overbrengen op zijn leerlingen. Ervaring heeft Alex voldoende, zo heeft hij meer dan 10 jaar ervaring in het lesgeven van muziek in Rotterdam en omstreken. Deze ervaring heeft hij opgedaan door het geven van privélessen en op diverse muziekscholen. Alex blinkt uit in het verzorgen van akoestische gitaarlessen en muziektheorie lessen. Wanneer je de beste gitaarles in de omgeving van Rotterdam zoekt, dan ben je bij Alex aan het juiste adres. Lees verder op zijn eigen website om een impressie te krijgen van de lessen en van de leraar. Alex' prioriteiten tijdens de lessen zijn ontwikkeling, motivatie en interesse. Het is inderdaad belangrijk dat er een constructieve evolutie is in het spel van de leerling, een constante wil om vooruit te gaan, evenals stukken / liedjes die hem of haar inspireren. Het is belangrijk dat de leerlingen leren via een efficiënte en persoonlijke methode, maar ook vanuit hun eigen interesse en repertoire (verlanglijst). In een lesles wordt de focus gelegd op: • gitaarhouding, techniek en geluid • timing en gevoel voor ritme • tokkelen en grooven • muzikale interpretatie • muziektheorie • improvisatie • repertoire (op het verlanglijstje van de student) Werkmateriaal wordt altijd in drie dimensies gemaakt: partituren, videos en coaching. Met een master's degree in jazz compositie gehaald (Rotterdam) ontwerpt Alex de partituren zelf. Hij maakt toegankelijke arrangementen van stukken of liedjes. Ook de methode en de oefeningen voor gitaartechniek komen uit eigen hand. De partituren zijn geschreven met een hybride notatie (muzieknotatie en tabnotatie), waarbij alle benodigde informatie over de rechter- en linkerhand wordt verstrekt. Na overeenstemming te hebben bereikt over de te werken stukken of liedjes, krijgt de leerling de desbetreffende partituur. In de les speelt de leraar het live voor de leerling, zodat hij een nog beter beeld krijgt van het stuk. Vervolgens legt de leraar uit wat er moet worden verduidelijkt om huiswerk voor te bereiden. Ten slotte maakt Alex een videotutorial over het stuk of nummer dat voor de volgende les moet worden geleerd. Dit geeft extra ondersteuning bij het thuis oefenen, om twijfel te voorkomen en de motivatie hoog te houden. Vervolgens wordt er dan een rapport gemaakt om bij te houden wat er gedaan is en wat moet nog erop gewerkt worden, om technische vereisten te ontgrendelen en een specifiek repertoire op een constructieve en efficiënte manier te voltooien. Alex doceert in Rotterdam thuis of op de eigen locatie van de leerling. De lessen zijn in het Nederlands, Engels of Frans, voor alle leeftijden en niveaus. De docent geeft voornamelijk live lessen, waarbij hij met zijn leerlingen werkt aan specifiek materiaal (techniek en repertoire). Mocht er om wat voor reden dan ook geen live les kunnen plaatsvinden, dan is het natuurlijk mogelijk om een online les te volgen. De lessen duren 30 minuten of 45 minuten, wekelijks of tweewekelijks.

Natalia
Pianoles met Natalia/ Webcam Pianoles / Live Online Pianolessen
Pianoles met Natalia biedt je het gevarieerde en indrukwekkende programma aan. Bent u klaar om de uitdaging aan te gaan om piano te leren spelen! Hou je van piano? Wil je de techniek van je piano spel verbeteren? Aarzel dan niet om contact op te nemen met mij. De lessen gaan door bij mij thuis in Erpe-Mere (Burst). Ik, als professioneel klassiek geschoolde pianiste leer je: noten leren lezen/spelen, toonladders, arpeggio, akkoorden, improvisatie oefeningen en veel meer. Ben je op zoek naar online pianoles in deze corona crisis? Blijkt piano toch meer jouw ding te zijn? Opzeggen gaat altijd makkelijk; je zit nergens aan vast. Dat is onderdeel van de filosofie van Pianoles met Natalia. Online pianoles houdt (meestal) in dat je pianoles volgt door middel van videolessen via Skype, Viber of Messenger.. Ik heb mijn lessen van tevoren voorbereid en heb deze op een heldere en gestructureerde manier voor je klaargezet, zodat je stapsgewijs de piano leert te beheersen. Online pianoles Bij Online piano focus ik mij overigens specifiek op de techniek, noten leer, spel oefeningen en veel meer. Daarvoor heb ik een lesmethode ontwikkelt op basis van jarenlange ervaring met fortepiano lessen geven. Ik ben dus piano docent van online pianolessen die meerdere lessen aanbiedt. Het is de combinatie van het gevarieerde programma van theorie en praktijk samen, waarom Pianoles met Natalia zegt dat “Iedereen kan leren pianospelen”. Bij Online Pianolessen maak ik piano spelen toegankelijk, makkelijk en leuk. Doorzetten Dwing jezelf iedere dag in deze Corona crisis om achter de piano te zitten. Ik doe er alles aan om de lessen zo leuk en makkelijk mogelijk te maken. Zo kun je makkelijk de oefeningen en melodiestukken herhalen met behulp van mijn online pianolessen. Ook leer je in iedere les een nieuwe oefentune spelen die je naar hartenlust mee kunt spelen. Je komt erachter dat de motivatie en discipline om goed piano te leren spelen veel belangrijker is dan je capaciteit en ervaring. Om echt goed te worden zul je jezelf door moeilijke oefeningen heen moeten helpen. Gelukkig sta je er bij de Online Pianolessen niet alleen ovor, maar geef ik je Live advies, tips en intensieve inzet bij je inleveropdrachten.O