facebook
Hent
Betrouwbare leraar
FavouritesMarkeer als favoriet
FavouritesMarkeer als favoriet
van42.00EUR/ h

Wiskunde bijles en examentraining voor alle niveaus

Wiskunde is een centraal vak bij alle middelbareschoolleerlingen en ook bij veel mbo-, hbo- en wo-studenten.

Met een doctorsgraad in Wiskunde en jarenlang ervaring met educatie (hoorcolleges aan de universiteit, scripties begeleiden, werkcolleges, lessen op de middelbare school, bijles, enz.) kan ik elke vorm van bijles en examentraining geven van hoge kwaliteit.

Hiernaast ben ik aan het werk als zelfstanding bordspelontwerper. Verder spendeer ik veel tijd met mijn vrouw en kinderen van 0 en 2.

Locatie

Op een locatie gekozen door de leraar : Duinweg, Den Haag, Nederland
Les via webcam
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Scheveningen, Nederland

|
Use ⊞+wheel to zoom!
+

Algemene info

Leeftijd:
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
60 minuten
De les wordt gegeven in:Nederlands, Engels

Beoordelingen (2)

Geweldige leraar, mijn kinderen hebben echt profijt van zijn lesvaardigheden en ervaring!
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Hent heeft uitstekend werk geleverd door concepten uit te leggen aan mijn dochter (IB DP Wiskunde op hoger niveau), die ze op school moeilijk kon begrijpen. Bedankt!
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Hent snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -05:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0              
1              
2              
3  Maandag om 3:00  Dinsdag om 3:00  Woensdag om 3:00  Donderdag om 3:00  Vrijdag om 3:00    
4  Maandag om 4:00  Dinsdag om 4:00  Woensdag om 4:00  Donderdag om 4:00  Vrijdag om 4:00    
5  Maandag om 5:00  Dinsdag om 5:00  Woensdag om 5:00  Donderdag om 5:00  Vrijdag om 5:00    
6  Maandag om 6:00  Dinsdag om 6:00  Woensdag om 6:00  Donderdag om 6:00  Vrijdag om 6:00    
7  Maandag om 7:00  Dinsdag om 7:00  Woensdag om 7:00  Donderdag om 7:00  Vrijdag om 7:00    
8  Maandag om 8:00  Dinsdag om 8:00  Woensdag om 8:00  Donderdag om 8:00  Vrijdag om 8:00    
9  Maandag om 9:00  Dinsdag om 9:00  Woensdag om 9:00  Donderdag om 9:00  Vrijdag om 9:00    
10  Maandag om 10:00  Dinsdag om 10:00  Woensdag om 10:00  Donderdag om 10:00  Vrijdag om 10:00    
11  Maandag om 11:00  Dinsdag om 11:00  Woensdag om 11:00  Donderdag om 11:00  Vrijdag om 11:00    
12              
13              
14              
15              
16              
17              
18              
19              
20              
21              
22              
23              
van 42€Bij de leraar thuis
van 42€Les via webcam
van 48€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds juni 2022
  • Geverifieerd telefoonnummer
  • Verbonden met Google

Beschikbaarheid typische week

(GMT -05:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0              
1              
2              
3  Maandag om 3:00  Dinsdag om 3:00  Woensdag om 3:00  Donderdag om 3:00  Vrijdag om 3:00    
4  Maandag om 4:00  Dinsdag om 4:00  Woensdag om 4:00  Donderdag om 4:00  Vrijdag om 4:00    
5  Maandag om 5:00  Dinsdag om 5:00  Woensdag om 5:00  Donderdag om 5:00  Vrijdag om 5:00    
6  Maandag om 6:00  Dinsdag om 6:00  Woensdag om 6:00  Donderdag om 6:00  Vrijdag om 6:00    
7  Maandag om 7:00  Dinsdag om 7:00  Woensdag om 7:00  Donderdag om 7:00  Vrijdag om 7:00    
8  Maandag om 8:00  Dinsdag om 8:00  Woensdag om 8:00  Donderdag om 8:00  Vrijdag om 8:00    
9  Maandag om 9:00  Dinsdag om 9:00  Woensdag om 9:00  Donderdag om 9:00  Vrijdag om 9:00    
10  Maandag om 10:00  Dinsdag om 10:00  Woensdag om 10:00  Donderdag om 10:00  Vrijdag om 10:00    
11  Maandag om 11:00  Dinsdag om 11:00  Woensdag om 11:00  Donderdag om 11:00  Vrijdag om 11:00    
12              
13              
14              
15              
16              
17              
18              
19              
20              
21              
22              
23              
van 42€Bij de leraar thuis
van 42€Les via webcam
van 48€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina


Arno
Wiskunde Natuurkunde Scheikunde Latijn Portugees Spaans Frans Italiaans Nederlands Engels Duits
Ik geef al meer dan 15 jaar bijles wiskunde, natuurkunde, scheikunde, latijn en taalcusussen latijnse talen portugees spaans frans en italiaans van niveau basis of beginner tot niveau gymnasium. Voor basisschoolleerlingen ook rekenen bijvoorbeeld met breuken en procenten en alle andere modules. Ook nederlandse grammatica en spelling.

Jaume
SPAANSE BIJLESSEN VOOR BEGINNERS EN/OF GEVORDERDEN
Leer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier! Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen. In de lessen behandelen we: Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier. Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen. Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften. Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken. Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!

Chaimae
Online wiskunde A bijles in het Nederlands voor middelbare scholieren meiden van elk niveau.
Ik ben een studente aan de uni en ik zou meiden online bijles willen geven om hen te ondersteunen op middelbaar niveau. Je kunt bij mij terecht als je moeite hebt met leren of bijvoorbeeld projecten en huiswerk. Ik wil aan het begin graag kort bespreken wat jouw wens(en) is/zijn. Mijn beschikbaarheid is niet altijd hetzelfde, dus wat hieronder staat kan veranderen. Ik kan helpen met verschillende vakken. Ik heb zelf wiskunde A op VWO niveau afgerond, dus met wiskunde B kan ik niet helpen.

Prashil
Bijles aan huis in wiskunde/natuurkunde/wetenschappen voor het (IB) of Britse curriculum (IGCSE en A-levels).
Welkom bij mijn bijles wiskunde, natuurkunde en wetenschap, speciaal ontworpen voor jonge geesten die zich voorbereiden op IB MYP, IGCSE en GCSE-examens. Als gepassioneerde leerling en toegewijde tutor, zet ik me in om studenten te helpen deze boeiende onderwerpen niet alleen te begrijpen, maar ook een liefde voor ze te ontwikkelen. Dit is wat u kunt verwachten van mijn bijlessessies Gepersonaliseerd leren: Elke leerling is uniek en ik geloof in het afstemmen van mijn lesmethoden op de individuele behoeften van elke leerling. Ik oordeel niet; in plaats daarvan concentreer ik me op het begrijpen van hun sterke punten en verbeterpunten om een ondersteunende en aanmoedigende leeromgeving te creëren. Conceptanalyse: Ik verdeel complexe onderwerpen in eenvoudigere, beter beheersbare delen, waardoor het voor studenten gemakkelijker wordt om uitdagende concepten te begrijpen en een sterke basis in natuurkunde en wetenschap op te bouwen. Student-Centred Approach: Ik vind het leuk om studenten les te geven en streef er voortdurend naar om hun nieuwsgierigheid en passie voor leren aan te wakkeren. Ik streef ernaar om elke les boeiend en plezierig te maken, en studenten te helpen de echte toepassingen van wat ze leren te herkennen. Gedeelde strategieën: Als student die zich succesvol heeft gekwalificeerd voor het Engineering Entrance-examen en momenteel in het buitenland studeert met een volledig gefinancierde beurs, breng ik mijn eigen leerstrategieën en studietechnieken mee. Deze bewezen methoden zullen studenten helpen hun academische doelen te bereiken. Continue verbetering: Ik leer en groei altijd, net als mijn studenten. Deze mindset van continue verbetering, die ik actief promoot, inspireert en motiveert studenten om het beste uit zichzelf te halen. Het stelt mij in staat om op de hoogte te blijven van de nieuwste educatieve trends en technieken, zodat mijn studenten de best mogelijke begeleiding krijgen. Ondersteunende omgeving: Ik moedig studenten aan om vragen te stellen, hoe triviaal ze ook lijken. Door een vriendelijke en comfortabele sfeer te creëren, zorg ik ervoor dat studenten zich op hun gemak voelen en openstaan om hun twijfels en nieuwsgierigheid te uiten, wat leidt tot een dieper begrip van de onderwerpen.

Robert
Wiskunde / stat / proba, natuurkunde / scheikunde en bio, bij jou thuis, bij mij of op afstand
Frans-Belgische docent geeft (ook in het nederlands!), voor secundair en hoger, privélessen wiskunde (inclusief financiën), kansrekening en statistiek, natuurkunde/scheikunde/bio (voor natuurkunde/scheikunde/bio: alleen secundair niveau, tot 'in 5de Belg), Gaat, indien nodig, naar uw huis (Brussel + Waals en Vlaams-Brabant), voor dan minimum 2 uur. Geweldige ervaring en veel oefeningen! Mogelijkheid tot leren op afstand (Skype, Facebook, enz.). Voor Frankrijk: alleen cursussen voor afstandsonderwijs. Voor wiskunde in het bijzonder: ik geef veel lessen (voor alle middelbare scholen tot wiskunde 6 en hoger) over factorisatie, 1e en 2e graads vergelijkingen (met studie van parabolen), limieten, afgeleiden, integralen, exponentiëlen en logaritmen, en trigonometrie . Ook word ik af en toe ingeschakeld voor analytische meetkunde in de ruimte (vergelijkingen van lijnen en vlakken). In statistiek en waarschijnlijkheden: beschrijvende en inferentiële statistiek (univariate en bivariate) (met betrouwbaarheidsintervallen en hypothesetoetsen), voor secundair en hoger onderwijs.

Rina
Tijd om Nederlands te leren ( Nederlands voor Russischtalige)
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student. * Basiscursus * Zakelijk cursus * Nederlands voor Russischtalige * Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur * Taal op reis De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur

Hala
Bijles voor middelbare en basisschool, alle vakken en groepen! Verzend een berichtje voor meer informatie
Vakgebieden: - Wiskunde, Nederlands, biologie, natuurkunde, scheikunde. - Cito training - Huiswerkbegeleiding Doelstellingen: 1. Verbeteren van academische vaardigheden en kennis. 2. Vergroten van zelfvertrouwen en zelfstandigheid. 3. Ontwikkelen van effectieve studie- en leerstrategieën. 4. Voorbereiden op toetsen en examens. Inhoud van de bijles: 1. Behoeftenanalyse: - Intakegesprek om sterke en zwakke punten te identificeren. - Persoonlijk leerplan opstellen. 2. Basiskennis en Verdieping: - Herhalen en verdiepen van belangrijke concepten. - Oefenen met relevante opdrachten. 3. Huiswerk en Toetsvoorbereiding: - Hulp bij huiswerk. - Voorbereiden op toetsen met oefentoetsen. 4. Studievaardigheden: - Aanleren van technieken zoals samenvatten en plannen. - Effectieve leertips en tijdsbeheer. 5. Feedback en Evaluatie: - Regelmatige evaluatie en aanpassing van het leerplan.

Anamaria
Je laptop bij de hand en je bent klaar om 'Español' comfortabel bij thuis te leren of oefenen... ¿Qué tal?
Te druk met het tempo van het moderne leven? Verlang je ernaar om werk, huishoudelijke taken en hobby's te combineren? Nu is het mogelijk! Afstandsonderwijs, dat al geperfectioneerd is sinds de tijd van de lock down, stelt ons nu in staat om dit praktische, handige en meer kosteneffectieve hulpmiddel aan te bieden: Online lessen. Specialized topics: Academic -DELE, Advanced, Beginners, Communication, Culture, Vocabulaire & Dialects, Exam preparation, Grammar, Literature, Pronunciation. Ik heb het altijd leuk gevonden om met talen, cultuur, onderwijs en mensen te werken. Als Freelancer vindt u mijn naam, werkervaring en portfolio overal...spaans_je_kan Met het Spaans kunt u meer dan 20 Spaanstalige landen bezoeken en ook de rijkdom van hun cinematografie, literatuur, muziek, architectuur ontdekken! Spaans is de meest benodigde taal op alle gebieden, volgens het rapport van de British Council: 'Talen voor de toekomst'.

Narayan
Mathematics classes for the Grade 7/Grade 10 and Grade 11 entrance exam Athénée de Luxembourg
Mathematics courses (especially from the perspective of the entrance exam) are taught by engineering graduates with over 14 years of teaching experience in mathematics up to the undergraduate level. In addition, I have over 3 years of experience teaching and tutoring standardized tests such as the GRE and SAT. I can help you learn these standardized courses (GRE, SAT, and even TOEFL) more effectively. I offer math classes for students of different levels, including undergraduate students, IB students (Math SL and Math HL), A-level students, European S6 and S7 level students, GCSE students, and IGCSE students. I also provide science courses in physics and chemistry for students up to the European upper secondary level and students at IB and A levels. In addition, I offer biology classes for students up to the European secondary level, GCSE level, and IGCSE level. I currently teach a diverse group of students including: - GCSE students - IGCSE students - IB students -European school students - AS/A level students - Lycée Vauban students - Students from the Athénée de Luxembourg My current students are from the following schools: National: 1. St Georges International School, Luxembourg, Edexcel (Pearson) Curriculum (10 students) 2. International School of Luxembourg, Luxembourg, IB Curriculum (6 Students) 3. Lycée Athénée de Luxembourg, Luxembourg, IB Curriculum (4 Students) 4. Lycée - International School Michel Lucius, Luxembourg, Cambridge Curriculum (6 Students) 5. European School Kirchberg, Luxembourg, European Curriculum (4 students) 6. Lycée Aline Mayrisch, Luxembourg, Luxembourgish curriculum (1 student) 7. Lënster Lycée International School, Luxembourg, European Curriculum (2 Students) International: 8. International School of the Hague, Netherlands, IB Curriculum (1 student) 9. International School Of Nice, France, IB Curriculum (2 students) 10. Merchiston Castle School, Edinburgh, Scotland, Edexcel (Pearson)/Cambridge (1 students) 11. Silverline Private School, Limassol, Cyprus, UK national Curriculum (1 Student) 12. North Broward Preparatory School, Florida, USA, IB Curriculum (1 Student) 13. King Solomon School, Israel, IB Curriculum (1 student) 14. The European School of Bergen, The Netherlands, European Curriculum (1 student) I also offer homework help to school students, and students' progress can be assessed through periodic tests according to the requirements of parents or the students themselves. Note: Please note that although some of my students take courses in French, German or Swedish, my main language of instruction is English. Since the subject is mathematics, it is generally easy to understand the task, and I explain the answers in English.

Kollol
Wiskundelessen (Boswell-Beta / CCVX (VWO) Wiskunde A / B / C / IB / GCSE A-niveaus / SAT)
Ik ben gespecialiseerd (> 5 jaar ervaring) in het begeleiden van wiskunde voor school (elk niveau, maar bij voorkeur op een hoger niveau), inclusief competitieve examens zoals de SAT, GRE, GMAT en de IIT-JEE. Deze les is bedoeld om te trainen 1) middelbare scholieren die VWO of een IB-curriculum volgen, die problemen hebben met het volgen van wiskunde op school of universiteit, 2) Iedereen die het VWO Math-A / B / C toelatingsexamen wil afleggen bij Boswell of CCVX en daarvoor wil trainen. Persoonlijk ben ik momenteel werkzaam als kwantitatieve onderzoeker van aandelenmarkten, en daarom is analytische wiskunde ook een deel van mijn werk. De lessen kunnen streng of mild zijn, afhankelijk van de student. Er wordt periodiek huiswerk gegeven en ik zorg ervoor dat de leerling zijn/haar gewenste doelen behaalt.

Adunola
Engels voor beginners, bijles wiskunde en resultaatgerichte ondersteuning.
Ik heb een passie voor het onderwijzen van Engels en het behalen van goede resultaten. Onze focus na de lessen zal ook liggen op het gebied van beoordelingen, periodieke opdrachten en het progressief onderzoeken van resultaten. We zullen ook probleemgebieden bespreken, een goede basis creëren en verschillende methoden gebruiken om vooruit te komen en gestelde doelen te bereiken.

Roland
Wiskunde/Calculus/Natuurkunde bijles voor middelbare scholieren en middelbare scholieren
Wiskunde, calculus en natuurkunde kunnen soms overweldigend zijn, vooral als de theorie of oplossingsmethode onduidelijk is. Ik ben cum laude afgestudeerd Luchtvaart- en Ruimtevaarttechniek aan de TU Delft en help sinds 2017 andere leerlingen met hun problemen. Met mijn rustige en stapsgewijze uitleg wordt een tweede kijk op de oplossingsprocedure gegeven, wat vaak ontbreekt. Ik geef bijles in diverse wiskunde- en natuurkundevakken op zowel het middelbaar als het middelbaar onderwijs, maar ook op wetenschappelijk bachelorniveau. Dit kan theorie/oefeningsgericht zijn, maar ook examenvoorbereiding.

Carolina
Nederlandse les voor tieners & volwassenen aangepast aan de behoefte van een student!
Deze les zorgt allereerst dat jij als student je op je gemak voelt! We zullen elkaar eerst een beetje leren kennen en dan kan je mij vertellen wat je verwacht/wilt in een les, of wat je specifiek nodig hebt. Stap voor stap zal ik ervoor zorgen dat jij als student de Nederlandse taal gaat beheersen. Jullie zullen om verschillende redenen bij mij komen, bijvoorbeeld voor een inburgeringsexamen, of omdat je tijdelijk als expat in Nederland woont en de taal wilt leren, andere vinden het leuk om als hobby te doen en weer anderen komen voor de liefde naar Nederland... Er zijn zo veel redenen! Mijn lessen zijn gemaakt naar jouw wens, jij geeft aan wat je wilt en ik help je daarmee, daardoor zal je je meer op je gemak voelen. Van tiener tot volwassen studenten, van beginner tot gevorderd en ertussen, ik geef met plezier mijn lessen over heel de wereld! Nieuwsgierig geworden?! Dan hoop ik je in mijn les te zien! Groetjes Carolina.

Irma
Nederlandse lessen voor elk niveau / Dutch lessons at any level.
Het allerbelangrijkste voor mij is dat we plezier hebben tijdens het leren – dat maakt alles een stuk leuker! In de lessen help ik je graag met je vragen over Nederlandse grammatica en kunnen we samen werken aan je spreek-, schrijf- en/of luistervaardigheid. Heb je huiswerk waar je hulp bij nodig hebt? Dat kan natuurlijk ook! Laat me weten op welk niveau je nu zit en wat je graag wilt leren. Ik daag je graag uit, maar zorg ervoor dat het altijd leuk blijft en dat je niet te veel in één keer hebt. De vermelde prijzen gelden voor een les voor 1 persoon.

Lara
Leer Turks met mij.Grammatica leren/lezen/spreken volwassenen/kinderen
Mijn lessen zullen vooral leuk zijn en ook leerzaam. Ik zal je helpen met je grammatica, je leesvaardigheid en we zullen gesprekken voeren. Huiswerk zal zeker een ding zijn. Ik zal te allen tijde beschikbaar zijn voor uw vragen. Als er een bepaald onderwerp is waar je over wilt praten/leren, laat het me dan weten. Ik kijk ernaar uit.