facebook
Korneel
member icon
Betrouwbare leraar
favorite buttonMarkeer als favoriet
favorite buttonMarkeer als favoriet
member icon
Betrouwbare leraar
van54.00EUR/ h

Bijles Chemie, ook gevorderde chemie (analytische, organische,...)

Hallo,

Als ervaren docent met een masterdiploma in Chemie heb ik jarenlange ervaring in het geven van bijles—van algemene chemie tot gevorderde organische en analytische chemie. Mijn aanpak is persoonlijk, waarbij ik nauw met jou samenwerk om ervoor te zorgen dat je de logische wereld van chemie begrijpt en minder hoeft te memoriseren. Zo krijg je een helder en logisch overzicht van het vakgebied.

Contacteer me gerust mocht je nog vragen hebben.

Extra informatie

Gelieve de eigen cursus mee te nemen, zodat ik kan werken vanuit de reeds geziene leerstof en structuur

Locatie

Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Gent, België
Op een locatie gekozen door de leraar : Jef Crickstraat, Ghent, Belgium

|
Use ctrl + wheel to zoom!
+

Algemene info

Leeftijd:
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
60 minuten
De les wordt gegeven in:Nederlands, Engels, Frans

Over

Reeds tijdens mijn opleiding merkte ik dat ik graag en met resultaat bijles kon geven over geavanceerde chemie, dit onder vrijwillige basis. Nadien heb ik ook mijn SLO (vroegere d cursus) behaald. Ik heb gewerkt als leerkracht zowel in laatste jaar middelbaar als in avondonderwijs maar heb toch gekozen voor een carriere in de prive. Door blijven bijlessen te geven kan ik 2 passies combineren!

Opleiding

Master of Science, Chemistry met als specialisatie Industry and management en polymeerchemie;

Specifieke lerarenopleiding, vroegere d cursus
Docent Wetenschappen

Leservaring

Bijlessen aan studenten farmacie, geneeskunde, biomedische, ...
leerkracht 6e jaar Aso
Docent Panta Rhei analytische chemie- labo chemie
Gastlector Ugent

Beoordelingen (4)

Hij legde alles zeer goed uit en op een makkelijke en verstaanbare manier zodat ook moeilijkere begrippen duidelijk werden.
Zeer goede docent. Voelt zijn leerling zeer goed aan en speelt in op de zwaktes. Toetst de reeds aanwezige kennis en vaardigheden goed af om nadien te remediëren.
Duidelijke uitleg.
Professionele begeleiding en goeie tips

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Korneel snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 4:00
  Zondag om 4:00
5
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 5:00
  Zondag om 5:00
6
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 6:00
  Zondag om 6:00
7
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 7:00
  Zondag om 7:00
8
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 8:00
  Zondag om 8:00
9
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 9:00
  Zondag om 9:00
10
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 10:00
  Zondag om 10:00
11
  
  
  
  
  
  
  
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  Woensdag om 12:00
  Donderdag om 12:00
  
  
  
13
  Maandag om 13:00
  Dinsdag om 13:00
  Woensdag om 13:00
  Donderdag om 13:00
  
  
  
14
  Maandag om 14:00
  Dinsdag om 14:00
  Woensdag om 14:00
  Donderdag om 14:00
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds maart 2014
  • Geverifieerd telefoonnummer

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 4:00
  Zondag om 4:00
5
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 5:00
  Zondag om 5:00
6
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 6:00
  Zondag om 6:00
7
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 7:00
  Zondag om 7:00
8
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 8:00
  Zondag om 8:00
9
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 9:00
  Zondag om 9:00
10
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 10:00
  Zondag om 10:00
11
  
  
  
  
  
  
  
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  Woensdag om 12:00
  Donderdag om 12:00
  
  
  
13
  Maandag om 13:00
  Dinsdag om 13:00
  Woensdag om 13:00
  Donderdag om 13:00
  
  
  
14
  Maandag om 14:00
  Dinsdag om 14:00
  Woensdag om 14:00
  Donderdag om 14:00
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina


Middelbaar onderwijs ASO en TSO Voorbereiding toetsen, examens en herexamens
Grondige inhoudelijke opvolging van de leerstof voor wetenschappelijke vakken gedurende het jaar. Studiemethode gericht op de te kennen leerstof. Leren samenvatten/formularium opstellen. Toets per toets suc6en opbouwen zodat examen geen verrassingen meer in petto heeft.Examens lukken niet na 3 dagen studeren.

Bijles wiskunde/alle wetenschappelijke domeinen (Fysica, chemie...)
Bijlessen alle wetenschappelijke domeinen - 1e, 2e en 3e graad middelbaar onderwijs Gegeven door student Industriële Ingenieurswetenschappen Elektromechanica (Luchtvaart) Heb je moeite met wiskunde, fysica, chemie of andere wetenschappelijke vakken? Ik help je graag verder met duidelijke uitleg, extra oefeningen en handige tips om de leerstof écht te snappen. Bijles wordt gegeven door een student Industriële Ingenieurswetenschappen Elektromechanica (Luchtvaart), dus je krijgt les van iemand die dagelijks met wetenschap bezig is. Wil je beter scoren en meer zelfvertrouwen krijgen in wetenschappelijke vakken? Stuur me een berichtje!

Bijles Wiskunde, Scheikunde, Natuurkunde (exacte vakken).
Ik ben Christian, afgestudeerd in scheikunde aan de Universiteit Utrecht (Biomolecular Sciences) en gepromoveerd in ontwikkelingsbiologie (PhD). Al een aantal jaren geef ik bijles en examentraining in wiskunde, scheikunde en natuurkunde aan HAVO- en VWO-leerlingen, maar ook aan HBO-studenten en Cambridge International A-levels. Misschien kan ik jou ook verder helpen! De lessen worden online gegeven, maar ik zorg voor een persoonlijke en interactieve aanpak. Met een stift en whiteboard creëer ik een sfeer die vergelijkbaar is met privéles bij je thuis. Iedere leerling heeft unieke doelen en een eigen manier van leren. Daarom stem ik mijn lessen af op jouw behoeften. Ik ben altijd betrokken bij je voortgang en ben optimistisch en toegankelijk van aard. Tijdens de lessen merk ik vaak dat leerlingen niet alleen de stof beter begrijpen, maar ook hun zelfvertrouwen groeit. Naast bijlesdocent ben ik parttime kunstenaar (schilder en muzikant). Mijn creatieve achtergrond geeft me een frisse en enthousiaste kijk op exacte vakken. Als exacte vakken nu als zwaar, moeilijk of saai voelen, of als je een docent hebt gehad die de lol er niet in kon laten zien, kan ik je helpen dat te veranderen. Hoe meer je begrijpt, hoe leuker het wordt, en goede cijfers volgen vanzelf! Ik maak graag kennis met je!

Thuisleraar voor de basiscursus natuurkunde en wiskunde voor leerlingen van de basisschool, middelbare school en middelbare school in Amsterdam
Welkom bij mijn Foundation Course in Science and Maths, speciaal ontworpen voor basisschool-, middelbare- en middelbareschoolleerlingen in Amsterdam. Deze cursus is erop gericht om een sterke basis te leggen in deze cruciale vakken, zodat leerlingen academisch uitblinken en een oprechte liefde voor leren ontwikkelen. Mijn onderwijsaanpak is gericht op het leuk en boeiend maken van leren. Ik integreer interactieve activiteiten en praktische experimenten om concepten uit de wetenschap en wiskunde tot leven te brengen. Door studenten te betrekken bij deze dynamische leerervaringen, streef ik ernaar om abstracte concepten om te zetten in tastbaar begrip. Elke sessie is zorgvuldig ontworpen om studenten geïnteresseerd en gemotiveerd te houden, vermoeidheid te minimaliseren en het behoud te maximaliseren. Ik geloof in het vereenvoudigen van complexe onderwerpen, door ze op te delen in makkelijk te begrijpen segmenten. Deze aanpak helpt studenten om uitdagende concepten met gemak te begrijpen en te onthouden. Technieken zoals geheugensteuntjes, visuele hulpmiddelen en voorbeelden uit het echte leven zijn integraal aan mijn methode, waardoor formules en concepten niet alleen worden onthouden, maar ook echt worden begrepen. Regelmatige beoordelingen worden uitgevoerd om de voortgang van de student te volgen en gebieden te identificeren die verbetering behoeven. Deze tests bereiden studenten ook voor op hun schoolexamens, wat uiteindelijk hun zelfvertrouwen vergroot. Ik begrijp hoe belangrijk het is om ouders geïnformeerd en betrokken te houden bij de academische reis van hun kind. Daarom verstrek ik wekelijkse rapporten met daarin de voortgang, sterke punten en verbeterpunten van hun kind. Deze continue feedbackloop zorgt ervoor dat ouders op de hoogte zijn van de ontwikkeling van hun kind en hun leren thuis kunnen ondersteunen. Bemoedigende woorden en positieve feedback zijn integraal onderdeel van mijn lesmethode. Ik streef ernaar het zelfvertrouwen van studenten op te bouwen en een liefde voor leren bij te brengen door middel van positieve bekrachtiging. Door haalbare doelen te stellen voor elke student, vier ik hun successen en motiveer ik ze om te streven naar uitmuntendheid. Deze doelgerichte aanpak stimuleert niet alleen academisch succes, maar bevordert ook een gevoel van voldoening en eigenwaarde. Als tutor haal ik voldoening uit het zien van mijn studenten die uitblinken en hun volledige potentieel bereiken. Mijn ultieme doel is om studenten te voorzien van de kennis en vaardigheden die ze nodig hebben om te slagen in wetenschap en wiskunde. Ik ben altijd beschikbaar om mijn studenten te ondersteunen en bied indien nodig extra hulp en middelen om hun succes te verzekeren. Ik bevorder een open omgeving waarin studenten zich op hun gemak voelen om vragen te stellen, hoe simpel ze ook lijken. Deze nieuwsgierigheid leidt tot dieper begrip en moedigt een proactieve benadering van leren aan. Door spelletjes, puzzels en interessante activiteiten op te nemen, zorg ik ervoor dat leren leuk en boeiend blijft, waardoor studenten enthousiast blijven over de onderwerpen. Doe mee met mijn Foundation Course in Science and Maths en zie hoe uw kind een sterke basis, zelfvertrouwen en een oprechte liefde voor deze essentiële vakken ontwikkelt. Laten we samenwerken om academische excellentie te bereiken en leren een leuke en lonende ervaring te maken. "Excel in Subjects, Soar in Confidence!"

Natuurkunde / Scheikunde / Bio, bij jou thuis, bij mij thuis of op afstand!
Als Frans-Belgische leraar bied ik privélessen natuurkunde, scheikunde en biologie aan voor het middelbaar en hoger niveau. Ik ben gespecialiseerd in het middelbaar niveau tot en met het 5e jaar Belgisch. Ik reis indien nodig tot bij u thuis, zowel in de regio Brussel als in Waals- en Vlaams-Brabant, met een minimale cursusduur van 2 uur. Met ruime ervaring bied ik talloze oefeningen aan om kennis te consolideren. Afstandsonderwijs is ook mogelijk via platforms zoals Skype, Facebook, enz. Voor studenten in Frankrijk worden de lessen uitsluitend op afstand gegeven. Aarzel niet om contact met mij op te nemen om uw lessen te organiseren op basis van uw behoeften en beschikbaarheid. Ik ben hier om u te helpen uw vaardigheden in deze onderwerpen op een effectieve en persoonlijke manier te versterken. Cursussen die op uw behoeften zijn afgestemd, zorgen ervoor dat u snel vooruitgang boekt.

Scheikunde Cursus / colleges op beginner en gemiddeld niveau
Ik kan je alle basisbegrippen van de Scheikunde bijbrengen die je competent zullen maken om de uitdagingen van academische en professionele cursussen aan te gaan na het hogere secundaire stadium. Je zult in staat zijn om de basisprincipes in de Scheikunde volledig te begrijpen en een solide basis voor verder leren van Scheikunde op tertiair niveau effectiever zal worden verstrekt. Ik kan zowel beginners- als gemiddeld niveau lesgeven. Op intermediair niveau wordt enige achtergrond van scheikunde verondersteld. CURSUS-OUTLINES: - Enkele basisbegrippen van de chemie - Structuur van het Atoom - Classificatie van elementen en periodiciteit in eigenschappen - Chemische binding en moleculaire structuur - Staten van belang: vast, vloeibaar en gas - Thermodynamica - Evenwicht - Redox-reacties - Waterstof - S-Block Elements (Alkali en Alkaline aardmetalen) - P-Block Elements - D-Block Elements - F-Block Elements - Organische chemie: enkele basisprincipes en technieken - Koolwaterstoffen - Milieuchemie - Solid State - Oplossingen - Elektrochemie - Chemische kinetica - Oppervlaktechemie - Algemene principes en processen van isolatie-elementen - Coördinatiecompounds - Haloalkanes en Haloarenes - Alcoholen, fenolen en ethers - Aldehyden, ketonen en carbonzuren - Organische verbindingen die stikstof bevatten - Biomoleculen - Polymeren - Chemie in het dagelijks leven Als je collegegeld nodig hebt voor een bepaald onderwerp, kun je dat natuurlijk laten weten.

Verbeter uw scheikundige en biochemische vaardigheden met een PhD-student die wetenschap tot een succes maakt!
Als toegewijde promovendus biochemie aan de EPFL bied ik persoonlijke bijles in scheikunde en biochemie aan studenten op middelbare school, universiteit of masterniveau. Of je je nu voorbereidt op examens, worstelt met complexe concepten of je kennis wilt verdiepen, ik stem elke sessie af op jouw doelen en leerstijl. Met een sterke academische achtergrond en een passie voor lesgeven streef ik ernaar wetenschap toegankelijk, boeiend en relevant te maken. Mijn aanpak legt de nadruk op heldere uitleg, kritisch denken en praktische voorbeelden om je te helpen zelfvertrouwen op te bouwen en uit te blinken in je studie.

Wiskundelessen voor het toelatingsexamen Grade 7/Grade 10 en Grade 11 Athénée de Luxembourg
Wiskundecursus (met name vanuit het perspectief van toelatingsexamens) gegeven door een afgestudeerde ingenieur met meer dan 14 jaar ervaring in het lesgeven in wiskunde tot en met bachelorniveau. Ik heb ook meer dan 3 jaar ervaring in het lesgeven en begeleiden van gestandaardiseerde tests zoals de GRE en SAT. Ik kan je helpen deze gestandaardiseerde cursussen (GRE, SAT en zelfs TOEFL) effectiever te leren. Ik bied wiskundelessen voor studenten van verschillende niveaus, waaronder bachelorstudenten, IB-studenten (Math SL en Math HL), A-niveau studenten, Europese S6- en S7-studenten, GCSE-studenten en IGCSE-studenten. Ik geef ook wetenschappelijke cursussen in natuurkunde en scheikunde voor studenten tot het Europese hoger secundair niveau, evenals voor IB- en A-niveau studenten. Daarnaast bied ik biologielessen aan voor studenten tot het Europees secundair niveau, GCSE-niveau en IGCSE-niveau. Momenteel geef ik les aan een divers scala aan studenten, waaronder: - GCSE-studenten - IGCSE-studenten - IB-studenten - Europese scholieren - Studenten op AS/A-niveau - Lycée Vauban-studenten - Studenten Atheneum van Luxemburg Ik geef ook huiswerkhulp aan scholieren, en de voortgang van studenten kan worden beoordeeld door middel van periodieke tests volgens de eisen van ouders of de studenten zelf. Opmerking: Houd er rekening mee dat hoewel sommige van mijn studenten cursussen in het Frans, Duits of Zweeds hebben gegeven, mijn primaire onderwijstaal Engels is. Aangezien het onderwerp wiskunde is, is het over het algemeen gemakkelijk om de taak te begrijpen en ik leg de antwoorden in het Engels uit.

Leren rekenen, hulp bij natuurkunde gericht op de behoefte. Dit is hetzelfde bij scheikunde :)
Hallo iedereen :) Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in wiskunde, Natuurkunde, scheikunde en rekenen. Ik heb dit tijdens mijn eigen schoolperiode ook al een keer eerder gedaan voor 3 jaar. Ik heb zelf altijd bijles gehad voor een bepaald vak en weet hoe moeilijk het kan zijn om de stof te begrijpen. Ik wil met jou kijken naar Hoe ik de stof begrijpend kan maken door eerst theorie te behandelen en te kijken wat je zelf al weet, vragen samen te maken en dan alleen en op het einde nog een keer alles herhalen en samenvatten met wat we hebben gedaan :)

Bijles HAVO Scheikunde-Natuurkunde voor niet alleen onderbouw maar ook examen leerlingen
We gaan samen werken aan natuurkunde of scheikunde via een digitale les! Ik heb zelf mijn examens heel hoog afgerond en wil andere helpen dit ook te doen! Ik ben elke avond ( vaak wel ) beschikbaar, en ga je begeleiden van basis tot de toetsen.

Bijles van Ervaren (5+ jaar) Bijlesdocent - Scheikunde, Natuurkunde en Wiskunde van Gediplomeerd Scheikundige (BSc en MSc)
In de eerste 2/3 lessen ligt de focus op het vinden van de beste manier om jou te ondersteunen. Per leerling is dit verschillend, dus ik zal in goed overleg met jou zoeken naar de beste manier om jou te helpen met je schoolwerk. Dit kan zijn het bespreken van theorie, het samen maken van opdrachten of het oefenen van voorbeeldtoetsen. Hierbij maak ik gebruik van de app Microsoft Whiteboard, waarvan ik jou na de les een PDF toestuur, zodat je alles wat we hebben besproken nog eens kunt bekijken! Ik ben een rustig, sociaal en geduldig persoon, met een uitgebreide kennis in scheikunde, natuurkunde en wiskunde. Daarnaast beheers ik de Nederlandse, Engelse en Italiaanse taal goed, dus ook daar kan ik je mee helpen. Ik geef les aan leerlingen en studenten op de middelbare school, MBO, HBO en WO, voor alle niveaus en alle leeftijden. Neem gerust contact met mij op om vragen te stellen of een eerste bijles in te plannen!

Wiskunde, biologie, scheikunde en lichamelijke opvoeding.
Ik ben gespecialiseerd in wiskunde, biologie, scheikunde en lichamelijke opvoeding. Ik heb ervaring met privélessen en het geven van grotere klassen voor school. Daarnaast heb ik vaardigheden die me helpen bij andere vakken op school, waaronder lichamelijke opvoeding.

Voorbereidende cursussen voor het medische examen - Wiskunde, Natuurkunde, Scheikunde, Redeneren, enz.
Momenteel studeer ik wiskunde aan de VUAmsterdam/UvA en bied ik mijn vaardigheden aan in verschillende vakken, waaronder wiskunde, scheikunde, natuurkunde, Spaans (mijn moedertaal), Engels en Frans. De lessen zijn gepersonaliseerd en worden online of persoonlijk gegeven, afhankelijk van uw voorkeuren. Mijn lesmethodologie is flexibel en legt de nadruk op het afstemmen van benaderingen op individuele voorkeuren om een grondig begrip van onderwerpen te garanderen. Het opbouwen van een relatie van vertrouwen en welzijn is essentieel in mijn onderwijsfilosofie, en ik ben vastbesloten om een constant tempo aan te houden door middel van regelmatige monitoring om de verwerving van kennis te optimaliseren. Door mijn uitgebreide ervaring als privéleraar in de afgelopen zes jaar heb ik een sterk gevoel van geduld en consistentie ontwikkeld. Mijn toewijding ligt in het helpen van anderen, en ik streef er voortdurend naar om verschillende perspectieven te overwegen om de meest effectieve oplossingen te identificeren. Indien u meer informatie wenst of uw specifieke wensen wilt bespreken, neem dan gerust contact met mij op. Ik kijk ernaar uit om bij te dragen aan jouw academisch succes.

IMAT 2025 - volledige voorbereiding of vakspecifiek
In deze cursus bereid ik je voor op de IMAT (Italiaanse toelatingstest voor geneeskunde). Deze test vindt elk jaar plaats en is de enige manier om toegang te krijgen tot de opleiding Engelstalige geneeskunde aan openbare universiteiten in Italië. Ik help je met de vier wetenschappelijke disciplines (wiskunde, natuurkunde, biologie, scheikunde), evenals met kritisch redeneren en algemene kennis. Ik bereid je ook voor op realistische examensituaties om je te laten wennen aan de tijdslimiet en andere beperkingen.

Leraar (Bouwkundig Ingenieur) helpt leerlingen en studenten slagen in de vakken wiskunde, natuurkunde en scheikunde.
Als ervaren docent ontwikkel ik een gerichte uitleg op basis van de werkelijke behoeften van mijn leerlingen, zodat ze snel kunnen inspelen op eventuele problemen. Mijn aanpak is praktisch en gericht op het gewenste resultaat (bijvoorbeeld een examen of toelatingsexamen). De cursussen zijn bedoeld voor middelbare scholieren en eerstejaars bachelorstudenten (aan de universiteit of hogeschool). Ik kan je helpen met wiskunde, natuurkunde en scheikunde. Het eerste uur is bedoeld om de moeilijkheden van de student in kaart te brengen, doelen te stellen, een werkprogramma op te stellen en een eerste uitleg te geven. Neem je cursus en eventuele reeds afgelegde toetsen mee om deze eerste stap te vergemakkelijken. Ik spreek Frans, Engels en Nederlands. Over : Als burgerlijk ingenieur heb ik mij omgeschoold tot docent. Ik heb aantoonbare ervaring in het lesgeven van wiskunde, natuurkunde en scheikunde in het hoger onderwijs (Mater Dei, Sint-Pieters-Woluwe). Ik verhelp leersituaties die geblokkeerd zijn door eerdere tekortkomingen of door problemen met het volledig begrijpen van de stof wanneer de cursus aan een grote groep wordt gegeven.