van42.00EUR/ h
Chinees - Of u nu een beginner bent of uw Chinese vaardigheden wilt verbeteren, deze persoonlijke lessen zijn ontworpen voor zowel kinderen als volwassenen.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Of u nu een beginner bent of uw Chinese vaardigheden wilt verbeteren, deze persoonlijke lessen zijn ontworpen voor zowel kinderen als volwassenen die Chinees als tweede taal leren.Wat je leert:
• Luisteren, spreken, lezen en schrijven in het Mandarijn
• Pinyin en Chinese karakterherkenning
• Praktische woordenschat voor alledaagse situaties
• Chinese cultuur, gewoonten en conversatievaardigheden
• Op maat gemaakte inhoud voor leeftijd en leerdoelen
Klassekenmerken:
• Privélessen of lessen in kleine groepen
• Interactief en leuk voor kinderen; gestructureerd en doelgericht voor volwassenen
• Flexibel tempo, ondersteunende omgeving
• Inclusief materialen en huiswerk
• Online of in persoon (indien de locatie het toelaat)
Lerarenprofiel:
Ervaren native speaker Chinees met een passie voor taalonderwijs. Ik focus op communicatie, zelfvertrouwen en culturele verbondenheid om elke leerling te helpen slagen in zijn of haar leertraject.
Laten we samen Chinees gaan spreken!
Locatie
Op een locatie gekozen door de leraar : Bd Louis Schmidt, Etterbeek, Belgium






|
Use ctrl + wheel to zoom!
Algemene info
Leeftijd: | Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Nederlands, Engels, Chinese |
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Xiaoqian snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | Woensdag om 9:00 | Donderdag om 9:00 | Vrijdag om 9:00 | ||||
10 | Woensdag om 10:00 | Donderdag om 10:00 | Vrijdag om 10:00 | ||||
11 | Woensdag om 11:00 | Donderdag om 11:00 | Vrijdag om 11:00 | ||||
12 | Woensdag om 12:00 | Donderdag om 12:00 | Vrijdag om 12:00 | ||||
13 | Woensdag om 13:00 | Donderdag om 13:00 | Vrijdag om 13:00 | ||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 42€Bij de leraar thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds februari 2024
- Geverifieerd telefoonnummer
- Verbonden met Google
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | Woensdag om 9:00 | Donderdag om 9:00 | Vrijdag om 9:00 | ||||
10 | Woensdag om 10:00 | Donderdag om 10:00 | Vrijdag om 10:00 | ||||
11 | Woensdag om 11:00 | Donderdag om 11:00 | Vrijdag om 11:00 | ||||
12 | Woensdag om 12:00 | Donderdag om 12:00 | Vrijdag om 12:00 | ||||
13 | Woensdag om 13:00 | Donderdag om 13:00 | Vrijdag om 13:00 | ||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 42€Bij de leraar thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
Marina
Chinees Mandarijn 10 jaar ervaring 25 herhalingsstudentenIk ben een professionele fulltime docent Chinees Mandarijn uit het noorden van China, waar Mandarijn vandaan komt.
Ik geef al zo'n 10 jaar les als docent. Ik heb mijn eigen school en website om Chinees te studeren. De leeftijden van de studenten zijn van 3 tot volwassenen. Ze zijn van over de hele wereld. Je kunt online bij mij studeren / naar mijn kantoor komen / Go-home lessen. De lessen kunnen een-op-een of groepslessen zijn.
Ik heb talloze mensen geholpen om Chinees te leren spreken en examen HSK af te leggen. Kinderen vinden het altijd leuk om samen met mij Mandarijn te leren. Ik geef Mandarijn voor zakelijke doeleinden, reizen, YCT (voor kinderen en tieners), BCT (zakelijk Chinees), Conversatieoefening, Chinese lessen op gevorderd niveau, enz. Alle niveaus zijn allemaal welkom.
Klassen type:
Dagelijks Chinees
HSK-klasse: niveau 1 - niveau 6
HSKK-les: HSK-spreektest (beginner tot gevorderd)
Chinese grammatica
BCT / Startup Business in China: zakelijk Chinees (beginners tot gevorderden)
YCT-klasse: niveau 1 - niveau 6 voor kinderen tot tieners
Gemakkelijke stappen naar Chinees: kinderen van 3-12 jaar oud
Er zijn enkele andere klassen die je welkom heten om me een bericht te sturen.
Ik ben opgegroeid en heb een opleiding gevolgd in China. Ik ben in november 2019 naar Europa verhuisd om Chinees te leren.
Ik ben leuk, actief, erg geduldig en verantwoordelijk. Ik ben al meer dan 10 jaar nooit te laat gekomen in al mijn lessen.
Voor kinderlessen maak ik liedjes, video's, tekenfilms, geef les en leg tegelijkertijd uit. Ze leren heel snel en vervelen zich nooit als ze enthousiast zijn met een leuke leraar en materialen. Ik geloof dat interesse de beste leermeester is. Dus ik doe mijn best om me voor de lessen voor te bereiden en materiaal na de lessen naar de studenten te sturen.
De lessen kunnen in het Chinees, Engels worden gegeven.
Zhou
Chinese taal en cultuur - luisteren, spreken, schrijven en lezenHoi,
Ja!
Ik ben Zhou en heb mensen van 3 tot meer dan 80 jaar geholpen met alle niveaus van het Chinees.
Ik heb mijn unieke curricula en lesmethoden ontwikkeld voor Chinese taalliefhebbers, variërend van absolute beginners tot zeer gevorderden met meer dan 5 jaar leservaring hier in Amsterdam. In tegenstelling tot de meeste instellingen werk ik niet alleen met standaardleerboeken, maar ook met zorgvuldig samengestelde hedendaagse Chinese inhoud en met veel meer verrassingen onderweg. ;-)
Chinees is gemakkelijk en je kunt het VEEL SNELLER leren met de juiste begeleiding en methode. Van uitspraak tot conversatie, van luistervaardigheid tot diepgaand cultureel begrip, noem maar op. Het leven is kostbaar en ik kijk ernaar uit om het te besteden aan het ontsluiten van de voordelen van het samen met jou leren van een nieuwe taal!
Tot ziens,
Zhou
Natasha
IELTS/TOEFL, English Speaking Practice en Professioneel Engels..... niet zomaar een cursus. Een wereldtaal.Kennis van de Engelse taal is essentieel voor academisch, professioneel en persoonlijk succes in de geglobaliseerde wereld van vandaag. Omdat ik deze behoefte erken, bied ik een uitgebreid scala aan cursussen aan om taalvaardigheden te verbeteren en waardevolle certificering in Engelse taalvaardigheid te bieden. Ik kan mijn studenten helpen uit te blinken in internationaal erkende taaltesten zoals het International English Language Testing System (IELTS) en de Test of English as a Foreign Language (TOEFL) en interactieve Engelse spreekvaardigheidsoefeningen en professionele Engelse lessen verzorgen.
IELTS/TOEFL-voorbereidingscursus: Mijn IELTS/TOEFL-voorbereidingstechniek is afgestemd op de behoeften van cursisten die van plan zijn het IELTS/TOEFL-examen af te leggen. De cursus richt zich op alle vier de taalvaardigheden: luisteren, lezen, schrijven en spreken. Door middel van interactieve lessen, oefentoetsen en persoonlijke feedback begrijpen studenten het testformaat grondig, ontwikkelen ze effectieve strategieën en verbeteren ze hun algemene taalvaardigheid. Ik kan u door elk examenonderdeel leiden en waardevolle inzichten en tips bieden om hogere scores te behalen.
Engels spreken oefenen: Ik streef ernaar om de vloeiendheid en het vertrouwen van studenten in gesproken Engels te ontwikkelen voor de Engels spreken oefenen klas. Ik betrek mijn studenten bij authentieke gesprekken, debatten en presentaties, en help ze hun uitspraak, intonatie en grammatica te verfijnen terwijl ze hun woordenschat en culturele begrip uitbreiden. De klas biedt een ondersteunende omgeving voor studenten om hun gedachten te uiten, vragen te stellen en deel te nemen aan discussies.
Professional English Class: Professional English Class is bedoeld voor cursisten die hun Engelse taalvaardigheden willen verbeteren voor op de werkplek of in professionele settings. De cursus richt zich op gespecialiseerde woordenschat, communicatietechnieken en culturele nuances die relevant zijn voor verschillende branches en professionele contexten. Studenten ontwikkelen essentiële vaardigheden voor het schrijven van professionele e-mails, rapporten en presentaties en voor deelname aan vergaderingen, onderhandelingen en netwerkevenementen.
Doe mee met mijn les en ontgrendel je potentieel in de Engelse taal. Of je je nu voorbereidt op taalvaardigheidsexamens, je gesproken Engels wilt verbeteren of op zoek bent naar professionele taalvaardigheden, ik zet me in om je te voorzien van de kennis en het vertrouwen die je nodig hebt om te slagen in de geglobaliseerde wereld van vandaag.
Davido
Moeiteloos Engels leren van talen: leer vloeiend Engels spreken zonder te studerenMoeiteloos leren van de Engelse taal
is mijn favoriete methode om mensen NUTTIG Engels te leren om hen te helpen snel zelfverzekerde Engelssprekenden te worden, zonder te studeren of moeite te doen.
Hier is hoe je zult leren als je ervoor kiest om deze cursus te volgen:
Tijdens elke sessie:
STAP 1: Ik stel je "gepaste" vragen over wat voor jou het belangrijkst is in je leven.
STAP 2: Je antwoordt zo goed als je kunt.
STAP 3: Ik corrigeer je Engels waar nodig, je uitspraak indien nodig, en help je te zeggen wat je eigenlijk probeert te zeggen (Ter info: ik heb 18 jaar ervaring in het onderwijzen van Engels).
STAP 4: Samen maken we een script, een stuk tekst, voor je volgende Luisteroefening Engels van 1 minuut.
STAP 5: Na de sessie neem ik professioneel je op maat gemaakte Luisteroefening Engels van 1 minuut op.
STAP 6: Jouw taak is om elke dag 10 minuten naar die LuisterOefening te luisteren met een koptelefoon.
STAP 7: Een week later (of minder) neem je je volgende sessie met mij waar je me laat zien hoe goed je je Engelse luisteroefening van 1 minuut uit het hoofd kunt zeggen en we herhalen het proces.
Het maakt niet uit of je een Engels niveau voor beginners of halfgevorderden hebt, als je deze stappen volgt, hoef je je niet te concentreren op de Engelse grammatica of zinsbouw, want dat komt automatisch naar je toe.
Dat is wat ik voor je wil:
om een natuurlijk Engels bewustzijn te verwerven dat gericht is op en nuttig is voor jouw situatie in je leven, niet de mijne, zodat je de zelfverzekerde Engelse spreker kunt worden die je van plan bent te worden en het Engels dat je hebt geleerd dagelijks GEBRUIKT.
Ik zal er voor je zijn als je Engelse taalcoach en elke keer dat je het nodig hebt of erom vraagt, zal ik je opbeuren.
Dus als je op zoek bent naar een 5-sterren leraar om je Engels snel te verbeteren, dan ben ik die man.
Dat klinkt misschien arrogant, maar ik geloof sterk in mezelf en mijn manier van lesgeven.
En dit onderscheidt mij van rust.
En als je ook gelooft dat ik dat allemaal ben, en je toegewijd bent aan het leren van Engels en weet wat je wilt in het leven en waar je heen gaat, dan weet ik zeker dat je het eens zult proberen.
Het leven is simpel.
Helen
Een professionele docent Chinese met veel ervaring• Geboren en getogen in Beijing, China, spreek ik Mandarijn Chinees, wat standaard Chinees is.
• Afgestudeerd aan de Capital Normal University in Beijing (leraren universiteit), waar ik afgestudeerd ben in onderwijskunde.
• Sinds 2012 wonend in Nederland. Zowel in China als in Nederland jarenlang lerares geweest.
• Ik kan zowel in het Engels als in het Nederlands lesgeven.
• Mijn studenten zijn van alle leeftijden en opleiding niveaus en komen uit alle lagen van de bevolking.
• Ik geef zowel op individueel als op groepsniveau les, zowel fysieke lessen als online lessen.
• Elke les zorgvuldig voorbereiden om ze zo interessant en efficiënt mogelijk te maken.
• Ik ben gespecialiseerd in persoonlijke taaltrainingen op maat. Verschillende lesmethoden en tekstboeken gebruiken voor studenten met verschillende achtergronden, niveaus en doelen. Soms maak ik ook nieuw lesmateriaal op maat voor studenten.
• De Chinese cultuur in de lessen integreren.
• Wanneer dat gewenst is: huiswerk geven, het nakijken en het bespreken.
Gohar
Russisch voor beginners, online Russische lessen, leer Russisch sprekenOnline Russische lessen, leer van nul om Russisch te spreken. Ik bied professionele lessen Russisch aan, ik ben een ervaren leraar.Ik geef talenles sinds 2014, ik heb studenten uit verschillende landen, ik kan je helpen om alle moeilijkheden te overwinnen, ik ben een leraar die mijn studenten weet te motiveren.
Dus als je Russisch wilt leren, laten we samen beginnen.
Let op, beste studenten Als je een resultaat wilt behalen, moet je regelmatig studeren, minstens 2 keer per week zijn lessen vereist, in 3 maanden kun je het beginnersniveau bereiken en de basisvaardigheden Russisch hebben.
Marleen
Cursussen Frans: voor beginners en gevorderden.Studie van de Franse taal, informele taal, formele taal en, indien gewenst, professionele correspondentie, zowel mondeling als schriftelijk, en natuurlijk begrip. De lessen worden op maat gemaakt, afhankelijk van de wensen, behoeften en interesses van de student. De theorie wordt gegeven of herhaald, gevolgd door oefeningen indien nodig. Dit alles gebeurt op een plezierige manier, muziek of films kunnen worden gebruikt voor de les, afhankelijk van de student. Ik kom bij u thuis (max. 20 km), of u kunt bij mij thuis in Tremelo komen. Online is mogelijk indien de afstand dit vereist.
Laurie
Online Franse les met moedertaalleraar! Eigen methode. Technologie om te leren.De technologie om je Frans te verbeteren. Lessen met een gecertificeerde native docent.
Hallo, bonjour!
Ik ben een moedertaalleraar Frans en ben sinds 2012 afgestudeerd in de Franse filologie. Ik heb 10 jaar ervaring in binnen- en buitenland. Ik stel online lessen voor met een methode die ik door de jaren heen heb ontwikkeld, specifiek voor online lessen.
*Mijn werkwijze:*
-Tijdens de les concentreren we ons op het spreken. Buiten de les stuur ik je oefeningen die ik elke week zal corrigeren (grammatica, vervoeging, schrijven...).
-Ik gebruik een bepaalde techniek gebaseerd op vragen/antwoorden om de grammatica toe te passen tijdens het spreken.
-Ik gebruik de verbotonale methode om de uitspraak te corrigeren.
-Je krijgt ook toegang tot een applicatie voor je smartphone (om de woordenschat te leren).
-Gebruik een interactief whiteboard.
-We zullen een gedeeld online notitieboek gebruiken om uw oefeningen te corrigeren en me uw vragen te stellen op elk moment van de dag.
Ik stel voorbereiding voor op de officiële examens (DELF, DALF, TCF, EOI, FIDE in Zwitserland...). Lessen voor beginners, gemiddeld of gevorderden. Voorbereiding van conferenties of lezingen voor zakenmensen. Sollicitatiegesprek.
De klas is een beetje anders als ik met kinderen of tieners werk. Ik gebruik interactieve websites en brieven.
Als je een jonge, georganiseerde, dynamische en gepassioneerde leraar wilt, bel me of schrijf me!
Tot ziens,
Laurie*
Shan
CTCSOL Gecertificeerde Chinese Leraar_Learn Chinese taal & cultuur op een systematische en leuke manierHallo, ik ben Shan. Leuk je hier te ontmoeten!
Ik ben geboren en opgegroeid in China. In 2014 ben ik naar Nederland gekomen en heb ik als universitair docent gewerkt aan de Universiteit Utrecht en later aan de Erasmus Universiteit. Ik ben gespecialiseerd in het geven van Mandarijn-Chinees aan zowel absolute beginners als gevorderde studenten. Of je je nu voorbereidt op je toekomstige carrière, de HSK-examens, of puur uit interesse leert, met mijn professionele begeleiding zul je je doel bereiken.
Mijn lessen zijn goed georganiseerd en leuk. Stap voor stap zul je vloeiend Mandarijn kunnen spreken!
Drie belangrijke kenmerken van mijn les:
Gericht op communicatie
Cultureel gerelateerd
Materialen uit het echte leven
Klaar om te beginnen? Stuur me een bericht!
Jay
ZELF GEHOORD MAKEN! (Voor presentaties en spreken in het openbaar)Ontdek Spreken in het openbaar via ...
Intonatie en melodie
Bepaal bij het trainen voor een presentatie welke woorden en passages extra aandacht verdienen en verhoog de toon om deze punten te benadrukken. Als iets overdreven of vals klinkt, kan uw publiek zich tegen u keren.
Volume
Een toespraak is geen gewoon gesprek en een presentator kan geen passie en enthousiasme overbrengen als de woorden zacht worden uitgesproken.
Duidelijkheid
Vergeet niet elk woord te verwoorden, om voor duidelijkheid van uw kant en begrip van de kant van het publiek te zorgen.
Nadruk
Zelfs in dezelfde zin kan het benadrukken van verschillende woorden de focus van een bericht veranderen. Veranderende nadruk kan de betekenis en / of implicatie veranderen.
Pauzeert
wanneer pauzes op strategische plekken in een toespraak worden geplaatst, kunnen ze het verschil maken tussen een goede en een uitstekende presentatie. Er zijn verschillende doeleinden waarvoor pauzes kunnen worden gebruikt: om luisteraars de kans te geven iets in zich op te nemen dat zojuist is gezegd; om verwachtingen te wekken over iets dat gezegd gaat worden ...
Tempo en toon
Als u vaak negatieve feedback krijgt over de snellere of langzamere levering van uw toespraken, oefen dan met het houden van een toespraak, soms sneller en soms langzamer, zodat u in een natuurlijk tempo kunt aankomen.
Islame
Leer de Arabische taal thuis "Kinderen en volwassenen"Student aan Unamur, ik geef Arabisch: mijn moedertaal, voor mensen die geïnteresseerd zijn in het leren van deze taal "Volwassene en kind". Mijn doel is om mensen te helpen hun taal te verbeteren, mijn methodologie is eenvoudig maar geeft resultaten zolang ik al lessen geef, bij elk begin van de sessie hervat ik met mijn student wat we de vorige sessie hebben gezien en ik vraag hem om te proberen zinnen te formuleren, dan vervolgen we onze cursus met oefeningen
Peirong
Chinese Mandarijn les voor alle niveaus, online en offlineIk ben Peirong, een ervaren docent Chinees met 15 jaar ervaring, Geboren en getogen in Chengdu (Thuis van Panda’s!).
•Afgestudeerd aan de Sichuan Universiteit.
• 2011 Chinese docenten training van uit buitenland, in Ji Nan universiteit Guang Zhou behaald.
• 2011 “Professional Training on Chinese Teaching in the Netherlands”, Universiteit Leiden (certificaat) behaald
• Ik kan zowel in het Engels als in het Nederlands lesgeven.
• Ik heb zowel privéles, basisschoollessen , middelbaar schoollessen en Volksuniversiteitslessen gegeven.
• Ik geef individueel les of in een groep. Dit kunnen fysieke lessen of online lessen zijn.
• Ik ben gespecialiseerd in persoonlijke taaltrainingen op maat. Soms maak ik ook nieuw lesmateriaal op maat voor studenten.
• De Chinese cultuur wordt ook in de lessen geïntegreerd.
Afhankelijk van uw wensen leert u spreken, lezen, luisteren en schrijven. Mijn manier van lesgeven is interactief, natuurlijk en leuk.
Locatie:
Online Zoom les
Suzanne
Chinese Mandarijnen voor Kinderen en Volwassen OnlineIk ben Chinees, ik heb een certificaat voor Chinese taalleraar van IPA en een certificaat van Putonghua Shuiping Ceshi (PSC) 普通话水平测试 van Beijing China. Putonghua is Mandarijn. Ik heb ervaring met het geven van les aan kinderen en volwassenen, en kan je ook helpen met de voorbereiding op het HSK-examen. Ik ben een aardig en flexibel persoon. Ik geef les bij mij thuis in Merelbeke, dicht bij Gent. Er is gratis parkeergelegenheid aan de straat. En ik geef ook online les. Aarzel niet om contact met mij op te nemen.
Ik spreek basis Nederlands, maar de les zal in het Chinees of Engels zijn.
Kimberly
Leuk en gemakkelijk om Chinees te leren in lessen op maatIk ben een gecertificeerde Chinese (Mandarijn) leraar en heb verschillende jaren ervaring met het begeleiden van jonge studenten en volwassenen. Mijn benadering van lesgeven is het combineren van dagelijkse activiteiten in leermaterialen, en focus op praktische en intuïtieve methodologie. Ik geloof dat Chinees op een gemakkelijke en leuke manier kan worden geleerd om met anderen te communiceren.
Aangezien ik uit Taiwan kom, beheers ik ook traditionele Chinese karakters, in de klas kan ik meer Chinese cultuurdelen mengen zoals gedichten, kalligrafie enz. Leerspectrum van spreken (pin-yin), luisteren, lezen en schrijven. Leerdoel kan worden ontworpen en aangepast.
Yas
Nederlands : Bijles voor studenten en volwassenen om het Nederlands te kunnen pratenIk kan je Nederlands les geven.
Ik ben jaren lang bijles tutor geweest en werk zelfstanding als YasTutors.
Ik doe het met liefde daarom vinden mijn studenten het leuk om diep met me in gaan leren, en ook ik vervolg iedere student zodat we samen kunnen alles goed afronden.