facebook

Privélessen in Fexhe‑le‑Haut‑Clocher

Vind je perfecte leraar in Fexhe‑le‑Haut‑Clocher.
Leer met onze leraren bij u thuis of bij de leraar.

0 docenten in je verlanglijst
|
zoom in iconzoom out icon

1 leraar in Fexhe‑le‑Haut‑Clocher

Baptistine

verified teacher icon
5.0

2 reviews

(2)

24€

60-min

/h

trusted teacher iconBetrouwbare leraar
student icon
2Leerlingen

Wiskunde — basisonderwijs en secundair onderwijs (1 tot 5) — tweetalig nl-fr — leerling in het 6e jaar van het secundair onderwijs — een jaa...Vertaal deze tekst met Google Translate.

Wiskunde — basisonderwijs en secundair onderwijs (1 tot 5) — tweetalig nl-fr — leerling in het 6e jaar van het secundair onderwijs — een jaar voorsprong — zeer gemotiveerd!!Vertaal deze tekst met Google Translate.

Hallo! Ik ben Baptistine en ik ben 16 jaar oud! Ik zit in groep 6. Ik heb er altijd van gehouden om nieuwe dingen te leren en die met anderen te delen. Het is spannend! Ik heb op school gekozen voor de vakken natuurwetenschappen (6 uur per week) en wiskunde (8 uur per week) omdat ik wiskunde en scheikunde leuk vind. Ik loop ook een jaar voor op school. Ik geef les omdat ik het leuk vind en verschillende mensen hebben me al verteld dat ik talent heb voor lesgeven! Ik heb al wat ervaring, vooral met mijn broers en zussen en een paar klasgenoten. Ik heb ook lesgegeven op een basisschool en ik kreeg daarvoor felicitaties van de directeur. Ik geef les in het lager onderwijs (alle leerjaren) en het secundair onderwijs (groep 1 tot en met 5). Ik kan ook Nederlandse les geven (of lessen in het Nederlands). Ik volg de optie wetenschappen-wiskunde 8 in een Nederlandstalige school – Sint-Jan-Berchmanscollege Brussel – een jaar van tevoren. Mijn aanpak is als volgt: de leerling stuurt me zijn/haar lessen en eventuele vragen van tevoren. Vervolgens leg ik de theorie uit aan de leerling en maken we samen oefeningen. Als de leerling het begrijpt, gaan we verder met iets anders of – indien nodig – verdiepen we ons in de leerstof. Ik kan de leerling ook helpen de leerstof uit het hoofd te leren, indien nodig door hem/haar geheugensteuntjes te geven. Zo kan ik een leerling helpen zich voor te bereiden op een les, een toets of eventueel een examen.

VorigeResultaten aan het tonen 1 - 1 van 11 - 1 van 1Volgende
Kaart
Kaart