facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds januari 2023
Leraar sinds januari 2023
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Leuke Engelse lessen met een kleine ontdekking van de cultuur van Engelssprekende landen
course price icon
Van 35 € /h
arrow icon
Duitse taalstudent beschikbaar om u te helpen Engels te leren. Ik ben beschikbaar om je te helpen met je beoordelingen, huiswerk of om je gewoon te leren hoe je Engels op een praktische manier kunt gebruiken.

Mijn doel is om betekenis te geven aan het leren van de student en hem kennis te laten maken met een beetje van de cultuur van Engelssprekende landen.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Elsene, Brussel, België
location type icon
Online vanuit België
Over
Ik wilde leraar Nederlands-Engels worden op een middelbare school, voordat ik besefte dat privéles geven is wat ik echt leuk vind. Het is erg prettig en bemoedigend om de vorderingen van de student te zien.

Ik ben een zeer geduldige en rustige leraar. Ik gebruik graag video's en games zoals Quizlet en Kahoot om te oefenen.
Opleiding
4 jaar lesgeven in Germaanse talen bij He2b Defré.
2 jaar politieke wetenschappen in drietalig in Saint-Louis.
Momenteel volg ik avondlessen Spaans, Duits en Japans.
Leservaring
Ik geef bijles voor Schola-ULB.
Ik vergezelde mijn neven/nichten en vrienden van hen in hun middelbare studies, die ze allemaal met vlag en wimpel wisten af te ronden.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Frans
Engels
Nederlands
Japans
Vaardigheden
Engels als tweede taal (esl)
School
Engels voor volwassenen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Nederlandse les voor jong en oud.
Ik heb altijd vloeiend Nederlands gesproken en heb ervaring met privélessen.

Ik heb met succes studenten gevolgd en ondersteund in hun voorbereiding op CE1D en CESS.

Ook na de lessen geef ik huiswerkbegeleiding.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Deze cursus is bedoeld om studenten met problemen in de Franse, Nederlandse en Engelse taal te helpen. Dit is een geïndividualiseerde en constructieve benadering, die het (de) aanwezige probleem (ken) identificeert en een methodologie ontwikkelt die specifiek is voor de behoeften en interesses van de student. De eerste cursus is er vooral op gericht om de te bevoorrechten gebieden te targeten.
verified badge
Ik stel mezelf voor Laetitia Lobe, student van 20 jaar in relaties
publiek en momenteel op zoek naar een kleine baan. Dat is
voor dit doel stel ik mijn diensten voor als leraar
met name voor huiswerkhulp en voor het Frans,
Nederlands en Engels.

Omdat Frans mijn moedertaal is, heb ik geen moeite om te helpen
mensen met tekortkomingen op dit gebied. Bovendien
ik hou van lezen, dus ik probeer altijd een te behouden
correcte woordenschat en mijn grammaticaregels.

Wat betreft Engels heb ik een niveau C1 + volgens het frame
gemeenschappelijk Europees referentiepunt voor talen. Mijn grammatica,
mijn vervoeging en mijn vocabulaire zijn daarom van een goede kwaliteit
niveau. Engels is een taal die ik heel erg bedankt
voor mijn correspondenten, maar ook via de films, boeken,
muziek ...

Eindelijk, voor het Nederlands, ben ik B2 (nog steeds volgens de
framework) en mijn grammatica- en conjugatiebasissen zijn
solide. Ik kan mensen van een niveau gemakkelijk helpen
beginner bij het leren van deze taal. Het is ook een
taal die ik onderhoud door middel van boeken of programma's, maar
mede dankzij een tweetalige kennis in mijn
entourage.

Ook geduldig en liefhebbend van aard om les te geven, kan ik ook
wees een hulp voor huiswerk of werk op primair niveau of
secundair.

Eindelijk ben ik erg beschikbaar omdat ik mezelf zal heroriënteren in mijn
studies die me meer vrije tijd geven om te geven
Natuurlijk. Ik kan probleemloos naar huis gaan, ongeacht
afstand met respect voor punctualiteit.
verified badge
Ik ben al 5 jaar docent tweede taal. Ik kan ook helpen bij de voorbereiding op toetsen of examens door de student enkele effectieve en gemakkelijke studiemethoden voor sociale wetenschappen en taal te laten zien. Ik werk graag met kinderen van alle schoolgaande leeftijden en ben een strikte tutor: ik wijs huiswerk toe na elke les, maar focus er vooral op om de student gemotiveerd en positief te houden over het leren.
verified badge
Met een Master in Moderne Talen en Literatuur en een andere in European Affairs afgerond aan de University College of London, bied ik mijn hulp aan diegenen die willen leren / hun Engels willen verbeteren!

Ik ben flexibel en pas me aan aan je passies en ambities.

Zelfs als ik een leraar Engels zou kunnen zijn, heb ik besloten om voor de Europese instellingen te werken. Toch heb ik tijdens mijn reis voor een paar maanden onderwijservaring opgedaan. Ik heb vrijwilligerswerk gedaan in Nepal en Vietnam om studenten Engels te leren.
verified badge
Mijn naam is Serdane en ik bied Engelse les aan middelbare scholieren en volwassenen die het moeilijk vinden om een manier van werken te ontwikkelen die bij hen past. Extravert en sprankelend... en vooral vol humor!

Ik geloof dat het leren van talen vooral gebaseerd is op de ontwikkeling van een geschikte leermethode. Sommigen leren talen intuïtief door gesprekken aan te gaan. Anderen daarentegen hebben grondige blootstelling aan grammaticale concepten nodig voordat ze een gesprek beginnen. Er zijn net zoveel manieren om te leren als er leerlingen zijn... Daarom pas ik mijn lessen aan ieders behoefte aan, en bovenal probeer ik iedere leerling te laten ontdekken wat voor hem werkt, zodat hij zelfstandig verder kan.

Mijn expertisegebieden:
- Versterking
- inhalen
- Grammatica beoordelingen
- Conversatiecursus
- Werkmethode (organisatie, schema van herzieningen, enz.)

Mijn prijs is inclusief volledige academische ondersteuning (privélessen, de mogelijkheid om vragen te stellen buiten de lesuren, vragen schrijven en corrigeren, enz.).

Ik produceer al mijn cursusmateriaal voor elke student. Je hoeft dus geen leerboek te kopen. Als je echter al vanuit een boek werkt, is het voor mij heel goed mogelijk om me daaraan aan te passen.

Aangenaam! :-)
verified badge
Hallo, ik zit in Secondary V en ik bied taalonderwijs en ondersteuning voor studenten in het basis- en voortgezet onderwijs (1-2).
Allereerst leer ik de student kennen en hij / zij zal mij zijn moeilijkheden, zijn vragen, ... uitleggen
Mijn doel is om hem het hele schooljaar op een prettige en lonende manier te helpen met zijn schoolwerk.
Ik geef privélessen in talen (Nederlands en Engels), dus als de student problemen heeft met een van deze talen, zou ik klaar staan om te helpen.
verified badge
In de wereld van vandaag is Engels een van de meest essentiële instrumenten. Ik heb mijn eigen cursus en agenda om je te helpen je Engels te leren / verbeteren. Ik kan je garanderen dat als je me volgt, je het resultaat in zeer korte tijd zult zien.
verified badge
Naarmate je een nieuwe vaardigheid verwerft of de vaardigheid van een nieuwe taalvaardigheid verbetert, word je begeleid in grammatica, vocabulaire, gesprekken, dicties en mondelinge articulaties om je te helpen beter te communiceren met andere Engelssprekenden over de hele wereld ... gespreksdata, excursies in de buitenlucht & dagelijkse routine-oefeningen kunnen worden aangevraagd.
Testvoorbereidingen zijn inclusief! IELTS, TOEFL, algemeen of academisch!
verified badge
Ik pas me aan uw tempo en uw manier van leren aan. Ik kan dingen heel theoretisch uitleggen of ik kan werken met liedjes of gesprekken. Ik probeer de lessen zo levendig mogelijk te maken en in lijn met jouw interesses.

Ik heb in Londen en de Verenigde Staten gewoond. Ik ben erg ondergedompeld in de Engels sprekende cultuur. Ik heb vaak Engels gebruikt tijdens mijn professionele ervaringen met Engelssprekenden uit verschillende delen van de wereld. Ik ben erg geïnteresseerd in talen in het algemeen, hun grammatica, hun fonologie, hun geschiedenis, enz. Ik begrijp daarom goed hoe Engels is opgebouwd en wat de moeilijkheden zijn die een Franstalige bij het leren ondervindt.

Ik heb in het verleden veel privélessen gegeven en ook enkele trainingen voor groepen volwassenen. Ik heb ook vervangers gemaakt op de middelbare school. Ik pas me gemakkelijk aan aan alle doelgroepen en probeer de dingen altijd zo duidelijk mogelijk uit te leggen.
verified badge
Conversatielessen over onderwerpen naar keuze in het Nederlands, Engels of Frans. Hallo, ik ben Onya, ik ben half Nederlands, half Iers en heb het grootste deel van mijn jeugd in Frankrijk doorgebracht. Ik ben native speaker Nederlands, Engels en Frans.
ik kijk er naar uit van u te horen
verified badge
Wil je Engels leren of verbeteren? U bent op de juiste plek!
Engels is een van de meest voorkomende en nuttige talen ter wereld, of het nu gaat om werken, reizen, series kijken in de originele taal, het begrijpen van je favoriete Amerikaanse of Engelse ster...

Wat ? Een cursus Engels voor zowel beginners als gevorderden, voor kinderen en volwassenen... we ontdekken op een leuke manier de basis van de taal, grammatica en nuttige woordenschat, of we verdiepen deze kennis, eventueel met enkele herzieningen. Uiteraard komen alle vaardigheden aan bod: lezen, schrijven, spreken en horen.

Die ? Ik ben Julie, een liefhebber van talen, ik beheers er al bijna vier, en ik wil altijd nieuwe ontdekken. Engels heeft voor mij (bijna) geen geheimen meer. Ik ben ook fotograaf en daarnaast fotografiedocent, en heb dus ervaring met het bouwen van cursussen door veel praktijk te integreren.

Hoe ? Gedurende één tot twee uur (twee uur aanbevolen om efficiënter vooruitgang te boeken) bereid ik mijn lessen altijd speciaal en up-to-date voor, waarbij ik dagelijks gebruik maak van recente artikelen en relevante en nuttige woordenschat. De cursussen vinden momenteel enkel online plaats, omdat ik niet in België ben.

Wanneer ? Nou ja, wanneer je maar wilt! Zo snel mogelijk, om morgen je Engels te verbeteren!

Dus waar wacht je op?
verified badge
Als bachelorstudent aan de faculteit Bio-ingenieurkunde van de Katholieke Universiteit Leuven maken wetenschappelijke disciplines ook deel uit van mijn dagelijks leven. Ik geef les in scheikunde, natuurkunde en biologie aan leerlingen tot en met het laatste jaar van de middelbare school. (Mijn wetenschapslessen worden in het Frans gegeven!).
verified badge
We leven in een wereld waarin de kennis van talen een bijna essentiële troef is geworden. In mijn lessen, raad ik je aan om snel kennis te verwerven om jezelf gemakkelijk uit te drukken in concrete situaties elke dag.

Het doel is dat aan het einde van uw leren, bent u in staat om te spreken, schrijven en begrijpen van eenvoudige en complexe zinnen en zonder fouten zijn.

Om dit te doen, een praktische en speelse methode is beschikbaar om u als individu het bijhouden van uw vooruitgang en oefeningen aangepast aan uw niveau.
verified badge
Mijn naam is Manon, ik ben 23 jaar oud en ik studeer talen en literatuur aan de Université Libre de Bruxelles. Ik ben in juni 2026 afgestudeerd met een master in Germaanse talen en literatuur met een specialisatie in onderwijs (Nederlands - Duits) en ik ben momenteel bezig met het afronden van een tweede master in onderwijs (Engels - Frans als vreemde taal). Ik heb daarom een gev Gevorderd niveau Frans (C2), Engels (C1), Duits (B2+) en Nederlands (B2+).
Ik geef al 5 jaar privélessen aan een gevarieerde groep leerlingen (tieners en volwassenen). Ik sta klaar om je te ondersteunen bij je studie of om je vaardigheden in een van deze talen te verbeteren, vooral als je Duolingo al hebt geprobeerd.
Ik ben beschikbaar tijdens de week in de wijk Sint-Bonifatius in Brussel.

Als je vragen hebt of geïnteresseerd bent in mijn cursussen, aarzel dan niet om contact met mij op te nemen ;)
verified badge
Chinese taal is niet beschikbaar

Leer de Engelse taal effectief en meeslepend – voor volwassenen en kinderen

Bonjour! Je m'appelle Maria, j'ai 21 jaar, en j'ai plus de 5 jaar ervaring in het Engelse Engels, het Nederlandse en de andere matières in de economie. Je bent bezig met het onderwijsassistentie- en examenformulier, als assistent van de docenten om hun taalcompetenties te verbeteren.

Je bent gespecialiseerd in de voorbereiding op examens voor de middelbare school, en je kunt meer dan 9% van de meeste aantekeningen op je examens krijgen. Omdat u veel geleerd heeft, is het beroep of u eenvoudigweg beter in uw Engels, wat zijn doeltreffendheid, betrokkenheid en aanpassing aan uw behoeften zal bevorderen.

Waarom kies ik mijn cursus?
Apprentissage immersif – Dès le premier jour, nous pratiquerons des conversaties
Benader persoonlijk – De aanpassingen zijn aangepast aan uw niveau en uw doelstellingen
Grammatica en woordenschat – Appris de manière naturelle and pratique
Ambiance décontractée & agréable – Pour gagner en confiance en soi

Je praat aussi français (B2) en chinois (B1/B2), als je een Engelstalige taal hebt, is dit niet de taal van je moedertaal. Mijn doel is dat de apprentissage doeltreffend en amusant is, waardoor u de Engelse taal kunt gebruiken met vertrouwen in het dagelijkse leven.

Als u hulp nodig heeft voor uw examens, uw communicatieprofessional of eenvoudigweg voor de gespreksgesprekken, is het uw keuze voor uw begeleider. Commençons ensemble!
message icon
Contacteer Elie
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Deze cursus is bedoeld om studenten met problemen in de Franse, Nederlandse en Engelse taal te helpen. Dit is een geïndividualiseerde en constructieve benadering, die het (de) aanwezige probleem (ken) identificeert en een methodologie ontwikkelt die specifiek is voor de behoeften en interesses van de student. De eerste cursus is er vooral op gericht om de te bevoorrechten gebieden te targeten.
verified badge
Ik stel mezelf voor Laetitia Lobe, student van 20 jaar in relaties
publiek en momenteel op zoek naar een kleine baan. Dat is
voor dit doel stel ik mijn diensten voor als leraar
met name voor huiswerkhulp en voor het Frans,
Nederlands en Engels.

Omdat Frans mijn moedertaal is, heb ik geen moeite om te helpen
mensen met tekortkomingen op dit gebied. Bovendien
ik hou van lezen, dus ik probeer altijd een te behouden
correcte woordenschat en mijn grammaticaregels.

Wat betreft Engels heb ik een niveau C1 + volgens het frame
gemeenschappelijk Europees referentiepunt voor talen. Mijn grammatica,
mijn vervoeging en mijn vocabulaire zijn daarom van een goede kwaliteit
niveau. Engels is een taal die ik heel erg bedankt
voor mijn correspondenten, maar ook via de films, boeken,
muziek ...

Eindelijk, voor het Nederlands, ben ik B2 (nog steeds volgens de
framework) en mijn grammatica- en conjugatiebasissen zijn
solide. Ik kan mensen van een niveau gemakkelijk helpen
beginner bij het leren van deze taal. Het is ook een
taal die ik onderhoud door middel van boeken of programma's, maar
mede dankzij een tweetalige kennis in mijn
entourage.

Ook geduldig en liefhebbend van aard om les te geven, kan ik ook
wees een hulp voor huiswerk of werk op primair niveau of
secundair.

Eindelijk ben ik erg beschikbaar omdat ik mezelf zal heroriënteren in mijn
studies die me meer vrije tijd geven om te geven
Natuurlijk. Ik kan probleemloos naar huis gaan, ongeacht
afstand met respect voor punctualiteit.
verified badge
Ik ben al 5 jaar docent tweede taal. Ik kan ook helpen bij de voorbereiding op toetsen of examens door de student enkele effectieve en gemakkelijke studiemethoden voor sociale wetenschappen en taal te laten zien. Ik werk graag met kinderen van alle schoolgaande leeftijden en ben een strikte tutor: ik wijs huiswerk toe na elke les, maar focus er vooral op om de student gemotiveerd en positief te houden over het leren.
verified badge
Met een Master in Moderne Talen en Literatuur en een andere in European Affairs afgerond aan de University College of London, bied ik mijn hulp aan diegenen die willen leren / hun Engels willen verbeteren!

Ik ben flexibel en pas me aan aan je passies en ambities.

Zelfs als ik een leraar Engels zou kunnen zijn, heb ik besloten om voor de Europese instellingen te werken. Toch heb ik tijdens mijn reis voor een paar maanden onderwijservaring opgedaan. Ik heb vrijwilligerswerk gedaan in Nepal en Vietnam om studenten Engels te leren.
verified badge
Mijn naam is Serdane en ik bied Engelse les aan middelbare scholieren en volwassenen die het moeilijk vinden om een manier van werken te ontwikkelen die bij hen past. Extravert en sprankelend... en vooral vol humor!

Ik geloof dat het leren van talen vooral gebaseerd is op de ontwikkeling van een geschikte leermethode. Sommigen leren talen intuïtief door gesprekken aan te gaan. Anderen daarentegen hebben grondige blootstelling aan grammaticale concepten nodig voordat ze een gesprek beginnen. Er zijn net zoveel manieren om te leren als er leerlingen zijn... Daarom pas ik mijn lessen aan ieders behoefte aan, en bovenal probeer ik iedere leerling te laten ontdekken wat voor hem werkt, zodat hij zelfstandig verder kan.

Mijn expertisegebieden:
- Versterking
- inhalen
- Grammatica beoordelingen
- Conversatiecursus
- Werkmethode (organisatie, schema van herzieningen, enz.)

Mijn prijs is inclusief volledige academische ondersteuning (privélessen, de mogelijkheid om vragen te stellen buiten de lesuren, vragen schrijven en corrigeren, enz.).

Ik produceer al mijn cursusmateriaal voor elke student. Je hoeft dus geen leerboek te kopen. Als je echter al vanuit een boek werkt, is het voor mij heel goed mogelijk om me daaraan aan te passen.

Aangenaam! :-)
verified badge
Hallo, ik zit in Secondary V en ik bied taalonderwijs en ondersteuning voor studenten in het basis- en voortgezet onderwijs (1-2).
Allereerst leer ik de student kennen en hij / zij zal mij zijn moeilijkheden, zijn vragen, ... uitleggen
Mijn doel is om hem het hele schooljaar op een prettige en lonende manier te helpen met zijn schoolwerk.
Ik geef privélessen in talen (Nederlands en Engels), dus als de student problemen heeft met een van deze talen, zou ik klaar staan om te helpen.
verified badge
In de wereld van vandaag is Engels een van de meest essentiële instrumenten. Ik heb mijn eigen cursus en agenda om je te helpen je Engels te leren / verbeteren. Ik kan je garanderen dat als je me volgt, je het resultaat in zeer korte tijd zult zien.
verified badge
Naarmate je een nieuwe vaardigheid verwerft of de vaardigheid van een nieuwe taalvaardigheid verbetert, word je begeleid in grammatica, vocabulaire, gesprekken, dicties en mondelinge articulaties om je te helpen beter te communiceren met andere Engelssprekenden over de hele wereld ... gespreksdata, excursies in de buitenlucht & dagelijkse routine-oefeningen kunnen worden aangevraagd.
Testvoorbereidingen zijn inclusief! IELTS, TOEFL, algemeen of academisch!
verified badge
Ik pas me aan uw tempo en uw manier van leren aan. Ik kan dingen heel theoretisch uitleggen of ik kan werken met liedjes of gesprekken. Ik probeer de lessen zo levendig mogelijk te maken en in lijn met jouw interesses.

Ik heb in Londen en de Verenigde Staten gewoond. Ik ben erg ondergedompeld in de Engels sprekende cultuur. Ik heb vaak Engels gebruikt tijdens mijn professionele ervaringen met Engelssprekenden uit verschillende delen van de wereld. Ik ben erg geïnteresseerd in talen in het algemeen, hun grammatica, hun fonologie, hun geschiedenis, enz. Ik begrijp daarom goed hoe Engels is opgebouwd en wat de moeilijkheden zijn die een Franstalige bij het leren ondervindt.

Ik heb in het verleden veel privélessen gegeven en ook enkele trainingen voor groepen volwassenen. Ik heb ook vervangers gemaakt op de middelbare school. Ik pas me gemakkelijk aan aan alle doelgroepen en probeer de dingen altijd zo duidelijk mogelijk uit te leggen.
verified badge
Conversatielessen over onderwerpen naar keuze in het Nederlands, Engels of Frans. Hallo, ik ben Onya, ik ben half Nederlands, half Iers en heb het grootste deel van mijn jeugd in Frankrijk doorgebracht. Ik ben native speaker Nederlands, Engels en Frans.
ik kijk er naar uit van u te horen
verified badge
Wil je Engels leren of verbeteren? U bent op de juiste plek!
Engels is een van de meest voorkomende en nuttige talen ter wereld, of het nu gaat om werken, reizen, series kijken in de originele taal, het begrijpen van je favoriete Amerikaanse of Engelse ster...

Wat ? Een cursus Engels voor zowel beginners als gevorderden, voor kinderen en volwassenen... we ontdekken op een leuke manier de basis van de taal, grammatica en nuttige woordenschat, of we verdiepen deze kennis, eventueel met enkele herzieningen. Uiteraard komen alle vaardigheden aan bod: lezen, schrijven, spreken en horen.

Die ? Ik ben Julie, een liefhebber van talen, ik beheers er al bijna vier, en ik wil altijd nieuwe ontdekken. Engels heeft voor mij (bijna) geen geheimen meer. Ik ben ook fotograaf en daarnaast fotografiedocent, en heb dus ervaring met het bouwen van cursussen door veel praktijk te integreren.

Hoe ? Gedurende één tot twee uur (twee uur aanbevolen om efficiënter vooruitgang te boeken) bereid ik mijn lessen altijd speciaal en up-to-date voor, waarbij ik dagelijks gebruik maak van recente artikelen en relevante en nuttige woordenschat. De cursussen vinden momenteel enkel online plaats, omdat ik niet in België ben.

Wanneer ? Nou ja, wanneer je maar wilt! Zo snel mogelijk, om morgen je Engels te verbeteren!

Dus waar wacht je op?
verified badge
Als bachelorstudent aan de faculteit Bio-ingenieurkunde van de Katholieke Universiteit Leuven maken wetenschappelijke disciplines ook deel uit van mijn dagelijks leven. Ik geef les in scheikunde, natuurkunde en biologie aan leerlingen tot en met het laatste jaar van de middelbare school. (Mijn wetenschapslessen worden in het Frans gegeven!).
verified badge
We leven in een wereld waarin de kennis van talen een bijna essentiële troef is geworden. In mijn lessen, raad ik je aan om snel kennis te verwerven om jezelf gemakkelijk uit te drukken in concrete situaties elke dag.

Het doel is dat aan het einde van uw leren, bent u in staat om te spreken, schrijven en begrijpen van eenvoudige en complexe zinnen en zonder fouten zijn.

Om dit te doen, een praktische en speelse methode is beschikbaar om u als individu het bijhouden van uw vooruitgang en oefeningen aangepast aan uw niveau.
verified badge
Mijn naam is Manon, ik ben 23 jaar oud en ik studeer talen en literatuur aan de Université Libre de Bruxelles. Ik ben in juni 2026 afgestudeerd met een master in Germaanse talen en literatuur met een specialisatie in onderwijs (Nederlands - Duits) en ik ben momenteel bezig met het afronden van een tweede master in onderwijs (Engels - Frans als vreemde taal). Ik heb daarom een gev Gevorderd niveau Frans (C2), Engels (C1), Duits (B2+) en Nederlands (B2+).
Ik geef al 5 jaar privélessen aan een gevarieerde groep leerlingen (tieners en volwassenen). Ik sta klaar om je te ondersteunen bij je studie of om je vaardigheden in een van deze talen te verbeteren, vooral als je Duolingo al hebt geprobeerd.
Ik ben beschikbaar tijdens de week in de wijk Sint-Bonifatius in Brussel.

Als je vragen hebt of geïnteresseerd bent in mijn cursussen, aarzel dan niet om contact met mij op te nemen ;)
verified badge
Chinese taal is niet beschikbaar

Leer de Engelse taal effectief en meeslepend – voor volwassenen en kinderen

Bonjour! Je m'appelle Maria, j'ai 21 jaar, en j'ai plus de 5 jaar ervaring in het Engelse Engels, het Nederlandse en de andere matières in de economie. Je bent bezig met het onderwijsassistentie- en examenformulier, als assistent van de docenten om hun taalcompetenties te verbeteren.

Je bent gespecialiseerd in de voorbereiding op examens voor de middelbare school, en je kunt meer dan 9% van de meeste aantekeningen op je examens krijgen. Omdat u veel geleerd heeft, is het beroep of u eenvoudigweg beter in uw Engels, wat zijn doeltreffendheid, betrokkenheid en aanpassing aan uw behoeften zal bevorderen.

Waarom kies ik mijn cursus?
Apprentissage immersif – Dès le premier jour, nous pratiquerons des conversaties
Benader persoonlijk – De aanpassingen zijn aangepast aan uw niveau en uw doelstellingen
Grammatica en woordenschat – Appris de manière naturelle and pratique
Ambiance décontractée & agréable – Pour gagner en confiance en soi

Je praat aussi français (B2) en chinois (B1/B2), als je een Engelstalige taal hebt, is dit niet de taal van je moedertaal. Mijn doel is dat de apprentissage doeltreffend en amusant is, waardoor u de Engelse taal kunt gebruiken met vertrouwen in het dagelijkse leven.

Als u hulp nodig heeft voor uw examens, uw communicatieprofessional of eenvoudigweg voor de gespreksgesprekken, is het uw keuze voor uw begeleider. Commençons ensemble!
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Elie