facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds juni 2018
Leraar sinds juni 2018
Bijles economische vakken, Centrale examencommissie, Financiële analyse jaarrekening
course price icon
Van 52 € /h
arrow icon
Op basis van mijn ervaring in de financiële sector en het onderwijs kan ik je begeleiden met:

- BIJLESSEN alle ECONOMISCHE VAKKEN, zowel voor middelbare schoolstudenten als studenten in het hoger onderwijs (hogeschool en universiteit). De bijlessen worden afgestemd op jouw cursusmateriaal. Je kan bijlessen nemen om bij te blijven tijdens het schooljaar of als voorbereiding op de examens

- ondersteuning bij de voorbereiding voor de CENTRALE EXAMENCOMMISSIE. De centrale examencommissie vergt een stevige voorbereiding. Op basis van de vakfiche nemen we alle thema's door. Dit op basis van cursusmateriaal die je zelf aankoopt. De voorbereiding voor de examencommissie kan voor:
° bedrijfseconomie ASO en TSO
° algemene economie ASO en TSO
Locatie
location type icon
Online vanuit België
Over
Ik ben gepassioneerd door economie omdat dit zo nauw verweven is met ons dagelijks leven. Je zal tijdens mijn lessen merken dat ik steeds aansluiting zoek bij praktische voorbeelden zodat de theorie en oefeningen levendig worden. Naast het aanleren van theorie en oefeningen begeleid ik je ook bij het leren zelf. Met praktische studietips geraak je nog verder in het verwerken van je cursus. Deze tips kan je uiteraard ook op andere vakken toepassen.
Opleiding
Mijn opleidingen sluiten volledig aan bij de nodige competenties om je van een kwalitatieve bijles te voorzien:
- Master Toegepaste Economische Wetenschappen
- Specifieke lerarenopleiding - ongoing
Leservaring
Ik geef reeds enkele jaren individuele studiebegeleiding via diverse kanalen. Sinds kort ben ik ook van start gegaan in het reguliere onderwijs.
Leeftijd
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Op basis van je eigen cursusmateriaal kan ik je begeleiden bij je opleiding boekhouding of financiele analyse.

Voor de financiele analyse kan je bij mij ook terecht voor een cursus van 10 lessen leer waarin je alles leert over de analyse van de jaarrekening:
- je krijgt een basis inzicht in de regels van de boekhouding
- je herkent alle onderdelen van de jaarrekening en begrijpt waarvoor ze staan
- je kan de gezondheid van een bedrijf afleiden uit de jaarrekening aan de hand van diverse analyse technieken
- je leert de resultaten van de analyse interpreteren
- je kan de analyse gebruiken voor het nemen van investeringsbeslissingen, voorbereiding van een kredietaanvraag bij de bank
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Leer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier!

Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen.

In de lessen behandelen we:

Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier.
Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen.
Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften.
Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken.

Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!
verified badge
In deze les zullen we elkaar eerst een beetje leren kennen, je kunt mij vertellen wat je verwacht/wilt in een les, of wat je specifiek nodig hebt. Stap voor stap zorg ik dat jij als student/studente de Nederlandse taal gaat beheersen. Jullie zullen om verschillende redenen Nederlands willen leren, bijvoorbeeld voor een inburgeringsexamen, of omdat je tijdelijk als expat in Nederland woont en de taal wilt leren, andere vinden het leuk om als hobby te doen en weer anderen komen voor de liefde naar Nederland... Er zijn zo veel redenen! Van tiener tot volwassen studenten, van beginner tot gevorderd en ertussen, ik geef met plezier mijn lessen aan studenten over heel de wereld! Nieuwsgierig geworden, ik hoop je in mijn les te zien! Groetjes Carolina.
verified badge
Al sinds het Gymnasium geef ik bijles Wiskunde, Natuurkunde, Scheikunde, Latijn en taalcusussen latijnse talen Portugees Spaans Frans en Italiaans van niveau basis of beginner tot niveau Gymnasium. Voor Basisschoolleerlingen ook rekenen bijvoorbeeld met breuken en procenten en alle andere modules. Ook nederlandse grammatica en spelling.
verified badge
Hallo,

Mijn naam is Camille, ik ben geboren in Frankrijk, heb daar 40 jaar gewoond en sinds 2012 woon ik in Nederland.
U wilt de basis van het Frans leren, uw Frans verbeteren, van plan zijn om in een Franstalig land te gaan wonen of u voorbereiden op een examen, aarzel dus niet om een beroep te doen op mijn diensten. Mijn doel is om u vooruit te helpen, u te helpen uw examens te halen en vooral om u te helpen Frankrijk, zijn cultuur en zijn gebruiken te ontdekken.
Tot snel!
verified badge
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
verified badge
Hallo! Ik ben Çağla, een moedertaalspreker van het Turks uit Turkije, en woon momenteel in Den Haag.

Ik bied gepersonaliseerde Turkse lessen aan voor beginners, gevorderden en experts. Of je nu Turks wilt leren voor het dagelijks leven, reizen, werk, relaties, familie of gewoon uit interesse, ik pas de lessen aan jouw doelen, niveau en leerstijl aan.

Mijn lessen richten zich op **praktisch en natuurlijk Turks** dat je daadwerkelijk in het dagelijks leven kunt gebruiken. We kunnen werken aan spreken en conversatie, grammatica, woordenschat, lezen, schrijven en uitspraak.

Ik heb ook een professionele achtergrond bij internationale bedrijven, waaronder Unilever en Netflix, en een masterdiploma in de rechten. Hierdoor kan ik studenten ondersteunen die geïnteresseerd zijn in het gebruik van Turks in professionele of zakelijke situaties.

De lessen zijn beschikbaar **online of persoonlijk in Den Haag**, en ik bied ondersteunend materiaal en gepersonaliseerde oefeningen aan.

Of je nu helemaal vanaf nul begint of je zelfvertrouwen in het spreken van Turks wilt vergroten, ik help je graag je doelen te bereiken.

Boek een proefles en laten we samen Turks leren! 🇹🇷😊
verified badge
Deze cursus is bedoeld voor leerlingen in het basisonderwijs, voortgezet onderwijs en zelfs aan de universiteit die ondersteuning nodig hebben bij hun huiswerk, hun lessen beter willen begrijpen of zich willen voorbereiden op examens.

Ik bied persoonlijke begeleiding in een vriendelijke en ondersteunende omgeving om studenten te helpen:

Begrijp instructies en voltooi oefeningen

Moeilijke concepten herhalen en versterken

Ontwikkel effectieve studiegewoonten

Vertrouwen opbouwen en onafhankelijker worden

📚 Ik kan helpen met verschillende vakken (talen, geesteswetenschappen, etc.), afhankelijk van het niveau.

💡 Mijn doel: ervoor zorgen dat leerlingen zich nooit meer alleen voelen met hun huiswerk en dat ze weer plezier krijgen in leren.

Afhankelijk van uw voorkeur zijn de lessen fysiek of online beschikbaar.
Neem gerust contact met ons op om uw specifieke behoeften of die van uw kind te bespreken!


Deze cursus is bedoeld voor leerlingen van de basisschool, middelbare school of universiteit die ondersteuning nodig hebben bij het maken van hun huiswerk, het beter begrijpen van de lessen of het voorbereiden op een examen.

Ik bied op maat gemaakte begeleiding, in een zorgzame en aanmoedigende sfeer, voor:

De instructies en oefeningen begrijpen

Begrippen die niet zijn verworven, herzien

Effectieve werkmethoden ontwikkelen

Verwerf autonomie en zelfvertrouwen

📚 Ik kan lesgeven in verschillende vakken (talen, geesteswetenschappen, etc.), afhankelijk van het niveau.

💡 Mijn doel: dat de leerling zich nooit meer alleen voelt als het om zijn huiswerk gaat en dat hij weer plezier in leren krijgt.

Cursussen zijn beschikbaar in persoon of online, afhankelijk van uw voorkeuren.
Neem gerust contact met mij op om de specifieke behoeften van uw kind te bespreken!
verified badge
Heeft jouw kind moeite met een bepaald vak of wil hij/zij extra oefenen voor de doorstroomtoets, CITO of IEP? Misschien is leren lastig door ADHD, dyslexie of een ander leerprobleem. Ik help graag om jouw kind weer met meer zelfvertrouwen te laten leren!

Na jaren als groepsleerkracht (groep 1 t/m 8) te hebben gewerkt geef ik nu online begeleiding en bijles aan leerlingen die net dat beetje extra hulp nodig hebben. Met mijn ervaring en vakkennis bied ik persoonlijke ondersteuning bij verschillende vakken en help ik kinderen goed voorbereid naar de middelbare school.

Persoonlijk
Elke les is 100% afgestemd op het niveau, de (leer)behoefte en de leerstijl van de leerling: spelenderwijs, met meer herhaling of juist veel afwisseling. Jij als ouder blijft altijd betrokken: na elke les ontvang je een korte terugkoppeling en we bespreken regelmatig de voortgang.

Deskundig
Tijdens - en vooral ook na - mijn jaren als groepsleerkracht in het basisonderwijs heb ik veel (vak)didactische en pedagogische kennis opgedaan. Mijn aanpak is theoretisch onderbouwd. Ik werk met gestructureerde materialen, ben op de hoogte van de verschillende lesmethodes die op school gebruikt worden en blijf zelf ook leren.

Visueel
Veel kinderen begrijpen en onthouden beter als ze het kunnen zien. Vaak helpt een schema, een tekening of een afbeelding heel erg om iets te begrijpen. Door middel van 'visual thinking' worden dingen inzichtelijk en onthoud je het ook beter! In mijn online lessen delen we daarom samen een virtueel whiteboard, waar we allebei aantekeningen op kunnen maken.

Doelgericht
Volgens het principe Leren Zichtbaar Maken neem ik leerlingen mee in hun leerproces. Samen zoeken we uit welke leerdoelen al goed gaan en welke nog niet zijn behaald. Ik maak een plan van aanpak met daarin gerichte oefeningen, strategieën en ondersteuning, afgestemd op de behoeften van je kind. Aan het begin van elke les bespreken we aan welke doelen we gaan werken en gedurende de les kijken we daarop terug.
verified badge
Ik geef Franse bijles op een rustige, gestructureerde en persoonlijke manier, aangepast aan jouw niveau en leerdoelen. Dankzij mijn ervaring als vrijwillige tutor Frans aan de Universiteit Antwerpen weet ik hoe ik grammatica, woordenschat en spreekvaardigheid duidelijk kan uitleggen. Mijn lessen zijn geschikt voor leerlingen uit het lager en secundair onderwijs, maar ook voor beginners of studenten die hun Frans willen verbeteren of zich voorbereiden op toetsen en examens. Mijn doel is om je niet alleen betere resultaten te laten behalen, maar ook meer zelfvertrouwen te geven in het spreken en begrijpen van het Frans.
verified badge
Heb je moeite met aardrijkskunde of wil je betere resultaten behalen? Ik geef persoonlijke begeleiding aan leerlingen van het basis- en middelbaar onderwijs. Tijdens de lessen werken we aan topografie, klimaat, geologie, kaarten lezen, duurzaamheid en examenvoorbereiding.

Dankzij mijn ervaring als docent leg ik complexe onderwerpen op een duidelijke en gestructureerde manier uit. De lessen worden aangepast aan jouw niveau en leerstijl, zodat je met meer zelfvertrouwen en betere resultaten vooruitgaat.

Mogelijk in het Nederlands, Engels of Duits. Online lessen!
verified badge
Ik ben Imran, 18 jaar en leerling op 5 VWO (met een afgerond HAVO-diploma). De afgelopen twee jaar heb ik ervaring opgedaan als peercoach voor onderbouwleerlingen op het voortgezet onderwijs, waarbij ik leerlingen begeleid bij exacte vakken zoals wiskunde, natuurkunde en scheikunde. Daarnaast geef ik Cito-training aan basisschoolleerlingen vanaf 7 jaar, en heb ik ervaring met bijlesgeven aan huis.

Of het nu gaat om extra oefening voor de Cito-toets op de basisschool, of hulp bij exacte vakken op de onderbouw van het voortgezet onderwijs, ik leg rustig en stap voor stap uit en sluit aan bij het niveau en de leerstof van jouw eigen school.
verified badge
Ik ben een 4e jaars student bij de HvA om leraar Engels te worden. Ik heb veel ervaring opgelopen tijdens mijn stages en ben gevorderd in lesgeven in Engelse literatuur en grammatica. Les geven is mijn passie, en ik werk hard om mijn studenten op een leuke manier iets te leren waarbij groei zichtbaar wordt.
verified badge
Wil je Spaans leren of vooral meer vertrouwen krijgen in het spreken? In mijn online lessen oefenen we op een praktische en laagdrempelige manier. We kunnen werken aan conversatie, woordenschat, uitspraak en grammatica, afhankelijk van jouw niveau en doelen. Bijvoorbeeld voor dagelijks gebruik, reizen of op professioneel gebied.

De lessen zijn persoonlijk en ontspannen. Fouten maken mag, het belangrijkste is dat je Spaans daadwerkelijk gaat gebruiken! 🇨🇴
verified badge
Ik geef bijles in verschillende vakken om leerlingen te helpen. Nadat ik zelf mijn vwo heb gehaald en heb meegemaakt hoe moeilijk het kan zijn wil ik graag steun bieden.
Meerdere vakken mogelijk en gewerkt aan de lesstof die op dat moment behandeld wordt
verified badge
De bèta vakken zijn erg lastig, maar toch belangrijk om onder de knie te krijgen. Ik ben een afgestudeerde driedubbele bachelor student natuurkunde, sterrenkunde en filosofie met al 6 jaar didactische ervaring. Ik heb al tientallen leerlingen naar een voldoende voor hun examens geholpen en jij zal daarin geen uitzondering zijn.

De bijlessen worden aan alle niveaus en leeftijden gegeven. De les zal online zijn. Ik maak gebruik van een digitaal whiteboard waarmee ik in de call visueel uitleg kan geven. Ik geloof erg in het zelf oefenen en nadenken over vragen. De meeste lessen zien er dan ook als volgt uit:1. Korte uitleg en samenvatting van de stof 2. Het maken van opdrachten met mijn begeleiding 3. Reflecteren op de denkstappen die je mist en wat we geleerd hebben van de opdrachten.

Klinkt dit als iets voor jou? Meld je dan gauw aan dan kunnen we gelijk van start! Een gratis proefles is mogelijk.
message icon
Contacteer Ellen
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Leer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier!

Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen.

In de lessen behandelen we:

Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier.
Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen.
Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften.
Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken.

Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!
verified badge
In deze les zullen we elkaar eerst een beetje leren kennen, je kunt mij vertellen wat je verwacht/wilt in een les, of wat je specifiek nodig hebt. Stap voor stap zorg ik dat jij als student/studente de Nederlandse taal gaat beheersen. Jullie zullen om verschillende redenen Nederlands willen leren, bijvoorbeeld voor een inburgeringsexamen, of omdat je tijdelijk als expat in Nederland woont en de taal wilt leren, andere vinden het leuk om als hobby te doen en weer anderen komen voor de liefde naar Nederland... Er zijn zo veel redenen! Van tiener tot volwassen studenten, van beginner tot gevorderd en ertussen, ik geef met plezier mijn lessen aan studenten over heel de wereld! Nieuwsgierig geworden, ik hoop je in mijn les te zien! Groetjes Carolina.
verified badge
Al sinds het Gymnasium geef ik bijles Wiskunde, Natuurkunde, Scheikunde, Latijn en taalcusussen latijnse talen Portugees Spaans Frans en Italiaans van niveau basis of beginner tot niveau Gymnasium. Voor Basisschoolleerlingen ook rekenen bijvoorbeeld met breuken en procenten en alle andere modules. Ook nederlandse grammatica en spelling.
verified badge
Hallo,

Mijn naam is Camille, ik ben geboren in Frankrijk, heb daar 40 jaar gewoond en sinds 2012 woon ik in Nederland.
U wilt de basis van het Frans leren, uw Frans verbeteren, van plan zijn om in een Franstalig land te gaan wonen of u voorbereiden op een examen, aarzel dus niet om een beroep te doen op mijn diensten. Mijn doel is om u vooruit te helpen, u te helpen uw examens te halen en vooral om u te helpen Frankrijk, zijn cultuur en zijn gebruiken te ontdekken.
Tot snel!
verified badge
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
verified badge
Hallo! Ik ben Çağla, een moedertaalspreker van het Turks uit Turkije, en woon momenteel in Den Haag.

Ik bied gepersonaliseerde Turkse lessen aan voor beginners, gevorderden en experts. Of je nu Turks wilt leren voor het dagelijks leven, reizen, werk, relaties, familie of gewoon uit interesse, ik pas de lessen aan jouw doelen, niveau en leerstijl aan.

Mijn lessen richten zich op **praktisch en natuurlijk Turks** dat je daadwerkelijk in het dagelijks leven kunt gebruiken. We kunnen werken aan spreken en conversatie, grammatica, woordenschat, lezen, schrijven en uitspraak.

Ik heb ook een professionele achtergrond bij internationale bedrijven, waaronder Unilever en Netflix, en een masterdiploma in de rechten. Hierdoor kan ik studenten ondersteunen die geïnteresseerd zijn in het gebruik van Turks in professionele of zakelijke situaties.

De lessen zijn beschikbaar **online of persoonlijk in Den Haag**, en ik bied ondersteunend materiaal en gepersonaliseerde oefeningen aan.

Of je nu helemaal vanaf nul begint of je zelfvertrouwen in het spreken van Turks wilt vergroten, ik help je graag je doelen te bereiken.

Boek een proefles en laten we samen Turks leren! 🇹🇷😊
verified badge
Deze cursus is bedoeld voor leerlingen in het basisonderwijs, voortgezet onderwijs en zelfs aan de universiteit die ondersteuning nodig hebben bij hun huiswerk, hun lessen beter willen begrijpen of zich willen voorbereiden op examens.

Ik bied persoonlijke begeleiding in een vriendelijke en ondersteunende omgeving om studenten te helpen:

Begrijp instructies en voltooi oefeningen

Moeilijke concepten herhalen en versterken

Ontwikkel effectieve studiegewoonten

Vertrouwen opbouwen en onafhankelijker worden

📚 Ik kan helpen met verschillende vakken (talen, geesteswetenschappen, etc.), afhankelijk van het niveau.

💡 Mijn doel: ervoor zorgen dat leerlingen zich nooit meer alleen voelen met hun huiswerk en dat ze weer plezier krijgen in leren.

Afhankelijk van uw voorkeur zijn de lessen fysiek of online beschikbaar.
Neem gerust contact met ons op om uw specifieke behoeften of die van uw kind te bespreken!


Deze cursus is bedoeld voor leerlingen van de basisschool, middelbare school of universiteit die ondersteuning nodig hebben bij het maken van hun huiswerk, het beter begrijpen van de lessen of het voorbereiden op een examen.

Ik bied op maat gemaakte begeleiding, in een zorgzame en aanmoedigende sfeer, voor:

De instructies en oefeningen begrijpen

Begrippen die niet zijn verworven, herzien

Effectieve werkmethoden ontwikkelen

Verwerf autonomie en zelfvertrouwen

📚 Ik kan lesgeven in verschillende vakken (talen, geesteswetenschappen, etc.), afhankelijk van het niveau.

💡 Mijn doel: dat de leerling zich nooit meer alleen voelt als het om zijn huiswerk gaat en dat hij weer plezier in leren krijgt.

Cursussen zijn beschikbaar in persoon of online, afhankelijk van uw voorkeuren.
Neem gerust contact met mij op om de specifieke behoeften van uw kind te bespreken!
verified badge
Heeft jouw kind moeite met een bepaald vak of wil hij/zij extra oefenen voor de doorstroomtoets, CITO of IEP? Misschien is leren lastig door ADHD, dyslexie of een ander leerprobleem. Ik help graag om jouw kind weer met meer zelfvertrouwen te laten leren!

Na jaren als groepsleerkracht (groep 1 t/m 8) te hebben gewerkt geef ik nu online begeleiding en bijles aan leerlingen die net dat beetje extra hulp nodig hebben. Met mijn ervaring en vakkennis bied ik persoonlijke ondersteuning bij verschillende vakken en help ik kinderen goed voorbereid naar de middelbare school.

Persoonlijk
Elke les is 100% afgestemd op het niveau, de (leer)behoefte en de leerstijl van de leerling: spelenderwijs, met meer herhaling of juist veel afwisseling. Jij als ouder blijft altijd betrokken: na elke les ontvang je een korte terugkoppeling en we bespreken regelmatig de voortgang.

Deskundig
Tijdens - en vooral ook na - mijn jaren als groepsleerkracht in het basisonderwijs heb ik veel (vak)didactische en pedagogische kennis opgedaan. Mijn aanpak is theoretisch onderbouwd. Ik werk met gestructureerde materialen, ben op de hoogte van de verschillende lesmethodes die op school gebruikt worden en blijf zelf ook leren.

Visueel
Veel kinderen begrijpen en onthouden beter als ze het kunnen zien. Vaak helpt een schema, een tekening of een afbeelding heel erg om iets te begrijpen. Door middel van 'visual thinking' worden dingen inzichtelijk en onthoud je het ook beter! In mijn online lessen delen we daarom samen een virtueel whiteboard, waar we allebei aantekeningen op kunnen maken.

Doelgericht
Volgens het principe Leren Zichtbaar Maken neem ik leerlingen mee in hun leerproces. Samen zoeken we uit welke leerdoelen al goed gaan en welke nog niet zijn behaald. Ik maak een plan van aanpak met daarin gerichte oefeningen, strategieën en ondersteuning, afgestemd op de behoeften van je kind. Aan het begin van elke les bespreken we aan welke doelen we gaan werken en gedurende de les kijken we daarop terug.
verified badge
Ik geef Franse bijles op een rustige, gestructureerde en persoonlijke manier, aangepast aan jouw niveau en leerdoelen. Dankzij mijn ervaring als vrijwillige tutor Frans aan de Universiteit Antwerpen weet ik hoe ik grammatica, woordenschat en spreekvaardigheid duidelijk kan uitleggen. Mijn lessen zijn geschikt voor leerlingen uit het lager en secundair onderwijs, maar ook voor beginners of studenten die hun Frans willen verbeteren of zich voorbereiden op toetsen en examens. Mijn doel is om je niet alleen betere resultaten te laten behalen, maar ook meer zelfvertrouwen te geven in het spreken en begrijpen van het Frans.
verified badge
Heb je moeite met aardrijkskunde of wil je betere resultaten behalen? Ik geef persoonlijke begeleiding aan leerlingen van het basis- en middelbaar onderwijs. Tijdens de lessen werken we aan topografie, klimaat, geologie, kaarten lezen, duurzaamheid en examenvoorbereiding.

Dankzij mijn ervaring als docent leg ik complexe onderwerpen op een duidelijke en gestructureerde manier uit. De lessen worden aangepast aan jouw niveau en leerstijl, zodat je met meer zelfvertrouwen en betere resultaten vooruitgaat.

Mogelijk in het Nederlands, Engels of Duits. Online lessen!
verified badge
Ik ben Imran, 18 jaar en leerling op 5 VWO (met een afgerond HAVO-diploma). De afgelopen twee jaar heb ik ervaring opgedaan als peercoach voor onderbouwleerlingen op het voortgezet onderwijs, waarbij ik leerlingen begeleid bij exacte vakken zoals wiskunde, natuurkunde en scheikunde. Daarnaast geef ik Cito-training aan basisschoolleerlingen vanaf 7 jaar, en heb ik ervaring met bijlesgeven aan huis.

Of het nu gaat om extra oefening voor de Cito-toets op de basisschool, of hulp bij exacte vakken op de onderbouw van het voortgezet onderwijs, ik leg rustig en stap voor stap uit en sluit aan bij het niveau en de leerstof van jouw eigen school.
verified badge
Ik ben een 4e jaars student bij de HvA om leraar Engels te worden. Ik heb veel ervaring opgelopen tijdens mijn stages en ben gevorderd in lesgeven in Engelse literatuur en grammatica. Les geven is mijn passie, en ik werk hard om mijn studenten op een leuke manier iets te leren waarbij groei zichtbaar wordt.
verified badge
Wil je Spaans leren of vooral meer vertrouwen krijgen in het spreken? In mijn online lessen oefenen we op een praktische en laagdrempelige manier. We kunnen werken aan conversatie, woordenschat, uitspraak en grammatica, afhankelijk van jouw niveau en doelen. Bijvoorbeeld voor dagelijks gebruik, reizen of op professioneel gebied.

De lessen zijn persoonlijk en ontspannen. Fouten maken mag, het belangrijkste is dat je Spaans daadwerkelijk gaat gebruiken! 🇨🇴
verified badge
Ik geef bijles in verschillende vakken om leerlingen te helpen. Nadat ik zelf mijn vwo heb gehaald en heb meegemaakt hoe moeilijk het kan zijn wil ik graag steun bieden.
Meerdere vakken mogelijk en gewerkt aan de lesstof die op dat moment behandeld wordt
verified badge
De bèta vakken zijn erg lastig, maar toch belangrijk om onder de knie te krijgen. Ik ben een afgestudeerde driedubbele bachelor student natuurkunde, sterrenkunde en filosofie met al 6 jaar didactische ervaring. Ik heb al tientallen leerlingen naar een voldoende voor hun examens geholpen en jij zal daarin geen uitzondering zijn.

De bijlessen worden aan alle niveaus en leeftijden gegeven. De les zal online zijn. Ik maak gebruik van een digitaal whiteboard waarmee ik in de call visueel uitleg kan geven. Ik geloof erg in het zelf oefenen en nadenken over vragen. De meeste lessen zien er dan ook als volgt uit:1. Korte uitleg en samenvatting van de stof 2. Het maken van opdrachten met mijn begeleiding 3. Reflecteren op de denkstappen die je mist en wat we geleerd hebben van de opdrachten.

Klinkt dit als iets voor jou? Meld je dan gauw aan dan kunnen we gelijk van start! Een gratis proefles is mogelijk.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Ellen