facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds januari 2020
Leraar sinds januari 2020
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Ableton Live / MaxMSP: Creatie en uitvoering van muziek
course price icon
Van 72 € /h
arrow icon
Deze cursus biedt een uitgebreide handleiding voor het gebruik van Ableton Live, een krachtig Digital Audio Workstation (DAW) dat is ontworpen voor liveoptredens en snelle, creatieve muziekproductie. Of u nu een beginner of een doorgewinterde muzikant bent, de cursusinhoud is afgestemd op uw unieke doelen, muziekstijl en het type muziek dat u wilt maken of uitvoeren.

Hoogtepunten van de cursus:
Op maat gemaakt leren: De cursus wordt afgestemd op uw muzikale voorkeuren en doelen, waarbij de nadruk ligt op genres en technieken die aansluiten bij uw visie.

Basisbeginselen van tonale harmonie: verwerf een solide basis in tonale harmonie, zodat u uw composities kunt verbeteren en met meer vertrouwen met digitale muziekinstrumenten kunt werken.

Muziek creëren en produceren: leer hoe je muziek vanaf nul componeert, instrumenten of zang opneemt en je tracks afrondt met professionele mix- en masteringtechnieken.

Interactieve muziekuitvoering: Duik in de interactieve manier van muziek maken met opties om sensoren en microcontrollers te integreren, met behulp van hulpmiddelen zoals Ableton Live en Max/MSP voor dynamische liveoptredens.

Klaar om jouw muzikale ideeën tot leven te brengen? Laten we een gepersonaliseerd cursusplan maken dat past bij jouw ambities, en dat praktische ervaring en creatieve inspiratie biedt.
Extra informatie
Neem je eigen laptop mee
Locatie
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Ik ben een interdisciplinaire geluidskunstenaar, gestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium van Den Haag, het Instituut voor Sonologie. Ik maak muziek en speel met de computer. Ik doe geluidsontwerp, geluidstechniek en maak op gebaren gebaseerde muzikale instrumenten en interactieve geluidsinstallaties. Je kunt contact met me opnemen als je geïnteresseerd bent in muziek maken en / of uitvoeren met de computer, interactieve systemen maken met behulp van sensoren, microcontrollers en vele andere creatieve benaderingen bij het maken van muziek / geluid.
Opleiding
2017 - 2019 Koninklijk Conservatorium, Den Haag - Instrument & interfaces bij Institute of Sonology, STEIM - MMus
2010 - 2016 Istanbul Bilgi University, Istanbul - BA in muziek
2007- 2008 Galatasaray ITG, Istanbul - Geluidstechniek
Leservaring
2020 - heden SoundLAB, Muziekgebouw aan 't IJ - Muziektechnoloog
2019 - 2021 Instituut voor Sonologie - Onderzoeksmedewerker
2018 - 2019 PIP, Den Haag - Freelance Geluids- en Lichttechnicus
2011 - heden Freelance - Componist, Geluidsontwerper
2008 - 2010 Harem Sound, Istanbul - Engineer voor opname en mixen, componist
Leeftijd
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Turks
Nederlands
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik geef lessen piano en muziektheorie/muziekschrijven (compositie) in de regio’s Brussel en Leuven.
Ik heb in Italië (piano) en aan het Conservatorium van Brussel (muziekschrijven) gestudeerd.
Ik deel graag mijn artistieke kennis en ervaring met gemotiveerde studenten van alle leeftijden en met uiteenlopende achtergronden.
In mijn lesmethode probeer ik mij te richten op de sterke punten en kwaliteiten van de student om zo technische vaardigheden te ontwikkelen die de student helpen om op een eenvoudige en natuurlijke manier moeilijkheden te overwinnen.
Ik vind het belangrijk dat de student zijn/haar persoonlijkheid op een autonome en creatieve manier kan uiten.
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het geven van muzieklessen en gitaarles.
In de les probeer ik altijd de doelen en interesses van alle leerlingen te begrijpen, evenals hun vaardigheden. Op die manier kunnen we de problemen effectiever aanpakken en ervoor zorgen dat de leerling zijn/haar interesse en focus in muziek en zijn/haar instrument nooit verliest. Ik geloof dat een eerlijke en vriendelijke relatie tussen docent en leerling essentieel is voor een heldere en vlotte uitwisseling van ideeën, dus ik doe mijn best om iedereen zich op zijn/haar gemak te laten voelen om vrijuit te praten.
Ik bied goede en persoonlijke lessen aan. Dit betekent dat er speciale aandacht is voor jouw interesse in muziek en gitaar, dat alle basisvaardigheden worden geoefend en versterkt, dat aan al je specifieke wensen en ideeën wordt voldaan, dat zowel improvisatie als interpretatie kunnen worden ontwikkeld, en dat het verkennen van je potentieel, het bereiken van doelen en plezier maken de belangrijkste prioriteiten zijn.
Kom en leer meer over muziek en gitaar!
verified badge
De belangrijkste punten waarop ik focus zijn:
-Plezier/kiezen voor wat de leerling echt wil
-Zelfvertrouwen cultiveren
-Vooruitgang en positieve opbouw

Enkele dingen die ik jou kan bijbrengen:
-hoe je (beter/gemakkelijker) in orkesten kan spelen
-hoe je thuis kan oefenen op een aangename en effectieve manier
-hoe je je muzikaliteit kunt toepassen
-hoe je makkelijker kan samenspelen

Vragen of enthousiast? Stuur mij gerust een berichtje.
verified badge
Online fluitlessen voor iedereen.


Dertien jaar leservaring. Op maat gemaakte methode om met volwassen en oudere beginners te werken.

Op aanvraag ontworpen programma's voor amateurs van verschillende niveaus, inclusief de basisbeginselen van muziektheorie.

POP- ROCK- JAZZ- fluit
verified badge
Gitaar leren spelen kan in elke fase van het proces een geweldige ervaring zijn! Mijn ultieme doel is om mijn studenten te helpen hun vaardigheden en muzikaal begrip te ontwikkelen door muziek te leren en te spelen die ze leuk vinden.

Daarom pas ik mijn lesmethoden aan de smaak en behoeften van elke student aan. Tijdens elke les zullen we werken aan drie hoofdlijnen van ontwikkeling: technische aspecten, theoretische kennis en performatieve praktijk.

Mijn lessen staan open voor iedereen die graag de muziekwereld wil verkennen: beginners en gevorderden, kinderen en volwassenen, jullie zijn allemaal welkom om de eerste les te boeken.
verified badge
De manier waarop ik lesgeef hangt eigenlijk helemaal af van de student. De manier waarop ik de concepten uitleg, de lessen plan en structureer en elk onderwerp benader, hangt allemaal af van of de student een beginner, halfgevorderd of gevorderd persoon is en of hij of zij enige ervaring heeft met het onderwerp.

Elke student heeft verschillende behoeften en verschillende capaciteiten. Het is gewoon een kwestie van de student leren kennen, om zowel de zwakke punten als de sterke punten te identificeren waaraan gewerkt kan worden.
verified badge
Als pianolerares beschik ik over een sterk muzikaal gehoor, uitgebreide pianovaardigheden en een brede kennis van muziek en muziektheorie. Dankzij mijn ervaring als muziekleraar kan ik leerlingen op een duidelijke, gestructureerde en inspirerende manier begeleiden in hun muzikale ontwikkeling. Ik lees vlot van blad (zichtlezen) en kan muziek snel analyseren en uitleggen, wat mij helpt om leerlingen efficiënt en doelgericht te ondersteunen tijdens hun leerproces.

In mijn lessen combineer ik technische ontwikkeling met muzikaal begrip en expressie. Geduld, duidelijke communicatie en een positieve leeromgeving zijn voor mij essentieel. Elke leerling is anders, daarom werk ik met een persoonlijke aanpak waarbij ik aandacht heb voor het tempo, het niveau en de doelen van elke student. Mijn sterke motiverende vaardigheden helpen leerlingen om vertrouwen te krijgen in hun spel en om plezier te blijven beleven aan het leren van muziek.

Een belangrijk onderdeel van mijn werk als pianolerares is het herkennen van de sterke en zwakke punten van mijn leerlingen. Door goed te observeren en te luisteren kan ik gericht advies geven en oefeningen aanpassen zodat leerlingen zich stap voor stap verder ontwikkelen. Ik help hen om hun techniek te verbeteren, hun muzikaliteit te verdiepen en hun zelfvertrouwen aan het instrument te versterken.

De voornaamste taak in mijn pianolessen is om leerlingen te motiveren en enthousiast te maken voor het pianospelen. Ik wil dat leerlingen niet alleen leren spelen, maar ook een echte liefde voor muziek ontwikkelen. Daarom besteed ik aandacht aan zowel technische vaardigheden als muzikale interpretatie en luistervaardigheid.

Tijdens de lessen werk ik systematisch aan de ontwikkeling van de hand- en vingertechniek. Dit gebeurt onder andere door gerichte oefeningen zoals toonladders, arpeggio’s, akkoordstructuren en andere technische oefeningen die helpen om flexibiliteit, kracht en controle in de vingers op te bouwen. Daarnaast begeleid ik leerlingen bij het correct lezen van noten, ritmebegrip, dynamiek, frasering en muzikale expressie.

Ik ontwikkel en gebruik ook aangepast lesmateriaal en oefeningen die aansluiten bij het niveau en de vooruitgang van de leerling. Door regelmatig de oefeningen en technieken na te kijken en bij te sturen, zorg ik ervoor dat leerlingen een solide technische en muzikale basis opbouwen.

Naast het leren spelen van bestaande muziekstukken besteed ik ook aandacht aan het begrijpen van muziek. Daarom krijgen leerlingen in mijn lessen ook elementen van muziektheorie mee, zodat ze beter begrijpen hoe muziek is opgebouwd. Dit helpt hen om zelfstandiger te oefenen, sneller nieuwe muziek te leren en een dieper inzicht in muziek te ontwikkelen.

Mijn doel als pianolerares is om een inspirerende leeromgeving te creëren waarin leerlingen zich muzikaal kunnen ontwikkelen, hun creativiteit kunnen ontdekken en stap voor stap kunnen groeien als muzikant. Pianospelen is niet alleen een technische vaardigheid, maar ook een kunstvorm waarmee mensen emoties, ideeën en verhalen kunnen uitdrukken. Daarom probeer ik in mijn lessen altijd techniek, kennis en muzikale beleving met elkaar te verbinden.
verified badge
Hallo, mijn naam is Jim. Ik ben een producer van elektronische muziek met een masterdiploma Muziek van de Fontys Hogeschool voor de Kunsten (Rockacademie) in Tilburg. Muziek is altijd mijn manier geweest om de wereld te verkennen – door middel van ruwe veldopnames, synthese en emotionele verhalen. In de afgelopen 12 jaar heb ik een compleet, zelfvoorzienend creatief proces ontwikkeld: van concept tot compositie, sounddesign tot vocale productie, mixage, mastering en liveoptredens. Mijn passie is om anderen te helpen dezelfde technische vaardigheden van begin tot eind te ontwikkelen, zodat ze hun eigen muzikale visie volledig tot leven kunnen brengen.

Als Malvae heb ik al mijn werk geschreven, gezongen, opgenomen, geproduceerd, gemixt, gemasterd en uitgevoerd. Mijn muziek bereikte nummer 17 in de Spotify Viral 50-hitlijsten in de VS, verzamelde miljoenen streams en was te horen in internationale filmproducties, waaronder King of the Streets en Netflix' Terrace House Japan. Een van de meest vormende momenten in mijn carrière was mijn albumproject Amazonas, waarvoor ik het Amazone-regenwoud introk om natuurlijke geluiden op te nemen en te manipuleren. 90% van dat album is volledig gebaseerd op deze veldopnames, die door middel van gedetailleerde synthese en geavanceerd sounddesign zijn omgevormd tot een samenhangende sonische reis. Die ervaring heeft een grote invloed gehad op hoe ik mijn muziek benader en hoe ik sounddesign en compositie doceer.

Ik heb shows geheadlinerd in iconische podia zoals de Melkweg Amsterdam met meeslepende, zelfgebouwde audiovisuele livesets met Ableton Live, modulaire apparatuur, sequencers en Resolume voor live geïntegreerde visuals. Ik heb mijn eigen evenementen gecureerd en opgetreden in podia zoals de A'dam Tower en OT301. Ik geef ook les in studio's zoals Wisseloord in Hilversum, waar ik studenten begeleid bij de technische en creatieve raakvlakken tussen geluid en performance.

Geselecteerde werken en samenwerkingen:

Mijn EP Like Bees to a Hive begon als een soundscape voor de collectie Final Orders, Please van modemerk Lobomar, die gepresenteerd werd in het Wereldmuseum Amsterdam. Ik werkte samen met de Zuid-Afrikaanse dichteres Julia-Beth Harris en integreerde haar gesproken woord in een naadloze, sfeervolle release. Van sequentiële Prophet 6-texturen tot ADX1-drummachinelagen en gedetailleerde veldopnames, ik verzorgde elke laag, van concept tot multitrackproductie tot het uiteindelijke liveoptreden in Londen.

Mijn Chrysalis EP, uitgebracht als een limited edition zwaargewicht rood vinyl, ging nog een stap verder en combineerde etherische vocalen, analoge rauwheid en unieke texturen tot een emotioneel rijke release. Ik leidde persoonlijk elk onderdeel van de technische en creatieve uitvoering van het project, van arrangement en vocale productie tot de eindmix, mastering en voorbereiding van de vinylpers.

Naast mijn eigen projecten heb ik gewerkt als vocal producer en mix engineer, onder andere aan Esther Veen's EP Before I Go. Hierbij verzorgde ik de opnames, complexe vocale lagen, creatieve verwerking, productie, multivocale arrangementen en de eindmix om een gepolijst, krachtig geluid af te leveren.

Over de lessen:

Mijn sessies zijn volledig afgestemd op jouw ervaringsniveau en doelen en gebaseerd op echte muziekproductie. Of je nu net begint of je technische vaardigheden wilt verdiepen, je leert hoe je professionele workflows ontwikkelt en de creatieve onafhankelijkheid om af te maken wat je begint.

We kunnen het volgende onderzoeken:

- Geavanceerde workflows voor muziekproductie en creatieve strategieën ontwikkelen
- Opname, compositie, arrangement en storytelling door middel van geluid
- Full-stack mixen en masteren – van slaapkameropstellingen tot professionele levering
- Synthese en sampling – van de basis van het vormgeven van geluid tot manipulatie op hoog niveau
- Multi-vocale productie, vocale opname, bewerking, layering, FX en creatieve verwerkingstechnieken
- Je muziek vertalen naar een meeslepende liveset met Ableton Live
- Muziektheorie praktisch toepassen in elektronische, filmische en hedendaagse muziek

Lessen zijn online of in mijn studio in Amsterdam beschikbaar. Voor online studenten gebruik ik hoogwaardige realtime tools waarmee we kunnen samenwerken met audio in volledige resolutie, rechtstreeks vanuit je DAW – geen beperkingen op schermdeling, gewoon echt werk in realtime.

Mijn eigen muzikale pad begon vaak met het samenvoegen van de geluiden die ik in de wereld tegenkwam, of het nu uit verre regenwouden of uit mijn eigen stem kwam, tot iets persoonlijks en expressiefs.
Zo heb ik mijn eigen sound gevonden. Ik help jou graag om die van jou te vinden.

(En maak je geen zorgen, we hoeven er niet voor naar het einde van de wereld te reizen. Ik laat je zien hoe je de geluiden die je al hebt, kunt omzetten in iets dat echt van jou is.)

Of je nu net begint of klaar bent om je verder te verdiepen, ik help je graag groeien door middel van gestructureerd, creatief en technisch onderbouwd elektronisch muziekonderwijs.
verified badge
Wil je je eigen muziek leren schrijven, opnemen of producen? Of ben je geïnteresseerd in sound design? Dan kan ik je verder op weg helpen!
Muziekproductie en opnametechniek lijkt op het eerste zicht ingewikkeld, maar in onze 1-op-1 privé-lessen kunnen we de creatieve én technische tools overlopen die jij nodig hebt om je eigen creativiteit de vrije loop te laten.

Of het nu gaat om songwriting, opname technieken of beats maken, we kunnen het allemaal samen doen. Alle genres zijn welkom.
Tijdens de lessen kunnen we leren werken met verschillende programma’s, zoals Logic, Pro Tools of Ableton.
De lessen zijn voor leerlingen van alle leeftijden en niveau’s. Kennis van notenleer is niet vereist.

Zelf heb ik gitaar en muziekproductie gestudeerd op het Conservatorium in Gent en ben ik al verschillende jaren actief als professioneel muzikant. Ik heb al 12 jaar ervaring als privé-leerkracht.

Lessen gaan door in Gentbrugge dichtbij het Keizerpark.
Het exacte tijdstip van de les kunnen we samen in overleg bepalen. Allemaal zeer flexibel dus.

Lijkt dit iets voor jou?
Aarzel dan zeker niet om me een berichtje te sturen.

Hopelijk tot snel!
Jasper
verified badge
Wil jij de wereld van (elektronische) muziekproductie ontdekken of je skills naar een hoger niveau tillen? Of je nu een complete beginner bent of al ervaring hebt, ik kan je helpen om jouw muziekproductie naar het volgende level te brengen!

Wat ik bied:
🎧 Muziektheorie & Sound Design: Ontdek hoe je pakkende melodieën, harmonieën en ritmes creëert. Leer sound design-technieken, muziektheorie en tips & tricks om je eigen unieke sound te ontwikkelen.
🎛️ FL Studio Expertise: Leer de ins en outs van FL Studio (Fruity Loops) -> van de basics tot geavanceerde technieken (VST's, melodieën maken, drum patterns schrijven, mixen, masteren, ...)
🎶 Werk met Jouw DAW: Gebruik je een ander programma zoals Ableton Live, Logic Pro, of Cubase? Geen probleem! Ik pas me aan aan jouw software.
🎹 Praktisch & Toegankelijk: Geen voorkennis nodig! Iedereen is welkom, of je nu house, rap, techno, pop of een ander genre wilt produceren.

Over de lessen
- Persoonlijke begeleiding: Ik stem de lessen af op jouw wensen en niveau.
- Online en in-person opties: Flexibiliteit om de lessen te volgen waar jij je het prettigst bij voelt.
- Gebruik van professionele tools: Je leert werken met professionele tools, zodat je tracks meteen een professioneel geluid hebben.

Wat heb je nodig?
- Een laptop/computer.
- Motivatie en creativiteit om je muzikale visie tot leven te brengen!

Wie ben ik?
Hey, ik ben Brent! Met meer dan 8 jaar ervaring in muziekproductie en meerdere diploma's (in audio engineering, muziekproductie, muziektheorie en piano performance) op zak, maak ik muziek onder de naam Pai Napple. Je kunt mijn tracks vinden op Spotify, Apple Music, YouTube en meer. Ik heb ondertussen al miljoenen streams verzameld en samengewerkt met bekende en minder bekende artiesten. Ik maak vooral rap, pop, R&B en EDM, maar ben thuis in veel verschillende genres. Daarnaast maak ik ook muziek voor andere artiesten en voor tv en film.

Interesse?
Ben je klaar om aan de slag te gaan? Stuur me een bericht om meer te weten te komen of direct een les te boeken. Dan vliegen we er samen in!
verified badge
Voor artiesten, songwriters en creatievelingen die klaar zijn om hun visie vorm te geven.

Ben je bezig met je eigen liedjes en heb je het gevoel dat je vastloopt?
Zit je hoofd vol ideeën, maar vind je het lastig om ze om te zetten in één helder artistiek verhaal?
Of misschien heb je al iets gecreëerd waar je trots op bent, maar wil je het verder uitwerken – dieper, gedurfder, meer jezelf.

Ik help u graag de puntjes met elkaar te verbinden.

Als zanger, songwriter, producer en creatief directeur die aan mijn eigen debuutalbum werkt, weet ik hoe overweldigend het creatieve proces kan zijn. Kunstenaar zijn is zoveel meer dan alleen muziek maken. Je geluid, je beelden, je verhaal, je liveoptredens – het is allemaal met elkaar verbonden. Daar kom ik in beeld.

Tijdens onze sessies kunnen we onderzoeken welk deel van jouw creatieve wereld ondersteuning nodig heeft:

🎵 Songwriting – melodie, tekst, structuur, harmonie
🎧 Productieleiding – van vroege schetsen tot verfijnde ideeën
🌙 Artistieke identiteit – visueel vertellen, esthetiek, branding
🎤 Performance & Presence – verbinding maken met uw publiek
💡 Creatieve strategie – ideeën organiseren en nieuwe ideeën ontsluiten
🌀 Intuïtieve begeleiding – soms heb je gewoon een klankbord nodig

Je hoeft dit niet alleen te doen.

Of je nu een beginner bent of een gevorderde kunstenaar, we werken met wat er al in je zit: je instinct, je smaak, je vragen. De sessies zijn volledig gepersonaliseerd en kunnen een eenmalige, diepgaande duik zijn of onderdeel van een langere, gezamenlijke creatieve reis.
verified badge
Ik geef gitaarles op maat voor beginners (elektrisch en folk).

Samen werken we aan techniek, ritme, akkoorden, solo's en het leren van je favoriete nummers, afgestemd op jouw doelen.

Mijn aanpak is praktisch en gericht op echte muziek: leren door te spelen, snel vooruitgang boeken en plezier hebben in elke fase.

Stijlen die aan bod komen: rock, blues en akoestische begeleiding.

De cursussen zijn beschikbaar in het Frans of Engels.
verified badge
Wil je leren mixen, scratches maken en vol vertrouwen achter de decks staan?

Ik geef een hands-on DJ-cursus voor beginners en gevorderden. Je leert:

Basis mixing & beatmatching
Scratching & effecten
Muziekselectie & set-opbouw
Performen voor publiek
Lessen in kleine groepen (max 6 personen) of privé, online of in de studio.

Na de cursus kun je direct een eigen set draaien op feesten, bruiloften of clubs.

Start zsm – beperkt aantal plekken!
verified badge
Wil je graag leren hoe je relaxte lofi beats maakt, hoe je je eigen gitaar- of melodie-ideeën verwerkt in Ableton, of zoek je iemand die op een laagdrempelige manier met je meekijkt naar je projecten? Ik help je hier graag bij!

Onder de artiestennaam Vidalima maak ik zelf al een paar jaar lofi en chill-muziek in Ableton. Mijn tracks breng ik uit op Spotify (met in het afgelopen jaar meer dan 2 miljoen streams) en via verschillende lofi-labels. Ik weet hoe lastig het kan zijn als je net begint, vastloopt in de software of niet goed weet hoe je een beat 'warm' en sfeervol laat klinken.

We gaan vooral praktisch en op een relaxte manier aan de slag. Geen ingewikkelde theorie, maar gewoon samen sleutelen aan jouw nummers.

Waar we mee aan de slag kunnen:

Samen sleutelen in Ableton: Handige tips en slimme handigheidjes om je ideeën sneller uit te werken en die chille sfeer in je projecten te krijgen.

Van idee naar complete track: Hoe je van een losse gitaarloop, sample of fijne beat een volledig lofi-nummer maakt dat lekker doorloopt.

Warm & ruimtelijk laten klinken: Samen luisteren naar je track en met simpele basisstappen (zoals volume, EQ en balans) zorgen dat je beat helder en warm klinkt.

Ervaringen delen over lofi-releases: Ik deel graag mijn eigen ervaringen als Vidalima over het afmaken van tracks, uploaden naar Spotify en het contact met lofi-playlists curatoren, andere artiesten en labels.

Of je nu net Ableton hebt geïnstalleerd of al een paar schetsen hebt liggen waar je niet meer uitkomt: we kijken samen wat jij nodig hebt op jouw tempo!
verified badge
Rather than a fixed curriculum, I build a custom syllabus for each student based on their needs, goals, and current level. In designing lessons, I draw on my own experience both as a self-taught musician and as an academically trained one — combining structured, conservatory-level methods with the flexibility that comes from having found my own way into this field first.

Lessons are shaped in pace and format to what actually works for the student in front of me — whether that means working note-by-note through an audition piece, or building broader theoretical fluency over a longer stretch of time.
message icon
Contacteer Görkem
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik geef lessen piano en muziektheorie/muziekschrijven (compositie) in de regio’s Brussel en Leuven.
Ik heb in Italië (piano) en aan het Conservatorium van Brussel (muziekschrijven) gestudeerd.
Ik deel graag mijn artistieke kennis en ervaring met gemotiveerde studenten van alle leeftijden en met uiteenlopende achtergronden.
In mijn lesmethode probeer ik mij te richten op de sterke punten en kwaliteiten van de student om zo technische vaardigheden te ontwikkelen die de student helpen om op een eenvoudige en natuurlijke manier moeilijkheden te overwinnen.
Ik vind het belangrijk dat de student zijn/haar persoonlijkheid op een autonome en creatieve manier kan uiten.
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het geven van muzieklessen en gitaarles.
In de les probeer ik altijd de doelen en interesses van alle leerlingen te begrijpen, evenals hun vaardigheden. Op die manier kunnen we de problemen effectiever aanpakken en ervoor zorgen dat de leerling zijn/haar interesse en focus in muziek en zijn/haar instrument nooit verliest. Ik geloof dat een eerlijke en vriendelijke relatie tussen docent en leerling essentieel is voor een heldere en vlotte uitwisseling van ideeën, dus ik doe mijn best om iedereen zich op zijn/haar gemak te laten voelen om vrijuit te praten.
Ik bied goede en persoonlijke lessen aan. Dit betekent dat er speciale aandacht is voor jouw interesse in muziek en gitaar, dat alle basisvaardigheden worden geoefend en versterkt, dat aan al je specifieke wensen en ideeën wordt voldaan, dat zowel improvisatie als interpretatie kunnen worden ontwikkeld, en dat het verkennen van je potentieel, het bereiken van doelen en plezier maken de belangrijkste prioriteiten zijn.
Kom en leer meer over muziek en gitaar!
verified badge
De belangrijkste punten waarop ik focus zijn:
-Plezier/kiezen voor wat de leerling echt wil
-Zelfvertrouwen cultiveren
-Vooruitgang en positieve opbouw

Enkele dingen die ik jou kan bijbrengen:
-hoe je (beter/gemakkelijker) in orkesten kan spelen
-hoe je thuis kan oefenen op een aangename en effectieve manier
-hoe je je muzikaliteit kunt toepassen
-hoe je makkelijker kan samenspelen

Vragen of enthousiast? Stuur mij gerust een berichtje.
verified badge
Online fluitlessen voor iedereen.


Dertien jaar leservaring. Op maat gemaakte methode om met volwassen en oudere beginners te werken.

Op aanvraag ontworpen programma's voor amateurs van verschillende niveaus, inclusief de basisbeginselen van muziektheorie.

POP- ROCK- JAZZ- fluit
verified badge
Gitaar leren spelen kan in elke fase van het proces een geweldige ervaring zijn! Mijn ultieme doel is om mijn studenten te helpen hun vaardigheden en muzikaal begrip te ontwikkelen door muziek te leren en te spelen die ze leuk vinden.

Daarom pas ik mijn lesmethoden aan de smaak en behoeften van elke student aan. Tijdens elke les zullen we werken aan drie hoofdlijnen van ontwikkeling: technische aspecten, theoretische kennis en performatieve praktijk.

Mijn lessen staan open voor iedereen die graag de muziekwereld wil verkennen: beginners en gevorderden, kinderen en volwassenen, jullie zijn allemaal welkom om de eerste les te boeken.
verified badge
De manier waarop ik lesgeef hangt eigenlijk helemaal af van de student. De manier waarop ik de concepten uitleg, de lessen plan en structureer en elk onderwerp benader, hangt allemaal af van of de student een beginner, halfgevorderd of gevorderd persoon is en of hij of zij enige ervaring heeft met het onderwerp.

Elke student heeft verschillende behoeften en verschillende capaciteiten. Het is gewoon een kwestie van de student leren kennen, om zowel de zwakke punten als de sterke punten te identificeren waaraan gewerkt kan worden.
verified badge
Als pianolerares beschik ik over een sterk muzikaal gehoor, uitgebreide pianovaardigheden en een brede kennis van muziek en muziektheorie. Dankzij mijn ervaring als muziekleraar kan ik leerlingen op een duidelijke, gestructureerde en inspirerende manier begeleiden in hun muzikale ontwikkeling. Ik lees vlot van blad (zichtlezen) en kan muziek snel analyseren en uitleggen, wat mij helpt om leerlingen efficiënt en doelgericht te ondersteunen tijdens hun leerproces.

In mijn lessen combineer ik technische ontwikkeling met muzikaal begrip en expressie. Geduld, duidelijke communicatie en een positieve leeromgeving zijn voor mij essentieel. Elke leerling is anders, daarom werk ik met een persoonlijke aanpak waarbij ik aandacht heb voor het tempo, het niveau en de doelen van elke student. Mijn sterke motiverende vaardigheden helpen leerlingen om vertrouwen te krijgen in hun spel en om plezier te blijven beleven aan het leren van muziek.

Een belangrijk onderdeel van mijn werk als pianolerares is het herkennen van de sterke en zwakke punten van mijn leerlingen. Door goed te observeren en te luisteren kan ik gericht advies geven en oefeningen aanpassen zodat leerlingen zich stap voor stap verder ontwikkelen. Ik help hen om hun techniek te verbeteren, hun muzikaliteit te verdiepen en hun zelfvertrouwen aan het instrument te versterken.

De voornaamste taak in mijn pianolessen is om leerlingen te motiveren en enthousiast te maken voor het pianospelen. Ik wil dat leerlingen niet alleen leren spelen, maar ook een echte liefde voor muziek ontwikkelen. Daarom besteed ik aandacht aan zowel technische vaardigheden als muzikale interpretatie en luistervaardigheid.

Tijdens de lessen werk ik systematisch aan de ontwikkeling van de hand- en vingertechniek. Dit gebeurt onder andere door gerichte oefeningen zoals toonladders, arpeggio’s, akkoordstructuren en andere technische oefeningen die helpen om flexibiliteit, kracht en controle in de vingers op te bouwen. Daarnaast begeleid ik leerlingen bij het correct lezen van noten, ritmebegrip, dynamiek, frasering en muzikale expressie.

Ik ontwikkel en gebruik ook aangepast lesmateriaal en oefeningen die aansluiten bij het niveau en de vooruitgang van de leerling. Door regelmatig de oefeningen en technieken na te kijken en bij te sturen, zorg ik ervoor dat leerlingen een solide technische en muzikale basis opbouwen.

Naast het leren spelen van bestaande muziekstukken besteed ik ook aandacht aan het begrijpen van muziek. Daarom krijgen leerlingen in mijn lessen ook elementen van muziektheorie mee, zodat ze beter begrijpen hoe muziek is opgebouwd. Dit helpt hen om zelfstandiger te oefenen, sneller nieuwe muziek te leren en een dieper inzicht in muziek te ontwikkelen.

Mijn doel als pianolerares is om een inspirerende leeromgeving te creëren waarin leerlingen zich muzikaal kunnen ontwikkelen, hun creativiteit kunnen ontdekken en stap voor stap kunnen groeien als muzikant. Pianospelen is niet alleen een technische vaardigheid, maar ook een kunstvorm waarmee mensen emoties, ideeën en verhalen kunnen uitdrukken. Daarom probeer ik in mijn lessen altijd techniek, kennis en muzikale beleving met elkaar te verbinden.
verified badge
Hallo, mijn naam is Jim. Ik ben een producer van elektronische muziek met een masterdiploma Muziek van de Fontys Hogeschool voor de Kunsten (Rockacademie) in Tilburg. Muziek is altijd mijn manier geweest om de wereld te verkennen – door middel van ruwe veldopnames, synthese en emotionele verhalen. In de afgelopen 12 jaar heb ik een compleet, zelfvoorzienend creatief proces ontwikkeld: van concept tot compositie, sounddesign tot vocale productie, mixage, mastering en liveoptredens. Mijn passie is om anderen te helpen dezelfde technische vaardigheden van begin tot eind te ontwikkelen, zodat ze hun eigen muzikale visie volledig tot leven kunnen brengen.

Als Malvae heb ik al mijn werk geschreven, gezongen, opgenomen, geproduceerd, gemixt, gemasterd en uitgevoerd. Mijn muziek bereikte nummer 17 in de Spotify Viral 50-hitlijsten in de VS, verzamelde miljoenen streams en was te horen in internationale filmproducties, waaronder King of the Streets en Netflix' Terrace House Japan. Een van de meest vormende momenten in mijn carrière was mijn albumproject Amazonas, waarvoor ik het Amazone-regenwoud introk om natuurlijke geluiden op te nemen en te manipuleren. 90% van dat album is volledig gebaseerd op deze veldopnames, die door middel van gedetailleerde synthese en geavanceerd sounddesign zijn omgevormd tot een samenhangende sonische reis. Die ervaring heeft een grote invloed gehad op hoe ik mijn muziek benader en hoe ik sounddesign en compositie doceer.

Ik heb shows geheadlinerd in iconische podia zoals de Melkweg Amsterdam met meeslepende, zelfgebouwde audiovisuele livesets met Ableton Live, modulaire apparatuur, sequencers en Resolume voor live geïntegreerde visuals. Ik heb mijn eigen evenementen gecureerd en opgetreden in podia zoals de A'dam Tower en OT301. Ik geef ook les in studio's zoals Wisseloord in Hilversum, waar ik studenten begeleid bij de technische en creatieve raakvlakken tussen geluid en performance.

Geselecteerde werken en samenwerkingen:

Mijn EP Like Bees to a Hive begon als een soundscape voor de collectie Final Orders, Please van modemerk Lobomar, die gepresenteerd werd in het Wereldmuseum Amsterdam. Ik werkte samen met de Zuid-Afrikaanse dichteres Julia-Beth Harris en integreerde haar gesproken woord in een naadloze, sfeervolle release. Van sequentiële Prophet 6-texturen tot ADX1-drummachinelagen en gedetailleerde veldopnames, ik verzorgde elke laag, van concept tot multitrackproductie tot het uiteindelijke liveoptreden in Londen.

Mijn Chrysalis EP, uitgebracht als een limited edition zwaargewicht rood vinyl, ging nog een stap verder en combineerde etherische vocalen, analoge rauwheid en unieke texturen tot een emotioneel rijke release. Ik leidde persoonlijk elk onderdeel van de technische en creatieve uitvoering van het project, van arrangement en vocale productie tot de eindmix, mastering en voorbereiding van de vinylpers.

Naast mijn eigen projecten heb ik gewerkt als vocal producer en mix engineer, onder andere aan Esther Veen's EP Before I Go. Hierbij verzorgde ik de opnames, complexe vocale lagen, creatieve verwerking, productie, multivocale arrangementen en de eindmix om een gepolijst, krachtig geluid af te leveren.

Over de lessen:

Mijn sessies zijn volledig afgestemd op jouw ervaringsniveau en doelen en gebaseerd op echte muziekproductie. Of je nu net begint of je technische vaardigheden wilt verdiepen, je leert hoe je professionele workflows ontwikkelt en de creatieve onafhankelijkheid om af te maken wat je begint.

We kunnen het volgende onderzoeken:

- Geavanceerde workflows voor muziekproductie en creatieve strategieën ontwikkelen
- Opname, compositie, arrangement en storytelling door middel van geluid
- Full-stack mixen en masteren – van slaapkameropstellingen tot professionele levering
- Synthese en sampling – van de basis van het vormgeven van geluid tot manipulatie op hoog niveau
- Multi-vocale productie, vocale opname, bewerking, layering, FX en creatieve verwerkingstechnieken
- Je muziek vertalen naar een meeslepende liveset met Ableton Live
- Muziektheorie praktisch toepassen in elektronische, filmische en hedendaagse muziek

Lessen zijn online of in mijn studio in Amsterdam beschikbaar. Voor online studenten gebruik ik hoogwaardige realtime tools waarmee we kunnen samenwerken met audio in volledige resolutie, rechtstreeks vanuit je DAW – geen beperkingen op schermdeling, gewoon echt werk in realtime.

Mijn eigen muzikale pad begon vaak met het samenvoegen van de geluiden die ik in de wereld tegenkwam, of het nu uit verre regenwouden of uit mijn eigen stem kwam, tot iets persoonlijks en expressiefs.
Zo heb ik mijn eigen sound gevonden. Ik help jou graag om die van jou te vinden.

(En maak je geen zorgen, we hoeven er niet voor naar het einde van de wereld te reizen. Ik laat je zien hoe je de geluiden die je al hebt, kunt omzetten in iets dat echt van jou is.)

Of je nu net begint of klaar bent om je verder te verdiepen, ik help je graag groeien door middel van gestructureerd, creatief en technisch onderbouwd elektronisch muziekonderwijs.
verified badge
Wil je je eigen muziek leren schrijven, opnemen of producen? Of ben je geïnteresseerd in sound design? Dan kan ik je verder op weg helpen!
Muziekproductie en opnametechniek lijkt op het eerste zicht ingewikkeld, maar in onze 1-op-1 privé-lessen kunnen we de creatieve én technische tools overlopen die jij nodig hebt om je eigen creativiteit de vrije loop te laten.

Of het nu gaat om songwriting, opname technieken of beats maken, we kunnen het allemaal samen doen. Alle genres zijn welkom.
Tijdens de lessen kunnen we leren werken met verschillende programma’s, zoals Logic, Pro Tools of Ableton.
De lessen zijn voor leerlingen van alle leeftijden en niveau’s. Kennis van notenleer is niet vereist.

Zelf heb ik gitaar en muziekproductie gestudeerd op het Conservatorium in Gent en ben ik al verschillende jaren actief als professioneel muzikant. Ik heb al 12 jaar ervaring als privé-leerkracht.

Lessen gaan door in Gentbrugge dichtbij het Keizerpark.
Het exacte tijdstip van de les kunnen we samen in overleg bepalen. Allemaal zeer flexibel dus.

Lijkt dit iets voor jou?
Aarzel dan zeker niet om me een berichtje te sturen.

Hopelijk tot snel!
Jasper
verified badge
Wil jij de wereld van (elektronische) muziekproductie ontdekken of je skills naar een hoger niveau tillen? Of je nu een complete beginner bent of al ervaring hebt, ik kan je helpen om jouw muziekproductie naar het volgende level te brengen!

Wat ik bied:
🎧 Muziektheorie & Sound Design: Ontdek hoe je pakkende melodieën, harmonieën en ritmes creëert. Leer sound design-technieken, muziektheorie en tips & tricks om je eigen unieke sound te ontwikkelen.
🎛️ FL Studio Expertise: Leer de ins en outs van FL Studio (Fruity Loops) -> van de basics tot geavanceerde technieken (VST's, melodieën maken, drum patterns schrijven, mixen, masteren, ...)
🎶 Werk met Jouw DAW: Gebruik je een ander programma zoals Ableton Live, Logic Pro, of Cubase? Geen probleem! Ik pas me aan aan jouw software.
🎹 Praktisch & Toegankelijk: Geen voorkennis nodig! Iedereen is welkom, of je nu house, rap, techno, pop of een ander genre wilt produceren.

Over de lessen
- Persoonlijke begeleiding: Ik stem de lessen af op jouw wensen en niveau.
- Online en in-person opties: Flexibiliteit om de lessen te volgen waar jij je het prettigst bij voelt.
- Gebruik van professionele tools: Je leert werken met professionele tools, zodat je tracks meteen een professioneel geluid hebben.

Wat heb je nodig?
- Een laptop/computer.
- Motivatie en creativiteit om je muzikale visie tot leven te brengen!

Wie ben ik?
Hey, ik ben Brent! Met meer dan 8 jaar ervaring in muziekproductie en meerdere diploma's (in audio engineering, muziekproductie, muziektheorie en piano performance) op zak, maak ik muziek onder de naam Pai Napple. Je kunt mijn tracks vinden op Spotify, Apple Music, YouTube en meer. Ik heb ondertussen al miljoenen streams verzameld en samengewerkt met bekende en minder bekende artiesten. Ik maak vooral rap, pop, R&B en EDM, maar ben thuis in veel verschillende genres. Daarnaast maak ik ook muziek voor andere artiesten en voor tv en film.

Interesse?
Ben je klaar om aan de slag te gaan? Stuur me een bericht om meer te weten te komen of direct een les te boeken. Dan vliegen we er samen in!
verified badge
Voor artiesten, songwriters en creatievelingen die klaar zijn om hun visie vorm te geven.

Ben je bezig met je eigen liedjes en heb je het gevoel dat je vastloopt?
Zit je hoofd vol ideeën, maar vind je het lastig om ze om te zetten in één helder artistiek verhaal?
Of misschien heb je al iets gecreëerd waar je trots op bent, maar wil je het verder uitwerken – dieper, gedurfder, meer jezelf.

Ik help u graag de puntjes met elkaar te verbinden.

Als zanger, songwriter, producer en creatief directeur die aan mijn eigen debuutalbum werkt, weet ik hoe overweldigend het creatieve proces kan zijn. Kunstenaar zijn is zoveel meer dan alleen muziek maken. Je geluid, je beelden, je verhaal, je liveoptredens – het is allemaal met elkaar verbonden. Daar kom ik in beeld.

Tijdens onze sessies kunnen we onderzoeken welk deel van jouw creatieve wereld ondersteuning nodig heeft:

🎵 Songwriting – melodie, tekst, structuur, harmonie
🎧 Productieleiding – van vroege schetsen tot verfijnde ideeën
🌙 Artistieke identiteit – visueel vertellen, esthetiek, branding
🎤 Performance & Presence – verbinding maken met uw publiek
💡 Creatieve strategie – ideeën organiseren en nieuwe ideeën ontsluiten
🌀 Intuïtieve begeleiding – soms heb je gewoon een klankbord nodig

Je hoeft dit niet alleen te doen.

Of je nu een beginner bent of een gevorderde kunstenaar, we werken met wat er al in je zit: je instinct, je smaak, je vragen. De sessies zijn volledig gepersonaliseerd en kunnen een eenmalige, diepgaande duik zijn of onderdeel van een langere, gezamenlijke creatieve reis.
verified badge
Ik geef gitaarles op maat voor beginners (elektrisch en folk).

Samen werken we aan techniek, ritme, akkoorden, solo's en het leren van je favoriete nummers, afgestemd op jouw doelen.

Mijn aanpak is praktisch en gericht op echte muziek: leren door te spelen, snel vooruitgang boeken en plezier hebben in elke fase.

Stijlen die aan bod komen: rock, blues en akoestische begeleiding.

De cursussen zijn beschikbaar in het Frans of Engels.
verified badge
Wil je leren mixen, scratches maken en vol vertrouwen achter de decks staan?

Ik geef een hands-on DJ-cursus voor beginners en gevorderden. Je leert:

Basis mixing & beatmatching
Scratching & effecten
Muziekselectie & set-opbouw
Performen voor publiek
Lessen in kleine groepen (max 6 personen) of privé, online of in de studio.

Na de cursus kun je direct een eigen set draaien op feesten, bruiloften of clubs.

Start zsm – beperkt aantal plekken!
verified badge
Wil je graag leren hoe je relaxte lofi beats maakt, hoe je je eigen gitaar- of melodie-ideeën verwerkt in Ableton, of zoek je iemand die op een laagdrempelige manier met je meekijkt naar je projecten? Ik help je hier graag bij!

Onder de artiestennaam Vidalima maak ik zelf al een paar jaar lofi en chill-muziek in Ableton. Mijn tracks breng ik uit op Spotify (met in het afgelopen jaar meer dan 2 miljoen streams) en via verschillende lofi-labels. Ik weet hoe lastig het kan zijn als je net begint, vastloopt in de software of niet goed weet hoe je een beat 'warm' en sfeervol laat klinken.

We gaan vooral praktisch en op een relaxte manier aan de slag. Geen ingewikkelde theorie, maar gewoon samen sleutelen aan jouw nummers.

Waar we mee aan de slag kunnen:

Samen sleutelen in Ableton: Handige tips en slimme handigheidjes om je ideeën sneller uit te werken en die chille sfeer in je projecten te krijgen.

Van idee naar complete track: Hoe je van een losse gitaarloop, sample of fijne beat een volledig lofi-nummer maakt dat lekker doorloopt.

Warm & ruimtelijk laten klinken: Samen luisteren naar je track en met simpele basisstappen (zoals volume, EQ en balans) zorgen dat je beat helder en warm klinkt.

Ervaringen delen over lofi-releases: Ik deel graag mijn eigen ervaringen als Vidalima over het afmaken van tracks, uploaden naar Spotify en het contact met lofi-playlists curatoren, andere artiesten en labels.

Of je nu net Ableton hebt geïnstalleerd of al een paar schetsen hebt liggen waar je niet meer uitkomt: we kijken samen wat jij nodig hebt op jouw tempo!
verified badge
Rather than a fixed curriculum, I build a custom syllabus for each student based on their needs, goals, and current level. In designing lessons, I draw on my own experience both as a self-taught musician and as an academically trained one — combining structured, conservatory-level methods with the flexibility that comes from having found my own way into this field first.

Lessons are shaped in pace and format to what actually works for the student in front of me — whether that means working note-by-note through an audition piece, or building broader theoretical fluency over a longer stretch of time.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Görkem