facebook
favorite button
1/3
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds april 2019
Leraar sinds april 2019
Cellolessen voor beginnende muzikanten / studenten aan muziekschool
course price icon
Van 32 € /h
arrow icon
Op zoek naar een gemotiveerde leerkracht voor beginnende of gevorderde cellisten?

Samen maken we een plan. Is het de eerste keer dat jij of jouw kind een cello vast neemt of ben je al wat verder gevorderd en heb je nood aan extra muzikale en technische ondersteuning?

Stuur me gerust een berichtje voor extra info!


Ik studeer nu al 2 jaar aan het koninklijk conservatorium Brussel (kcb), een meer gedetailleerd overzicht van mijn studies, masterclassen, wedstrijden en concerten vind je via deze link
Extra informatie
Breng je eigen instrument mee( voor beginners, stuur me een berichtje en we zoeken samen de beste oplossing)
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Gent, België
location type icon
Bij de leraar :
  • Oscar Colbrandtstraat, Gent, België
Over
Jacob (° 2003) volgde zijn eerste cellolessen bij Liesbet Engelen. Van 2011 tot 2019 zat hij in de klas van Chantal Suys aan de Academie voor Podiumkunsten in Gent. Op 16-jarige leeftijd startte hij zijn hogere studies bij Judith Ermert aan Conservatorium van Gent. Vanaf 20-21 zit hij in de klas van Jeroen Reuling aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel eerst als Jong Talent en nu in een bacheloropleiding.
Opleiding
De voorbije jaren kreeg hij de kans om masterclasses en lessen te volgen bij o.a. Gary Hoffman , Andreas Brantelid, Justus Grimm, Alexandr Khramouchin en Jerôme Pernoo.

In januari 2019 won Jacob de "publieksprijs" en daarmee een plaats in de finale van de Canvaswedstrijd "Speel het hard". In datzelfde jaar was hij finalist van de VLAMO-wedstrijd in deSingel.

Jacob is de cellosolo van SOV Young, het jeugdorkest van Symfonieorkest Vlaanderen, waarmee hij al een aantal projecten heeft gespeeld. In 2020 werd hij opgenomen in de selectie voor RCO Young, het jeugdorkest van het Concertgebouworkest in Amsterdam.

In kamermuziekverband treedt hij op met zijn broer, violist Anton en pianiste Yanna Penson, het Colbrandt Trio. Hij was te gast, als jong talent, in de Arte Amanti concertreeks van 2019,2021 en 2022. Hij nam tweemaal deel aan de internationale Kamermuziek Summer School van Musica Mundi.
Leservaring
Ik kan zeker met kinderen overweg, dit heb ik geleerd als tennistrainer en door mijn vele jaren in de scouts waar ik ook af en toe leider was.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar thuis
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Leer spelenderwijs muziek, basgitaar, contrabas op jouw maat en op jouw tempo.
We volgen jouw leertempo en jouw muzieksmaak.
Jaco Pastorius, James Jamerson, Marcus Miller, Flea, Sting,...
Walking jazz lines, Motown grooves, funk lijnen, improvisatie...
verified badge
PIANO

Fundering
We beginnen met de muziektheorie, melodie en akkoorden. Dit zijn de essentiële bouwstenen voor het maken van muziek.

Stijl
Vervolgens passen we stijlmiddelen toe om de muziek tot leven te brengen. Denk hierbij aan jazzakkoorden, bluesriffs, lopende baslijnen en meer.

Vaardigheden

We leren de vaardigheden (solo's, gehoortraining, begeleiding, improvisatie, lead sheets, analyse...)


Wanneer u deze aanpak volgt, zult u uiteindelijk de muziek die u speelt begrijpen en kunt u de technieken toepassen op honderden andere nummers.


CVT-COACHING

Hallo! Ik ben Tine, zangeres, zangdocent en zangcoach. Mijn passie is om zangers te helpen het maximale uit hun zangoefeningen te halen, zodat ze kunnen floreren, groeien en de krachtige performers en communicatoren worden die de wereld vandaag de dag nodig heeft.

Ik kan je helpen je stem te trainen en gezond te houden, je eigen unieke geluid te ontwikkelen, in verschillende stijlen te zingen, podiumangst te beheersen, authentiek te zijn op het podium, krachtige presentaties te geven, je doelen efficiënter te stellen en je te helpen deze te bereiken.

Het is mogelijk om alle geluiden uit alle stijlen/genres op een gezonde manier te creëren!

CVT-METHODE?

Zingen is niet zo moeilijk en iedereen kan leren zingen. CVT verdeelt de zangtechnieken in vier hoofdonderwerpen. Door elementen uit deze vier onderwerpen te combineren, kun je precies de klanken produceren die je wilt. Je kunt ook je specifieke problemen en fouten identificeren, en je kunt je concentreren op de technieken waaraan je wilt werken.

De vier hoofdonderwerpen zijn:

De drie algemene principes – om een gezonde geluidsproductie te garanderen
De vier zangmodi – om de 'versnelling' te kiezen waarin u wilt zingen.
Klankkleuren – om het geluid lichter of donkerder te maken.
Effecten – om specifieke geluidseffecten te bereiken.
verified badge
Ik ben een internationale muziekleraar die Engels, Spaans, Nederlands en Hongaars spreekt. Ik heb meer dan 20 jaar ervaring en werk met studenten van alle leeftijden. De muziek zit in ieder mens en de leraar moet een manier vinden om dat te helpen herkennen.
verified badge
Hallo,
Mijn naam is Jasper en ik geef naast gitaarles ook privé-les notenleer!

Voor mij is het belangrijk dat je je notenleerkennis kunt ontwikkelen in een motiverende prive-les waar de focus op jouw interesses ligt.

In deze lessen kunnen we alle principes van muziektheorie overlopen, gaande van je eerste noten leren lezen tot akkoordenleer tot toonladders en verder.
De lessen zijn voor leerlingen van alle leeftijden en alle niveau's.

Zelf heb ik gestudeerd op het conservatorium in Rotterdam én in Gent en ben ik al verschillende jaren actief als professioneel muzikant. Ik heb al 10 jaar ervaring als privé-leerkracht.

Lessen gaan door in Gentbrugge dichtbij het Keizerpark.
Het exacte tijdstip van de les kunnen we samen in overleg bepalen. Allemaal zeer flexibel dus.

Lijkt dit iets voor jou?
Aarzel dan zeker niet om me een berichtje te sturen.

Hopelijk tot snel!
Jasper
verified badge
Piano leren spelen is een doel dat u alleen kunt bereiken door regelmatig te oefenen.
Gezien het feit dat veel leerlingen en volwassenen niet veel tijd hebben om te oefenen, zijn mijn pianolessen opgesplitst in het leren van nieuwe informatie en ook samen oefenen.
verified badge
Celloles op maat voor alle leeftijden en alle niveaus!
Momenteel via webcam

Ik studeerde aan de conservatoria van Antwerpen en Gent en behaalde mijn master als uitvoerend muzikant en mijn diploma specifieke lerarenopleiding. Naast ervaring als uitvoerend musicus ben ik ook actief als leerkracht notenleer en cello. Ik heb zowel ervaring als lesgever met kinderen als volwassenen.

Wil je graag cello leren spelen? Of zou je je techniek graag verbeteren? Stuur me zeker een bericht en dan maken we een planning op basis van jouw wensen, agenda en interesses! Noten kunnen lezen is geen must, ook dit kunnen we tijdens de lessen aanpakken.

Ook lessen notenleer en muziektheorie zijn mogelijk!
verified badge
Hoi!
Ik ben Lies, een gepassioneerd muzikante die graag de kneepjes van het vak doorgeeft aan kinderen en jongeren.
In 2024 studeerde ik af aan het Koninklijk Conservatorium van Gent voor klarinet.

Aarzel niet om mij te contacteren wanneer je geïnteresserd bent om les bij mij te volgen.

Hopelijk tot snel!
verified badge
Ben je verliefd op het geluid van de cello, maar heb je nooit de moed gehad om te beginnen spelen?
Speel je cello als amateur en heb je nu een expert nodig om je te begeleiden?
Wil je je cello- en muzikale vaardigheden ontwikkelen en verbeteren?
Heb je versterkende lessen nodig?
Wil je je voorbereiden op toelatingsexamens voor het conservatorium?
Wil je graag meedoen met een jeugdorkest en heb je hulp nodig om je voor te bereiden op audities?
...
Dit zijn de privé-cello lessen waar je naar op zoek was!

Mijn naam is Miriam, ik ben afgestudeerd in de Master of Classical Music aan KASK & Conservatorium in Gent en momenteel studeer ik een Postgraduaat in Musical Performance Practice.
Ik geef al 10 jaar cello les aan kinderen, tieners en volwassenen, en heb daardoor de nodige ervaring opgedaan om me aan te passen aan de verschillende en persoonlijke behoeften en doelstellingen van elke student. Mijn lesmethode richt zich op het creëren van een vriendelijke en ontspannen omgeving (wat niet betekent dat het onverschillig is!) waarin studenten zich zelfverzekerd voelen om hun eigen ideeën en zorgen te uiten. In mijn lessen richt ik me op technische en posturale vragen, maar we reflecteren ook samen over de muziek, omdat ik wil dat mijn studenten hun eigen muzikale ideeën ontwikkelen en niet alleen de leraar imiteren.

Neem nu contact met me op om je eerste les in te plannen en zet de eerste stap richting je muzikale aspiraties! :)
verified badge
Dag iedereen!

Wil je graag op een leuke, speelse en ontspannende manier viool leren spelen, op het tempo dat jou het best past? Jong, oud, beginner, gevorderd? Welkom! Ook notenleer kan je leren tijdens onze lessen.

Vaak is het moeilijk om de muzieklessen in te plannen als je naar een muziekschool gaat. Hier kan je zowel viool als notenleer combineren in een les.

Ik studeerde aan het Gentse Conservatorium en volgde verschillende privélessen.
Ook treed ik regelmatig op met mijn duo en speel in verschillende orkesten.

Graag wil ik mijn passie en muzikaliteit met jullie delen!
verified badge
Klarinetlessen op alle niveaus: van absolute beginners tot vergevorderde spelers.
Voor mij als docent is het heel belangrijk te vertrekken vanuit de wensen, noden en competenties van de leerling zelf.
U kan les volgen via webcam, of bij u thuis in de buurt van regio Gent - Kortrijk.
Indien uzelf geen instrument ter beschikking heeft is er mogelijkheid tot het huren van een instrument van mij. Dit aanbod is echter beperkt, dus gelieve hierover verder informeren bij interesse.
Betreffende muziek en en ander materiaal: dat wordt meegenomen door mij.

Hieronder kan u wat info vinden over mezelf:

Tegenwoordig - na het doorlopen van een uitgebreide selectieprocedure - is Laurens professioneel actief als klarinettist bij de Koninklijke Muziekkapel van de Marine, één van de prestigieuze orkesten van het Belgisch leger.

Naast zijn opleiding in aan het Koninkijk conservatorium Gent heeft Laurens al verscheidene keren de kans genoten om bij te leren in een aantal masterclasses van o.a. Arno Piters (Koninklijk Concertgebouworkest), Davide Lattuada (Koninklijk Concergebouworkest), Bart de Karter (Nieuw Amsterdams KlarinetKwartet), Pascal Moragues (Orchestre de Paris), Ricardo Mataredonna (De Muntschouwburg), David Van Maele (Koninklijke Muziekkapel van de Gidsen), Bart Watté (Koninklijke Muziekkapel van de Gidsen) etc.

Zowel als freelancer als actief lid heeft Laurens al mee kunnen spelen in diverse orkesten, zoals de Koninklijke Muziekkapel van de Belgische Luchtmacht, Frascati Symphonic, het Euregio Jeugdorkest, het Mahler Student Festival Orchestra, La Chapelle Sauvage, Symfonieorkest Vlaanderen Young, het Gents Universitair Symfonieorkest, het Gents Universitair Harmonieorkest...

Sinds 2021 is Laurens lid van het Meraki Wind Quintet, waarmee hij reeds succesvol kon mee doen aan een aantal competities, waaronder het IMC International Music Competition 2023 (1er Prix à l'unanimité), de Euterpe Music Awards 2022 (gouden prijs), de Classic Pure Vienna International Music Competition 2022 (speciale vermelding), en de Fanny Mendelssohn International Online Competition 2022/23 (tweede prijs).

Hiernaast is Laurens ook actief als dirigent en dit zowel in een symfonische als harmonische orkestbezetting. Hij volgt directielessen bij Kristiina Posska (chef-dirigent Symfonieorkest Vlaanderen), Bart Picqueur (componist en dirigent) en Dimitri Bracke (dirigent) en is zelf actief als vaste dirigent bij de Fantasietjes in de Muziekvereniging Bellegem en freelance bij diverse andere verenigingen.
verified badge
Ik ben Jess, een muzikant en producer uit Gent, afgestudeerd als bachelor in de muziek aan PXL Hasselt. Ondertussen geef ik al 10 jaar gitaarles op muziekateliers en in de vorm van privélessen thuis. Naast het lesgeven heb ik een eigen project genaamd Monagi en schrijf/produce ik voor bands zoals Tout Va Bien en Patches. daarnaast speel ik nog gitaar bij TheShadow Machine. Al mijn lessen gaan door in een ontspannen sfeer in mijn muziekstudio in Gent op jouw eigen tempo.

Voor beginners: Tijdens onze gitaarles mag je zelf nummers meenemen waar je aan wil werken of we bekijken samen wat de beste nummers voor jou zijn en waar je het meeste uit kan leren. Dit gaat van de basis akkoorden waaruit de meeste pop/rock-nummers bestaan tot de melodie meespelen of jezelf begeleiden tijdens het zingen. Zodat je in een mum van tijd kan spelen waar je altijd al van droomde!

Voor gevorderden: We bekijken samen waar je aan wil werken op het vlak van ritme, soleren of improviseren. Welke stijlen je bekend zijn of welke je zou willen leren spelen. Deze lessen zijn ideaal voor jou als je je kennis over de gitaar wil verbreden of wanneer het aanvoelt alsof je een plateau hebt bereikt waar je niet voorbij kan.
verified badge
Ik bied privé-les viool aan in Gent en in De Pinte (Polderdreef), voor kinderen en volwassenen, met of zonder voorkennis van notenleer. De lessen zijn individueel of per 2, naargelang je zelf wilt.
We werken op muzikale eenheid, houding, intonatie, ...

Ik heb een master diploma in viool en kamermuziek, en heb gereisd in centraal Europa om mij te bekwamen in folk en improvisatie.
verified badge
Of je nu begint met het maken van je eigen beats of worstelt met het schrijven van een nummer, ik help je het volgende niveau te bereiken dat je persoonlijk nodig hebt. Met een solide basis van muziekonderwijs kan ik je helpen jezelf uit te drukken via je muziek.

Ik kan heel technisch worden als dat nodig is, maar ik help je ook bij het navigeren door het creatieve proces en bij het bereiken van een punt dat voor jou werkt.
verified badge
English below*

Hallo iederen! Mijn naam is Alejandro. Ik ben een professionele klassieke pianist met een bachelor- en twee masterdiploma's (een in het conservatorium van Gent "classic piano performance master" en een andere in Spanje "teaching master"). Op dit moment studeer ik ook nog een andere master klassieke fortepiano in het Conservatorium van Amsterdam.

Ik heb veel ervaring met lesgeven in verschillende muziekscholen, professionele academies en ook privé. Ik heb pianoconcerten gegeven in verschillende landen zoals Spanje, Engeland, Italië en België, dus ik ben vrij open minded in mijn lessen en ik probeer mijn ervaring in het buitenland aan te passen aan alle soorten studenten.

Ik geef voornamelijk les in het Engels, Nederlands en Spaans. Mijn lessen zijn gericht op de individuele behoeften van de student, rekening houdend met wat elke student te verbeteren heeft. Plezier in muziek is het belangrijkste doel in mijn lesmethode. Ik kan voornamelijk lesgeven in het studentenhuis, maar ik heb een eigen keyboard in mijn woning in Gent Centrum. Online is ook een optie (ik heb ook ervaring met deze manier van werken). Ik ben altijd beschikbaar voor studenten om vragen of twijfels te sturen tijdens de week!


Aarzel niet om me te contacteren voor al je vragen.

//

Hallo iederen! My name is Alejandro. I am a professional classical pianist holding a bachelor and two Master's diploma (one in Gent conservatory "classical piano performance master" and another one in Spain "teaching master"). I am as well still studying another classical fortepiano performance Master at the moment in the Conservatorium van Amsterdam.

I have long experience teaching in different music schools, professional academies and also privately. I have played piano concerts in different countries such Spain, England, Italy and Belgium, so i'm quite open minded in my lessons and i try to adapt my experience abroad to all kind of students.

I teach mainly in English, Dutch and Spanish. My lessons are focus in the individual needs of the student, taking into account what each student has to improve. Enjoying music is the main goal in my teaching method. I can mainly teach in the student house, but i have an own keyboard in my place in Gent Centrum. Online is also an option (i also have experience working throught this way). Im always available to help the student if he/she send me questions or doubts during the week!


Don't hesitate in contact me for any kind of question you have.
verified badge
Ben je een beginnend pianist en heb je een piano, maar weet je niet waar je moet beginnen? We kunnen een persoonlijke ontmoeting plannen om je drijfveren te bespreken en je inspiratie in muziek te vinden.

De lessen duren 1 uur, met een wachttijd van 15 minuten voor het geval u of ik te laat komt.

Wat ga je leren?
Het is helemaal aan jou of je muziektheorie, componeren of gewoon beter piano wilt leren spelen. Ik wil graag meer weten over jouw motivatie!

Alleen België.
message icon
Contacteer Jacob
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Leer spelenderwijs muziek, basgitaar, contrabas op jouw maat en op jouw tempo.
We volgen jouw leertempo en jouw muzieksmaak.
Jaco Pastorius, James Jamerson, Marcus Miller, Flea, Sting,...
Walking jazz lines, Motown grooves, funk lijnen, improvisatie...
verified badge
PIANO

Fundering
We beginnen met de muziektheorie, melodie en akkoorden. Dit zijn de essentiële bouwstenen voor het maken van muziek.

Stijl
Vervolgens passen we stijlmiddelen toe om de muziek tot leven te brengen. Denk hierbij aan jazzakkoorden, bluesriffs, lopende baslijnen en meer.

Vaardigheden

We leren de vaardigheden (solo's, gehoortraining, begeleiding, improvisatie, lead sheets, analyse...)


Wanneer u deze aanpak volgt, zult u uiteindelijk de muziek die u speelt begrijpen en kunt u de technieken toepassen op honderden andere nummers.


CVT-COACHING

Hallo! Ik ben Tine, zangeres, zangdocent en zangcoach. Mijn passie is om zangers te helpen het maximale uit hun zangoefeningen te halen, zodat ze kunnen floreren, groeien en de krachtige performers en communicatoren worden die de wereld vandaag de dag nodig heeft.

Ik kan je helpen je stem te trainen en gezond te houden, je eigen unieke geluid te ontwikkelen, in verschillende stijlen te zingen, podiumangst te beheersen, authentiek te zijn op het podium, krachtige presentaties te geven, je doelen efficiënter te stellen en je te helpen deze te bereiken.

Het is mogelijk om alle geluiden uit alle stijlen/genres op een gezonde manier te creëren!

CVT-METHODE?

Zingen is niet zo moeilijk en iedereen kan leren zingen. CVT verdeelt de zangtechnieken in vier hoofdonderwerpen. Door elementen uit deze vier onderwerpen te combineren, kun je precies de klanken produceren die je wilt. Je kunt ook je specifieke problemen en fouten identificeren, en je kunt je concentreren op de technieken waaraan je wilt werken.

De vier hoofdonderwerpen zijn:

De drie algemene principes – om een gezonde geluidsproductie te garanderen
De vier zangmodi – om de 'versnelling' te kiezen waarin u wilt zingen.
Klankkleuren – om het geluid lichter of donkerder te maken.
Effecten – om specifieke geluidseffecten te bereiken.
verified badge
Ik ben een internationale muziekleraar die Engels, Spaans, Nederlands en Hongaars spreekt. Ik heb meer dan 20 jaar ervaring en werk met studenten van alle leeftijden. De muziek zit in ieder mens en de leraar moet een manier vinden om dat te helpen herkennen.
verified badge
Hallo,
Mijn naam is Jasper en ik geef naast gitaarles ook privé-les notenleer!

Voor mij is het belangrijk dat je je notenleerkennis kunt ontwikkelen in een motiverende prive-les waar de focus op jouw interesses ligt.

In deze lessen kunnen we alle principes van muziektheorie overlopen, gaande van je eerste noten leren lezen tot akkoordenleer tot toonladders en verder.
De lessen zijn voor leerlingen van alle leeftijden en alle niveau's.

Zelf heb ik gestudeerd op het conservatorium in Rotterdam én in Gent en ben ik al verschillende jaren actief als professioneel muzikant. Ik heb al 10 jaar ervaring als privé-leerkracht.

Lessen gaan door in Gentbrugge dichtbij het Keizerpark.
Het exacte tijdstip van de les kunnen we samen in overleg bepalen. Allemaal zeer flexibel dus.

Lijkt dit iets voor jou?
Aarzel dan zeker niet om me een berichtje te sturen.

Hopelijk tot snel!
Jasper
verified badge
Piano leren spelen is een doel dat u alleen kunt bereiken door regelmatig te oefenen.
Gezien het feit dat veel leerlingen en volwassenen niet veel tijd hebben om te oefenen, zijn mijn pianolessen opgesplitst in het leren van nieuwe informatie en ook samen oefenen.
verified badge
Celloles op maat voor alle leeftijden en alle niveaus!
Momenteel via webcam

Ik studeerde aan de conservatoria van Antwerpen en Gent en behaalde mijn master als uitvoerend muzikant en mijn diploma specifieke lerarenopleiding. Naast ervaring als uitvoerend musicus ben ik ook actief als leerkracht notenleer en cello. Ik heb zowel ervaring als lesgever met kinderen als volwassenen.

Wil je graag cello leren spelen? Of zou je je techniek graag verbeteren? Stuur me zeker een bericht en dan maken we een planning op basis van jouw wensen, agenda en interesses! Noten kunnen lezen is geen must, ook dit kunnen we tijdens de lessen aanpakken.

Ook lessen notenleer en muziektheorie zijn mogelijk!
verified badge
Hoi!
Ik ben Lies, een gepassioneerd muzikante die graag de kneepjes van het vak doorgeeft aan kinderen en jongeren.
In 2024 studeerde ik af aan het Koninklijk Conservatorium van Gent voor klarinet.

Aarzel niet om mij te contacteren wanneer je geïnteresserd bent om les bij mij te volgen.

Hopelijk tot snel!
verified badge
Ben je verliefd op het geluid van de cello, maar heb je nooit de moed gehad om te beginnen spelen?
Speel je cello als amateur en heb je nu een expert nodig om je te begeleiden?
Wil je je cello- en muzikale vaardigheden ontwikkelen en verbeteren?
Heb je versterkende lessen nodig?
Wil je je voorbereiden op toelatingsexamens voor het conservatorium?
Wil je graag meedoen met een jeugdorkest en heb je hulp nodig om je voor te bereiden op audities?
...
Dit zijn de privé-cello lessen waar je naar op zoek was!

Mijn naam is Miriam, ik ben afgestudeerd in de Master of Classical Music aan KASK & Conservatorium in Gent en momenteel studeer ik een Postgraduaat in Musical Performance Practice.
Ik geef al 10 jaar cello les aan kinderen, tieners en volwassenen, en heb daardoor de nodige ervaring opgedaan om me aan te passen aan de verschillende en persoonlijke behoeften en doelstellingen van elke student. Mijn lesmethode richt zich op het creëren van een vriendelijke en ontspannen omgeving (wat niet betekent dat het onverschillig is!) waarin studenten zich zelfverzekerd voelen om hun eigen ideeën en zorgen te uiten. In mijn lessen richt ik me op technische en posturale vragen, maar we reflecteren ook samen over de muziek, omdat ik wil dat mijn studenten hun eigen muzikale ideeën ontwikkelen en niet alleen de leraar imiteren.

Neem nu contact met me op om je eerste les in te plannen en zet de eerste stap richting je muzikale aspiraties! :)
verified badge
Dag iedereen!

Wil je graag op een leuke, speelse en ontspannende manier viool leren spelen, op het tempo dat jou het best past? Jong, oud, beginner, gevorderd? Welkom! Ook notenleer kan je leren tijdens onze lessen.

Vaak is het moeilijk om de muzieklessen in te plannen als je naar een muziekschool gaat. Hier kan je zowel viool als notenleer combineren in een les.

Ik studeerde aan het Gentse Conservatorium en volgde verschillende privélessen.
Ook treed ik regelmatig op met mijn duo en speel in verschillende orkesten.

Graag wil ik mijn passie en muzikaliteit met jullie delen!
verified badge
Klarinetlessen op alle niveaus: van absolute beginners tot vergevorderde spelers.
Voor mij als docent is het heel belangrijk te vertrekken vanuit de wensen, noden en competenties van de leerling zelf.
U kan les volgen via webcam, of bij u thuis in de buurt van regio Gent - Kortrijk.
Indien uzelf geen instrument ter beschikking heeft is er mogelijkheid tot het huren van een instrument van mij. Dit aanbod is echter beperkt, dus gelieve hierover verder informeren bij interesse.
Betreffende muziek en en ander materiaal: dat wordt meegenomen door mij.

Hieronder kan u wat info vinden over mezelf:

Tegenwoordig - na het doorlopen van een uitgebreide selectieprocedure - is Laurens professioneel actief als klarinettist bij de Koninklijke Muziekkapel van de Marine, één van de prestigieuze orkesten van het Belgisch leger.

Naast zijn opleiding in aan het Koninkijk conservatorium Gent heeft Laurens al verscheidene keren de kans genoten om bij te leren in een aantal masterclasses van o.a. Arno Piters (Koninklijk Concertgebouworkest), Davide Lattuada (Koninklijk Concergebouworkest), Bart de Karter (Nieuw Amsterdams KlarinetKwartet), Pascal Moragues (Orchestre de Paris), Ricardo Mataredonna (De Muntschouwburg), David Van Maele (Koninklijke Muziekkapel van de Gidsen), Bart Watté (Koninklijke Muziekkapel van de Gidsen) etc.

Zowel als freelancer als actief lid heeft Laurens al mee kunnen spelen in diverse orkesten, zoals de Koninklijke Muziekkapel van de Belgische Luchtmacht, Frascati Symphonic, het Euregio Jeugdorkest, het Mahler Student Festival Orchestra, La Chapelle Sauvage, Symfonieorkest Vlaanderen Young, het Gents Universitair Symfonieorkest, het Gents Universitair Harmonieorkest...

Sinds 2021 is Laurens lid van het Meraki Wind Quintet, waarmee hij reeds succesvol kon mee doen aan een aantal competities, waaronder het IMC International Music Competition 2023 (1er Prix à l'unanimité), de Euterpe Music Awards 2022 (gouden prijs), de Classic Pure Vienna International Music Competition 2022 (speciale vermelding), en de Fanny Mendelssohn International Online Competition 2022/23 (tweede prijs).

Hiernaast is Laurens ook actief als dirigent en dit zowel in een symfonische als harmonische orkestbezetting. Hij volgt directielessen bij Kristiina Posska (chef-dirigent Symfonieorkest Vlaanderen), Bart Picqueur (componist en dirigent) en Dimitri Bracke (dirigent) en is zelf actief als vaste dirigent bij de Fantasietjes in de Muziekvereniging Bellegem en freelance bij diverse andere verenigingen.
verified badge
Ik ben Jess, een muzikant en producer uit Gent, afgestudeerd als bachelor in de muziek aan PXL Hasselt. Ondertussen geef ik al 10 jaar gitaarles op muziekateliers en in de vorm van privélessen thuis. Naast het lesgeven heb ik een eigen project genaamd Monagi en schrijf/produce ik voor bands zoals Tout Va Bien en Patches. daarnaast speel ik nog gitaar bij TheShadow Machine. Al mijn lessen gaan door in een ontspannen sfeer in mijn muziekstudio in Gent op jouw eigen tempo.

Voor beginners: Tijdens onze gitaarles mag je zelf nummers meenemen waar je aan wil werken of we bekijken samen wat de beste nummers voor jou zijn en waar je het meeste uit kan leren. Dit gaat van de basis akkoorden waaruit de meeste pop/rock-nummers bestaan tot de melodie meespelen of jezelf begeleiden tijdens het zingen. Zodat je in een mum van tijd kan spelen waar je altijd al van droomde!

Voor gevorderden: We bekijken samen waar je aan wil werken op het vlak van ritme, soleren of improviseren. Welke stijlen je bekend zijn of welke je zou willen leren spelen. Deze lessen zijn ideaal voor jou als je je kennis over de gitaar wil verbreden of wanneer het aanvoelt alsof je een plateau hebt bereikt waar je niet voorbij kan.
verified badge
Ik bied privé-les viool aan in Gent en in De Pinte (Polderdreef), voor kinderen en volwassenen, met of zonder voorkennis van notenleer. De lessen zijn individueel of per 2, naargelang je zelf wilt.
We werken op muzikale eenheid, houding, intonatie, ...

Ik heb een master diploma in viool en kamermuziek, en heb gereisd in centraal Europa om mij te bekwamen in folk en improvisatie.
verified badge
Of je nu begint met het maken van je eigen beats of worstelt met het schrijven van een nummer, ik help je het volgende niveau te bereiken dat je persoonlijk nodig hebt. Met een solide basis van muziekonderwijs kan ik je helpen jezelf uit te drukken via je muziek.

Ik kan heel technisch worden als dat nodig is, maar ik help je ook bij het navigeren door het creatieve proces en bij het bereiken van een punt dat voor jou werkt.
verified badge
English below*

Hallo iederen! Mijn naam is Alejandro. Ik ben een professionele klassieke pianist met een bachelor- en twee masterdiploma's (een in het conservatorium van Gent "classic piano performance master" en een andere in Spanje "teaching master"). Op dit moment studeer ik ook nog een andere master klassieke fortepiano in het Conservatorium van Amsterdam.

Ik heb veel ervaring met lesgeven in verschillende muziekscholen, professionele academies en ook privé. Ik heb pianoconcerten gegeven in verschillende landen zoals Spanje, Engeland, Italië en België, dus ik ben vrij open minded in mijn lessen en ik probeer mijn ervaring in het buitenland aan te passen aan alle soorten studenten.

Ik geef voornamelijk les in het Engels, Nederlands en Spaans. Mijn lessen zijn gericht op de individuele behoeften van de student, rekening houdend met wat elke student te verbeteren heeft. Plezier in muziek is het belangrijkste doel in mijn lesmethode. Ik kan voornamelijk lesgeven in het studentenhuis, maar ik heb een eigen keyboard in mijn woning in Gent Centrum. Online is ook een optie (ik heb ook ervaring met deze manier van werken). Ik ben altijd beschikbaar voor studenten om vragen of twijfels te sturen tijdens de week!


Aarzel niet om me te contacteren voor al je vragen.

//

Hallo iederen! My name is Alejandro. I am a professional classical pianist holding a bachelor and two Master's diploma (one in Gent conservatory "classical piano performance master" and another one in Spain "teaching master"). I am as well still studying another classical fortepiano performance Master at the moment in the Conservatorium van Amsterdam.

I have long experience teaching in different music schools, professional academies and also privately. I have played piano concerts in different countries such Spain, England, Italy and Belgium, so i'm quite open minded in my lessons and i try to adapt my experience abroad to all kind of students.

I teach mainly in English, Dutch and Spanish. My lessons are focus in the individual needs of the student, taking into account what each student has to improve. Enjoying music is the main goal in my teaching method. I can mainly teach in the student house, but i have an own keyboard in my place in Gent Centrum. Online is also an option (i also have experience working throught this way). Im always available to help the student if he/she send me questions or doubts during the week!


Don't hesitate in contact me for any kind of question you have.
verified badge
Ben je een beginnend pianist en heb je een piano, maar weet je niet waar je moet beginnen? We kunnen een persoonlijke ontmoeting plannen om je drijfveren te bespreken en je inspiratie in muziek te vinden.

De lessen duren 1 uur, met een wachttijd van 15 minuten voor het geval u of ik te laat komt.

Wat ga je leren?
Het is helemaal aan jou of je muziektheorie, componeren of gewoon beter piano wilt leren spelen. Ik wil graag meer weten over jouw motivatie!

Alleen België.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Jacob