

van70.36EUR/ h
IMMERSION WORKSHOPS (voor leidinggevenden en topmanagement)
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Versnel de Engelse taalvaardigheid voor: zakenreizen, betere communicatie met buitenlandse bedrijfsvestigingen, locatiebezoeken in andere landen en andere gerelateerde of relevante activiteiten.We bieden een intensieve en meeslepende Engelse training, waarin managers interactief kunnen leren met hun eigen native English sprekende coach, door middel van praktische, theoretische, analytische ontdekking en ontwikkeling.
Audiovisuals en meer worden gebruikt. Pas effectieve tactieken toe in praktijksituaties.
Dit omvat: hoe effectief te onderhandelen, hoe tijd efficiënter te beheren, best practices voor het uitvoeren van operaties, hoe om te gaan met bedrijfsherstructureringen en meer.
**OPMERKING: Deze les is alleen voor een halve dag (4 uur) of een hele dag (7 uur) en kan ook worden aangeboden en aangepast om meerdere individuen als groepssessie te huisvesten, voor economische doeleinden. Het wordt aangeraden dat groepen niet groter zijn dan 3 personen per sessie, tenzij de trainer dit goedkeurt. Tarieven zijn afhankelijk van afstanden, afstandsduur, feestdagen en eventuele dal-/buitenstandaard kantooruren, etc.!!
Extra informatie
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Neem je eigen laptop mee!Locatie
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Casablanca, Marokko
Les via webcam






|
Use ctrl + wheel to zoom!
Algemene info
Engels als tweede taal (esl), Engels voor volwassenen
Leeftijd: | Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 120 minuten |
De les wordt gegeven in: | Engels, Spaans, Nederlands, Duits |
Over
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik ben een New Yorker die al meer dan 12 jaar lesgeeft. Ik heb praktische ervaring met afgestudeerden, volwassenen en professionals, tussen drie continenten - Afrika, Azië en Europa. Ik ben een herkenbare, ervaren en professionele Engelse trainer en coach. Ik ging naar New School University in New York City voor mijn bachelor en Bankstreet College for Education en mijn Engelse training. Ik bied individuele en groepslessen face-to-face en 1-op-1 online lessen, voornamelijk in Noord-Afrika en in de hele Europese Unie. Sessies vinden plaats op kantoor, thuis of in het café. Ik ben gespecialiseerd in uitspraak en ben een meester in het lesgeven in tijd gespannen. Ik geef heel praktisch les en combineer video's, artikelen, conversaties en werkbladen ter referentie. Ik ben erg betrokken, ik let op details en pas je lessen met de hand aan. Ik stop nooit met uitleggen totdat ik zeker weet dat je hebt begrepen wat ik je heb geleerd. Uw leerproces is mijn prioriteit en uiterst belangrijk. Ik kijk er naar uit om je te coachen. Laten we aan de slag gaan!Ik werk met (en / of heb gewerkt met):
Pere Tarres Fundacio (Spanje)
Play & Say (Spanje)
Depauw (België)
Phone Group (Marokko)
International Language Association (Italië)
MBScambi (Italië)
YMCA (Spanje)
ASAFO & CO. (Afrika)
BMCI (Marokko)
BMCE (Marokko)
Proctor & Gamble (Marokko)
Renault (Marokko)
Renault-Nissan (Japan)
Ernst & Young (Marokko)
J. Walter Thompson (wereldwijd)
P&G (Marokko)
SOREC (Marokko)
OLA! (Marokko)
Odyssey (Marokko)
KTI Voyage (Marokko)
ZYNE Official (Marokko)
Mohammed VI Polytechnique University (Marokko)
InglaterraEnCasa- (Engeland / Spanje)
en meer...!
Opleiding
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Scholar of Liberal Arts - New School University Eugene Lang College in New York City; VS & afgestudeerd aan Bankstreet College of Education in New York City; VS - Engelse trainingLeservaring
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Meer dan tien jaar praktijkervaring met tieners, volwassenen en professionals tussen drie continenten en meer dan vijf landen.Beoordelingen (16)
Goede uitleg en oefeningen om mee te werken
Jay heeft me enorm geholpen bij het verwerven van een correcte uitspraak via verschillende methoden. Hij heeft een duidelijke en efficiënte strategie om aan de behoefte van de student te voldoen. Bedankt Jai!
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Prettige docent met een duidelijke kijk op lesgeven.
De manier waarop ik zocht.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Lessen spreken in het openbaar met Jay waren top! Ook al gaven we de lessen online, hij heeft het zeldzame vermogen om je binnen een seconde op je gemak te stellen en ik voelde me volledig betrokken. Jay behandelde met verschillende oefeningen een verscheidenheid aan onderwerpen met betrekking tot toon, snelheid, volume, uitspraak, enz. Ik heb tijdens de lessen een voortdurende vooruitgang opgemerkt en ik heb nu een betere controle over mijn spreekvaardigheid in het openbaar, wat zowel in persoonlijke als professionele contexten van groot nut zal zijn. Ik raad ten zeerste aan!
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Een zeer aan te bevelen docent. Hij begreep meteen mijn behoeften en wensen, en in zo’n korte tijd heb ik al zoveel geleerd.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
...
Ontwikkel vaardigheden in: het maken van presentaties, het bouwen van pitches, onderzoeken hoe grafieken, grafieken, statistieken en wiskundige vergelijkingen moeten worden gelezen en samengesteld, terwijl u formele presentaties, formeel schrijven van brieven, donatiebrieven in natura en gerelateerde documenten maakt.
Dit omvat het gebruik van interpunctie en apostrof, het gebruik van bijwoorden en andere grammaticahulpmiddelen die verband houden met formeel Engels schrijven voor professionals.
In deze klas kunnen we kiezen uit het volgende voor het verkennen en ontwikkelen van geletterdheid:
Actuele nieuwsartikelen, reportages, biografieën, recensies/recensies, boeken/tijdschriften of literatuur geselecteerd.
Ontdek Spreken in het openbaar via ...
Intonatie en melodie
Bepaal bij het trainen voor een presentatie welke woorden en passages extra aandacht verdienen en verhoog de toon om deze punten te benadrukken. Als iets overdreven of vals klinkt, kan uw publiek zich tegen u keren.
Volume
Een toespraak is geen gewoon gesprek en een presentator kan geen passie en enthousiasme overbrengen als de woorden zacht worden uitgesproken.
Duidelijkheid
Vergeet niet elk woord te verwoorden, om voor duidelijkheid van uw kant en begrip van de kant van het publiek te zorgen.
Nadruk
Zelfs in dezelfde zin kan het benadrukken van verschillende woorden de focus van een bericht veranderen. Veranderende nadruk kan de betekenis en / of implicatie veranderen.
Pauzeert
wanneer pauzes op strategische plekken in een toespraak worden geplaatst, kunnen ze het verschil maken tussen een goede en een uitstekende presentatie. Er zijn verschillende doeleinden waarvoor pauzes kunnen worden gebruikt: om luisteraars de kans te geven iets in zich op te nemen dat zojuist is gezegd; om verwachtingen te wekken over iets dat gezegd gaat worden ...
Tempo en toon
Als u vaak negatieve feedback krijgt over de snellere of langzamere levering van uw toespraken, oefen dan met het houden van een toespraak, soms sneller en soms langzamer, zodat u in een natuurlijk tempo kunt aankomen.
In deze workshop zullen we de nodige inhoud van u samenvoegen, uw ideeën en gedachten nauwkeurig formuleren en ordenen, twee concepten van uw cv / cv structureren en opmaken en een document afronden dat u het beste professioneel vertegenwoordigt.
Opmerking: Variaties van het document (voor ander contextueel gebruik) kunnen ook worden gemaakt met voorafgaande kennisgeving, discussie en onderhandeling.
Hulpmiddelen voor onderzoek:
-curriculum vitaes (hervat)
- omslagbrieven (presentatiebrieven),
-introductie- & motivatiebrieven
-sollicitatiebrieven voor universiteiten en hogescholen (voor toelating)
-formele brief schrijven,
-creatief schrijven,
- schenkingsbrieven in natura,
-en aanverwante documenten!
(* Dit omvat het gebruik van leestekens, aanhef en apostrof bij het schrijven.)
Let op (specifiek voor WEBSITES): Vertalingen zijn ook mogelijk; een grondige discussie over prijsaanpassingen hangt echter af van het aantal woorden, of aanpassing / vertaling / proeflezen nodig is. De voltooiingsdeadline van het project moet ook worden berekend en overeengekomen voordat u uw definitieve reservering voor een dergelijke service maakt.
Als academische Engelse specialist bied ik onderdompelingscursussen, Amerikaans-Engelse adaptatie / vertaaldiensten, hulpmiddelen voor het opbouwen van carrière en documenten en heb ik een niche voor uitspraakcorrectie en TOEIC-voorbereiding.
Ik geef algemene ESL (Engels als tweede taal), zakelijk en branchespecifiek Engels en ook universeel Engels!
Dit is ook een communicatieve Engelse les voor het ontwikkelen van spraak. Hier zullen we woordenschat met nuances in betekenissen, synoniemen, idiomen, spreekwoorden, enkele zinswerkwoorden en voorzetselwerkwoorden en alomvattend sociaal Engels verkennen. De mogelijkheden zijn eindeloos om u ook te concentreren op spreken in het openbaar, intonatie en stemprojectie. Dit kan worden gestimuleerd door interessante audio's, korte lezers of video's.
Als er onderwerpen zijn die u in gedachten heeft, kunnen we dit aanvullend onderzoeken en in uw lessen opnemen.
Als je Engels wilt gaan spreken, is deze les iets voor jou.
** OPMERKING: deze les kan ook worden aangeboden en aangepast om plaats te bieden aan meerdere tieners, volwassenen of professionals als een groepssessie, om het voordeliger voor u te maken. Het wordt aangeraden dat groepen niet meer dan 5 personen per sessie bevatten. Er gelden toeslagen voor afstanden die de leraar moet afleggen; vooral als u buiten de normale kantooruren of op feestdagen bent !!
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Jay snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | Maandag om 2:00 | Dinsdag om 2:00 | Woensdag om 2:00 | Donderdag om 2:00 | |||
3 | Maandag om 3:00 | Dinsdag om 3:00 | Woensdag om 3:00 | Donderdag om 3:00 | |||
4 | Maandag om 4:00 | Dinsdag om 4:00 | Woensdag om 4:00 | Donderdag om 4:00 | |||
5 | Maandag om 5:00 | Dinsdag om 5:00 | Woensdag om 5:00 | Donderdag om 5:00 | Vrijdag om 5:00 | Zaterdag om 5:00 | |
6 | Maandag om 6:00 | Dinsdag om 6:00 | Woensdag om 6:00 | Donderdag om 6:00 | Vrijdag om 6:00 | Zaterdag om 6:00 | |
7 | Maandag om 7:00 | Dinsdag om 7:00 | Woensdag om 7:00 | Donderdag om 7:00 | Vrijdag om 7:00 | Zaterdag om 7:00 | |
8 | Maandag om 8:00 | Dinsdag om 8:00 | Woensdag om 8:00 | Donderdag om 8:00 | Vrijdag om 8:00 | Zaterdag om 8:00 | |
9 | Maandag om 9:00 | Dinsdag om 9:00 | Woensdag om 9:00 | Donderdag om 9:00 | Vrijdag om 9:00 | Zaterdag om 9:00 | |
10 | Maandag om 10:00 | Dinsdag om 10:00 | Woensdag om 10:00 | Donderdag om 10:00 | Vrijdag om 10:00 | Zaterdag om 10:00 | |
11 | Maandag om 11:00 | Dinsdag om 11:00 | Woensdag om 11:00 | Donderdag om 11:00 | Vrijdag om 11:00 | Zaterdag om 11:00 | |
12 | Maandag om 12:00 | Dinsdag om 12:00 | Woensdag om 12:00 | Donderdag om 12:00 | Vrijdag om 12:00 | Zaterdag om 12:00 | |
13 | Maandag om 13:00 | Dinsdag om 13:00 | Woensdag om 13:00 | Donderdag om 13:00 | Vrijdag om 13:00 | Zaterdag om 13:00 | |
14 | Maandag om 14:00 | Dinsdag om 14:00 | Woensdag om 14:00 | Donderdag om 14:00 | Vrijdag om 14:00 | Zaterdag om 14:00 | |
15 | Maandag om 15:00 | Dinsdag om 15:00 | Woensdag om 15:00 | Donderdag om 15:00 | Vrijdag om 15:00 | Zaterdag om 15:00 | |
16 | Maandag om 16:00 | Dinsdag om 16:00 | Woensdag om 16:00 | Donderdag om 16:00 | Vrijdag om 16:00 | Zaterdag om 16:00 | |
17 | Vrijdag om 17:00 | Zaterdag om 17:00 | |||||
18 | Vrijdag om 18:00 | Zaterdag om 18:00 | |||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 70.36€Les via webcam
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds augustus 2017
- Geverifieerd telefoonnummer
- Verbonden met Google
- Verbonden met Linkedin
- Geverifieerd via X
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | Maandag om 2:00 | Dinsdag om 2:00 | Woensdag om 2:00 | Donderdag om 2:00 | |||
3 | Maandag om 3:00 | Dinsdag om 3:00 | Woensdag om 3:00 | Donderdag om 3:00 | |||
4 | Maandag om 4:00 | Dinsdag om 4:00 | Woensdag om 4:00 | Donderdag om 4:00 | |||
5 | Maandag om 5:00 | Dinsdag om 5:00 | Woensdag om 5:00 | Donderdag om 5:00 | Vrijdag om 5:00 | Zaterdag om 5:00 | |
6 | Maandag om 6:00 | Dinsdag om 6:00 | Woensdag om 6:00 | Donderdag om 6:00 | Vrijdag om 6:00 | Zaterdag om 6:00 | |
7 | Maandag om 7:00 | Dinsdag om 7:00 | Woensdag om 7:00 | Donderdag om 7:00 | Vrijdag om 7:00 | Zaterdag om 7:00 | |
8 | Maandag om 8:00 | Dinsdag om 8:00 | Woensdag om 8:00 | Donderdag om 8:00 | Vrijdag om 8:00 | Zaterdag om 8:00 | |
9 | Maandag om 9:00 | Dinsdag om 9:00 | Woensdag om 9:00 | Donderdag om 9:00 | Vrijdag om 9:00 | Zaterdag om 9:00 | |
10 | Maandag om 10:00 | Dinsdag om 10:00 | Woensdag om 10:00 | Donderdag om 10:00 | Vrijdag om 10:00 | Zaterdag om 10:00 | |
11 | Maandag om 11:00 | Dinsdag om 11:00 | Woensdag om 11:00 | Donderdag om 11:00 | Vrijdag om 11:00 | Zaterdag om 11:00 | |
12 | Maandag om 12:00 | Dinsdag om 12:00 | Woensdag om 12:00 | Donderdag om 12:00 | Vrijdag om 12:00 | Zaterdag om 12:00 | |
13 | Maandag om 13:00 | Dinsdag om 13:00 | Woensdag om 13:00 | Donderdag om 13:00 | Vrijdag om 13:00 | Zaterdag om 13:00 | |
14 | Maandag om 14:00 | Dinsdag om 14:00 | Woensdag om 14:00 | Donderdag om 14:00 | Vrijdag om 14:00 | Zaterdag om 14:00 | |
15 | Maandag om 15:00 | Dinsdag om 15:00 | Woensdag om 15:00 | Donderdag om 15:00 | Vrijdag om 15:00 | Zaterdag om 15:00 | |
16 | Maandag om 16:00 | Dinsdag om 16:00 | Woensdag om 16:00 | Donderdag om 16:00 | Vrijdag om 16:00 | Zaterdag om 16:00 | |
17 | Vrijdag om 17:00 | Zaterdag om 17:00 | |||||
18 | Vrijdag om 18:00 | Zaterdag om 18:00 | |||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 70.36€Les via webcam
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
Leer Darija (Marokkaans-Arabisch dialect) en kom in contact met de Maghrebijnse cultuur, ✨ Marhaba (Hallo!)
Leer Arabisch en open de deur naar een geheel nieuwe cultuur!
Dynamische lessen 100% gepersonaliseerd voor jou
Heb je altijd al Arabisch willen spreken, maar wist je niet waar je moest beginnen?
Je bent hier aan het juiste adres! Of je nu helemaal opnieuw begint of je huidige niveau wilt verbeteren, ik help je stap voor stap je doelen te bereiken.
Wat houden mijn lessen in?
📚 Praktische focus: leer wat je daadwerkelijk in het echte leven zult gebruiken.
🗣️ Gesprek vanaf dag één
🌍 Nuttige woordenschat voor reizen, werk of communicatie met mensen over de hele wereld
🧠 Duidelijke uitleg van grammatica en uitspraak
⏱️ Flexibele planning (kies de tijd die het beste bij je past)
💻 Online (waar dan ook) of persoonlijk (als u in de buurt bent)
🎯 Extra materiaal, persoonlijke feedback en oefeningen afgestemd op jouw interesses
Voor alle niveaus en leeftijden:
✅ Kinderen en adolescenten
✅ Universitaire studenten
✅Professionals en reizigers
✅ Taal- en cultuurliefhebbers
Waarom zou u Arabisch bij mij leren?
Ik spreek uw taal en begrijp uw uitdagingen.
Ik maak gebruik van moderne en stimulerende lesmethoden.
U leert niet alleen de taal, maar ook de Arabische cultuur en tradities.
Het allerbelangrijkste: wij zorgen ervoor dat leren leuk en natuurlijk is!
Stuur mij een direct bericht of WhatsApp-bericht en begin vandaag nog aan uw Arabische reis.
Het beste moment om te beginnen is nu.
En Arabisch...dat zul je geweldig vinden!
✨Welkom!
Spaanse en Engelse lessen met Erika in België :)
Lesgeven is mijn passie en als moedertaalspreker heb ik het genoegen gehad om in contact te komen met studenten over de hele wereld. Mijn ervaringen in Tsjechië zijn daar een voorbeeld van, want daar gaf ik les in het Engels aan kinderen.
We kunnen ons verdiepen in de complexiteit van communicatie, waarbij we ons richten op wat voor u belangrijk is. Ik bereid studenten voor op tests als DELE en SIELE, waarbij ik mijn aanpak afstem op uw unieke doelen, of het nu gaat om het behalen van een examen, het verkennen van de wereld of gewoon het verdiepen in taal en cultuur.
Mijn lessen hebben een informele wending: we kunnen rondlopen, een kopje koffie of thee pakken en leren een plezierige ervaring maken. Het beste deel voor mij is wanneer studenten hun dankbaarheid uiten voor onze tijd samen. Ik geloof dat taal meer is dan alleen woorden en ik kijk ernaar uit om mijn perspectief met u te delen.
Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en samen aan deze taalreis te beginnen!
Franse conversatie vanaf beginners tot gevorderden
Omdat Frans mijn moedertaal is, kan ik helpen bij het voorbereiden van hoorcolleges en het zelfvertrouwen van studenten op welke manier dan ook vergroten
Ik heb veel ervaring met het spreken van Frans voor werk- en onderwijsdoeleinden
Ik bereik een hoge mate van tevredenheid over mijn studenten. Ik pas mijn lessen aan aan de behoeften van de leerling
Ik ben er zeker van dat ik u op elk niveau kan helpen en ik heb er alle vertrouwen in dat ik u kan helpen uw Franse spreekvaardigheid te verbeteren. Communiceer gerust uw doelstellingen
Vakantiecursussen op A2-niveau Spaans of Italiaans met een vloeiende leraar
Leer Spaans of Italiaans op niveau A2 voor de vakantie.
Om niveau A2 in een taal te bereiken, is het essentieel om je te concentreren op praktische communicatie in alledaagse situaties. Dit houdt in dat je basiszinnen en -uitdrukkingen kunt begrijpen en gebruiken die betrekking hebben op persoonlijke informatie, winkelen en alledaagse onderwerpen. Je moet in staat zijn om eenvoudige vragen te stellen en te beantwoorden, jezelf en je omgeving te beschrijven met behulp van basisbegrippen en eenvoudige, alledaagse taken uit te voeren in een gesprek.
Nederlands voor anderstaligen (ook ITNA ) en moedertaalsprekers
Nederlands voor anderstaligen: alle niveaus
Grammatica - spelling - uitspraak - conversatie -voorbereiding ITNA...
Ik maak mijn eigen materiaal op maat van de cursist.
Nederlands voor moedertaalsprekers: spelling - lezersgericht schrijven
Indien gewenst is het volgende mogelijk: correctie en revisie, nalezen van papers en thesissen, vertalingen uit het Engels / Spaans (prijzen worden bepaald op basis van het aantal woorden)
De prijs voor een les geldt voor 1 persoon. Wil je met meerdere personen de les volgen? Contacteer me dan om de prijs te vragen.
De beschikbare momenten in de week veranderen vaak. Contacteer me daarom gerust om te vragen of jouw voorkeurmoment nog vrij is.
Vriendelijke leraar Engels met jarenlange ervaring in het onderwijzen van Engels - Laten we samen leren!
Hallo studenten!
Ben je klaar om Engels te leren? Laten we dan beginnen! De lessen zullen entertainment en hard werken combineren. We praten vanaf de eerste les in het Engels en passen onze lessen aan zodat ze aansluiten bij jouw behoeften. Alle niveaus en leeftijden, zowel online als persoonlijk!
Onze lessen worden aangepast aan jouw wensen. We kunnen ons bezighouden met de basisgrammatica en woordenschat, of vanaf het allereerste begin beginnen. En aan de andere kant kunnen we ook samenwerken om officiële examens voor te bereiden en om te gaan met meer gecompliceerde situaties. Het verbeteren van zakelijk Engels behoort ook tot de mogelijkheden, aangezien ik daar eerdere ervaring mee heb.
Tijdens onze lessen zullen we vooral gebruik maken van online bronnen, gepersonaliseerde activiteiten en powerpoint. Je krijgt elke les wat huiswerk mee, zodat je wat we in de les gezien hebben verder kunt verinnerlijken. De lessen kunnen 1 tot 2 uur duren, afhankelijk van persoonlijke voorkeur en beschikbaarheid. Ze worden één of twee keer per week gehouden.
Ik ben afgestudeerd in Engelse studies, waar we algemeen Engels, morfologie, cultuur en literatuur bestudeerden. Bovendien heb ik ook een masterdiploma Talenonderwijs behaald, waarmee ik alle middelen heb verworven die nodig zijn om lessen te geven. Ik studeer momenteel een doctoraat in Engelse literatuur aan de Universiteit van Lleida.
Ik heb meer dan 10 jaar ervaring met lesgeven in de Engelse taal, plus ervaring met lesgeven in het Spaans. Ik heb zowel persoonlijke als online lessen gehad, zowel in grote als kleine groepen en voor individuele studenten. Ik heb lesgegeven van kleuters tot oudere leerlingen en heb de lessen aangepast aan hun niveaus en behoeften. Ik heb ook zakelijk Engels, conversatiecursussen en examengerichte lessen gegeven.
IELTS academisch en algemeen - Bereid je voor op het internationale examen.
Bereid u grondig voor op het International English Language Testing System om de Engelse taalvaardigheid te verkrijgen die vereist is voor hoger onderwijs en wereldwijde migratie. Er zijn 2 niveaus; Academisch en algemeen. Elk niveau heeft 4 secties: Lezen, Schrijven, Spreken en Luisteren. Je leert en oefent ze allemaal.
Spaanse en Engelse lessen voor alle niveaus. Een nieuwe taal leren!
Hallo, mijn naam is Laura, mijn taal is Spaans, maar ik heb ook een goed niveau Engels (C2 Cambridge) omdat ik ben opgegroeid in een internationale omgeving.
Ik vind het leuk om mijn taalkennis met andere mensen te delen en te zien hoe mijn studenten elke dag verbeteren.
In mijn lessen pas ik me aan de doelstellingen en behoeften van elke leerling aan, maar voor mij is het belangrijkste dat mijn leerlingen leren en plezier hebben tijdens mijn lessen.
Bent u geïnteresseerd in mijn cursussen, neem dan vrijblijvend contact met mij op!
Ontdek de Nederlandse taal als hobby — van beginner tot gevorderd!
Of je nu een absolute beginner bent of je taalvaardigheden wilt verbeteren, deze cursus biedt een ontspannende en effectieve manier om Nederlands te leren als hobby. Met aandacht voor jouw specifieke behoeften richten onze lessen zich op leuke en boeiende activiteiten die het leren van Nederlands leuk en stressvrij maken.
Je verkent de taal door middel van culturele onderwerpen, conversatieoefeningen en interactieve oefeningen, allemaal afgestemd op hobbyisten die hun leven willen verrijken met een nieuwe taal. Ontdek het plezier van Nederlands leren in een ondersteunende en plezierige omgeving.
Lessen voor iedereen die snel Nederlands wil leren
Tijdens mijn Nederlandse taallessen verzorg ik boeiende en interactieve sessies die zijn afgestemd op de behoeften van alle leerlingen, inclusief kinderen. Ik gebruik verschillende lesmethoden, zoals spelletjes, liedjes en verhalen, om het leerproces leuk en effectief te maken. Of je nu een beginner bent of je taalvaardigheid wilt verbeteren, mijn lessen zijn flexibel en aangepast aan jouw tempo en leerstijl. Samen gaan we op reis om de Nederlandse taal op een leuke en dynamische manier onder de knie te krijgen!
Huiswerk begeleiding,Online /In person Prive-les /Bijles Turks/Conversatie/Grammatica/Schrijven/Lezen/Huiswerk
Ik ben een lerares Turks.Ik ben afgestudeerd in Turkije met een B.A in Talen.Die lessen ik bied zijn van basis tot academisch niveau,dus voor kinderen,leerlingen,expats en volwassenen.Die focus ligt op het leren van grammatica,spreken,,lezen en schrijven.Als je Turks wilt leren voor vakantie,werk,familie of gewoon als hobby,dan zeker kan ik je helpen.Ik gebruik Turkse grammatica boeken,podcast,websites voor Turks leren en andere studie materiaal. en het tarief is lager vanaf 5 lessen.
Normaal gesproken een leerling met een motivatie om de taal te leren leert basis Turks in 10 of 15 lessen.Zowel prive als group lessen(Den Haag) zijn beschikbaar.
Je laptop bij de hand en je bent klaar om 'Español' comfortabel bij thuis te leren of oefenen... ¿Qué tal?
Te druk met het tempo van het moderne leven? Verlang je ernaar om werk, huishoudelijke taken en hobby's te combineren? Nu is het mogelijk!
Afstandsonderwijs, dat al geperfectioneerd is sinds de tijd van de lock down, stelt ons nu in staat om dit praktische, handige en meer kosteneffectieve hulpmiddel aan te bieden: Online lessen.
Specialized topics: Academic -DELE, Advanced, Beginners, Communication, Culture, Vocabulaire & Dialects, Exam preparation, Grammar, Literature, Pronunciation.
Ik heb het altijd leuk gevonden om met talen, cultuur, onderwijs en mensen te werken. Als Freelancer vindt u mijn naam, werkervaring en portfolio overal...spaans_je_kan
Met het Spaans kunt u meer dan 20 Spaanstalige landen bezoeken en ook de rijkdom van hun cinematografie, literatuur, muziek, architectuur ontdekken! Spaans is de meest benodigde taal op alle gebieden, volgens het rapport van de British Council: 'Talen voor de toekomst'.
Nederlands en Engels - taalles, bijles en extra ondersteuning
Wil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien een nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen.
Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdek je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.
Cursussen Engels (online)
Hallo, mijn naam is Lucie en ik help je graag met het leren van Engels, hetzij vanaf het begin of om je kennis te verbeteren. Ik vind het geweldig om mijn studenten aan het spreken te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van je kennis. Ik structureer mijn lessen altijd rond thema's uit het echte leven (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, hoe ga je winkelen, hoe ga je naar de dokter, praat je op het werk, enz.). We zullen grammatica, woordenschat en uitspraak samen bekijken. Als je halfgevorderd bent, doen we ook cursussen over teksten. We zullen zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen. Houd er rekening mee dat al mijn lessen online zijn (Skype of Google Meet).
leer de juiste etiquette om je zelfverzekerd te voelen in verschillende sociale omgevingen
Wilt u zich zowel professioneel als privé meer op uw gemak voelen in sociale situaties?
Dan is deze les iets voor jou!
Leer hoe u met sociale situaties kunt omgaan - de 'do's' en 'don'ts' als het gaat om het ontmoeten van nieuwe mensen, entertainment, zakelijke bijeenkomsten, het begrijpen van verschillende culturele praktijken enz...
Etiquette gaat over het op een beleefde en respectvolle manier behandelen van andere mensen, zodat sociale interacties, om sociale of zakelijke redenen, soepel verlopen en beide partijen naadloos met elkaar kunnen communiceren!
Neem voor meer informatie contact met mij op en laat mij u helpen met alle zaken die met etiquette te maken hebben.